Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjige za citanje

+2
besposlenpop
darla_
6 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet vel 05, 2021 1:12 pm

darla_ je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:


ma probao sam nikoga to ne zanima ni u tragovima. ja se skroz ufuram u priču i nula bodova feedback je odjeb tj. peđimo na neke lakše teme recimo pivske...pulski intelektualci su posebna sorta nečega njima pričam ali njih ne zanima povijest nego ih zanima koliko znam zubo   jizzz

pizza i bira može dok ti uživaš u hrani ja bi ti mogao ispričati što je sve na mjestu te pizzerije bilo prije 100, 200, 1000, 3000, 10.000 godina...

Prodano, uzeti cu pizzu i birru to go, em sto je to danas normalno, em da ja to sve vidim uzivo, da se ufuram u pricu  farao  Grin

ok nećemo moć sve u jedan dan jer ima toga puno za proći i pješačiti ali jedan dio možemo. uzmi neke treking patike jer se ide po terenu.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet vel 05, 2021 1:14 pm

besposlenpop je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:OK.
Idem sad po gablec ...  Cool

Pope ti si groblje kokoši...tako mi tu u Istri zovemo pope župnike svećenike zubo
Kakve kokoši, kupil sam dve bosanske polupice u Konzumu.  Happy

kaj postiš da mi prostiš? mogel si imat za gablec posnu hostiju i kalež vinceka...
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by darla_ pet vel 05, 2021 1:16 pm

Bajum Badum je napisao/la:


ok nećemo moć sve u jedan dan jer ima toga puno za proći i pješačiti ali jedan dio možemo. uzmi neke treking patike jer se ide po terenu.



Ne moze u stikalma?  Shocked

Pa sto nisi vidio kakvu obucu i odjecu nosim, bogte oblacim se i obuvam u vojnom tvornickom ducanu  Laugh Laugh Laugh.

darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet vel 05, 2021 1:30 pm

kako je ovo ispalo ne znam? nešto sam sjebao sa kvotanjem? jebemu browser.

grrrrr.. kako sam dospio pod drugi nick? idem zapalit duvan...
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gost pet vel 05, 2021 1:54 pm

darla_ je napisao/la:

Nije me dugo bilo pa ne znam sto se dogadjalo i zasto bi bila glupaca, ja te ne smatram glupacom, ali da imas taj jedan poriv intenetskog senzacionalizma i potrebu da sokiras, bar tada kad sam bila redovitija na forumu to mi je tako ostalo, jesam li ili nisam u pravu, ne znam.

ma to meni i nije neki problem jer je to pitanje osobnog ukusa... iako samo apsolutno svjesna kako to djeluje na puk, da ne kažem plebs  zubo
znači ako se prosipam po internetima želim biti zanimljiva - imam panični strah od dosade i dosadnog Wink a moj ukus i smisao za humor je kako kažeš - senzacionalistički, šokantan, ja bih rekla - egzibicionistički, brutalan, crn... odnosno, to je način i stil koji je meni zanimljiv i što volim čitati pa sam to nastojala i pružiti/ponuditi... s tim da je meni fakat jebeni internet bio igralište i to jedno veliko i dječje... i to za miću djecu  zubo  zubo  zubo
hrpa tih priča i pričica koje sam ispričala velikim djelom su služile, prvenstveno, meni za zabavu... osjećala sam se ko šeherezada - dok pričaš ideš dalje, kupuješ si po dan života, produžuješ život.
ne tako dramatično al me bereš, ne?. nije se radilo o životu... ili ipak je...  Cool

darla_ je napisao/la:
Ostati u bejzu do penzije? To ces me morati podsjetiti kaj to znaci, kaj bi bio bejz?

ma jednom prilikom si komentirala na moju izjavu kako sam totalno zadovoljno letargijom od posla koji sam dugo godina radila, turistički u charteru brodova, da to ne može biti istina, odnosno da mogu biti zadovoljna jedino ako radim u googlu... ali to je fakt. srećom ne patim od karijera i ne jebe me vlastiti potencijal naspram rezultata... nekak guslam dan po dan s vrlo malim, da ne kažem sitnim Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by besposlenpop pet vel 05, 2021 2:02 pm

