Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 17 / 29. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 12:20 pm

Toro je napisao/la:


necu po nikom jahati ali bogami neces ni ti po meni. nisam odao nicije prvt. podatke i niti nemam namjeru samo sam ti postavio pitanje.

to sto ti mene napadas ( da, napadas, jer to sto radis je napad agresija jos sam uvijek pametan da skuzim razliku izmedju zajebancije i agresivnog napadanja ) a u vezi tvoje pregoleme ljubavi prema hrvatstvu rh i ostalim ultanacionalistickim porivima a s time da jos do sada nisi dala niti jedan dokaz argument kojim bi srusila moje dokaze i argumente zasto ja kritiziram hrvate.

Aha nije dosta jel?  Grin

Jebes mi sve ako cu ja ikada razumijeti ljude kojima je toliko bitno da budu u pravu.

Dala sam ja vise nego dovoljno objasnjenja zasto je nacin na koji kritiziras Hrvate nakaradan, dokazi da je nakaradan su na forumu u tvojim upisima.

Dala sam i objasnjenja mojeg vidjenja stvari, dok smo kao debatirali o nekoj temi odredjenoj.

Ja i ultrancionalisticki porivi? Ti se stvarno napusavas marice sa svog avatara.  Laugh

Nema smisla sa tobom raspravljati kad ne moze nego jednotracno, ja kazem da je degutantno onako srati o Hrvatima, da pises o Srbima, Zidovima, kome god na taj nacin isto bi rekla, odmah ultrancionalistkinja i onda sam ja ogranicena, a majke ti.

Isto je bilo kad se o Gotovini raspravljalo, tako sam i zavrsila na trojmetu, jer sam vam pokusala prikazati drugu stranu price, jer ono za sto je bio u zatvoru U Hagu nije kriv, a o draguljima, Francuskoj i ostalom mozemo pricati, ali jok. Kazem ja okapine i gotovo.

No posto vidim da je vec krenula slijedeca manipulacija, jer kad ne ide agresija, onda se na bolest poziva, ostavljam ja tebe u tvojoj zabavi, jer ce me opet zasvrbiti prsti, pa cu preskociti  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 12:22 pm

dromsin je napisao/la:
pa kad si tvrdoglav, i niš iz iskustva nisi naučio
Ženi moraš dati ,da je po njenom, bar da misli da je po njenom, perfidno ju navuć, uvjeriti da je to upravo njena ideja,zamisao, i da si joj podložan ko rob. Tu i tam malo zabrundant, malo i riknut ko lav, da se vidi muško a onda popustiti, ne vole žene ni pičkice. Muškarac sa mjerom, to se traži.

Dakle rezime, nisu žene krive, nego ti , jel jasno  zubo

zao mi je nemogu biti niti glumiti ono sto nisam. vama trebaju krkani, psihopate, emotivno nezreli i sjebani muskarci a ja nisam nista od toga.

bolje se vi zene zapitajte sto je to bolesno u vasoj mentalnoj konstrukciji da trazite da vam muskarac laze da glumata itd. a da onda to prema vani izgleda totalno drukcije nego sto u realnosti je, ja takvo nesto zovem sizofrenijom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 12:34 pm

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:


necu po nikom jahati ali bogami neces ni ti po meni. nisam odao nicije prvt. podatke i niti nemam namjeru samo sam ti postavio pitanje.

to sto ti mene napadas ( da, napadas, jer to sto radis je napad agresija jos sam uvijek pametan da skuzim razliku izmedju zajebancije i agresivnog napadanja ) a u vezi tvoje pregoleme ljubavi prema hrvatstvu rh i ostalim ultanacionalistickim porivima a s time da jos do sada nisi dala niti jedan dokaz argument kojim bi srusila moje dokaze i argumente zasto ja kritiziram hrvate.

Aha nije dosta jel?  Grin

Jebes mi sve ako cu ja ikada razumijeti ljude kojima je toliko bitno da budu u pravu.

Dala sam ja vise nego dovoljno objasnjenja zasto je nacin na koji kritiziras Hrvate nakaradan, dokazi da je nakaradan su na forumu u tvojim upisima.

Dala sam i objasnjenja mojeg vidjenja stvari, dok smo kao debatirali o nekoj temi odredjenoj.

Ja i ultrancionalisticki porivi? Ti se stvarno napusavas marice sa svog avatara.  Laugh

Nema smisla sa tobom raspravljati kad ne moze nego jednotracno, ja kazem da je degutantno onako srati o Hrvatima, da pises o Srbima, Zidovima, kome god na taj nacin isto bi rekla, odmah ultrancionalistkinja i onda sam ja ogranicena, a majke ti.

Isto je bilo kad se o Gotovini raspravljalo, tako sam i zavrsila na trojmetu, jer sam vam pokusala prikazati drugu stranu price, jer ono za sto je bio u zatvoru U Hagu nije kriv, a o draguljima, Francuskoj i ostalom mozemo pricati, ali jok. Kazem ja okapine i gotovo.

