Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima tu svega ...

+4
darla_
besposlenpop
*madonna*
whisperer
8 posters

Stranica 15 / 37. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Next

Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop ned kol 09, 2015 6:51 pm

Buffy je napisao/la:Čovac je fakat volja...
Smanji avatar.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon kol 10, 2015 2:08 pm

FRANCUSKI GENIJALCI

Odvezli se 150 km prije nego su čuli na radiju da su trogodišnju kćer ostavili na odmorištu

Neimenovana francuska obitelj koja je putovala na odmor na jug zemlje, u nedjelju je popodne zaboravila svoju trogodišnju kćer na odmorištu i odvezla se čak 150 kilometara prije nego su roditelji shvatili da im nema djeteta. I to samo zato jer su čuli obavijest na radiju.



Djevojčica je zaboravljena na odmorištu Bras de Zil, kod Valence. Tamo ju je pronašla druga obitelj, koja je jedno vrijeme čekala hoće li se pojaviti roditelji djevojčice, a onda je pozvala policiju, javlja BBC.


Djevojčica je policajcima rekla da je bila na putu na plažu, da ima brata i sestru, te da je vidjela kako se njezina obitelj odvezla u autu.
Dogodilo se to oko podneva, a otac se javio policiji tek oko tri popodne, kada je čuo obavijest na radiju. Obitelj je tada već bila 150 kilometara daleko. Dva sata kasnije priča je sretno završila i djevojčica je vraćena roditeljima, a lokalno državno tužiteljstvo razmišlja hoće li dignuti optužnicu protiv roditelja.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Buffy pon kol 10, 2015 3:40 pm

To isto moraš žešći kreten biti...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop pon kol 10, 2015 4:03 pm

Buffy je napisao/la:To isto moraš žešći kreten biti...
Ovisi kakvo vozilo imaju ... no, da imaju i autobus, ne bi ih opravdaval.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Buffy uto kol 11, 2015 8:58 am

To su takve situacije u kojima ti uobičajeni društveni okvir ne pomaže, ili imaš istinski kod za preživljavanje ili nemaš.
Možeš biti doktor svega, ako se ne znaš ponašati u životno ugrožavajućim situacijama, stradaš i ti i oni oko tebe.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop uto kol 11, 2015 7:26 pm

JEZIV LANAC PREVARA: Nećete vjerovati zašto u Srbiji ubijaju lutalice i kuhaju njihove glave


Prije svega se pronađe mrtav pas ili ubije lutalica, potom se skuha njegova glava kako bi se meso odvojilo od kostiju. Lubanja se suši, da bi se na kraju skuhanim čeljustima onaj koji želi odštetu “ugrizao”. Potom se traži odšteta od grada.



Kako doznaje Telegraf, najčešća tarifa koja se uzima za prevare ove vrste je između 800 i 1.500 eura. Zato, mnogi su voljni riskirati i teške infekcije pa se ne zamaraju s tom procedurom.


– Nerijetko ljudi namjerno provociraju pse lutalice da ih ugrizu kako bi došli do novca. Ne libe se čak ni baciti se usred čopora. U Kragujevcu, pak, prevaranti izrađuju vilice od metala slične psećim da bi sa njima sebi nanosili rane… – svjedoči Sandra D. iz Loznice napominjući da je uprava njenog grada morala isplatiti čak 15 milijuna dinara (nešto manje od milijun kuna) zbog ugriza pasa lutalica u jednoj godini.


Uigrani biznis – od svjedoka, odvjetnika, vještaka…



U lancu cijele prevare, ključnu ulogu igraju i odvjetnici, koji prema navodima čitateljice najčešće uzmu pola novca.
– To je uigrana grupa, koja točno zna koja je potrebna dokumentacija i papirologija da bi se izvela takva prevara – priča Sandra. Često ogrebotine i stare ožiljke neki vještaci tumače kao teške ozljede i tešku naruženost, a strah koji im je životinja navodno stvorila liječnici izjednačavaju sa strahom ljudi koji su teško ranjeni u ratu!
Zato su novosadske vlasti poduzele oštre kontrole i provjere svake prijave, pa je ukupan iznos odštete smanjen za gotovo 40 posto.