Bajum Badum je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:OK.
Idem sad po gablec ...  Cool

Pope ti si groblje kokoši...tako mi tu u Istri zovemo pope župnike svećenike zubo
Kakve kokoši, kupil sam dve bosanske polupice u Konzumu.  Happy

kaj postiš da mi prostiš?  mogel si imat za gablec posnu hostiju i kalež vinceka...
Knjige za citanje - Page 3 Minute-pizza
Ko dva kravlja jezika.
Dost bi mi bila i jedna.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade pet vel 05, 2021 3:26 pm

besposlenpop je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:OK.
Idem sad po gablec ...  Cool

Pope ti si groblje kokoši...tako mi tu u Istri zovemo pope župnike svećenike zubo
Kakve kokoši, kupil sam dve bosanske polupice u Konzumu.  Happy

kaj postiš da mi prostiš?  mogel si imat za gablec posnu hostiju i kalež vinceka...
Knjige za citanje - Page 3 Minute-pizza
Ko dva kravlja jezika.
Dost bi mi bila i jedna.

izgleda mi kao otrov za pantigane. jel jestivo?
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by besposlenpop pet vel 05, 2021 7:03 pm

Bajum Badum je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Kakve kokoši, kupil sam dve bosanske polupice u Konzumu.  Happy

kaj postiš da mi prostiš?  mogel si imat za gablec posnu hostiju i kalež vinceka...
Knjige za citanje - Page 3 Minute-pizza
Ko dva kravlja jezika.
Dost bi mi bila i jedna.

izgleda mi kao otrov za pantigane. jel jestivo?
Ak neko zna napravit smrznute pice, onda to znaju Bosanci.  Wink
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gost ned vel 07, 2021 8:22 am

Klupaća je napisao/la:
darla_ je napisao/la:

Nije me dugo bilo pa ne znam sto se dogadjalo i zasto bi bila glupaca, ja te ne smatram glupacom, ali da imas taj jedan poriv intenetskog senzacionalizma i potrebu da sokiras, bar tada kad sam bila redovitija na forumu to mi je tako ostalo, jesam li ili nisam u pravu, ne znam.

ma to meni i nije neki problem jer je to pitanje osobnog ukusa... iako samo apsolutno svjesna kako to djeluje na puk, da ne kažem plebs  zubo
znači ako se prosipam po internetima želim biti zanimljiva - imam panični strah od dosade i dosadnog Wink a moj ukus i smisao za humor je kako kažeš - senzacionalistički, šokantan, ja bih rekla - egzibicionistički, brutalan, crn... odnosno, to je način i stil koji je meni zanimljiv i što volim čitati pa sam to nastojala i pružiti/ponuditi... s tim da je meni fakat jebeni internet bio igralište i to jedno veliko i dječje... i to za miću djecu  zubo  zubo  zubo
hrpa tih priča i pričica koje sam ispričala velikim djelom su služile, prvenstveno, meni za zabavu... osjećala sam se ko šeherezada - dok pričaš ideš dalje, kupuješ si po dan života, produžuješ život.
ne tako dramatično al me bereš, ne?. nije se radilo o životu... ili ipak je...  Cool

darla_ je napisao/la:
Ostati u bejzu do penzije? To ces me morati podsjetiti kaj to znaci, kaj bi bio bejz?

