Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

+10
Buffy
saritica
Sco
*madonna*
darla_
mala Cat
Lena
whisperer
iluzija
urbanstyle
14 posters

Stranica 14 / 28. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by whisperer pet lis 31, 2014 1:18 am

Shvatili smo to, Pope, i prije tebe. Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop pet lis 31, 2014 1:52 am

whisperer je napisao/la:Shvatili smo to, Pope, i prije tebe. Silly
Kak - prije mene?!  Shocked
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Buffy pet lis 31, 2014 8:49 am

Ligeja je napisao/la:A gdje mi je onaj avatar s cilindrom i vranom? Vidim prethodni avatar s rukom koja dotice svjetlost.. 

---

A svi ste lijepi. Happy I Maca je navratila. A Pop je mogao biti sexy bundeva.. Kad nece. Sad Pope, krsnik je onaj koji ulazi u sukobe sa strigama/strigunima i otklanja njihove kletve, lijeci ljude, uglavnom, na strani je dobra.
Imaš taj avatar Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Buffy pet lis 31, 2014 8:52 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Shvatili smo to, Pope, i prije tebe. Silly
Kak - prije mene?!  Shocked
Tak, intiutivno Silly
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by darla_ pet lis 31, 2014 1:10 pm

A vidi i Maca je fuul zgodna Grin

Maco cekamo i tebe na sjelu u ponoc, nemoj da budes zauzeta negide vec drugdie Silly  h2
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by whisperer pet lis 31, 2014 1:23 pm

Buffy je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Shvatili smo to, Pope, i prije tebe. Silly
Kak - prije mene?!  Shocked
Tak, intiutivno Silly

Pa ti budi horoskopski rogat. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pet lis 31, 2014 2:36 pm

mac'caa je napisao/la:Dosla sam cestitati vjestici wisperici na preuzimanju carobnog stapica...
ah, kakav tajming, kakav osjecaj za tajming.... taman uoci rodjendana svih vjestica i vjestaca i ostalih cudnovatih bica... uoci noci vjestica... iiiihihihih...

Hej, Matzo, vidim da si se javila koleginici. Grin Nešto me zanima. Kad se logiraš ondje, jesu li ostale teme vidljive? Je li to ona izbrisala sve ostalo osim onih koje su nama, kao čitačima, dostupne???

(A možda ih nije izbrisala, već maknula na pristojnu udaljenost da ih "pročisti".)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pet lis 31, 2014 6:07 pm



h5

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pet lis 31, 2014 7:50 pm

Pancho je napisao/la:A vidi i Maca je fuul zgodna Grin

Maco cekamo i tebe na sjelu u ponoc, nemoj da budes zauzeta negide vec drugdie Silly  h2

nikako to ne bih propustila.... jedino ako me pun trbuh ne odvede u zemlju snova prije zakazanog termina zubo

obzirom da preko dana sljakam ko pepeljuga, u ponoc se pretvaram u, ah kako prigodno, bundevu zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost pet lis 31, 2014 7:53 pm

Ligeja je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:Dosla sam cestitati vjestici wisperici na preuzimanju carobnog stapica...
ah, kakav tajming, kakav osjecaj za tajming.... taman uoci rodjendana svih vjestica i vjestaca i ostalih cudnovatih bica... uoci noci vjestica... iiiihihihih...

Hej, Matzo, vidim da si se javila koleginici. Grin Nešto me zanima. Kad se logiraš ondje, jesu li ostale teme vidljive? Je li to ona izbrisala sve ostalo osim onih koje su nama, kao čitačima, dostupne???

(A možda ih nije izbrisala, već maknula na pristojnu udaljenost da ih "pročisti".)

podsjetila me rodbina da se u susjedstvu bacaju biseri (pred svinje) pig pa reko da vidim je l' mi nick jos uvijek aktivan...
nema skrivenih, te nevidljivih tema, barem za obicne smrtnike.... sve je onakvo kakvim se cini h4

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost sub stu 01, 2014 1:46 am

mac'caa je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:Dosla sam cestitati vjestici wisperici na preuzimanju carobnog stapica...
ah, kakav tajming, kakav osjecaj za tajming.... taman uoci rodjendana svih vjestica i vjestaca i ostalih cudnovatih bica... uoci noci vjestica... iiiihihihih...

