Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

samo da vas pozdravim

+3
Buffy
saritica
iluzija
7 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

samo da vas pozdravim - Page 2 Empty Re: samo da vas pozdravim

Postaj by iluzija ned oľu 26, 2017 6:31 pm

saritica je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
saritica je napisao/la:
iluzija je napisao/la:
sve je dobro. ziva  sam. imam 3 unucadi, a slike ti mogu poslati samo na privat. daj mi email i saljem. sta ima kod vas dvije novoga?

sve si nas obradovala svojom pojavom. izgleda da si zbilja nekako osjetila nasu telepatiju  Love drago mi je da su ruzne stvari prosle i da sada uzivas sa unucicima. kod mene je uvijek isto, rutinski, mirno, fino... neki obicni, dragi, topli zivotic ...  Love pusa i cuvaj se.
hvala sarice. tako ti je u zivotu. svi mi prodjemo i lose i dobro,  manje,  vise. a da samo znas koliko ova najstarija unucica ima energije. moja sestra kaze da sam ja ista bila i da se ona sjeca toga.

jako mi je drago zbog unucica. to je najveci blagosov. kazu da se vole unuci cak i vise od djece. inace moj ujak iz zg isto tako - posvetio se unucima. kad je prva curica rodjena on je stalno bio s njom. kasnije, sve sa njom - od vodjenja u skolu, do plesa, pa vjezbanja za predstave... tete su ga sve znale, cak su i njega natjerale da glumi jednog od tri mudraca  Laugh samo uzivaj, iluzijo, u svakoj minuti i danu. pusa  Love
ne znam sta reci. sina obozavam, ali moja unucad me cine tako sretnom. i sa njima sam puno strpljivija nego sto sam bila sa sinom. e da, uzivam u svakoj minuti, mada sam nekada jako premorena. nemam ja vise snagu kakvu sam imala.
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

samo da vas pozdravim - Page 2 Empty Re: samo da vas pozdravim

Postaj by Buffy ned tra 02, 2017 10:23 am

Pročitala sam što ti je Li napisala tamo, potpisujem, stvarno dobri savjeti.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.