Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 20 / 38. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sri lip 17, 2015 1:21 pm

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Kosilica_1
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija pet srp 24, 2015 11:41 pm

besposlenpop je napisao/la:

NIJE SE PROVOZAOJEBAO



'DIGO MU SE' U KRIVI TRENUTAK 



Izbacili ga s nudističke vožnje bicikla zbog erekcije



Biciklist je izbačen sa startne linije nudističke vožnje biciklom organizirane u Kentu u Velikoj Britaniji zbog toga što je imao erekciju.




Prvo mu je naređeno da obuče hlače, a tada je s njim popričala policija i zabranili mu sudjelovanje u vožnji, čiji je cilj bio podizanje svijesti o opasnostima s kojima se suočavaju biciklisti u prometu. 

Jedan od svjedoka kaže: 'Svi su se spremali za vožnju i skidali odjeću, a odjednom sam čuo šokirane ljude kako nešto komentiraju. Kada sam se okrenuo, ima sam što vidjeti, a prizor nije bio lijep'. 

Muškarcu s erekcijom prišao je jedan od organizatora, rekao mu da se obuče, a istovremeno je zvao policiju da dođe po njega. Kasnije je na Facebooku objasnio da jednostavno ne toleriraju ponašanje i da je smetnja uklonjena i prije početka same vožnje. 

Iz policije su potvrdili da je muškarcu rečeno da se obuče i napusti mjesto zbivanja, što je i učinio. Protiv njega nisu pokrenute daljnje mjere.

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 0436007.48



Webcafe.hr
01.06.2015.


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 A065

Ku'ćeš veće opasnosti nego da ti se digne!
looool Grin Grin  i meni se digao pritisak , jer ne radi onaj forum.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy sub srp 25, 2015 8:53 am

Vipovci su otišli na Kicinjov forum, upiši ex-iskon, pa će ti izbaciti njegov forum na koji će se moguće preseliti.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija sub srp 25, 2015 3:48 pm

Buffy je napisao/la:Vipovci su otišli na Kicinjov forum, upiši ex-iskon, pa će ti izbaciti njegov forum na koji će se moguće preseliti.
je, pa da me u startu banira. ne podnosimo se on i ja. ima ovaj kada vas pozelim, ili odoh na neki bosanski. kako si ti bufy? Love
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub srp 25, 2015 10:56 pm

Ma ja. Sto ces na bosanskom? Eto te tute i tamo na X-u, a i Kicov forum bez tebe nece dobro svrsit'. Happy Uglavnom, sumnjam da bi te banirao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy ned srp 26, 2015 12:03 am

iluzija je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Vipovci su otišli na Kicinjov forum, upiši ex-iskon, pa će ti izbaciti njegov forum na koji će se moguće preseliti.
je, pa da me u startu banira. ne podnosimo se on i ja. ima ovaj kada vas pozelim, ili odoh na neki bosanski. kako si ti bufy? Love

Super, uživam dok sam u moru, patim kad iz njega izađem Grin
Kak si ti, kako podnosiš vrućine?

Kic kao forumaš i Kic kao admin mora biti drugačiji, ma koliko se ti njemu sviđala ili ne na Net.hr-u, na njegovom forumu se sigurno neće iživljavati, forum onda gubi na kredibilitetu.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija ned srp 26, 2015 9:35 am

Buffy je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Vipovci su otišli na Kicinjov forum, upiši ex-iskon, pa će ti izbaciti njegov forum na koji će se moguće preseliti.
je, pa da me u startu banira. ne podnosimo se on i ja. ima ovaj kada vas pozelim, ili odoh na neki bosanski. kako si ti bufy? Love

Super, uživam dok sam u moru, patim kad iz njega izađem Grin
Kak si ti, kako podnosiš vrućine?