Hej, Matzo, vidim da si se javila koleginici. Grin Nešto me zanima. Kad se logiraš ondje, jesu li ostale teme vidljive? Je li to ona izbrisala sve ostalo osim onih koje su nama, kao čitačima, dostupne???

(A možda ih nije izbrisala, već maknula na pristojnu udaljenost da ih "pročisti".)

podsjetila me rodbina da se u susjedstvu bacaju biseri (pred svinje) pig  pa reko da vidim je l' mi nick jos uvijek aktivan...
nema skrivenih, te nevidljivih tema, barem za obicne smrtnike.... sve je onakvo kakvim se cini h4


Aha, ma maknula ih je u arhivu, vjerojatno... Bilo je ondje dobrih tema s razvojem zanimljivih offtopica. Ali, eto, nedovoljno basti i previse Lyncha doziva cenzuru. Happy

Antuntun me je nasmijao Grin ... Nesto mu nije sasvim "normalno" ondje, veli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by whisperer ned stu 02, 2014 1:14 pm

Bacila pogled na forum pa tek sada razumijem kojeg Antuntuna spominjete.. Ma to je netko od poznatih forumaša. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by whisperer ned stu 02, 2014 1:17 pm

Da, šteta što neke nismo kopirale. Bilo je tamo svašta, puno materijala.. Bolesna žena, što ćeš.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 2:26 pm

whisperer je napisao/la:Da, šteta što neke nismo kopirale. Bilo je tamo svašta, puno materijala.. Bolesna žena, što ćeš.

mene to uopce ne zabrinjava. dobra strana c/p je to da su mi postovi stalno dostupni na internetu a one psovke nek si drzi imam ih na vagone. zato niti ne pisem osvrte jer je useless gubitak vremena uvijek ce se nac netko tko ce mi moje umotvorine uzbrisati ili kao u ovom slucaju stavit u arhivu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 2:47 pm

E, ali topici nisu vecinom bili c/p sto neki zlobni jezici konstantno podmecu... Spoj su i trenutka i inspiracije i raspolozenja i nekih spoznajnih momenata koje pozelis podijeliti s ostalima... Malo ti i bude zao sto su ti postali nedostupni. Vlastite upise vecinom si i mogu reproducirati u sjecanju, ali uvijek su mi zanimljiviji odgovori na njih jer dodju kao osvjezenje, odmak od vlastitog razmisljanja. Pa, recimo, i topici poput Sume ma koliko djelovali "autisticno" jedan su nacin komunikacije. Da nisu, ne bi ni postojali. Dakle, nisu puki copy/paste.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 3:03 pm

Ligeja je napisao/la:E, ali topici nisu vecinom bili c/p sto neki zlobni jezici konstantno podmecu... Spoj su i trenutka i inspiracije i raspolozenja i nekih spoznajnih momenata koje pozelis podijeliti s ostalima... Malo ti i bude zao sto su ti postali nedostupni. Vlastite upise vecinom si i mogu reproducirati u sjecanju, ali uvijek su mi zanimljiviji odgovori na njih jer dodju kao osvjezenje, odmak od vlastitog razmisljanja. Pa, recimo, i topici poput Sume ma koliko djelovali "autisticno" jedan su nacin komunikacije. Da nisu, ne bi ni postojali. Dakle, nisu puki copy/paste.

kao sto kaze Sara nije ni c/p tako jednostavna radnja treba tocno naci tocne podatke i taj tko trazi treba tocno znati sto trazi. nije to hit or miss game nego egzaktna znanost informatika ali kod nas se to krivo tumaci i spaja sa racunalima nema veze sa racunalima informatika postoji oduvijek.

a jebiga sta je tu je nemojmo dozvoliti dusmanu da uziva.

