Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 27 / 29. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 20, 2014 11:23 am

koja karikatura od drzave. kao sto rekoh RH je zlocinacka organizacija i ovo je samo obracun medju zlocinackim klanovima. nema u RH ni d od demokracije. cista psihopatska zlocinacka tiranija.

ISTRAGU i hapšenje Milana Bandića odradila je policija po nalogu premijera Milanovića i ministra unutrašnjih poslova Ranka Ostojića.

gdje je tu pravosudje? nema ga. veliki vodja vrsi politicke cistke ko u doba druga Staljina koji mu je uzor i mentor. uz Trockog naravno.

sad bi gradjani spontano trebali uhapsiti Zorana Milanovica i Ranka Ostojica jer su prekrsili sve zakone RH a koje su sami izglasali i napisali.

pljuc na RH

http://www.index.hr/vijesti/clanak/uskok-nije-htio-hapsiti-milana-policija-je-morala/778582.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 20, 2014 12:25 pm

"Ratni" kriminalci

Sve je počelo na prijelazu desetljeća. Obrazlažući to potrebom u obrani domovine, državne su vlasti zažmirile na povratak u zemlju mnogih međunarodnih kriminalaca koji su lukavo ugrabili svoju šansu, domaći su kriminalci puštani iz zatvora, a regrutirani su i još golobrad mladići. Rat je kao i obično, načinio kriminalce i od nekih koji nikad ranije nisu ni sanjali da bi to mogli postati. Nakon rata na površinu su uspjeli isplivati samo neki od mnoštva tih "ratnih" kriminalaca, koji su nerijetko i sami sebe pokušavali uvjeriti da zapravo samo koriste svojoj domovini. Svi drugi bili su i ostali topovsko meso - izvršitelji prljavih poslova. Kad bi koji od njih otkazao poslušnost, osilio se, pokušao sam upravljati svojim životom ili samo rekao koju riječ previše - bio bi likvidiran.

Prvo je bilo krijumčarenje oružja i droge. Nastavljeno je s ubojstvima koja su opravdavana tobožnjim borbenim operacijama, borbom protiv neprijateljskih špijuna ili "prerevnim" nacionalizmom. Bila su to zapravo, brutalna grabežna umorstva iz najprimitivnijih pobuda. Kad se prešlo na otimanje poduzeća lopovskom privatizacijom i na druge "suptilnije", kriminalne djelatnosti za tvrde momke s ulice u tome nije bilo mjesta. Najviše što su mogli očekivati jest da sjednu za stol popiti piće sa svojim kriminalnim idolima i šefovima. Možda još samo da povremeno čuvaju leđa svojim nalogodavcima dok oni kockaju sa sebi ravnima ili uživaju u važnoj nogometnoj utakmici u loži za koju im je ulaznice nabavio poznat igrač ili nogometni dužnosnik. I naravno - da prežive.

U vrijeme kad je preživjelih naglo počelo bivati sve manje, još se u javnosti pokušavala održati iluzija o gotovo idiličnoj situaciji. Policijski pamfleti prepuni statističkih podataka o "visokom stupnju javne sigurnosti u odnosu na ostale zemlje u tranziciji" bile su često jedina reakcija na svaku novu uličnu likvidaciju. Pravosudne i političke institucije nisu učinile čak ni taj minimalni napor. Tadašnji ministar unutarnjih poslova Ivan Penić i njegov pomoćnik za kriminalističku policiju Željko Sačić u medijskim istupima teško su se uspijevali složiti o tome ima li uopće u Hrvatskoj organiziranog kriminala.

Abeceda kriminala

Već je notorno da je i Semjon Mogiljevič, ruski mafijaški "don" i beskrupulozni "perač prljavoga novca", dobio nekoliko hrvatskih putovnica na razna imena. Ni to nije bilo moguće bez poticaja, ili bar odobrenja iz samog vrha države. Danas neki od tadašnjih hrvatskih moćnika javno priznaju da su znali za izdavanje putovnica Mogiljeviču i da su takav postupak podržali ili bar prešutjeli. Svi oni tvrde, naravno, da o Mogiljevičevu petljanju s kriminalom nisu imali pojma.