Kic kao forumaš i Kic kao admin mora biti drugačiji, ma koliko se ti njemu sviđala ili ne na Net.hr-u, na njegovom forumu se sigurno neće iživljavati, forum onda gubi na kredibilitetu.
ne vjerujem ja da je drugaciji. tko ga sisa. ima foruma.  ovdje nisu vrucine. jucer ujutro je bilo 16+,  najveca temperatura ovih dana  je bila 30+,..... a plus povremeno pada i kisa.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer ned srp 26, 2015 3:52 pm

Zar je "naš" Kic opaki admin? Opa! Happy

Bok Illy, lijepo te vidjeti. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija pon srp 27, 2015 8:23 am

whisperer je napisao/la:Zar je "naš" Kic opaki admin? Opa! Happy

Bok Illy, lijepo te vidjeti. Happy
 i tebe je lijepo vidjeti. kako si mila? Love
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija pon srp 27, 2015 8:26 am

ma kicinjo zna biti bez razloga neugodan, pa mu ja odgovorim kada je bezobrazan. nisam ni znala da je admin. sada kada znam da je ono njegov forum, ne zelim ni ici tamo.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija pon srp 27, 2015 4:17 pm

iluzija je napisao/la:ma kicinjo zna biti bez razloga neugodan, pa mu ja odgovorim kada je bezobrazan. nisam ni znala da je admin. sada kada znam da je ono njegov forum, ne zelim ni ici tamo.
kako me nervira sto ne radi nas forum, nisam stigla ni dragu bufy pozdraviti.  Love draga moja bufy zgrabi one tamo za vrat, nabij na stiklu, muci ih , samo neka poprave forum. Grin
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy uto srp 28, 2015 9:32 am

Hej :*

Sve sam pokušala u mojoj moći, dok ih Bender indoktrinira, ništa od foruma.
Očigledno se ljudi nisu rasuli brzinom kojom je želio, pa je učinio ono što je i prije radio, gasio jednu po jednu opciju, pa kao eto nema ljudi.

Sjećam se kad je osobi tipa Tane dao da bude sys admin, vidiš da nije sav, misliš šale se, ali nije prvi travnja Grin
Čovjek je u par dana posvadio sve na chatu, probao na forumu ordinirati, pa sam zvala i dobila totalno nesuvisle odgovore od Bendera, jedino dobro je što nije forum više dirao.
Sad mi je jasnije što je čovac naumio.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija uto srp 28, 2015 2:20 pm

Buffy je napisao/la:Hej :*

Sve sam pokušala u mojoj moći, dok ih Bender indoktrinira, ništa od foruma.
Očigledno se ljudi nisu rasuli brzinom kojom je želio, pa je učinio ono što je i prije radio, gasio jednu po jednu opciju, pa kao eto nema ljudi.

Sjećam se kad je osobi tipa Tane dao da bude sys admin, vidiš da nije sav, misliš šale se, ali nije prvi travnja Grin
Čovjek je u par dana posvadio sve na chatu, probao na forumu ordinirati, pa sam zvala i dobila totalno nesuvisle odgovore od Bendera, jedino dobro je što nije forum više dirao.
Sad mi je jasnije što je čovac naumio.
Tane sys admin looool Laugh  koliko se sjecam netko je stavio njegove gole slike na forum. i svako daje komentar, a sara kaze da mu je bas fina guza. hahahhahahaha Grin Bender nije normalan.  cini mi se da je on naumio da unisti forum. a kako vidim i uspio je.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy sri srp 29, 2015 7:02 am

Je, sad još čeka da otpadnu ostali i eto mu razloga da ga potpuno ugasi.
Ima još jedna osoba do koje bih mogla doći, ali trenutno nemam baš vremena i volje.

Inače, upravo sam napisala post na Kicovom forumu, ja_svetac opet u starom filmu izmišljanja  kao onomad brvnare i njegovih posjeda u Kanadi, sad sam ja s Kicom na ratnoj nozi, i meni smeta njihov forum. A ja s Kicom dobra.

Lik je žešće munjen.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sri srp 29, 2015 11:53 am

Mizogini kratkopimpekasi. Grin // Bok, Illy. Da ne ispadne da te ignoriram, bila sam ti nesto napisala na prethodnoj stranici, ali je prebacilo.. Ja tu ekipu s Vipa uopce ne poznajem, a i ono malo sto vidjeh nije bas bilo dojmljivo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija sri srp 29, 2015 2:05 pm

Buffy je napisao/la:Je, sad još čeka da otpadnu ostali i eto mu razloga da ga potpuno ugasi.
Ima još jedna osoba do koje bih mogla doći, ali trenutno nemam baš vremena i volje.

Inače, upravo sam napisala post na Kicovom forumu, ja_svetac opet u starom filmu izmišljanja  kao onomad brvnare i njegovih posjeda u Kanadi, sad sam ja s Kicom na ratnoj nozi, i meni smeta njihov forum. A ja s Kicom dobra.

