Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 5 / 38. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* čet lip 19, 2014 9:12 am

dobro jutro dromsin  sunny
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet lip 19, 2014 2:36 pm

Ligeja je napisao/la:Kako ste smijesne.. : ))

Dakle, trenutno smo najjaci u skupini. Dali pet golova (zaboravimo da je jedan poklon, a i ona tri koja smo dobili)
Mesčini da su vam najbolja ona dva gola na bazenu. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 7:23 pm

*madonna* je napisao/la:Li, uglavnom se glupiram, kada mogu. na poslu sam prilično blesava, obujam posla u mojih 8 sati je često velik i donosi mnogo stresa pa se mi ženske nastojima liječiti od istog stresa smijehom i budalaštinama. da izdržimo dan. forum ne kalkuliram. kako mi dođe. kako koga ima. 

inače sam dosta ozbiljna. i bilder mi to mnogo zamjera ....

Pa to i je najzdravije nosenje sa stresom. Happy Meni se cini da je ozbiljnost vise sinonim za odgovornost, pa glupiranje ne vidim kao suprotnost ozbiljnosti. I ja se volim glupirati, ali tek kad ustanovim da imam drustvo za to... A brzo do toga dolazi jer sam prilicno seprtljava pa oni koji su vedre, nestasne naravi, uvijek nesto izvale u tim trenucima... Silly i tako to krene. Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost čet lip 19, 2014 7:25 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Kako ste smijesne.. : ))

Dakle, trenutno smo najjaci u skupini. Dali pet golova (zaboravimo da je jedan poklon, a i ona tri koja smo dobili)
Mesčini da su vam najbolja ona dva gola na bazenu. teet

Sta si i ti bacio oko, haa?

:zaigran

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by mala Cat čet lip 19, 2014 10:22 pm

Lastice, uopste te nisam prepoznala... Happy

Moj maleni me nije puno lagao. Smisljao je mastovite price, ali to je nesto drugo. Tu bi smo oboje znali da je to samo prica koja treba zabaviti, a ne obmanuti. Slagao bi me ponekad u situacijama koje mu nisu odgovarale. Recimo, igra se, a vec je kasno i morao bi u krevetic, pa bih mu rekla da je vreme da se peru zubici, a onda bi on kao iz topa ispalio:"Prao sam!"  Grin
Ozivljavam u sebi slike... kako me gleda onako ispod trepavica, malo spustene glavice, pogledom kojim proverava da li znam da me je slagao, a obrazi mu crveni.... Happy

Sada je u jednoj vrlo oseteljivoj fazi. Puno se mazi, ali je isto tako jako prgav, ljuti se i vredja se za sitnicu.
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet lip 19, 2014 10:41 pm

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Kako ste smijesne.. : ))

Dakle, trenutno smo najjaci u skupini. Dali pet golova (zaboravimo da je jedan poklon, a i ona tri koja smo dobili)
Mesčini da su vam najbolja ona dva gola na bazenu. teet

Sta si i ti bacio oko, haa?

:zaigran
'Bacio oko'?!?
Pa to je bila 'udarna' vijest u Dnevniku nazionale (i u svim ostalim informativnim TV emisijama i medijima)!
Na moju sreću, ne konzumiram paštete.teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop čet lip 19, 2014 11:09 pm

whisperer je napisao/la:Voljela bih napisati par redaka o aktualnom nogometu. Pope, je l ovo tema za to?
whisperer je napisao/la:U srijedu ću direktnim prijenosom. Silly

Ja pomislil da bu neki kritički osvrt na glupiranje na svim razinama ... kad ono Whisp & Lasta razlile adrenalin & pivu.  drunken
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* pet lip 20, 2014 12:37 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Voljela bih napisati par redaka o aktualnom nogometu. Pope, je l ovo tema za to?
whisperer je napisao/la:U srijedu ću direktnim prijenosom. Silly