i ne kuzim Iluziju koja svaki kurac skrinsota da nije skrinsotala cijeli forum.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 3:35 pm

Toro je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:E, ali topici nisu vecinom bili c/p sto neki zlobni jezici konstantno podmecu... Spoj su i trenutka i inspiracije i raspolozenja i nekih spoznajnih momenata koje pozelis podijeliti s ostalima... Malo ti i bude zao sto su ti postali nedostupni. Vlastite upise vecinom si i mogu reproducirati u sjecanju, ali uvijek su mi zanimljiviji odgovori na njih jer dodju kao osvjezenje, odmak od vlastitog razmisljanja. Pa, recimo, i topici poput Sume ma koliko djelovali "autisticno" jedan su nacin komunikacije. Da nisu, ne bi ni postojali. Dakle, nisu puki copy/paste.

kao sto kaze Sara nije ni c/p tako jednostavna radnja treba tocno naci tocne podatke i taj tko trazi treba tocno znati sto trazi. nije to hit or miss game nego egzaktna znanost informatika ali kod nas se to krivo tumaci i spaja sa racunalima  nema veze sa racunalima informatika postoji oduvijek.

a jebiga sta je tu je nemojmo dozvoliti dusmanu da uziva.

i ne kuzim Iluziju koja svaki kurac skrinsota da nije skrinsotala cijeli forum.

Ma jasno. To ti je kao kad ti netko veli "promatraj", a ti ne znas sto to tocno treba promatrati pa promatras ono sto je dio tvog interesa, jer i obicno motrenje vodjeno je nekim nasih zeljama, potrebama, pozadinskim teorijama, svjetonazorom... Ti ces opisivati trzanje necijih misica na licu i povezivati s neurozama, a ja cu, primjerice, spominjati sve nijanse jesenjeg grimiza i prisjecati se nekih ranijih jesenjih ugodjaja... Okej, pojednostavljujem malo, ali i c/p jest "motrenje". I sredstvo komuniciranja.

Illy, jesi li skrinsatala vasceli forum? Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 4:11 pm

Ligeja je napisao/la:

Ma jasno. To ti je kao kad ti netko veli "promatraj", a ti ne znas sto to tocno treba promatrati pa promatras ono sto je dio tvog interesa, jer i obicno motrenje vodjeno je nekim nasih zeljama, potrebama, pozadinskim teorijama, svjetonazorom... Ti ces opisivati trzanje necijih misica na licu i povezivati s neurozama, a ja cu, primjerice, spominjati sve nijanse jesenjeg grimiza i prisjecati se nekih ranijih jesenjih ugodjaja... Okej, pojednostavljujem malo, ali i c/p jest "motrenje". I sredstvo komuniciranja.

Ha, ha, ovo je fenomenalno. Da ne znam sto sam razmisljala, bilo bi... ke?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 4:22 pm

Ligeja je napisao/la:

Ma jasno. To ti je kao kad ti netko veli "promatraj", a ti ne znas sto to tocno treba promatrati pa promatras ono sto je dio tvog interesa, jer i obicno motrenje vodjeno je nekim nasih zeljama, potrebama, pozadinskim teorijama, svjetonazorom... Ti ces opisivati trzanje necijih misica na licu i povezivati s neurozama, a ja cu, primjerice, spominjati sve nijanse jesenjeg grimiza i prisjecati se nekih ranijih jesenjih ugodjaja... Okej, pojednostavljujem malo, ali i c/p jest "motrenje". I sredstvo komuniciranja.

