Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kicov kutak

+3
Buffy
darla_
whisperer
7 posters

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by Gost sri tra 27, 2016 7:54 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ithildin je napisao/la:Jesi l` pročit˙o?! Nije Kic, nego Strahi. Silly
Otvorijo i zatvorijo. Nešto crveno kaj mi ne da čitati.
Al to je tamo (jebemise), a ne tu.  Wink

A nisam znala da je u naslovu direktni link. Da, da, kod Kica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by Gost sri tra 27, 2016 8:03 pm

Re: Imam jedno pitanje
Post by debotoijusto Today at 19:36

danas je desetkovana lijeva misao
...a desne ni nema
valjda je to do vrimena


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t8003-imam-jedno-pitanje#339292

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by Gost sri tra 27, 2016 8:14 pm

Nisam baš shvatila. Autor topica si ti? Kic gotivi desničare? Ali na topicu "Ban lista", posljednja te je dva puta banirao Strahi. Ne znam kakva su ondje pravila. Psovke se ne toleriraju?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by Gost sri tra 27, 2016 8:47 pm

Ithildin je napisao/la:Nisam baš shvatila. Autor topica si ti? Kic gotivi desničare? Ali na topicu "Ban lista", posljednja te je dva puta banirao Strahi. Ne znam kakva su ondje pravila. Psovke se ne toleriraju?

Autor topica je marcus-t isto baniran. Kic i njegovi vazali su skloni pimpilinicima odnosno ustašama jednostavno previde njihove ustašluke ali da ne bi bila opća pobuna ponekad banira i nekog ustašu nakon što taj isti ustaša nebrojeno puta zatrola i perfidno izvrijeđa. Psovke se toleriraju ako ih napišu ustaše a partizani za psovke idu u rešt.

Smrt fašizmu sloboda narodu!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by Gost sri tra 27, 2016 8:57 pm

Marcusa-t treba zatuć` q-rcem u čelo da se nikada ne oporavi i još ga lopatom uvaljat` dva metra pod zemlju. A onda ću i ja vikat` - sloboda narodu zdrave pameti!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by Gost sri tra 27, 2016 9:14 pm

Usput, za one koji ne znaju, Marcus-t je pederčina Lavlje srce. Da, da, pod tim je alterom obznanio vlastitu "smrt". Hebi ga, vrag je u detaljima, a ti detalji otkrivaju svu raskoš njegova uma. Toliko.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by Gost čet tra 28, 2016 2:27 pm

Čitam na kic forumu pokušavaju statistikom dokazati da se baniraju svi podjednako bez obzira na političku obojenost. TO NIJE TOČNO. To je zlouporaba statistike a ne statistika drugim riječima to što oni rade zove se STATISTICAL FALLACY. Jer u toj njihovoj wanabe statistici nisu uopće uzeli u obzir učestalost provokacija i vrijeđanja i učestalost banova. Ustaša ili ustaška kurbetina Kaja napiše 40 brutalno uvredljivih postova i ne dobije ban. Ja joj napišem jedan prostoprošireni post i popušim ban. Isto vrijedi i za druge forumaše primjera ima ko pljeve. Ali to KIC i njegova bulumenta vazala ne vide ili vide ali odobravaju.

Vidim na KIC forumu Darla je admin. Bit će da joj je ustaška psihopatska kurbetina Kaja u rodu ili dopelganger. Bit će da se i Lavljesrce raskrinkao konačno je uskrsnuo.

Nemam više ovdje a ni na kic forumu što tražiti ajd zbogom.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by besposlenpop čet tra 28, 2016 7:31 pm

Gost je napisao/la:...
Nemam više ovdje a ni na kic forumu što tražiti ajd zbogom.

kicov kutak - Page 3 D070
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by Gost pet tra 29, 2016 9:53 pm

Gost je napisao/la:Čitam na kic forumu ...


