Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 31 / 38. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:28 am

Znaci ipak si vjernik. Tko bi rekao Happy . Aj aj polako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy sub vel 20, 2016 12:28 am

Odoh u krpe, noć svima Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:30 am

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:To je zato jer smo hercegovci, i jer smo zli Happy

mislis da si inteligentan? budalo! mislis mene zajebavat? na krivog si se nameracio.

evo ti na tvoj "zaljucak" odgovorim c/p




Appeal to ridicule (also called appeal to mockery, ab absurdo, or the horse laugh), is an informal fallacy which presents an opponent's argument as absurd, ridiculous, or in any way humorous, to the specific end of a foregone conclusion that the argument lacks any substance which would merit consideration.

Appeal to ridicule is often found in the form of comparing a nuanced circumstance or argument to a laughably commonplace occurrence or to some other irrelevancy on the basis of comedic timing, wordplay, or making an opponent and their argument the object of a joke. This is a rhetorical tactic that mocks an opponent's argument or standpoint, attempting to inspire an emotional reaction (making it a type of appeal to emotion) in the audience and to highlight any counter-intuitive aspects of that argument, making it appear foolish and contrary to common sense. This is typically done by making a mockery of the argument's foundation that represents it in an uncharitable and oversimplified way.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:35 am

Ja nisam pokusao nista slicno Happy . Zapravo je moj pristup tebi u potpunosti lisen bilo kakvih skrivenih namjera,podjebavanja,zajebavanja i stolivec. Drugi je par rukava sto ti sam donosis razne zakljucke. No dobro. Dosta za veceras. Laku noć Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 11:57 am

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Ja nisam pokusao nista slicno Happy . Zapravo je moj pristup tebi u potpunosti lisen bilo kakvih skrivenih namjera,podjebavanja,zajebavanja i stolivec. Drugi je par rukava sto ti sam donosis razne zakljucke. No dobro. Dosta za veceras. Laku noć Happy

Grin  ma naravno sad ces mene uvjeravati da imam deluzije i da ono sto je svima ocito bijelo nije bijelo nego crno tj. vrijedjas moju inteligenciju i opazanje hoces reci da haluciniram da realnost koju vidim nije realnost nego neki moj konstrukt izvucen (kako to Buffy objasnjava ) iz neke ladice. mislim to stavljanje u ladice je meni  Bljuv

napisao si:

"To je zato jer smo hercegovci, i jer smo zli"

sto je to sto si napisao nego Appeal to Ridicule ---> Description:

X is amusing, absurd. Therefore it is false.

Mock the other person's claim and argument. Make fun of it. Get people to laugh at it.

Alternatively, mock the alternatives that they might choose, giving them only one option that you have not mocked.

Discussion:

Ridiculing something is to place it at a lower social position. If a person is associated with that thing, then they, too, are moved to that lower position. When others see a person in a lower social position, they will not associate themselves with that person, for fear of being dragged down to that position. The original person knows this, and will seek to avoid loss of social status.

The ridiculed thing is thus poisoned and made undesirable, and people will distance themselves from it.

Classification: Attack, Distraction, Threat

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sub vel 20, 2016 12:16 pm

Buffy je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Hahahahahah ... a vidi vidi dvaju admina kojima su zalupite dveri nethaer voruma, na kojeg samo ja imam pristup.  Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 O101

Fakat zubo Jesi ti vidio bizarnog završetka, ti besposlen, a jedini tamo ureduješ Grin
Kad sam pisal, falil mi je pravi izraz, a maloprije mi je opal na pamet: obadvoje! 
Al odma sam se setil i Praxa, koji se provlačil ko magla (sa suncem nestane, al se uvijek pojavljuje s mijenama atmosferskih uvjeta).  zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sub vel 20, 2016 12:17 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:A sta ako ispadne da uzivam u tome da me netko kaznjava? Mislim ukoliko bi to bila istina i sad ti mene tehnicki kaznis. U nekom scenariju bi se moglo desiti da mi zapravo cinis ugodu tako da me kaznjavas. Sto bi u konacnici znacilo da me kaznjavanjem nagradujes za moje ponasanje Happy
Jebote - pa ti si mazohist!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:21 pm

besposlenpop je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:A sta ako ispadne da uzivam u tome da me netko kaznjava? Mislim ukoliko bi to bila istina i sad ti mene tehnicki kaznis. U nekom scenariju bi se moglo desiti da mi zapravo cinis ugodu tako da me kaznjavas. Sto bi u konacnici znacilo da me kaznjavanjem nagradujes za moje ponasanje Happy
Jebote - pa ti si mazohist!

Max je to napisao samo da mi uskrati uzitak baniranja. lukavi i pokvareni su ti hercegovci mucka ustaska djubrad.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:32 pm

teta.pricalica je napisao/la:
"To je zato jer smo hercegovci, i jer smo zli"

sto je to sto si napisao nego Appeal to Ridicule ---> Description:

X is amusing, absurd. Therefore it is false.

Mock the other person's claim and argument. Make fun of it. Get people to laugh at it.

Alternatively, mock the alternatives that they might choose, giving them only one option that you have not mocked.

