Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

politicka rapsodija

+3
darla_
Buffy
bazilija
7 posters

Stranica 6 / 23. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by whisperer pet pro 04, 2015 9:38 am

Jutro! Happy Happy Happy

politicka rapsodija - Page 6 Giphy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost pet pro 04, 2015 12:20 pm

Buffy je napisao/la:Ti fakat imaš Tourettov sindrom... zubo

Gledam danas u jutarnjim vijestima, iza Karamarka stoji onaj iz Grozda, Hrasta or something, a u Mostu glavni čovac prije dvije godine bio u istom tom Hrastu, ne znam čemu svo to glumatanje kad je sve već dogovoreno.

pa u kakvoj vukojebini zivim medju trogloditima koji sebe nazivaju h.r.vati pravo je cudo sto imam samo Tourettov sindrom to je super jer normalan covjek kad zivi medju takvom bulumentom pecinskih poluljudi, kozojeba sa Dinare, opskurnih pervertita i transvestita i psihopata nema sanse a da se ne razboli sa najmanje dvaest sindroma.

sve sto sam napisao je istina a to sto vecina hr vata zivi u nekom sizofrenom stanju svijesti je vec postalo zabrinjavajuce jer svatko normalan kad realno vidi stanje ostane sokiran kolicinom razvrata, perverzije, psihopatije, patoloske mrznje, pohlepe i dekadencije u kojem se RH-NDH nalazi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Buffy pet pro 04, 2015 12:25 pm

whisperer je napisao/la:Jutro! Happy Happy Happy

politicka rapsodija - Page 6 Giphy
zubo zubo

Dan Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Buffy pet pro 04, 2015 12:30 pm

Esco je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Ti fakat imaš Tourettov sindrom... zubo

Gledam danas u jutarnjim vijestima, iza Karamarka stoji onaj iz Grozda, Hrasta or something, a u Mostu glavni čovac prije dvije godine bio u istom tom Hrastu, ne znam čemu svo to glumatanje kad je sve već dogovoreno.

pa u kakvoj vukojebini zivim medju trogloditima koji sebe nazivaju h.r.vati pravo je cudo sto imam samo Tourettov sindrom to je super jer normalan covjek kad zivi medju takvom bulumentom pecinskih  poluljudi, kozojeba sa Dinare, opskurnih pervertita i transvestita i psihopata nema sanse a da se ne razboli sa najmanje dvaest sindroma.

sve sto sam napisao je istina a to sto vecina hr vata zivi u nekom sizofrenom stanju svijesti je vec postalo zabrinjavajuce jer svatko normalan kad realno vidi stanje  ostane sokiran kolicinom razvrata, perverzije, psihopatije, patoloske mrznje, pohlepe i dekadencije u kojem se RH-NDH nalazi.

Kužim ja to, ali u tome mora biti neki obrazac, sistem, početak i kraj, neimenovanje jer ne postoji znanje o tom sociološkom procesu kroz i nakon rata, nemanje adekvatno sistematiziranog okvira kako se sve to dogodilo, dovodi do toga da se može samo psovati.
A kada bi svega toga bilo, došli bi do politički nekorektnih istina, koje bi se onda upotrijebile za bratoubilački rat.

Pojeo vuk magare. Ostaje ti samo psovati Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost pet pro 04, 2015 2:19 pm

Buffy je napisao/la:
Esco je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Ti fakat imaš Tourettov sindrom... zubo

Gledam danas u jutarnjim vijestima, iza Karamarka stoji onaj iz Grozda, Hrasta or something, a u Mostu glavni čovac prije dvije godine bio u istom tom Hrastu, ne znam čemu svo to glumatanje kad je sve već dogovoreno.

pa u kakvoj vukojebini zivim medju trogloditima koji sebe nazivaju h.r.vati pravo je cudo sto imam samo Tourettov sindrom to je super jer normalan covjek kad zivi medju takvom bulumentom pecinskih  poluljudi, kozojeba sa Dinare, opskurnih pervertita i transvestita i psihopata nema sanse a da se ne razboli sa najmanje dvaest sindroma.

sve sto sam napisao je istina a to sto vecina hr vata zivi u nekom sizofrenom stanju svijesti je vec postalo zabrinjavajuce jer svatko normalan kad realno vidi stanje  ostane sokiran kolicinom razvrata, perverzije, psihopatije, patoloske mrznje, pohlepe i dekadencije u kojem se RH-NDH nalazi.