Pa pimpilinicima su u većini i održavaju forum. Happy I to je to, ako je to - to. Grin


Uglavnom, nisi trebao otići. Vidiš da smo ovdje fino autistični.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by kic ned svi 01, 2016 3:35 pm

Srbin koji je i završio škole u Srbiji, te banira, i ti to nazivaš ustaškim forumom..


haha, IQ ribe u demenciji Grin 

nego, ja se više volim rugati korisnicima nego ih banirati, to je skroz decentralizirano, većinu stvari i ne pročitam, da mi netko da ban mislim da bih prvo sebe zapitao zašto toliko vremena provodim online, i otišao bih malo visjeti na igralištu gdje igraju košarku, ili nešto sl..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by whisperer pon svi 02, 2016 4:38 pm

Kicice, gdje taj tvoj forum na kojem se čuda dešavaju? Happy IMala sam jednom link, ali kako često ne otvaram, nisam ga memorirala.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by kic pon svi 02, 2016 9:29 pm

whisp: http://ex-iskon.forumcroatian.com/
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by whisperer uto svi 03, 2016 4:51 pm

Tnx. Happy
Koliko ljudi!  Shocked Već zaboravih kako forumi izgledaju...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by kic pon lis 31, 2016 10:28 pm

kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by kic ned sij 15, 2017 7:06 pm

Navečer, kada bi se miris naranača u cvatu i grmova pelargonija posađenih u mramornim žardinijerama počeo prelijevati u slan morski zrak, rado bismo sjedili za trpezom u ljubaznom društvu našega domaćina, uz jednu ili više boca vina. Upoznali smo u njemu jednu od onih jednostavnih priroda u kojima je, zahvaljujući vojnički vođenom životu, ostalo puno toga djetinjega. Dakako, katastrofa je i na njegovoj ćudi ostavila sjenu; ipak, samo je pomutila urođenu mu vedrinu, no nije je razorila. Prilikom napada na venecijanku obalu jedan mu je torpedo u nekoliko minuta potopio brod; iz mora ga je izvukao patrolni čamac, nakon što je cijelu noć proveo plivajući. Katkad bismo na njemu uočavali nalete patnje koja se može imenovati austrijskom, i koja je zajednička mnogim starim pripadnicima te zadnje stvarne monarhije. S njom je razoren jedan oblik uživanja u životu koji je u ostalim evropskim zemljama već generacijama postao nezamisliv, što se kasnije vidljivo pokazuje u nekih pojedinaca. Osobito jasan nam je postao drukčiji način na koji se zbio prevrat u Austriji kada nam je Bohrer jedne večeri pričao o događajima koji su se odigrali u vrijeme Revolucije u jednoj oficirskoj menzi u Splitu. Kod nas se u carstvu, između ostaloga, mogla uočiti različitost društvenih slojeva; ovdje su se pak otvorile provalije među narodnostima. U pripovijedanju ovoga kapetana staroga kova osjetio se užas što ga je osjećao kad se krug starih drugova jednoga dana, kao dodirom čarobnog štapića, raspao na Poljake, Čehe, Srbe, Slovence, Hrvate i Talijane, i raspršio na sve strane. Neumorno smo ga zapitkivali za podrobnosti, to je najizravniji način na koji se može prodrijeti u povijest, i ponajbolji ključ što se može steći za razumijevanje starih autora. Stara je Austrija za nas, nas koji ponovno stojimo pred oblikovanjem imperija, kao neki fosil iz čijih se sačuvanih kostiju može naslutiti struktura jednog drukčijeg svijeta – svijeta što leži iza, ali možda i ponovo s onu stranu moderne.

http://pescanik.net/dalmatinski-boravak-i/

obozavam Jüngera..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by kic čet vel 09, 2017 10:23 am

kicov kutak - Page 3 Screen53

ova knjiga o mladom Staljinu, ima toliko trenutaka savršenih za neku crnohumornu seriju e..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

kicov kutak - Page 3 Empty Re: kicov kutak

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 3. Previous  1, 2, 3

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.