Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iluzijo

5 posters

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost pon stu 30, 2015 1:27 pm

iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:nestala iluzija u bespucima svemira.
bila sam stavila 3 posta i sve mi obrisali. opet me brisu.

Ilizija, nitko ti ne brise postove. sama ih brises.

prvo: ti sama sebi brises postove jer kliknes na kvadratic sa x koji kad ga kliknes, ti jednostavno izbrise post. naravno, mozes samo sebi izbrisati post i nikom drugom.

drugo: neznas vlastiti post editirati pa izbrises samoj sebi dio ili cijeli post.

trece: nema teorija zavjere. nitko ti ne brise postove.

cetvrto: odi na pdf Test pa tamo najprije prouci sta koja ikona znaci i cemu sluzi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by saritica pon stu 30, 2015 5:01 pm

whisperer je napisao/la:Drage iluzija i sara, ništa se ne briše. Nikada se do sada nije ništa brisalo, niti je takva praksa u planu... moguće da su neki drugi tehnički problemi razlozi zbog kojih se ne objavljuju postovi. Morat ćemo to provjeriti danas. Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
pa nisam ja ni rekla nista za onaj izbrisani post na rodj temi, nit je to bitno. bog ti bi ga znao kako i zasto je bilo nestalo. ne pada mi na pamat oko toga razmisljati i praviti neke teroije zavjere jer znam da vi nista izbrisali, tako da rijec "sara" u ovom tvom gornjem postu se komotno mogla izostaviti jer ja problem nit vidim, nit ga ima.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by iluzija pon stu 30, 2015 8:25 pm

Esco je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:nestala iluzija u bespucima svemira.
bila sam stavila 3 posta i sve mi obrisali. opet me brisu.

Ilizija, nitko ti ne brise postove. sama ih brises.

prvo: ti sama sebi brises postove jer kliknes na kvadratic sa x koji kad ga kliknes, ti jednostavno izbrise post. naravno, mozes samo sebi izbrisati post i nikom drugom.

drugo: neznas vlastiti post editirati pa izbrises samoj sebi dio ili cijeli post.

trece: nema teorija zavjere. nitko ti ne brise postove.

cetvrto: odi na pdf Test pa tamo najprije prouci sta koja ikona znaci i cemu sluzi.
pa nisam ja editirala slike koje sam stavila. prema tome, nikako nisam mogla izbrisati post. i nikakav x nisam kliknula.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by iluzija pon stu 30, 2015 8:27 pm

whisperer je napisao/la:Drage iluzija i sara, ništa se ne briše. Nikada se do sada nije ništa brisalo, niti je takva praksa u planu... moguće da su neki drugi tehnički problemi razlozi zbog kojih se ne objavljuju postovi. Morat ćemo to provjeriti danas. Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
da, moguce je da su tehnicki problemi. npr. neke postove ( gdje sam pisala, a nisam stavljala slike) sam editirala, i nista nije izbrisano. slike koje sam stavila nisam editirala, i nema ih.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by iluzija pon stu 30, 2015 8:29 pm

saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Drage iluzija i sara, ništa se ne briše. Nikada se do sada nije ništa brisalo, niti je takva praksa u planu... moguće da su neki drugi tehnički problemi razlozi zbog kojih se ne objavljuju postovi. Morat ćemo to provjeriti danas. Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
pa nisam ja ni rekla nista za onaj izbrisani post na rodj temi, nit je to bitno. bog ti bi ga znao kako i zasto je bilo nestalo. ne pada mi na pamat oko toga razmisljati i praviti neke teroije zavjere jer znam da vi nista izbrisali, tako da rijec "sara" u ovom tvom gornjem postu se komotno mogla izostaviti jer ja problem nit vidim, nit ga ima.
ma kakva zavjera. jednostavno ne znam gdje su postovi. zasto ih onda stavljati ako nestanu u sekundi. o tome se radi, a ne o nekakvim zavjerama i slicno.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by whisperer pon stu 30, 2015 8:49 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:... Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
Imam stvaralačku prazninu.  Silly

O h, pa taj problem je zanemariv. Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by whisperer pon stu 30, 2015 8:55 pm

saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Drage iluzija i sara, ništa se ne briše. Nikada se do sada nije ništa brisalo, niti je takva praksa u planu... moguće da su neki drugi tehnički problemi razlozi zbog kojih se ne objavljuju postovi. Morat ćemo to provjeriti danas. Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
pa nisam ja ni rekla nista za onaj izbrisani post na rodj temi, nit je to bitno. bog ti bi ga znao kako i zasto je bilo nestalo. ne pada mi na pamat oko toga razmisljati i praviti neke teroije zavjere jer znam da vi nista izbrisali, tako da rijec "sara" u ovom tvom gornjem postu se komotno mogla izostaviti jer ja problem nit vidim, nit ga ima.