ma jednom prilikom si komentirala na moju izjavu kako sam totalno zadovoljno letargijom od posla koji sam dugo godina radila, turistički u charteru brodova, da to ne može biti istina, odnosno da mogu biti zadovoljna jedino ako radim u googlu... ali to je fakt. srećom ne patim od karijera i ne jebe me vlastiti potencijal naspram rezultata... nekak guslam dan po dan s vrlo malim, da ne kažem sitnim Laugh
Nega, da citiram samu sebe... Laugh  jos jedan dodatak zake se nisam nikada aktivirala po pitanju karijere odnosno inzistiranju na necem "pametnom" u zivotu...
Nazalost u jako puno, previse stvari/podrucja reagiram na nacin da nesto probam/zagrebem i vidim gdje stojim po pitanju tog podrucja i onda, ovisno o interesu/vaznosti koju pridajem to podrucju djelujem ili ne djelujem... tako sam kao dijete obozavala klavir i popila mozak roditeljima na tu temu... upisase oni mene na sviranje klavira. Nakon par mjeseci mi je bilo savrseno jasno da nikada necu ovladati tim instrumentom na nacin koji bi me zadovoljio i htjela sam odustati. Fader  je na to rekao - mi nismo kviteri i de se malo treniraj, mozda se probudis... odtrenirala sam 6 godina potpuno svjesna da od toga nikada nista.
Drugo podrucje, slican princip, krenula je skola, obrazovanje... tu sam vrlo brzo shvatila koliko truda/ulaganja mi je potrebno za nekakv uspjeh koji mi je ok po mojim standardima. Znaci osnovna - petaka, srednja - cetvrtica, a onda zavrsiti neki vakultet da imas i taj papir... znaci, ne koliko mogu nego koliko je dovoljno. Zasto? Zato sto sam vidjela da mi to lezi da s tim necu imati problema i da tu ne lezi moj core problem s kojim se moram izboriti ne bi li bila sretna/slobodna od lanaca s kojima se svi radjamo, svak u svom podrucju/dijelu psihe... sigurna sam da ne postoji savrsen covjek.  zubo
Znaci, skola/obrazovanje/karijera nije podrucje moje borbe.
Podrucje moje borbe bila je moja zapretenost, zatvorenost, anskioznost... naravno, u tudjim ocima sam ja mozda bila izuzetno i preotvorena, ali po zahtjevima moje duse to nije bilo to. A to mi je podrucje bilo krucijalno za nivo srece koji sam si prizeljkivala. To nije bilo podrucje svirca klavira, podrucje moje borbe lezalo je drugdje. I zato cijeli zivot ratujem sa sobom ne dokazujuci se kroz posao, batrgam se s komuniiacijom, batrgam se pobjedjivanjem sebe u smislu da reagiram spontano i na prvu, batrgam se s podrucjem s kojim velika vecina nema problema nego im je spontana i na koju niti ne obracaju paznju...
I tak... zato svi ti jebeni egzibicionizmi, sokovi, senzacije i pizde mile matere... bilo mi je potrebno... morala sam si probiti kukuljicu... i tak...
Nekome ne bi bile potrebne tak drasticne mjere/metode, meni su trebale... kako rekosmo, nisu svakome granice na istoj crtici metra...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by darla_ ned vel 07, 2021 10:01 am

Bajum Badum je napisao/la:kako je ovo ispalo ne znam? nešto sam sjebao sa kvotanjem? jebemu browser.

grrrrr.. kako sam dospio pod drugi nick? idem zapalit duvan...
  zubo zubo zubo zubo  ... magija je u pitanju ... kako postati druga osoba uz pomoc forumcroatiana Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by darla_ ned vel 07, 2021 10:21 am