Discussion:

Ridiculing something is to place it at a lower social position. If a person is associated with that thing, then they, too, are moved to that lower position. When others see a person in a lower social position, they will not associate themselves with that person, for fear of being dragged down to that position. The original person knows this, and will seek to avoid loss of social status.

The ridiculed thing is thus poisoned and made undesirable, and people will distance themselves from it.

Classification: Attack, Distraction, Threat

Zapravo ne, to je omiljena doskočica Veselina Gatala, pa sam zato to napisao. Ali ako te veseli, samo ti po svome.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:45 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:
teta.pricalica je napisao/la:
"To je zato jer smo hercegovci, i jer smo zli"

sto je to sto si napisao nego Appeal to Ridicule ---> Description:

X is amusing, absurd. Therefore it is false.

Mock the other person's claim and argument. Make fun of it. Get people to laugh at it.

Alternatively, mock the alternatives that they might choose, giving them only one option that you have not mocked.

Discussion:

Ridiculing something is to place it at a lower social position. If a person is associated with that thing, then they, too, are moved to that lower position. When others see a person in a lower social position, they will not associate themselves with that person, for fear of being dragged down to that position. The original person knows this, and will seek to avoid loss of social status.

The ridiculed thing is thus poisoned and made undesirable, and people will distance themselves from it.

Classification: Attack, Distraction, Threat

Zapravo ne, to je omiljena doskočica Veselina Gatala, pa sam zato to napisao. Ali ako te veseli, samo ti po svome.

moze biti. za tog lika prvi put cujem, ali stvar je u tome da sam na ovom forumu dosta pisao kontra hercegovaca pa nije tesko zakljuciti zbog cega si to napisao. nemoj se sad vaditi na tvog hercegovca jer da si imao iole dobru namjeru da te se razumije bio bi ti taj citat i potpisao sa Veselin Gatalo. ali nisi, jebiga, namjerno si ostavio mogucnost krive interpretacije.

majstore ti si desetak godina bio admin na iskon-net.hr forumu i ne mislis li valjda da kod mene imas neki kredibilitet i povjerenje? Grin  nemas. svojim si (ne)djelima i (ne)djelovanjem pokazao i dokazao da si djubre.

karma is a bitch Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 12:54 pm

Istina istina Happy . Jedino sto ja ni ne pokušavam uspostaviti nekakav odnos koji bi eventualno "uzrokovao" postivanje i prihvacanje s tvoje strane. Mada iskreno ovo ti nije bas najzdravije. Ono, non stop o forumu,hercegovcima. Tehnicki jos uvijek sam admin, jedino sto je forum crk'o Grin . Jes bas sam ti ja tako dijabolican pa sam citavu tu pricu smislio gore sto sam mogao a zapravo nisam.....sve je to jer....sam zao!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy sub vel 20, 2016 1:27 pm

teta.pricalica je napisao/la: da realnost koju vidim nije realnost nego neki moj konstrukt izvucen (kako to Buffy objasnjava ) iz neke ladice. mislim to stavljanje u ladice je meni  Bljuv

Uputila sam rečenicu Maxu, a koja nije imala veze ni s forumom, ni adminskom pričom, sasvim nešto osobno.
Ti si se na to nadovezao kao da sam komentirala ono o čemu ti pričaš, forumi, admin i sl., što u toj rečenici nije bio slučaj, pa sam se spominjanjem ladica osvrnula na tvoj, po meni promašen komentar. Ako netko priča nešto što nema veze s tobom, a ti na to referiraš u okviru onoga što ti smatraš da je osoba napisala, a nije, onda je to tvoja ladica.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 2:34 pm

Buffy je napisao/la:
teta.pricalica je napisao/la: da realnost koju vidim nije realnost nego neki moj konstrukt izvucen (kako to Buffy objasnjava ) iz neke ladice. mislim to stavljanje u ladice je meni  Bljuv

Uputila sam rečenicu Maxu, a koja nije imala veze ni s forumom, ni adminskom pričom, sasvim nešto osobno.
Ti si se na to nadovezao kao da sam komentirala ono o čemu ti pričaš, forumi, admin i sl., što u toj rečenici nije bio slučaj, pa sam se spominjanjem ladica osvrnula na tvoj, po meni promašen komentar. Ako netko priča nešto što nema veze s tobom, a ti na to referiraš u okviru onoga što ti smatraš da je osoba napisala, a nije, onda je to tvoja ladica.

jesi uputila recenicu Maxu na njegov komentar koji je indirektno by proxy bio komentar o meni, dakle komentirali ste mene a ne nekog drugog treceg xy...

evo:

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:
Jes ali ti si zensko, pa je odmah ono njeznije znas. Kao kupas se s mirisnim samponima,cesljas i tako to. Htio ne htio kontra je necije podsvijesti da te napadne....mene vidi odma rece.....Metkovic,ercegovac,barbar

Buffy je napisao/la:
Vila s dugom plavom kosom, jednorozi i to?
Mislim ja da ti veze nemaš i s jednim navedenim, bar ne na način da te to definira, ali lakše je ljudima razgovarati s kutijicama, nego s osobama

