Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

+7
mala Cat
iluzija
Buffy
besposlenpop
muskokrk
darla_
urbanstyle
11 posters

Stranica 5 / 18. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 2:41 pm

ja isto teško kažem volim te....ono onako kad trebaš uozbiljiti facu i to izgovoriti....ali onoako usput...niej mi uopće problem..ali bože moj ne mogu to baš svakome reći....kad mi je netko drag-ja bi ga najrađe ciloga počupala..namazala rastopljenom čokoladom,štipala mu obrazčiće..išla na žifce..i tako tooo  Love
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 2:43 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:baš ste smješni vi duplići na kultnixu
moram se poškakljati da se nasmijem hihihi

sta ti je ovo? cista zajebancija ili cisto podjebavanje? moramo biti na cisto da sukobi ne eskaliraju...
ak se moram sam škakljat baš mi i nisu smješni, pa bi se moglo reči da je to podjebavanje.
A opet mi je smješna njihova zajebancija na naš račun do određene granice.
Naš račun - mislim ti ja i ostali sa ovog foruma, to smo sad mi.
Tanka je linija između zajebancije i podjebavanja,vrlo lako se pređe ta linija. 
Treba znati stati na vrijeme.
Al đabe ja to pišem opet će se vaditi stari zmazani veš iz ormar i pričat priče iz stoljeća sedmog .
Već sam požalila kaj sam uopće komentirala, al nemoj brisat.
Neka.

ne brisem nista.

i nemojte ništa brisati...
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 2:44 pm

urbanstyle je napisao/la:
escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:
escaped je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Je li ti teže nekome ispričati se od, primjerice, reći nekom da ga voliš?

kad sam u krivu lako se ispricam nije to meni uopce problem nisam narcis kako me Blitva psihoprofilirala jersam stavio narcise forum. da sam stavio zumbule rekla bi da sam zumbul, tulipane...tulipan...
ako nekog volim ne trebam mu joj reci da ga ju volim to se podrazumijeva. ne volim ta laskanja i verbalna potvrdjivanja.

sad si frutolino ćećećećeeee 

prevruće mi je ,,,ne da mis e ni tipl+kti ..sutra ću

dont be silly billy. cim mi netko cesto govori i laska da me voli da mi je prijatelj i takva slicna sranja odmah mi se upali lampica da su nevolje u djiru. rijetko je danas netko nekom prijatelj ili netko nekog voli ako ne postoji neka konkretna korist. barem toliko sam na ovim rvackim pustopoljinama naucio da se uglavnom sve svodi na osobnu korist a vrlo rijetko na pravo prijateljstvo i ljubav. u vecini slucajeva je to vrlo dobro smisljena gluma tj. obmana.
pa daa...slažem se donekle, ali važno je ipak ono pitanje tko je taj netko,nadalje, čovjek se nauči prepoznati čovjeka....stoga taj dio gdje pišeš...nema ni prijateljstva ni ljubavi ako nema koristi...teško će to kod tebe netko promjeniti ako sve započinješ s time(upoznavanja-prijateljstva-druženja-)...tvrdim ti da ima ljudi,tvrdim da postoje ljudi ..ne trebaš biti toliko oprezan, možda si baš ti, radi tih predpostavki milijun puta zajebo stvar...iz predostrožnosti ,iz straha da ti se ne upali lampica...

ali moj komentar nije išao u tom smjeru ,sinoć sam mislila da si frutolino-obzirom na baner..i obzirom na pisanja o narcisima ...ali eto nije mi bilo mrsko odgovoriti na tvoj post

ma ne govorim ja za sebe, pisem da su dosla takva vremena gdje nitko vise nikome ne vjeruje i gdje se sve gleda kroz prizmu korisi priznao to netko ili ne to je tako. okreni se oko sebe pa ces vidjeti.
ja sam po defaultu vuk samotnjak i vise mi odgovara samoca nego neko bezvezno drustvo sto ne znaci da sam mizantrop, dapace. ali dosta sam se puta u zivotu opekao i ne namjeravam potrositi vise ni sekunde vremena u nekim plasticnim prijateljstvima i nedajboze intimnijim vezama. sve to sto dalje od mene, meni takvo sto ne treba.

