Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 1 / 44. 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Next

Go down

Traže se Empty Traže se

Postaj by besposlenpop ned lip 22, 2014 6:26 pm

1. Maca
2. Catica
3. Jumbo
4. Antyša
5. Smilja
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* ned lip 22, 2014 8:32 pm

tko je jumbo?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 8:53 pm

meni fali Aleluja3puta.


a di je Lesh? mora da ga je Indjojka dezintegrirala...

evo krizarski i punski ratovi za one koji su markirali povjest. cudi me kako smo uopce prezivjeli...

http://forum.net.hr/forums/t/19857.aspx?PageIndex=1


ALELUJA3PUTA blog

NITI BOG NITI GAZDA / NI DIEU NI MAITRE

ESR ,bolest ludih za bogom! | Aleluja3puta | 3.2.2007 14:12:44
Uvod, razlog!.......... Encefalopatij Spongiform Religiozne poznte kao ESR ili "" Bolesti ludih za BOGOM"" izinstira u zarazi u svim djelovima svijeta, tradicionalno monoteista= (vjerovati u jednog boga) osnovno u Euvropi i Americi ! .................................................................................................................................................... Ta degeneracija mozga rezultat je hrane religioznog brasana (krave tajkoder su bile hranjene brasnom=kravlje ludilo)...Taj strahoviti nadomjestak , edukaciji cesto je dati djeci u zonama pogodene tom bolescu, prije nego se kompletno razviju intelektualno , i ucinak je razarajuci!...

Ko nije jos nikada vidio , tu strahovitu sliku mase mladih sa mozgom spongiformom odobravajuci, i ruke uzdignute prema nebu jednome senilonom slinovome i parkisonjaninu starcu, koji ponavlja absurdunost o seksualnosti, moralu i ekonomiji svijeta????? Ili grupi muzjaka muskih , sa mozgom spongiformom , koji se zatvore za zivot u samostanmima zaklnjajuci se u siromastvo, abstinans seksualnu i pokornost za zivota?

Ili jos ti ljudi citaju fraze banalne u knjigama zanr "BOG CINI X....BOG vidi da je to dobro, prije nego pocnu mrmljati od ushicenja , dizuci oci prema nebu! Degeneracija mozga je uzrok koji ima za posljedicu gubitak selekcije misli kriticke!...Tako pacijent pocinje vjerovati , u sve ljude obucene u svecenike i covjeka sa cudnim sesirom, (ili turbanom crnim na glavi) sve sto kazu!.....Osobe postaju zrtve manipulacije mentalne , i mogu njih lako ubjediti da ucine razna djela i djela protiv svojih interesa, bilo ekonomskih seksualnih, kulturnih ,cak i oduzeti si zivot , zbog tih perverznih seksualnih ljudi , koji govore jezikom meda i mljeka!....

Dijagnostika! Kako znati da vi niste zahvaceni Encefalopatij Spongiform Religiozne????? Ako odgovorite DA na jedno ili dva pitanja VI ste zahvaceni lezerno tom bolescu!......3 pitanja pozitivna pokazuje daste u opasnosti i potrebno je lijecenje odmah! ......Vi ste uvjereni da nevina zena , moze ostati nevina nakon sto je rodila vise djece , i da se to dogodilo jedanputa u povjesti.... ....Vi kazete ""zapisano je da"" zatim citirate staru knjigu, jedanput na dan... ...

Kad jedan starac prica gluposti o seksualnosti, moralu ekonomiji ,vi slusate pozorno gluposti, samo ako je starac obucen u bjelo ili crveno Vi mislite da nekoliko celija ljudskih kao spermatozoidi njihovo zamrzavanje je uzas, ili oplodini zenski ovuli su ziva bica ljudi ili djete!

Vi mislite da negdje, jedno bice svemocno i kreator svijeta , cuva vas osobno, jadnog mamifera izmedu miljarde mamifera koji zive na beznacajnoj planeti Kada se pogledate u ogledalo ujutro vi mislite Eto jednoga Homo Sapjana primata iz familije velikih majmuna , vec mislite Eto bice kreirano na sliku Boga svemocnog stavljenog na vrh piramide kreacije kad vi ulazite u crkvu stavite ruku u vodu na ulazu , ignorirajuci opasnost od fekalnih bakterija od ljudih koji su ucinili isto kao vi ali nisu oprali ruke Vama su kazali : BOG je jedan jedini BOG u tri osobe i jedan sam, vi ne razmislite Vi odlazite na put na mjesto gdje je jedna svetica se ukazala i rekla banalnost djeci Vi pridajete Vragu za sve ono sto nevalja ljudima , koje nerazumijete!.....

Terapija jedne bolesti takoder strasne nije laka stvar ....Ja potpisani AL3Puta preporucam etape sljedece nakon odgovora!.............

Teraputsko lijecenje: ....Ne konsomirajte religiozno kostano brasno: ne bibilju, ne posjecujte mjesta kultova monoteista oko 30 dana! ....Zamjenite religiozno brasno sa hranom spiritualnom, vise zdravom: lektira knjiga filozofije ne monoteista, spavanje u nedelju ujutro za dobri odmor,,knjige o evoluciji primata , skim mi djelimo nasu planetu ./....

