Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od Iskona do Čergi ...

+7
saritica
iluzija
whisperer
Buffy
Lena
*madonna*
besposlenpop
11 posters

Stranica 11 / 25. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next

Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by saritica ned oľu 19, 2017 11:29 pm

eh, kako sam samo lijepo poizodgovarala na postove, ko u dobra stara vremena kad iluzija dodje kasno navece i lijepo sve odreda reply-a i onda ode... looool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by *madonna* ned oľu 19, 2017 11:35 pm

saritica je napisao/la:btw. ja bih voljela znati sta je sa ecom. jako mi je drag, jebo ga konj ludog. voljela bih ga i posjetiti. mislim da cu na kraju cak i zavrsiti u pemziji u njegom dijelu svijeta. imam tamo puno rodbine i volim taj kraj pravo i puno sam lijepih trenutaka tamo provela ko curica...  a da ne pricam o klimi i ostalim ljepotama. esco  ako ovo citas javi se.
Vidis, mozemo poceti planirati druzenja kad odemo u penziju. Napokon.  cheers
Malo kod mene u rijeku, malo kod tebe i esca, pa malo kod moje sestre i onog tvog rodjaka u ITL .... Zivot ce nam biti gardaland !   Grin
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by saritica pon oľu 20, 2017 12:24 am

haha.. ma nema da fali. bogovski plan.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Buffy pon oľu 20, 2017 8:20 am

saritica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:
hahah joj ispado ja ameba iz praiskona... loooool. pusa. ja vec zaboravila da je to bio forum sex. boze moj, zali vremena i energije... sad da me i pustis sa lanca nemrem trcat vise. neka. ljepse je sad.  flower

Ali meni je taj period i bio najuzbudljiviji baš zbog toga što si prije rekla- stigla nova igračka pa smo njome malo experimentirali. Jbt, sjećam se kompa kojeg smo tada imali, izgledao je k'o kontejner. Grin Inače, ti i ta ...a ste mi djelovale kao najbolje prije, čitala sam vas samo kada su na tom sexu bile svađe, a hvala bogu ta ...a je bila svadljiva. Ne mogu se sjetiti gdje točno i ime nicka, na pisanje me je zapravo potaknuo jedan zanimljiv lik. Iako mu je to bila više virtualna furka kojom se odvajao od ostalih, po stilu i načinu, imao je strahovito puno zivaca dok nije došla TEPIH. Nakon tog njihovog sukoba u kojem je on nju uvjeravao kako su žene izgubile senzibilitet za zadovoljstvo kada im se muškarac pojavi na vratima sa ružom i poezijom, dok ga je ona duševno unakazila sa činjenicom da bi možda mogao dignut dupe i radit nešto kako bi ženu možda i financijski zadovoljio. Happy)))) Tip je nakon nekog vremena bestraga nestao, a Tepih sam srela nedugo zatim na jednim od kultnima. Bio mi je fora taj period u toj prastaroj postavi, naravno, subjektivan je osjećaj i razlozi, kasnije kada se počelo teoretizirati o tome i veličati, lobirati i raditi od toga big deal, malo sam se ohladila i uglavnom bila na igrama na chatu, a na forumu pisala kada bi mi dark zaprijetila da dođem. Bilo fora, no sada su neke druge priče, druge situacije, tako i treba biti. Pogotovo kada smo svjesniji koliko različitih priča stoji iza ekrana i kako svakog ovaj način komunikacije puca različito.

haha.. comp ko kontejner... bas tako  Laugh ta "..... a" je bila neka teska svadjalica. krkala se sa svima. a toga lika se ne sjecam - tog nekog muskog. uglavnom taj prastari forum je i meni bio super  - ne samo pustena sa lanca sam bila, nego sam u to doba bila uronjena u neprijateljski matrix usa postojanja... teski cultural shock sam prolazila tak da mi je stvarno prijao kontakt sa maternjim jezikom. 
a ta tepih je posebna prica. nju, evu i temperu sam svrstala u "osovine zla". uvjerljivo najovdratnija osoba koju sam srela na ovim prostorima. sjecam se jedne godine sam bila sa deckom u cro i otisli smo na kavu da upoznam se ja sa darkicom. hahahah!!! joj covjece cijela je kava prosla samo u razgovoru oko tepih... doduse, i tebe je hvalila.. ali ipak tepih je dominirala razgovorom... loooooool. i dan danas se smijem kad se sjetim. bas je fino podsjetiti se malo