Ja pomislil da bu neki kritički osvrt na glupiranje na svim razinama ... kad ono Whisp & Lasta razlile adrenalin & pivu.  drunken


šteta što nisi bio sa nama  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* pet lip 20, 2014 12:39 am

mala Cat je napisao/la:Lastice, uopste te nisam prepoznala... Happy

Moj maleni me nije puno lagao. Smisljao je mastovite price, ali to je nesto drugo. Tu bi smo oboje znali da je to samo prica koja treba zabaviti, a ne obmanuti. Slagao bi me ponekad u situacijama koje mu nisu odgovarale. Recimo, igra se, a vec je kasno i morao bi u krevetic, pa bih mu rekla da je vreme da se peru zubici, a onda bi on kao iz topa ispalio:"Prao sam!"  Grin
Ozivljavam u sebi slike... kako me gleda onako ispod trepavica, malo spustene glavice, pogledom kojim proverava da li znam da me je slagao, a obrazi mu crveni.... Happy

Sada je u jednoj vrlo oseteljivoj fazi. Puno se mazi, ali je isto tako jako prgav, ljuti se i vredja se za sitnicu.


prikolica je prošao tu fazu dakle Happy .....


super mi je pričati o djeci, pisati o svojoj i čitati o vašim klincima.

 Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer pet lip 20, 2014 1:19 am

Lasta se brzo prepozna u njenim alterima jer ne prođe ni četvrti post, a ona već pjevuši o hrani i specijalitetima...

Pope, priznaj, pojma nemaš o nogometu. 

Nekako sam u fazi punjenja baterija pa se radije noću ušušurim čitajući i u potrazi za kakvim filmom motivirajući easy varijante. Večerašnji ću postaviti na donjoj temi... Baš bi mi dobro došlo kakvo putovanje, jug Italije, Portugala ili tako nešto.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* pet lip 20, 2014 6:09 am

lasta mora obaviti test intolerancije i test kapljice krvi. lasta ne može više ništa jesti, takoreći, a da joj ne bude loše.
jedem samo povrče, srknem juhu bez paštice ili par žlica maneštre.

i toblerone.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet lip 20, 2014 11:41 am

Cekas da ti jave termin? Dugo imas s time problema? Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet lip 20, 2014 11:52 am

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Kako ste smijesne.. : ))

Dakle, trenutno smo najjaci u skupini. Dali pet golova (zaboravimo da je jedan poklon, a i ona tri koja smo dobili)
Mesčini da su vam najbolja ona dva gola na bazenu. teet

Sta si i ti bacio oko, haa?

:zaigran
'Bacio oko'?!?
Pa to je bila 'udarna' vijest u Dnevniku nazionale (i u svim ostalim informativnim TV emisijama i medijima)!
Na moju sreću, ne konzumiram paštete.teet

Srecom, ne pratim nista vezano uz reprezentaciju pa je tako izostalo zagledanje u njihove straznjice. Doista ne razumijem zasto se o tome uopce govorilo i tko se uopce dosjetio fotkati ih u tim trenucima? I onda ljudi o tome bruje kao da imaju tri klik-klaka (Illy Grin, jesam li dobro upotrijebila termin?) i dva buzdovana... Svaki.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Lena pet lip 20, 2014 12:15 pm

zamisli da moraš napravit reportažu o nekome,a ti se prikradaš da bi uslikala malo golotinje.....e svašta....
inače momci nisu loši.... zubo
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet lip 20, 2014 1:55 pm

Lena je napisao/la:zamisli da moraš napravit reportažu o nekome,a ti se prikradaš da bi uslikala malo golotinje.....e svašta....
inače momci nisu loši.... zubo

eto cu ti odgovorit na tvoju temu sa linka

http://www.index.hr/black/clanak/umirovljenike-raspizdila-vipova-reklama/755229.aspx

jel u ovoj vukojebini itko cita zakone? po zakonima koji su saborski kriminalci napisali i ili izglasali, po istim bi tim zakonima SVI u saboru, vladi mup-u i svim ministarstvima bili na dozivotnoj robiji.

