Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

It probed our minds ..

4 posters

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by whisperer sri srp 02, 2014 11:09 am

darla_ je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:: ))) to zbog Escovog avatara?

Bakut se skroz popalila na Rusta, ali ne more, Rust je samo moj  Silly


Čim si ga onomad počela svojatati, pretpostavljala sam da se radi o intrigantnoj kombinaciji inteligencije i shebanosti. Silly

Da, filmski cool i privlačan tip, no takvi ne postoje. Happy Dvojac mi je, inače, odlična kombinacija. Pogledam večeras i sutra 7 i 8 seriju, pa se malo osvrnem i na glavni kontekts.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost čet srp 03, 2014 12:06 pm

Okej, dok ti odgledas sezonu, postavit cu sazetak svih dosadasnjih epizoda kao podsjetnik onima koji su s njima upoznati, a ne da im se nanovo gledati kljucne momente... Evo prve cetiri... Vrckave sazetke pisala je osoba pod nickom Muflona. Happy

------

THE LONG BRIGHT DARK

Čula sam da će ova serija postati klasik, ali je gledam.

U špici ima puno žena u gaćama ili bez. Zbog muzike znaš da u će u seriji biti močvarnog tla i konzumacije alkohola. Prozirnog i žutog, 100% ne crnog vina i koktela.

Woody Harrelson se oblizuje: to je prvi znak njegovog reptilskog karaktera. Nosi fino odijelo i vjerojatno lijep sat.

Matthew McConaughey ne izgleda tako dobro. Odmah ću vam otkriti: nešto se loše dogodilo.

Matthew priča tiho jer je karizmatičan. Karizmatični ljudi ne moraju dizati glas: drugi prestanu disati da ih čuju. Šta ako su dvije osobe karizmatične? šapću ful tiho istovremeno gledaju se intenzivno u oči čekaju da druga prva popusti

Onda gledamo Matthewa i Woodyja mlade. Malo su mladi, malo stari. Malo je prošlost, malo sadašnjost.

Ok, ovo se događa: ubijena je žena. TKO JE IZNENAĐEN? (JA NE) Ostavljena je zavezana gola podno velikog drveta. DIGNITE RUKU AKO STE IZNENAĐENI Ona ne može jer su zavezane. Na glavi ima rogove i NARANČASTU kosu.

Jeste li znali da Louisiana ima oblik čizme? Louisiana je ujedno država pelikana.

Matthew vrlo lijepo crta mrtvu ženu u svoju veliku bilježnicu. On je senzibilan, zato ga razdiru demoni.

Woody nosi dva zlatna prstena. Voli pričati o svom penisu. On je puno prozaičniji karakter. Zna da je Matthew bolji od njega, ali i da to ništa ne znači.

Matthew je duboko patio i zato misli da bi bilo bolje da nismo evoluirali do ove razine svijesti. Onda ne bi bilo toliko besmislene boli. Ali ne bi bilo ni 6000 okusa sladoleda, što znači da sam na strani evolucije.

Stariji Matthew malo izgleda kao da je Galadriel jako propala u životu i pustila brkove. To je, recimo, serija u kojoj bih uživala. Ne kažem da u ovoj ne uživam, ali jednostavno ima toliko. muškaraca.

Dobro, Matthew se druži s prostitutkama, Woody ima ženu i dvije kćeri koje gleda dok spavaju i pije viski. (jesam vam rekla) Naš je leš bio prostitutka imena Dora.

Dora u mrtvačnici ima plavu kosu. HOĆE LI MI NETKO TO OBJASNITI?! Vatroslav kaže da to ne može biti greška. On vjeruje u ovu seriju kao što Matthew ne vjeruje u boga.

Dogode se još neke stvari vezane za radnju, npr. dvije su djevojčice nestale. Matthew je jednom imao kćer. u sadašnjosti je ubijena druga žena s rogovima.

Situacija je sljedeća:

Žene nestaju na razne načine. Traži se ubojica. Upoznajemo glavne likove. To su Matthew i Woody. Zapravo, Martin i Rust.

Divimo se muškim umovima. Matthewu jer je tako pametan i dubok i bori se na strani dobra iako u njega ne vjeruje, i ubojici jer je tako pametan i maštovit i vješt s rukama, i zao. To nitko ne kaže, ali vidimo da su impresionirani.

Nadam se da će rješenje svega biti da Louisianom rogate žene lete na pelikanima i povremeno im se dogodi neka nesreća, npr. dok se igraju skrivača ili imaju lezbijske orgije, ali iskreno sumnjam.


SEEING THINGS

Dakle, u ovoj epizodi istraga zaista slabo napreduje. Znam da je to iz nekog razloga briljantno.