No, nije li već izdavanje putovnice na lažno ime samo po sebi kriminalni čin? Ili ćemo možda jednom doznati kako je i Semjon Mogiljevič svoje gotovo neprocjenjivo bogatstvo povećavao, između ostaloga, i plaćom suradnika hrvatskih tajnih službi. Možda je samo, u vrijeme embarga na uvoz oružja, trgovao s tom "robom" u ime Hrvatske. No, ako jest, zašto beneficije poput njegovih nisu dobili i svi drugi koji su branitelje Hrvatske opskrbljivali oružjem u najtežim trenucima borbe za opstanak, a nipošto nisu kriminalci?

Mnogima od njih, do danas nije vraćen čak ni vlastiti novac koji su uložili u obranu Hrvatske. Odgovor je vrlo jednostavan: za razliku od ljudi poput Mogiljeviča, od iskrenih domoljuba nitko nije imao osobne koristi: nisu nikoga željeli ni mogli korumpirati, nisu nudili proviziju...

Iako je sve to bjelodano jasno, niti jedna dosadašnja hrvatska vlada nije se pozabavila ni jednim od tih slučajeva. No, svojedobno su svi ministri zajednički tužili novinara koji je samo prenio zaključak Izvještaja jedne američke agencije o tome kako su oni koji vladaju Hrvatskom korumpirani. Taj svjetski pravosudni presedan završen je s oslobađajućom presudom za novinara, ali za korupciju nije odgovarao nitko.

Narkomafija

Najsvježiji, tek naizgled drugačiji, primjer stigao je, prošlog tjedna, iz sudnice zagrebačkog Županijskog suda.

Cijeloga života posve anonimni građanin Lovre Flanjak, bivši atletičar i najavljivač nogometnih utakmica, u suzama je zatražio da tajno svjedoči kao optuženik za krijumčarenje 16,5 tona marihuane! Boji se za svoj život i život članova svoje obitelji jer je, nakon gotovo dvije godine provedene u pritvoru, vjerojatno odlučio reći istinu: poslužio je samo kao pijun u rukama onih koji su imali stvarnu moć.

Gotovo istog trena kad je 30.lipnja 1998.godine u carinarnici na Jankomiru pronađena marihuana, u pošiljci posteljine što ju je naručila Flanjkova mala tvrtka s kapitalom jedva dovoljnim za registraciju na Trgovačkom sudu, čak i po nekadašnjem liberalnom zakonu, ta je informacija odmah razglašena. Slučajno? Nitko nije odgovarao što je time policiji i carini onemogućena tzv. kontrolirana međunarodna isporuka koja bi mogla dovesti do pravih kupaca kontejnera s drogom.

... Tek su tada obični ljudi shvatili koliko je točno ono što su i sami osjećali, a često među sobom i govorili, ali su ipak mislili da pojedini mediji pretjeruju: organizirani kriminal ima potporu u samom vrhu korumpirane vlasti.

jako zanimljivo stivo vrijedi procitati cijeli feljton ovdje:

http://www.media.ba/bs/istrazivacko-novinarstvo-novinarstvo-novinarstvo/organizirani-kriminal-hrvatsko-podzemlje-1

http://www.media.ba/bs/istrazivacko-novinarstvo-novinarstvo-novinarstvo/feljton-organizirani-kriminal-hrvatsko-podzemlje-2

http://www.media.ba/bs/istrazivacko-novinarstvo-novinarstvo-novinarstvo/feljton-organizirani-kriminal-hrvatsko-podzemlje-3

http://www.media.ba/bs/istrazivacko-novinarstvo-novinarstvo-novinarstvo/organizirani-kriminal-hrvatsko-podzemlje-4

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri lis 22, 2014 10:03 am

Toro je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:- Kako je to: biti covjek? - upita stranac Stana Nelsena.

Prosla je sekunda ili dvije dok su rijeci uspjele probiti Stanovo raspolozenje.

Stranac je imao suhu, naboranu kozu, a na sebi odjecu nalik na togu. Visi od dva metra strpljivo je zurio u Stana cekajuci odgovor.