I kada mozak nade svoje mogucnosti kritike i prosudivanja , ponovo pogledajte dogme u koje ste vjerovali, sami i diskretno!.....Vidjecete da vas nasmijavaju!....Smijeh je najbolja terapija.... Pogledajte se u ogledalo i pitajtese iskreno:vidim ja bice kreirano od svemocnog boga , vrh kreacije ili jednog primata familije majmuna???.....Ako vi jos uvjek nevidite velikog majmuna znaci 1 viste mali ili 2 viste afektirani narcisizmom pataloskim , posjetite pshiloga!...............


http://blog.dnevnik.hr/aleluja3puta

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 9:00 pm

Bog je odlucio!...

Jednog dana Bog je odlucio pravedno; BOGATIMA hrana , a SIROMASNIM apetit!.....

by ALELUJA3PUTA

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 10:18 pm

Homo Sapjane Grin, je l' li ovaj bio neciji alter ili sto?

Nego, ima zgodnih momenata, evo spominje "fekalne bakterije u svetoj vodi" pa vi umacite prstice ondje i prinosite licu Silly

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 10:21 pm

Ligeja je napisao/la:Homo Sapjane Grin, je l' li ovaj bio neciji alter ili sto?

Nego, ima zgodnih momenata, evo spominje "fekalne bakterije u svetoj vodi" pa vi umacite prstice ondje i prinosite licu Silly
ko i kikiriki u barovima, pun fekalnih bakterija zato je tak slan  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 10:25 pm

Ligeja je napisao/la:Homo Sapjane Grin, je l' li ovaj bio neciji alter ili sto?

Nego, ima zgodnih momenata, evo spominje "fekalne bakterije u svetoj vodi" pa vi umacite prstice ondje i prinosite licu Silly
to križanje je postala bolest
Gledam u tramvaju pol ljudi se križa kad tramvaj prolazi pokraj koje crkve ili raspela. Toga prije nije bilo, u onom jebenom socijalizmu, ko je bil pravi vjernik prekrižil se je valjda u mislima. Današnji vjernik je veći vjernik i od Pape

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 10:28 pm

Ligeja je napisao/la:Homo Sapjane Grin, je l' li ovaj bio neciji alter ili sto?

Nego, ima zgodnih momenata, evo spominje "fekalne bakterije u svetoj vodi" pa vi umacite prstice ondje i prinosite licu Silly

ALELUJA3X je francuz ja sam mu prevodio neke tekstove sa rvackog na francuski.

ISPOVIJED LIJEČI I JAČA LJUDE NA ŽIVOTNIM KRIŽNIM PUTEVIMA kaze postovani Andelko Kucan! Koliko , molitva jaca i narocito ljeci vidjelismo sa papom poljskim zvan Wojtila ili JPII.....Covjek boziji namjesnik sveti OTAC bolovao je od parkoisna , koji je uzrokovao da se trese!....da mladi vjernci su njega nalazili simpatnicnim kao plese roc en roll! Umoro je ugusen od bolesti!....Zato vjerovati da vjera lijeci i spasava ne samo da je to laz vec iluzija!..Cudno da boziji namjesnik papa se nije mogao izljeciti!..Ili je njega Bog kaznio ili nagradio, ako Bog postoji?....Kada za uspjesnost molitva vidimo i potres u Italiji ,svemoguci, sve prisutni i sve zna Bogu molitve nisu pomogle , jer kojemu bogu su upcene molitve Alahu , ISUSU Wotanu RE Zeusu i ostalim izmisljotinama ljudi?.....Francuska je istjerala svecenike i casne sestre iz bolnica jer najlakse je bolesne uvjeriti da ostave imanje Crkvi koja je obicna sekta uspjesna u HR! Francuzi umjesto svecenika , ispovjesti molitva izabrala je medicinu znastvenost osoblje kompetentno a ne sarlatane , zato ima najbolju zdrastvenu zastitu i medicinu za ljude po svijetskoj organizaciji za zdravlje OMS!....Ali Licani imaju svakako pravo izabrati sarlatane molitve i ispovjesti kaj mene kao Licana zalosti !...... Srdacan pozdrav Liki koja je stavila stoljecima da uspravno hoda dostojanstveno covjeka , a nekoliko sati vjerunaku i neistina svecenika Andelka je dosta da ponovo se ispruze i klece kaj nije dostojanstveno ne samo licana vec covjeka!....... Srdacan pozdrav!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 10:38 pm

dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Homo Sapjane Grin, je l' li ovaj bio neciji alter ili sto?