I lažni svjedoci igraju važnu ulogu u cijelom lancu. Tako je zbog lažnog svjedočenja ovog tipa, na sudu u Subotici podnijeta i kaznena prijava Osnovnom javnom tužilaštvu, a zbog sumnje u zlouporabe više se ne zaključuju vansudske nagodbe, nego se naknada utvrđuje u sudskom postupku.
 
Telegraf.rs./Danas.hr
----------------------------------------------------------------------------
Shocked
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost uto kol 11, 2015 11:52 pm

sve je lakse nego zaklati sve srbske politicare, srbsku policiju i zandarmeriju. toliko o srbskoj hrabrosti. isto vrijedi i za hrvate neshvaceni autodestruktivni mitski narod iz atlantide i dinarida.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost sri kol 12, 2015 11:43 am

bog te jebo! toga se ne bi sjetio ni Otto von Bismarck breaking news:

Turisti za 15.000 kn za Borisa Lalovca 'hvataju' prekršitelje
Za 20 prikupljenih računa dva najsretnija turista besplatno će ljetovati u Hrvatskoj 2016. godine. Ministarstvo financija organiziralo je čak tri nagradne igre

http://www.24sata.hr/politika/turisti-za-15000-kn-za-borisa-lalovca-hvataju-prekrsitelje-432244

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri kol 12, 2015 4:29 pm

Štiti od znoja, ne i od gluposti: Dezodorans joj zapeo 'dolje'

U Univerzitetskom kliničkom centru u Sarajevu za vikend je primljena djevojka kojoj je u spolnom organu zapeo dezodorans. Liječnici ga nisu uspjeli izvaditi...

Liječnici su pokušali izvaditi 'strano tijelo', no u tome nažalost nisu uspjeli, unatoč svim naporima, piše Dnevni Avaz. Djevojka je zadržana u bolnici te će biti podvrgnuta operativnom zahvatu
- Ni u privatnim sarajevskim ginekološkim ordinacijama nisu bili raspoloženi govoriti o tome jesu li imali ovakve ili slične intervencije. Jedino što smo uspjeli saznati jeste datakvi slučajevi nisu rijetkost u svijetu, pa ni kod nas, a da pacijenti mogu imati ozbiljne posljedice, piše novinar Dnevnog Avaza koji zaključuje preporukom ginekologa da se predmeti koji za to nisu namijenjeni ne bi trebali stavljati u spolni organ.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sub kol 15, 2015 3:16 pm

Ima tu svega ...  - Page 15 Jezive-slike-28
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop ned kol 16, 2015 12:40 am

BOME SU TO ŽENSKE GAĆE!

UŠLO U ANALE PRAVOSUĐA: Naguzila se pred sucem kako bi dokazala nevinost – i uspjela

Ima tu svega ...  - Page 15 Stripper

Ima raznih načina kojima tijekom suđenja možete dokazati nevinost. A malo koji je ostao toliko zapamćen kao onaj egzotične plesačice iz Floride iz 1983.



Prema statutu okruga Pinellas, bilo je zabranjeno pokazivati grudi, a kamoli išta više u objektima u kojima se služi hrana ili piće. Odnosno kako je to formuliralo vijeće okruga “golotinja i posluživanje hrane i pića ne idu zajedno. To je protivno interesima javnog zdravlja, mira i morala zajednice”.


Dakle, plesačice u barovima i klubovima uglavnom nisu mogle ništa doli skakukati u badićima.
Zato su tri egzotične plesačice uhićene i optužene da su navodno pokazale vaginu policajcu u civilu. Kako bi pokazala da su optužbe nebulozne, jedna plesačica jednostavno se “naguzila” pred sucem i dokazala kako joj je kupaći kostim prevelik da se vidi išta što se ne bi smjelo vidjeti.
Zahvaljujući prezentaciji plesačice, sudac David A. Demers odbacio je optužnicu.
Nakon čitave karijere suđenja kojekavim kriminalcima, sudac koji se umirovio 2007. ostat će zapamćen po tome što je gledao ženske gaće.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop ned kol 16, 2015 6:06 pm