Klupaća je napisao/la:
Nega, da citiram samu sebe... Laugh  jos jedan dodatak zake se nisam nikada aktivirala po pitanju karijere odnosno inzistiranju na necem "pametnom" u zivotu...
Nazalost u jako puno, previse stvari/podrucja reagiram na nacin da nesto probam/zagrebem i vidim gdje stojim po pitanju tog podrucja i onda, ovisno o interesu/vaznosti koju pridajem to podrucju djelujem ili ne djelujem... tako sam kao dijete obozavala klavir i popila mozak roditeljima na tu temu... upisase oni mene na sviranje klavira. Nakon par mjeseci mi je bilo savrseno jasno da nikada necu ovladati tim instrumentom na nacin koji bi me zadovoljio i htjela sam odustati. Fader  je na to rekao - mi nismo kviteri i de se malo treniraj, mozda se probudis... odtrenirala sam 6 godina potpuno svjesna da od toga nikada nista.
Drugo podrucje, slican princip, krenula je skola, obrazovanje... tu sam vrlo brzo shvatila koliko truda/ulaganja mi je potrebno za nekakv uspjeh koji mi je ok po mojim standardima. Znaci osnovna - petaka, srednja - cetvrtica, a onda zavrsiti neki vakultet da imas i taj papir... znaci, ne koliko mogu nego koliko je dovoljno. Zasto? Zato sto sam vidjela da mi to lezi da s tim necu imati problema i da tu ne lezi moj core problem s kojim se moram izboriti ne bi li bila sretna/slobodna od lanaca s kojima se svi radjamo, svak u svom podrucju/dijelu psihe... sigurna sam da ne postoji savrsen covjek.  zubo
Znaci, skola/obrazovanje/karijera nije podrucje moje borbe.
Podrucje moje borbe bila je moja zapretenost, zatvorenost, anskioznost... naravno, u tudjim ocima sam ja mozda bila izuzetno i preotvorena, ali po zahtjevima moje duse to nije bilo to. A to mi je podrucje bilo krucijalno za nivo srece koji sam si prizeljkivala. To nije bilo podrucje svirca klavira, podrucje moje borbe lezalo je drugdje. I zato cijeli zivot ratujem sa sobom ne dokazujuci se kroz posao, batrgam se s komuniiacijom, batrgam se pobjedjivanjem sebe u smislu da reagiram spontano i na prvu, batrgam se s podrucjem s kojim velika vecina nema problema nego im je spontana i na koju niti ne obracaju paznju...
I tak... zato svi ti jebeni egzibicionizmi, sokovi, senzacije i pizde mile matere... bilo mi je potrebno... morala sam si probiti kukuljicu... i tak...
Nekome ne bi bile potrebne tak drasticne mjere/metode, meni su trebale... kako rekosmo, nisu svakome granice na istoj crtici metra...

Jebemu Matzo jucer sam bila na treninzima cieli bogoveci dan, a navecer na partyiju pa sam jos opijena sto nedstatkom kisika sto parama feste ali pokusati cu da se koncetrisem zubo .

Poroblem s ovim odgovorom je da moze zvucati pretenciciozno i svi mi jerimo nekim svojim arisnom jel tako. Nekim stvarim kojima smo uvjetovani od mjesta gdje smo rodjeni, obitelji gdje smo odrasli i kasnijim nekim dogadjajima koji su na nas ostavili neki veci inpakt.

Ukratko svi mi se moramo boriti sa svojim psihom koliko god necije traume izgledale vece ili manje, i to po meni ne moze biti cilj zivota, to je jednostavno survival mode na najjace. Ja sam isto dugo vjerovala recimo da neki ako to hoces tako zvati duhovni ili produhovljeni covjek je neki cilj, ono maltene zanimanje, mislim mnogi su si od toga danas i napravili zanimanje. Ono sto je poanta je da na kraju dana svi ti ljudi se moraju baviti zivotnim sranjima kao i smetlar. Svi mi imamo neku prtljagu koju nosimo i sa vremenom ako nam je to glavno usmjerenje to jednostavno postane izgovor za necinjenje. Za izgovore da nam se gleda kroz prste, za jedan bijeg u kojem na kraju dana se sve svodi, a pusti nju ona je opicena i to je to.

Mislim egzibicionizam je prvenstveno proiv da covjek bude vidjen i primjecen. Ovo govorim ne da pametujem nego zato kaj sam prosla taj cijeli krug mozda ne u obimu u kojem ti jesi, ali mi je jasno o cem pricas, kod mene se manifestiralo drugacije, ali to nije niti bitno.

Perfekcionizam je u biti druga strana odustajanja, ono ako nije savrseno ja to necu i to mi je poznato. U biti najgore se osobama koje jesu perfekcionisti pomiriti sa time da je 99,9 % nas samo prosjecno. I koacno se opustiti i dozvoliti si biti prosjecan i uzivati u biti u onome sto radimo, bez da sami sebe vrednujemo nekim nasi djecjim zamisljenim arsinom.

Zak ja ovaj doktorat razvlacim ko zvaku jer kao uvijek mi jos nesto fali da to bude ono sto ja hocu, pri tome imam zilion vrlo racionalnih objasnjenja, koja se na kraju dana svedu na kako sam susreo gospodina pimpeka, odnosno strah.