Illy, jesi li skrinsatala vasceli forum? Grin

u principu nije bitno sto netko svjesno promatra, puno je btnije sto netko nesvjesno podsvjesno promatra jer najprije promatras podsvjesno a tek onda svjesno dakle podsvjest ti usmjerava paznju. zato isti c/p ljudi procitaju i ili dozivljavaju razlicito i razlicito ga interpretiraju. kako bi tek mene interpretirali da se pravim pametan i mojim rijecima ( jer to se u rvata pika: svojim rijecima i obavezna sveprisutna diploma tako izgledas pametniji nego ustvari jesi. ali samo izgledas nije da si pametniji ) prepricavam neciji tudji rad misao i knjigu znanje. vidimo kako su nekoliko knjiga dovoljne da krenu bezbrojni ratovi jer svatko interpretira na svoj nacin...biblija, kuran, talmud...zato mi je draza matematika i fizika tamo je priroda zakon i nema ja bi vako ja bi nako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 5:01 pm

whisperer je napisao/la:Bacila pogled na forum pa tek sada razumijem kojeg Antuntuna spominjete.. Ma to je netko od poznatih forumaša. Happy
ko je da je najebo je  Laugh
Koja uljuđenja pitanja
koji uljuđeni odgovori
za krepat  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop ned stu 02, 2014 6:39 pm

Ligeja je napisao/la:... Vlastite upise vecinom si i mogu reproducirati u sjecanju ...
Bogtenemarad - pa kaj će ti to?!
Ja se znam iznenadit kad negde naletim na svoj post od prije dan-dva - "kaj sam to stvarno ja napisal?". zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop ned stu 02, 2014 6:45 pm

Ligeja je napisao/la:
Toro je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:E, ali topici nisu vecinom bili c/p sto neki zlobni jezici konstantno podmecu... Spoj su i trenutka i inspiracije i raspolozenja i nekih spoznajnih momenata koje pozelis podijeliti s ostalima... Malo ti i bude zao sto su ti postali nedostupni. Vlastite upise vecinom si i mogu reproducirati u sjecanju, ali uvijek su mi zanimljiviji odgovori na njih jer dodju kao osvjezenje, odmak od vlastitog razmisljanja. Pa, recimo, i topici poput Sume ma koliko djelovali "autisticno" jedan su nacin komunikacije. Da nisu, ne bi ni postojali. Dakle, nisu puki copy/paste.

kao sto kaze Sara nije ni c/p tako jednostavna radnja treba tocno naci tocne podatke i taj tko trazi treba tocno znati sto trazi. nije to hit or miss game nego egzaktna znanost informatika ali kod nas se to krivo tumaci i spaja sa racunalima  nema veze sa racunalima informatika postoji oduvijek.

a jebiga sta je tu je nemojmo dozvoliti dusmanu da uziva.

i ne kuzim Iluziju koja svaki kurac skrinsota da nije skrinsotala cijeli forum.

Ma jasno. To ti je kao kad ti netko veli "promatraj", a ti ne znas sto to tocno treba promatrati pa promatras ono sto je dio tvog interesa, jer i obicno motrenje vodjeno je nekim nasih zeljama, potrebama, pozadinskim teorijama, svjetonazorom... 
Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Ass035
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 7:20 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:... Vlastite upise vecinom si i mogu reproducirati u sjecanju ...
Bogtenemarad - pa kaj će ti to?!
Ja se znam iznenadit kad negde naletim na svoj post od prije dan-dva - "kaj sam to stvarno ja napisal?". zubo
ahahahahaha Laugh
isto zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by besposlenpop ned stu 02, 2014 7:25 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:... Vlastite upise vecinom si i mogu reproducirati u sjecanju ...
Bogtenemarad - pa kaj će ti to?!
Ja se znam iznenadit kad negde naletim na svoj post od prije dan-dva - "kaj sam to stvarno ja napisal?". zubo
ahahahahaha Laugh
isto zubo
Eto vidiš kaj znači profesionalna deformacija. Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 7:29 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:... Vlastite upise vecinom si i mogu reproducirati u sjecanju ...
Bogtenemarad - pa kaj će ti to?!
Ja se znam iznenadit kad negde naletim na svoj post od prije dan-dva - "kaj sam to stvarno ja napisal?". zubo
ahahahahaha Laugh
isto zubo
Eto vidiš kaj znači profesionalna deformacija. Cool
kod tebe možda ima, kod mene će prije biti godina proizvodnje  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic od kave i cakula (dnevnih) :) - Page 14 Empty Re: Topic od kave i cakula (dnevnih) :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 28. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 28  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.