Nemaš pojma koliko su te osovine zla željele doći do svih privatnih podataka i detalja, čak sam mailove s nagovaranjem na susrete dobijala  Grin
To koliko se vidjelo u postovima, nije ništa koliko je takvima bilo zabavno kopati po tuđim životima izvan foruma  Plain

Kasnije shvatiš, obzirom je forum ipak bio prepun "šetača" između onih koji su bili u sukobu (još gori od ovih prvih, prikupljali i dijelili podatke gdje god su stigli), kako su ti zli rudimentarno teške privatne probleme imali.

Dobili besplatnu terapiju, zamisli te dekompresije, čemu psihijatri Grin
uzas. vjeruj mi da znam. meni su i moje mailove objavili onda na forumu  Cry mos mislit koji trijumf za njih. ako je to to, e pa jebes ti onda njihov smisao zivota.  zubo  al ozbiljno. a ne bih ja rekla da je ova dekompresija bila terapija za njih... vise ko neka pandorina kutija iz koje je sve vise i kuljalo sto se vise divljalo...  jadan li je onaj cijeg li se zivota samo i skutom okrzne... to razara covjece, nek im je bog na pomoci. daleko im kuca od mene bila.

Fino društvo. Onak malo bolesno, ali bolesne su i privlačili.

Nebitno sada Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Buffy pon oľu 20, 2017 8:21 am

saritica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:btw. ja bih voljela znati sta je sa ecom. jako mi je drag, jebo ga konj ludog. voljela bih ga i posjetiti. mislim da cu na kraju cak i zavrsiti u pemziji u njegom dijelu svijeta. imam tamo puno rodbine i volim taj kraj pravo i puno sam lijepih trenutaka tamo provela ko curica...  a da ne pricam o klimi i ostalim ljepotama. esco  ako ovo citas javi se.

Pisao je kod Kica, malo se povuče, pa se opet pojavi.
ne znam sta je to kod Kica?? forum?
Kad se seoba dogodila Kultni su imali svojih par foruma, ostala su ovaj i onaj od Pizde, a kad se Net.hr počeo raspadati Kic koji piše i kod nas ovdje, otvorio je novi forum za ljude s ViPa.

Njegov forum po formi najviše podsjeća na Net.hr, iako je glavni pdf Vijesti i politika, međutim se može pisati i na ostalim pdfovima.
Kultni je zaposjela Metilda, ako je se sjećaš, kad vidim to trolanje i spamanje, izgleda mi kao da, excuse my french, piša po grobu i pri tome se veseli.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Buffy pon oľu 20, 2017 8:21 am

saritica je napisao/la:eh, kako sam samo lijepo poizodgovarala na postove, ko u dobra stara vremena kad iluzija dodje kasno navece i lijepo sve odreda reply-a i onda ode... looool

Sad je to pravilo, a ne izuzetak Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Buffy pon oľu 20, 2017 8:24 am

saritica je napisao/la:haha.. ma nema da fali. bogovski plan.

U Puli naši imaju apartman, svijdelo mi se što si u jednom momentu u neboderu, u drugom na plaži, kao u Monacu Grin
Dobro je što imaju bolnicu, samo mi se grad nekako i ne sviđa previše.
Jako loše staze za bicikle, ljetna gužva i sivo.