Kužim ja to, ali u tome mora biti neki obrazac, sistem, početak i kraj, neimenovanje jer ne postoji znanje o tom sociološkom procesu kroz i nakon rata, nemanje adekvatno sistematiziranog okvira kako se sve to dogodilo, dovodi do toga da se može samo psovati.
A kada bi svega toga bilo, došli bi do politički nekorektnih istina, koje bi se onda upotrijebile za bratoubilački rat.

Pojeo vuk magare. Ostaje ti samo psovati Grin

"drzava" u kojoj ti jedino preostaje psovati nije drzava nego zlocinacka najsurovija diktatura i represivni terorizam. takva nakupina poluljudi moralnih nula i njihovog mentalnog izmeta kad tad dozivi opcu propast jer priroda to rijesi na vrlo elegantan nacin. a dotle dok ustasko udbaski režim ne potone u vlastitom mentalnom izmetu ja cu ih psovati jer ipak vidim da i psovka djeluje jer me inace ne bi bili banirali zilion puta po raznim režimskim forumima. Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop pet pro 04, 2015 10:06 pm

Buffy je napisao/la:
Esco je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Ti fakat imaš Tourettov sindrom... zubo

Gledam danas u jutarnjim vijestima, iza Karamarka stoji onaj iz Grozda, Hrasta or something, a u Mostu glavni čovac prije dvije godine bio u istom tom Hrastu, ne znam čemu svo to glumatanje kad je sve već dogovoreno.

pa u kakvoj vukojebini zivim medju trogloditima koji sebe nazivaju h.r.vati pravo je cudo sto imam samo Tourettov sindrom to je super jer normalan covjek kad zivi medju takvom bulumentom pecinskih  poluljudi, kozojeba sa Dinare, opskurnih pervertita i transvestita i psihopata nema sanse a da se ne razboli sa najmanje dvaest sindroma.

sve sto sam napisao je istina a to sto vecina hr vata zivi u nekom sizofrenom stanju svijesti je vec postalo zabrinjavajuce jer svatko normalan kad realno vidi stanje  ostane sokiran kolicinom razvrata, perverzije, psihopatije, patoloske mrznje, pohlepe i dekadencije u kojem se RH-NDH nalazi.

Kužim ja to, ali u tome mora biti neki obrazac, sistem, početak i kraj ...
Ja sam za sir i vrhnje.


I ćevape!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost sub pro 05, 2015 12:07 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
Esco je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Ti fakat imaš Tourettov sindrom... zubo

Gledam danas u jutarnjim vijestima, iza Karamarka stoji onaj iz Grozda, Hrasta or something, a u Mostu glavni čovac prije dvije godine bio u istom tom Hrastu, ne znam čemu svo to glumatanje kad je sve već dogovoreno.

pa u kakvoj vukojebini zivim medju trogloditima koji sebe nazivaju h.r.vati pravo je cudo sto imam samo Tourettov sindrom to je super jer normalan covjek kad zivi medju takvom bulumentom pecinskih  poluljudi, kozojeba sa Dinare, opskurnih pervertita i transvestita i psihopata nema sanse a da se ne razboli sa najmanje dvaest sindroma.

sve sto sam napisao je istina a to sto vecina hr vata zivi u nekom sizofrenom stanju svijesti je vec postalo zabrinjavajuce jer svatko normalan kad realno vidi stanje  ostane sokiran kolicinom razvrata, perverzije, psihopatije, patoloske mrznje, pohlepe i dekadencije u kojem se RH-NDH nalazi.

Kužim ja to, ali u tome mora biti neki obrazac, sistem, početak i kraj ...
Ja sam za sir i vrhnje.


I ćevape!

jedi ti ćevape a ja cu pejstat obrazac, sistem, pocetak i kraj:

Peter principle

The Peter principle is a concept in management theory formulated by Laurence J. Peter in which the selection of a candidate for a position is based on the candidate's performance in their current role, rather than on abilities relevant to the intended role. Thus, employees only stop being promoted once they can no longer perform effectively, and "managers rise to the level of their incompetence."