Spomenula sam te u postu jer si pred neki dan jasno upitala što se dešava sa postovima koji nestaju i da li se oni brišu, komentirala si da je to već počelo biti misteriozno. Budući da se i teta Illy javila danas sa istim problemom, smatram neophodnim odgovoriti da se ništa ne briše i da je očigledno tehnički problem, ujedno pitam ako netko drugi ima sličnu situaciju pri objavljivanju. Ja ne vidim problem u mojoj reakciji, niti smatram da itko stvara teoriju zavjere već kao netko sa dugmima odgovaram na nejasnoće. Wink
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by whisperer pon stu 30, 2015 9:06 pm

iluzija je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Drage iluzija i sara, ništa se ne briše. Nikada se do sada nije ništa brisalo, niti je takva praksa u planu... moguće da su neki drugi tehnički problemi razlozi zbog kojih se ne objavljuju postovi. Morat ćemo to provjeriti danas. Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
da, moguce je da su tehnicki problemi. npr. neke postove ( gdje sam pisala, a nisam stavljala slike) sam editirala, i nista nije izbrisano. slike koje sam stavila nisam editirala, i nema ih.

Budem se konzultirala sa tehnički pametnijima pa vidimo gdje je problem. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by saritica pon stu 30, 2015 11:18 pm

whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Drage iluzija i sara, ništa se ne briše. Nikada se do sada nije ništa brisalo, niti je takva praksa u planu... moguće da su neki drugi tehnički problemi razlozi zbog kojih se ne objavljuju postovi. Morat ćemo to provjeriti danas. Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
pa nisam ja ni rekla nista za onaj izbrisani post na rodj temi, nit je to bitno. bog ti bi ga znao kako i zasto je bilo nestalo. ne pada mi na pamat oko toga razmisljati i praviti neke teroije zavjere jer znam da vi nista izbrisali, tako da rijec "sara" u ovom tvom gornjem postu se komotno mogla izostaviti jer ja problem nit vidim, nit ga ima.

Spomenula sam te u postu jer si pred neki dan jasno upitala što se dešava sa postovima koji nestaju i da li se oni brišu, komentirala si da je to već počelo biti misteriozno. Budući da se i teta Illy javila danas sa istim problemom, smatram neophodnim odgovoriti da se ništa ne briše i da je očigledno tehnički problem, ujedno pitam ako netko drugi ima sličnu situaciju pri objavljivanju. Ja ne vidim problem u mojoj reakciji, niti smatram da itko stvara teoriju zavjere već  kao netko sa dugmima odgovaram na nejasnoće. Wink
razdragana2
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost pon stu 30, 2015 11:40 pm

iluzija je napisao/la:
Esco je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:nestala iluzija u bespucima svemira.
bila sam stavila 3 posta i sve mi obrisali. opet me brisu.

Ilizija, nitko ti ne brise postove. sama ih brises.

prvo: ti sama sebi brises postove jer kliknes na kvadratic sa x koji kad ga kliknes, ti jednostavno izbrise post. naravno, mozes samo sebi izbrisati post i nikom drugom.

drugo: neznas vlastiti post editirati pa izbrises samoj sebi dio ili cijeli post.

trece: nema teorija zavjere. nitko ti ne brise postove.

cetvrto: odi na pdf Test pa tamo najprije prouci sta koja ikona znaci i cemu sluzi.
pa nisam ja editirala slike koje sam stavila. prema tome, nikako nisam mogla izbrisati post. i nikakav x nisam kliknula.

onda je CIA, Mossad, UDBA...

stavila si ovu sliku isto kao i na kultnixu

evo sam je kopi pejstao sa milokliznog foruma

iluzijo - Page 4 143ouu1

pa barem ti radis skrinshotove trebala bi imat sve u arhivi ko masovnahisterija ili kako se quratz vec zove taj ludjak.

ubuduce postaj ponovo ako ti je post nestao. a probaj malo trenirat botune na pdf Test. n vjerujem da se samo tebi brisu postovi. kako to da meni i ostalima nisu postovi izbrisani nego samo tebi? to znaci da nesto krivo kliknes. klik napamet simo klik tamo i eto posta nema.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by iluzija uto pro 01, 2015 5:43 am

nemam ja vise arhive. dosadilo mi arhivirati sve. zubo  kako sam rekla, moguce je da nesto ja pogresno kliknem, no nekada mi ostanu postovi, nekada ne.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by besposlenpop uto pro 01, 2015 9:09 am

Esco je napisao/la:
pa barem ti radis skrinshotove trebala bi imat sve u arhivi ko masovnahisterija ili kako se quratz vec zove taj ludjak.

