Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Micek mali

5 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by darla_ ned lip 29, 2014 10:27 pm

Ligeja je napisao/la:


Dvije ludace. Silly Joj, super su kao lovilice muha.. a nije ni meni milo kad mi oni poveci skakavci lete po prostoriji. Znas oni ogromni sto mogu duugo skakati pa se cini kao da lete.. koliko su me samo puta nocu preplasili. Suskanje, tupi udarci, a ja odmah vrtim najgroznije scene iz horor filmova o duhovima. :-/

Ma i grizu jebote, jednom me jedan ugrizao, od tada ih ako ih Mitzika ne dolovi prva, gadjam slapama, lupam novinama, gazim klompama i tako  Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by besposlenpop ned lip 29, 2014 11:32 pm

dromsin je napisao/la:

di je patak jebem mu sunce sad kad ga trebam, popljuvala sam ekran
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh
Micek mali - Page 3 Photo-3033
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by besposlenpop ned lip 29, 2014 11:42 pm

darla_ je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:


Dvije ludace. Silly Joj, super su kao lovilice muha.. a nije ni meni milo kad mi oni poveci skakavci lete po prostoriji. Znas oni ogromni sto mogu duugo skakati pa se cini kao da lete.. koliko su me samo puta nocu preplasili. Suskanje, tupi udarci, a ja odmah vrtim najgroznije scene iz horor filmova o duhovima. :-/

Ma i grizu jebote, jednom me jedan ugrizao, od tada ih ako ih Mitzika ne dolovi prva, gadjam slapama, lupam novinama, gazim klompama i tako  Grin .
Navodno ne napadaju nedepilirane. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 5:48 am

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

di je patak jebem mu sunce sad kad ga trebam, popljuvala sam ekran
 Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh  Laugh
Micek mali - Page 3 Photo-3033
sve imaš čak i omrženog patka
hvala Pope

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by darla_ pon lip 30, 2014 8:46 am

besposlenpop je napisao/la:
Navodno ne napadaju nedepilirane. teet

Je, je i meni je to susjeda Marica rekla, da se ona sumom brani od skakavaca  Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by besposlenpop pon lip 30, 2014 7:00 pm

darla_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Navodno ne napadaju nedepilirane. teet

Je, je i meni je to susjeda Marica rekla, da se ona sumom brani od skakavaca  Grin .
Eto vidiš.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 8:36 pm

aaaaaaaa.... na meni bi shkakavci imali cijelu gozbu... uplatila sam si ipl i po meni dlake vise ne rastu... jedino to malo kose, obrva, trepavica, al to je sve...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 8:38 pm

e da, uz malog zeca, prasca, macu i psa, imala bi i janje i kozlica... al to je sve

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 8:41 pm

ligeja, super ti je avich, najbolji do sad....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 8:43 pm

mac'caa je napisao/la:aaaaaaaa.... na meni bi shkakavci imali cijelu gozbu... uplatila sam si ipl i po meni dlake vise ne rastu... jedino to malo kose, obrva, trepavica, al to je sve...
kaj je to   Question

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by darla_ pon lip 30, 2014 9:08 pm

dromsin je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:aaaaaaaa.... na meni bi shkakavci imali cijelu gozbu... uplatila sam si ipl i po meni dlake vise ne rastu... jedino to malo kose, obrva, trepavica, al to je sve...
kaj je to   Question

Bas i ja to htjedoh pitati  Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 11:17 pm

dromsin je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:aaaaaaaa.... na meni bi shkakavci imali cijelu gozbu... uplatila sam si ipl i po meni dlake vise ne rastu... jedino to malo kose, obrva, trepavica, al to je sve...
kaj je to   Question

IPL (Intense pulsed light) kao fol neka trajna depilacija. trajna je ko kod vodoinstalatera drzi vodu dok majstori ne odu. dlake se vracaju u jos vecem broju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 11:26 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:aaaaaaaa.... na meni bi shkakavci imali cijelu gozbu... uplatila sam si ipl i po meni dlake vise ne rastu... jedino to malo kose, obrva, trepavica, al to je sve...
kaj je to   Question

IPL (Intense pulsed light) kao fol neka trajna depilacija. trajna je ko kod vodoinstalatera drzi vodu dok majstori ne odu. dlake se vracaju u jos vecem broju.
pu, pu, pu... dabogda jezik pregrizo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost pon lip 30, 2014 11:42 pm

mac'caa je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:aaaaaaaa.... na meni bi shkakavci imali cijelu gozbu... uplatila sam si ipl i po meni dlake vise ne rastu... jedino to malo kose, obrva, trepavica, al to je sve...
kaj je to   Question