- Oprostite - rece Stan. - Sto ste me pitali?

- Kako je to: biti covjek?

- Ja nisam bio covjek. Jos sam djecak, samo mi je petnaest godina.

Stranac proizvede zvuk slican hihotu.

- Onda kako je to biti djecak od petnaest godina? Doista zelim znati, Stane. Vidio sam STO se dogodilo s ovom planetom - zelim znati KAKO se to zbilo. Kako je to biti ljudsko bice?

nema vise covjeka. covjeka su ubili ljudi.

Ali, ako smijem primijetiti, kontekst nije iskljucivo vrijednosni. Zamisli da si kakav tudjinac i naidjes na planetu opustosenu kojekakvim razornim oruzjima i tehnologijom kojoj vodeca inteligencija nije bila dorasla. Od sveg zivota na njoj ugledao si samo jednog "djecacica". Pazljivom analizom i proucavanjem ostataka dolazis do zakljucka da su "ljudi" odgovorni za to pustosenje. I postavljas pitanje "djecacicu": kako je to biti covjek? Zelis znati kako je tom bicu biti to sto jest da bi bolje shvatio sto je ta bica nagnalo na unistenje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer pet lis 24, 2014 12:43 am

Pancho je napisao/la:

Ajde Sysy samo hrabro, mozes ti to, misliti cemo mi i na tebe da prodjes ispite za dva tjedna Happy

Možete se lagano usredotočiti na mene. Predlažem da krenete od ranog jutra, iako je najjači energetski naboj negdje od 17 do 21 sat. U subotu ujutro očekujem također vaše sudjelovanje, pišem test iz povijesti.. iako sam odlučila- prepisivati, to ne znači da ću isto uspješno obaviti. U subotnjim posljepodnevnim satima plešem s power pointom, tu se pak nadam da mi neće počet po zidovima odskakivati prezentacija. 
Dragi moji, dok se vi bavite pyzdariama, ja se posvađala s Karlom Velikim.  Rolling Eyes

Hebiga, ako zakažete, gasim forum, izdajnici.. ( Grin)
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pet lis 24, 2014 9:54 am

whisperer je napisao/la:


Možete se lagano usredotočiti na mene. Predlažem da krenete od ranog jutra, iako je najjači energetski naboj negdje od 17 do 21 sat. U subotu ujutro očekujem također vaše sudjelovanje, pišem test iz povijesti.. iako sam odlučila- prepisivati, to ne znači da ću isto uspješno obaviti. U subotnjim posljepodnevnim satima plešem s power pointom, tu se pak nadam da mi neće počet po zidovima odskakivati prezentacija. 
Dragi moji, dok se vi bavite pyzdariama, ja se posvađala s Karlom Velikim.  Rolling Eyes

Hebiga, ako zakažete, gasim forum, izdajnici.. ( Grin)

Pa nije ti se bas pametno sa Karlom Velikim svadjati  Grin

Mi necemo zakazati mozes jedino ti  Laugh Silly

pa znam ja tebe sve si nastrebala sad se tu samo pravis  Silly, ma bit ce to sve super Happy, mi smo uz tebe.

Ako ne bude foruma u nedjelju ujutro znamo sto je na stvari  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pet lis 24, 2014 12:27 pm

whisperer je napisao/la:
Pancho je napisao/la:

Ajde Sysy samo hrabro, mozes ti to, misliti cemo mi i na tebe da prodjes ispite za dva tjedna Happy

Možete se lagano usredotočiti na mene. Predlažem da krenete od ranog jutra, iako je najjači energetski naboj negdje od 17 do 21 sat. U subotu ujutro očekujem također vaše sudjelovanje, pišem test iz povijesti.. iako sam odlučila- prepisivati, to ne znači da ću isto uspješno obaviti. U subotnjim posljepodnevnim satima plešem s power pointom, tu se pak nadam da mi neće počet po zidovima odskakivati prezentacija. 
Dragi moji, dok se vi bavite pyzdariama, ja se posvađala s Karlom Velikim.  Rolling Eyes

Hebiga, ako zakažete, gasim forum, izdajnici.. ( Grin)