Lik je žešće munjen.
ma on odavno radi na tome da ugasi forum.molim te  pitaj tu sobu do koje mozes doci da osposobi forum.
sto se tice ja_svetac, on nije sav svoj. kicinjo isto tako. medju svom tom ekipom, mozda par njih da valja. uglavnom,kada me nesto muci u real life, dobro se svadjati sa njima, jer se onda ismijem biserima. Grin
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija sri srp 29, 2015 2:08 pm

Ligeja je napisao/la:Mizogini kratkopimpekasi. Grin // Bok, Illy. Da ne ispadne da te ignoriram, bila sam ti nesto napisala na prethodnoj stranici, ali je prebacilo.. Ja tu ekipu s Vipa uopce ne poznajem, a i ono malo sto vidjeh nije bas bilo dojmljivo.
bol ligeja, ne brini, znam da ne ignoriras me. kako si ti, i ima li vrucina  kod vas tamo. sve sam se hvalila kako kod nas najvisa temperatura je do 30+, ali od jucer pocele zestoke vrucine.osjecam se kao jastog, prvo sam se smrzavala, a sada se kuham. zubo
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sri srp 29, 2015 10:40 pm

iluzija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Mizogini kratkopimpekasi. Grin // Bok, Illy. Da ne ispadne da te ignoriram, bila sam ti nesto napisala na prethodnoj stranici, ali je prebacilo.. Ja tu ekipu s Vipa uopce ne poznajem, a i ono malo sto vidjeh nije bas bilo dojmljivo.
bol ligeja, ne brini, znam da ne ignoriras me. kako si ti, i ima li vrucina  kod vas tamo. sve sam se hvalila kako kod nas najvisa temperatura je do 30+, ali od jucer pocele zestoke vrucine.osjecam se kao jastog, prvo sam se smrzavala, a sada se kuham. zubo

A sto lakse podnosis? Meni su se ova dva, tri tjedna vrucine cinila kao tri mjeseca. Nisam bila dobro, a ni moji bliznji pa sam doslovno cekala snizavanje temp. stupanj po stupanj. Nisam ni zimski tip, vrlo zimogrozna, ali nakon ovog pakla, malo vise cijenim zimsko doba.. Uopce nisam razumjela ljude koji su se namazani uljima samo okretali da ravnomjerno pougljene. Hebote, gume od bicikle rastapaju se od topline, ali oni uredno prze kozu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija čet srp 30, 2015 2:58 am

Ligeja je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Mizogini kratkopimpekasi. Grin // Bok, Illy. Da ne ispadne da te ignoriram, bila sam ti nesto napisala na prethodnoj stranici, ali je prebacilo.. Ja tu ekipu s Vipa uopce ne poznajem, a i ono malo sto vidjeh nije bas bilo dojmljivo.
bol ligeja, ne brini, znam da ne ignoriras me. kako si ti, i ima li vrucina  kod vas tamo. sve sam se hvalila kako kod nas najvisa temperatura je do 30+, ali od jucer pocele zestoke vrucine.osjecam se kao jastog, prvo sam se smrzavala, a sada se kuham. zubo

A sto lakse podnosis? Meni su se ova dva, tri tjedna vrucine cinila kao tri mjeseca. Nisam bila dobro, a ni moji bliznji pa sam doslovno cekala snizavanje temp. stupanj po stupanj. Nisam ni zimski tip, vrlo zimogrozna, ali nakon ovog pakla, malo vise cijenim zimsko doba.. Uopce nisam razumjela ljude koji su se namazani uljima samo okretali da ravnomjerno pougljene. Hebote, gume od bicikle rastapaju se od topline, ali oni uredno prze kozu.  
u kuci mi je ugodno , jer imam klima uredjaj, ali vani je pakao.    ne podnosim ni ostru zimu, niti podnosim ove vrucine. problem je sto zivim izmedju velikih jezera, gdje je zrak uzasno vlazan, i zimi prodire do kosti, a ljeti se prosto  lijepi za kozu. npr. kada je kod vas 35+, vi osjecate da je upravo toliko stupnjeva. a ovdje kada je 35+, osjeca se kao da je 40+.  a kada je kod vas 20-, vi osjecate da je upravo toliko stupnjeva, a ovdje kada je 20-, osjeca se kao da je 30-. velika je razlika izmedju ove i te klime kod vas. mene spasavaju smoothies, i pijem jako puno vode, ljeti i zimi. zimi jedem 'jacu hranu' ( vegetarijanka sam), sa puno mahunarki , gljiva, soje, rize, tofu .....a ljeti salate svih vrsta. kruh ljeti ni ne jedem, jedino zimi, 1 krisku na dan. kada idem u ducan, tusiram se  skoro hladnom vodom,  i  obavezno odem mokre kose, jer jedino tako mogu podnijeti vrucine, a brzo se i osusi. :-))))))
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer čet srp 30, 2015 6:56 pm

