Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sarita's health corner

+2
saritica
whisperer
6 posters

Stranica 5 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by saritica sri stu 18, 2015 7:07 am

to mi je interesantna kombinacija, premda mi nikada ne bi palo na pamet. ja pijem samo sa malo mlijeka. to je sve. nema secera ljepse mi je bez
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* sri stu 18, 2015 8:25 am

stavim i malo mlijeka. caffelatte ali malo skuriji. i naravno bez cukra. meni secer pokvari kavu, pokrije onu bitnu gorcinu. ono sto me strese i razbudi. meda stavim vrh zlicice ako se sjetim. naglasi aromu kafe'a Happy .... idem pocet radit ....



jutro draga, jutro svima Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer sri stu 18, 2015 11:55 pm

*madonna* je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Nema problema, samo pomalo!

Bolesna sam zadnjih par dana i zaželjela sam se kupusa. Idem vidjeti što mogu s njim danas učiniti a da ne budu sarme. Happy
sta si napravila s kupusom? ako hoces unos vitamina, znas da ga ne smijes termicki obraditi. kuseli kupus malo rezentaj ako je prekisel , dobro ocijedi ( stisni malo rukama ) i zacini sa malo ulja, octa , crnog papra i cesnjakom. ja bi jos dodala i kurkume .....

Ma na kraju ništa sa kupusom. Happy Čim sam se dignula sa stolca, odlučila sam se za nešto drugo... virnula kod Gordona i... pogledaj, mljac!

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by iluzija pet stu 20, 2015 7:52 pm

*madonna* je napisao/la:sara, pijem kavu i malo meda unutra ..... dugo , nekada davno, do trudnoce, koristila sam natreen. potom nista secera u kavu a onda sam otkrila , dok sam pila ujutro kavu i istovreme o radila carobne bocice curici, fantastican spoj dvaju okusa, kave i meda .....
znas li da je to lijek za kronicni kasalj. ja sam kasljala godinama, i nikakvi lijekovi , niti cajevi mi nisu pomogli. i onda mi je jedan frend rekao da svakih 8 sati uzimam malu zlicu  pudera  nescaffe i veliku zlicu meda. to se izmjesa i pojede, i jako je ukusno,
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by saritica sub stu 21, 2015 12:34 am

bome sam se najela shrimp fried rice. joj sto mi je to dobro nasla sam jednu kinesku radnjicu odakle donosim... ma mljac
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Buffy ned stu 22, 2015 8:18 pm

Naletjela danas na Briggs Myersov test, evo ga, pa se malo igrajmo Happy

http://www.truity.com/test/type-finder-research-edition
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* ned stu 22, 2015 10:35 pm

whisp, dužna sam ti odgovor ali nije , zaista, bilo moguće preko moba. 
nema puno objašnjenja ali ne mogu te baš "skinuti" sa dva retka, nije pristojno  Grin

naime, sa odvajanjem namirnica susrela sam se kada mi je mama bila na UN dijeti, unazad 7-8 godina. ja živaca nemam za tako nešto, striktno držati se prehrane po rasporedu, a još manje za vodeni ili voćni dan, pa sam odlučila probati uz nju držati se koncepcije.

na primjer: kada jedem meso, jedem samo meso i povrče, bilo da je to salata ( zelena, miješana, proizvoljno ) , ali ne i krumpir. 

kada jedem krumpir, jedem samo krumpir, i uglavnom je to bila krumpir salata  ( kapari, kapula po želji ) . dupla doza, nije bitno, bitno da sam sita. 

kada jedem rižu, jedem samo rižu. kada radiš rižoto,  stvarno možeš pustiti mašti na volju, napraviš rižoto sa bilo čim. ali nema mesa ni kruha. salata da . obavezno.

po UN dijeti feta kruha ide kada je mesni dan, pečeno ili lešo meso ali ne i pohano. srknula bi juhu bez pašte prije ili poslije mesnog obroka , ne bi se držala striktne upute ali volim juhu pa ju nisam zaobilazila.