Ima tu svega ...  - Page 15 GetImage
NEMREŠ BILIVIT
Crn je, gej je, ostavio je posao na Wall Streetu i želi pokrenuti prvi hrvatski late show
Ima tu svega ...  - Page 15 GetImage
Autor: Krešimir Dujmović


Ne zezamo se. Ovo je jedna od najluđih priča koju smo otipkali u lijepom našem vašem serijalu. Jer koja je vjerojatnost da gej crnac, financijski pravnik s Wall streeta, s akademskim pedigreom Stanforda i plaćom s onu stranu svih hrvatskih gabarita, dođe u Zagreb i odluči ostati? Znamo. Vjerojatnost je jedan naprema 320 milijuna, koliko SAD ima stanovnika, a taj jedan se zove Richard. I pazi ovo, želi pokrenuti prvi hrvatski satirični TV late night show u kojem će komentirati nacionalne i regionalne vijesti. Mašala!
Richard Barbour aka Richy nije mogao odabrati bizarniju životnu putanju. Kao preddiplomac palio se na ruski jezik, povijest rivalstva između SAD-a i SSSR-a, te je u naletu neobjašnjive slavenofilije odlučio studirati još jedan slavenski jezik. Odluka je pala na češki, ali u blizini nije imao ni jednog Čeha s kojim bi vježbao konverzaciju. No imao je frenda Bosanca. Prebacio se na hrvatsko-srpski i ostalo je povijest. Profesorica, Riječanka, predložila mu je da posjeti Hrvatsku i usavrši konverzaciju. U međuvremenu Richy je završio pravo na Stanfordu, zaposlio se kao financijski bankar na Wall Streetu i skužio nakon nekoliko godina da ga pravnička karijera ne zanima u duljoj perspektivi. Sletio je prvi put na europski kontinent prije deset godina i to upravo u Zagreb, pa ponovno dvije godine kasnije i onda opet za stalno.

'Bio sam oduševljen. Kako nisam bio ni u jednom drugom europskom gradu, nisam imao s čime usporediti Zagreb, ali me impresioniralo kako su ljudi ljubazni. OK, kako sam živio isključivo u velikim gradovima u SAD-u, Zagreb se ispostavio premalenim i da nisam imao ovdje prijatelje, bilo bi mi prilično dosadno. Kasnije sam vidio i London, i Amsterdam, i Moskvu, i St.Petersburg i još uvijek mislim da je Zagreb idealan grad', priča Richy koji je nakon boravka u Rusiji shvatio da je Hrvatska neobično tolerantna i otvorena zemlja. 

Hrvatska idila je, jasno, malo potamnjela otkad je čovjek izašao iz statusa turista ili jednosemestralnog studenta hrvatskog jezika na Filozofskom fakultetu i zaglibio u domaću svakodnevicu. Radio je kao predavač financijskog prava na Zagrebačkoj školi ekonomije i menadžmenta, sudjelovao u stvaranju novog programa, ali pravo se Richyju nije uklapalo u ostvarenje američkog, a kamoli hrvatskog sna. Vidi se kao komičar, producent, TV lice, hrvatski David Letterman ili Stephen Colbert, i u tu svrhu pokrenuo je satirični blog 'II. Izvještaj' u kojem komentira domaće vijesti. Jasno, dao je otkaz u školi. 

Američki politički humor nalijepljen na lokalnu hrvatsku situaciju, zvuči kao sladoled od paštete. Richy je svjestan rizika i za razliku od hrvatskog standardnog stanja svijesti, rizik voli: 'Ne znam još uvijek postoji li tržište za takvo nešto u Hrvatskoj, ali mi smo u SAD-u odgojeni tako da pokušamo čak i ako su šanse jako male. To je poanta života. Ako ne pokušaš, onda je 100 posto sigurno da nećeš uspjeti. Čak i ako ne uspiješ, u pokušaju jako puno naučiš. Ovdje ljudi prečesto kritiziraju nešto, a onda nema napora da to što kritiziraš - i promijeniš.

