Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spiritus Ducentia Protego me!

+2
darla_
Admin
6 posters

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Lena sub stu 01, 2014 8:23 am

kako maca nije uzela adamsicu ja ću.... zubo
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Buffy sub stu 01, 2014 9:10 am

Evo sam ja prava vještica, a nitko mi ne bi rekao Grin

Jučer pravi tulum biYo Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by darla_ sub stu 01, 2014 12:46 pm

Pa naravno kad odmah tako otvoreno kazes, ljudi onda obicno misle da se salis Grin

To me sjetilo kad bi dolazila iz vana i onda bi me stari docekivao i uvijek imao neka pitanja, ovisno o tome sto bi ga mucilo da se ne uvalim u neki problem. Pa bi onda islo pitanje recimo nakon kratkog izlaganja kako na mjestima izlazaka obicno ima dostupne droge, jel tamo gdje ti ides si vidjela da ima dostupne droge? Ja bi rekla aha, ima koliko hoces, mos birati sto hoces i za male pare, na svakom koraku. Onda bi me on pogledao i rekao, hahaha, dobro ajde shvacam da pretjerujem sa brigom, ajde odmori se. Mislio je da ga zajebavam Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost sub stu 01, 2014 1:01 pm

A nedostajale ste jutros na sijelu. Happy

Dok sam se ja s vama zahebavala, Klingonca su mi oteli neki vilovnjaci i ostavili ga u sumi. : ))) I zove on mene oko dva i veli mi, eeej, malo sam cvrcnuo i ne znam gdje sam. Pa kako ne znas? Pa hebiga ne znam i mracno je. Samo osjecam grane po licu..

P.S. sto to bijase s RTLom? Grin


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by darla_ sub stu 01, 2014 1:14 pm

Hahaha, mi pricamo a Kilngonac ima realna iskustva, vidis, mora on doci na Terru Magicu napisati nesto o vilenjacima Grin

A to ce ti Whisp bolje prepricati, ona je bila direktni sudionik, ja sam tada bila samo povremeni citac i vec sam pozaboravljala detalje, uglavnom su prodali ljudima foru da je RTL ekipa na Kultnima i radi reportazu Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Buffy sub stu 01, 2014 6:56 pm

Pancho je napisao/la:Pa naravno kad odmah tako otvoreno kazes, ljudi onda obicno misle da se salis Grin

To me sjetilo kad bi dolazila iz vana i onda bi me stari docekivao i uvijek imao neka pitanja, ovisno o tome sto bi ga mucilo da se ne uvalim u neki problem. Pa bi onda islo pitanje recimo nakon kratkog izlaganja kako na mjestima izlazaka obicno ima dostupne droge, jel tamo gdje ti ides si vidjela da ima dostupne droge? Ja bi rekla aha, ima koliko hoces, mos birati sto hoces i za male pare, na svakom koraku. Onda bi me on pogledao i rekao, hahaha, dobro ajde shvacam da pretjerujem sa brigom, ajde odmori se. Mislio je da ga zajebavam Grin

Svi ljudi koji su vješti, vješci su i vještice Grin

Tako su se, prije sumraka zdravog razuma, zvali ljudi koji su znali biljkama liječiti boljke i činiti dobro svojoj okolini mudrim savjetima, promatranjima prirode i shvaćanjima njene dinamike.

I kako to već ide, što jedna budala pokvari, sto pametnih ne popravi, pa je došao Malleus Maleficarum.
Rudimentarno, radilo se o pljačkanju spaljenih, preuzimanju njihove imovine.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by besposlenpop sub stu 01, 2014 8:18 pm

Ligeja je napisao/la:...

P.S. sto to bijase s RTLom? Grin

http://forum.net.hr/forums/t/47010.aspx  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 10:19 am

pope ne valja ti link ... teet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by whisperer ned stu 02, 2014 12:46 pm

O rtl-u će bolje blitvica reći par riječi, nju se pak čekalo dva dana. Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by besposlenpop ned stu 02, 2014 6:13 pm

Btw je napisao/la:pope ne valja ti link ... teet

Greška!

Došlo je do greške u radu foruma. Detaljne informacije proslijeđene su administratorima.


angel

Tja, sinoć je delalo.


Probaj ovaj: http://forum.net.hr/forums/t/47010.aspx?PageIndex=67
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by besposlenpop ned stu 02, 2014 6:17 pm

whisperer je napisao/la:O rtl-u će bolje blitvica reći par riječi, nju se pak čekalo dva dana. Silly
Mda ... ko npr. uloge. Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 8:15 pm

besposlenpop je napisao/la:
Btw je napisao/la:pope ne valja ti link ... teet

Greška!