No posto vidim da je vec krenula slijedeca manipulacija, jer kad ne ide agresija, onda se na bolest poziva, ostavljam ja tebe u tvojoj zabavi, jer ce me opet zasvrbiti prsti, pa cu preskociti  Grin

ma zeno bozja shvati da nije meni bitno da sam u pravu jebote. bio bih sretniji da nisam u pravu ali nazalost hrvatska realnost mi govori da sam u pravu. i ne, nece RH postati civilizirana pravno uredjena sekularna drzava samo zato jer se ne prica o kriminalu koje je premrezeno od vrha tj. el presidentea Josipovica pa do dna birokratskog aparata vlasti. korupcija je svakodnevna i toliko ocita da je vise niti ne pokusavaju sakrivati, korupcija je u RH postala brand po kome nas stranci prepoznaju.
evo ti ga primjer data centar u Slunju. budaletina Zoka Milanovic hodocasti po IT korporacijama toboze sad ce korporacije investirat u neku pustopoljinu na Slunjskom polju gdje je vojni poligon i nasljedjeno IT telekomunikacijsko cvoriste bivse JNA a sad koriste razni tj. svi provajderi i tecomi. zato i jesmo svi u Slunju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 12:45 pm

Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
pa kad si tvrdoglav, i niš iz iskustva nisi naučio
Ženi moraš dati ,da je po njenom, bar da misli da je po njenom, perfidno ju navuć, uvjeriti da je to upravo njena ideja,zamisao, i da si joj podložan ko rob. Tu i tam malo zabrundant, malo i riknut ko lav, da se vidi muško a onda popustiti, ne vole žene ni pičkice. Muškarac sa mjerom, to se traži.

Dakle rezime, nisu žene krive, nego ti , jel jasno  zubo

zao mi je nemogu biti niti glumiti ono sto nisam. vama trebaju krkani, psihopate, emotivno nezreli i sjebani muskarci a ja nisam nista od toga.

bolje se vi zene zapitajte sto je to bolesno u vasoj mentalnoj konstrukciji da trazite da vam muskarac laze da glumata itd. a da onda to prema vani izgleda totalno drukcije nego sto u realnosti je, ja takvo nesto zovem sizofrenijom.

'Alo, omladino! Jeste li odlijepili od razuma? Kakve su to jebene generalizacije?! Rasprava vam je za q-rac. Da vam pozovem i Enjoyku s njezinim otkricima o muskarcima???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 12:50 pm

Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
pa kad si tvrdoglav, i niš iz iskustva nisi naučio
Ženi moraš dati ,da je po njenom, bar da misli da je po njenom, perfidno ju navuć, uvjeriti da je to upravo njena ideja,zamisao, i da si joj podložan ko rob. Tu i tam malo zabrundant, malo i riknut ko lav, da se vidi muško a onda popustiti, ne vole žene ni pičkice. Muškarac sa mjerom, to se traži.

Dakle rezime, nisu žene krive, nego ti , jel jasno  zubo

zao mi je nemogu biti niti glumiti ono sto nisam. vama trebaju krkani, psihopate, emotivno nezreli i sjebani muskarci a ja nisam nista od toga.

bolje se vi zene zapitajte sto je to bolesno u vasoj mentalnoj konstrukciji da trazite da vam muskarac laze da glumata itd. a da onda to prema vani izgleda totalno drukcije nego sto u realnosti je, ja takvo nesto zovem sizofrenijom.
kurca si ti mene razumio
ne znaš ti što je ironija, taktika, suptilnost, romantika, udovoljavanje
drito u glavu pa kak bude-bude u ime pravde, otvorenosti i iskrenosti 
Fali ti suptilnosti ko i meni 
čula sam, ptičica mi šapnula da jedino nisi grlen ko ja.
Pretpostavljam da si dlakav,
 ja se odoh depilirati  Laugh
zna se zakaj  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 12:56 pm

Ligeja je napisao/la:
Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
pa kad si tvrdoglav, i niš iz iskustva nisi naučio
Ženi moraš dati ,da je po njenom, bar da misli da je po njenom, perfidno ju navuć, uvjeriti da je to upravo njena ideja,zamisao, i da si joj podložan ko rob. Tu i tam malo zabrundant, malo i riknut ko lav, da se vidi muško a onda popustiti, ne vole žene ni pičkice. Muškarac sa mjerom, to se traži.

Dakle rezime, nisu žene krive, nego ti , jel jasno  zubo

zao mi je nemogu biti niti glumiti ono sto nisam. vama trebaju krkani, psihopate, emotivno nezreli i sjebani muskarci a ja nisam nista od toga.

bolje se vi zene zapitajte sto je to bolesno u vasoj mentalnoj konstrukciji da trazite da vam muskarac laze da glumata itd. a da onda to prema vani izgleda totalno drukcije nego sto u realnosti je, ja takvo nesto zovem sizofrenijom.