kada su mi se jela jaja, skuhala bi jedno ili dva i stavila ih u salatu, poželjno i sa mesom, piletina je izvrsna u salatama. feta kruha baš ako sam gladna ....



ali otkrila sam da mogu u salate iskidati 2- 3 prepečenca , dodam fetu sir ili vrhnje, stavim tunu ili narežem pileća prsa i dobijem fantastičan ali jedinstveni obrok. i sita sam.


keksi i čokolade su izbačeni. jednom u dva tjedna baš ako mi dođe, pa mi to bude obrok, umjesto ručka ili večere.

šečer uopće ne koristiti. za to imaš med, pa i u kavu. vjeruj, fino je. u espressici Happy 

u salate ribati đumbir.

jutro početi sa pola ocijeđenog limuna u toploj vodi a možeš i cijeli.


uglavnom, ne miješati ali jesti raznovrsno.

ne ovo ljeto sada već prošlo ili pretprošlo, da budemo točniji, odbacila sam bila kruh apsolutno, slatkiše i čokolade nisam ni primirisala a namirnice odvajala kako sam ti napisala. jela đumbir i pila toplu limunadu natašte.
nikada nisam bila gladna a nisam imala trbuh i bila sam zadovoljna figurom i kondicijom, što je najvažnije.


naravno, nisam karakter.

neću nabrojati što sam sve danas pojela a sada, kada kliknem send, idem po kutiju keksa ... Happy 


znam da ću opet morati dovesti se u red jer se mnogo, mnogo bolje osjećam kada sam lakša Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by saritica ned stu 22, 2015 11:05 pm

ma samo opusteno, umjerno, raznovrsno, ni previse, ni premalo, sklad tijela doci ce kad dodjemo u sklad sa dusom. pusa iz usa.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* ned stu 22, 2015 11:09 pm

saritica je napisao/la:ma samo opusteno, umjerno, raznovrsno, ni previse, ni premalo, sklad tijela doci ce kad dodjemo u sklad sa dusom. pusa iz usa.
  Love Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by saritica pon stu 23, 2015 12:13 am

ma duso
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* pon stu 23, 2015 12:16 am

idem spavati, užasno sam pospana. relativno dobar vikend ali nakupljeni umor me svladava. 

pusa u usa bejbe :*
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by saritica pon stu 23, 2015 12:18 am

nocica
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by besposlenpop pon stu 23, 2015 9:28 am

saritica je napisao/la:ma samo opusteno, umjerno, raznovrsno, ni previse, ni premalo, sklad tijela doci ce kad dodjemo u sklad sa dusom. pusa iz usa.
... i okruglo je forma ...  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by whisperer sub stu 28, 2015 1:20 pm

*madonna* je napisao/la:whisp, dužna sam ti odgovor ali nije , zaista, bilo moguće preko moba. 
nema puno objašnjenja ali ne mogu te baš "skinuti" sa dva retka, nije pristojno  Grin

naime, sa odvajanjem namirnica susrela sam se kada mi je mama bila na UN dijeti, unazad 7-8 godina. ja živaca nemam za tako nešto, striktno držati se prehrane po rasporedu, a još manje za vodeni ili voćni dan, pa sam odlučila probati uz nju držati se koncepcije.

na primjer: kada jedem meso, jedem samo meso i povrče, bilo da je to salata ( zelena, miješana, proizvoljno ) , ali ne i krumpir. 

kada jedem krumpir, jedem samo krumpir, i uglavnom je to bila krumpir salata  ( kapari, kapula po želji ) . dupla doza, nije bitno, bitno da sam sita. 

kada jedem rižu, jedem samo rižu. kada radiš rižoto,  stvarno možeš pustiti mašti na volju, napraviš rižoto sa bilo čim. ali nema mesa ni kruha. salata da . obavezno.