zakon o elektronickim medijima:

Članak 16. (NN 94/13)

(1) Audiovizualna komercijalna komunikacija mora biti odmah prepoznatljiva kao takva.
(2) Nisu dopuštene prikrivene audiovizualne komercijalne komunikacije.
(3) Audiovizualna komercijalna komunikacija ne smije koristiti podsvjesne tehnike.
(4) Audiovizualne komercijalne komunikacije ne smiju:
– dovoditi u pitanje poštivanje ljudskog dostojanstva,

– uključivati ili promicati bilo kakvu diskriminaciju na temelju spola, rase, etničkog podrijetla, nacionalnosti, vjere ili uvjerenja, invalidnosti, dobi ili spolne orijentacije,
– poticati ponašanje koje je štetno za zdravlje ili sigurnost,
– poticati ponašanje koje uvelike šteti zaštiti okoliša.
(5) Nisu dopušteni svi oblici audiovizualnih komercijalnih komunikacija koje promiču cigarete i druge duhanske proizvode.
(6) Audiovizualne komercijalne komunikacije koje promiču alkoholna pića ne smiju biti posebno usmjerene na maloljetnike i ne smiju poticati na neumjerenu konzumaciju takvih pića.
(7) Nisu dopuštene audiovizualne komercijalne komunikacije koje promiču lijekove i liječenje, koji su dostupni samo na recept.
( 8 ) Audiovizualne komercijalne komunikacije ne smiju:
– prouzročiti moralnu ili fizičku štetu maloljetnicima,
izravno poticati maloljetnike na kupnju ili unajmljivanje proizvoda ili usluge, iskorištavajući njihovo neiskustvo ili lakovjernost,
izravno poticati maloljetnike na uvjeravanje njihovih roditelja ili drugih na kupnju robe ili usluga koje se oglašavaju,
iskorištavati posebno povjerenje koje maloljetnici imaju u roditelje, učitelje ili druge osobe, ili
– neopravdano pokazivati maloljetnike u opasnim prilikama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Lena pet lip 20, 2014 2:46 pm

da čak krši i zakon.....a
jde zanima me šta će neka komisija odlučit u vezi stupidne reklame koja em iskorištava klince em vrijeđa starije.......ako su ih prijavili.....valjda jesu
nije da je prva takva.....
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet lip 20, 2014 4:38 pm

Lena je napisao/la:da čak krši i zakon.....a
jde zanima me šta će neka komisija odlučit u vezi stupidne reklame koja em iskorištava klince em vrijeđa starije.......ako su ih prijavili.....valjda jesu
nije da je prva takva.....

rvackim penzionerima bi bilo mudrije da citaju rvacke zakone a ne ruske klasike.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* pet lip 20, 2014 4:55 pm

Ligeja je napisao/la:Cekas da ti jave termin? Dugo imas s time problema? Sad
drugi tjedan sam na GE-O pa ću ići vidjeti treba li uopće termin i koliko to košta.
evo, ručala sam lagani, lagani ćušpajz od tikvice, paprike i pomidora na maslinovom, više u pari skuhano nego dinstano. uz to malo palente. i ne mogu ništa više.
moji su jeli punjene paprike od juče, jako fine, ja sam ih radila. jučer sam jednu pojela i koma sam bila sa trbuhom. 

kasnije mi je builder kupio sir škripavac i finog pomidora je narezao sa maslinovim uljem i to mi je pasalo. iako mi nije baš pametno jesti navečer ali bio mi je gušt. ne smijem kruh, nikako, ni pod razno. to sam primijetila unazad godinu dana. svaki put kada pojedem kruh, pizzu kad napravim ili slično, bude mi loše. pa sam mislila da su kvasac i aditivi u pitanju. potom mi je mama prije neki dan kupila neki kruh od 25 kn i toliko sam mu se poveselila da sam si odma sengwich napravila. nakon pola sata morala sam malo prileći od grčeva. 

nemam pojma šta je to.
možda jednostavno stress , možda sam umislila ....  confused
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by iluzija pet lip 20, 2014 6:01 pm

Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Mesčini da su vam najbolja ona dva gola na bazenu. teet

Sta si i ti bacio oko, haa?

