Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 30 / 38. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 10:56 pm

Buffy je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Jes ali ti si zensko, pa je odmah ono njeznije znas. Kao kupas se s mirisnim samponima,cesljas i tako to. Htio ne htio kontra je necije podsvijesti da te napadne....mene vidi odma rece.....Metkovic,ercegovac,barbar Grin

Vila s dugom plavom kosom, jednorozi i to? Grin
Mislim ja da ti veze nemaš i s jednim navedenim, bar ne na način da te to definira, ali lakše je ljudima razgovarati s kutijicama, nego s osobama Happy

a i ti ga seres lagano...nije govno nego se Max posro.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 10:58 pm

A sta ako ispadne da uzivam u tome da me netko kaznjava? Mislim ukoliko bi to bila istina i sad ti mene tehnicki kaznis. U nekom scenariju bi se moglo desiti da mi zapravo cinis ugodu tako da me kaznjavas. Sto bi u konacnici znacilo da me kaznjavanjem nagradujes za moje ponasanje Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 10:59 pm

Buffy je kao admin htjela od foruma napraviti sta? deprogramirati forumase i napraviti herceg bosansku nirvanu? rvacku nirvanu? cvece i drvece? pis bradrs? wtf?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:02 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:A sta ako ispadne da uzivam u tome da me netko kaznjava? Mislim ukoliko bi to bila istina i sad ti mene tehnicki kaznis. U nekom scenariju bi se moglo desiti da mi zapravo cinis ugodu tako da me kaznjavas. Sto bi u konacnici znacilo da me kaznjavanjem nagradujes za moje ponasanje Happy

ma ne. ja sviram ti pleses. kapisci kojone de ercegovina? nema vise ti sviras mi plesemo. nema. njet. Finger Finger Finger

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:03 pm

teta.pricalica je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:A sta ako ispadne da uzivam u tome da me netko kaznjava? Mislim ukoliko bi to bila istina i sad ti mene tehnicki kaznis. U nekom scenariju bi se moglo desiti da mi zapravo cinis ugodu tako da me kaznjavas. Sto bi u konacnici znacilo da me kaznjavanjem nagradujes za moje ponasanje Happy

ma ne. ja sviram ti pleses. kapisci kojone de ercegovina? nema vise ti sviras mi plesemo. nema. njet. Finger Finger Finger


Znaci prije si ti plesao onako kako sam ja svirao? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy pet vel 19, 2016 11:13 pm

teta.pricalica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Jes ali ti si zensko, pa je odmah ono njeznije znas. Kao kupas se s mirisnim samponima,cesljas i tako to. Htio ne htio kontra je necije podsvijesti da te napadne....mene vidi odma rece.....Metkovic,ercegovac,barbar Grin

Vila s dugom plavom kosom, jednorozi i to? Grin
Mislim ja da ti veze nemaš i s jednim navedenim, bar ne na način da te to definira, ali lakše je ljudima razgovarati s kutijicama, nego s osobama Happy

a i ti ga seres lagano...nije govno nego se Max posro.

Daj mi ti onda odredi koja iskustva smijem imati, i što smijem pisati Grin Ja znam o čemu ja, a ti vjerojatno o čemu ti. Ja o komunikaciji s Maxom, a ti o forumu i administraciji. Razlika je u tome što ja tebi ne određujem mišljenje, a ti meni pokušavaš.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:16 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:
teta.pricalica je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:A sta ako ispadne da uzivam u tome da me netko kaznjava? Mislim ukoliko bi to bila istina i sad ti mene tehnicki kaznis. U nekom scenariju bi se moglo desiti da mi zapravo cinis ugodu tako da me kaznjavas. Sto bi u konacnici znacilo da me kaznjavanjem nagradujes za moje ponasanje Happy

ma ne. ja sviram ti pleses. kapisci kojone de ercegovina? nema vise ti sviras mi plesemo. nema. njet. Finger Finger Finger


