Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+8
Tomica
besposlenpop
saritica
*madonna*
Buffy
whisperer
kic
Lena
12 posters

Stranica 14 / 27. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica čet srp 19, 2018 9:00 pm

saritica je napisao/la:covjece, ovo je toliko velicanstveno da nemam rijeci. nije ovakav docek bio ni najvecim rimskim vojskovodjama... sto bi ameri rekli surreal  Love



Hej, hej.. :-) Pozeljeh i tebi i Whisp odgovoriti na upise, ali prosla me volja nakon Z.ovih malodusnih upisa.


Lijepo je to zajednistvo, osmijesi, ta neka izuzetno pozitivna energija i ponos kojem smo svjedocili. Gledala sam i docek. Tuga me je obuzela jer sam shvatila koliko mnogo zudimo za nekom inspiracijom, lijepim rijecima i uspjesima. Svakodnevno nas otkidaju od nase kreativne, zaigrane, optimisticne strane svojim groznim potezima, vracanjima u kaljuze proslosti i katastroficnim prognozama. Ovih mjesec dana sve je bilo utisano i provirivalo je stidljivo, a onda sve snaznije samopouzdanje, vjera u ljepotu duha naroda..


Ne znam, bijah radosna, a to je za mene, zapravo, tesko postici. Dugotrajno radosna. :-)


I tako.. Voljela bih da i mi pronadjemo svoju "gingu".

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet srp 20, 2018 5:50 am

dragi moj tomice, ta ljepota naroda, ta divota, taj sjaj ljudi, obicnih malih ljudi cije je postojanje ugrozavano od prapocetaka, gdje su ih svi trli i satirali i svako ih poklapo i gazio sa svih strana, a oni opet nekako opstajali i isli naprijed, vrijedni, tihi, radisni, posveceni obitelji i bogu, sav taj sjaj je izbio ponovo na povrsinu u ovim momentima. sjetila sam se i moje bake po kojoj nosim ime i njenog istetoviranog kriza na ruci, ostatku iz turskih vremena, a i druge bake iz hercegovine, sirotih i jadnih sa kamenjara a opet tako jakih i ustrajnih i dostojanstvnenih malih i obicnih a tako velikih ljudi i svih onih koji tvrdoglavo idu naprijed i postoje i opstaju. sjetila sam se i naseg progona i mucenih mi roditelja i ratnog ponizenja i gubitka svega a opet i te nase snage i prkosa za dalje... i neki ponos i ljepota su me obuzeli... eto meni su takve misli dosle u glavu. bila sam i tuzna jer sam preispitivala svoj zivot u dalekom svijetu, daleko od svojih divnih ljudi. nakon duzeg vremena postala sam svjesna sta gubim time sto sam lisena svog podneblja i svoga ognjista. nazvala sam frendicu u zg i rekla joj to a ona mi je rekla - ne budi tuzna, cijeli svijet nam je se poklonio. ma sta da ti velim. ona nestvarna slika jelacica ogrnjenog zastavom koja izranja iz dima sa 500 000 ljudi u pozadini je jedna od naljepsih scena koje sam ikada vidjela. 

jako mi je drago sto si vesela nakon dugog vremena. to je zbilja divno. znam kako je kad te to ponese, kad se ta neka nova iskra javi bas kad covjek pomisli - tesko da me ista moze ponijeti. sad samo tako nastavi. i hvala ti sto si se javila. sve u svemu ne bi bilo dobro da se ovakve stvari cesce dogadjaju. ne znam kako bismo mi emotivke nosile sa svime time. sad cu opet u svoju staru rutinu koja je isto super samo nije ovako intenzivna. pusa i uzivaj...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica sub srp 21, 2018 12:16 pm