'Alo, omladino! Jeste li odlijepili od razuma? Kakve su to jebene generalizacije?! Rasprava vam je za q-rac. Da vam pozovem i Enjoyku s njezinim otkricima o muskarcima???

na generalizaciju sam odgovorio generalizacijom. ne vidim nikakav problem. problem je negdje drugdje a o tome se moze pokrenuti rasprava zasto su musko-zenska, musko-muska, zensko-zenska prijateljstva i ili ljubavni odnosi u vecini slucajeva zasnovani na presutnom laganju, manipuliranju itd. cim ta manipulacija prestane, prestane i prijateljstvo istog momenta. ja govorim iz mog iskustva nista ne izmisljam.
Indojka je napisala generalizaciju ali moram joj dat za pravo jer nije daleko od istine ono sto je napisala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 1:02 pm

dromsin je napisao/la:
Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
pa kad si tvrdoglav, i niš iz iskustva nisi naučio
Ženi moraš dati ,da je po njenom, bar da misli da je po njenom, perfidno ju navuć, uvjeriti da je to upravo njena ideja,zamisao, i da si joj podložan ko rob. Tu i tam malo zabrundant, malo i riknut ko lav, da se vidi muško a onda popustiti, ne vole žene ni pičkice. Muškarac sa mjerom, to se traži.

Dakle rezime, nisu žene krive, nego ti , jel jasno  zubo

zao mi je nemogu biti niti glumiti ono sto nisam. vama trebaju krkani, psihopate, emotivno nezreli i sjebani muskarci a ja nisam nista od toga.

bolje se vi zene zapitajte sto je to bolesno u vasoj mentalnoj konstrukciji da trazite da vam muskarac laze da glumata itd. a da onda to prema vani izgleda totalno drukcije nego sto u realnosti je, ja takvo nesto zovem sizofrenijom.
kurca si ti mene razumio
ne znaš ti što je ironija, taktika, suptilnost, romantika, udovoljavanje
drito u glavu pa kak bude-bude u ime pravde, otvorenosti i iskrenosti 
Fali ti suptilnosti ko i meni 
čula sam, ptičica mi šapnula da jedino nisi grlen ko ja.
Pretpostavljam da si dlakav,
 ja se odoh depilirati  Laugh
zna se zakaj  zubo

ta pticica koja ti je sapnula ocito ne kuzi da su decibeli srazmjerni okolini i nivou buke u istoj. ne urlam jacinom 100dB u drustvu par osoba jer nije ni potrebno. da urlam ljudi bi rekli da sam ili gluh ili lud.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 1:18 pm

Toro je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
pa kad si tvrdoglav, i niš iz iskustva nisi naučio
Ženi moraš dati ,da je po njenom, bar da misli da je po njenom, perfidno ju navuć, uvjeriti da je to upravo njena ideja,zamisao, i da si joj podložan ko rob. Tu i tam malo zabrundant, malo i riknut ko lav, da se vidi muško a onda popustiti, ne vole žene ni pičkice. Muškarac sa mjerom, to se traži.

Dakle rezime, nisu žene krive, nego ti , jel jasno  zubo

zao mi je nemogu biti niti glumiti ono sto nisam. vama trebaju krkani, psihopate, emotivno nezreli i sjebani muskarci a ja nisam nista od toga.

bolje se vi zene zapitajte sto je to bolesno u vasoj mentalnoj konstrukciji da trazite da vam muskarac laze da glumata itd. a da onda to prema vani izgleda totalno drukcije nego sto u realnosti je, ja takvo nesto zovem sizofrenijom.

'Alo, omladino! Jeste li odlijepili od razuma? Kakve su to jebene generalizacije?! Rasprava vam je za q-rac. Da vam pozovem i Enjoyku s njezinim otkricima o muskarcima???

na generalizaciju sam odgovorio generalizacijom. ne vidim nikakav problem. problem je negdje drugdje a o tome se moze pokrenuti rasprava zasto su musko-zenska, musko-muska, zensko-zenska prijateljstva i ili ljubavni odnosi u vecini slucajeva zasnovani na presutnom laganju, manipuliranju itd. cim ta manipulacija prestane, prestane i prijateljstvo istog momenta. ja govorim iz mog iskustva nista ne izmisljam.
Indojka je napisala generalizaciju ali moram joj dat za pravo jer nije daleko od istine ono sto je napisala.

Da bi generalizacije bile istinite, morali bismo poznavati tu "vecinu" ... Generalizacijom na generalizaciju = laprdanje.

Drugo, zgodno mi je zamijetiti kako Enjoykin stav o muskarcima odjednom postaje istinit, a ranije nije bio. Sto se promijenilo? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 1:21 pm

E da, jednako tako naprosto obozavam pribjegavanje generalizacijama kad je potrebno istaknuti vlastitu razliku. Tako muskarci odjednom misle samo q-rcem i trbuhom, za razliku od govornika koji, eto, nije takav.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 1:34 pm

Toro je napisao/la:


ma zeno bozja shvati da nije meni bitno da sam u pravu jebote. bio bih sretniji da nisam u pravu ali nazalost hrvatska realnost mi govori da sam u pravu. i ne, nece RH postati civilizirana pravno uredjena sekularna drzava samo zato jer se ne prica o kriminalu koje je premrezeno od vrha tj. el presidentea Josipovica pa do dna birokratskog aparata vlasti. korupcija je svakodnevna i toliko ocita da je vise niti ne pokusavaju sakrivati, korupcija je u RH postala brand po kome nas stranci prepoznaju.
evo ti ga primjer data centar u Slunju. budaletina Zoka Milanovic hodocasti po IT korporacijama toboze sad ce korporacije investirat u neku pustopoljinu na Slunjskom polju gdje je vojni poligon i nasljedjeno IT telekomunikacijsko cvoriste bivse JNA a sad koriste razni tj. svi provajderi i tecomi. zato i jesmo svi u Slunju.