Matthew ima ogledalo veličine oka i stoji mu u razini očiju. Toliko toga ovisi o malom zrcalu u visini oka, npr. karakterizacija ovog lika: izbjegava li Matthew taštinu, čudovišta, čitanje budućnosti? Je li to oblik asketizma, mučeništva ili mržnje prema sebi?

Stari Matthew kaže da će ga Woodyjeva žena Maggie spojiti s Laurie, i skoro će se vjenčati. Ali neće. Tako da ne polažite nade u to kad se Laurie pojavi. NOT GONNA HAPPEN.

To je zato što je Matthew ko neki pokvareni fen koji imate godinama i ne želite ga baciti jer je dizajn dobar i uglavnom radi, ali svako malo zašteka i spali vam pramen kose ili samo prestane raditi, a hladno je i prehladite se i dobijete upalu pluća, više puta, dok vam napokon jednom ne bude dosta. Otprilike. Matthew to zna, da vam je bolje bez njega. Zna da vam ne može pomoći.

Pričam toliko o Matthewu jer Woody dobije scenu seksa s nekom boginjom.

Matthew ga ujutro pomiriše i kaže: „You got some pussy on you“. Matthew je Matthew i zna da ta pussy ain’t Maggie’s. To dovede do blagog fizičkog okršaja.

Ne kažem da je Woody loš čovjek, samo da je tip koji će uspjeti u životu.

Naravno, pređu preko toga i idu u bordel. Madame voli bijele mačke. Woody joj očita bukvicu jer je jedna djevojka maloljetna. Ona mu kaže neke stvari o ženskom izboru i ženskom tijelu koje nije vlasništvo muškarca. Slažem se s njom, ali ipak je svodnica maloljetnice pa se slažem i s Woodyjem. 1:1.

Woody, začudo, ima bračnih problema. Kćeri mu imaju neobično puno kenova postavljenih u neki rape scenario.

Tri tipa sličnih kravata žele Matthewu i Woodyju oteti slučaj. ODJEBITE. Kome se gleda Matthewa i Woodyja bez slučaja. 2014. je i smijemo se vašim kravatama.

Woody i Matthew imaju do kraja mjeseca da nešto naprave. Zato se voze autom. Dolaze u spaljenu crkvu gdje živi uhata sova. Čini se da to nije crkva u koju je išla Dora. Ali onda Matthew na zidu pronalazi crtež gole žene s rogovima…

Ako još ne znate, godina je 1995. Nema ni traga pelikanima.

-----

It probed our minds .. - Page 2 051c253325f799993a6b2bec10f60f9b


Zadnja promjena: Ligeja; čet srp 03, 2014 9:13 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost čet srp 03, 2014 12:10 pm

Grin

------

THE LOCKED ROOM


Čovjek s elvisicom ima mali križ

na kravati i cijela mu frizura poskakuje dok viče na svoju pastvu pod velikim plavim šatorom.

Matthew je opet u samtenom sakou, iz kojeg crpi svoje intelektualne moći. Samt: tkanina autsajdera. On započinje dan vrijeđanjem vjernika, a vjernici širenjem ruku prema nebu. Gotovo sam šarmirana načinom na koji se oslanja o šatorsku štangu i trpi glupost čovječanstva.

Woody se bori s nečime u ustima i slabo ga tolerira. Ne čudi me.

Lako je biti fan Matthewa kad ne moraš hengati s njim satima. Zamislite da ste prijatelji: dobivate isključivo audio poruke na WhatsApp u najneprikladnijim satima, jer je prepijan da tipka

4:12 let ‘em all suck on my ontological phallacyyy

Dok Woody napokon dobiva neke tragove od žena u cvjetnim haljinama, Matthew priča s propovjednikom koji se ne zna prekrižiti. To je znak za one koji još nisu shvatili da je nešto s njim trulo, niti primijetili da rijetko tko toliko izgleda kao zmija.

Matthew onda u potkošulji sjedi u Woodyjevoj kuhinji i priča s njegovom ženom i pokosio je njegovu travu i bit će drame.

It probed our minds .. - Page 2 4f5401d742354ce9d2101f72091ae8de

("You don't mow another man's lawn!")

Woodyjeve su oči kad ih zatekne plave poput potočnica koje je Matthew sigurno pokosio S NJEGOVE TRATINE. Woodyju je ta tratina jako bitna i ne želi da je Matthew IKAD DIRA. Možda niste shvatili, ali zapravo govori o ženi.

Matthew hoda prema autu elegantno kao Terminator na kraju Terminatora 1, kad se više ne pravi da je čovjek.