saritica je napisao/la:dragi moj tomice, ta ljepota naroda, ta divota, taj sjaj ljudi, obicnih malih ljudi cije je postojanje ugrozavano od prapocetaka, gdje su ih svi trli i satirali i svako ih poklapo i gazio sa svih strana, a oni opet nekako opstajali i isli naprijed, vrijedni, tihi, radisni, posveceni obitelji i bogu, sav taj sjaj je izbio ponovo na povrsinu u ovim momentima. sjetila sam se i moje bake po kojoj nosim ime i njenog istetoviranog kriza na ruci, ostatku iz turskih vremena, a i druge bake iz hercegovine, sirotih i jadnih sa kamenjara a opet tako jakih i ustrajnih i dostojanstvnenih malih i obicnih a tako velikih ljudi i svih onih koji tvrdoglavo idu naprijed i postoje i opstaju. sjetila sam se i naseg progona i mucenih mi roditelja i ratnog ponizenja i gubitka svega a opet i te nase snage i prkosa za dalje... i neki ponos i ljepota su me obuzeli... eto meni su takve misli dosle u glavu. bila sam i tuzna jer sam preispitivala svoj zivot u dalekom svijetu, daleko od svojih divnih ljudi. nakon duzeg vremena postala sam svjesna sta gubim time sto sam lisena svog podneblja i svoga ognjista. nazvala sam frendicu u zg i rekla joj to a ona mi je rekla - ne budi tuzna, cijeli svijet nam je se poklonio. ma sta da ti velim. ona nestvarna slika jelacica ogrnjenog zastavom koja izranja iz dima sa 500 000 ljudi u pozadini je jedna od naljepsih scena koje sam ikada vidjela. 

jako mi je drago sto si vesela nakon dugog vremena. to je zbilja divno. znam kako je kad te to ponese, kad se ta neka nova iskra javi bas kad covjek pomisli - tesko da me ista moze ponijeti. sad samo tako nastavi. i hvala ti sto si se javila. sve u svemu ne bi bilo dobro da se ovakve stvari cesce dogadjaju. ne znam kako bismo mi emotivke nosile sa svime time. sad cu opet u svoju staru rutinu koja je isto super samo nije ovako intenzivna. pusa i uzivaj...


:-) Mozemo mi mnogo. I pojedinacno i kao kolektiv. Lijepo si sve opisala. Voljela bih malo vise slicnih, inspirativnih trenutaka (iz bilo koje domene) koji ce nas podsjetiti na tu snagu koju posjedujemo.


Hvala ti na prijedlozima za stabalca! Kane se nikada ne bih dosjetila. :-D Nju cu svakako nabaviti. :-)


Jabuke svakodnevno spricam sapunicom jer su mi ih napale usi, a jednom tjedno napravim mjesavinu s mlijekom (1/3) i time ih, takodjer, naspricam radi podizanja "imuniteta". :-D
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sub srp 21, 2018 10:02 pm

Tomica je napisao/la:
...

Jabuke svakodnevno spricam sapunicom jer su mi ih napale usi, a jednom tjedno napravim mjesavinu s mlijekom (1/3) i time ih, takodjer, naspricam radi podizanja "imuniteta". :-D
Kaj ne bi bilo bolje s kaladontom?
Pa svaki put kad ju pojedeš, ne trebaš prati zube. upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 N035
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop uto srp 24, 2018 8:45 pm

... kopam ... 
upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 To_pick_ones_nose2
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica čet srp 26, 2018 12:40 pm

besposlenpop je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
...

Jabuke svakodnevno spricam sapunicom jer su mi ih napale usi, a jednom tjedno napravim mjesavinu s mlijekom (1/3) i time ih, takodjer, naspricam radi podizanja "imuniteta". :-D
Kaj ne bi bilo bolje s kaladontom?
Pa svaki put kad ju pojedeš, ne trebaš prati zube. upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 N035



: ))) Hajde, iskusam. Ako ih ne ubijem, ojacat ce.


Sto se uuot-a tice, sjedim u sjeni ladonje i prikupljam snagu za nastavak pjesacenja. Precijenih se malo. Zrak migolji, plese sto znaci da je poprilicno toplo. Pijte puno vode, drzite se hlada i sesirice na glavu..
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet srp 26, 2018 11:25 pm

Tomica! :*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet srp 27, 2018 12:58 am

whisperer je napisao/la:Tomica! :*
Happy Happy Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica uto srp 31, 2018 6:11 am

gledam golden girls
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica sri kol 01, 2018 7:32 pm

trebam se ic spremat na poso a pomrko mi.. al sta s kad se mora
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pet kol 03, 2018 12:26 am

Mislila sam da to neću nikada izgovoriti, ali, eto... gledam filmić na HRT-u.  Cry
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet kol 03, 2018 2:52 am

ma sta fali, wispice. malo pogledas i zaspis. 
ja gledam macu. kupila sam mami za ledja elektricnu dekicu za grijanje ali maca ju je prisvojila. joj kako se lijepo opruzila na njoj i prede neuobicajeno jako. looool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet kol 03, 2018 2:52 am

inace dekica je za grijanje bolnih ledja - za nas zadusne babe.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub kol 04, 2018 10:35 am

Saritice, neka ti je sretan rođendančić, i još puno lijepih godinica neka se nakupi.  Love 