U Hrvatskoj nedostaje optimizma i pohvala, obavještava me Amerikanac. Na njegovom kontinentu ljudi još uvijek vjeruju da mogu nešto promijeniti ili ostvariti. Ne možemo se ne složiti. Mislim, čovjek je došao u balkansku nedođiju na blef i nešto napravio. Ili, kako sam kaže: 'Došao sam iz dva razloga. Prvo, stekao sam ovdje puno prijatelja. Drugo, htio sam što više koristiti hrvatski jezik. Treće, želio sam promjenu u stilu života. Živjeti gdje je jeftinije i gdje ne radiš 100 sati tjedno, kao što je očekivano na Wall Streetu. Taj posao nije bio moja strast.'
Doduše, spoznaja o hrvatskoj opuštenosti otišla je malo dalje od očekivanog: 'Znam da je Hrvatska usred krize, ali sada tek vidim kako se moji prijatelji ovdje svaki dan pate. Ako imaju posao, onda im ne ide dobro, ako im i ide dobro, onda rade previše za premalo. Mi u Americi isto radimo puno, ali onda i zarađujemo puno. Ovdje to nije slučaj.' Nezamislivo je Ameru da ljudi kod nas rade i ne primaju plaću. Nezamislivo mu je da svi očekuju stalne ugovore. Nezamislivi su mu količina birokracije, porezni sustav koji guši poduzetništvo i zakoni koji se mijenjaju češće nego što se histerična tinejdžerka presvlači u dućanu s robom: 'Svi koji su zaposleni u Hrvatskoj, u strahu su. Kažu mi – kako možeš isplanirati svoj život ako ne znaš hoćeš li imati posao sutra? Ne razumiju da lakše zapošljavanje i otpuštanje znači da ćeš lakše pronaći posao jer se poslodavac ne boji da će te morati držati pet godina, iako mu možda prestaneš trebati. To je dobro za ekonomiju u cjelini, tvrtke su stabilnije. Mogu se lakše restrukturirati. Nije garancija za zaposlenika, ali lakše pronađeš posao. pogotovo mladi.'

Richy bi promijenio naš porezni sustav, da ga netko pita. Pogotovo za tvrtke kojima je, veli, preskupo plaćati po zaposleniku još isto toliko državi: 'Zato ni nema poslovanja u Hrvatskoj. Tvrtke ne žele zaposliti jer ne mogu lako dati otkaz i jer plaćaju previsok porez na dobru plaću.' 

Još nešto, previše je kod nas 'intelektualaca'. Super je što smo načitani i znamo puno o mnogim stvarima, ali američki je zaključak da je puno toga u intelektualnoj građi nacije beskorisno: 'U SAD-u je skoro pa uvreda kada te netko nazove intelektualcem. Želiš biti ili stručnjak ili poduzetnik. Tamo se očekuje da koristiš svoje humanističko znanje za politiku ili akademiju. Postaneš profesor, istražuješ ili koristiš to znanje za ekonomiju.'

Očito je Richy još premalo kod nas da počne cijeniti predivnu uzaludnost misli koja odvaja zanimljive od upućenih ljudi, ali dovoljno je tu da si skuca pseudonim Ilija Ilić, kupi gaće s kockicama i blogira o Savskoj 66. Hrvatska mu je malo ubila optimizam, veli, više nije skroz načisto da mu je Zagreb rješenje svih životnih pitanja. Sve ovisi o tome hoće li domaća estrada prepoznati potencijal u liku wallstreetovskog crnca koji baca američke fore na hrvatsku situaciju i sve to na naški. Nije da kao nacija patimo od viška eksperimentalnosti i znatiželje, ali Ilija je stvarno pao s Marsa. Ja bih mu odmah dao neki nedjeljni pregled vijesti i sljedećih mjesec dana sa smiješkom pratio medijski tsunami komentara i reakcija malog izoliranog naroda.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop ned kol 16, 2015 9:09 pm

Prvo je mislio da ga je nešto ugrizlo. No to je počelo rasti

NIKAD VIĐENO: Liječnici u Novom Sadu nisu nikad vidjeli takvu izraslinu na čovjeku. Još je prava nepoznanica kako i zašto ljudski rogovi izrastaju

