Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obične priče

+5
whisperer
iluzija
darla_
urbanstyle
Lena
9 posters

Stranica 15 / 17. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost sub oľu 14, 2015 6:33 am

U utorak sam dobila nove dvije vrste antibiotika jer se još nisam rješila bakterija.
Veli mi magistrica, gospođo dugo to traje, bilo bi dobro potražiti drugo mišljenje.
Dođem doma i popijem ( pol 9 ujutro ) jednu tabletu KlavoPhara od 875 mg, /pije se svakih 12 sati/.
Za dva sata sam umirala od proljeva, povračanja i glavobolje i tako  cijeli dan .
Prvi put u životu alergična na neki antibiotik.
Sad idem specijalisti urologu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Buffy sub oľu 14, 2015 8:38 am

dromsin je napisao/la:u srjedu smo navršili 4 godine, danas fešta za male prijatelje i njihove roditelje, sutra fešta za gerijatriju
jučer sam ga čuvala, jer je bolestan 
Miki ljubavi moja, tepam mu
Nisam ja tvoj Miki, Miki sam od bake Koke ja sam tvoj Bumbar Bajs
Kak godine lete, prebrzo  Sad Happy
Bumbar Bajs Grin

Zato kaj je malih bumbastih obraščića? Happy Love

Sve najbolje za ročkas Angel Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Buffy sub oľu 14, 2015 8:39 am

dromsin je napisao/la:U utorak sam dobila nove dvije vrste antibiotika jer se još nisam rješila bakterija.
Veli mi magistrica, gospođo dugo to traje, bilo bi dobro potražiti drugo mišljenje.
Dođem doma i popijem ( pol 9 ujutro ) jednu tabletu KlavoPhara od 875 mg, /pije se svakih 12 sati/.
Za dva sata sam umirala od proljeva, povračanja i glavobolje i tako  cijeli dan .
Prvi put u životu alergična na neki antibiotik.
Sad idem specijalisti urologu.
To je ziher neki generički Plain

Nolicin ne bi pomogel?
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost ned oľu 15, 2015 5:47 am

Buffy je napisao/la:
dromsin je napisao/la:U utorak sam dobila nove dvije vrste antibiotika jer se još nisam rješila bakterija.
Veli mi magistrica, gospođo dugo to traje, bilo bi dobro potražiti drugo mišljenje.
Dođem doma i popijem ( pol 9 ujutro ) jednu tabletu KlavoPhara od 875 mg, /pije se svakih 12 sati/.
Za dva sata sam umirala od proljeva, povračanja i glavobolje i tako  cijeli dan .
Prvi put u životu alergična na neki antibiotik.
Sad idem specijalisti urologu.
To je ziher neki generički Plain

Nolicin ne bi pomogel?
nemam pojma , pila sam i ninur i još neke nemam pojma koje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Buffy ned oľu 15, 2015 9:03 am

Ne znam koji su to, sjećam se da se ranije prepisivalo dva tjedna do mjesec dana antibiotika, dalje se nije smjelo, a onda nakon toga Nolicin koji je antisepik, pa se može duže piti bez posljedica. Treba zatući bakteriju, a to možeš samo dugotrajnim uzimanjem lijekova, bar par mjeseci.
Sad mi zvoni da se neka frendica riješila homeopatijom, ali u smislu pijenja čaja. Nije brusnica, nego neka biljka na g, zaboravila sam, bum pitala.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Gost pon oľu 16, 2015 8:11 am

Buffy je napisao/la:Ne znam koji su to, sjećam se da se ranije prepisivalo dva tjedna do mjesec dana antibiotika, dalje se nije smjelo, a onda nakon toga Nolicin koji je antisepik, pa se može duže piti bez posljedica. Treba zatući bakteriju, a to možeš samo dugotrajnim uzimanjem lijekova, bar par mjeseci.
Sad mi zvoni da se neka frendica riješila homeopatijom, ali u smislu pijenja čaja. Nije brusnica, nego neka biljka na g, zaboravila sam, bum pitala.
raspitat ću se za Nolicin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer pon oľu 16, 2015 1:05 pm

Aaah, taj klavo phara je katastrofa. Pijem ga vec 5 dana a sve mi je gore.... Plain
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by besposlenpop pon oľu 16, 2015 3:25 pm

Obične priče - Page 15 Farmacia
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer sub oľu 28, 2015 1:07 am

Mama, oni su ti oba jaaako plave boje. Jedan je crno- žuti, a drugi je zeleni!

Happy Happy Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ ned oľu 29, 2015 9:16 am

whisperer je napisao/la:Mama, oni su ti oba jaaako plave boje. Jedan je crno- žuti, a drugi je zeleni!