Ali takav je i Milano, pa ti uđe pod kožu nakon nekog vremena.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by besposlenpop pon oľu 20, 2017 10:11 am

saritica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Frida i Eva su bile bile poprave oštrog jezika, baš onako po mom ukusu.  Cool
nije problem u ostrom jeziku vec u srzi bica - ledena jeza, cisto zlo, tamna praznina, krvozedna monstruozna zivotinja bez truna empatije, uh, nemoj me podsjecati.
Zlobna poštanska sužbenica koja pelješi novce iz romantičnih pisama ...  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by besposlenpop pon oľu 20, 2017 10:12 am

saritica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Hi hi hi - Blytwa ocaracterisala Glystu da zrači poput Černobila ...  zubo zubo zubo
Jebate, već dugo nis pročital jednu takvu tipičnu kultašku foru!
i opet... to je moja fora  Laugh  premda se do sada cernobil podosta umirio... ja bih je prije okarakterizirala necim friskijim: naime, ona zraci ko ovi novi nevenkini nuclearni projectili. objasnjenje: nevenka = krmcic iz svjeverne koreje koji je likom isti nena, zena koja je radila sa mojom mamom. ja ga zovem nena  Laugh
A e - i rekla Blytwa da joj je to neko prije napisal.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by besposlenpop pon oľu 20, 2017 10:14 am

saritica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
saritica je napisao/la:btw. ja bih voljela znati sta je sa ecom. jako mi je drag, jebo ga konj ludog. voljela bih ga i posjetiti. mislim da cu na kraju cak i zavrsiti u pemziji u njegom dijelu svijeta. imam tamo puno rodbine i volim taj kraj pravo i puno sam lijepih trenutaka tamo provela ko curica...  a da ne pricam o klimi i ostalim ljepotama. esco  ako ovo citas javi se.
Jebote, ja sam svojedobno izjavil da bi ak bi se odselil iz Zagreba, u Rvackoj izabral Pulu (kaj nikako ne bi u Rumunjskoj)
zasto? je l zbog toga jer srbici tam zive?  Laugh
Svidža mi se. Ima starina, novina, puno cesata, klima je dobra, a i ljudi su dobri.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by besposlenpop pon oľu 20, 2017 10:16 am

*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:btw. ja bih voljela znati sta je sa ecom. jako mi je drag, jebo ga konj ludog. voljela bih ga i posjetiti. mislim da cu na kraju cak i zavrsiti u pemziji u njegom dijelu svijeta. imam tamo puno rodbine i volim taj kraj pravo i puno sam lijepih trenutaka tamo provela ko curica...  a da ne pricam o klimi i ostalim ljepotama. esco  ako ovo citas javi se.
Vidis, mozemo poceti planirati druzenja kad odemo u penziju. Napokon.  cheers
Malo kod mene u rijeku, malo kod tebe i esca, pa malo kod moje sestre i onog tvog rodjaka u ITL .... Zivot ce nam biti gardaland !   Grin
Imaš sestru?!  Shocked
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by besposlenpop pon oľu 20, 2017 10:25 am

Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:btw. ja bih voljela znati sta je sa ecom. jako mi je drag, jebo ga konj ludog. voljela bih ga i posjetiti. mislim da cu na kraju cak i zavrsiti u pemziji u njegom dijelu svijeta. imam tamo puno rodbine i volim taj kraj pravo i puno sam lijepih trenutaka tamo provela ko curica...  a da ne pricam o klimi i ostalim ljepotama. esco  ako ovo citas javi se.

Pisao je kod Kica, malo se povuče, pa se opet pojavi.
ne znam sta je to kod Kica?? forum?
Kad se seoba dogodila Kultni su imali svojih par foruma, ostala su ovaj i onaj od Pizde, a kad se Net.hr počeo raspadati Kic koji piše i kod nas ovdje, otvorio je novi forum za ljude s ViPa.