Okei, ajd da probam forumu dijaloga po 100-ti put sa tobom u vezi ove teme.

U ovoj drzavi svi pricaju, ali malo tko radi nesto suvislo po pitanju toga da nam bude bolje. Jedini po meni zreli pristup je da se te promjene izvode na demokratski prihvatljiv nacin, a to je izborima prvo, a onda zakonsko djelovanje, drugo. Da bi ti bilo ucinkovito, a ne da su uvijek u biti glasa samo "protiv", a nikad "za". Potrebna je edukacija. A da bi te netko uopce slusao sto mu govoris, prvo mora imati osjecaj da ga postujes kao bice, a ne da mu s visoka, agresivno i vrijedjalacki i podcjenjivacki drzis govore kao da je malouman. Prema tome klipovi i tekstovi koje stavljas nisu nikakav problem, problem su tvoji komentari istih. Jer u biti odbijaju iole konstruktivnu osobu, da uopce procita na sto se referiras, pa onda da se uopce referiraju, a na kraju da te uopce shvate ozbiljno. Jer se cijela prica na kraju svede na uvrede.

Tak da moj neki prijedlog ajmo reci je, ako ti je stvarno stalo da djelujes na ljude tako da se pokrenu i naprave nesto da se promjeni vlast i procesuira sav kriminal, promjeni retoriku, jer ova koju sada koristis moze samo privuci primose, protiv kojih si kao. Pogotovo na mlade ljude na kojima u biti ova zemlja ostaje. Jer oni nemaju i ne znaju za drugu zemlju nego ovu u kojoj su se rodili, jebe se njima i za SFRJ i ustase i cetnike i partizane, to su njima neke daleke price, ali zato kad im netko pocne pricu sa Hrvati su debili, zlocinci, 'vaki naki izrod, zavrsila paznja slusanja, a ta djeca danas imaju vec i 24 godine i u biti su vitalno glasacko tijelo.

Sto se tice pozivanja na klanja, ubijanja i razlicite teroristicke bombaske napade, ljudima je pun kurac toga, sa takvom vrstom ljudi su dosli gdje danas jesu. Nisu ljudi glupi Esco, nego im se vise ne gine zbog idiota i cekaju nekoga tko ce im dati nekakvu opciju, u kojoj ce u miru moci podizati svoju djecu i zivjeti svoj zivot i prosperirati.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 1:43 pm

Kad smo kod izlaska na glasovanje, moram reci da opasno naginjem postati antidemokrat... Od svoje osamnaeste ne propustam nijedan izlazak, od lokalnih pa nadalje.. uvijek glasujem ZA, ma koliko se prolazak izabrane stranke cinio slabasnim. Vidim samo izmjenu dviju opcija... Ne da mi se vise. Prestajem s time. Jedino na sto cu se odazvati bit ce referendumi uz pomoc kojih necu dozvoliti izd*kavanja nad pravima drugih bica..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 1:53 pm

dromsin je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

mala Li buš vidla nebu dobro
još ak se ti uključiš, Esko bu puko ko kokica
ženski loby će ga skroz razjebati
ja preletim po textu i sad zadnje vidim da će se jahati po rodu i porodu a to mi je bez veze.

Nece se po nicem jahati, ako je netko normalan, ako nije fala Bogu ni prvi ni zadnji puta.  

Nema nikakvog zenskog lobija niti urote, protiv Esca, a te price da mu se ne moze reci sto radi, a da se nebi zivjelo u strahu od forumskog razjebavanja, i toga da bude se on insinuirao privatnim podacima, u kao obrani, to si moze nekom drugom raditi.
nema lobya al jebi ga on je sam nabrijanović, Popa ne računam on je u Ikeji
pa će Esku to biti jedan od argumenata da ga sve žene jaše.
Nema mu one koja ga je uvjek tetošila a na kraju po srpski zarila nož u leđa.
A iz iskustva, opravdan je to strah zubo kaj je je
I ko normalan piše po forumima, sve su to luđaci, 
a jadni nemaju pojma da jesu  zubo

Ne volim kad se u raspravu o necijim postupcima uplete i nacionalnost... Zelis li reci da njena osobnost tu ne igra neku veliku ulogu, odnosno, da je bila Hrvatica, npr., to se ne bi dogodilo? Da je bilo koja druga Srpkinja bila na njenom mjestu, dogodilo bi se jednako?

S druge strane, nitko naprosto ne cini nesto a da ne smatra da ima razloga za to. Sigurna sam da je njeno vidjenje dogadjaja bilo obrnuto ovome... Odnosno, ona je uvjerena da se nju izdalo... Uglavnom, bezveze mi je uopce je vise spominjati u bilo kojem daljnjem kontekstu ili razgovoru. Nebitna je.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 1:57 pm

Ligeja je napisao/la:Kad smo kod izlaska na glasovanje, moram reci da opasno naginjem postati antidemokrat... Od svoje osamnaeste ne propustam nijedan izlazak, od lokalnih pa nadalje.. uvijek glasujem ZA, ma koliko se prolazak izabrane stranke cinio slabasnim. Vidim samo izmjenu dviju opcija... Ne da mi se vise. Prestajem s time. Jedino na sto cu se odazvati bit ce referendumi uz pomoc kojih necu dozvoliti izd*kavanja nad pravima drugih bica..