po UN dijeti feta kruha ide kada je mesni dan, pečeno ili lešo meso ali ne i pohano. srknula bi juhu bez pašte prije ili poslije mesnog obroka , ne bi se držala striktne upute ali volim juhu pa ju nisam zaobilazila.

kada su mi se jela jaja, skuhala bi jedno ili dva i stavila ih u salatu, poželjno i sa mesom, piletina je izvrsna u salatama. feta kruha baš ako sam gladna ....



ali otkrila sam da mogu u salate iskidati 2- 3 prepečenca , dodam fetu sir ili vrhnje, stavim tunu ili narežem pileća prsa i dobijem fantastičan ali jedinstveni obrok. i sita sam.


keksi i čokolade su izbačeni. jednom u dva tjedna baš ako mi dođe, pa mi to bude obrok, umjesto ručka ili večere.

šečer uopće ne koristiti. za to imaš med, pa i u kavu. vjeruj, fino je. u espressici Happy 

u salate ribati đumbir.

jutro početi sa pola ocijeđenog limuna u toploj vodi a možeš i cijeli.


uglavnom, ne miješati ali jesti raznovrsno.

ne ovo ljeto sada već prošlo ili pretprošlo, da budemo točniji, odbacila sam bila kruh apsolutno, slatkiše i čokolade nisam ni primirisala a namirnice odvajala kako sam ti napisala. jela đumbir i pila toplu limunadu natašte.
nikada nisam bila gladna a nisam imala trbuh i bila sam zadovoljna figurom i kondicijom, što je najvažnije.


naravno, nisam karakter.

neću nabrojati što sam sve danas pojela a sada, kada kliknem send, idem po kutiju keksa ... Happy 


znam da ću opet morati dovesti se u red jer se mnogo, mnogo bolje osjećam kada sam lakša Happy

Hvala ti Lastice, pa tek sam sada ugledala! Happy

A koliki razmak mora biti između obroka ako bi se, npr., jelo za ručak meso i povrće, a navečer krumpir salata.. je li to moguće miješati u istom danu?
Zapravo, pašta, kruh, riža i krumpir se jede samo sa salatom koliko sam shvatila?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* sub stu 28, 2015 10:22 pm

whisperer je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:whisp, dužna sam ti odgovor ali nije , zaista, bilo moguće preko moba. 
nema puno objašnjenja ali ne mogu te baš "skinuti" sa dva retka, nije pristojno  Grin

naime, sa odvajanjem namirnica susrela sam se kada mi je mama bila na UN dijeti, unazad 7-8 godina. ja živaca nemam za tako nešto, striktno držati se prehrane po rasporedu, a još manje za vodeni ili voćni dan, pa sam odlučila probati uz nju držati se koncepcije.

na primjer: kada jedem meso, jedem samo meso i povrče, bilo da je to salata ( zelena, miješana, proizvoljno ) , ali ne i krumpir. 

kada jedem krumpir, jedem samo krumpir, i uglavnom je to bila krumpir salata  ( kapari, kapula po želji ) . dupla doza, nije bitno, bitno da sam sita. 

kada jedem rižu, jedem samo rižu. kada radiš rižoto,  stvarno možeš pustiti mašti na volju, napraviš rižoto sa bilo čim. ali nema mesa ni kruha. salata da . obavezno.

po UN dijeti feta kruha ide kada je mesni dan, pečeno ili lešo meso ali ne i pohano. srknula bi juhu bez pašte prije ili poslije mesnog obroka , ne bi se držala striktne upute ali volim juhu pa ju nisam zaobilazila.

kada su mi se jela jaja, skuhala bi jedno ili dva i stavila ih u salatu, poželjno i sa mesom, piletina je izvrsna u salatama. feta kruha baš ako sam gladna ....



ali otkrila sam da mogu u salate iskidati 2- 3 prepečenca , dodam fetu sir ili vrhnje, stavim tunu ili narežem pileća prsa i dobijem fantastičan ali jedinstveni obrok. i sita sam.


keksi i čokolade su izbačeni. jednom u dva tjedna baš ako mi dođe, pa mi to bude obrok, umjesto ručka ili večere.