Njegov forum po formi najviše podsjeća na Net.hr, iako je glavni pdf Vijesti i politika, međutim se može pisati i na ostalim pdfovima.
Kultni je zaposjela Metilda, ako je se sjećaš, kad vidim to trolanje i spamanje, izgleda mi kao da, excuse my french, piša po grobu i pri tome se veseli.
Metilda, Metilda ...? Od Iskona do Čergi ... - Page 11 A015

Ček, ček - to ona Božina kuma iz Metkovića?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by *madonna* pon oľu 20, 2017 10:52 am

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:btw. ja bih voljela znati sta je sa ecom. jako mi je drag, jebo ga konj ludog. voljela bih ga i posjetiti. mislim da cu na kraju cak i zavrsiti u pemziji u njegom dijelu svijeta. imam tamo puno rodbine i volim taj kraj pravo i puno sam lijepih trenutaka tamo provela ko curica...  a da ne pricam o klimi i ostalim ljepotama. esco  ako ovo citas javi se.
Vidis, mozemo poceti planirati druzenja kad odemo u penziju. Napokon.  cheers
Malo kod mene u rijeku, malo kod tebe i esca, pa malo kod moje sestre i onog tvog rodjaka u ITL .... Zivot ce nam biti gardaland !   Grin
Imaš sestru?!  Shocked
Da ......  teet
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by *madonna* pon oľu 20, 2017 10:53 am

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:

Pisao je kod Kica, malo se povuče, pa se opet pojavi.
ne znam sta je to kod Kica?? forum?
Kad se seoba dogodila Kultni su imali svojih par foruma, ostala su ovaj i onaj od Pizde, a kad se Net.hr počeo raspadati Kic koji piše i kod nas ovdje, otvorio je novi forum za ljude s ViPa.

Njegov forum po formi najviše podsjeća na Net.hr, iako je glavni pdf Vijesti i politika, međutim se može pisati i na ostalim pdfovima.
Kultni je zaposjela Metilda, ako je se sjećaš, kad vidim to trolanje i spamanje, izgleda mi kao da, excuse my french, piša po grobu i pri tome se veseli.
Metilda, Metilda ...? Od Iskona do Čergi ... - Page 11 A015

Ček, ček - to ona Božina kuma iz Metkovića?
zubo
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by besposlenpop pon oľu 20, 2017 4:10 pm

*madonna* je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:btw. ja bih voljela znati sta je sa ecom. jako mi je drag, jebo ga konj ludog. voljela bih ga i posjetiti. mislim da cu na kraju cak i zavrsiti u pemziji u njegom dijelu svijeta. imam tamo puno rodbine i volim taj kraj pravo i puno sam lijepih trenutaka tamo provela ko curica...  a da ne pricam o klimi i ostalim ljepotama. esco  ako ovo citas javi se.
Vidis, mozemo poceti planirati druzenja kad odemo u penziju. Napokon.  cheers
Malo kod mene u rijeku, malo kod tebe i esca, pa malo kod moje sestre i onog tvog rodjaka u ITL .... Zivot ce nam biti gardaland !   Grin
Imaš sestru?!  Shocked
Da ......  teet
Pa nisi ju dosad spominjala.  confused
A kakve si to tave kupila? Imaju urezane albume Rolling Stonesa? teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by whisperer pon oľu 20, 2017 6:35 pm

saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la: mozda je to kraj jednog perioda gdje smo svi bili psi pusteni s lanca - sa novom igrackom koju nikad nismo iskusili...

haha.. comp ko kontejner... bas tako  Laugh ta "..... a" je bila neka teska svadjalica. krkala se sa svima. a toga lika se ne sjecam - tog nekog muskog. uglavnom taj prastari forum je i meni bio super  - ne samo pustena sa lanca sam bila, nego sam u to doba bila uronjena u neprijateljski matrix usa postojanja... teski cultural shock sam prolazila tak da mi je stvarno prijao kontakt sa maternjim jezikom. 
a ta tepih je posebna prica. nju, evu i temperu sam svrstala u "osovine zla". uvjerljivo najovdratnija osoba koju sam srela na ovim prostorima. sjecam se jedne godine sam bila sa deckom u cro i otisli smo na kavu da upoznam se ja sa darkicom. hahahah!!! joj covjece cijela je kava prosla samo u razgovoru oko tepih... doduse, i tebe je hvalila.. ali ipak tepih je dominirala razgovorom... loooooool. i dan danas se smijem kad se sjetim. bas je fino podsjetiti se malo