The Peter principle is a special case of a ubiquitous observation: Anything that works will be used in progressively more challenging applications until it fails. This is the "generalized Peter principle". There is much temptation to use what has worked before, even when it may exceed its effective scope. Laurence J. Peter observed this about humans.

In an organizational structure, assessing an employee's potential for a promotion is often based on their performance in the current job. This eventually results in their being promoted to their highest level of competence and potentially then to a role in which they are not competent, referred to as their "level of incompetence". The employee has no chance of further promotion, thus reaching their career's ceiling in an organization.

Peter suggests that "In time, every post tends to be occupied by an employee who is incompetent to carry out its duties" and [the corollary] that "work is accomplished by those employees who have not yet reached their level of incompetence." He coined the term hierarchiology as the social science concerned with the basic principles of hierarchically organized systems in the human society.

He noted that their incompetence may be because the required skills are different, but not more difficult. For example, an excellent engineer may be a poor manager because they might not have the interpersonal skills necessary to lead a team.

Rather than seeking to promote a talented "super-competent" junior employee, Peter suggested that an incompetent manager may set them up to fail or dismiss them because they are likely to "violate the first commandment of hierarchical life with incompetent leadership: [namely that] the hierarchy must be preserved".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost sub pro 05, 2015 12:23 pm

a ima i ovo:

The Dunning–Kruger effect is a cognitive bias wherein relatively unskilled individuals suffer from illusory superiority, mistakenly assessing their ability to be much higher than is accurate. Dunning and Kruger attributed this bias to a metacognitive inability of the unskilled to recognize their own ineptitude and evaluate their own ability accurately. Their research also suggests corollaries: highly skilled individuals may underestimate their relative competence, they may erroneously assume that tasks which are easy for them are also easy for others, and they may incorrectly suppose that their competence in a particular field extends to other fields in which they are less competent.

dakle, mogu vama hr-vatima naci bezbroj negativnosti ali jos nisam nasao niti jednu pozitivnu notu. nista, nada, niente... u ovih 25 godina nizete neuspjehe kao na tekucoj traci, postojite samo zbog toga jer vas USA kreditira novcem. ali ste zato brutalno brzi i ucinkoviti kad treba nekoga usutkati jer vam se ne svidja kritika koju vi automatski izokrenete u vrijedjanje nacije i svastanesto.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost sub pro 05, 2015 12:32 pm

The curse of knowledge is a cognitive bias that leads better-informed parties to find it extremely difficult to think about problems from the perspective of lesser-informed parties. The effect was first described in print by the economists Colin Camerer, George Loewenstein and Martin Weber, though they give original credit for suggesting the term to Robin Hogarth.

An example of this bias would be of a tailor selling clothes. Because the tailor has made a dress, he is intimately familiar with the quality of the item in craftsmanship, features, and fabric quality. When pricing a dress for sale, however, he needs to take the point of view of an uninformed customer- someone might be walking into the store with no previous knowledge of the owner, dressmaker, or how difficult or easy the item is to make. The tailor, as hard as he might try to take the point of view of the customer, cannot completely separate himself from the knowledge he has of the quality of this dress, and therefore will assume a customer will value and pay much more for the dress than is actually true.


-----

e sad, spoji sve ovo iznad i malo izokreni na strateskim mjestima pa ces dobiti RH-NDH.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost sub pro 05, 2015 12:37 pm

...odnosno:

Naïve realism

In social psychology, naive realism is the human tendency to believe that we see the world around us objectively, and that people who disagree with us must be uninformed, irrational, or biased. Naive realism provides a theoretical basis for several other cognitive biases, which are systematic errors in thinking and decision-making. These include the false consensus effect, actor-observer bias, bias blind spot, and fundamental attribution error, among others.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost sub pro 05, 2015 12:54 pm

ima jos...

