Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+8
Tomica
besposlenpop
saritica
*madonna*
Buffy
whisperer
kic
Lena
12 posters

Stranica 25 / 27. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned kol 09, 2020 5:32 pm

ne pricam o sladoledima vulgaris...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned kol 09, 2020 5:33 pm

Gnječ je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:Ja ne znam zasto vi mene tretirate ko idiota... nekidan mi je i pop nakon pizde dodatno pojasnjaval... tako i ti ovdje... jebote... izgleda da je problem u meni...

samo sam odgovorio na tvoj post. nitko te ne tretira kao idiota barem ovdje ne za drugdje neznam.
ne, samo si mi dodatno otipkao sve sto je tetka ispricala u videu  flower


Zadnja promjena: mac'caa; ned kol 09, 2020 5:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned kol 09, 2020 5:34 pm

eskicu, nemoj me krivo svat't - drag si ti meni...  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost ned kol 09, 2020 5:36 pm

i forum ti je napredniji u perfomansama od babun/piizdinog  cheers

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned kol 09, 2020 5:46 pm

mac'caa je napisao/la:Eppricam o pravom sladoledu koji i je bolji zbog masnoce i t8h jebenih jaja koji daju na kremoznosti - krema - kremoznost... a ne jebeni led sa secerom...

ma nije, probaj đelato pa ćeš nakon toga zapalit sve slastičarnice koje prodaju sladoled.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned kol 09, 2020 5:49 pm

mac'caa je napisao/la:zato su uvijek meksi, topljiviji, kremastiji, brze se otapaju pa prije dodjes do okusa koji se onda duze i zadrzava po ustima...

sladoled? masnoća ko u kobasicama i bureku. ta masnoća ti sjebe okus uz razne druge nus-pojave.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned kol 09, 2020 5:51 pm

mac'caa je napisao/la:ne pricam o sladoledima vulgaris...

svi sladoledi su vulgaris. đelato nije.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned kol 09, 2020 5:53 pm

mac'caa je napisao/la:
Gnječ je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:Ja ne znam zasto vi mene tretirate ko idiota... nekidan mi je i pop nakon pizde dodatno pojasnjaval... tako i ti ovdje... jebote... izgleda da je problem u meni...

samo sam odgovorio na tvoj post. nitko te ne tretira kao idiota barem ovdje ne za drugdje neznam.
ne, samo si mi dodatno otipkao sve sto je tetka ispricala u videu  flower

verba volant... scripta manent.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned kol 09, 2020 5:55 pm

mac'caa je napisao/la:eskicu, nemoj me krivo svat't - drag si ti meni...  Love

draga si i ti meni. ali dođi malo češće ako te koja tema ponese...
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned kol 09, 2020 5:59 pm

mac'caa je napisao/la:i forum ti je napredniji u perfomansama od babun/piizdinog  cheers

nije moj forum nego od Whisp. mi plebs proleteri ovdje samo "chillamo"...
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned kol 09, 2020 6:51 pm

mac'caa je napisao/la:... nekidan mi je i pop nakon pizde dodatno pojasnjaval... 
Ha?  scratch
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sri kol 19, 2020 9:36 pm

Ovdje da bi prisustvovala nekoj temi, moram se umoriti.
Zelim se odmarati ljudi moji dragi. Zar moram diplomirati da pitam jedan sladoled?

Molim pojasnjenje?
Talijano i croato su mi materinji. Gelato je sladoled. Ostalo se govori o sastavu.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sub kol 22, 2020 8:58 am

Lezim na kaucu i pijem kavu. 
Sinoc me srusila nevjerovatna glavobolja. Tijekom noci, kroz san sam osjecala bol.
Sad je malo bolje, jos sam ipak scombusolana.

Moram uskoro izaci naci se sa mehanicarom...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade sub kol 22, 2020 4:43 pm

*madonna* je napisao/la:Ovdje da bi prisustvovala nekoj temi, moram se umoriti.
Zelim se odmarati ljudi moji dragi. Zar moram diplomirati da pitam jedan sladoled?

Molim pojasnjenje?
Talijano i croato su mi materinji. Gelato je sladoled. Ostalo se govori o sastavu.

drukčije se radi drukčiji su sastojci. gelato je talijanski naziv za gelato jer gelato su izumili talijani nekoliko stoljeća prije nego su ameri izumili ice cream.