Da, cini se bezizlazno, ako glasas nis se ne mijenja, ako ne glasas drugi ti sudbinu kroje, a i ovako kroje. Ono sto znam je da mi do krvoprolica nije, a onda ostaje opcija glasanja i pokusaja djelovanja u nekom krugu u kojem se kreces, da neke stvari budu bolje. Ne znam, mislim da ne treba odustati.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 2:22 pm

Ligeja je napisao/la:
Da bi generalizacije bile istinite, morali bismo poznavati tu "vecinu" ... Generalizacijom na generalizaciju = laprdanje.

Drugo, zgodno mi je zamijetiti kako Enjoykin stav o muskarcima odjednom postaje istinit, a ranije nije bio. Sto se promijenilo? Happy


pa s tom vecinom komuniciram svaki dan i znam sto im je jedino bitno u zivotu a i sami mi govore: use, nase, podase. ostalo ih uopce ne zanima. bas smo i o tome jucer debatirali u bircu jer su me optuzili da sam ja jedini uljez koji im kvari mantru jer ne funkcioniram po tom njihovom principu.

nista se nije promijenilo, nisam napisao da je indojkin post istinit nego da je blizu istini. a sto su dve sasvim razlicite stvari, jer blizu istine ne znaci da je netko metar ili sto do istine nego znaci da je netko slucajno ili nekom egzaktnom ili empirijskom metodom rekao dio necega sto ima dokaza u realnosti. medjutim nacin na koji je to prezentirala nije bio vjerodostojan jer je htjela isprovocirati polemiku i svadju pro et contra a sve zbog njenih sebicnih ciljeva tj. da preko drugih besplatno rjesava neke svoje probleme i dubioze glede muskaraca a za to nek ide na psihoterapiju i nek plati 100eura po skolskom satu tj. 45min. pa tako nek potrosi desetak tisuca eura pa joj mozda bude jasno. ja sam nju jako dugo nosio na grbaci i onda sam ju jednostavno stresao sa sebe. ne podnosim vise te zderace tudje energije.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 2:47 pm

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

mala Li buš vidla nebu dobro
još ak se ti uključiš, Esko bu puko ko kokica
ženski loby će ga skroz razjebati
ja preletim po textu i sad zadnje vidim da će se jahati po rodu i porodu a to mi je bez veze.

Nece se po nicem jahati, ako je netko normalan, ako nije fala Bogu ni prvi ni zadnji puta.  

Nema nikakvog zenskog lobija niti urote, protiv Esca, a te price da mu se ne moze reci sto radi, a da se nebi zivjelo u strahu od forumskog razjebavanja, i toga da bude se on insinuirao privatnim podacima, u kao obrani, to si moze nekom drugom raditi.
nema lobya al jebi ga on je sam nabrijanović, Popa ne računam on je u Ikeji
pa će Esku to biti jedan od argumenata da ga sve žene jaše.
Nema mu one koja ga je uvjek tetošila a na kraju po srpski zarila nož u leđa.
A iz iskustva, opravdan je to strah zubo kaj je je
I ko normalan piše po forumima, sve su to luđaci, 
a jadni nemaju pojma da jesu  zubo

Ne volim kad se u raspravu o necijim postupcima uplete i nacionalnost... Zelis li reci da njena osobnost tu ne igra neku veliku ulogu, odnosno, da je bila Hrvatica, npr., to se ne bi dogodilo? Da je bilo koja druga Srpkinja bila na njenom mjestu, dogodilo bi se jednako?

S druge strane, nitko naprosto ne cini nesto a da ne smatra da ima razloga za to. Sigurna sam da je njeno vidjenje dogadjaja bilo obrnuto ovome... Odnosno, ona je uvjerena da se nju izdalo... Uglavnom, bezveze mi je uopce je vise spominjati u bilo kojem daljnjem kontekstu ili razgovoru. Nebitna je.

