Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+8
Tomica
besposlenpop
saritica
*madonna*
Buffy
whisperer
kic
Lena
12 posters

Stranica 27 / 27. Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet vel 18, 2021 7:33 pm

besposlenpop je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Jedem tartufatu sa pljukancima, ne znam jel se to u Istri zovu pljukanci?  confused

Trovac obicno ima neke svoje posebne kombinacije, ali nije lose Grin

pljukanci, makeroni, makaroni you name it ja ih ne volim baš još kad sam kao mali vidio kako se ta tjestenina radi pa mi nije sjelo ali dobro, odraslim muškima je to bilo super jelo... sada se tako ne radi ali onda u neka davna vremena bi žene radile pljukance na svom bedru tako da bi valjale to tijesto na bedru u tanke štapiće a da im se tijesto ne zalijepi za bedro pljunule bi u ruku zubo  zato se zovu pljukanci. dobar tek Grin
pljukanci su mi fini... kad su nako zilavi...gledala sam onu j3enu istrijanku u veceri na selu ili tako nekom shitu grj3 ih ona frc3 o svoja stegna... da je zenska bila bolja, bil bi to pravi eroticon...
Kad smo kod toga... ne znam zasto ste onako srali po enjoy, ona je meni to jako dobro slubljivala i kombinirala... imala mi je dobar touch... iako ja jos nisam otkrila ljubav spram kuhanja ali njoj je to jako dobro islo.... svidjao mi se taj njen stil. Bio je autentica, originalan, provokativan, s dobro ali jos uvijek ukusno pomaknutom granicom... meni je ona bila cool.... a vi ste je proklinjali... zac?
Ha ha ha ha, Escu je Đojka ko prst u oko.  zubo
A ostalima je išla ne jetra crvena štikla.  Laugh
ah, stikla  Laugh Laugh Laugh
Stikla je samo za po doma i 1 na 1 kombinacije  Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by darla_ pet vel 19, 2021 11:29 am

Ja sad nis nisam shvatila, Djoka je kuhala za Mitzicu pa Mitzica zna kako je to ukusno oli?

Djoka je je imala stil, je i Tempera je imala stil, totalno stilske zene, a i Tempera je dobro kuhala, to sam i probla, Djoka mi nije zvala na obid.

I za sve zainteresirane sinoc sam vidjela neki post, ali je serija bila napetija, jucer uopce nisam bila na Kultnixu, tako da mora da se radi o!HALUCYANYIAMA!
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet vel 19, 2021 12:37 pm

darla_ je napisao/la:Ja sad nis nisam shvatila, Djoka je kuhala za Mitzicu pa Mitzica zna kako je to ukusno oli?

Djoka je je imala stil, je i Tempera je imala stil, totalno stilske zene, a i Tempera je dobro kuhala, to sam i probla, Djoka mi nije zvala na obid.

I za sve zainteresirane sinoc sam vidjela neki post, ali je serija bila napetija, jucer uopce nisam bila na Kultnixu, tako da mora da se radi o!HALUCYANYIAMA!
o da, da... i gospođa tempera je bila lik i po'... ma mislim, znam da su ogledala svuda oko mene... jebaga, šta sve treba kod javnog bilježnika s biljezima?
i aleluja3puta i Autor itd, itd... kažem ti da sam si neke nickove odmah prepoznala i dozvala u sjećanje... još onda... ali je izgledalo nevjerojatno sve skupa...
a sarini "pijani" ispadi na forumu i to taman nakon što bih napravila neki kuršlus na chatu...

dada... i mislila sam da haluciniram ali jebiga - ne vjerujem više ničemu i nikome... i sve što je nemoguće je ustvari moguće i tako da se prilično ne opterećujem s istinom... jedino što znam je ko mi je čovik i di mi je dom.  Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet vel 19, 2021 12:40 pm

le mac mac je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:

pljukanci, makeroni, makaroni you name it ja ih ne volim baš još kad sam kao mali vidio kako se ta tjestenina radi pa mi nije sjelo ali dobro, odraslim muškima je to bilo super jelo... sada se tako ne radi ali onda u neka davna vremena bi žene radile pljukance na svom bedru tako da bi valjale to tijesto na bedru u tanke štapiće a da im se tijesto ne zalijepi za bedro pljunule bi u ruku zubo  zato se zovu pljukanci. dobar tek Grin
pljukanci su mi fini... kad su nako zilavi...gledala sam onu j3enu istrijanku u veceri na selu ili tako nekom shitu grj3 ih ona frc3 o svoja stegna... da je zenska bila bolja, bil bi to pravi eroticon...
Kad smo kod toga... ne znam zasto ste onako srali po enjoy, ona je meni to jako dobro slubljivala i kombinirala... imala mi je dobar touch... iako ja jos nisam otkrila ljubav spram kuhanja ali njoj je to jako dobro islo.... svidjao mi se taj njen stil. Bio je autentica, originalan, provokativan, s dobro ali jos uvijek ukusno pomaknutom granicom... meni je ona bila cool.... a vi ste je proklinjali... zac?
Ha ha ha ha, Escu je Đojka ko prst u oko.  zubo
A ostalima je išla ne jetra crvena štikla.  Laugh
ah, stikla  Laugh Laugh Laugh
Stikla je samo za po doma i 1 na 1 kombinacije  Grin
Opasne su štikle:

OVO MORA BITI NAJNEUGODNIJE UPOZNAVANJE IKADA: Prosula se zbog štikli, a par sekundi kasnije tip je završio gologuz u bazenu

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 My-Post-1-9-e1613656795836

Upoznavanja znaju biti poprilično neugodna, no garantiramo vam da nikada niste vidjeli nešto ovako kaotično



Na Redditu se prije nekoliko dana pojavila urnebesna snimka nezgode s jednog tuluma u kojoj je sve pošlo po zlu u samo nekoliko sekundi.


