Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ima li kraja?

+2
Buffy
besposlenpop
6 posters

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by besposlenpop sub ruj 05, 2015 8:18 pm

Buffy je napisao/la:Očigledno kolokvijalni naziv za Arapski poluotok i perzijski zaljev.

Neka su. Daljina nije issue ovdje, već sve od Busha do danas, američko igranje svjetskog gazde.
Izvor ti je diletant, a ne kolokvijalno nastrojen. Dovoljno za diskvalifikaciju.
Također takva "biblijska" pitanja su retoričkog tipa - isto bi bilo ko da se pitaju zakaj ne pokušaju u Njemačku prek Rumunjske - ili npr. zakaj ne pokušavaju naseliti Sibir.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Buffy sub ruj 05, 2015 8:29 pm

Tekst nije zemljopisno, već posljedično orijentiran.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by besposlenpop sub ruj 05, 2015 9:21 pm

Buffy je napisao/la:Tekst nije zemljopisno, već posljedično orijentiran.
Ma da, ko i komentari da je gomila tih muškaraca među izbjeglicama vojno sposobna.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Buffy ned ruj 06, 2015 5:37 am

Kako ti nalaziš međuodnose, sam Bog zna Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by besposlenpop ned ruj 06, 2015 7:48 pm

Buffy je napisao/la:Kako ti nalaziš međuodnose, sam Bog zna Grin
Ma ti si profesionalno deformirata, pa su ti svi čudni. Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by whisperer sri ruj 09, 2015 12:21 am

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by besposlenpop sri ruj 09, 2015 9:46 am

One woman strenght was helping refugees to faced a dirt:

NEČOVJEČNOST NA DJELU

Kamermanka udarala izbjeglice, muškarca s djetetom namjerno oborila na tlo
Ima li kraja? - Page 3 Kamermanka-duc5a1manka-e1441738211224

Kamermanka jedne mađarske televizije triput je fizički nasrnula na izbjeglice iz Sirije kada su ovi, kod prihvatnog centra Riske na mađarsko-srpskoj granici, probili kordon policije i krenuli bježati preko polja.



Kamermanka, koju su mađarski mediji prepoznali kao Petru Laszlo, najprije je namjerno saplela muškarca koji je bježeći pred policijom nosio dijete u naručju.


Udarila i djevojčicu i mladića

Potom se na drugoj snimci vidi kako nogama udara djevojčicu i mladića koji su trčali pored nje u skupini koja je probila policijski kordon.
Nakon što su njezini incidenti objelodanjeni na snimcima, kamermanka je navodno smjesta dobila otkaz.

Izbjeglice htjeli natrag u Srbiju

Izbjeglice su s teritorija Mađarske htjeli natrag u Srbiju, a mađarska policija ih je pokušala spriječiti u tome.
Mnogi od njih su, kako javlja agencija AP, u Mađarskoj spavali prethodnih hladnih noći u poljima pod vedrim nebom.


besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by whisperer sri ruj 09, 2015 4:43 pm

I tako, povijest se ponavlja....
Konjanik.

Ima li kraja? - Page 3 1376377_10153040728896937_9217374546872953240_n
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost pet ruj 11, 2015 2:32 pm

madjarima treba vratiti komrada Stalina da ih gazi. neke narode poput madjara jednostavno treba krvnicki gaziti jer nisu nista naucili iz povijesti.

ovo se izbjeglicama ne radi stoko madjarska jebo vas Stalin u prkno smrdljivo tatarsko hunsko. govna madjarska:


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by besposlenpop uto ruj 15, 2015 4:56 pm

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uhljebljeni-sdpovac-sprda-se-s-izbjeglicama-oni-puno-jedu/842044.aspx

Ima li kraja? - Page 3 PerosFejsbuksk
Foto: Facebook


"KAO ISTINSKI socijaldemokrat razmišljam da udomim jednu sirijsku obitelj, međutim kad ih vidim onakve na televiziji bojim se da baš i ne jedu malo. Možda bi bilo pametnije da pričekam one iz Somalije", napisao je Peroš na svom Facebook profilu, i zaslužio nekoliko lajkova i prijedloge da ipak primi izbjeglice, ali da im svaki dan servira svinjetinu.
Tko je pobogu Dubravko Peroš, vjerojatno se s pravom pitate? On je dugogodišnji vjerni član zagrebačkog SDP-a. I na Facebooku se predstavlja fotografijom svog nasmijanog lica pred crvenim SDP-ovim panoom. Socijaldemokratska partija u njega ima toliko povjerenja da joj je nosio listu na izborima za zagrebačku četvrt Podsused-Vrapče koja broji više od 40 tisuća stanovnika. Peroš je i predsjednik te gradske četvrti i socijaldemokratski vlada nad populacijom veličine Varaždina. Peroš je i zaposlenik Zagrebačkog holdinga kao i većina političara njegovog ranga u Zagrebu. Čovjek koji mora brinuti kako će na tržištu zaraditi svoj ručak najčešće nema vremena baviti se malim komunalnim akcijama. Dubravko Peroš je i mentalni brat blizanac Ante Đapića.