Lijepo je baviti se svojim mentalnim stanjima, no kako je rekao jedan meni drag filozof to jeoandorina kutija, taman rejsis jedno, nadjes drugo i izgubis zivo u labirintu svoje podsvjesti, na koju u konacnici ni ne mozes djelovati. Jer jedna nit vuce drugu i tako do u beskanocnost.

Treba se pomriti sa time da smo svi smrtni i da sm svi manje ili vise sjebani i manje ili vise razvili kompenzacijske mehanizme i jednostavno si sloziti strukturu u kojoj mozemo funkcionirati, jer zivot je kratak Matzo, jako kratak. Evo meni je ovih 14 godina forumskih tako proletilo kao da sam jucer dosla i kad se okrenem, mislim da sam mogla jebeno bolje utrositi to vrijeme, ali nisam jer mi je uvijek nesto falilo i jel sam razbijala glavu totalno beznacajnim stvarima.

I idem sad popiti sok od poma sa tbascom, bogte moram doci sebi Laugh
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gnječ i tvornica čokolade ned vel 07, 2021 11:48 am

darla_ je napisao/la:
Bajum Badum je napisao/la:kako je ovo ispalo ne znam? nešto sam sjebao sa kvotanjem? jebemu browser.

grrrrr.. kako sam dospio pod drugi nick? idem zapalit duvan...
  zubo zubo zubo zubo  ... magija je u pitanju ... kako postati druga osoba uz pomoc forumcroatiana Grin

kliknuo sam edit umjesto quote malo me smeo snjegovič plus šit browser koji fecera i krca stranicu kao da krca ugljen.
Gnječ i tvornica čokolade
Gnječ i tvornica čokolade

Posts : 1635
Join date : 13.12.2019

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by besposlenpop ned vel 07, 2021 11:53 am

Klupaća je napisao/la:
Klupaća je napisao/la:
darla_ je napisao/la:

Nije me dugo bilo pa ne znam sto se dogadjalo i zasto bi bila glupaca, ja te ne smatram glupacom, ali da imas taj jedan poriv intenetskog senzacionalizma i potrebu da sokiras, bar tada kad sam bila redovitija na forumu to mi je tako ostalo, jesam li ili nisam u pravu, ne znam.

ma to meni i nije neki problem jer je to pitanje osobnog ukusa... iako samo apsolutno svjesna kako to djeluje na puk, da ne kažem plebs  zubo
znači ako se prosipam po internetima želim biti zanimljiva - imam panični strah od dosade i dosadnog Wink a moj ukus i smisao za humor je kako kažeš - senzacionalistički, šokantan, ja bih rekla - egzibicionistički, brutalan, crn... odnosno, to je način i stil koji je meni zanimljiv i što volim čitati pa sam to nastojala i pružiti/ponuditi... s tim da je meni fakat jebeni internet bio igralište i to jedno veliko i dječje... i to za miću djecu  zubo  zubo  zubo
hrpa tih priča i pričica koje sam ispričala velikim djelom su služile, prvenstveno, meni za zabavu... osjećala sam se ko šeherezada - dok pričaš ideš dalje, kupuješ si po dan života, produžuješ život.
ne tako dramatično al me bereš, ne?. nije se radilo o životu... ili ipak je...  Cool

darla_ je napisao/la:
Ostati u bejzu do penzije? To ces me morati podsjetiti kaj to znaci, kaj bi bio bejz?