Happy Happy Happy

Dijete je genije Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Buffy ned oľu 29, 2015 2:45 pm

Grin Zvjezdani Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer ned oľu 29, 2015 4:23 pm

Buffy je napisao/la:Grin Zvjezdani Happy


Nadjenula si mu prekrasan nadimak. Moj zvjezdani dječak. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Buffy pon oľu 30, 2015 7:07 am

To se dogodilo kad sam mu vidjela oke, na jednoj od fotki koje si stavila Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer uto oľu 31, 2015 1:45 am

Happy ljubav moja mala..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Buffy sri tra 29, 2015 8:46 am

Nastavak storije iz šume, bursitisa, guranja auta i svega onoga što sam si sama učinila Grin

Sutra idem na punkciju onoga što se spustilo pod pazuh nakon puknuća vrećice prilikom guranja, pa će ili sve izvaditi iglom, ili ću moguće naknadno morati rezati.

U svakom će slučaju sadržaj biti pregledan citološki, pa ću znati što je to bilo.


Zadnja promjena: Buffy; sri tra 29, 2015 9:32 am; ukupno mijenjano 1 put.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by besposlenpop sri tra 29, 2015 9:18 am

"Troije"?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Buffy sri tra 29, 2015 9:34 am

S mi malo šteka, izgleda da je komadić nečega ispod te tipke. I inače napišem, a ne prekontroliram, pa svašta ispadne jer ne gledam tipkovnicu dok pišem.
Ispravila sam.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer čet stu 05, 2015 3:27 pm

Jučer je u našem domu bio poseban dan. Po prvi puta mom malenom je došao frend na druženje i spavanje do slijedećeg dana. Pokupila sam ih iz vrtića i gotovo cijelo poslijepodne smo proveli  pripremajući sobu u kojoj će spavati. Spajali krevete, slagali jastuke u međuprostore s "rupicama", birali pidžame i cd-e s pričama. Sve je bilo popraćeno laganom euforijom i u jednom trenutku sam bespomoćno sjela na stolac i pomislila kako će se tijekom noći sve ovo pretvoriti u laganu katastrofu. Napravila sam plan B i C, za svaki slučaj. Što se više bližila večer, euforija je rasla. Mačevanje, skakanje sa stepenica, klizanje po ogradi (Vatrogasac Sam) moje potpuno gubljenje autoriteta, skrivanja (hebote, nisam ih mogla naći pola sata!), gađanje hranom i šaranje po (dozvoljenom) dijelu zida. Vojnički sam ih natjerala oko 9 na spremanje na počinak. Stavila sam kozliće i naredila im da slušaju i miruju svaki na svojoj strani kreveta. Na pojavi vuka mirnoća se pretvorila upravo u onu katastrofu koju sam negdje i prizvala mislima, provlačenje kroz poplone, strašenje jedni drugih, gađanje jastucima, vrisak i moje bespomoćno ja. Strpljivo (pročitala u knjizi) sam pričekala kraj priče, ugasila lampu i ušuškala se s njima. Krenula u mraku nekakva glasovna zahebancija, jedan zakašlje, drugi ga nadglasi, jedan veli jednu riječ, drugi je formulira u neki glasovni jauk, ja si mantram: Bože daj mi snage. Zagrlim mog malenoga u nadi da ga primirim i skužim da mu srce lupa sto na sat. Nema šanse da zaspe još dva sata. I nekako, uz puno strpljenja, atmosfera u sobi se primiri. Maleni mi se približi što je znak da se umiruje i tu svo troje zaspemo. Negdje oko ponoći trgnem se iz sna, osvijetlim mobitelom sobu i vidim ih kako spavaju anđeoskim snom. Happy Jutro neću ni opisivati, euforičnije buđenje i pripremu za vrtić dugo ne vidjeh. : )) Jedva smo se spremili, jedva ukrcali u auto, ugurala sam ih u vrtićku sobu, mahnula iscrpljeno teti i pobjegla na kavu. Ne znam ako ću se skoro upustiti u još jednu  ovakvu sličnu avanturu, s posebnim guštom sam u boravku popila kavu, pomislila kako na radiju puštajući stvar, koja je zapravo parodija na Nirvanu, urednik upravo misli na mene i s nesebičnim optimizmom otipkala drugoj mami sms kako je bilo sve super, odlično, bez ikakvih problema, bla bla....
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ sub stu 07, 2015 9:25 am