Nego, ima zgodnih momenata, evo spominje "fekalne bakterije u svetoj vodi" pa vi umacite prstice ondje i prinosite licu Silly
to križanje je postala bolest
Gledam u tramvaju pol ljudi se križa kad tramvaj prolazi pokraj koje crkve ili raspela. Toga prije nije bilo, u onom jebenom socijalizmu, ko je bil pravi vjernik prekrižil se je valjda u mislima. Današnji vjernik je veći vjernik i od Pape

imam tu neke fakultetski skolovane idiote svaka druga rijec im je ISUSE!

meni je svaka peta rijec JEBIGA! sto bi znacilo da nisam zavrsil vakultet.

a svi ovi indoktrinirani vjeronaukom sta lizu oltare bolje im je da lizu pizde casnim sestrama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop ned lip 22, 2014 10:58 pm

*madonna* je napisao/la:tko je jumbo?
https://net-forum.forumcroatian.com/u22

Traže se Cinema_h_62
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop ned lip 22, 2014 11:01 pm

escaped je napisao/la:meni fali Aleluja3puta.


a di je Lesh? mora da ga je Indjojka dezintegrirala...

...
Pa nek se registriraju, došli buju na tjeralicu.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop ned lip 22, 2014 11:07 pm

escaped je napisao/la:...
http://blog.dnevnik.hr/aleluja3puta
Jebote - taj je zaglavil u travnju 2007. ko Bill Murray u Punxutawneyu.  What a Face
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 11:41 pm

besposlenpop je napisao/la:
escaped je napisao/la:...
http://blog.dnevnik.hr/aleluja3puta
Jebote - taj je zaglavil u travnju 2007. ko Bill Murray u Punxutawneyu.  What a Face

nemam pojma di je. blog mu je otvoren...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned lip 22, 2014 11:42 pm

Iluzija!.......Crkveni stakori , i stakorice, sa pravom se pitaju da li sam ja normaln???????......Narocito mogu konstatirati , kada me netko pita koliko je sati???????......Uvjek odgovaram da pokazem da sam normalan, ali ljudi misle da nisam jer odgovaram: Za siromahe je na Crkvi crkveni sat!.....i kazem koliko je sati!........ Grin

by Aleluja3X

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Lena pon lip 23, 2014 10:17 am

besposlenpop je napisao/la:1. Maca
2. Catica
3. Jumbo
4. Antyša
5. Smilja
ma ja sam tu negdje,ali nisam baš pod voljom za pisati......ima me ima pop-e  zubo 
ja ću i u antišino ime......on ti se ulogira,pročita 2-3 posta i ode nešto drugo radit......dakle zombie forumski  flower
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 11:09 am

besposlenpop je napisao/la:1. Maca
2. Catica
3. Jumbo
4. Antyša
5. Smilja

mijau!

imaš kaj za jest... sad sam se nekih mekinja najela, tuga me lovi od te posne spize...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 11:09 am

kae ovo - kako prvi post?!?!?
I gdje mi je moj lijepi avatar...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 11:11 am

meni je aleluja uz ibru bijo omiljeni forumaš...
iza njih je slijedio pizda

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 3:45 pm

mac'ca je napisao/la:kae ovo - kako prvi post?!?!?
I gdje mi je moj lijepi avatar...



glupaa sam, samo to je  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 4:06 pm

mac'caa je napisao/la:
mac'ca je napisao/la:kae ovo - kako prvi post?!?!?
I gdje mi je moj lijepi avatar...



glupaa sam, samo to je  angel

Mac pa vidim ti avatar? Nitko ti nista nije dirnuo.

:zaigran

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ pon lip 23, 2014 4:57 pm

escaped je napisao/la:


imam tu neke fakultetski skolovane idiote svaka druga rijec im je ISUSE!

meni je svaka peta rijec JEBIGA! sto bi znacilo da nisam zavrsil vakultet.

a svi ovi indoktrinirani vjeronaukom sta lizu oltare bolje im je da lizu pizde casnim sestrama.

Meni je svaka druga rijec jebote, nakon toga ide slogan, ma je kurac ili samo kurac  zubo , ima da mi odmah oduzmu diplome.

Inace nasla sam tako dobar du'an, brate sto mirisi ko dusa, sad sam srolala odmah 10 cigara, da imam da se ne mucim docnije i lagano jedan guiness, sad sam stala od 5 ujutro i chilam, jest cu kad malo dodjem k sebi.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ pon lip 23, 2014 4:58 pm

mac'caa je napisao/la:
mac'ca je napisao/la:kae ovo - kako prvi post?!?!?
I gdje mi je moj lijepi avatar...



glupaa sam, samo to je  angel

Maca ima vise verzija svog nicka  Laugh
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 9:32 pm

darla_ je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:
mac'ca je napisao/la:kae ovo - kako prvi post?!?!?
I gdje mi je moj lijepi avatar...



glupaa sam, samo to je  angel

Maca ima vise verzija svog nicka  Laugh
es vidla.... 


a vidi lipe, male mashketine kako je raskolacila oke  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ uto lip 24, 2014 7:27 pm

mac'caa je napisao/la:

es vidla.... 


a vidi lipe, male mashketine kako je raskolacila oke  Love

Pa ja, Fata je Fata, ali dva puta je dva puta  zubo .

Micek je bas super, jedino nes Popa smeta  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat sri lip 25, 2014 12:22 pm

Prisutna!  Silly 
Obicno se pojavim kad bas nikog nema, pa se i ne ulogiram.

Btw, administracijo, moze objasnjenje za neuke - sta je "djardin"?  confused
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 44. 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.