IPL (Intense pulsed light) kao fol neka trajna depilacija. trajna je ko kod vodoinstalatera drzi vodu dok majstori ne odu. dlake se vracaju u jos vecem broju.
pu, pu, pu... dabogda jezik pregrizo

ces vidjet dlake ce se vratit cim neko vrijeme prestanes sa tretmanom. jedino Electrology a i to traje do 4 godine.

http://en.wikipedia.org/wiki/Intense_pulsed_light

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by besposlenpop uto srp 01, 2014 12:02 am

dromsin je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:aaaaaaaa.... na meni bi shkakavci imali cijelu gozbu... uplatila sam si ipl i po meni dlake vise ne rastu... jedino to malo kose, obrva, trepavica, al to je sve...
kaj je to   Question
Ne znam, al zvuči ko deranje kože.  Like a Star @ heaven
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost uto srp 01, 2014 12:14 am

Hvala, Maco. Happy I meni se bas nekako svidio.

---

Darla, grizu? O, ne smijem mami to spomenuti jer ima panican strah od njih. To ide toliko daleko da me zna zvati na telefon iz zakljucanog kupatila da ga dodjem uhvatiti. Ne trebam ni spomenuti da joj nisam bila blizu. Nikad necu zaboraviti kad je mene i buraza (jos smo djeca bili) dozvala da izadjemo na balkon, a ona bris u sobu (balkon je spojen sa sobom), zakljucava vrata i ne dopusta nam unutra dok ga ne uhvatimo i bacimo daleko. A skakavac se negdje zavukao (medju silno zelenilo koje smp ondje imali) i hajde ga sad pronadji.. : )) onog malog.. nismo mogli ni odglumiti njegovo bacanje jer smo morali donijeti joj na uvid, ispred staklenih vrata, u ruci, njegovo uhvaceno tjelesce...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by besposlenpop uto srp 01, 2014 12:15 am

mac'caa je napisao/la:

pu, pu, pu... dabogda jezik pregrizo
Jeste ustanovili ko je Bob?  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by besposlenpop uto srp 01, 2014 12:18 am

Ligeja je napisao/la:Hvala, Maco. Happy I meni se bas nekako svidio.

---

Darla, grizu? O, ne smijem mami to spomenuti jer ima panican strah od njih. To ide toliko daleko da me zna zvati na telefon iz zakljucanog kupatila da ga dodjem uhvatiti. Ne trebam ni spomenuti da joj nisam bila blizu. Nikad necu zaboraviti kad je mene i buraza (jos smo djeca bili) dozvala da izadjemo na balkon, a ona bris u sobu (balkon je spojen sa sobom), zakljucava vrata i ne dopusta nam unutra dok ga ne uhvatimo i bacimo daleko. A skakavac se negdje zavukao (medju silno zelenilo koje smp ondje imali) i hajde ga sad pronadji.. : )) onog malog.. nismo mogli ni odglumiti njegovo bacanje jer smo morali donijeti joj na uvid, ispred staklenih vrata, u ruci, njegovo uhvaceno tjelesce...
Osveta je (navodno) slatka:
Micek mali - Page 3 %C5%A0korpije-na-ra%C5%BEnji%C4%87u-575x437
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost uto srp 01, 2014 12:35 am

Ajme Pope, opet mi se zeludac pokrece Sad

Ne, ne, nju raduju takvi prizori.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost uto srp 01, 2014 1:00 am

besposlenpop je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:

pu, pu, pu... dabogda jezik pregrizo
Jeste ustanovili ko je Bob?  Grin

Micek mali - Page 3 10475604_596288377152487_49097565448127753_n


A homeless musician James Bowen and his homeless red cat Bob...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by darla_ sri srp 02, 2014 7:50 am

Ligeja je napisao/la:
---

Darla, grizu? O, ne smijem mami to spomenuti jer ima panican strah od njih. To ide toliko daleko da me zna zvati na telefon iz zakljucanog kupatila da ga dodjem uhvatiti. Ne trebam ni spomenuti da joj nisam bila blizu. Nikad necu zaboraviti kad je mene i buraza (jos smo djeca bili) dozvala da izadjemo na balkon, a ona bris u sobu (balkon je spojen sa sobom), zakljucava vrata i ne dopusta nam unutra dok ga ne uhvatimo i bacimo daleko. A skakavac se negdje zavukao (medju silno zelenilo koje smp ondje imali) i hajde ga sad pronadji.. : )) onog malog.. nismo mogli ni odglumiti njegovo bacanje jer smo morali donijeti joj na uvid, ispred staklenih vrata, u ruci, njegovo uhvaceno tjelesce...