The Hostile Media Effect

A phenomenon, referred to as the hostile media effect, demonstrates that partisans can view neutral events subjectively according to their own needs and values, and make the assumption that those who interpret the event differently are biased. For a study in 1985, pro-Israeli and pro-Arab students were asked to watch real news coverage on the 1982 Sabra and Shatila massacre, a massive killing of Palestinian refugees (Vallone, Lee Ross and Lepper, 1985).[5][18] Researchers found that partisans from both sides perceived the coverage as being biased in favor of the opposite viewpoint, and believed that the people in charge of the news program held the ideological views of the opposite side.

False Polarization

When an individual does not share our views, the third tenet of naive realism attributes this discrepancy to three possibilities. The individual either has been exposed to a different set of information, is lazy or unable to come to a rational conclusion, or is under a distorting influence such as bias or self-interest.

This gives rise to a phenomenon called false polarization, which involves interpreting others' views as more extreme than they really are, and leads to a perception of greater intergroup differences (see Fig. 1).

People assume that they perceive the issue objectively, carefully considering it from multiple views, while the other side processes information in top-down fashion.[21] For instance, in a study conducted by Robinson et al. in 1996, pro-life and pro-choice partisans greatly overestimated the extremity of the views of the opposite side, and also overestimated the influence of ideology on others in their own group.[22]

a ovo za Popa i njegov amerikanofilski naivni realizam:

Reactive Devaluation

The assumption that others' views are more extreme than they are can create a barrier for conflict resolution. In a sidewalk survey conducted in the 1980s, pedestrians evaluated a nuclear arms' disarmament proposal (Stillinger et al., 1991).[23] One group of participants was told that the proposal was made by American President Ronald Reagan, while others thought the proposal came from Soviet leader Mikhail Gorbachev. The researchers found that 90 percent of the participants who thought the proposal was from Reagan supported it, while only 44 percent in the Gorbachev group indicated their support. This provided support for a phenomenon called reactive devaluation, which involves dismissing a concession from an adversary on the assumption that the concession is either motivated by self-interest or less valuable.


koga zanima vise moze poceti ovdje:

https://en.wikipedia.org/wiki/Naïve_realism_(psychology)


Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop sri pro 09, 2015 10:01 am

politicka rapsodija - Page 6 Skim-c5a1njim
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Buffy čet pro 17, 2015 6:21 am

Hoće li se ova parodija više završiti... Most je HDZov skupljač glasova koji u ovom igrokazu stvara dinamiku za koju misle kako će javnost popušiti. I Petrov i Iličić koji stoji iza Karamarka u nastupima, u stvari Hrast.

Gledala neki dan Kosora koji je zamijenio Iličića u nastupu Karamarka, e to je tek bio ljigav prizor.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop čet pro 17, 2015 9:10 am

Buffy je napisao/la:Hoće li se ova parodija više završiti... Most je HDZov skupljač glasova koji u ovom igrokazu stvara dinamiku za koju misle kako će javnost popušiti. I Petrov i Iličić koji stoji iza Karamarka u nastupima, u stvari Hrast.

Gledala neki dan Kosora koji je zamijenio Iličića u nastupu Karamarka, e to je tek bio ljigav prizor.
Paradoksalno je da u celom tom društvu jedino Karačmarko nije ljigav. Je glup, al to mu se isto broji pod pozitivne osobine.  tongue
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost čet pro 17, 2015 3:33 pm

zlocinacka organizacija MUP na djelu



Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost čet pro 17, 2015 10:56 pm

nitko ne komentira...dobrooo...ja bi krvate deportirao iza Karpata odakle su i dosli. ovog drota a i veliku vecinu njih krvatskih pseta psihopatskih u MUP-u RH-NDH napravio bi ovo



a za one koji razumiju samo akademski lingo:

Qualis rex, talis grex - kakav vođa, takvo stado

Qui tacet, consentire videtur - tko šuti, čini se kao da odobrava

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost čet pro 17, 2015 11:00 pm

ocito da su krvatske zene uvjek trudne kad trebaju okotit psihopate. rasadnik je postojao jos u SFRJ.

i jos MUP RH-NDH ima svoj profil na Youtube i jos jos se hvale svojom brutalnoscu valjda da impresioniraju svoje USA gospodare. pseta jebena sugava krvatska.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost pet pro 18, 2015 1:35 pm

eto i zato postoji forum da se i takvim medijem vrsi pritisak na zločinački klerofašističko udbaško psihopatski režim RH-NDH a ne da svi sute ko zadnje pizde na ocitu strahovladu ex komunistickih pionira koji su bili turbo komunisti sad su turbo kriminalci gospodarstvenici i politicati turbo katolici i klerofasistickih drkadzija mozgova ispranih vjeronaukom i mrznjom a i psihopata svih profila.