šečer uopće ne koristiti. za to imaš med, pa i u kavu. vjeruj, fino je. u espressici Happy 

u salate ribati đumbir.

jutro početi sa pola ocijeđenog limuna u toploj vodi a možeš i cijeli.


uglavnom, ne miješati ali jesti raznovrsno.

ne ovo ljeto sada već prošlo ili pretprošlo, da budemo točniji, odbacila sam bila kruh apsolutno, slatkiše i čokolade nisam ni primirisala a namirnice odvajala kako sam ti napisala. jela đumbir i pila toplu limunadu natašte.
nikada nisam bila gladna a nisam imala trbuh i bila sam zadovoljna figurom i kondicijom, što je najvažnije.


naravno, nisam karakter.

neću nabrojati što sam sve danas pojela a sada, kada kliknem send, idem po kutiju keksa ... Happy 


znam da ću opet morati dovesti se u red jer se mnogo, mnogo bolje osjećam kada sam lakša Happy

Hvala ti Lastice, pa tek sam sada ugledala! Happy

A koliki razmak mora biti između obroka ako bi se, npr., jelo za ručak meso i povrće, a navečer krumpir salata.. je li to moguće miješati u istom danu?
Zapravo, pašta, kruh, riža i krumpir se jede samo sa salatom koliko sam shvatila?
ovo sto sam napisala je moj nacin odnosno izvadak optimalnog iz un dijete, kako meni pase. kruh inace ide samo feta uz komad mesa i salatu. a salatu sam jela uz sve: rizu, pastu ( sa prodinstanom verdurom ), ribom i mesom. izvrstan obrok ti je i terina puna mijesanje salate ( cega imas ) sa tunom i feta sirom, mozzarellom ili vrhnjem. ali tada ne jedem kruh. eventualno onaj stiropor ili dvopek izlomim u tu salatu ....

po dijeti sa papira razlika sadrzajnosti obroka je u danima dok po knjizi, jednom me je slucajno dopala ruke, je 6 sati.


ja sam se drzala dana. i jako je vazno zapoceti dan sa dvije vocke Wink
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by *madonna* sub stu 28, 2015 10:25 pm

kombinacija maslinovog ulja i cesnjaka na pasti ili rizi je savrsena. mzes u to dodati frisko narezani pomidor ili cak crveni radic. ili samo persin . pa gore grana padano ili nas ribanac i voila ...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Buffy ned stu 29, 2015 11:24 pm

Buffy je napisao/la:Naletjela danas na Briggs Myersov test, evo ga, pa se malo igrajmo Happy

http://www.truity.com/test/type-finder-research-edition

Nitko? Silly

Upoznajmo se, ovo sam ja zubo


November 29, 2015, 10:16 pm

Section I: Your Dimension Results

This section will explain how you scored on each of the four dimensions of personality.

sarita's health corner - Page 5 Introversion


You Are an Introvert

Your energy style is Introversion (in contrast with Extraversion). This dimension describes how you manage your energy.
Introverts are energized by being quiet, reflective, and calm. They maintain a distance from the outside world and prefer to conserve their energy rather than expend a lot of effort seeking excitement. They enjoy:

  • Contemplating ideas and experiences
  • Being in calm surroundings
  • Exploring a subject in depth
  • Reflecting on thoughts or feelings
  • Maintaining distance and privacy
  • Quiet and solitude



sarita's health corner - Page 5 Intuition


You Are an Intuitive

Your cognitive style is Intuition (in contrast with Sensing). This dimension describes how you process information.
Intuitives process information in an abstract, imaginative way. They focus on ideas and concepts that cannot be directly observed. They like to focus on:

  • Observing patterns and connections
  • Interpreting meaning
  • Imagining potential
  • Ideas and concepts
  • Innovation and creativity
  • Possibilities for the future



sarita's health corner - Page 5 Feeling


You Are a Feeler

Your values style is Feeling (in contrast with Thinking). This dimension describes your orientation to personal values.
Feelers value empathy, cooperation and compassion. They believe that everyone has a responsibility to take care of those around them. They are concerned with:

  • Acting out their ideals
  • Engaging their emotions
  • Considering the impact on people
  • Seeking harmony and appreciation
  • Serving others
  • Making authentic decisions



sarita's health corner - Page 5 Perceiving


You Are a Perceiver

Your self-management style is Perceiving (in contrast with Judging). This dimension describes how you organize your life.
Perceivers like freedom and spontaneity. They have a carefree attitude towards life and would rather be flexible than structured. They prefer to:

  • Be free to do what interests them in the moment
  • Make the rules up as they go
  • Have the freedom to be flexible
  • Brainstorm options
  • Do things when inspiration strikes
  • Go with the flow and enjoy surprises



Section II: Your Personality Type



Your personality type is...


sarita's health corner - Page 5 INFP

INFP: The Healer


INFP in a Nutshell

INFPs are imaginative idealists, guided by their own core values and beliefs. To a Healer, possibilities are paramount; the realism of the moment is only of passing concern. They see potential for a better future, and pursue truth and meaning with their own individual flair.
INFPs are sensitive, caring, and compassionate, and are deeply concerned with the personal growth of themselves and others. Individualistic and nonjudgmental, INFPs believe that each person must find their own path. They enjoy spending time exploring their own ideas and values, and are gently encouraging to others to do the same. INFPs are creative and often artistic; they enjoy finding new outlets for self-expression.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Gost ned stu 29, 2015 11:39 pm

A bila sam postavila test s tim Jungovim tipovima ličnosti na topicu Traže se... I Sarita je spomenula svoj. Happy

Evo, da ponovim.

http://www.16personalities.com/free-personality-test

--

Moji rezultati:


Introverted 96% (Mind)
Intuitive 80% (Energy)
Feeling 51% (Nature)
Prospecting 38% (Tactics)
Turbulent 64% (Identity)

http://www.16personalities.com/infp-personality



Riješila sam i ovaj, opet mi ispao INFP. Samo što ga ovdje nazivaju Iscjeliteljem, ondje Medijatorom. Happy Probaj. Ima nešto opširnijih pojašnjenja. U ovom tvom novina je slaganje "našeg" tipa ličnosti s drugim tipovima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Buffy ned stu 29, 2015 11:43 pm

Budem, uz jutarnju kavu Happy

Uglavnom, samo bez naglih kretnji i puno buke, onda mi INFP sve možemo Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Gost ned stu 29, 2015 11:45 pm

Buffy je napisao/la:Budem, uz jutarnju kavu Happy

Uglavnom, samo bez naglih kretnji i puno buke, onda mi INFP sve možemo Grin

: ))

Zapravo, zgodan je testić. Razjasnio mi je neke stvari koje inače činim, a da toga nisam bila svjesna, odnosno, mislila sam da sam razmažena, nedovoljno prilagođena itd. Onda kad ti ovako postave stvari u cjelini dođe onaj a-ha moment. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Buffy pon stu 30, 2015 12:03 am

Došla su vremena u kojima je znanstveno prikazano kako postoje razni oblici kreativnosti i osobnosti, na kraju se sve svodi na komunikaciju različitosti, koliko u njoj uspijemo.
Mislim da sam baš ovdje pisala o mom iskustvu raa s grupama pri riješavanju zadataka, introvert bi pronašao rješenje i tiho ga izrekao, međutim ga se uopće nije čulo obzirom na bar dvoje nonšalantno najpametnijih, čitaj najglasnijih.
Kada se kao pravi fođa grupe pronalaženjem rješenja za cijelu grupu definira baš introvert, samoprozvane vođe grupe bezmalo dobiju živčani slom Grin