znam da je frutolino zajebancija na pisanije o narcisima ali samo sam se nadovezao na tvoj post. meni je pun kurac tih devijantnih mentalnih patologija i igara koje furaju pizda i ekipa. meni je stvarno toga pun kurac. necu sad rec da bi moglo doc i do fizickog obracuna u rl ali moglo bi se desiti. i moje srpljenje ima granicu. a sto se tice narcisa bas je mene Blitva nasla etiketirati kao narcisa i lopova tudjih laptopa. fulala je sefa, stanicu i sto kilometara pruge a i jos nesto vise.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 2:50 pm

urbanstyle je napisao/la:pa tema je otvorena da ljudi pišu i dopisuju se...ja se nemam s kim posebno nadjebavat...i praf za praf sve da me netko i izazove..nabiem ga na kurac i idem dalje...bokteee od 2004 pišem po forumima..đizss 

sve već viđeno...klanje-ljubljenje-mirenje-oprosti-ovo-ono... zubo ali sve je to šarm...

sve to stoji. ali da ce netko plasirati lazi o meni i mene klevetati, e bogami to nece moci bez drakonskih posljedica. sve mogu pretrpjet ali da me se lazima pokusava diskreditirati e to ne dozvoljavam pa i pod cijenu zivota. nisam ja niciji klaun da ce se mene podjebavat.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 3:01 pm

ok, sad si bio jasniji  Silly 

ne pišeš o sebi nego općenito, tvoja je stvar hoćeš li ti u nekome prepoznati sve to o čemu pišemo ,ustvari točnije je- da li znaš prepoznati ili ćeš odgurnuti..stvar je izbora , naravno...

ja nikada Ljude ne guram od sebe 

što se tiče tebe i bitve, to vas dvoje poriješavajte , nisam nikada bila svjedok ničijih dopisivanja ,razgovora , druženja u rl,tko je što komu rekao i kako je ovaj drugi to shvatio i percipirao...bila sam svjedokom jednog divnog druženja od dva dana ..ostalo je za mene nepojmljivo i s jedne i s druge strane..stoga kad bitve dođe, a rekla je da će doći ,probajte to riješiti
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 3:03 pm

escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:pa tema je otvorena da ljudi pišu i dopisuju se...ja se nemam s kim posebno nadjebavat...i praf za praf sve da me netko i izazove..nabiem ga na kurac i idem dalje...bokteee od 2004 pišem po forumima..đizss 

sve već viđeno...klanje-ljubljenje-mirenje-oprosti-ovo-ono... zubo ali sve je to šarm...

sve to stoji. ali da ce netko plasirati lazi o meni i mene klevetati, e bogami to nece moci bez drakonskih posljedica. sve mogu pretrpjet ali da me se lazima pokusava diskreditirati e to ne dozvoljavam pa i pod cijenu zivota. nisam ja niciji klaun da ce se mene podjebavat.


pa ja i dalje vjerujem da ćete to znati riješiti, pa ako si sa darlom uspio porješavati neke stvari, ne vidim zašto i ovo ne bi mogao...veliš podjebavanje....pa daaa..bilo je podjebavanja od dosta forumaša...istina
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by darla_ pon lip 09, 2014 3:11 pm

Ja vam glede suseda mislim da sto vise reagiras, to njima zabavnije  Grin . Probas jednom objasniti sto smatras da nije okei, vidis da ne ide, okrenes se drugim stvarima, odnosno temama.

Mica Maco ti tamo malo uspori da nebi i ti morala u azil, iako si tu dobrovoljno vec  zubo .

Od svega meni je najjace iscudjavanje oko toga sto onda ljudi nece tamo doci i pisati, a eto cemu ce dolaziti, kad sve sto je ikad valjalo na kultnim forumima je vec tamo. Mrak  Laugh .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 3:11 pm

urbanstyle je napisao/la:ok, sad si bio jasniji  Silly 

ne pišeš o sebi nego općenito, tvoja je stvar hoćeš li ti u nekome prepoznati sve to o čemu pišemo ,ustvari točnije je- da li znaš prepoznati ili ćeš odgurnuti..stvar je izbora , naravno...

ja nikada Ljude ne guram od sebe 

što se tiče tebe i bitve, to vas dvoje poriješavajte , nisam nikada bila svjedok ničijih dopisivanja ,razgovora , druženja u rl,tko je što komu rekao i kako je ovaj drugi to shvatio i percipirao...bila sam svjedokom jednog divnog druženja od dva dana ..ostalo je za mene nepojmljivo i s jedne i s druge strane..stoga kad bitve dođe, a rekla je da će doći ,probajte to riješiti

ne guram ni ja ljude od sebe ali da cu si dozvoliti da me ti isti ljudi gaze e bogami ne. pa nek me smatraju vakim nakim puca mi kurac kao sto i njima puca kurac za mene jer da imaju postovanja ne bi se tako ponasali i druzenje bi se razvijalo u nekom pozitivnom smjeru. medjutim sa zaljenjem moram konstatirat da je neke zene i muskarce otac trebao izdrkat u wece a ne u pizdu materinu.