E jebote konacno nasla, znam da sam negdje procitala, samo dok se ja sjetim na kojem podforumu i temi, sreca pa nam je tempo lagan pa se ipak da naci  Grin.
Znam da su te smorili, ali bas su fora. Klinci su super, tako neposredni. Mojoj necakinji je nedavno bio rockas i kao organizirati cemo ga u igraonici, jer trebaju doci djeca iz vrtica, pa djeca iz zgrade, pa djeca iz parka, uglavnom pun kako sam susreo gospodina pimpeka djece  Laugh. I kao sve je organizirano, imaju tete animatorice, igracke, di sam doneses klopu i cugu i ne brines. Aha yeah wright. Prvo je pocela drama jer samo slavljenica dobije onu plasticnu haljinu na Anu i Elzu, a naravno sve curice hoce istu. Onda smo nabrzekac morali smisliti igru u kojoj svaka bude vila i svaka u jednom trenu obuce haljinu. Onda su deckima naravno vile glupe i dosadne pa smo njih zasebno morali animirati. Ukratko, na kraju smo tete animatorice,cijela family i prisutni roditelji druge djece ucestvovali u raznim vrstama animacije i jos smo svi na kraju bili potpuno smoreni. Moj stari je samo na kraju reko, ajd sva sreca da imamo samo jednu i da je rodjendan samo jednom godisnje  zubo. Velim ja pa ti si imao troje, i slavili su se rodjendani i po tri dana, familija, pa prijatelji djecji, pa njihovi prijatelji, jer nebi svi stali u nas tadasnji mali stan, veli on, znam, jer me moras bas podsjecati potisnuo sam te traume  Laugh.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ sub stu 07, 2015 9:27 am

Tko je promijenio u ono da se zamjenjuju psovke, Ligeja mora da si ti, da: "pun kako samo susreo gospodina pimpeka djece", odi spat  Laugh
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by besposlenpop sub stu 07, 2015 3:32 pm

darla_ je napisao/la:Tko je promijenio u ono da se zamjenjuju psovke, Ligeja mora da si ti, da: "pun kako samo susreo gospodina pimpeka djece", odi spat  Laugh
Ka'će gljiva?  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ sub stu 07, 2015 5:41 pm

Dzekna jos nije umrla, a ka' ce, ne zna se  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by whisperer sub stu 07, 2015 6:20 pm

darla_ je napisao/la:E jebote konacno nasla, znam da sam negdje procitala, samo dok se ja sjetim na kojem podforumu i temi, sreca pa nam je tempo lagan pa se ipak da naci  Grin.
Znam da su te smorili, ali bas su fora. Klinci su super, tako neposredni. Mojoj necakinji je nedavno bio rockas i kao organizirati cemo ga u igraonici, jer trebaju doci djeca iz vrtica, pa djeca iz zgrade, pa djeca iz parka, uglavnom pun kako sam susreo gospodina pimpeka djece  Laugh. I kao sve je organizirano, imaju tete animatorice, igracke, di sam doneses klopu i cugu i ne brines. Aha yeah wright. Prvo je pocela drama jer samo slavljenica dobije onu plasticnu haljinu na Anu i Elzu, a naravno sve curice hoce istu. Onda smo nabrzekac morali smisliti igru u kojoj svaka bude vila i svaka u jednom trenu obuce haljinu. Onda su deckima naravno vile glupe i dosadne pa smo njih zasebno morali animirati. Ukratko, na kraju smo tete animatorice,cijela family i prisutni roditelji druge djece ucestvovali u raznim vrstama animacije i jos smo svi na kraju bili potpuno smoreni. Moj stari je samo na kraju reko, ajd sva sreca da imamo samo jednu i da je rodjendan samo jednom godisnje  zubo. Velim ja pa ti si imao troje, i slavili su se rodjendani i po tri dana, familija, pa prijatelji djecji, pa njihovi prijatelji, jer nebi svi stali u nas tadasnji mali stan, veli on, znam, jer me moras bas podsjecati potisnuo sam te traume  Laugh.

Grin
Joj, vama je baš bilo super, u troje. Happy To mi je oduvijek bio san za svoju obitelj, ali malo sam prekasno krenula. 
Mi još uvijek uspješno izbjegavamo igraonice i slične organizacije, da mom starom oduzmem tu značajnu ulogu u kojoj on glumi glavnog klauna, došlo bi do raspada familije.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by darla_ sub stu 07, 2015 7:48 pm

whisperer je napisao/la:

Grin
Joj, vama je baš bilo super, u troje. Happy To mi je oduvijek bio san za svoju obitelj, ali malo sam prekasno krenula. 
Mi još uvijek uspješno izbjegavamo igraonice i slične organizacije, da mom starom oduzmem tu značajnu ulogu u kojoj on glumi glavnog klauna, došlo bi do raspada familije.

A Stile, neumoran  Grin. Moji su se izgleda umorili, bave se oni malenom, ali sve umjereno  Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by besposlenpop sub stu 07, 2015 9:33 pm

darla_ je napisao/la:
A Stile, neumoran  Grin. ...
I ja sam neumoran, nemoj da mi gljiva umre!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Obične priče - Page 15 Empty Re: Obične priče

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 17. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.