Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic od zagrljaja :)

+5
Cat
bitvica
whisperer
Gnječ i tvornica čokolade
Tomica
9 posters

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica čet pro 31, 2020 1:16 pm

Jos uvijek je nema.. Sad

Nadam se da cete sljedece dane provesti u mirnom, obiteljskom okruzju, sigurni od svega sto prijeti... Happy


Citamo se!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by whisperer čet pro 31, 2020 10:13 pm

Tomica je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
Tomica je napisao/la:


@Whisp, jesi li dobila propusnicu? Braco i djevojka morali su u drugu zupaniju i izludjeli su koliko su ih navlacili kao mlade majmune.



Hej Happy, ja sam dobila, ali alien nije. Strašno su zakomplicirali u prijavama. U nekoliko navrata su nam išle odbijenice, pa navodno krivo ispunili formular, pa zatim krivom ga stožeru poslali. Zatim sam nakon dvije odbijenice poslovnu potvrdu isfurala i dobila odmah. Danas sam došla u Rijeku, i tamo na Grobniku čeka policija koja mi uopće nije ni  pogledala papir već me samo mladić upitao ako imam propusnicu. Ja kimnula glavom i on me pustio. Bezvezarija samo takva.


Aaa, ovdje si!? Happy

Bila sam kratko to popodne zbog jedne obaveze. Drugi dan rano ujutro sam se vratila zbog malenog jer prvi potres nije baš dobro podnio, a drugi ga je skroz šokirao. Dosta nas je sve ovo uznemirilo, nema baš spavanja i mirnih noći, spavamo u trenerkama. Meni je nekako tijelo ovaj put šokantnije sve to doživjelo, još se pokušavam dobiti. Ja zaista ne znam kako nam je kuća ostala čitava nakon ovog zadnjeg udara. Falilo je samo da se zemlja rastvori. Ma...

hvala ti :*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Lena pet sij 01, 2021 8:22 am

Sjetila sam se lozinke..... Love

Dragi prijatelji, sretna vam Nova....želim svima da vam bude pozitivna, da se stvari napokon malo ustale, usklade sa svemirom....da budete zdravi i zadovoljni...svi, svi...

Grlim i ljubim sve redom!!!  Love rendeer farao jocolor santa h2

Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop pet sij 01, 2021 1:00 pm

Tomica je napisao/la:Jos uvijek je nema.. Sad
...
Kojo?  Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by bitvica pet sij 01, 2021 10:52 pm

Ljudi moji, sretna vam Nova godina. Počelo je s tragičnom smrću 8 mladih, ali možda ipak bude barem malo bolja od ove kojoj smo okrenuli leđa. 

Grlim svih redom :*
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned sij 03, 2021 10:36 pm

drugarici Whisp i malom Alienu želim ugodnu i bezbrižnu novu zemaljsku godinu.

malom Alienu poklanjam komunikator tako da može iz riječke galaksije zvat mamu Whisp u zagrebačku crnu rupu.

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Manny-ramirez-e-t-communicator36smll
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

Tomica likes this post

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica pon sij 04, 2021 3:09 pm

Mali alien je danas na putu do bake Happy, sto je i vise nego dobro jer im je jutros ponovno treslo.
Sad

Skinula sam si aplikaciju LastQuake koja me obavjestava kad je koji jaci potres bio na nasem podrucju. Zapravo, tri su stupca (Significant; Near Me; All).

Whisp, tebi i svima tvojima zelim cvrsto tlo pod nogama, miran um i mnostvo smijeha. Happy A svima nama zajedno lijepu godinu, osnazenu dobrim, pouzdanim ljudima. Jasno, celicno zdravlje upravo je odaslano u svim vasim smjerovima. Happy

I hvala vam na dobrim zeljama!

And isn’t love like that?
—a shift of attention
the heart demands,
a refocusing
.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by darla_ pon sij 25, 2021 3:03 pm

Kad je topic od zagrljaja onda cu odavdije poceti . Grin
Naime sutra imam 45 godina, isuse ti i majko bozja bistricka i 14 godina je da se sa vama druzim kako to prodje brzo boze pomozi  Cry, pa jer red da me svi izgrlite i izljubite Grin . Koronu sam prebolila tako da se ne morate bojati, sve po p.s -u. I potrese sam vise manje prosla dobro, nista se bas jako i znacajno nije dogodilo. Uglavnom pricala sa Whisp pa me malo nostalgija ulovila da vidim stare drugare. Eto svima vam saljem  cheers i ako me nema bas odmah, ne zamjerite puno pascadi i djecurlije, pa kako ulovim vremena Grin .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop pon sij 25, 2021 3:11 pm