kao u onom vicu:

sjedi derle u busu kraj njega stoji starcic sa stapom i taj stap pomalo skripi sto ovom derletu koji sjedi ide nakurac pa kaze starcicu:

gospodine kad bi stavili gumicu na vrh stapa ne bi skripio.

a starcic mu odgovara:

e moj sinko da je tvoj caca stavio gumicu na kurac sad bih ja imao gdje sjedit.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 3:15 pm

darla_ je napisao/la:Ja vam glede suseda mislim da sto vise reagiras, to njima zabavnije  Grin . Probas jednom objasniti sto smatras da nije okei, vidis da ne ide, okrenes se drugim stvarima, odnosno temama.

Mica Maco ti tamo malo uspori da nebi i ti morala u azil, iako si tu dobrovoljno vec  zubo .

Od svega meni je najjace iscudjavanje oko toga sto onda ljudi nece tamo doci i pisati, a eto cemu ce dolaziti, kad sve sto je ikad valjalo na kultnim forumima je vec tamo. Mrak  Laugh .


a srca ti paštaš više odgovoarati,,,daj ne jebi darla  zubo 

ali stoji ovo....Probas jednom objasniti sto smatras da nije okei, vidis da ne ide, okrenes se drugim stvarima, odnosno temama
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 3:16 pm

escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:ok, sad si bio jasniji  Silly 

ne pišeš o sebi nego općenito, tvoja je stvar hoćeš li ti u nekome prepoznati sve to o čemu pišemo ,ustvari točnije je- da li znaš prepoznati ili ćeš odgurnuti..stvar je izbora , naravno...

ja nikada Ljude ne guram od sebe 

što se tiče tebe i bitve, to vas dvoje poriješavajte , nisam nikada bila svjedok ničijih dopisivanja ,razgovora , druženja u rl,tko je što komu rekao i kako je ovaj drugi to shvatio i percipirao...bila sam svjedokom jednog divnog druženja od dva dana ..ostalo je za mene nepojmljivo i s jedne i s druge strane..stoga kad bitve dođe, a rekla je da će doći ,probajte to riješiti

ne guram ni ja ljude od sebe ali da cu si dozvoliti da me ti isti ljudi gaze e bogami ne. pa nek me smatraju vakim nakim puca mi kurac kao sto i njima puca kurac za mene jer da imaju postovanja ne bi se tako ponasali i druzenje bi se razvijalo u nekom pozitivnom smjeru. medjutim sa zaljenjem moram konstatirat da je neke zene i muskarce otac trebao izdrkat u wece a ne u pizdu materinu.

kao u onom vicu:

sjedi derle u busu kraj njega stoji starcic sa stapom i taj stap pomalo skripi sto ovom derletu koji sjedi ide nakurac pa kaze starcicu:

gospodine kad bi stavili gumicu na vrh stapa ne bi skripio.

a starcic mu odgovara:

e moj sinko da je tvoj caca stavio gumicu na kurac sad bih ja imao gdje sjedit.
xaxaxa..budalo  zubo
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by darla_ pon lip 09, 2014 3:24 pm

escaped je napisao/la:


budimo ozbiljni na trenutak. mora postojati neka harmonija izmedju rijeci i djela. ako nesto fercera tj. djela i rijeci su u disharmoniji, onda nesto jebeno ne stima. ljude njihove rijeci i djela treba slusati kao sto se slusa muzika.

Ma gle, ja mislim da u druzenju sa ljudima, prvo je bitno sa vremenom shvatiti sto od koga mozes ocekivati i onda na taj nivo svedes komunikaciju. Svi smo mi ljudi od krvi i mesa i radimo super stvari, a bogami i grijesimo, tak da vidis dokle sa nekime ide i dotle ides, naravno ako imas zelju se uopce druziti sa tom osobom. Svi mi moramo jedni kod drugih potrpiti neke stvari koje nam ne leze, jer ima nekih drugih koje nam leze, a ponekad i presutis neke stvari, jer shvatis da te se u biti ne ticu, a nekim rekacijama sjebes i sebi i drugima okolinu, tu mislim na sve nas. Kad vec potezes to neko pitanje, mogla sam i ja onda kad je bilo ono natezanje oko toga zasto su se neki odlogirali i negdje pisu ili ne pisu, piliti piljevinu, medjutim moja procjena je bila da to nema nekog smisla. Neki misle da sam zbog toga ispala glupa ili da sam odustala jer kao su mi argumenti u kurcu. Nisam, nego sam odustala jer sam vidjela da onima kojima to govorim u biti to nista ne znaci. Boli ih kurac.