Naime, djevojka je prilazila skupini muškaraca pokraj bazena, a na nogama je imala štikle. U jednom trenutku potpetice su joj otkazale poslušnost pa je pala. U padu se uspjela uhvatiti za hlače tipa koji je stajao na rubu bazena pa ga je slučajno skinula do gola.


Našla se tako koljenima pred njegovom muškošću, a tip se spotaknuo i završio u bazenu. Okupljeni nisu mogli vjerovati čemu su svjedočili te su pomogli djevojci da ustane. Na licu joj je bio vidljiv šok, a sigurni smo da ovaj dan neće tako brzo zaboraviti.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet vel 19, 2021 12:42 pm

i besposlen pop sam bila...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet vel 19, 2021 12:43 pm

besposlenpop je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
pljukanci su mi fini... kad su nako zilavi...gledala sam onu j3enu istrijanku u veceri na selu ili tako nekom shitu grj3 ih ona frc3 o svoja stegna... da je zenska bila bolja, bil bi to pravi eroticon...
Kad smo kod toga... ne znam zasto ste onako srali po enjoy, ona je meni to jako dobro slubljivala i kombinirala... imala mi je dobar touch... iako ja jos nisam otkrila ljubav spram kuhanja ali njoj je to jako dobro islo.... svidjao mi se taj njen stil. Bio je autentica, originalan, provokativan, s dobro ali jos uvijek ukusno pomaknutom granicom... meni je ona bila cool.... a vi ste je proklinjali... zac?
Ha ha ha ha, Escu je Đojka ko prst u oko.  zubo
A ostalima je išla ne jetra crvena štikla.  Laugh
ah, stikla  Laugh Laugh Laugh
Stikla je samo za po doma i 1 na 1 kombinacije  Grin
Opasne su štikle:

OVO MORA BITI NAJNEUGODNIJE UPOZNAVANJE IKADA: Prosula se zbog štikli, a par sekundi kasnije tip je završio gologuz u bazenu

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 My-Post-1-9-e1613656795836

Upoznavanja znaju biti poprilično neugodna, no garantiramo vam da nikada niste vidjeli nešto ovako kaotično





Na Redditu se prije nekoliko dana pojavila urnebesna snimka nezgode s jednog tuluma u kojoj je sve pošlo po zlu u samo nekoliko sekundi.


Naime, djevojka je prilazila skupini muškaraca pokraj bazena, a na nogama je imala štikle. U jednom trenutku potpetice su joj otkazale poslušnost pa je pala. U padu se uspjela uhvatiti za hlače tipa koji je stajao na rubu bazena pa ga je slučajno skinula do gola.


Našla se tako koljenima pred njegovom muškošću, a tip se spotaknuo i završio u bazenu. Okupljeni nisu mogli vjerovati čemu su svjedočili te su pomogli djevojci da ustane. Na licu joj je bio vidljiv šok, a sigurni smo da ovaj dan neće tako brzo zaboraviti.
sve je dobro što se dobro svrši... jesu li se mladi poslin uzeli?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet vel 19, 2021 12:54 pm

le mac mac je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
sve je dobro što se dobro svrši... jesu li se mladi poslin uzeli?
upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Img-2047
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet vel 19, 2021 1:04 pm

srića i boh da ni finil va kanade... ko nebohi mujo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet vel 19, 2021 1:05 pm

le mac mac je napisao/la:srića i boh da ni finil va kanade... ko nebohi mujo...
zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet vel 19, 2021 1:07 pm

kad sam već kod tih chat nickova - mislim da sam bila i k.urac... za pizdu nisam sigurna... ali ovako, iz ovih cipela, ali s uvijek istim mozgom - to bi mi bilo pre prozaično...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet vel 19, 2021 1:13 pm

jooooooo - a kad se sjetim kako i koliko sam pisala pizdine/vaginine monologe po mailu... mislim da je to sve išlo libici na mail... ili je on tada već bio odrađen... ne sjećam se.... ali da... njemu sam pisala dnevničke zapise... jebate sad sam zaguglala da je morcheebin koncert bio u zagrebu 2003. znači da... to je još bilo njemu pisano...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet vel 19, 2021 1:20 pm

pa kad mi je već na kilometar smrdilo da mi je hotmail provaljen daaaaavnih dana, pa sam otvorila mail na gmailu nadavši se kak ću umaći... 
pa kad sam krenula načitavati o trojancima, virusima i kaj sve oni moreju... konji izdajnički...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost pet vel 19, 2021 1:54 pm

sjećam se tog maila - subject je bio pizdini monolozi... a onda su na forumu osvanuli VAGININI monolozi...

prva dopisnička avantura "a la blind" je krenula u srednjoj školi... kad sam napisala ili odgovorila na neku žvrljotinu na klupi... pa je ovaj iz suprotne smjene odgovorio/nastavio... pa smo došli do pisama/plahti koje bi si ostavljali ispod klupe... ijaaaaooo... ludi blizanac... ali se nikada nismo ofišli upoznali.... tek kasnije u kasnijim druženjima mi je frendica rekla da sam se dopisivala s njim.... 

bilo je još sličnih dopisničkih eskapada... ali viš... svi putevi vode u RIM,  ha ha ha!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet vel 19, 2021 5:32 pm

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 27 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 27 / 27. Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.