...
Plaćam ćevape onom ko mi otkrije čim se taj bavi u životu (osim skribomanijom po vorumima). teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by besposlenpop uto pro 01, 2015 9:10 am

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:... Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
Imam stvaralačku prazninu.  Silly

O h, pa taj problem je zanemariv. Silly
Može, daj šlagvort.  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost uto pro 01, 2015 11:17 am

besposlenpop je napisao/la:Lola poslala imidž u Svemir ...  Cool

saritica je napisao/la:nestala iluzija u bespucima svemira.


Laugh
Lola je kiber don Quijote.  Bori se s fotkama vjetrenjaca i salje ih u smjeru radio-signala Hitlerovog govora na Olimpijadí.


Zadnja promjena: Olorin; uto pro 01, 2015 1:18 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost uto pro 01, 2015 11:30 am

besposlenpop je napisao/la:
Esco je napisao/la:
pa barem ti radis skrinshotove trebala bi imat sve u arhivi ko masovnahisterija ili kako se quratz vec zove taj ludjak.

...
Plaćam ćevape onom ko mi otkrije čim se taj bavi u životu (osim skribomanijom po vorumima). teet

Nedavno je Klingonac otkrio online igru Pirati i malo ga je zela.. Ima i mikrofon i slusalice, te fino komunicira s tim ljudima. Najvise Amera, ali ima i Europljana. Igra se odvija i kad ga nema, sto ce reci da, dok nije bio dio bratstva koje je pazilo na njegove pirate, brodove i prikupljeno zlato, nerijetko je nailazio na pobijenu posadu i opljackane pecine kad bi se, primjerice, vratio s posla. :-D Onda ga je bratstvo prihvatilo. Ljudi godinama igraju tu igricu i medjusobno se druze. Najdraza mu je jedna umirovljena profesorica koja je i najstrpljivija i najprijaznija. Cesto ga pazi dok je offline. Cak mu je kupila i flotu za pedeset dolara. (On ne igra novcem pa mu je bilo neugodno kad je uvidio da trosi lovu). Zasto ovo pisem? Gospodja je bolesna i trpi svakodnevne bolove. Ta joj je igrica odusak i nacin kako se iskljuciti od patnje. Ne zelim sad povuci paralelu s MH, niti to mogu jer ga uopce ne poznajem, ali zelim samo naglasiti da nikad ne znamo sto koga izjeda s druge strane ekrana..

Malo me je rastuzila ta prica s profesoricom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost uto pro 01, 2015 5:43 pm

iluzija je napisao/la:nemam ja vise arhive. dosadilo mi arhivirati sve. zubo  kako sam rekla, moguce je da nesto ja pogresno kliknem, no nekada mi ostanu postovi, nekada ne.

zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by saritica uto pro 01, 2015 11:03 pm

iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Drage iluzija i sara, ništa se ne briše. Nikada se do sada nije ništa brisalo, niti je takva praksa u planu... moguće da su neki drugi tehnički problemi razlozi zbog kojih se ne objavljuju postovi. Morat ćemo to provjeriti danas. Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
pa nisam ja ni rekla nista za onaj izbrisani post na rodj temi, nit je to bitno. bog ti bi ga znao kako i zasto je bilo nestalo. ne pada mi na pamat oko toga razmisljati i praviti neke teroije zavjere jer znam da vi nista izbrisali, tako da rijec "sara" u ovom tvom gornjem postu se komotno mogla izostaviti jer ja problem nit vidim, nit ga ima.
ma kakva zavjera. jednostavno ne znam gdje su postovi. zasto ih onda stavljati ako nestanu u sekundi. o tome se radi, a ne o nekakvim zavjerama i slicno.
pa ne moras ti meni govoriti to o zavjerama. ne znam jesi li se ti to nasla u mom postu ili sta al cini mi se da se svi pomalo vracamo u svoj omiljeni modus operiranja koji se zove gluhi telefoni.... nit ko koga slusa, nit ko koga cita, nego samo sebe i sebe u svemu trazi... ajd da prestanemo to, jer valjda smo do sada svi malo ozrelili i odrasli.. pored ovolikih zivotnih sranja najmanje je potrebno ovo malo po malo mic po mic pa tamo pa vamo i onda krkanje... sve je to stvar proslosti. malo biti easy going je velika vrlina na svakome polju pa cak i ovdje na formu. ajd bokic
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost uto pro 01, 2015 11:26 pm