Razmišljam koliko su ljudi skloni mazohimu koji ne raspoznaju, bombardirani svakodnevno sigurnim nastupima političarima, sigurnim glasovima u reklamama, koje skoro pa bezrezervno prihvaćaju, bitno je samo da su dovoljno sugestibilni.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Buffy pon stu 30, 2015 12:06 am

sarita's health corner - Page 5 Enhanced-buzz-wide-14486-1390336291-8

Cool
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by saritica pon stu 30, 2015 5:37 pm

Buffy je napisao/la:Došla su vremena u kojima je znanstveno prikazano kako postoje razni oblici kreativnosti i osobnosti, na kraju se sve svodi na komunikaciju različitosti, koliko u njoj uspijemo.
Mislim da sam baš ovdje pisala o mom iskustvu raa s grupama pri riješavanju zadataka, introvert bi pronašao rješenje i tiho ga izrekao, međutim ga se uopće nije čulo obzirom na bar dvoje nonšalantno najpametnijih, čitaj najglasnijih.
Kada se kao pravi fođa grupe pronalaženjem rješenja za cijelu grupu definira baš introvert, samoprozvane vođe grupe bezmalo dobiju živčani slom Grin

Razmišljam koliko su ljudi skloni mazohimu koji ne raspoznaju, bombardirani svakodnevno sigurnim nastupima političarima, sigurnim glasovima u reklamama, koje skoro pa bezrezervno prihvaćaju, bitno je samo da su dovoljno sugestibilni.
eh, to je to - komunikacija razlicitnosti, tolerancija... eh, kad bi ljudi samo mogli to, al na nasu zalost znam da toga nema. svi se, moja bufi, zalijecu i nalijecu na tebe, noseci agresivno svoje istine i stavove da jednostavno se maknes i zasutis. to je sve ok dok me se ne dotice, al takvi su svuda oko nas - na poslu, u susjedstvu posvuda. sta uciniti kad ti takav debil pravi pakao od posla, zivota karijere???? sta? samozvane vodje, ficfirici i fufice - sve to ide, defilira, gazi, unistava - zivimo u svijetu iskrenutih vrijednosti. ja sam vremenom postala malo bolja, ali jos uvijek se tesko nosim sa time, od mikoragresija do agresija - pa dovoljno je samo nas forum pogledati, svijet u malome.

a ja jesam spomenula moj personatlity tip, INFJ. kod mene ti je sve oko intuicije i empatije i sensing-a, jako slicno tvome i od drage nam ligeje. to su rijetki tipovi i ja sam pocela pomalo razumijevati da mnoge teskoce na koje nailazim imaju veze sa time, jos kad se dodaju u obzir "highly sensitive person" onda je sve jasno...

ps. ako niste nikada radile test za highly sensitive person, evo ovdje je... ja mislim da je i nas esco takav... http://hsperson.com/test/highly-sensitive-test/


ok, sorry na mamutovcu... looooooooooool. necu vise
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by saritica pon stu 30, 2015 5:42 pm

ps. kad sam rekla "dovoljno je samo nas forum pogledati" - to je svijet u malome, nisam mislila na konkretno ovaj, jer je on, za cudo jos uvijek ok... vise sam u vidu imala sve ove godine u proslosti i ostala mjesta puna samozvanih nositelja istina i znanja... ne ponovilo se.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by besposlenpop pon stu 30, 2015 6:59 pm

Buffy je napisao/la:Došla su vremena u kojima je znanstveno prikazano kako postoje razni oblici kreativnosti i osobnosti, na kraju se sve svodi na komunikaciju različitosti, koliko u njoj uspijemo.
...
Je, sve ti je to kemija + električni impulsi, da ne velim sinapse. Cool
(sovjeti + elektrifikacija = socijalizam)
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

sarita's health corner - Page 5 Empty Re: sarita's health corner

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 11. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.