:zaigran
'Bacio oko'?!?
Pa to je bila 'udarna' vijest u Dnevniku nazionale (i u svim ostalim informativnim TV emisijama i medijima)!
Na moju sreću, ne konzumiram paštete.teet

Srecom, ne pratim nista vezano uz reprezentaciju pa je tako izostalo zagledanje u njihove straznjice. Doista ne razumijem zasto se o tome uopce govorilo i tko se uopce dosjetio fotkati ih u tim trenucima? I onda ljudi o tome bruje kao da imaju tri klik-klaka (Illy Grin, jesam li dobro upotrijebila termin?) i dva buzdovana... Svaki.
looool  jesi, dobar si upotrijebila termin,  angel
iluzija
iluzija

Posts : 185
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet lip 20, 2014 6:55 pm

*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Cekas da ti jave termin? Dugo imas s time problema? Sad
drugi tjedan sam na GE-O pa ću ići vidjeti treba li uopće termin i koliko to košta.
evo, ručala sam lagani, lagani ćušpajz od tikvice, paprike i pomidora na maslinovom, više u pari skuhano nego dinstano. uz to malo palente. i ne mogu ništa više.
moji su jeli punjene paprike od juče, jako fine, ja sam ih radila. jučer sam jednu pojela i koma sam bila sa trbuhom. 

kasnije mi je builder kupio sir škripavac i finog pomidora je narezao sa maslinovim uljem i to mi je pasalo. iako mi nije baš pametno jesti navečer ali bio mi je gušt. ne smijem kruh, nikako, ni pod razno. to sam primijetila unazad godinu dana. svaki put kada pojedem kruh, pizzu kad napravim ili slično, bude mi loše. pa sam mislila da su kvasac i aditivi u pitanju. potom mi je mama prije neki dan kupila neki kruh od 25 kn i toliko sam mu se poveselila da sam si odma sengwich napravila. nakon pola sata morala sam malo prileći od grčeva. 

nemam pojma šta je to.
možda jednostavno stress , možda sam umislila ....  confused

Ma ne umisljas. Traje duze vrijeme i, prakticki, nikakvu tezu hranu ne mozes normalno probavljati. Znaci, jos nisi spomenula doktorici te tegobe? Idi u pon do nje, reci joj ovo sto si napisala. Vjerojatno ce ti prvo vaditi krv, a onda te poslati na daljnju obradu kod gastroenterologa... Nemoj sad odustati, okej?


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet lip 20, 2014 6:58 pm

iluzija je napisao/la:
looool  jesi, dobar si upotrijebila termin,  angel

Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Buffy pet lip 20, 2014 10:16 pm

*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Cekas da ti jave termin? Dugo imas s time problema? Sad
drugi tjedan sam na GE-O pa ću ići vidjeti treba li uopće termin i koliko to košta.
evo, ručala sam lagani, lagani ćušpajz od tikvice, paprike i pomidora na maslinovom, više u pari skuhano nego dinstano. uz to malo palente. i ne mogu ništa više.
moji su jeli punjene paprike od juče, jako fine, ja sam ih radila. jučer sam jednu pojela i koma sam bila sa trbuhom. 

kasnije mi je builder kupio sir škripavac i finog pomidora je narezao sa maslinovim uljem i to mi je pasalo. iako mi nije baš pametno jesti navečer ali bio mi je gušt. ne smijem kruh, nikako, ni pod razno. to sam primijetila unazad godinu dana. svaki put kada pojedem kruh, pizzu kad napravim ili slično, bude mi loše. pa sam mislila da su kvasac i aditivi u pitanju. potom mi je mama prije neki dan kupila neki kruh od 25 kn i toliko sam mu se poveselila da sam si odma sengwich napravila. nakon pola sata morala sam malo prileći od grčeva. 