-------------

Iako je policija postupala prema propisima, javnost je na grube metode reagirala žestoko

Slučaj brutalnog privođenja starije gospođe (66) u Osijeku, oko kojega se u cijeloj Hrvatskoj razvila burna rasprava, dobio je svoj epilog - isprikom.

Kako je ministar unutarnjih poslova Ranko Ostojić objavio kasno u četvrtak na svojem profilu na Facebooku, gospođi su se zbog primjene grubih metoda ispričali i načelnik osječko-baranjske Policijske uprave Milan Baričević i policajac koji je primijenio fizičku silu.

Ostojić je naveo da su obojica posjetili gospođu, koja je s policije bila puštena uz prekršajni nalog zbog prelaska ceste na crveno, ali i na temelju Zakona o osobnoj iskaznici. Prekršaj joj neće biti oprošten jer, kako i Ostojić napominje, 'zakon se mora poštivati', no kaznu će, obećava ministar, platiti on.

----

ajd da i to dozivim njezno pozdravljam za laku noc vam zlocinacku majku. majka koja radja takve psihopate uvjek je trudna.

http://www.jutarnji.hr/foto--video--epilog-brutalnog-privodenja-policajac-i-sef-osjecke-policije-posjetili-gospodu-kako-bi-joj-se-ispricali--ostojic-obecao-platiti-kaznu/1481490/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost pet pro 18, 2015 1:49 pm

ali evo kako radi RH-NDH zlocinacka policijska strahovlada kad je ovaj lik u pitanju:

dobro je napisala Eva na kicovom forumu. ode ova RH-NDH u jebeni kuratz represija i strahovlada kao u doba SSSR-a 1955. ovim putem javno njezno pozdravljam za laku noc matere svim RH-NDH policijskim dvonoznim psetima i kurvama dabogda im u kucama i stanovima sve gorilo osim lampadine.

-------

'OSJEČKA GOSPOĐA' NIJE BILA TE SREĆE Hrvatski i europski boksački prvak imao okršaj s policijom na parkingu, umalo ga priveli, a onda ga prepoznali

"Iskoristio bih ovu priliku najdublje i iskreno ispričati se policiji, a posebno onim policajcima s kojima sam imao manji verbalni okršaj, nesporazum. Naime, dolazeći ovdje s automobilom policajac me bio zaustavio, ja sam mu nervozan zbog nenalaženja parkinga odbrusio i neprimjereno se izrazio na što je ovaj već pozvao ophodnju da me privedu. Srećom, sve je brzo izglađeno jer me netko ipak prepoznao. Naravno, to nimalo ne opravdava moj istup i ja koristim priliku odavde s pozornice Trga javno se putem razglasa ispričati policiji, a posebno policajcu prema kojem sam bio grub za neprimjerene riječi", opisao je Hrgović 'susret' koji neodoljivo podsjeća na slučaj Osječanke koju je policija na iznimno grub način privela u lisicama zbog prelaska ulice na crveno svjetlo.

http://www.jutarnji.hr/slucaj--osjecke-gospode--i-u-zagrebu-hrvatski-i-europski-boksacki-prvak-se-na-parkingu-zakacio-s-policijom--ovi-su-pozvali-pojacanje---/1481382/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop pet pro 18, 2015 7:55 pm

Esco je napisao/la:eto i zato postoji forum da se i takvim medijem vrsi pritisak na zločinački klerofašističko udbaško psihopatski režim RH-NDH a ne da svi sute ko zadnje pizde na ocitu strahovladu ex komunistickih pionira koji su bili turbo komunisti sad su turbo kriminalci gospodarstvenici i politicati turbo katolici i klerofasistickih drkadzija mozgova ispranih vjeronaukom i mrznjom a i psihopata svih profila.