iluzija je napisao/la:
 i tebe je lijepo vidjeti. kako si mila? Love

Love

Hvala na pitanju, Illy, dobro sam. Imam priliku odmarati, malo se muvati po obali i posvetiti se napokon sebi onako kako volim. Dolaziš li ti štogod doma? 
Čitam da si vegetarijanac. Ja sam tek u začetku pa se tu i tamo borim inspiracijom za pravljenje obroka. Imaš li koju znaimljivu stranicu s receptima? To pitanje i za Buficu važi, ona je već tata mata po tom pitanju...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer čet srp 30, 2015 6:59 pm

Primjetila sam također da se kod vege prehrane mišićna tekstura tijela mijenja. Više nije tvrda, već nekako mekša...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija čet srp 30, 2015 7:43 pm

ako ti je tesko bez mesa, kupi tofu. imas ih sa raznim okusom, tako da imas osjecaj kao da jedes meso. izrezes tofu na kockice i  przis ih na malo  ulja.  prodinstas buraniju, mrkvu, krompir ( a mozes umjesto krompira dodati tjesteninu, ili rizu), mozes dodati soju, po zelji,  i ostale dodatke, i imas ukusan rucak.

meni je najjedostavnije malo izdinstati brokole, karfiol, mrkvu, i ostalo povrce,  to se prelije sa malo kisele pavlake, doda se sir, i zapece u rerni.
 ili, pohujes patlidzan ( a mozes i karfiol) , dodas kao prilog dinstane gljive u umaku  i peceni krompir, a uz to neku salatu.
a evo ti jos ideja za rucak: tikvice sa sirom. recept imas na ovom sajtu koji sam ti dala, ili jednostavno utipkaj u google 'tivice sa sirom' i izlistat ce ti razne recepte.

nedavno sam pravila punjene paprike sa sirom. ja to ne radim po receptu sa neta, nego kako me je mama naucila. odrezem vrh paprika, ubacim sir, i to uvaljam u brasno, pa u jaja i pecem.

ili, mozes pripremiti rastiku sa psenicom  kao varivo.  dodas u to krompira, mrkvice, celera , bjelog luka, papra  i ostalog,  i bude jako ukusno.
mozes pripremiti spinat na nacin kako to prave nase bake, a mozes i sa ovog sajta: http://www.recepti.hr/recepti/jela/krem-spinat#axzz3hOwJrlOE


Zadnja promjena: iluzija; čet srp 30, 2015 8:37 pm; ukupno mijenjano 1 put.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija čet srp 30, 2015 8:00 pm

whisperer je napisao/la:Primjetila sam također da se kod vege prehrane mišićna tekstura tijela mijenja. Više nije tvrda, već nekako mekša...
i meni se to cinilio u pocetku. no, proteine  imas u gljivama, tofu, itd. tako da ni ne osjetis da ne jedes meso.   vec godinama mi je rutina da idem u fitness club 3 puta tjedno. no,  nisam isla poprilicno dugo , jer  sam se osjecala lose. sada ponovo idem, no, imam puno  laganije vjezbe nego prije. cini mi se da su mi omeksali misici za ono vrijeme dok nisam isla u fitness,
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet srp 30, 2015 10:28 pm

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 BarChart27
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy pet srp 31, 2015 10:11 pm

Ligeja je napisao/la:Mizogini kratkopimpekasi. Grin // Bok, Illy. Da ne ispadne da te ignoriram, bila sam ti nesto napisala na prethodnoj stranici, ali je prebacilo.. Ja tu ekipu s Vipa uopce ne poznajem, a i ono malo sto vidjeh nije bas bilo dojmljivo.
Pa da Grin

Nije bitna istina, bitno je da se micek osjetio ugrožen, pa ću pljuvati misleći da mu nitko neće odgovoriti; jednom, dva puta, prekoviše puta, pa mi dozvizdilo. Tamo inače ne dolazim samo zato što je to u seljenju forum za ViP i Religiju, a o tim temama svake prestupne nešto napišem.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 20 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 38. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.