Koja je razlika između Peroša i Đapića?


Da, onog Đapića iz HSP-a koji je svojedobno desnicom mjerio visinu kukuruza po Slavoniji. Da, da, onog Đapića koji je prepisao magisterij. Da, onog Đapića, niste ga valjda zaboravili koji je još uvijek predsjednik Gradskog vijeća Osijeka.
Koja je razlika između nekadašnjeg pravaša Đapića koji kaže: "Jesam za privremeni prihvat žena i djece, ali ne i mladića koji izgledaju kao da su upravo izašli iz teretane" i aktualnog socijaldemokrata Peroša koji bi primio izbjeglice, ali na televiziji vidi da previše jedu. Samo u vijeću kojim predsjedavaju.
Mađari su kao što vidite ponovno zatvorili granicu, izbjeglicama se još u Makedoniji lecima predlaže da krenu preko Hrvatske prema zapadnoj Evropi. Poslušaju li preporuke i Hrvatsku zaista preplave izbjeglice trebat će organizirati Civilnu zaštitu. Na području gradske četvrti Podsused Vrapče Civilnom zaštitom će, po zakonu, rukovoditi Dubravko Peroš. Da, da, onaj Peroš ili Đapić, kako mu je već prezime, koji bi primio samo izbjeglice koji malo jedu. I čiji prijatelji bi im servirali svinjetinu.

Niti 40-ak minuta nakon objave članka na Indexu, Peroš je objavio uklonio s Facebooka
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost uto ruj 15, 2015 6:10 pm

Minken bojna vs. Sirijanci




Ima li kraja? - Page 3 OmiX4h0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by whisperer sri ruj 16, 2015 2:19 pm

Ovo je definitivno tihi rad SAD-a da oslabi Europu. Tko uopće crpi naftu iz Sirije?
Mađari ne bi dizali žicu i zatvarali granicu da iza svega toga ne stoji odluka iz Brussela. I usput, ne znam kako će ih sada Slovenci pustiti... 
Frendice su mi uspješno stigle na mađarsku granicu s kombijima pune pomoći, ali pred dva dana su ih vratili s makedonske granice izmišljajući da im nedostaju neki papiri, što je laž. Zatvorili su sve granice i ne puštaju više aktiviste u zemlju... Kakve prljave igre.

To što ljudi bježe preko kukuruzišta i boje se registracije, ne znači da su teroristi i kriminalci. Ti ljudi žive u svakakvim uvjetima i ne zna se što im se iz straha mota po glavama. Usput, dok je  kod nas bujao rat, kakva li se sve naša Balkanska ekipa osladila izbjegličkim privilegijama i radila s*anja po inozemstvu, bolje nam je da šutimo i malo pokažemo solidarnost ovoga puta, ne strah od nepoznatog. Tipično hrvatski.. čim se nađeš u novonastaloj situaciji, odmah frka i strah. 
Čestitke svim aktivistima i dobrim ljudima, kojih, hvala Bogu, ima.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by whisperer sri ruj 16, 2015 3:33 pm

Isuse, što je ovaj Karamarko glup čovjek. Bože mu oprosti.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost čet ruj 17, 2015 2:05 am

Ima li kraja? - Page 3 12006563_985272838202060_7505465209929993870_o

Ovo što su Mađari danas priredili izbjeglicama na graničnom prijelazu Horgoš u najmanju je ruku nehumano, nepošteno i nesolidarno.

Provela sam tamo cijeli dan gledajući kompletno izgubljene ljude od kojih velika većina nema pojma o tome što se realno zbiva oko njih. "Are they closing the border?" - "Yes, it is closed... You should head to Croatia." - "But, are they going to open it?" - "No, it is better for you to try reaching Croatia!" - "But, maybe tmrw?" Or day after tmrw?" - "Probably no..." - "But, what should we do? We don't have the money to go to Croatia..." - I što da ti na to njima odgovoriš? MUP je poslao autobuse iz Kanjiže koji bi trebali besplatno prevoziti ljude do kampa u Kanjiži, gdje bi se oni trebali prebaciti u buseve za Šid. Bez obzira što je rečeno da bi busevi trebali biti besplatni, vozač svakome tko ulazi naplaćuje kartu.