Pojavljivanje cijele ekipe koja je sada tu na ovom forumu meni je potvrda da sam bila u pravu, a ostali dalje mogu svirati u svoju frulicu i to je to i mogu slobodno uvjeravati sebe da su creme de la creme kultnih i to je skroz legitimno, meni je komicno, ali je legitimno  Grin .

Zato opet ponavljam, kome je jasno je jasno, kome nije nije i udri brigu na veselje  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 3:27 pm

urbanstyle je napisao/la:
escaped je napisao/la:
urbanstyle je napisao/la:pa tema je otvorena da ljudi pišu i dopisuju se...ja se nemam s kim posebno nadjebavat...i praf za praf sve da me netko i izazove..nabiem ga na kurac i idem dalje...bokteee od 2004 pišem po forumima..đizss 

sve već viđeno...klanje-ljubljenje-mirenje-oprosti-ovo-ono... zubo ali sve je to šarm...

sve to stoji. ali da ce netko plasirati lazi o meni i mene klevetati, e bogami to nece moci bez drakonskih posljedica. sve mogu pretrpjet ali da me se lazima pokusava diskreditirati e to ne dozvoljavam pa i pod cijenu zivota. nisam ja niciji klaun da ce se mene podjebavat.


pa ja i dalje vjerujem da ćete to znati riješiti, pa ako si sa darlom uspio porješavati neke stvari, ne vidim zašto i ovo ne bi mogao...veliš podjebavanje....pa daaa..bilo je podjebavanja od dosta forumaša...istina

sa Darlom se nisam ni posvadjao tako da se ne mogu odsvadjat. sa Blitvom je druga prica. kad bih ti poslao ( sto naravno necu uciniti jer nisam smece ) njene kilometarske mailove vise histericne romane nego mailove meni u kojima me optuzuje za svo zlo od kamenog doba pa do pitaj boga, rekla bi samoj sebi: ma judi jeli to moguce?

i jos jednom ponavljam da ne zelim trositi vrijeme ljececi online necije frustracije. postoje strucnjaci kojima se plati pa se klati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by darla_ pon lip 09, 2014 3:31 pm

urbanstyle je napisao/la:



a srca ti paštaš više odgovoarati,,,daj ne jebi darla  zubo 

ali stoji ovo....Probas jednom objasniti sto smatras da nije okei, vidis da ne ide, okrenes se drugim stvarima, odnosno temama

Pa ne mislim ja osobno, nego bilo tko  zubo , ali dobro i to je dio tog cuvenog "kultnog" folklora.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 3:34 pm

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:


budimo ozbiljni na trenutak. mora postojati neka harmonija izmedju rijeci i djela. ako nesto fercera tj. djela i rijeci su u disharmoniji, onda nesto jebeno ne stima. ljude njihove rijeci i djela treba slusati kao sto se slusa muzika.

Ma gle, ja mislim da u druzenju sa ljudima, prvo je bitno sa vremenom shvatiti sto od koga mozes ocekivati i onda na taj nivo svedes komunikaciju. Svi smo mi ljudi od krvi i mesa i radimo super stvari, a bogami i grijesimo, tak da vidis dokle sa nekime ide i dotle ides, naravno ako imas zelju se uopce druziti sa tom osobom. Svi mi moramo jedni kod drugih potrpiti neke stvari koje nam ne leze, jer ima nekih drugih koje nam leze, a ponekad i presutis neke stvari, jer shvatis da te se u biti ne ticu, a nekim rekacijama sjebes i sebi i drugima okolinu, tu mislim na sve nas. Kad vec potezes to neko pitanje, mogla sam i ja onda kad je bilo ono natezanje oko toga zasto su se neki odlogirali i negdje pisu ili ne pisu, piliti piljevinu, medjutim moja procjena je bila da to nema nekog smisla. Neki misle da sam zbog toga ispala glupa ili da sam odustala jer kao su mi argumenti u kurcu. Nisam, nego sam odustala jer sam vidjela da onima kojima to govorim u biti to nista ne znaci. Boli ih kurac.