ne dijelim ljude po nacionalnosti barem ja ne i nisam nikada imam poznanika svih nacionalnosti. ili si covjek ili si smece a to nema veze sa nacionalnoscu. to sto ja kritiziram hrvate imam na to pravo po Ustavu i po UN deklaraciji o ljudskim pravima a i sami hrvati mi daju materijala da ih kritiziram sto ne znaci da su svi hrvati smeca valjda smo toliko normalni da to mozemo shvatiti. to sto kritiziram hrvate je cisto slucajno jer eto zivim u RH. da zivim u RS kritizirao bih srbe, da zivim u Italiji kritizirao bi talijane. evo ti ga Beppe Grillo jebe talijane uzduz i popreko ja sam za njega pickin dim ali i ovo malo sto pisem na ovom jedinom forumu je too much za hrvate sto je vec samo po sebi indikativno koliko hrvati klize u totalnu policijsku represivnu drzavu i shodno tome tako se i ponasaju prema ikome tko se usudi taknut i kritizirati u njihovu svetinju Hrvatsku.
Anabelu je na onaj forum doveo Plovak svidjela joj se ekipa i ostala je. nije ona losa ( da ne bi sad netko mislio da nju branim ) jednostavno ima neku svoju percepciju kako bi forum trebao funkcionirati a forum je vec funkcionirao dobro nista nije trebalo mijenjati. postoji vjekovni antagonizam izmedju hrvata i srba i to se na forumu osjetilo koliko god se neki zaklinjali u majku bozju da to nije tako. je tako je postoji antagonizam.
ja sam se nasao izmedju cekica i nakovnja sta god napravim jedna ce me strana proklinjat i biti ostecena. ja smatar da sam tu situaciju odradio dosta mudro i da sam stetu sveo na najmanju mogucu mjeru. pustio sam Anabeli nek si uzme forum barem ima neku emotivno moralnu satisfakciju sto nije zanemarivo, nisam joj oteo manevarski prostor i stjerao ju u kut, s druge strane otvorio sam ovaj forum i ljudi i dalje mogu se druziti i komunicirati. jednostavno. samo nitko taj moj diplomatski potez nije primjetio i ne treba nije bitno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 11, 2014 3:33 pm

Ja tebe Esco stvarno moram prestati citati  Grin.

Prvo glede muskaraca, ta vecina u bircu, koliko je to muskaraca cca? Pedesetak, ajde nek je sto, kako je to vecina? Od 4 miliona Hrvata, ajde nek 1,5 milion muskaraca. Drugo, nemam nista protiv odlaska na pice u birc, ali tesko da birc populacija muskaraca predstavlja vecinu muskaraca. Pogotovo oni koji svaku vecer idu u birc. To samo ako cemo o Hrvatskoj, a da ne govorimo ostaloj svjetskoj populaciji muskaraca. Tako da mislim da je to ipak jedna generalizacija vise vezana uz mjesto izlaska, nego sto bi se muskarci mogli generalizirati kao takvi.
Od mojih frendova, poznanika, nekog sireg drustva u kojem se krecem, mozda je 10 % muskaraca, koji su u tom djiru kako ti kazes u se, na se i podase.

A ovo drugo znaci prosli forum je otisao u kurac zbog srpsko-hrvatskih antagonizama, gdje si se ti nasao izmedju cekica i nakovnja, izmedju dvije strane i onda mudro i diplomatski to odradio i sveo stetu na najmanju mogucu mjeru, o jebem te zivote  Grin.

E da ima i trece, kad je vec Anabela jel u biti skroz okei, mogao bi i Indjojki se skinuti sa grbace, pogotovo sto niti tu pise, da ti moze odgovoriti i braniti se, niti o tebi pise, a drugo posto je vasa neka razmirica produkt realnog, a ne virtualnog zivota.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 4:09 pm

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

mala Li buš vidla nebu dobro
još ak se ti uključiš, Esko bu puko ko kokica
ženski loby će ga skroz razjebati
ja preletim po textu i sad zadnje vidim da će se jahati po rodu i porodu a to mi je bez veze.

Nece se po nicem jahati, ako je netko normalan, ako nije fala Bogu ni prvi ni zadnji puta.  

Nema nikakvog zenskog lobija niti urote, protiv Esca, a te price da mu se ne moze reci sto radi, a da se nebi zivjelo u strahu od forumskog razjebavanja, i toga da bude se on insinuirao privatnim podacima, u kao obrani, to si moze nekom drugom raditi.
nema lobya al jebi ga on je sam nabrijanović, Popa ne računam on je u Ikeji
pa će Esku to biti jedan od argumenata da ga sve žene jaše.
Nema mu one koja ga je uvjek tetošila a na kraju po srpski zarila nož u leđa.
A iz iskustva, opravdan je to strah zubo kaj je je
I ko normalan piše po forumima, sve su to luđaci, 
a jadni nemaju pojma da jesu  zubo

Ne volim kad se u raspravu o necijim postupcima uplete i nacionalnost... Zelis li reci da njena osobnost tu ne igra neku veliku ulogu, odnosno, da je bila Hrvatica, npr., to se ne bi dogodilo? Da je bilo koja druga Srpkinja bila na njenom mjestu, dogodilo bi se jednako?

S druge strane, nitko naprosto ne cini nesto a da ne smatra da ima razloga za to. Sigurna sam da je njeno vidjenje dogadjaja bilo obrnuto ovome... Odnosno, ona je uvjerena da se nju izdalo... Uglavnom, bezveze mi je uopce je vise spominjati u bilo kojem daljnjem kontekstu ili razgovoru. Nebitna je.
da nacionalnost nema veze, za škote  kažu da su škrti , za srbe da danas s tobom jedu i piju a sutra ti zariju nož u leđa itd......što ne znači da su svi takvi, nećemo generalizirati
Ona je srpkinja i postupila je po glasu koji  srbe prati. 
No prvenstveno je za mene ne čovjek i to je svojim ponašanjem pokazala i dokazala svojim upisima i prijetnjama na Kultnixu
Ona nije dragi Bog da se njeno ime nebi smjelo spominjati, pa i dragog Boga ću spomenuti ako ja tako hoću, meni na savjest i dušu.
I tekak je bitna, jer je jedna od žena koja je povrjedila Eska. 