Da nezgodno je to kad ljudi imaju stvarno panicni strah od kukaca, nama koji nemamo to ovako bude komicno, ali vjerujem da njima nije : )). Zato mami ne govori nista  Grin , boji se dovoljno i ovako. Ma ja ih se niti nakon toga ne bojim, ali da ih ne volem, ne volem. No opcenito moram priznati da mi kukci nisu nesto posebno dragi, a pogotovo da bas ne volim kad nesto leta oko mene. Doduse trudim se biti ekoloski svjesna, pa ih sve samo izbacivati iz stana, ali nemalo puta fasuju, ako ne zele suradjivati pri mojim pokusajima delozacije  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by darla_ sri srp 02, 2014 7:52 am

Ligeja je napisao/la:

Micek mali - Page 3 10475604_596288377152487_49097565448127753_n


A homeless musician James Bowen and his homeless red cat Bob...

Joj gledala sam videe o njima, London im je cak dao i besplatne karte za podzemnu pa se vozaju, Bob je velika atrakcija u Londonu  Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost sri srp 02, 2014 10:19 am

escaped je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
kaj je to   Question

IPL (Intense pulsed light) kao fol neka trajna depilacija. trajna je ko kod vodoinstalatera drzi vodu dok majstori ne odu. dlake se vracaju u jos vecem broju.
pu, pu, pu... dabogda jezik pregrizo

ces vidjet dlake ce se vratit cim neko vrijeme prestanes sa tretmanom. jedino Electrology a i to traje do 4 godine.

http://en.wikipedia.org/wiki/Intense_pulsed_light

ma znam... garancija je  1-5 godina..... neću šuškat narednih par godina, pusti me da se veselim :P

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost sri srp 02, 2014 10:20 am

besposlenpop je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:

pu, pu, pu... dabogda jezik pregrizo
Jeste ustanovili ko je Bob?  Grin
sumnjiv mi je ovaj ligejin bob, premda bi ja rekla da je to ili glista ili marija Magdalena...
mislim da je marija Magdalena I kišna pizda  Grin 

neka visi pedro!!!  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Gost sri srp 02, 2014 11:37 pm

darla_ je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
---

Darla, grizu? O, ne smijem mami to spomenuti jer ima panican strah od njih. To ide toliko daleko da me zna zvati na telefon iz zakljucanog kupatila da ga dodjem uhvatiti. Ne trebam ni spomenuti da joj nisam bila blizu. Nikad necu zaboraviti kad je mene i buraza (jos smo djeca bili) dozvala da izadjemo na balkon, a ona bris u sobu (balkon je spojen sa sobom), zakljucava vrata i ne dopusta nam unutra dok ga ne uhvatimo i bacimo daleko. A skakavac se negdje zavukao (medju silno zelenilo koje smp ondje imali) i hajde ga sad pronadji.. : )) onog malog.. nismo mogli ni odglumiti njegovo bacanje jer smo morali donijeti joj na uvid, ispred staklenih vrata, u ruci, njegovo uhvaceno tjelesce...

Da nezgodno je to kad ljudi imaju stvarno panicni strah od kukaca, nama koji nemamo to ovako bude komicno, ali vjerujem da njima nije : )). Zato mami ne govori nista  Grin , boji se dovoljno i ovako. Ma ja ih se niti nakon toga ne bojim, ali da ih ne volem, ne volem. No opcenito moram priznati da mi kukci nisu nesto posebno dragi, a pogotovo da bas ne volim kad nesto leta oko mene. Doduse trudim se biti ekoloski svjesna, pa ih sve samo izbacivati iz stana, ali nemalo puta fasuju, ako ne zele suradjivati pri mojim pokusajima delozacije  zubo

nemojte zapalit kucu zbog pauka ko ova amerikanka

http://www.index.hr/black/clanak/zapalila-kucu-pokusavajuci-ubiti-pauka/757516.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Micek mali - Page 3 Empty Re: Micek mali

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.