Daaj, vidjet ces kako ce to glatko ici. Happy Ali naravno da usmjeravamo paznju ka ugodnom cavrljanju s prof. i uspjesno polozenim ispitima. Sto se tice pismenog dijela, evo, ovako. Vizualizirat cu padanje krede, lupanje prozora, svrbez nosa profesora ti ili profesorice, iznenadnog poriva na mokrenje, sve ne bi li joj/mu skrenuli paznju da mozes tog nesretnog Karla bez bojazni nalijepit' na papir.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pet lis 24, 2014 12:29 pm

Pancho je napisao/la:
whisperer je napisao/la:


Možete se lagano usredotočiti na mene. Predlažem da krenete od ranog jutra, iako je najjači energetski naboj negdje od 17 do 21 sat. U subotu ujutro očekujem također vaše sudjelovanje, pišem test iz povijesti.. iako sam odlučila- prepisivati, to ne znači da ću isto uspješno obaviti. U subotnjim posljepodnevnim satima plešem s power pointom, tu se pak nadam da mi neće počet po zidovima odskakivati prezentacija. 
Dragi moji, dok se vi bavite pyzdariama, ja se posvađala s Karlom Velikim.  Rolling Eyes

Hebiga, ako zakažete, gasim forum, izdajnici.. ( Grin)

Pa nije ti se bas pametno sa Karlom Velikim svadjati  Grin

Mi necemo zakazati mozes jedino ti  Laugh Silly

pa znam ja tebe sve si nastrebala sad se tu samo pravis  Silly, ma bit ce to sve super Happy, mi smo uz tebe.

Ako ne bude foruma u nedjelju ujutro znamo sto je na stvari  zubo

Zamisli situaciju u kojoj Whisp stvarno zakljucava forum i Escovo zaprepasteno lice kad shvati da mu se Bella dogodila dvaput! Ma presmijesno! : )))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Lena pet lis 24, 2014 2:06 pm

whisperer je napisao/la:
Pancho je napisao/la:

Ajde Sysy samo hrabro, mozes ti to, misliti cemo mi i na tebe da prodjes ispite za dva tjedna Happy

Možete se lagano usredotočiti na mene. Predlažem da krenete od ranog jutra, iako je najjači energetski naboj negdje od 17 do 21 sat. U subotu ujutro očekujem također vaše sudjelovanje, pišem test iz povijesti.. iako sam odlučila- prepisivati, to ne znači da ću isto uspješno obaviti. U subotnjim posljepodnevnim satima plešem s power pointom, tu se pak nadam da mi neće počet po zidovima odskakivati prezentacija. 
Dragi moji, dok se vi bavite pyzdariama, ja se posvađala s Karlom Velikim.  Rolling Eyes

Hebiga, ako zakažete, gasim forum, izdajnici.. ( Grin)

još jedna učenica!!!  Grin
povijest?pa di si ti to završila?  Shocked
šaljem pozitivu i bit će ok!!!!
kad ja kažem da hoće-mora  Happy
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pet lis 24, 2014 2:18 pm

Ligeja je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
whisperer je napisao/la:


Možete se lagano usredotočiti na mene. Predlažem da krenete od ranog jutra, iako je najjači energetski naboj negdje od 17 do 21 sat. U subotu ujutro očekujem također vaše sudjelovanje, pišem test iz povijesti.. iako sam odlučila- prepisivati, to ne znači da ću isto uspješno obaviti. U subotnjim posljepodnevnim satima plešem s power pointom, tu se pak nadam da mi neće počet po zidovima odskakivati prezentacija. 
Dragi moji, dok se vi bavite pyzdariama, ja se posvađala s Karlom Velikim.  Rolling Eyes

Hebiga, ako zakažete, gasim forum, izdajnici.. ( Grin)

Pa nije ti se bas pametno sa Karlom Velikim svadjati  Grin

Mi necemo zakazati mozes jedino ti  Laugh Silly

pa znam ja tebe sve si nastrebala sad se tu samo pravis  Silly, ma bit ce to sve super Happy, mi smo uz tebe.