Došlo je do greške u radu foruma. Detaljne informacije proslijeđene su administratorima.


angel

Tja, sinoć je delalo.


Probaj ovaj: http://forum.net.hr/forums/t/47010.aspx?PageIndex=67


Tenkju. Evo čitam. : )) Ovaj Preat fakat neki nadrkanac. Kao da pitaju za bankovni račun. Zvat će RTL redakciju da provjeri istinitost ankete. : )))

A tko je u ovome sudjelovao? Whisp, jesi ti producent? Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 8:27 pm

Dobro, hoće li tko čovjeku konačno pojasniti kako se crtaju žuta lica?  bounce

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 8:28 pm

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Btw je napisao/la:pope ne valja ti link ... teet

Greška!







Došlo je do greške u radu foruma. Detaljne informacije proslijeđene su administratorima.


angel

Tja, sinoć je delalo.


Probaj ovaj: http://forum.net.hr/forums/t/47010.aspx?PageIndex=67


Tenkju. Evo čitam. : )) Ovaj Preat fakat neki nadrkanac. Kao da pitaju za bankovni račun. Zvat će RTL redakciju da provjeri istinitost ankete. : )))

A tko je u ovome sudjelovao? Whisp, jesi ti producent? Grin
ja ovo niš ne kužim jel može kakvo objašnjenje da ne umrem u neznanju?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 8:37 pm

dromsin je napisao/la:ja ovo niš ne kužim jel može kakvo objašnjenje da ne umrem u neznanju?

Dakle, ako sam dobro shvatila, dogovorilo se njih nekolicina da glume RTL novinare i malko porazgovaraju s kultašima...

Evo uvodnog posta:

Poštovani korisnici net.hr foruma -kultne stvari, s obzriom da je podforum Kultne stvari najpopularniji i najcjenjeniji u hrvatskim forumskim vodama, odlučili smo jednoglasnom odlukom redakcije provesti nekoliko dana u vašem ugodnom drustvu, saznati vaše motive boravka na istom, vaša iskustva tijekom vašeg boravka u forumskoj zajednici te hrvatskom gledateljstvu približiti i ovaj virtualni način komunikacije, druženja i rasprava. Pošto je virtualna zajednica iz dana u dan sve zanimljivija Hrvatima (prošlog mjeseca izašle su tri knjige autora iz hrvatske blogosfere) ne čudi i veliki interes pučanstva za forumske zajednice. Bilo bi zanimljivo saznati iz kojih pobuda ste na forumu, kakva su vaša iskustva, što vas privlači na forumu, što vas odbija i sve ostalo što mislite da bi našim gledateljima moglo biti zanimljivo. Prvenstveno, ovom reportažom želimo razbiti mit da su virtualne zajednice, poput foruma, utočište depresivnih i osamljenih pojedinaca te da su nam virtualne zajednice budućnost društva i međuljudske komunikacije kao takve. Dragi forumaši, opustite se i ponašajte se prirodno, vaša novinarka, Biserka Vlahović

Evo prve stranice:

http://forum.net.hr/forums/t/47010.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 8:52 pm

stranica 7.

Whisp, ma ovo si ti. Grin

Dobar dan prisutnim forumasima kao i onima koji tek trebaju doci. Zbog cjelodnevnog angazmana u maticnoj kuci, nismo u mogucnosti tijekom cijelog dana boraviti na vašem forumu, sto je nadamo se, shvatljivo. Gro ekipe je rastereceniji u vecernjim satima te cemo tada i biti prisutni. Posto je novinarka Biserka trenutno u Karlovcu, da umjesto nje ukratko obrazlozim razloge naseg interesa. Preskociti cu znacaj interneta kao suvremenog sredstva komunikacije, znacaj i popularnost foruma, chata i blogova. Pitanja koja smo postavili su dio pripreme za jedan sveobuhvatniji projekat. Naime, RTL ima namjeru snimiti seriju emisija kojeg za sad vodimo pod radnim nazivom "Forum uzivo". Ideja je da najzanimljiviji i najspecificniji forumasi, uz naravno njihov pristanak, ucestvuju u nekoj vrsti reality showa. Snimanje pilot emisija bi zapocelo sredinom sijecnja sljedece godine a prikazivanje emisije vec mjesec dana kasnije. Nadamo se da je pocetna zbunjenost i nepovjerenje nestalo te da ce forumasi pokazati ono po cemu su specificni i po cemu ih se prepoznaje. Sudjelovanje u emisiji cemo ponuditi odredjenom broju ljudi, izmedju kojih ce se izabrati samo pet osoba koji ce i nositi seriju emisija. Profilacija ucesnika ce se obaviti u redakciji RTL-a u Zagrebu. Smjestaj, troskovi boravka, te troskovi putovanja ce biti u potpunosti placeni. Dapace, forumasi ce biti obesteceni i za utroseno vrijeme. Svi forumasi, izabrani i oni koji nisu, biti ce prikazani u jednoj od emisija Exluziva uz kraci razgovor sa svakim pojedinacno. Ne treba napominjati da slicni reality programi, uprkos pocetnim predrasudama i skepsi, nailaze na velik interes a ucesnici postaju medijski zapazene i popularne osobe....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by whisperer ned stu 02, 2014 8:55 pm