Kad me žena u privatnom vrtiću pitala jel da presvuče posrano djete - po govoru još ne profiltriranom , znam da je jebena seljančura iz bosne koja je jučer došla u zagreb.
Al isto tak je mogla biti i jebena zagorska seljančura koja je jučer skinula gumene čizme i došla u zagreb.
Gdi je problem- jebena- seljančura- bosanska - zagorska ili u pitanju dali da se posranko presvuče.


Zadnja promjena: dromsin; čet ruj 11, 2014 4:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 4:11 pm

Pancho je napisao/la:Ja tebe Esco stvarno moram prestati citati  Grin.

Prvo glede muskaraca, ta vecina u bircu, koliko je to muskaraca cca? Pedesetak, ajde nek je sto, kako je to vecina? Od 4 miliona Hrvata, ajde nek 1,5 milion muskaraca. Drugo, nemam nista protiv odlaska na pice u birc, ali tesko da birc populacija muskaraca predstavlja vecinu muskaraca. Pogotovo oni koji svaku vecer idu u birc. To samo ako cemo o Hrvatskoj, a da ne govorimo ostaloj svjetskoj populaciji muskaraca. Tako da mislim da je to ipak jedna generalizacija vise vezana uz mjesto izlaska, nego sto bi se muskarci mogli generalizirati kao takvi.
Od mojih frendova, poznanika, nekog sireg drustva u kojem se krecem, mozda je 10 % muskaraca, koji su u tom djiru kako ti kazes u se, na se i podase.

A ovo drugo znaci prosli forum je otisao u kurac zbog srpsko-hrvatskih antagonizama, gdje si se ti nasao izmedju cekica i nakovnja, izmedju dvije strane i onda mudro i diplomatski to odradio i sveo stetu na najmanju mogucu mjeru, o jebem te zivote  Grin.

E da ima i trece, kad je vec Anabela jel u biti skroz okei, mogao bi i Indjojki se skinuti sa grbace, pogotovo sto niti tu pise, da ti moze odgovoriti i braniti se, niti o tebi pise, a drugo posto je vasa neka razmirica produkt realnog, a ne virtualnog zivota.
i sad ajmo jednu dječju zapjevati 
i svi su sada veseli, veseli , veseli jer su se oženili  zubo zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 4:28 pm

Jebite se svi odreda. I ja se nadjoh odgovarati scribomanima preko drekica. Osjecam se kao fico u utrci s bolidima!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 4:48 pm

Pancho je napisao/la:Ja tebe Esco stvarno moram prestati citati  Grin.

Prvo glede muskaraca, ta vecina u bircu, koliko je to muskaraca cca? Pedesetak, ajde nek je sto, kako je to vecina? Od 4 miliona Hrvata, ajde nek 1,5 milion muskaraca. Drugo, nemam nista protiv odlaska na pice u birc, ali tesko da birc populacija muskaraca predstavlja vecinu muskaraca. Pogotovo oni koji svaku vecer idu u birc. To samo ako cemo o Hrvatskoj, a da ne govorimo ostaloj svjetskoj populaciji muskaraca. Tako da mislim da je to ipak jedna generalizacija vise vezana uz mjesto izlaska, nego sto bi se muskarci mogli generalizirati kao takvi.
Od mojih frendova, poznanika, nekog sireg drustva u kojem se krecem, mozda je 10 % muskaraca, koji su u tom djiru kako ti kazes u se, na se i podase.

A ovo drugo znaci prosli forum je otisao u kurac zbog srpsko-hrvatskih antagonizama, gdje si se ti nasao izmedju cekica i nakovnja, izmedju dvije strane i onda mudro i diplomatski to odradio i sveo stetu na najmanju mogucu mjeru, o jebem te zivote  Grin.

E da ima i trece, kad je vec Anabela jel u biti skroz okei, mogao bi i Indjojki se skinuti sa grbace, pogotovo sto niti tu pise, da ti moze odgovoriti i braniti se, niti o tebi pise, a drugo posto je vasa neka razmirica produkt realnog, a ne virtualnog zivota.

so, this appears to have become a Ping-Pong match between us so please forgive me if I put down my bat after this hit.

je, ja sam se rodio prekjucer i nisam bio dalje od jednog birca i u zivotu sam upoznao desetak ljudi odnosno dvadesetak kad sam bil pijan.

naravno a sto ti spominjes anabelu pogotovo sto niti tu ne pise i bla bla ser kenj...

ma de bona ne krekeci u cijeloj bari samo tebe se cuje kako krekeces. zalosno. nemam volje ni vremena se s tobom navlacit, zivi svoj zivot i ostavi me na miru.

that is all. i rest my case.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 5:01 pm

Ligeja je napisao/la:Jebite se svi odreda. I ja se nadjoh odgovarati scribomanima preko drekica. Osjecam se kao fico u utrci s bolidima!
još me i vrjeđaš  Laugh
znači ja sam tenk,a ti mali crveni fićo  zubo
Li  flower

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 8:21 pm

dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Jebite se svi odreda. I ja se nadjoh odgovarati scribomanima preko drekica. Osjecam se kao fico u utrci s bolidima!
još me i vrjeđaš  Laugh
znači ja sam tenk,a ti mali crveni fićo  zubo
Li  flower

Ma nisi ti tenk, već Eustahija Brzić... Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 8:26 pm

Toro je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
Da bi generalizacije bile istinite, morali bismo poznavati tu "vecinu" ... Generalizacijom na generalizaciju = laprdanje.

