Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

+8
Tomica
besposlenpop
saritica
*madonna*
Buffy
whisperer
kic
Lena
12 posters

Stranica 20 / 27. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica čet oľu 21, 2019 10:48 am

whisperer je napisao/la:
Tomica je napisao/la:Drago mi je da te zanima. Happy Danas mi je poznanik pojasnjavao kaos magiju i sigile. Fijuuu. Svasta ima na tom svijetu. Grin Dakle, sigil je neki simbol, odnosno crtez koji nastaje kad si nesto pozelis.. Postoje razliciti nacini stvaranja sigila, ali mozda je najednostavniji onaj prilikom kojeg iz rijeci tvoje zelje, npr. "zdravlje" izvuces sve suglasnike i nacrtas nesto sto sadrzi sve te suglasnike... A mozes ih u tom crtezu povezati i kao bind rune (doci ces do toga). Bitno je da si taj crtez, simbol drzis negdje uz sebe, recimo u dzepu, no najbolje ga je vizualizirati u trenucima ekstaze, kad se osjecas mocno. Time ga zapravo osnazujes, aktiviras, jer on aktualizira namjeru buduci da sigil predstavlja tu tvoju zelju za zdravljem.  Happy Ajme.. Zapravo, sve je to jako zanimljivo. "Spell" osim "caranja", na engleskom znaci i " slovkanje" i zato je sigil snazan jer su slova namjere u njemu. Happy Ali sigil ne mora nuzno sadrzavati slova. Bitna je ta vizualizacija znaka/crteza koji te odmah vezuje uz tu zelju (za zdravljem).

I tako su nacisti hakirali svastiku. To mi je prvo proslo umom. Sigil bi po ovome predstavljao i zvijezdu i orla i izlazece sunce.. I neciji grb. I tu sam se izgubila pa cu stati. Happy






Nego... Wow, foorum.  flower


A u naslovnu sam se zaljubila! slatkica


Kada kažeš nacrtati sve što sadrži suglasnike te zamišljene želje, kako to misliš ? Znači ne vizualizirati sliku želje pa naslikati, nego po samoglasnicima? Shocked Mislim da je najbolje razmišljati o zaštiti, onda imaš i sreću i zdravlje. Happy

Je, malo sam nas srihtala.

Bok Saritica, kada putuješ?

Ma koliko sam shvatila, ta sigil magija (a magijskih sustava ima raznih; mogli bismo ih usporediti s glazbenim zanrovima) najvjerojatnije je inspirirana tzv. galdrom (primjena runske magije iz staronordijskog svijeta)  




(ovaj akademik seksi glasa pojasnjava taj pojam)




A ova simpa runska vjestica to i oprimjeruje.

Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy čet oľu 21, 2019 10:46 pm

Slatka je, malo spora Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet oľu 22, 2019 5:49 am

Tomica je napisao/la:Sarita, zenila bih te da sam muskarac. Ma, zenila bih te i ovako. Totalno mi je seksi kad netko zeli raditi mnogo toga, od uzgajanja biljcica preko slikanja do gipsanja i sredjivanja podova. Zapravo, lijepo je kad vlastitim rukama cinis cuda, mijenjas okolinu, stvaras nesto novo.. Happy

hej, pa jesmol bezbelke il nismo.  Love i ja bih tebe odma ozenila. jos kad vidim rune odma bih... ajmo uzgajati limune, tomice. sad sam se na to popalila pravo: stavis sjemenku i naraste. moras joj samo malo kozicu zguliti prije sijanja. bas je fora. nikne za 15 dana. drago mi je sto ti je i bob ross fin... vidjeces kako je umiriujuci mu glas
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pet oľu 22, 2019 5:51 am

buffy  Love
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop pet oľu 22, 2019 7:53 am

Buffy je napisao/la:Slatka je, malo spora Grin
Đe'z bona?!  Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub oľu 23, 2019 9:09 pm

saritica je napisao/la:buffy  Love

Hej draga Love 
Kako si, što ima kod tebe? Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub oľu 23, 2019 9:10 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Slatka je, malo spora Grin
Đe'z bona?!  Grin