Pojavljivanje cijele ekipe koja je sada tu na ovom forumu meni je potvrda da sam bila u pravu, a ostali dalje mogu svirati u svoju frulicu i to je to i mogu slobodno uvjeravati sebe da su creme de la creme kultnih i to je skroz legitimno, meni je komicno, ali je legitimno  Grin .

Zato opet ponavljam, kome je jasno je jasno, kome nije nije i udri brigu na veselje  zubo

slazem se sa svime sto si napisala, jedino ne zelim da se ovdje implantira neka sumorna atmosfera jer namjera otvaranja ovog foruma nije bila da se bavimo pacjentima s kultnixa ma da oni imaju jako dobar spin kako zakuhat svadju cak i na daljinu. i stvarno im cestitam koliko su sposobni u destrukciji i induciranju bed vibre.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by darla_ pon lip 09, 2014 3:39 pm

escaped je napisao/la:


slazem se sa svime sto si napisala, jedino ne zelim da se ovdje implantira neka sumorna atmosfera jer namjera otvaranja ovog foruma nije bila da se bavimo pacjentima s kultnixa ma da oni imaju jako dobar spin kako zakuhat svadju cak i na daljinu. i stvarno im cestitam koliko su sposobni u destrukciji i induciranju bed vibre.

Je pa implementira se reakcijama na to sto je tamo napisano, tak da onda ili je sve zajebancija i to se tako prihvati ili se uopce ne komentira, inace je zakuhavanje neminovno  Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 3:46 pm

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:


slazem se sa svime sto si napisala, jedino ne zelim da se ovdje implantira neka sumorna atmosfera jer namjera otvaranja ovog foruma nije bila da se bavimo pacjentima s kultnixa ma da oni imaju jako dobar spin kako zakuhat svadju cak i na daljinu. i stvarno im cestitam koliko su sposobni u destrukciji i induciranju bed vibre.

Je pa implementira se reakcijama na to sto je tamo napisano, tak da onda ili je sve zajebancija i to se tako prihvati ili se uopce ne komentira, inace je zakuhavanje neminovno  Happy

da znam, ja sam svoje rekao sto mislim i stavio tocku i necu razvlacit trakavicu ali tu je Dromsin i Sara i one vjerojatno stosta imaju za rec pa nek razgule jer inace ce bit explozije po forumu. bolje da se sada kazu stvari koje zuljaju nego da se ceka taman kad sve krene u nekom drugom smjeru i drugim temama. zato je Ligeja i otvorila temu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 3:50 pm

o jebote i Limeni je popizdio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 4:08 pm

aaaa....morala sam off....ali jeben vas sad moram sve prvo pročitati...

i još ić kod pisde da vidim šta se to dogaadža...
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by darla_ pon lip 09, 2014 4:16 pm

escaped je napisao/la:o jebote i Limeni je popizdio.

Pa dobro sto se tice tvoje interpretacije onoga sto je Bitva rekla u vezi kompa, tu je u pravu Baabs, nije ona rekla da si nis ti ukrao, nego da imas ili si imao u svom posjedu kopiju njenog kompa. Odnosno je htjela ukazati da je imala maksimalno povjerenje u tebe, tak sam ja to shvatila.

Sto se ostalog tice, tko misli da smo mi jedni drugima samo brojke i slova nakon svih ovih godina druzenja, tu mislim da to bas i nije tako, a Pizda i njegove zajebancije imaju najmanje veze sa time, zasto je nekima negdje ugodno ili neugodno, no polako sve u zivotu dodje na svoje  Happy .
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 4:29 pm

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:o jebote i Limeni je popizdio.

Pa dobro sto se tice tvoje interpretacije onoga sto je Bitva rekla u vezi kompa, tu je u pravu Baabs, nije ona rekla da si nis ti ukrao, nego da imas ili si imao u svom posjedu kopiju njenog kompa. Odnosno je htjela ukazati da je imala maksimalno povjerenje u tebe, tak sam ja to shvatila.