Joj, pope, gdje li ti sve te linkove pronađeš. Happy Malo sam preletjela pa se i sama prisjećam..

Priča zapravo ide malo drugačije. U to doba, a bit će tomu sigurno desetak godina, netko od admina ili moderatora je na nekom drugom podforumu provalio koliko je portal pa tako i forum, bitan jer ga čitaju ljudi s rtl-a i da su isti oduševljeni. I malo pomalo svako toliko bi netko provalio bitnost tog rtl-a. Pa mi palo napamet da se pojavimo kao rtl-ovci i ispala super zeza. Producent je Pizda, a Biserka novinarka je darkica. Bilo je tu svakakvih uloga i tema, ovo je čini mi se samo dio, gdje je bilo smiješnih situacija. Da, preat je zvao rtl na kraju. Happy Ma presmiješno... bilo je i puno njih koji su slali pp poruke gdje se nude za reportažu. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 8:57 pm

Mislila sam da si namjerno pisala "ko" i slično da bi zamela tragove. A ti si bila Saša s kabelima?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by besposlenpop ned stu 02, 2014 8:59 pm

Ligeja je napisao/la:
... Ovaj Preat fakat neki nadrkanac. Kao da pitaju za bankovni račun. Zvat će RTL redakciju da provjeri istinitost ankete. : )))

...
Pret - "Kameno lice".  Grin
Sari je bil tiha patnja ...  Cool


Zadnja promjena: besposlenpop; ned stu 02, 2014 9:06 pm; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Jebiga Sara ... bilo je jače od mene.)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by whisperer ned stu 02, 2014 9:00 pm

Čini mi se da sam ja bila snimatelj, više se ne sjećam. Nisam mogla imati veću ulogu jer sam paralelno obuzdavala darkicu koja bi totalno gubila kontrolu i dolazila u iskušenje sa svima se "poklat". Lali je bila šminkerica, i ona se odmah otkrila, btw... uf, ne sjećam se, Baldrick Tonac.. ali ipak najbolji dio od svega bio je Baban. On je odmah skuzio zezanciju i sam se prikljucio da nam je trebalo vremena skužit tko je novi član rtl-a. : )) Zbunio protivnika.. ali da, bila je super zezancija. Sada možda nije u toj vibraciji pa izgleda drugačije. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by besposlenpop ned stu 02, 2014 9:04 pm

whisperer je napisao/la:Joj, pope, gdje li ti sve te linkove pronađeš. Happy ...
https://www.google.hr/?gws_rd=ssl
Ko i "Biserku Vlahović".  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by whisperer ned stu 02, 2014 9:06 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
... Ovaj Preat fakat neki nadrkanac. Kao da pitaju za bankovni račun. Zvat će RTL redakciju da provjeri istinitost ankete. : )))

...
Pret - "Kameno lice".  Grin
Sari je bil tiha patnja ...  Cool


Haha, kako se iznervirao. Happy Happy

Meni je genijalno kako kroz takve zezancije zapravo vidiš koliko se kroz humor prepoznaješ ili razlikuješ. Producent i biserka su baj the vej imali super avatar. Od tada je sve krenulo s avatarima.  zubo
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by besposlenpop ned stu 02, 2014 9:11 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
... Ovaj Preat fakat neki nadrkanac. Kao da pitaju za bankovni račun. Zvat će RTL redakciju da provjeri istinitost ankete. : )))

...
Pret - "Kameno lice".  Grin
Sari je bil tiha patnja ...  Cool


Haha, kako se iznervirao. Happy Happy

Meni je genijalno kako kroz takve zezancije zapravo vidiš koliko se kroz humor prepoznaješ ili razlikuješ. Producent i biserka su baj the vej imali super avatar. Od tada je sve krenulo s avatarima.  zubo
Pa ne bi rekel da se iznerviral, nego shvatil raskrinkavanje ko neku misiju. Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 A130
A kak je oduvek bil s vama (onda sam ja još bil off) na ratnoj nozi ... kud ćeš bolje prilike.  Cool

Biserka je, čini mi se, bila neka slatka cura, a producent neki sjedokosi dedica. Ostalih se ne sjećam.