ma jednom prilikom si komentirala na moju izjavu kako sam totalno zadovoljno letargijom od posla koji sam dugo godina radila, turistički u charteru brodova, da to ne može biti istina, odnosno da mogu biti zadovoljna jedino ako radim u googlu... ali to je fakt. srećom ne patim od karijera i ne jebe me vlastiti potencijal naspram rezultata... nekak guslam dan po dan s vrlo malim, da ne kažem sitnim Laugh
Nega, da citiram samu sebe... Laugh  jos jedan dodatak zake se nisam nikada aktivirala po pitanju karijere odnosno inzistiranju na necem "pametnom" u zivotu...
Nazalost u jako puno, previse stvari/podrucja reagiram na nacin da nesto probam/zagrebem i vidim gdje stojim po pitanju tog podrucja i onda, ovisno o interesu/vaznosti koju pridajem to podrucju djelujem ili ne djelujem... tako sam kao dijete obozavala klavir i popila mozak roditeljima na tu temu... upisase oni mene na sviranje klavira. Nakon par mjeseci mi je bilo savrseno jasno da nikada necu ovladati tim instrumentom na nacin koji bi me zadovoljio i htjela sam odustati. Fader  je na to rekao - mi nismo kviteri i de se malo treniraj, mozda se probudis... odtrenirala sam 6 godina potpuno svjesna da od toga nikada nista.
Drugo podrucje, slican princip, krenula je skola, obrazovanje... tu sam vrlo brzo shvatila koliko truda/ulaganja mi je potrebno za nekakv uspjeh koji mi je ok po mojim standardima. Znaci osnovna - petaka, srednja - cetvrtica, a onda zavrsiti neki vakultet da imas i taj papir... znaci, ne koliko mogu nego koliko je dovoljno. Zasto? Zato sto sam vidjela da mi to lezi da s tim necu imati problema i da tu ne lezi moj core problem s kojim se moram izboriti ne bi li bila sretna/slobodna od lanaca s kojima se svi radjamo, svak u svom podrucju/dijelu psihe... sigurna sam da ne postoji savrsen covjek.  zubo
Znaci, skola/obrazovanje/karijera nije podrucje moje borbe.
Podrucje moje borbe bila je moja zapretenost, zatvorenost, anskioznost... naravno, u tudjim ocima sam ja mozda bila izuzetno i preotvorena, ali po zahtjevima moje duse to nije bilo to. A to mi je podrucje bilo krucijalno za nivo srece koji sam si prizeljkivala. To nije bilo podrucje svirca klavira, podrucje moje borbe lezalo je drugdje. I zato cijeli zivot ratujem sa sobom ne dokazujuci se kroz posao, batrgam se s komuniiacijom, batrgam se pobjedjivanjem sebe u smislu da reagiram spontano i na prvu, batrgam se s podrucjem s kojim velika vecina nema problema nego im je spontana i na koju niti ne obracaju paznju...
I tak... zato svi ti jebeni egzibicionizmi, sokovi, senzacije i pizde mile matere... bilo mi je potrebno... morala sam si probiti kukuljicu... i tak...
Nekome ne bi bile potrebne tak drasticne mjere/metode, meni su trebale... kako rekosmo, nisu svakome granice na istoj crtici metra...
Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by besposlenpop ned vel 07, 2021 12:00 pm

darla_ je napisao/la:
Klupaća je napisao/la:...

...
Lijepo je baviti se svojim mentalnim stanjima, no kako je rekao jedan meni drag filozof to jeoandorina kutija, taman rejsis jedno, nadjes drugo i izgubis zivo u labirintu svoje podsvjesti, na koju u konacnici ni ne mozes djelovati. Jer jedna nit vuce drugu i tako do u beskanocnost.
...
A je  teet ... evo, pokvarena mi je roleta već skoro 2 meseca i nikak mi se ne da popravljat, a sinoć mi se opet zaštopal odvod u kuhinji ... pa moram!  Angry


Zadnja promjena: besposlenpop; pon vel 08, 2021 9:33 am; ukupno mijenjano 1 put.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 7:43 pm

steta. Nadam se da su i darla i blitva vidjele moje postove. Nisu bili histe4icni nit ishitreni, bili su vrlo otvoreni, trezveni i right on point. Steta sto nemaju svi ista prava i sto su neki jednakiji.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Tomica pon vel 08, 2021 7:48 pm

Maco, dio sam teme jednostavno prebacila u Basket (dakle, nisu samo tvoji postovi u pitanju, vec svih nas). Taj se dio topica moze reaktivirati ako bas dodje do opceg zgrazanja, znaci sve sto se pisalo nije brisano, ali voljela bih da ostanu ondje gdje su sada jer nije krenulo u dobrom smjeru.