A "dizala" se konekcija gotovo dva sata, sve je zujalo i rokalo po cijelome stanu. Oko mene bili svi neki kompjutoraški eksperti (smiješni su mi sada kada ih se prisjetim), deset glava zabijenih ispred ekrana, nisam imala pojma o čemu pričaju. Happy Meni, inače, života vani nije bio kulturološki šok. Uvijek bih se osjećala dobro u svakom novom gradu gdje bih se dulje zadržala, veći  se problem u jednom periodu pojavio što se nisam družila sa našim ljudima pa mi je nedostajala spika. Tu je komp dušu dao i otišlo sve u kiki već nakon prvog virtualnog zavirivanja. Fora je bio taj period kada se nisi trebao registrirati na forumima, ali smo se uredovno svi ispod potpisivali. U nekim kasnijim postavama dosta sam bila plagić, kroz to sam skužila da ljudi ipak nisu tako skloni zezanciji kako se znalo predstavljati. Ma sve nekako prođe, ne bi me više nitko natjerao niti na chat, niti na grupno svrstavanje negdje i nečega. Najbolje su te spontane situacije, zato sam i odvojila praiskonski period jer je bio najprirodniji i nije mu se nadjenulo ime.
Totalno sam smetnula s uma da si se upoznala sa darkicom! Ali nisam i da si sa mnom, haha. Ti si, zapravo, jako nježno čeljade. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by whisperer pon oľu 20, 2017 6:54 pm

Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
saritica je napisao/la: mozda je to kraj jednog perioda gdje smo svi bili psi pusteni s lanca - sa novom igrackom koju nikad nismo iskusili...

Nemaš pojma koliko su te osovine zla željele doći do svih privatnih podataka i detalja, čak sam mailove s nagovaranjem na susrete dobijala  Grin
To koliko se vidjelo u postovima, nije ništa koliko je takvima bilo zabavno kopati po tuđim životima izvan foruma  Plain

Kasnije shvatiš, obzirom je forum ipak bio prepun "šetača" između onih koji su bili u sukobu (još gori od ovih prvih, prikupljali i dijelili podatke gdje god su stigli), kako su ti zli rudimentarno teške privatne probleme imali.

Dobili besplatnu terapiju, zamisli te dekompresije, čemu psihijatri Grin

Ne znam kakve su točno te priče koje spominješ, ali znam da koliko god je svo virtualno druženje dalo i dobru zabavu, toliko je znalo izvući i ono najgore iz ljudi. Po intuiciji osjetiš s kime možeš i do koje granice družiti se, pa čak i otići na kavu, ostalo je sve na nekoj forumskoj/ virtualnoj razini, što je ok ako si tako posložiš u glavi. Meni Tepih i Eva nisu nikada bile do te mjere iritantne kao vama, iako jesu bile iritantne, no ignorirala sam jer nije bilo teško. No tempera je čisti odron zemlje, tako primitivna. Iako nju niti ne gledam kao neki forumski lik, više kao neka nevera, ispljuvak neki. Naprosto ne vjeruješ da tako nešto još uvijek postoji.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by whisperer pon oľu 20, 2017 6:57 pm

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:btw. ja bih voljela znati sta je sa ecom. jako mi je drag, jebo ga konj ludog. voljela bih ga i posjetiti. mislim da cu na kraju cak i zavrsiti u pemziji u njegom dijelu svijeta. imam tamo puno rodbine i volim taj kraj pravo i puno sam lijepih trenutaka tamo provela ko curica...  a da ne pricam o klimi i ostalim ljepotama. esco  ako ovo citas javi se.
Vidis, mozemo poceti planirati druzenja kad odemo u penziju. Napokon.  cheers
Malo kod mene u rijeku, malo kod tebe i esca, pa malo kod moje sestre i onog tvog rodjaka u ITL .... Zivot ce nam biti gardaland !   Grin
Imaš sestru?!  Shocked