Ako ne bude foruma u nedjelju ujutro znamo sto je na stvari  zubo

Zamisli situaciju u kojoj Whisp stvarno zakljucava forum i Escovo zaprepasteno lice kad shvati da mu se Bella dogodila dvaput! Ma presmijesno! : )))

a jebitese treci forum vam necu otvarat. zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pet lis 24, 2014 4:09 pm

Ligeja je napisao/la:


Zamisli situaciju u kojoj Whisp stvarno zakljucava forum i Escovo zaprepasteno lice kad shvati da mu se Bella dogodila dvaput! Ma presmijesno! : )))

E jebiga to bi vec stvarno bio poveci peh  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by *madonna* sub lis 25, 2014 9:04 pm

onda? kako je bilo?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 25, 2014 9:06 pm

*madonna* je napisao/la:onda? kako je bilo?
nemre nam reči jer fešta  cheers

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by *madonna* sub lis 25, 2014 9:07 pm

dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:onda? kako je bilo?
nemre nam reči jer fešta  cheers


duboko se nadam ...  Wink
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ ned lis 26, 2014 10:35 am

Cim je forum tu znacio da je bilo dobro Grin

Ajde Whisp, pohvali se ...
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer ned lis 26, 2014 10:42 am

Pancho je napisao/la:

Pa nije ti se bas pametno sa Karlom Velikim svadjati  Grin

Mi necemo zakazati mozes jedino ti  Laugh Silly

pa znam ja tebe sve si nastrebala sad se tu samo pravis  Silly, ma bit ce to sve super Happy, mi smo uz tebe.

Ako ne bude foruma u nedjelju ujutro znamo sto je na stvari  zubo

Hvala svima! Prošla sam uspješno oba.. ali moram priznati da nimalo nisu bila laka. Happy Još ih imam 10, tako da ću vas tu i tamo znati zagnjaviti..

No, moram se i malo požaliti kako me vrijeme pregazilo. Napisala sam šalabahtere za povijest jer zaista muku mučim s godinama, i ja genijalka došla s pripremljenim papirićima. Sjednem u dvoranu, a ono ekipa sve posnimila s mobitelima, uslikavaju, prelistavaju gospodski s prstićem, dok se ja obljepila kao u tajnom štabu.  Laugh

Na kraju nisu bile godine nego puno pisanja, a mene zapao baš Karlo Happy ... odnosno, Karolinška renesansa, a tu sam se stvarno prosula s pisanjem. Srećom pa povijest uopće ne postoji, zapravo ju određuju perspektiva sadašnjeg vremena pa možeš pisati svašta. Izgleda da je prošla fora. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer ned lis 26, 2014 10:49 am

Ligeja je napisao/la:



Zamisli situaciju u kojoj Whisp stvarno zakljucava forum i Escovo zaprepasteno lice kad shvati da mu se Bella dogodila dvaput! Ma presmijesno! : )))

Sumnjam da sam u ekstremnim nepredvidljivim situacijama Bellinog kova, više se nakon forumskih pyzda*ia vidim ovako..

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ ned lis 26, 2014 10:57 am

whisperer je napisao/la:


Hvala svima! Prošla sam uspješno oba.. ali moram priznati da nimalo nisu bila laka. Happy Još ih imam 10, tako da ću vas tu i tamo znati zagnjaviti..

No, moram se i malo požaliti kako me vrijeme pregazilo. Napisala sam šalabahtere za povijest jer zaista muku mučim s godinama, i ja genijalka došla s pripremljenim papirićima. Sjednem u dvoranu, a ono ekipa sve posnimila s mobitelima, uslikavaju, prelistavaju gospodski s prstićem, dok se ja obljepila kao u tajnom štabu.  Laugh

Na kraju nisu bile godine nego puno pisanja, a mene zapao baš Karlo Happy ... odnosno, Karolinška renesansa, a tu sam se stvarno prosula s pisanjem. Srećom pa povijest uopće ne postoji, zapravo ju određuju perspektiva sadašnjeg vremena pa možeš pisati svašta. Izgleda da je prošla fora. Happy

Jeeeeeej! Bravo! Cestitam!  cheers

Eh kad im daju da unose mobitele, da je bio netko strozi svi mobiteli bi bili na katedri, oni bi panico blejali u test, a ti bi uredno prepisivala sa svojih salabahtera Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ ned lis 26, 2014 10:59 am

whisperer je napisao/la:


Sumnjam da sam u ekstremnim nepredvidljivim situacijama Bellinog kova, više se nakon forumskih pyzda*ia vidim ovako..