Drugo, zgodno mi je zamijetiti kako Enjoykin stav o muskarcima odjednom postaje istinit, a ranije nije bio. Sto se promijenilo? Happy


pa s tom vecinom komuniciram svaki dan i znam sto im je jedino bitno u zivotu a i sami mi govore: use, nase, podase. ostalo ih uopce ne zanima. bas smo i o tome jucer debatirali u bircu jer su me optuzili da sam ja jedini uljez koji im kvari mantru jer ne funkcioniram po tom njihovom principu.

nista se nije promijenilo, nisam napisao da je indojkin post istinit nego da je blizu istini. a sto su dve sasvim razlicite stvari, jer blizu istine ne znaci da je netko metar ili sto do istine nego znaci da je netko slucajno ili nekom egzaktnom ili empirijskom metodom rekao dio necega sto ima dokaza u realnosti. medjutim nacin na koji je to prezentirala nije bio vjerodostojan jer je htjela isprovocirati polemiku i svadju pro et contra a sve zbog njenih sebicnih ciljeva tj. da preko drugih besplatno rjesava neke svoje probleme i dubioze glede muskaraca a za to nek ide na psihoterapiju i nek plati 100eura po skolskom satu tj. 45min. pa tako nek potrosi desetak tisuca eura pa joj mozda bude jasno. ja sam nju jako dugo nosio na grbaci i onda sam ju jednostavno stresao sa sebe.  ne podnosim vise te zderace tudje energije.


Napisao si nešto u stilu da q-rca kuži o muškarcima pa sam zaključila da se ne slažeš s tom njenom generalizacijom. Mislim, Esco, kako si trebao napisati da je njen post neistinit?

Tvrdnja "muskarci su primitivne strukture (jednostavne da jednostaviji ne mogu biti) i funkcioniraju po principu hrane i sexa - sve drugo manje bitno i svi koji kazu drukcije lazu u nadi da ce dobiti ako ne pipicu onda barem hranu kuhanu" jest neistinita jer drugarica Enjoy kurca kuži o muškarcima.




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 8:29 pm

Pancho je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Kad smo kod izlaska na glasovanje, moram reci da opasno naginjem postati antidemokrat... Od svoje osamnaeste ne propustam nijedan izlazak, od lokalnih pa nadalje.. uvijek glasujem ZA, ma koliko se prolazak izabrane stranke cinio slabasnim. Vidim samo izmjenu dviju opcija... Ne da mi se vise. Prestajem s time. Jedino na sto cu se odazvati bit ce referendumi uz pomoc kojih necu dozvoliti izd*kavanja nad pravima drugih bica..

Da, cini se bezizlazno, ako glasas nis se ne mijenja, ako ne glasas drugi ti sudbinu kroje, a i ovako kroje. Ono sto znam je da mi do krvoprolica nije, a onda ostaje opcija glasanja i pokusaja djelovanja u nekom krugu u kojem se kreces, da neke stvari budu bolje. Ne znam, mislim da ne treba odustati.

Revolucija! Na svjetskoj razini! Izlazak iz usranog kapitalizma! Happy Za početak... a kasnije se na kavici dogovorimo i o nužnim koracima u postkapitalističkom društvu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 11, 2014 8:29 pm

eto realnosti na djelu, prevare svud oko nas
Pita me susjeda jesam li ispunila anketu sa HEP- om
Nisam velim, kakva anketa?
Pa bil je tu čovjek i imali bumo jeftiniju struju
Hep niš ne anketira, i niš ne daje jeftinije, samo drugi operateri ako kod njih pređeš
Daje , daje ja sam i potpisala.
Da vidim velim,
Donjela žena papire, gledam i nemrem vjerovati.
Pa ti si promjenila operatera, potpisala si ugovor sa PRIMA 220 V
ma nisam 
jesi, jel vidiš da nema nigde logo HEP-a
pa kak imal je fascikl od HEP-a i na majici zaklaman znak HEP-a
Došla i druga susjeda (mlađa) i ona je potpisala, pol ulice je potpisalo misleći da potpisuju za HEP-
Stornirali su ugovor pod prjetnjom prijeve jer im se akviziter lažno predstavio, da bi stvar bila još interesantnija na svakom ugovoru je napisao šifru drugog akvizitera.
Još malo detalja iz ugovora
ako se plača internet bankarstvom onda daju 8% jeftinije, uplatnice oni ne daju , ne očitavaju brojila i ne održavaju infrastukturu i kvarove za to se treba obratiti HEP-u

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 17 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 29. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.