-------------

Iako je policija postupala prema propisima, javnost je na grube metode reagirala žestoko

Slučaj brutalnog privođenja starije gospođe (66) u Osijeku, oko kojega se u cijeloj Hrvatskoj razvila burna rasprava, dobio je svoj epilog - isprikom.

Kako je ministar unutarnjih poslova Ranko Ostojić objavio kasno u četvrtak na svojem profilu na Facebooku, gospođi su se zbog primjene grubih metoda ispričali i načelnik osječko-baranjske Policijske uprave Milan Baričević i policajac koji je primijenio fizičku silu.

Ostojić je naveo da su obojica posjetili gospođu, koja je s policije bila puštena uz prekršajni nalog zbog prelaska ceste na crveno, ali i na temelju Zakona o osobnoj iskaznici. Prekršaj joj neće biti oprošten jer, kako i Ostojić napominje, 'zakon se mora poštivati', no kaznu će, obećava ministar, platiti on.

----

ajd da i to dozivim njezno pozdravljam za laku noc vam zlocinacku majku. majka koja radja takve psihopate uvjek je trudna.

http://www.jutarnji.hr/foto--video--epilog-brutalnog-privodenja-policajac-i-sef-osjecke-policije-posjetili-gospodu-kako-bi-joj-se-ispricali--ostojic-obecao-platiti-kaznu/1481490/
Babu je trebalo izudarati penisom po čelu i pendrekom po tabanima!
Jebote, danas sam skoro jednu takvu kreaturu potaracal na semaforu. Meni se vužgi zeleno, krećem - a onda se baba pojavi pred menom na biciklu, nakon kaj je prešla kroz crveno ispred 4 (slovima: ČETRI) prometne trake! Skuril sam bremze i kuplung zbog majmunice koja bi trebala plest čipke u Lepoglavi doživotno.
Udri rvacka policijo, to ti je posel ... ak strgate koje rebro, bolje nego ja štosdemfer. Bolje da ju liječe nakon vas, nego nakon mene.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop pet pro 18, 2015 9:20 pm

"DOBAR DAN ZA HRVATSKU"

U SVEMU SE SLAŽU: Most, HDZ i SDP sastanče opet večeras, sutra i prekosutra






-----------------------------------------
Neko pametan je rekel danas da nam je više dosta tih mostomlata - vratite nam partizane i ustaše!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost pet pro 18, 2015 10:13 pm

besposlenpop je napisao/la:

"DOBAR DAN ZA HRVATSKU"



U SVEMU SE SLAŽU: Most, HDZ i SDP sastanče opet večeras, sutra i prekosutra






-----------------------------------------
Neko pametan je rekel danas da nam je više dosta tih mostomlata - vratite nam partizane i ustaše!

taj netko "pametan" je sigurno prokleti UHLJEB kome se klima fotelja...ili neki politicki medijski agitator kleroudbas kome yebem mamica kroatiku...sto se mene tice mogu oni sastancit do iduceg stoljeca meni ne smeta...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop uto pro 22, 2015 5:14 pm

Rusi su imali Iljfa i Petrova, Ostapa Bendera, 12 stolica i Zlatno tele.
Nama za sad samo fali Iljf, jer imamo Petrova, stolica - fotelja je doduše malo više, Ostap Bender - nije sigurno, al možda ispadne da se odaziva na ime Zoran, a prezime Milanović - a telaca nas je ispalo oko pol miliona (koji smo glasali za ćupriju).

politicka rapsodija - Page 6 Most12
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost sri pro 23, 2015 11:00 am

politicka rapsodija - Page 6 Zft2AEf

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost sri pro 23, 2015 3:00 pm

http://www.jutarnji.hr/obitelj-boze-petrova-tesko-je-podnijela-napad-biskupa-koscica--komunisti-su-hrvatskom-narodu-nanijeli-najvise-zla-u-njegovoj-povijesti--/1484873/

Izvori bliski Petrovu kažu da je pod strašnim pritiskom Metkovića i svoje obitelji a pogotovo je bijesna njegova kuma Metilda..

hehe ali mi znamo da je kod petrova bila njegova kuma metilda zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 6 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 23. Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.