Zadnja promjena: besposlenpop; ned stu 02, 2014 9:12 pm; ukupno mijenjano 1 put.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 9:12 pm

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:ja ovo niš ne kužim jel može kakvo objašnjenje da ne umrem u neznanju?

Dakle, ako sam dobro shvatila, dogovorilo se njih nekolicina da glume RTL novinare i malko porazgovaraju s kultašima...

Evo uvodnog posta:

Poštovani korisnici net.hr foruma -kultne stvari, s obzriom da je podforum Kultne stvari najpopularniji i najcjenjeniji u hrvatskim forumskim vodama, odlučili smo jednoglasnom odlukom redakcije provesti nekoliko dana u vašem ugodnom drustvu, saznati vaše motive boravka na istom, vaša iskustva tijekom vašeg boravka u forumskoj zajednici te hrvatskom gledateljstvu približiti i ovaj virtualni način komunikacije, druženja i rasprava. Pošto je virtualna zajednica iz dana u dan sve zanimljivija Hrvatima (prošlog mjeseca izašle su tri knjige autora iz hrvatske blogosfere) ne čudi i veliki interes pučanstva za forumske zajednice. Bilo bi zanimljivo saznati iz kojih pobuda ste na forumu, kakva su vaša iskustva, što vas privlači na forumu, što vas odbija i sve ostalo što mislite da bi našim gledateljima moglo biti zanimljivo. Prvenstveno, ovom reportažom želimo razbiti mit da su virtualne zajednice, poput foruma, utočište depresivnih i osamljenih pojedinaca te da su nam virtualne zajednice budućnost društva i međuljudske komunikacije kao takve. Dragi forumaši, opustite se i ponašajte se prirodno, vaša novinarka, Biserka Vlahović

Evo prve stranice:

http://forum.net.hr/forums/t/47010.aspx
a kakve to ima veze sa nama?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Gost ned stu 02, 2014 9:13 pm

dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:ja ovo niš ne kužim jel može kakvo objašnjenje da ne umrem u neznanju?

Dakle, ako sam dobro shvatila, dogovorilo se njih nekolicina da glume RTL novinare i malko porazgovaraju s kultašima...

Evo uvodnog posta:

Poštovani korisnici net.hr foruma -kultne stvari, s obzriom da je podforum Kultne stvari najpopularniji i najcjenjeniji u hrvatskim forumskim vodama, odlučili smo jednoglasnom odlukom redakcije provesti nekoliko dana u vašem ugodnom drustvu, saznati vaše motive boravka na istom, vaša iskustva tijekom vašeg boravka u forumskoj zajednici te hrvatskom gledateljstvu približiti i ovaj virtualni način komunikacije, druženja i rasprava. Pošto je virtualna zajednica iz dana u dan sve zanimljivija Hrvatima (prošlog mjeseca izašle su tri knjige autora iz hrvatske blogosfere) ne čudi i veliki interes pučanstva za forumske zajednice. Bilo bi zanimljivo saznati iz kojih pobuda ste na forumu, kakva su vaša iskustva, što vas privlači na forumu, što vas odbija i sve ostalo što mislite da bi našim gledateljima moglo biti zanimljivo. Prvenstveno, ovom reportažom želimo razbiti mit da su virtualne zajednice, poput foruma, utočište depresivnih i osamljenih pojedinaca te da su nam virtualne zajednice budućnost društva i međuljudske komunikacije kao takve. Dragi forumaši, opustite se i ponašajte se prirodno, vaša novinarka, Biserka Vlahović

Evo prve stranice:

http://forum.net.hr/forums/t/47010.aspx
a kakve to ima veze sa nama?

Joj, Dromsiii : )))

A nikakve. Samo prikaz jedne virtualne zahebancije. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Spiritus Ducentia Protego me! - Page 7 Empty Re: Spiritus Ducentia Protego me!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 15. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.