Radim kao liječnik već četrdeset godina i nikad se nisam susreo s ovakvim nečim. Pa ni moji kolege. Nikad nisam ni vidio rog na vratu, a pogotovo ne te veličine. Nevjerojatno, rekao je dr. Vukoje Novak (69).
Prošli tjedan, u utorak, u njegovu ordinaciju u Petrovaradinu u Srbiji ušetao je Novosađanin (46) i doslovno ga preklinjao za pomoć. Na vratu je imao izraslinu dužine 12, a debljine 2,5 centimetara.
- Viđao sam rogove na čelu i za njih smo svi čuli. Ali rog na vratu je prava rijetkost u medicini. Toliko je bio velik da može ući u Guinnessovu knjigu rekorda - objašnjava dr. Novak.
Muškarac je živio s tim rogom na vratu gotovo dvije godine. Prvo je to bila mala izraslina veličine lješnjaka, koja je nakon nekog vremena narasla na veličinu oraha. Mislio je da ga je nešto ugrizlo, pa nije pridavao pažnju tome. No u posljednje vrijeme počelo je intezivno rasti. Rog je toliko narastao da više nije mogao normalno živjeti. Gdje god bi se pojavio, svi su buljili u njega i gledali ga kao čudovište. Skrivao ga je i šalovima, a onda su ga znali čudno gledati jer je ljeto, a on ima šal oko vrata. 
Osim estetike, rog mu je počeo stvarati i zdravstvene probleme. Gušio ga je, nije mogao spavati na toj strani jer mu je mogao prerezati vrat. Tražio je tko bi mu to odstranio, a agonija je konačno prestala kad je došao doktoru Novaku. Pregledao ga je i odlučio se uhvatiti u koštac s njim. Iako je zahvat bio vrlo rizičan jer je rog u blizini živaca koji idu prema mozgu, doktor Novak uspješno ga je odstranio radiovalovima.
- Pacijent se odlično oporavlja. Presretan je jer će konačno moći normalno živjeti - ponosan je dr. Novak.

Zbog njega sad normalno živi

Dr. Vukoje Novak hrabro se uhvatio u koštac s izraslinom koju nikad prije nije vidio. Iako je rizik bio velik, vrlo uspješno je odstranio rog na vratu pacijenta. Još se ne zna o čemu je točno riječ. To će tek otkriti nalazi koji će biti gotovi u utorak.

Za Guinnessovu knjigu rekorda

Rog na vratu rastao je dvije godine. Od veličine lješnjaka narastao je do dužine 12 i debljine 2,5 centimetara. Zbog njega su svi buljili u muškarca.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop ned kol 16, 2015 9:32 pm

DOMOVINSKA SIGURNOST

SUMNJA U TERORIZAM: Ovo je Drew, 8-godišnjak kojeg se boje agenti američke tajne službe
Ima tu svega ...  - Page 15 Martin2

Britanska obitelj Sounders, tata Martin, mama Nikki i 8-godišnji Drew, ukrcavali su se u zrakoplov za New York, kada im je u polazišnoj zračnoj luci prišao agent američke Domovinske sigurnosti. Martinu i Drewu agent je zabranio ukrcaj, rekavši kako je školarac – prijetnja za nacionalnu sigurnost SAD-a!

U potpunom šoku, Martin Sounders je bezuspješno pokušavao saznati zašto bi njegov sin ili on bili prijetnja ikome. Samo nekoliko koraka od ulaska u zrakoplov, zaustavljen je bez ikakvog objašnjenja.

Ima tu svega ...  - Page 15 Martin1


Na brojna pitanja, agent je tek odgovorio kako nije dužan objašnjavati razloge zbog kojeg je ocu i sinu zabranio odlazak u SAD. Njegovoj ženi, Nikki, koja se u tom trenutku već rasplakala, prolaz u zrakoplov nije bio zabranjen. Ona je u SAD mogla, njih dvojica ne. “Moja ga je žena kroz suze molila da promijeni svoje mišljenje. Međutim, on je samo ponavljao kako ima svoje ovlasti, kako moramo napustiti zračnu luku i ukoliko nam se njegovo postupanje ne sviđa, da se žalimo nadležnima u ambasadi.”, rekao je Sunders za Dailymail.