Znaci prije si ti plesao onako kako sam ja svirao? Happy

svi ( osim tvojih hercegovackih i izabranih forumasa ) su plesali kako si ti svirao. svi osim mene a dokaz je koliko si mi banova ti i ostali srot trash admini spizdili mayku vam yebem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:20 pm

Hm....oprosti? Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:25 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Hm....oprosti? Grin

kako se zvao onaj majmun? Wigen?  wigen koji je ovako poput tebe sada trolao i provocirao po kultnima? da wigen yebo mu cetnik mayku da mu yebo.

moli si mamu doma sto te okotila emocionalnog invalida.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:26 pm

e, ali njega se nije baniralo jer on je tvoja škvadra sa pdf. Vojska. jel tako? dabome da je tako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:27 pm

Evo ti i wigen imate nesto slicno. On me isto nemoze ocima vidit. Znaci da ti mozda covjek ko covjek nebi bio los da mu das priliku da ga bo0lje upoznas Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:29 pm

gdje je sad taj rvacki abortus nastao krizanjem Bozanica i Gospe iz Medjugorja?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:32 pm

Odkud znam Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:39 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Evo ti i wigen imate nesto slicno. On me isto nemoze ocima vidit. Znaci da ti mozda covjek ko covjek nebi bio los da mu das priliku da ga bo0lje upoznas Grin

taj ne vidi svojim ocima dalje od svog ustaskog psihopatskog nosa a kamo li tebe.

nemamo nista slicno ni u tragovima. wigena bi prodao trgovcima ljudskih organa nek mu povade sve organe sto se dade unovcit pa da barem imam neke koristi od tog rvackog isprdka.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:40 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Odkud znam Happy

pitam samo Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy pet vel 19, 2016 11:42 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Evo ti i wigen imate nesto slicno. On me isto nemoze ocima vidit. Znaci da ti mozda covjek ko covjek nebi bio los da mu das priliku da ga bo0lje upoznas Grin

Sjećam ga se, jedan od fenomena koji mi nije bio jasan, pakost i zloba. Kasnije sam čitala o trolovima, pa o plaćenim trolovima, sve ono što u prvim danima foruma nije postojalo, postalo mi je jasnije.  Baš sam danas pročitala jedan tekst o tome, sjetila se nekih ljudi koji su, kako studija kaže, na netu samo da bi drugima proizvodili patnju.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:46 pm

Buffy je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Evo ti i wigen imate nesto slicno. On me isto nemoze ocima vidit. Znaci da ti mozda covjek ko covjek nebi bio los da mu das priliku da ga bo0lje upoznas Grin

Sjećam ga se, jedan od fenomena koji mi nije bio jasan, pakost i zloba. Kasnije sam čitala o trolovima, pa o plaćenim trolovima, sve ono što u prvim danima foruma nije postojalo, postalo mi je jasnije.  Baš sam danas pročitala jedan tekst o tome, sjetila se nekih ljudi koji su, kako studija kaže, na netu samo da bi drugima proizvodili patnju.

e wigen je bio taj psihopata. a debil Max ga ne banira nego banira mene jer wigenu yebem mayku. a on sta trola i provocira nikom nista.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:49 pm

Upoznao sam covjeka u zivo. Ima tu neku neznam kako bih nazvao....zicu valjda. Da zamjera ljudima nevjerojatne stvari,banalne sitnice i stali....preuvelica sve i zakrvi se s nekim oko totalne pizdarije. Poprilicno je covjek ko covjek onako ljubomorne prirode. Manje vise se uspio posvaditi sa svim ljudima s kojima je bio dobar. Ne kuzim zasto mu to treba, i zivi za te nekakve pakosti prcanja i slicno. Pljucanja po ljudima,hvalisanje....svasta nesto. Nacelno steta, lik je interesantan kad prica o stvarima koje mu leze. Ali to se jebeno rijetko dogodi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:50 pm

teta.pricalica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Evo ti i wigen imate nesto slicno. On me isto nemoze ocima vidit. Znaci da ti mozda covjek ko covjek nebi bio los da mu das priliku da ga bo0lje upoznas Grin