darla_ je napisao/la:Kad je topic od zagrljaja onda cu odavdije poceti . Grin
Naime sutra imam 45 godina, isuse ti i majko bozja bistricka i 14 godina je da se sa vama druzim kako to prodje brzo boze pomozi  Cry, pa jer red da me svi izgrlite i izljubite Grin . Koronu sam prebolila tako da se ne morate bojati, sve po p.s -u. I potrese sam vise manje prosla dobro, nista se bas jako i znacajno nije dogodilo. Uglavnom pricala sa Whisp pa me malo nostalgija ulovila da vidim stare drugare. Eto svima vam saljem  cheers i ako me nema bas odmah, ne zamjerite puno pascadi i djecurlije, pa kako ulovim vremena Grin .
Pa posretan ti rođemdan! Topic od zagrljaja :) - Page 5 9k=  Grin Love
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by darla_ pon sij 25, 2021 3:17 pm

besposlenpop je napisao/la:

Pa posretan ti rođemdan! Topic od zagrljaja :) - Page 5 9k=  Grin Love

Hvala Poponjo!  Love

Usput onog tko je nalijepio ovog snijegovica na misa, mamicu mu da mu mamicu  Laugh Laugh
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop uto sij 26, 2021 10:49 am

Kaćemo kavicu?  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica uto sij 26, 2021 2:02 pm

darla_ je napisao/la:Kad je topic od zagrljaja onda cu odavdije poceti . Grin
Naime sutra imam 45 godina, isuse ti i majko bozja bistricka i 14 godina je da se sa vama druzim kako to prodje brzo boze pomozi  Cry, pa jer red da me svi izgrlite i izljubite Grin . Koronu sam prebolila tako da se ne morate bojati, sve po p.s -u. I potrese sam vise manje prosla dobro, nista se bas jako i znacajno nije dogodilo. Uglavnom pricala sa Whisp pa me malo nostalgija ulovila da vidim stare drugare. Eto svima vam saljem  cheers i ako me nema bas odmah, ne zamjerite puno pascadi i djecurlije, pa kako ulovim vremena Grin .

Rjedje se pojavljujes od konjunkcije Jupitera i Saturna tijekom oblacnih dana!

E pa, Vodenjacice, svako ti dobro prizivam i puno onih ostvarenih tihih zeljica koje nikom ne spominjes. Happy

Ostani olujna kakva i jesi pa ce sami vrazi bjezati u suprotnom smjeru ako ti se, njihovom nesrecom, nadju na putu! Grin

Sretan ti rodjendan! 💛
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica uto sij 26, 2021 2:05 pm

darla_ je napisao/la:[
Usput onog tko je nalijepio ovog snijegovica na misa, mamicu mu da mu mamicu  Laugh Laugh

Mmmm, to bih bila ja! Mislila sam da se vec otopio, ali ne da se gadic ustrajni.


P. S. Pope, sto se tvojeg linka tice kojeg sam morala skrolati desetljecima da bih ga obrisala, samo si procitaj Darlinu psovku.

I, brate mili, tek je dosla a vec je zaskaces pozivom na kavu! Opet ce zbrisat' na par godina!
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by darla_ uto sij 26, 2021 3:00 pm

Tomica je napisao/la:


Rjedje se pojavljujes od konjunkcije Jupitera i Saturna tijekom oblacnih dana!

E pa, Vodenjacice, svako ti dobro prizivam i puno onih ostvarenih tihih zeljica koje nikom ne spominjes. Happy

Ostani olujna kakva i jesi pa ce sami vrazi bjezati u suprotnom smjeru ako ti se, njihovom nesrecom, nadju na putu! Grin

Sretan ti rodjendan! 💛

Hvala na lijepim zeljama  Love.

Pa iskrena da budem nisam forume otvorila sigurno preko 3 godine  Grin. Tako da sam totalno van dogadjaja, povremeno pitam Goxicu jel ste zivi i kako ste, to kad nju cujem na rodjendane Bozice i ostale praznike  zubo. Ali eto sto starost ucini od covjeka postane nostalgican, pa eto me malo.

Sto se oluja tice kazu da sam se kultivirala, iako ne znam bas, al ajde okolina je valjda objektivnija  Grin. Ja bi rekla da sad osim sto sam ja olujna imam i olujne pse, sad kad secem po kvartu vise nitko ni ne prilazi, ko rakete su, i u igru poberu sve pred sobom, a kamoli kad im se nesto ne svidja, ali kako vele kakv gazda takvi psi  Grin.

Sta ima kod tebe? Sjetila sam te se neki dan u ducanu sa kristalima, kako je napredovalo to istrazivanje i komuniciranje sa njima? Ja sam kucu napunila orgonitima, sad su mi oni fora.

Za snjegovica shvatila sam tehniku, sad smo se sprijeteljili oznacuje sto ja hocu, a ne on.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by darla_ uto sij 26, 2021 3:08 pm

Tomica je napisao/la:

I, brate mili, tek je dosla a vec je zaskaces pozivom na kavu! Opet ce zbrisat' na par godina!

Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh

Meni je to kod Popa, kao da me pita kakvo je vrijeme, ono casual pitanje kurtoazno  zubo.

Pope, ne stignem ni sa Whisp i Bufficom na kavu, a nekmoli sa nekim drugim. Tko mene hoce vidjeti zadnje 4 godine, moze jedino na nasip doci Laugh .Osim toga di bi isli sad na kavu sa termosicom ispod podsusedskog mosta?  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop uto sij 26, 2021 8:38 pm

Tomica je napisao/la:
darla_ je napisao/la:[
Usput onog tko je nalijepio ovog snijegovica na misa, mamicu mu da mu mamicu  Laugh Laugh

Mmmm, to bih bila ja! Mislila sam da se vec otopio, ali ne da se gadic ustrajni.


P. S. Pope, sto se tvojeg linka tice kojeg sam morala skrolati desetljecima da bih ga obrisala, samo si procitaj Darlinu psovku.

I, brate mili, tek je dosla a vec je zaskaces pozivom na kavu! Opet ce zbrisat' na par godina!
Kojeg crnog linka?  teet

A ništa, zvaću tebe.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop uto sij 26, 2021 8:43 pm

darla_ je napisao/la:
Tomica je napisao/la:
...

Pope, ne stignem ni sa Whisp i Bufficom na kavu, a nekmoli sa nekim drugim. Tko mene hoce vidjeti zadnje 4 godine, moze jedino na nasip doci Laugh .Osim toga di bi isli sad na kavu sa termosicom ispod podsusedskog mosta?  Grin
Može nasip, pod most se ide pišat ili srat.  Grin

Može i termosica, al kad budu tratinčice, ovaj vajter nije za ćakule.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by darla_ sri sij 27, 2021 11:52 am

Topic od zagrljaja :) - Page 5 14313310
besposlenpop je napisao/la:

Može nasip, pod most se ide pišat ili srat.  Grin

Može i termosica, al kad budu tratinčice, ovaj vajter nije za ćakule.  Cool

Pod mostom stojis kada pada kisa, barem ja dok zvijerad leta okolo  zubo.

Pa mora termosica zatvoreni svi kafici, Dogovoreno kad malo otpusti zima i blato, ides s nama u djir, tura je od Pudsusedskog do Jankomirskog mosta, sa Sv. Nedjeljske strane, a mozemo i do Ontaria ako ti se hoda  Grin. Pesi su divlji tako da se obuci u trenirku  Laugh. Ja obicno izgledam kao da cu sad na ratni polozaj Grin . Topic od zagrljaja :) - Page 5 Receiv10
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop sri sij 27, 2021 12:52 pm

darla_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
...

Pa mora termosica zatvoreni svi kafici, Dogovoreno kad malo otpusti zima i blato, ides s nama u djir, tura je od Pudsusedskog do Jankomirskog mosta, sa Sv. Nedjeljske strane, a mozemo i do Ontaria ako ti se hoda  Grin. Pesi su divlji tako da se obuci u trenirku  Laugh. Ja obicno izgledam kao da cu sad na ratni polozaj Grin . 
Moraću negđe uklesat u kamen.  Exclamation

Nego, jel ti radi Vocap (il ja šaljem vicove u svemir)?  Rolling Eyes
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by darla_ sri sij 27, 2021 3:26 pm

besposlenpop je napisao/la:

Moraću negđe uklesat u kamen.  Exclamation

Nego, jel ti radi Vocap (il ja šaljem vicove u svemir)?  Rolling Eyes

Radi mi vocup, ali nemam nikakvoh tvojih poruka, znaci da vicevi idu u svemir  zubo

Inace vidim tamo da se bojis da me ne budes mogao prepoznati, to sam i dalje ja Poponjo kad izadjem iz blata  Laugh
Topic od zagrljaja :) - Page 5 14384411
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by besposlenpop sri sij 27, 2021 3:51 pm

darla_ je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

...

Radi mi vocup, ali nemam nikakvoh tvojih poruka, znaci da vicevi idu u svemir  zubo

Inace vidim tamo da se bojis da me ne budes mogao prepoznati, to sam i dalje ja Poponjo kad izadjem iz blata  Laugh
Onda valjda imam samo neki zaboravljeni broj ... moraćemo opet na PP.  Rolling Eyes
Ja svoj ne menjam, ko ni Marica Hrdalo opravu.  teet

Je, orginalna si.  Happy 
Samo ispod piše da prijavim kao uvredljiv sadržaj za odrasle!  zubo zubo zubo
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by darla_ čet sij 28, 2021 11:14 am

besposlenpop je napisao/la:


Je, orginalna si.  Happy 
Samo ispod piše da prijavim kao uvredljiv sadržaj za odrasle!  zubo zubo zubo

To je zbog Zulua, njega i kuje na nasipu cesto prijavljuju kao nastranog  Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Tomica čet sij 28, 2021 3:04 pm

darla_ je napisao/la:
Tomica je napisao/la:


Rjedje se pojavljujes od konjunkcije Jupitera i Saturna tijekom oblacnih dana!

