Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+5
Buffy
Lena
*madonna*
iluzija
darla_
9 posters

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sri sij 06, 2016 10:36 pm

Perem veš i odmaram leđa od lopate ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy čet sij 07, 2016 8:58 am

Gledam sunce na proorčiću...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet sij 07, 2016 11:23 am

.. razmisljam o poznaniku koji ove godine puni deveti rodjendan i tatinom mobitelu koji ne dopusta promjenu godine, vec stalno javlja "pogresan unos". :-D Bit ce da nisu ocekivali da ce biti funkcionalan do 2016. Jedan stariji Samsungov model.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet sij 07, 2016 2:49 pm

smijem se ligejinom postu o tatinom mobu... loooooooool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet sij 08, 2016 3:34 pm

saritica je napisao/la:smijem se ligejinom postu o tatinom mobu... loooooooool

I stvarno neće. Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet sij 08, 2016 3:34 pm

...

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 117b1715019597.5628c0d7a5533

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub sij 09, 2016 10:52 pm

zapuhala sam se popravo od pospremanja po kuci - usisavanje, brisanje prasine, kupaona, sad je pauzica pa odo prat ves itd...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sub sij 09, 2016 11:10 pm

joj veceras je loto.. najveci dobitak u povijesti od milijardu dolara ce biti... eh, boze, ko li je taj sretnik?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned sij 10, 2016 4:20 am

kisica lagano rominja. idem pomalo gledit TV i onda pajkit.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned sij 10, 2016 6:48 am

hebga, ne dobi ja na lotu. aj dobro, dobila sam ipak $4 pa cu to ulozit dalje... inace mi je loto glupo ne volim igrati... a od kad sam u usa dosla ovih $4 sto ih veceras dobih je po prvi puta da ista dobih... krenulo me pravo
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned sij 10, 2016 10:00 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:


Jesi uživala u Navarru? Grin Osamdesete su znale imati tako lijepe filmove. Inače, ovih dana, kad me ne uhvati san, i ja se malo družim s Rutgerom. Odgledala Sokolicu, zatim A Breed Apart (glumi nekog ekscentrika koji na nekom otočiću samuje i brine se za jaja rijetke vrste orla koja je pred izumiranjem), Krv i meso, Split Second... ima ih još. Happy

Evo ti sadržaj sljedećeg:

http://mojtv.hr/film/17566/krv-i-meso.aspx


Paul Verhoeven je poznati nizozemski režiser, prepoznat po svojim komičnim mračnjacima i erotski apsurdnim scenama. Čak i da nisam upoznata njime, gledajući Krv i meso, prepoznala bih da se radi o specifičnom Europljaninu. Happy Inače Nizozemci, furajući se na prirodnjake, često zabrazde u taj njima specifičan apsurd da mi se po tom pitanju pomiče granica ukusa. Kod Paula je to fantastično.
A sto reći za Hauera.. Happy U jednu ruku čudi me da nije završio kao prosječni holivudski akcijski protagonist, no opet, prepametan je lik ipak poetičnijeg stava od takvog akcijskog tipa.
Htjela sam vidjeti neke njegove najnovije filmove i došla do Admirala. Pojavljuje se već u godinama na samom početku filma (tako mi je sexi s tim nizozemskim) Happy No, te prve minute su  sve od njega.. ipak, preporučila bih film, novija povijesna drama. Nizozemski film. Pogledaj, a može poslužiti i za privikavanje na jezik. Happy

http://www.imdb.com/title/tt2544766/

Happy

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 5938c2b9a38abb467be22c7aa074cecb
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned sij 10, 2016 1:19 pm

... uzivala gledati PLODOVI ZEMLJE na HRT1 pijuci belo kafè i zvacuci panettone.sad idem staviti juhu da se kuha i pripremati kalandraku Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* ned sij 10, 2016 3:54 pm

na kraju nije kalandraka nego minestrone ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned sij 10, 2016 5:27 pm

evo sad izguglah sta znaci kalandarka. to je krompir paprikas, vidis mogla bi i ja ovih dana to... to je ok papica fina je pravo
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy pon sij 11, 2016 10:19 am

Upravo sad razmišljam o tome donirati neke knjige, ne znam gdje?
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* pon sij 11, 2016 11:29 am

saritica je napisao/la:evo sad izguglah sta znaci kalandarka. to je krompir paprikas, vidis mogla bi i ja ovih dana to... to je ok papica fina je pravo
meni ta rijec paprikas nikada nije bila jasna Grin   a znas li sta je slabojebac?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon sij 11, 2016 11:49 am

Buffy je napisao/la:Upravo sad razmišljam o tome donirati neke knjige, ne znam gdje?
Pa knjižnici. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon sij 11, 2016 4:00 pm

potuzna sam zbog davida. da l znate od kakvog je raka umro?

@lasta - ne znam slabojebac sta znaci... je l da doslovno to prevedem?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto sij 12, 2016 4:46 am

gledam middle ... ona zuba mi je bas simpa
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sri sij 13, 2016 10:38 pm

eno gledam krmaca opet podivljala kod pizde. sad opet sama sa sobom oplela.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* čet sij 14, 2016 2:35 pm

saritica je napisao/la:potuzna sam zbog davida. da l znate od kakvog je raka umro?

@lasta - ne znam slabojebac sta znaci... je l da doslovno to prevedem?
sto se tice Davida, vidjela sam djelice Lazarus-a. toliko mi je straslljivo da ga jos nisam otvorila na jutubu. jos sam pid dojmom tih par skeceva na teveu. najprije cu otvoriti tekst .....




a prijevod .....  Laugh .... probaj  Silly
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica čet sij 14, 2016 3:21 pm

hehe.. ok to za jebca... dakle, lako je za prevest.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet sij 14, 2016 6:07 pm

*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:evo sad izguglah sta znaci kalandarka. to je krompir paprikas, vidis mogla bi i ja ovih dana to... to je ok papica fina je pravo
meni ta rijec paprikas nikada nije bila jasna Grin   a znas li sta je slabojebac?

saritica je napisao/la:hehe.. ok to za jebca... dakle, lako je za prevest.

Nonić mi je to obožavao. Happy A tako je i govorio noni da mu skuha "slabojebac". Silly

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet sij 14, 2016 6:12 pm

.. kad mi se ime "Tomica" počelo iznimno sviđati, otkrila sam da će sutra, u 12 sati, u dvorištu Pomorskog fakulteta, u organizaciji karnevalske grupe Pom-F-Ri, podignuti pust Riječkog karnevala 2016. – Tomica Karamostića. Pa `bite se.. Spalit će mi Tomicu za tri tjedna. Sad


.. razmišljam o onim papirićima koje dobijemo u kutiji tableta. Složi li ih uopće netko uspješno nakon čitanja?! Pa nikad ne pogodim, a nije da se ne trudim.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 4 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 40. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.