Eto me Grin 
Starački, tlak me muči, šalta me ovo proljeće nemilice.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by besposlenpop ned oľu 24, 2019 3:23 pm

Buffy je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Slatka je, malo spora Grin
Đe'z bona?!  Grin

Eto me Grin 
Starački, tlak me muči, šalta me ovo proljeće nemilice.
Ma kaj starački, imaš jedno 10 let manje od mene.  Wink
Mene je jučer napala viroza, mislil sam i ja prvo da je od proljeća.  Sleep
Sad je već skoro gotovo ...  Arrow
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by saritica pon oľu 25, 2019 2:42 pm

Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:buffy  Love

Hej draga Love 
Kako si, što ima kod tebe? Happy
pusa. evo i mene tlak zeza. nesto je se pokvario opet. al dobro, proljece ide pa ce se biti i aktivniji...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet tra 18, 2019 10:51 am

Tomica je napisao/la:




A ova simpa runska vjestica to i oprimjeruje.

Happy

Super mi je kako su često sva ta učenja povezana, samo iz drugih uglova i različitih poticaja osobnih iskustava. Je, simpa je. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer čet tra 18, 2019 10:54 am

Buffy je napisao/la:Slatka je, malo spora Grin

Mislim da pazi kako će se izraziti, budući da joj nije materinji jezik. Happy

Ma kako te lijepo vidjeti! S tlakom, bez, meni si uvijek ista energija. :*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica sub tra 20, 2019 8:38 am

razdragana2


Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer ned tra 21, 2019 5:50 pm

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Img_2010

Pozdrav iz Varšave!
Sretan Uskrs svima onima koji slave.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer sub svi 04, 2019 12:30 am

Jason Silva, jako ga volim slušati... Happy

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica ned svi 05, 2019 1:19 am

Obradovala me je ova kosica. Prvi put u avionu? Happy Kako mu je protekao let? Je li bio uzbudjen?

---

Odgledah Silvu. Aesthetics arrest!

https://painterskeys.com/joseph-campbell/

----
Jesi li zapocela s GOTom? Treca epizoda!? Argh!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by whisperer pon svi 06, 2019 1:34 am

Je, prvi put. Happy Bio je hrabar kao lav, iako je dobro skrivao strah... ali mama sve osjeti. Happy

Baš sam krenula i odgledala prvu. Malo sam pričekala da se nakupi... Happy

Svašta sam odgledala ove zime...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica sub svi 18, 2019 10:40 pm

....

Nadam se da ste bolje.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub svi 25, 2019 7:14 pm

besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Slatka je, malo spora Grin
Đe'z bona?!  Grin

Eto me Grin 
Starački, tlak me muči, šalta me ovo proljeće nemilice.
Ma kaj starački, imaš jedno 10 let manje od mene.  Wink
Mene je jučer napala viroza, mislil sam i ja prvo da je od proljeća.  Sleep
Sad je već skoro gotovo ...  Arrow
Tražit ću neki drugi lijek, ovaj je kamilica Plain
Pun grad turista, muzičara i muvanja, na Trgu prolazili hodači za život, dok su uz pomoć razglasa pjevale Hare Krišne, kolica s placa posvuda...
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub svi 25, 2019 7:21 pm

saritica je napisao/la:
Buffy je napisao/la:
saritica je napisao/la:buffy  Love

Hej draga Love 
Kako si, što ima kod tebe? Happy
pusa. evo i mene tlak zeza. nesto je se pokvario opet. al dobro, proljece ide pa ce se biti i aktivniji...