E pa, Vodenjacice, svako ti dobro prizivam i puno onih ostvarenih tihih zeljica koje nikom ne spominjes. Happy

Ostani olujna kakva i jesi pa ce sami vrazi bjezati u suprotnom smjeru ako ti se, njihovom nesrecom, nadju na putu! Grin

Sretan ti rodjendan! 💛

Hvala na lijepim zeljama  Love.

Pa iskrena da budem nisam forume otvorila sigurno preko 3 godine  Grin. Tako da sam totalno van dogadjaja, povremeno pitam Goxicu jel ste zivi i kako ste, to kad nju cujem na rodjendane Bozice i ostale praznike  zubo. Ali eto sto starost ucini od covjeka postane nostalgican, pa eto me malo.

Sto se oluja tice kazu da sam se kultivirala, iako ne znam bas, al ajde okolina je valjda objektivnija  Grin. Ja bi rekla da sad osim sto sam ja olujna imam i olujne pse, sad kad secem po kvartu vise nitko ni ne prilazi, ko rakete su, i u igru poberu sve pred sobom, a kamoli kad im se nesto ne svidja, ali kako vele kakv gazda takvi psi  Grin.

Sta ima kod tebe? Sjetila sam te se neki dan u ducanu sa kristalima, kako je napredovalo to istrazivanje i komuniciranje sa njima? Ja sam kucu napunila orgonitima, sad su mi oni fora.

Za snjegovica shvatila sam tehniku, sad smo se sprijeteljili oznacuje sto ja hocu, a ne on.


Prvo, jako lijepo izgledas i raduje me vidjeti taj tvoj copor oko tebe. Sjetih se kad si gorljivo pricala kako bi htjela psa, onda je naisla Peruanka i sve ti se izmijenilo. Happy Dakle, jos jedan pokazatelj sto se desava kad slijedimo te neke nase zelje bez onog ALI...

Drago mi je i da te korona nije ozbiljnije dotakla, da je taj vrag pregrmljen, i nadam se da se sad ipak odmaras vise nego sto si nameces kojekakve obaveze.


Meni se u ove tri godine preokrenulo dosta toga, zapravo, nevoljko, nezeljeno, iznenada uronila sam u iracionalnost citavog svemira, rasprsila sam se u metez konstantnih promjena i otad se preslagujem, iako znam da je i ta djelomicna stabilnost nesto privremeno. Pojavom pandemije nisam bila iznenadjena, cini mi se da sam je i naslucivala, onako kako se naslucuje grabezljivac u mracnoj sumi, odnosno njegovo prisustvo nakon sto ugledas kosti neke nesretne zivotinje cije staniste nije na tom podrucju.

I gledam tu nasu stvarnost koja se pogorsava pa mislim kako su medju nama postojale osobe koje su je svojim tihim prisustvom sidrile. Kao da je njihovim odlaskom stvoreno povece ostecenje koje guta okolnu tvar i utjece i na ostatak prostornovremenskog tkiva. Metafizicke crne rupe.


I zato mi se otkriva kako treba slijediti onu nasu najkrhkiju zelju koja nam se konstantno namece, koju smo izbjegavali zbog bezbrojnih ALI, ono nesto na sto bismo pomislili baviti se time da zivimo u svijetu u kojem ne moramo razmisljati o silnim obavezama i egzistencijalnim pitanjima.

Happy

Znam da je ovaj komentar mozda previse mracan, ali to nije onaj mrak duboke noci bez mjesecine, nego onaj mrak prije praskozorja (u kojem vec nazires oblike i odlucan si dograbiti ih i iznijeti na svjetlo novog dana).


P. S. ne znam zasto su se bas ovakve misli htjele pokazati ali ionako rijetko znam sto cu napisati prije pisanja ili dok pisem. Grin

Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade čet sij 28, 2021 3:52 pm

o bokte tek sada vidim ovu temu ja inače otvorim samo wajter i vidim darlu na wajteru kako nešto stručno špreha i dok čitam taj referat sjetih se da negdje u ovo doba ima rođendan nisam bio siguran ali za svaki slučaj stavio sam čestitku na wajter.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by bitvica čet sij 28, 2021 8:56 pm

Darli sam tamo čestitala, a ovdje ću zagriti Tomicu. Happy
bitvica
bitvica

Posts : 161
Join date : 16.08.2020

[Vrh] Go down

Topic od zagrljaja :) - Page 5 Empty Re: Topic od zagrljaja :)

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.