Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 4 / 38. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 1:22 am

znaš li da sam se ponovo zaljubila?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer čet lip 19, 2014 1:28 am

U istog ili nekog drugog? Silly

Ovaj Abubakar je opasan, iako nemaju šanse. Potpuno su razbijeni u sredini..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 1:29 am

whisperer je napisao/la:U istog ili nekog drugog? Silly

Ovaj Abubakar je opasan, iako nemaju šanse. Potpuno su razbijeni u sredini..


bilder i bali beg su stavljeni malo na odmor. sada mi je neymar mmmmmmmmmm ... pile malo  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 1:32 am

brao mandžukiću!
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer čet lip 19, 2014 1:40 am

Tko je ovaj Kovačić? 

Gdje Neymar igra, u Barci? 

Ja sam davno bila zaljubljena u jednog nogometaša Rijeke koji se iznenada doselio u moju bivšu zgradu. Znam da sam ga susrela u liftu i skoro se onesvijestila. Bilo mi je 12, 13 godina. Milanović? Je li postojao takav uopće... ne sjećam se imena.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer čet lip 19, 2014 1:42 am

Sada mi je žao Kameruna..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 1:51 am

Kako ste smijesne.. : ))

Dakle, trenutno smo najjaci u skupini. Dali pet golova (zaboravimo da je jedan poklon, a i ona tri koja smo dobili)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 1:55 am

dobro je. zadovoljna.

neymar igra u barceloni, mislim.
ima dvadeset i dvije godine, klinjo. oborio me onaj pogled predatora. ajme šta će taj raditi curama .... 


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Neymar-Da-Silva-Hairstyles(1)


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 IJtO644qj3jA
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer čet lip 19, 2014 1:57 am

A zamisli da smo i Brazil kojim slučajem dobili. Izbio bi rat usred prvenstva. 
Nego, Li, daj ti svoje komentare na uvid. Silly


Zadnja promjena: whisperer; čet lip 19, 2014 1:58 am; ukupno mijenjano 1 put.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 1:58 am

whisperer je napisao/la:Tko je ovaj Kovačić? 

Gdje Neymar igra, u Barci? 

Ja sam davno bila zaljubljena u jednog nogometaša Rijeke koji se iznenada doselio u moju bivšu zgradu. Znam da sam ga susrela u liftu i skoro se onesvijestila. Bilo mi je 12, 13 godina. Milanović? Je li postojao takav uopće... ne sjećam se imena.


ne poznam ti ja igrače. razumijem se u nogomet samo ako netko zgodan igra a u ono vrijeme još sam se valjda igrala sa barbikom  zubo
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer čet lip 19, 2014 2:04 am

Neymar je klinjo, i dalje navijam za Bali Bega. Taj pogled, ti brki... Silly

Pozdravljam curke, idem svom malo mišu. Danas je bio veliki dan, upisali se u vrtić. Moram samo napomenuti da je mali blizanac uzeo maha i da laže na veliko. Noć.. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 2:05 am

whisperer je napisao/la:A zamisli da smo i Brazil kojim slučajem dobili. Izbio bi rat usred prvenstva. 
Nego, Li, daj ti svoje komentare na uvid. Silly

To ti je bilo ovako:

Evo gola. (Dok sam otipkala, pojavio se crveni karton)

Evo crvenog kartona. (Dok sam to otipkala, dali smo drugi gol)

Evo drugog gola. (Dok sam to otipkala, dali smo i treci)

Evo treceg gola. (Dok sam to otipkala, zapravo, to nisam. Pricekala sam njega.
)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer čet lip 19, 2014 2:08 am

Dok si ti sve to otipkala, ja ti šibnula još tri pp-a. : ))

Noć. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 2:08 am

On ne laze. On zaigrano smislja price, odnosno, vrlo kreativno zadire u stvarnost, molit cu lijepo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 2:10 am

Laku noc. Happy Dosla sam zapravo postaviti jedan smajlic.. i eto me gdje tipkam o nogometu. :-/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer čet lip 19, 2014 2:11 am

Ligeja je napisao/la:On ne laze. On zaigrano smislja price, odnosno, vrlo kreativno zadire u stvarnost, molit cu lijepo.

'rekić ili drug? : )))

Sada stvarno idem..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 2:14 am

whisperer je napisao/la:Neymar je klinjo, i dalje navijam za Bali Bega. Taj pogled, ti brki... Silly

Pozdravljam curke, idem svom malo mišu. Danas je bio veliki dan, upisali se u vrtić. Moram samo napomenuti da je mali blizanac uzeo maha i da laže na veliko. Noć.. Happy

no dobro, dobro .... bali beg ima sablju i koju godinu više, taman za mene. ali imaju onaj isti pogled. sjećam se kada je u sulejmanu bali beg otišao. i nakon nekih 20ak epizoda počinju ga spominjati. i vidiš scena, jureći konji, kopita udaraju o zemlju, ja se naježim i pomislim kako to može samo biti povratak bali bega. on silazi sa konja a ja vrištim ... ajme .... i čuješ mog tatu kako kaže mami da nisam baš normalna ....  Grin  ma ne, ti brki, ta sablja, mmmmmm .... 



mojoj je maleckoj prošla godina dana u vrtiću. izvrsno je sve to prihvatila i niti jednom nije zaplakala što mora ostati. voli svoje zadatke i svoje društvo iako smo jako vezne.
lažovi mali, šta misliš da mene moja ne mustra? to je ta dob, postali su svjesni sebe i koriste svoj um i maštu kao oružje za ostvarivanje svojih ciljeva Happy 


noćka vam saudade i whisp. i ja ću po malo.
noć svima ....

 Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 2:15 am

Ligeja je napisao/la:On ne laze. On zaigrano smislja price, odnosno, vrlo kreativno zadire u stvarnost, molit cu lijepo.


baš to moja curica radi ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 2:22 am

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 10373675_10203872800600998_8743041989842402399_n     Grin
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 2:25 am

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 10369860_10152092091556881_6413403910269891932_n
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 2:27 am

Ajme, Lasto, uopce nisam shvatila da si ti dok nisi spomenula bali bega i malenu Grin Oprosti. Ugodni snovi Happy

----

Novi smajlic. Malo poveci Grin

:zaigran

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 2:28 am

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Ruzatomasic_bruxelles_facebook
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 2:29 am

Ligeja je napisao/la:Ajme, Lasto, uopce nisam shvatila da si ti dok nisi spomenula bali bega i malenu Grin Oprosti. Ugodni snovi Happy

----

Novi smajlic. Malo poveci Grin

:zaigran


hvala. također ugodni snovi i tebi.  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 2:35 am

Li, uglavnom se glupiram, kada mogu. na poslu sam prilično blesava, obujam posla u mojih 8 sati je često velik i donosi mnogo stresa pa se mi ženske nastojima liječiti od istog stresa smijehom i budalaštinama. da izdržimo dan. forum ne kalkuliram. kako mi dođe. kako koga ima. 

inače sam dosta ozbiljna. i bilder mi to mnogo zamjera ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 5:51 am

*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Ajme, Lasto, uopce nisam shvatila da si ti dok nisi spomenula bali bega i malenu Grin Oprosti. Ugodni snovi Happy

----

Novi smajlic. Malo poveci Grin

:zaigran


hvala. također ugodni snovi i tebi.  Love
Ptičica draga  flower

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 4 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 38. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 21 ... 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.