Sto se ostalog tice, tko misli da smo mi jedni drugima samo brojke i slova nakon svih ovih godina druzenja, tu mislim da to bas i nije tako, a Pizda i njegove zajebancije imaju najmanje veze sa time, zasto je nekima negdje ugodno ili neugodno, no polako sve u zivotu dodje na svoje  Happy .

ma imao sam kopiju njene pizde. kakvu jebenu kopiju sam imao da mi je znat? backup stvari sa njenog laptopa kad sam joj reinstalirao windowse i instalirao profi software koji mi je rekla da ih instaliram. podatke s backupa sam vratio na njen laptop i izbrisao ih sa usb sticka. nes ti sto me interesiraju njenje stvari i podaci na laptopu. tu mi ljudi nose vagone laptopa gdje bi stigao da skupljam njihove budalastine koje imaju na kompu. nit me zanima nit se ne prcka po tudjim datotekama, to je profesionalni kodeks neka diskrecija mora biti inace mi nitko ne bi donio pc na servisiranje. ako je ona paranoicna da ja imam njen backup sa njenog laptopa to je njen problem i njenog psihijatra a ne moj jer ja njen backup nemam i niti me njen backup zanima. uz to ja sam joj posudio moj laptop da se moze konektat na internet prema tome mogla je prosvrljat po svim mojim datotekama i mapama na mom laptopu a zato meni ni frisko jebe se meni sto ce ona radit po mom laptopu. dao sam joj ga jer joj je trebao. ali to je presutila, bitno da je naglasila da ja navodno poo njoj i njenoj paranoji imam kopiju njenog kompa a sta je to drugo nego kradja. da bas cu pustit njenu kopiju da mi zauzima mjesto na hard disku. svasta jebote.

a Limeni otvoril temu i jos je nacavlao sticky i sad se cudi kaj ljudi pisu na temi odnosno cudi se zakaj ljudi ne pisu kak bi on htio. jebote postao je ko Anabela.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 4:47 pm

ja i dalje mislim da ste vas dvoje pretjerali..ak baš vidite da ne ide..a jebat ga ne ide i gotovo...ali smatram da možete ignorirat jedan drugoga...svi nešto misle da je jedina dromsica kerozinika..al svi ste vi zapaljivi 

darla ti muči..tri si  foruma syebala...molim te mučiiii -aj se kupat -more ti e baš posuper  zubo
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 4:50 pm

escaped je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:o jebote i Limeni je popizdio.

Pa dobro sto se tice tvoje interpretacije onoga sto je Bitva rekla u vezi kompa, tu je u pravu Baabs, nije ona rekla da si nis ti ukrao, nego da imas ili si imao u svom posjedu kopiju njenog kompa. Odnosno je htjela ukazati da je imala maksimalno povjerenje u tebe, tak sam ja to shvatila.

Sto se ostalog tice, tko misli da smo mi jedni drugima samo brojke i slova nakon svih ovih godina druzenja, tu mislim da to bas i nije tako, a Pizda i njegove zajebancije imaju najmanje veze sa time, zasto je nekima negdje ugodno ili neugodno, no polako sve u zivotu dodje na svoje  Happy .

ma imao sam kopiju njene pizde. 
 Laugh  Laugh  Laugh
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 4:54 pm

urbanstyle je napisao/la:ja i dalje mislim da ste vas dvoje pretjerali..ak baš vidite da ne ide..a jebat ga ne ide i gotovo...ali smatram da možete ignorirat jedan drugoga...svi nešto misle da je jedina dromsica kerozinika..al svi ste vi zapaljivi 

darla ti muči..tri si  foruma syebala...molim te mučiiii -aj se kupat -more ti e baš posuper  zubo

sorry, Blitvu sam samo pitao nek mi objasni cistu zajebanciju i cisto podjebavanje. laptope i kompjutere nisam ni spomenuo, ona je krenula sa plasiranjem lazi na moj racun i na takve podle stvari promptno reagiram pa taman da je Papa jebo bi mu mater. jer vrlo je lako nekome unistiti reputaciju vjestim fabriciranjem lazi. zato sam i reagirao, sto se pickaranja tice boli me kurac ali preko ovakvih fabriciranih spinova ne prelazim tek tako lako.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by urbanstyle pon lip 09, 2014 4:57 pm

ma znam da ti ne plasiraš nikakve private...to mi je skroz ok kod tebe, ali i bittve isto ne priča o privatnim stvrima....mislim da ste se krivo skontali....
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Gost pon lip 09, 2014 5:03 pm

urbanstyle je napisao/la:ma znam da ti ne plasiraš nikakve private...to mi je skroz ok kod tebe, ali i bittve isto ne priča o privatnim stvrima....mislim da ste se krivo skontali....

Blitvi je jezik brzi od mozga. to je njen odnosno jedan od njenih problema.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p - Page 5 Empty Re: Topic za ljutnju, isprike, skakanje po rožicama i milovanje ega .. :p

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 18. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.