nemam pojma šta je to.
možda jednostavno stress , možda sam umislila ....  confused
Traži ih da te testiraju na celijakiju, postoje testovi koji pokazuju jesi li intolerantna na gluten.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet lip 20, 2014 10:30 pm

Hej, Buffy, lako je moguce da je celijakija, ali spomenula je da joj vecina toga smeta.. povrce i cistu juhu moze..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* pet lip 20, 2014 10:40 pm

Buffy je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Cekas da ti jave termin? Dugo imas s time problema? Sad
drugi tjedan sam na GE-O pa ću ići vidjeti treba li uopće termin i koliko to košta.
evo, ručala sam lagani, lagani ćušpajz od tikvice, paprike i pomidora na maslinovom, više u pari skuhano nego dinstano. uz to malo palente. i ne mogu ništa više.
moji su jeli punjene paprike od juče, jako fine, ja sam ih radila. jučer sam jednu pojela i koma sam bila sa trbuhom. 

kasnije mi je builder kupio sir škripavac i finog pomidora je narezao sa maslinovim uljem i to mi je pasalo. iako mi nije baš pametno jesti navečer ali bio mi je gušt. ne smijem kruh, nikako, ni pod razno. to sam primijetila unazad godinu dana. svaki put kada pojedem kruh, pizzu kad napravim ili slično, bude mi loše. pa sam mislila da su kvasac i aditivi u pitanju. potom mi je mama prije neki dan kupila neki kruh od 25 kn i toliko sam mu se poveselila da sam si odma sengwich napravila. nakon pola sata morala sam malo prileći od grčeva. 

nemam pojma šta je to.
možda jednostavno stress , možda sam umislila ....  confused
Traži ih da te testiraju na celijakiju, postoje testovi koji pokazuju jesi li intolerantna na gluten.


iskreno, curke, već neko vrijeme pomišljam da sam možda alergična na taj gluten jer je celijaklija, pretpostavljam, mnogo teži oblik intolerancije. jednostavno mi smeta sve u čemu ima i malo brašna, napuše me i boli me trbuh. inače ne toleriram sol, ne solim si hranu, ili vrlo, vrlo malo. sol sam izbacila radi oticanja ali izvrsno sam prihvaila nesoljenu hranu i u njoj uživam, osjećam pravi okus povrča. šečer sam izbacila prije mnogo godina, kao fol radi dijete  zubo  i toliko sam se privikla na to da mi šečer u kavi tu istu kavu samo pokvari . a na brašno pomišljam da mi smeta zadnjih par mjeseci jer sam do nedavno mislila da su aditivi ili kvasac, kao što sam prije navela.


išla bi na te testove i čak na test za helicobacter iako mislim da nije to.
odavno su mi ustanovili da mi je želudac izuzetno osjetljiv, još 2008. kada sam završila čitavu noć na infuziji u riječkom kbc-u. zapravo tada mi nisu otkrili ništa i pustili me kući kao zdravu pored dvaput obavljenog RTG-a abdomena, isto toliko ultrazvuka i dvaput vađenja krvi. dva dana nakon toga išla sam dr. Ivanišu u kliniku i tamo mi se ustanovilo da sam nježna ko mimoza i da mi sve ide kroz želudac. pri tom mi je dao spisak što smijem jesti jer što ne bi smjela, ne stane na par lista papira .... uglavnom, dobro sam kada jedem lešo i puno vooća.

trebala bi baciti te odvratne cigare, puno sam počela pušiti ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pet lip 20, 2014 10:43 pm

Cigarete i kava jako su lose za osjetljiv zeludac, Lasto..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 5 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 38. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21 ... 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.