Pozdrav.
Tomica
Tomica

Posts : 1260
Join date : 19.07.2018

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 8:00 pm

Ok Matzo odgovoriti cu ti na Wajteru, ako i to bude za brisanje, Tomica ce to rijesiti.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 8:08 pm

darla_ je napisao/la:Ok Matzo odgovoriti cu ti na Wajteru, ako i to bude za brisanje, Tomica ce to rijesiti.
Na wajteru, na j7nakovoj temi?
Ali n3moj iz gnjeva, probaj iskreno. Prema sebi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 8:09 pm

I podsj3cam te da si ti povukla vraga za rep, ne ja ovoga puta.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 8:21 pm

Tomica.Bombadil je napisao/la:Maco, dio sam teme jednostavno prebacila u Basket (dakle, nisu samo tvoji postovi u pitanju, vec svih nas). Taj se dio topica moze reaktivirati ako bas dodje do opceg zgrazanja, znaci sve sto se pisalo nije brisano, ali voljela bih da ostanu ondje gdje su sada jer nije krenulo u dobrom smjeru.

Pozdrav.
Znam Happy mislim, znam da nisu samo moj postovi  Grin  dapace, dala si time veliku zastitu darli zato osvrt na jednakije... a sama je potegnula skakljivu temu koja nije o meni

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 8:30 pm

le mac mac je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Ok Matzo odgovoriti cu ti na Wajteru, ako i to bude za brisanje, Tomica ce to rijesiti.
Na wajteru, na j7nakovoj temi?
Ali n3moj iz gnjeva, probaj iskreno. Prema sebi.

A jedan je Wajter Grin

Matzo ti imas puno predpostavki o meni, koje ja jedino mogu okarakterizirati kao neko zrcaljenje, pa bilo je iskreno i nista sto vec nisam napisala da vnih dana. Sto ti to mislis da ja imam iskreno prema sebi napisati?

Zastitu od koga? Da se nadovezem na drugi post? Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Gost pon vel 08, 2021 8:40 pm

darla_ je napisao/la:
le mac mac je napisao/la:
darla_ je napisao/la:Ok Matzo odgovoriti cu ti na Wajteru, ako i to bude za brisanje, Tomica ce to rijesiti.
Na wajteru, na j7nakovoj temi?
Ali n3moj iz gnjeva, probaj iskreno. Prema sebi.

A jedan je Wajter Grin

Matzo ti imas puno predpostavki o meni, koje ja jedino mogu okarakterizirati kao neko zrcaljenje, pa bilo je iskreno i nista sto vec nisam napisala da vnih dana. Sto ti to mislis da ja imam iskreno prema sebi napisati?

Zastitu od koga? Da se nadovezem na drugi post? Grin
da iskreno napises sto te tocno zulja kod trokuta...
?...ali napisala si vec... i odabirom teme... tako da smtram pricu zavrsenom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by darla_ pon vel 08, 2021 8:47 pm

Kakvog crnog trokuta?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by saritica uto vel 09, 2021 3:26 am

Gost je napisao/la:
... s tim da je meni fakat jebeni internet bio igralište i to jedno veliko i dječje... i to za miću djecu je napisao/la:hrpa tih priča i pričica koje sam ispričala velikim djelom su služile, prvenstveno, meni za zabavu... osjećala sam se ko šeherezada - d
sa tolikim godinama stalkanja iz potaje i pamcenjima ko je sta reko prije 20 god internet nije i niti ce biti igraliste a ni rjesenje nicega. zato, maco, ostani deaktivirana i budi tamo gdje jesi - za svoje vlastito dobro. manje stalkanja, manje supljih prica i beskrajnih analiziranja a vise jednostavnosti - kuhanja, usisavanja i uzivanja pa ce i kile otici a tegoba sa duse.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by saritica uto vel 09, 2021 3:29 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:Pozdrav.
tomice moj, pozdrav i tebi.  Love i pusa iz usa. voli te tvoja sarita.  Love
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Knjige za citanje - Page 3 Empty Re: Knjige za citanje

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics
» Knjige

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.