_____


Sjećam se onih starih tipova termo vreća koje su moji starci koristili godinama, a koje iz današnje perspektive smiješno izgledaju. Happy  Moji stalno kupuju specijalne deke, madrace, masazne preparate, za protiv alergija, energetskih balansiranja... nisam primijetila da im išta pomaže.  Grin 

Kako tvoj vrt sarita? Je l rodilo štogod? Ja sam se ove godine bacila na cvijeće.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub kol 04, 2018 11:16 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Tomica! :*
Happy Happy Happy
Love 

Popek, ti si svjetski čovjek. Reci mi, može li se u Bern doći ikako a da ne platiš avionsku kartu preko 10.000 kn? Pa kaj je ovo? Shocked
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sub kol 04, 2018 12:37 pm

whisperer je napisao/la:Saritice, neka ti je sretan rođendančić, i još puno lijepih godinica neka se nakupi.  Love 

...
Sari sretan rođemdan!  Love
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop sub kol 04, 2018 12:39 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Tomica! :*
Happy Happy Happy
Love 

Popek, ti si svjetski čovjek. Reci mi, može li se u Bern doći ikako a da ne platiš avionsku kartu preko 10.000 kn? Pa kaj je ovo? Shocked
Pa ne znam, kad mi treba jeftina avionska karta, utipkam u Gugl "jeftine avionske karte", pa tražim destinacije i kombiniram termine ...  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica ned kol 05, 2018 11:19 am

whisperer je napisao/la:Tomica! :*
Heeej! k1

Mislila sam te upitati jesi li na otocicu ali vidim da se spremas u Bern. 

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Paul_Klee_Sunset_1930._Art_Inst._Chicago.jpg?zoom=1
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica ned kol 05, 2018 11:25 am

Sarita, sretan ti rodjendan! I prisapni mi sto bi zeljela da ti zazelim... Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned kol 05, 2018 3:53 pm

Tomica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Tomica! :*
...
Mislila sam te upitati jesi li na otocicu ...
Kojo?  Question
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon kol 06, 2018 9:11 pm

besposlenpop je napisao/la:

Pa ne znam, kad mi treba jeftina avionska karta, utipkam u Gugl "jeftine avionske karte", pa tražim destinacije i kombiniram termine ...  Happy

E tu su već malo prihvatljivije cijene, iako se putuje tri dana jer se presjeda i dugo čeka. Plus, čini mi se da su malo kompanije tu i tamo nesigurne, a to mi baš ne treba da mi se otkažu letovi.  Shocked 
Razmišljala sam da odem vlakom, isto malo dulje traje, ali sudeći po ovim svim rasporedima, manje od silnog avionskog čekanja. A i karta je laganih 70 eurića.

Kada ste posljednji put putovali vlakom? Happy Ja na ruti Rijeka/ Novi Sad/ Rijeka na početku 90-tih. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon kol 06, 2018 9:17 pm

Tomica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Tomica! :*
Heeej! k1

Mislila sam te upitati jesi li na otocicu ali vidim da se spremas u Bern. 

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Paul_Klee_Sunset_1930._Art_Inst._Chicago.jpg?zoom=1


Na moru sam, jesam! Happy
Ma Bern je u listopadu, dobila sam datume pa malo kopkam po kartama jer nisam nikada bila tamo.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Strong%20Dream%20Paul%20Klee
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon kol 06, 2018 9:27 pm

saritica je napisao/la:gledam golden girls

Mene ljeto uvijek potegne na malo lakše serije, filmove, štivo i baš mi odgovara.

Pogledala sam neki dan Loving Pablo, a sinoć Tully. Moram priznati da me Charlize Theron u Tully (i općenito) oduševljava sa svojim transformacijama. Dakle, žena pored toga što je zaista dobra glumica, za ulogu si je ovaj put nabila 24 kilograma jer je u filmu glumila trudnicu i majku dvoje djece. I opet nevjerojatno, bila predivna i sa svim tim kilama. Happy Preporuka svim majkama, ženama, djevojkama...



upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Tully

Inače, u stvarnom životu fora žena, Južnoafrikanka, čini mi se da su ona i stara ubile starog, navodno je lik bio alkoholičar.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pon kol 06, 2018 10:21 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
...

Kada ste posljednji put putovali vlakom? Happy Ja na ruti Rijeka/ Novi Sad/ Rijeka na početku 90-tih. Happy
Prije dva meseca, iz Krapine.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica ned kol 19, 2018 6:12 am

malo  lezim i citam i gledam tv istodobno.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 14 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 14 / 27. Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.