Ljudi imaju stotinu pitanja o papirima, putovnicama, potvrdama, dokumentima, registraciji, otiscima prsta, azilu, minama, Sloveniji...

Često se u ovakvim situacijama dogodi da od silne panike od nekud krenu curiti dezinformacije. To može biti poprilično opasno kada se radi o informacijama vezanim uz primjerice minska polja. Ljudi krenu opravdano paničariti, a ti nemaš pojma kako ih smiriti... Karte sa označenim problematičnim regijama napravljene su prije poplava i tko sad garantira da su te karte 100% točne?

Ljudi su preplašeni, izmoreni, gladni i ljuti. Mađari su već jutros krenuli bacati suzavac na njih, a to su bile baš ružne i uznemirujuće scene. Kada vidiš dva metra pred tobom osobu koja se previja od bolova i hvata se za oči ne znajući što da radi. Djeca vrište oko njega, a on trlja oči rukama koje je zadnji puta oprao pred možda 3 dana. Ako je uopće za to imao priliku... Na cesti vlada toliki kaos da medicinsko vozilo uopće ne možeš spaziti. Svako malo netko vikne da je granica ipak otvorena i horde ljudi krenu ubrzano trčat prema policijskoj liniji.

Kada su po treći put shvatili da se situacija ne mijenja, te da su spriječeni u svojoj namjeri da ipak pređu granicu, izbjeglice su krenule u protest. Gusti sivi dim počeo se nadvijati iznad smećem zatrpanog asfalta. Počeli su iz ljutnje paliti gume - ali to ipak nije utjecalo na situaciju...

Ekipa iz Miksališta, s kojom sam stigla na teren, do tada je već organizirala i pripremila sistem za distribuiranje veće količine hrane, vode i odjeće. Bilo je tu voća, keksiju, tuna, kruha, sokova, vode, mlijeka, dječje hrane, pelena, odjeće i obuće.

Dok smo mi to razdjeljivali nestrpljivim ljudima, na samoj granici vladao je opći kaos. Vika, strka, dim, vatra, helikopteri, vatrogasci, medicinska kola, milicajci, novinari, fotoreporteri, snimatelji, volonteri, doktori, taxisti... I izbjeglice - Ljudi koji su bili prisiljeni napustiti svoj siguran dom, a sada im neki mađarski policajac sa kalašnjikovom baca suzavac u glavu dok oni razmišljaju hoće li možda naletjet na neko minsko polje u toj "Kroatiji" koja slijedi nakon Srbije.

Nadam se da ste im priredili toplu dobrodošlicu u Hrvatskoj, nakon ovog pakla kojeg su proživjeli sa Mađarima.

(Via Tinka Kalajzic)


---

Ovako je to jutros izgledalo... Sad


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost pet ruj 18, 2015 2:16 pm

Pi*ka im materina! Ovako se koristiti smrcu jednog djeteta. Magazin Carlie Hebdo. Jebala ih tiraza i novac!

http://m.spiegel.de/kultur/gesellschaft/bild-1053551-898400.html#spRedirectedFrom=www&referrrer=

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost pet ruj 18, 2015 11:47 pm

ma nisu oni problem nego oni ukazuju na problem pa i na tako morbidan nacin sro podrzavam jer ukazuju na U.S.A. jer su oni zakuhali ovo i sva sranja.

dobro, veceras sam se zamalo potukao sa nekom ekipom u kaficu a nazalos fizicki obracun je sprijecila gazdarica kafica inace sad ne bi ovdje tipkao nego bi osvanuo na rvackim kleroudbaskofasistikim sotonskim medijima zlocinacke RH-NDH. SVI SU BILI PROTIV OSIM MENE da se izbjeglicama osigura dolazak u RH-NDH i dalje kamo tko hoce bez uzimanja otisaka prstiju i ostalih sranja. naisao sam na takav agresivni zid pretpotopne mrznje da su u debati zamalo letile barske stolice i stolovi. ali svim sam croatima kromanjoncima (OVIM PUTEM njezno pozdravljam za laku noc SVIM KROATIMA I KROATICAMA SVE U ZIVOTU ) u kaficu jebo majku smrdlivu sugavu rvacku a i tatica a i uzi rod i porod i sav genetski niz.  TAKO. zamislimo kako bi bilo da je Venezia stavila bodljikavu zicu SUGAVIM Ukrasnim figuricama KAD SU BJEZALI OD TURAKA U ISTRU pisuljica VAM MATERINA RVACKA SUGAVA.  naravno ovo moje lamentiranje se ne odnosi na sve rvate ali velika vecina je jebeno u kurcu. neznam sta rec vise osim da mi Ukrasne figurice odavno mrtvo smetaju i idu nakurac. ta smjesa zivotinja koje sebe nazivaju Ukrasnim figuricama ja bi ih iskoristio kao pokusne kunice u med. experimentima. dr. Mengele je za mene amatercic sta bi ja Ukrasnim figuricama radio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost pet ruj 18, 2015 11:54 pm