Gelato (Italian pronunciation: [dʒeˈlaːto]) is a popular frozen dessert of Italian origin. It is generally made with a base of 3.25% milk and sugar. It is generally lower in fat than other styles of frozen desserts.[1] Gelato typically contains 70% less air and more flavouring than other kinds of frozen desserts, giving it a density and richness that distinguishes it from other ice creams.[2][3]

Gelato in its modern form is credited to the Italian chef Francesco Procopio dei Coltelli who in the late 1600s opened his “Café Procope” in Paris and introduced gelato at his café, earning notability first in Paris and then in the rest of Europe. Thanks to his gelato, Procopio not only obtained French citizenship, but also got an exclusive royal licence issued by the Sun King Louis XIV, making him at the time the sole producer of the frozen dessert in the kingdom.


Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by *madonna* sub kol 22, 2020 6:26 pm

Gnječ je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:Ovdje da bi prisustvovala nekoj temi, moram se umoriti.
Zelim se odmarati ljudi moji dragi. Zar moram diplomirati da pitam jedan sladoled?

Molim pojasnjenje?
Talijano i croato su mi materinji. Gelato je sladoled. Ostalo se govori o sastavu.

drukčije se radi drukčiji su sastojci. gelato je talijanski naziv za gelato jer gelato su izumili talijani nekoliko stoljeća prije nego su ameri izumili ice cream.

Gelato (Italian pronunciation: [dʒeˈlaːto]) is a popular frozen dessert of Italian origin. It is generally made with a base of 3.25% milk and sugar. It is generally lower in fat than other styles of frozen desserts.[1] Gelato typically contains 70% less air and more flavouring than other kinds of frozen desserts, giving it a density and richness that distinguishes it from other ice creams.[2][3]

Gelato in its modern form is credited to the Italian chef Francesco Procopio dei Coltelli who in the late 1600s opened his “Café Procope” in Paris and introduced gelato at his café, earning notability first in Paris and then in the rest of Europe. Thanks to his gelato, Procopio not only obtained French citizenship, but also got an exclusive royal licence issued by the Sun King Louis XIV, making him at the time the sole producer of the frozen dessert in the kingdom.


Lavjusoumac 🥰I love you
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet kol 27, 2020 6:08 pm

Why Life Seems to Speed Up as We Age?

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by bitvica ned kol 30, 2020 12:04 am

Razmišljam trebam li nabaviti onaj ruter od Tomice?
Šminka je odavno razmazana, noge su dlakave, srce ionako stalno piči po svome.... Ili je već prekasno? Grin
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned kol 30, 2020 10:42 am

bitvica je napisao/la:Razmišljam trebam li nabaviti onaj ruter od Tomice?
... Ili je već prekasno? Grin
Štaćeš pravit? INSTALACIU!

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Crash-d-ordinateur-7946290
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica pon kol 31, 2020 6:14 pm

Ovaj je ponedjeljak uronjen u nadolazece dane. Mijesa se s mirisom pecenog kukuruza, maruna. Ostavlja me samu u trenucima kojih jos nema. Sumsko sam bice i brojim kapljice.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 5e792d9b990478820ce2f3eb5bb8d1bcebd56f2f
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica uto ruj 01, 2020 11:40 pm

Utorak


upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Tumblr_pyshba5WY71u9ooogo1_540
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet ruj 04, 2020 11:06 pm

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet ruj 04, 2020 11:09 pm

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet ruj 04, 2020 11:10 pm

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet ruj 04, 2020 11:43 pm

Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica sub ruj 05, 2020 1:45 am

Aaa, lijepo, evo sam ih zapratila. Happy
Mislim da sam vec i pogledala neke od njihovih videozapisa. .

Sto se UUOTa tice, ne mogu vjerovati da sam samo usnula oko 9h. Kao da je netko rekao: Hajde, sad spavas.

I fino u 2 ujutro usamljeno secem ispraznjenim hodnicima potisnutih (s)jecanja. Silly

Sto Enya radi kad se probudi usred noci u vlastitom viktorijanskom dvorcu?

Snimano upravo ondje:





Dovoljno mi je i samo je na tren poslusati, ima prekrasan, umirujuc glas dok govori... Nasa vilenjakinja. Happy









P. S. Gnjec, opet sam promasila temu. :-/

Ona dva posta iznad tvojih, ona s fotkama, trebala su biti na Danas je dan. Mozes li ih ondje prebaciti?
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 25 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 25 / 27. Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.