A bemu  Laugh ...
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Buffy pon lis 27, 2014 7:28 am

whisperer je napisao/la:Hvala svima! Prošla sam uspješno oba.. ali moram priznati da nimalo nisu bila laka. Happy Još ih imam 10, tako da ću vas tu i tamo znati zagnjaviti..

No, moram se i malo požaliti kako me vrijeme pregazilo. Napisala sam šalabahtere za povijest jer zaista muku mučim s godinama, i ja genijalka došla s pripremljenim papirićima. Sjednem u dvoranu, a ono ekipa sve posnimila s mobitelima, uslikavaju, prelistavaju gospodski s prstićem, dok se ja obljepila kao u tajnom štabu.  Laugh

Na kraju nisu bile godine nego puno pisanja, a mene zapao baš Karlo Happy ... odnosno, Karolinška renesansa, a tu sam se stvarno prosula s pisanjem. Srećom pa povijest uopće ne postoji, zapravo ju određuju perspektiva sadašnjeg vremena pa možeš pisati svašta. Izgleda da je prošla fora. Happy

Grin Grin

Čestitam Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop pon lis 27, 2014 11:57 am

Ne kužim to s Karlom Velikim i zakaj to nekom treba s više od 30 let.  teet
Jedino ak se prekvalificiraš za prof. povijesti ...?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer pon lis 27, 2014 2:00 pm

*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:onda? kako je bilo?
nemre nam reči jer fešta  cheers


duboko se nadam ...  Wink


Ola, ženske.. tek sam sada shvatila da se napisano odnosi na mene. Happy Hvala što ste me se prisjetile, rado bih ja i feštala, ali sam duboko spavala zadnja dva dana.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer pon lis 27, 2014 2:09 pm

Pancho je napisao/la:

Jeeeeeej! Bravo! Cestitam!  cheers

Eh kad im daju da unose mobitele, da je bio netko strozi svi mobiteli bi bili na katedri, oni bi panico blejali u test, a ti bi uredno prepisivala sa svojih salabahtera Grin

Bila je smiješna situacija jer su na tim predavanjima uglavnom profesori. Zgusnula sam se negdje otraga (inače sjedim u prvoj klupi  Embarassed ) i promatram ekipu kako se pripremaju sa i-podima i mislim si, da nas djeca vide.  Laugh Ma klinac se moglo prepisivati na kraju, još su nas posložili u razmacima da nas bolje vide.. ja sam svoje šalabahterice koljenima stiskala da mi se ne prospu po podu.  Cry

Nego, darlita... već neko vrijeme ne jedem meso pa si moram obnoviti jelovnik. Tako kada stigneš napiši koji recepi... bafica isto. Čini mi se da je i ona vege.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer pon lis 27, 2014 2:12 pm

Buffy je napisao/la:

Grin Grin

Čestitam Happy

Hvala ti. No, bit' će toga još... Happy Onaj Zarevski vam je za klinac, skroz me snervao. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer pon lis 27, 2014 2:15 pm

besposlenpop je napisao/la:Ne kužim to s Karlom Velikim i zakaj to nekom treba s više od 30 let.  teet
Jedino ak se prekvalificiraš za prof. povijesti ...?

Pa i ja se pitam kome Karlito treba. Furt je bitan zbog obrazovnog procvata, a ni sam ni znal' čitat. Tjah.. Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop pon lis 27, 2014 4:58 pm

whisperer je napisao/la:


Nego, darlita... već neko vrijeme ne jedem meso pa si moram obnoviti jelovnik. Tako kada stigneš napiši koji recepi... bafica isto. Čini mi se da je i ona vege.
Darling samo jede biljoždere.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 27 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 27 / 29. Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.