Ima tu svega ...  - Page 15 Decki


Sounders nije želio odustati pa je i dalje nastojao urazumiti neumoljivog agenta. “Rekao sam mu da ne pijem, da ne pušim, da nikada u životu nisam bio kažnjavan. Što se mojeg sina tiče, on je star samo 8 godina. Što on može učiniti? Uvjeravao sam ga, ali bez uspjeha.”, prepričao je susret sa Domovinskom sigurnosti Martin.
Soundersovi su na kraju morali odustati od godišnjeg odmora u Las Vegasu. Martin je prije nesmetano putovao u SAD, a njegov sin “preko bare” nije putovao nikada. Kako sada stvari stoje, budući mu je zabranjeno, možda neće nikada. Drewova mama Nikki vjeruje kako je u pitanju zamjena identiteta. Uvjerena je kako se na listi nepoželjnih u SAD-u našao neki drugi Drew Sounders, imenjak njezinog sina. Martin nije tog mišljenja. U razgovoru sa djelatnicima avio kompanije i turističkih agencija, koji su svjedočili skidanju sa zrakoplova, rečeno mu je kako su takvi prizori na Heatrowu postali – svakodnevica.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Buffy uto kol 18, 2015 8:00 am

ZAGADILI IM RIJEKE


GUBI SE S NAŠE ZEMLJE! Navajo indijanci potjerali senatora McCaina zbog eko-incidenta


Ima tu svega ...  - Page 15 Navajo-nation-protesters-anti-mccain-banner-via-facebook-800x430

Republikanski senator, bivši kandidat za predsjednika SAD i junak Vijetnamskog rata, John McCain, doživio je neugodnost kada su ga pripadnici indijanskog plemena Navajo potjerali iz svog rezervata u Arizoni.

Skupina gnjevnih Navajoa žestoko se obrušila na senatora McCaina i guvernera Arizone Douga Duceyja, smatrajući ih suodgovornima za težak ekološki incident zbog izlijevanja toksičnog mulja iz jednog tamošnjeg rudnika u rijeke Animas i San Juan koje se nalaze na teritoriju rezervata Navajo indijanaca.

Došli na komemoraciju, pa dobili “porciju”

McCain i Doucey došli su u Window Rock, glavni grad rezervata Navajo indijanaca, kako bi obilježili dan sjećanja na pripadnike tog plemena koji su tijekom Drugog svjetskog rata radili za američku obavještajnu službu. Naime, jezik Navajo indijanaca pokazao se dovoljno složenim da bi ga njemačke i japanske tajne službe uspjele dešifrirati.
No, umjesto da ondje odaju počast zaslužnim pripadnicima plemena i održe prigodne govore, domaćini su McCaina i guvernera “zaskočili” s podacima o milijunima galona toksičnog mulja koje su iz napuštenog rudnika Gold King dospjele u dvije rijeke koje Navajoima život znače.

Ekolozi slučajno izazvali ekološki incident

Ekološki incident slučajno su izazvali radnici EPA-e, Agencije za zaštitu okoliša, koji su došli provjeriti stanje napuštenog rudnika. Izliveni mulj, u kojem navodno ima žive, olova i arsena, zagadio je vode na području od Colorada preko Utaha do Novog Meksika i Arizone.
Navajoi su poručili McCainu i guverneru Arizone da njihov narod tradicionalno nema povjerenja u vladu i da ne vjeruju njihovim uvjeravanjima kako je voda u dvije zagađene rijeke sada čista.

McCaina nazvali “ubojicom indijanaca”

Za vrijeme sastanka šezdesetak je prosvjednika neprestano udaralo u plemenske bubnjeve pjevajući “Gubite se s naše zemlje”, a na transparentima je stajalo: “McCain je ubojica indijanaca” i “Mc Cain ovdje nisi dobrodošao”.
Senator i guverner morali su napustiti sastanak kroz stražnja vrata.

Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri kol 19, 2015 1:07 pm

Ima tu svega ...  - Page 15 Komarci
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri kol 19, 2015 1:07 pm

Ima tu svega ...  - Page 15 Pegle
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri kol 19, 2015 1:09 pm

Ima tu svega ...  - Page 15 Lisica
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri kol 19, 2015 2:38 pm

Ima tu svega ...  - Page 15 Fail-budale-12
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop sri kol 19, 2015 2:42 pm

Ima tu svega ...  - Page 15 Fail-budale-33
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop čet kol 20, 2015 10:32 am

Priveli papigu: Vrijeđala ženu, a pred policajcima ni da pisne

U indijskoj saveznoj državi Maharashtra policija je imala neobičan slučaj. Žena je prijavila papigu kako je verbalno zlostavlja, te su papigu priveli u policijsku postaju

Ima tu svega ...  - Page 15 Priveli-papigu-vrijeala-zenu-a-pred-policajcima-ni-da-pisne-504x335-20150833-20150819110651-a31fcf9acf2d3e2fe47056f96dfb5fa6

Žena po imenu Janabai podnijela je prijavu indijskoj policiji protiv papige njezinog posinka.
POGLEDAJTE VIDEO: Drska papiga završila na policiji ali zna šutjeti kada treba
Naime, žena tvrdi da je papiga verbalno zlostavlja svaki put kada prođe kraj nje, već dvije godine. Prema njezinim tvrdnjama, ružnim i uvredljivim riječima naučio ju je njezin posinak, vlasnik papige. 
Nakon prijave papiga je zajedno sa vlasnikom privedena u policijsku postaju, ali začudo, papiga tamo nije progovorila ni riječi pa su je morali pustiti jer nisu imala nikakvih dokaza protiv nje.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop čet kol 20, 2015 11:59 am

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost čet kol 20, 2015 1:41 pm

sta rade rvacki celebovi? (celebriti ) ???

Mirjana Hrga za zagrebačkog odvjetnika udala se u tajnosti....ajme...idem se napit kofeina...

Mirjana i Staša upoznali su se dok je ona pratila jedan slučaj, a kad se razvodila od zagrebačkog oftalmologa Deana Šarića upravo je njega angažirala kao odvjetnika. Vezu su gradili polako, a u javnosti su se pri put pojavili prošle godine na otvorenju Sarajevo film festivala.

zajedljivi komentari ljubomornih rvackih udavaca i sponzorusa:

" Oćoravi pa ode na pregled kod Šarića i uda se. Progleda i ode na brakorazvodnu parnicu. I opet se uda. A sve jedan bogatiji od drugoga. Bože dragi, zakaj ja nisam "ćorava"? "

"Za prvog se udala jer joj je operirao oči, za drugog jer joj je vodio brakorazvodnu parnicu... ova se udaje za sve koji joj nešto rade.... bome se čuvajte majstori... žena je zaljubljiva... "

"Zamislite mu imena. ..prestrasno pa ove srbijadije I ovih nasih hrvatica koje hrle za njima. ..neka sada ide raditi na B92 ....ovo je za nepovjerovat! "

"žena pati na stare i čelave. "

"A šta je molim vas lijepo u ovoj babi? Izgleda prosječno ko i svaka baba od 50 godina "

"Staša Stefanović zagrebački odvjetnik! Ovo mora da je iskonski purger! Staša je stoljetno zagrebačko ime, a Stefanović još stoljetnije zagrebačko prezime! "

"Ljepa,pametna,sposobna žena koja zaslužuje novu priliku života i novi početak."