saritica je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Drage iluzija i sara, ništa se ne briše. Nikada se do sada nije ništa brisalo, niti je takva praksa u planu... moguće da su neki drugi tehnički problemi razlozi zbog kojih se ne objavljuju postovi. Morat ćemo to provjeriti danas. Ukoliko još netko ima problema sa objavljivanjem postova neka ovdje javi. Tnx Happy
pa nisam ja ni rekla nista za onaj izbrisani post na rodj temi, nit je to bitno. bog ti bi ga znao kako i zasto je bilo nestalo. ne pada mi na pamat oko toga razmisljati i praviti neke teroije zavjere jer znam da vi nista izbrisali, tako da rijec "sara" u ovom tvom gornjem postu se komotno mogla izostaviti jer ja problem nit vidim, nit ga ima.
ma kakva zavjera. jednostavno ne znam gdje su postovi. zasto ih onda stavljati ako nestanu u sekundi. o tome se radi, a ne o nekakvim zavjerama i slicno.
pa ne moras ti meni govoriti to o zavjerama. ne znam jesi li se ti to nasla u mom postu ili sta al cini mi se da se svi pomalo vracamo u svoj omiljeni modus operiranja koji se zove gluhi telefoni.... nit ko koga slusa, nit ko koga cita, nego samo sebe i sebe u svemu trazi... ajd da prestanemo to, jer valjda smo do sada svi malo ozrelili i odrasli.. pored ovolikih zivotnih sranja najmanje je potrebno ovo malo po malo mic po mic pa tamo pa vamo i onda krkanje... sve je to stvar proslosti. malo biti easy going je velika vrlina na svakome polju pa cak i ovdje na formu. ajd bokic

'ajmo ca! :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by saritica sri pro 02, 2015 4:19 am

ne spavas? evo ja gledam tv i pomalo nesto pisem.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost čet pro 03, 2015 11:01 am

saritica je napisao/la:ne spavas? evo ja gledam tv i pomalo nesto pisem.

A zadnjih dana idem bas kasno spavati. Dovukla sam si iz knjiznice Tolkiena (Nedovrsene pripovijesti - dodatak Silmarillionu i Skrivenu stvarnost od Briana Grennea) pa se pokusavam udubiti u stivo jer u dnevnim satima nemam dovoljno mirnih perioda da bih mogla odrzati koncentraciju. Bas mi nekako odgovaraju za prosinac. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost čet pro 03, 2015 2:47 pm

whisperer je napisao/la:

Pa kakve sam sreće, mi bi se i na tih 300-tinjak kilometara našli na istom..

nemaveze, otplesali bi jedan ples na ovu muziku ispod i onda isli svaki na svoju stranu rijeke Nil.

a ovo bi morala otplesat samnom htjela ili ne. nema cile-mile...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by whisperer pet pro 04, 2015 12:38 am

Esco je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Pa kakve sam sreće, mi bi se i na tih 300-tinjak kilometara našli na istom..

nemaveze, otplesali bi jedan ples na ovu muziku ispod i onda isli svaki na svoju stranu rijeke Nil.

a ovo bi morala otplesat samnom htjela ili ne. nema cile-mile...


Da, da.. ti bi nekakav stiskavac, k' o na ljetnoj terasi va Opatiji, pa da mi manipulatorski na uhu sikćeš nekakva pogrdna imena. Provokator!
Nama na takvom prigodnom posljednjem susretu treba jedan ovakav dance.. Silly



whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost pet pro 04, 2015 12:06 pm

whisperer je napisao/la:
Esco je napisao/la:
whisperer je napisao/la:

Pa kakve sam sreće, mi bi se i na tih 300-tinjak kilometara našli na istom..

nemaveze, otplesali bi jedan ples na ovu muziku ispod i onda isli svaki na svoju stranu rijeke Nil.

a ovo bi morala otplesat samnom htjela ili ne. nema cile-mile...


Da, da.. ti bi nekakav stiskavac, k' o na ljetnoj terasi va Opatiji, pa da mi manipulatorski na uhu sikćeš nekakva pogrdna imena. Provokator!
Nama na takvom prigodnom posljednjem susretu treba jedan ovakav dance.. Silly




zubo ti bi htjela cijelu rijeku Nil samo za sebe...dotukla bi me kung-fu dancingom i onda bi moje polomljeno tijelo bacila krokodilima u Nil...ne ne... bit ce my way or highway Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by whisperer sub pro 05, 2015 12:48 am

zubo ... hajd' da vidimo koliko će trajat' Love Grin
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Gost sub pro 05, 2015 11:32 am

whisperer je napisao/la:zubo ... hajd' da vidimo koliko će trajat' Love Grin

knowing that it's not going to work out but trying anyways...

iluzijo - Page 4 JT3YEyh

nece trajat jer nije ni pocelo...ovo moje je bilo one time offer da se razidjemo u miru svaki na svoju stranu a ne da se razidjemo sa gorcinom. imamo totalno antagonisticke mentalitete i nacine komunikacije...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

iluzijo - Page 4 Empty Re: iluzijo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.