Koji ti lijek piješ?
Nekad smo neke druge teme imali, sad smo k'o ona dva starca na balkonu Muppeta Grin



Zadnja promjena: Buffy; sub svi 25, 2019 7:25 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub svi 25, 2019 7:25 pm

whisperer je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Slatka je, malo spora Grin

Mislim da pazi kako će se izraziti, budući da joj nije materinji jezik. Happy

Ma kako te lijepo vidjeti! S tlakom, bez, meni si uvijek ista energija. :*

Hej draga Love

Čitala sam tamo gdje ne mogu ući kako se dogodila nesreća bliskom članu tvoje obitelji, nadam se kako su zadnje vijesti obećavajuće.


Zadnja promjena: Buffy; sub svi 25, 2019 7:31 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub svi 25, 2019 7:27 pm

whisperer je napisao/la:upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Img_2010

Pozdrav iz Varšave!
Sretan Uskrs svima onima koji slave.

Ljubav mala velika Happy raznjezena
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Buffy sub svi 25, 2019 7:34 pm

Tomica je napisao/la:....

Nadam se da ste bolje.

Taj dan sam bila na Krematoriju, pokopala svekrvu, prvu ženu svekra, majku od muža.
Volim mirnoću Mirogoja, u početku mi se zgrada Krematorija nije svidjela.
U međuvremenu su oblikovali okoliš, sjedneš na klupu gledajući u zelenilo, osjetiš taj sraz i spoj živih, i drugačije živih.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Tomica sri svi 29, 2019 11:33 am

Buffy je napisao/la:
Tomica je napisao/la:....

Nadam se da ste bolje.

Taj dan sam bila na Krematoriju, pokopala svekrvu, prvu ženu svekra, majku od muža.
Volim mirnoću Mirogoja, u početku mi se zgrada Krematorija nije svidjela.
U međuvremenu su oblikovali okoliš, sjedneš na klupu gledajući u zelenilo, osjetiš taj sraz i spoj živih, i drugačije živih.

Drugacije zivih.   Svidja mi se.. Happy

Otkad smo se oprostili s nonom, cesto mi dolazi u snove. Prvih nekoliko tjedana bili su dramaticni. Vrlo zivopisni i odredjene namjene/namjere. "Pomagala" sam joj da se privikne na novu situaciju. Bila je smetena, pokusavala je uobicajeno zivjeti, no primjecivala je neke razlike koje si nije znala pojasniti. A ja.. ja sam bila pored nje, drzala je za ruku ili u zagrljaju i nisam joj mogla reci da je "drugacije ziva".. Katkad bi i sama iznenada shvatila. Tada bi nestajala i radila sitne spacke poput otvaranja vrata i prozora pred mojim bratom kojem bi, tada, srce zaslo u pete. Happy

Posljednjih mjeseci opet mi dolazi.. Promatram je kako se snalazi. Zapravo, kako se snalazim bez nje. Nedostaje mi. Bila mi je poput mame. Kad bih se morala oprostiti od nekih ljudi (prekidi, prekinuta prijateljstva, odlasci na druge kontinente itd.) sklupcala bih se pored nje i gutala tugu. A ona bi mi govorila: " Za zivima se ne place".

Zao mi je zbog gubitka, Buffy. Kako si?


------


Nadam se da je Whisp dobro, odnosno, da se clan obitelji lijepo oporavlja. Happy
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet svi 30, 2019 8:32 pm

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Slatka je, malo spora Grin

Mislim da pazi kako će se izraziti, budući da joj nije materinji jezik. Happy

Ma kako te lijepo vidjeti! S tlakom, bez, meni si uvijek ista energija. :*

Hej draga Love

Čitala sam tamo gdje ne mogu ući kako se dogodila nesreća bliskom članu tvoje obitelji, nadam se kako su zadnje vijesti obećavajuće.
Hej, hej...mene nitko nije zvao, ali bojim se da bih ostarila cekajuci na pozive, pase sama pozovem  zubo

Zasto nemres uci tamo "cije/koje se ime ne spominje"... jel to jos od onih raskola 45./91. pa se ne osjecas pozvanom ili tehnicki nemres notr? Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Gost čet svi 30, 2019 8:33 pm

Dojdi! Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....  - Page 20 Empty Re: upravo sada, osim što mi je forum otvoren ....

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 27. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.