jebote, ja sam sokiran onime sto sam veceras cuo od rvata s kojima mjesecima pijem pivo. veceras sam im rekao sve i izjebao sam i matere i oceve urlajuci jer su me probali nadglasat. nes mene nadglasat, niti jedan prokleti smrdljivi rvatic mene nemoze nadglasati kad  me pukne zuta minuta. krv im rvacku njezno pozdravljam za laku noc klerofasisticku smrdljivu zatucanu. sad su svi samnom u ratu. OK, LETS PLAY KRO  USTASA MOTHERFUKERS!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost pet ruj 18, 2015 11:59 pm

i jos nsto. kad je u SFRJ bio gradjanski rat ( NE DOMOVINSKI KAO STO USTASKO KLEROFASISTICKA ZGADIJA PERE MOZAK LJUDIMA, NEGO GRADJANSKI RAT ) Europa i svijet su slali humanitarnu pomoc ali sad ne vidim da itko iz te NAZI EU salje slepere humanitarne pomoci ovim izbjeglicama. EU FUCK YOU!!!!!!!!!!!!!!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2015 12:02 am

NECU NI PRICAT O NOTORNOM PSIHOPATI MILANOVICU I NJEGOVOJ ERGELI PSIHOPATA. AKO NE DAJU OSTAVKU DOBIT CE DVA METRA NA GROBLJU. ISTO VAZI I ZA KARAMARKA IDIOTA I KURBETINU KOLINDU. TAKO. PA VIDJET CEMO TKO JE JACI KOLINDA SA SVOJIH 47000 TISUCA Bljuv POLICIJSKIH PSETA PLACENIKA ILI NETKO DRUGI. mamica IM njezno pozdravljam za laku noc.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2015 12:09 am

to je dovoljno za veceras. ne mrzim kroate ne mrzim nikoga mrznja je nesto sto nitko nije jos desifrirao. ali imam gnjev, srdzbu, ljutnu sto vi meni mnogi spocitavate pod mrznju a sami mrzite. ja mrznje nemam ali imam osjecaj za pravdu. to mi jedan prokleti kroat nemoze izbrisati. pogotovo kad meni krenu srat o mrznji kroati kojima je mrznja usadjena genetski ili putem meme i Vatikana. shit!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2015 12:25 am

ajmo rat ponovo ali totalni rat pa tko prezivi pisat ce nove Biblije i Kurane...ja sam vec odavno rekao ma da sam brutalno ismijan od forumskih elita i ergela po netu da ce buduci rat biti psihopate na vlasti vs. covjecanstvo. eto nazalost jesam u pravu i jos je veca zalost sto su me na svim forumima napravili redikula upravo i najvise oni koji se furaju na intelektualce. one druge pseudo kojih je nebrojeno necu ni racunati.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/medjunarodni-incident-36-hrvatskih-policajaca-preslo-madjarsku-granicu-uhicena-dvojica-vlakovodja/842802.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2015 12:59 am

ovo je problem: ovaj iznad jedan od mnostva psihopata koji imaju vlaast. ovaj ispod je posljedica tih psihopata:

Ima li kraja? - Page 3 L5VLvSR

Ima li kraja? - Page 3 Ofvt1iZ

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Gost sub ruj 19, 2015 1:29 am

ajmo i jos jedan dokaz koliko su kroati i njihovi mediji kleronaziudbasofasisticka djubrad:

Migrant crisis: EU 'must accept 200,000 refugees', UN says

http://www.bbc.com/news/world-europe-34148891

i okrenimo pilu naopako bozemiprosti nethr djezbari djubretari udbaskokleronazi fasisicka corosive otrovna gamad:

Eksluzivno: Europska unija od Hrvatske traži da primi 200 tisuća izbjeglica

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/sutra-novi-broj-tiskanog-telegrama-o-izbjeglickoj-krizi-ovi-ljudi-nisu-opasni/


i sad sta da opet posaljem mail net.hr djubretarima pun vulgarnosti, psovki i prijetnji eksplozivno tehnickim uredjajima? pa zasto ne?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Ima li kraja? - Page 3 Empty Re: Ima li kraja?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.