Sjećam ga se, jedan od fenomena koji mi nije bio jasan, pakost i zloba. Kasnije sam čitala o trolovima, pa o plaćenim trolovima, sve ono što u prvim danima foruma nije postojalo, postalo mi je jasnije.  Baš sam danas pročitala jedan tekst o tome, sjetila se nekih ljudi koji su, kako studija kaže, na netu samo da bi drugima proizvodili patnju.

e wigen je bio taj psihopata. a debil Max ga ne banira nego banira mene jer wigenu yebem mayku. a on sta trola i provocira nikom nista.

A kad si mi bio na speed-dialu jebiga. Ono neko sranje se dogodi, neda mi se cackati tko je zapravo zasro....zakljucim da si vjerojatno ti Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:52 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Upoznao sam covjeka u zivo. Ima tu neku neznam kako bih nazvao....zicu valjda. Da zamjera ljudima nevjerojatne stvari,banalne sitnice i stali....preuvelica sve i zakrvi se s nekim oko totalne pizdarije. Poprilicno je covjek ko covjek onako ljubomorne prirode. Manje vise se uspio posvaditi sa svim ljudima s kojima je bio dobar. Ne kuzim zasto mu to treba, i zivi za te nekakve pakosti prcanja i slicno. Pljucanja po ljudima,hvalisanje....svasta nesto. Nacelno steta, lik je interesantan kad prica o stvarima koje mu leze. Ali to se jebeno rijetko dogodi.

opisao si psihopatu. wigen je psihopata.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:54 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:
teta.pricalica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Evo ti i wigen imate nesto slicno. On me isto nemoze ocima vidit. Znaci da ti mozda covjek ko covjek nebi bio los da mu das priliku da ga bo0lje upoznas Grin

Sjećam ga se, jedan od fenomena koji mi nije bio jasan, pakost i zloba. Kasnije sam čitala o trolovima, pa o plaćenim trolovima, sve ono što u prvim danima foruma nije postojalo, postalo mi je jasnije.  Baš sam danas pročitala jedan tekst o tome, sjetila se nekih ljudi koji su, kako studija kaže, na netu samo da bi drugima proizvodili patnju.

e wigen je bio taj psihopata. a debil Max ga ne banira nego banira mene jer wigenu yebem mayku. a on sta trola i provocira nikom nista.

A kad si mi bio na speed-dialu jebiga. Ono neko sranje se dogodi, neda mi se cackati tko je zapravo zasro....zakljucim da si vjerojatno ti Happy

da, ja sam ti crveno dugme kad je frka stisnes crveno dugme na kome pise Esco i ban je lansiran...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet vel 19, 2016 11:56 pm

A Isusati vise Happy dokad misliš ti kukati oko toga?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:06 am

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:A Isusati vise Happy dokad misliš ti kukati oko toga?

nije to kukanje majstore nego je to payback dok se ne poravnaju racuni. payback nothing else. jel si se ikad zapitao sto se desava osobi kojoj si nepravedno uvalio ban a osobi trolu koja je isprovocirala izvukla se liso bez bana? e majstore tako ste vi unistili iskon odnosno net.hr forum. vi admini ste krivi jer ste baniranjima radili negativnu selekciju forumasa. normalne forumase ste potjerali a patologiju opskurne psihopate ste zadrzali.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:07 am

To je zato jer smo hercegovci, i jer smo zli Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:20 am

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:To je zato jer smo hercegovci, i jer smo zli Happy

imam grmljavinsko nevrjeme u tijeku. odgovorim ti poslije kad se bogovi smire...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 30 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 30 / 38. Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.