E lasto, nisi prijavila taj podatak! Sigurno imaš skrivene namjere.. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by besposlenpop pon oľu 20, 2017 7:20 pm

whisperer je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
... No tempera je čisti odron zemlje, tako primitivna. Iako nju niti ne gledam kao neki forumski lik, više kao neka nevera, ispljuvak neki. Naprosto ne vjeruješ da tako nešto još uvijek postoji.
Caracterizacia likova je počela izvlačiti ono najbolje iz vorumašica!  zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by whisperer pon oľu 20, 2017 7:33 pm

Angel
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by *madonna* uto oľu 21, 2017 5:51 am

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
Vidis, mozemo poceti planirati druzenja kad odemo u penziju. Napokon.  cheers
Malo kod mene u rijeku, malo kod tebe i esca, pa malo kod moje sestre i onog tvog rodjaka u ITL .... Zivot ce nam biti gardaland !   Grin
Imaš sestru?!  Shocked
Da ......  teet
Pa nisi ju dosad spominjala.  confused
A kakve si to tave kupila? Imaju urezane albume Rolling Stonesa? teet
U deset godina cultnih nisam spomenula??/daj popinjo ne zeki  Grin

Jucer navecer krstila sam jednu tavu, u paketu su dvije. Uzela sam ovu manju i napravila par palacinki. ( da ti ne govorim kakav fazol sam takodjer skuhala, tako da imam i za danas   zubo. ) palacinke se izvrsno rade, ne lijepe se ni ako se za to potrudis.  Silly. Stonesi bi rekli " cosa se questo " ..... Cool


Zadnja promjena: *madonna*; uto oľu 21, 2017 5:56 am; ukupno mijenjano 1 put.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by *madonna* uto oľu 21, 2017 5:53 am

Duplic  teet
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by *madonna* uto oľu 21, 2017 6:00 am

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:btw. ja bih voljela znati sta je sa ecom. jako mi je drag, jebo ga konj ludog. voljela bih ga i posjetiti. mislim da cu na kraju cak i zavrsiti u pemziji u njegom dijelu svijeta. imam tamo puno rodbine i volim taj kraj pravo i puno sam lijepih trenutaka tamo provela ko curica...  a da ne pricam o klimi i ostalim ljepotama. esco  ako ovo citas javi se.
Vidis, mozemo poceti planirati druzenja kad odemo u penziju. Napokon.  cheers
Malo kod mene u rijeku, malo kod tebe i esca, pa malo kod moje sestre i onog tvog rodjaka u ITL .... Zivot ce nam biti gardaland !   Grin
Imaš sestru?!  Shocked

E lasto, nisi prijavila taj podatak! Sigurno imaš skrivene namjere.. Happy

Evo jos jedne koja me "procitala"  Silly
Love

Samo kazi sta jos moram prijaviti.... Broj cipela, sto volim, sto ne volim .... Looooool, sad si me podsjetila na one spomenare i leksikone koji su kruzili i bivali ispunjavani  Grin
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by besposlenpop uto oľu 21, 2017 12:31 pm

*madonna* je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Imaš sestru?!  Shocked
Da ......  teet
Pa nisi ju dosad spominjala.  confused
A kakve si to tave kupila? Imaju urezane albume Rolling Stonesa? teet
U deset godina cultnih nisam spomenula??/daj popinjo ne zeki  Grin
.... Cool
A e.
Spominjala malu, mamu, babu-koju-su-Čerkezi ... - i pesu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by *madonna* uto oľu 21, 2017 9:40 pm

besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
Da ......  teet
Pa nisi ju dosad spominjala.  confused
A kakve si to tave kupila? Imaju urezane albume Rolling Stonesa? teet
U deset godina cultnih nisam spomenula??/daj popinjo ne zeki  Grin
.... Cool
A e.
Spominjala malu, mamu, babu-koju-su-Čerkezi ... - i pesu.
Ovo za babu ne razumijem. Ja nemam babu, imam nonu. A one tri tockice ne kuzim....  confused
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Od Iskona do Čergi ... - Page 11 Empty Re: Od Iskona do Čergi ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 25. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 18 ... 25  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.