---------

vrati se nekoliko stranica u nazad pa si procitaj. ili sam ja nesto krivo procitao? wtf? ako jesam pojasni mi sto sam krivo procitao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 2:37 pm

Cekaj, moram vidit s njom na pm-u sta da ti tocno odgovorim da nebih ugrozio njen potencijalni odgovor nakon mog Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 2:47 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Cekaj, moram vidit s njom na pm-u sta da ti tocno odgovorim da nebih ugrozio njen potencijalni odgovor nakon mog Happy

izvoli. povucite se u klauzuru i meditirajte. vas politicki korektan odgovor me stvarno ne zanima jer ste mi vec odgovorili. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 3:02 pm

jos jedna stvar tj. modus operandi kod vas admina sa net.hr koja je fascinantno sokantno patoloska je da ste sami sebe uvjerili da ste nepogrijesivi. ne vi nikad niste krivi vi svakom po zasluzi  a vi odredjujete tko je za kaznu a tko nije. kad vas je netko kritizirao, NIKAD niste rekli ili se zapitali javno mozda smo u krivu ne radimo dobro pogrijesili smo....neeee vi odmah u kontru i kontranapad naci cete 10001 razlog zasto je taj i taj baniran. isto kao policajac nac ce i najmanji razlog da kazni vozaca. jer eto on tj. vi to mozete. mozete da ali to ne znaci da trebate. ali onda ste morali i wigena i ostalu ustasoidnu psihopatsku provokatorsku zgadiju banirati a ne samo banirati one koji se brane od tih zlocinaca. da ste tako radili, ova press konferencija ovdje ne bi postojala ne bi bilo potrebe da komentiram vase pristrano skroz pseudo jalovo amatersko administriranje.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 3:12 pm

uostalom rezultat vaseg administriranja je lako vidljiv imate ga pred nosom na monitoru. rezultat vaseg administriranja je egzodus forumasa sa pdf. Kultne stvari i stvaranja 4 cetri ! nova foruma od kojih je ovaj ovdje jedan od tih 4.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 4:28 pm

Koja su ostala tri? Da se odem i tamo javiti ljudima Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 4:37 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Koja su ostala tri? Da se odem i tamo javiti ljudima Happy

lavov forum je ugasen. prvi kojeg sam otvorio pao je u ruke cetnicima i on je zatvoren nitko ne pise. ostao je ovaj ovdje i ovaj:

http://kultnix.forumcroatian.com

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 4:43 pm

Uh teza artiljerija...necu tamo strah me.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 4:43 pm

Kad kazes "pao u ruke cetnicima" sto s time tocno mislis?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sub vel 20, 2016 4:58 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Kad kazes "pao u ruke cetnicima" sto s time tocno mislis?
Zarobila ga srpska avijacija ... al to je duga priča. Počinje s jedrenjem po moretu ... teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 5:04 pm

MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Kad kazes "pao u ruke cetnicima" sto s time tocno mislis?

ah, duga prica je to...ja sam bio vlasnik foruma a posto nemogu stalno bit online i imam svog posla dao sam forum Babanu OS. on nije ispostovao dogovor da prebaci vlasnistvo na sebe, dakle ja sam i dalje bio vlasnik bez da sam znao jos me moron i banirao a ja vlasnik bio bokte. onda su poceli radit sranja i trancirat pojedine forumase i forumasice u medjuvremenu je dopalila Anabela s nekim copyriht pravima...nekako sam uspio vratit forum ovi se razbjezali ko JNA i srbi nastala je traktorijada...i tako nakon nekog vremena meni zbog subjetivnih privatnih razloga nije bilo moguce drzat i servisirat forum ja svih pitao tko ga zeli uzet nitko nije od horvata i horvatica htio htjela je Anabela da bi ona. i evo dadoh njoj ona cim dobila moc i dugmeta krenula diktatura i osulo se sve ja uspio spasit skoro svu nejac i otvorio ovaj forum. neko vrijeme bio sam vlasnik, vise nisam dao sam forum Whisperer sad je ona gazdarica. ja sam pomocni admin i tu i tamo promjenim koju pregorenu lampadinu i pometem cikove po podu...uglavnom vise manje je to to ukratko. a sad te pozdravljam moram ic dalje postavljam nadzorne kamere u neki shop sad to sve moram narihtat tj. napravit set up i daljinsko upravljanje putem neta, iphoneta, androida itd...uputsva user manual, driveri su samo na kineskom jeziku cijeli dan se yebem s prevadjanjem sa kineskog na engleski. stvarno imam kurcevu srecu...pozz Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 5:41 pm

Aj aj pozz Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost sub vel 20, 2016 5:42 pm

besposlenpop je napisao/la:
MaximusDecimusMiridije je napisao/la:Kad kazes "pao u ruke cetnicima" sto s time tocno mislis?
Zarobila ga srpska avijacija ... al to je duga priča. Počinje s jedrenjem po moretu ... teet

Okej iz jedrenja po moru se nikad nista lose nemoze dogoditi Happy . Ok ajde vikinzi su iznimka. Ali generalno....to izaziva pozitivne osjecaje Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 31 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 31 / 38. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 34 ... 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.