"Šta me briga za ovu Mrgu Miranu ! već se 10-ti put udala,očito je za Q ! "

"kako je mršava! uopće ne kužim zakaj se žene nakon rastave opet udaju! Neke i više puta! Valjda vole vjenčanja i sve te ceremonije. "

http://www.24sata.hr/domace-zvijezde/mirjana-hrga-za-zagrebackog-odvjetnika-udala-se-u-tajnosti-433536

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by besposlenpop čet kol 20, 2015 3:13 pm

Ima tu svega ...  - Page 15 Tumblr_md51t6N9IR1r0amsvo1_500
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Gost sub kol 22, 2015 2:38 am

GREEK BANKS CLOSED FOR A WEEK! WHY?
http://www.bbc.com/news/world-europe-33307263
From 29/6/2015, Greek Banks close for a week (at least), to 13/9/2015, Elul 29 (Wipeout Day – see Jonathan Kahn YT videos) = 77 days.
77 days is 11 weeks!
29/6 is day #180 = 60+60+60
Anti-date for 29/6 is 5/7, Christening of Charlotte Elizabeth Diana, the 180th day counting back from 31/12/2015.
5/7 is day#186
So, from 29/6 to 5/7 is 7 inclusive days ie 1 week.
The centre day of this week is 2/7 which is the centre day of the year!!!!!
Either side of this week is another week making the centre of the year a 3 week space.
At the beginning of the three weeks is 21/6, Wills 33rd birthday, day #172.
At the end of the three weeks is 12/7, day #193.
This fits in with the Saros 117 breakdown of the year as Prince William was born under Saros 117.
The year is split into the following days –
7/117/117/117/7. Charlie Hebdo was on 7/1.
Either side of the centre 3 weeks (21 days) are 48 days or 6 weeks and 6 days.
This 48 days takes us back to 4/5 , day#124, which is the beginning of the centre 117 days and the day they named the Royal baby Charlotte Elizabeth Diana.
The end of the centre 117 days is 29/8, day #241 and mirror day for 4/5.
Note that day #’s 124 and 241 each add to 7 and are ‘anagrams’ of each other and 241 – 124 = 117.
So the centre day of the year and this 117 day gap is 2/7 which is day#183.
All the permutations of 183 are 183, 138, 813, 831, 381, 318, which, added = 2664
2664 = 666+666+666+666.
Bingo!
So the Greek banks are closed for the centre week of the year and the centre day# 183 gives us 666+666+666+666.
What a strange coincidence!
The day#’s for this centre week of the year are 180,181,182,183,184,185,186.
180+181+182=543 + 345 = 888.
184+185+186 = 555 + 555 = 1110.
I left out the day# 183 center day because we already found out that its permutations add to 666+666+666+666.
888+1110 = 1998
1998 = 666+666+666.
All permutations of the number 117 = 1998 and thus 666+666+666.
So the centre day is laced with 666’s
The centre week day numbers excluding the centre day is laced with 666’s.
And the centre 117 days is laced with 666’s.
Finally, add all the numbers thru 1 – 117 = 6903
6903 + mirror 3096 = 9999, Finality quadrupled!!!
Even 6903+69×3 = 7227 and 72 + 27 = 99.
And 7+2+2+7 = 18 and 1+8 = 9.


THE CLOSED GREEK BANKS and THE 3 CRASHED/MISSING PLANES FROM 2014 – MH370, MH17, QZ8501
When you add together the days these 3 planes have been missing or crashed and list them alongside the relevant days of the week that the Greek Banks are closed it is most interesting.
Date and Combined Days
29/6 1008
30/6 1011
1/7 1014
2/7 1017
3/7 1020
4/7 1023
5/7 1026
Take the centre day 1017 + 7101 = 8118
Take the remaining 6 days = 6102 + 2016 = 8118
Mmmmm! How can that be? The Centre Day added to its mirror is exactly the same as the other 3+3 days added to their mirror! Remarkable!
81+18 = 99 or 9×11.
From 11/9/2001 to 2/7/2015 = 5041 days between both dates.
5041+1405 = 6446
6x4x4x6 = 576 = (8+8+8 ) x (8+8+8 )
64+46 = 110 (floors in each of the twin towers)
Now add the second half of the combined days above for just the 6 days –
8
11
14
17
20
23
26
= 119
Divide 119 by the centre number 17 = 7, the number of days in that week.
From 2/7 to 13/9 ,Wipeout day, = 73 days + 37 = 110 again.
Looks like a ritual to me!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima tu svega ...  - Page 15 Empty Re: Ima tu svega ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 15 / 37. Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 26 ... 37  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.