5:28 we are just biological puppets
5:35 raaawrr raarrwrrwr
5:39 are you dreaming about being a person

Maggie želi da joj Woody prizna što je zgriješio, na što on počne teško disati i govoriti o egzistencijalnom užasu zbog kojeg juri kroz život u nadi da može trčati po zraku kad tlo nestane kao Wile E. Coyote, samo što njemu to zapravo nikad ne uspijeva jer nije Ptica Trkačica.

Usprkos tim lijepim trenucima, Woody ne može podnijeti da je s njim i Lisom gotovo pa joj upada u kuću i napada tamo prisutnog muškarca. On kaže „Dude, she said she was single“ pa možda zaslužuje i gore nasilje.

Woody i Matthew se opet voze u autu. Na pitanje pita li se ikad je li loš čovjek, Matthew odgovara „The world needs bad men. We keep the other bad men from the door.“ Slušajte! –To je zvuk tisuća tipkovnica na kojima tisuće muškaraca upravo mijenjaju About me dio svojih internetskih profila.

Skoro sam zaboravila da je Matthew kopao po nekim starim kutijama pa je istrazi krenulo. Reggie Ledoux: to je ime našeg osumnjičenika.

Pazi se, Reggie. Woody i Matthew dolaze! Bad men at your door!

6:03 [selfie]
6:04 [selfie]


WHO GOES THERE


U zatvoru smo i Charlie, bivši muž pokojne Dore, izgleda kao član modernog folk benda.

Charlie im priča o Reggieju i Reggie zvuči kao stvarno opak tip. Kad odlaze, vidno uzdrhtao želi čuti da nije on kriv što je Dora ubijena. Matthew mu kaže da dijelom sigurno jest. On zna da pod ovim suncem nema milosti za čovjeka.

Woody na sudu sreće Lisu i poveći je govnar. Vrata lifta bezobrazno se zatvaraju pred njenim uzrujanim licem.

Napokon opet malo golih žena, jer Woody i Matthew prate trag u striptiz klub. Nakon cijele jedne epizode bez ženske golotinje, bila sam na rubu da razbijem laptop.

ALI PUSTITE SVE WOODYJEV SE BRAK RASPADA MAGGIE GA JE IZBACILA IZ KUĆE

Za to je kriva ona kučka Lisa koja je došla k Maggie i sve joj priznala! I onda mu je još rekla da je to zaslužio! IAKO IMA DJECU!! PROKLETA GADURA.

Prilično sam zadovoljna.

Woody odlazi u bolnicu u kojoj Maggie radi i kaže joj: „You’re not gonna break up my family!“ Maggie na sebi nažalost nema oštrih predmeta.

Matthew zato uz oružje drži bocu Jamesona. Znate da bi vam mogao 7 sati pričati o metafizičkoj istosti pištolja i viskija.

Dok sjede u baru Woodyju kaže da je morao prepoznati da je Lisa „crazy pussy“. On bi to sigurno prepoznao. Kad na Matthewa prislonite Maggien stetoskop čujete zvuk mora i sirena, automobilskih.

Ali vratimo se na slučaj. Reggie kuha drogu za Iron Crusaders, motorističku bandu iz Teksasa. Matthew i Woody planiraju tajnu operaciju, za koju znaju samo njih dvojica.

Sad su i cimeri. Woody gleda u Matthewovo malo zrcalo, ali ništa ne vidi.

Matthew priča s Maggie u nekom dineru. Zar vas ne bi izluđivalo da netko stalno tako šaputavo govori? Matthew joj šapuće da je Woody slab, i na svoj je način uvjerava da mu oprosti. Tako da ne misli na sebe nego na njega, i djecu. Ona mu kaže „You must have been a great husband.“ On mora ustati i otići bez riječi zbog te uvrede.

Onda serija postaje motoristička.

Matthew se undercover priključuje onoj bandi i s njima krade drogu od crnih dilera. Ne prođe baš sjajno. Scena toga traje oko 8 minuta i snimana je u jednom kadru. Koliko sam zasad čula, to je najbolja scena u povijesti televizije.

Ali Woody i Matthew sad drže vođu Iron Crusadersa. Napokon se nešto događa.


Zadnja promjena: Ligeja; čet srp 03, 2014 9:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost čet srp 03, 2014 12:38 pm

Ma evo jos 5. i 6. epizode ... Happy

-----

THE SECRET FATE OF ALL LIFE


Ajmo sad.

Matthew šapće ravno u Reggiejeva partnera Dewalla koji mu uzvraća šaptanjem. Rekla sam vam da će se ovo dogoditi. Dewall u borbi karizmi Matthewa pogađa riječima: „I can see your souul at the edges of your eeyes: it’s corrosive, like acid. You got the demon in you, little man.“ BAM! NOKAUT!



Matthew vidno ošamućen jurca cestom i priča s Woodyjem preko radija. Pronalaze Reggiejevo i Dewallowo skrovište. Na vrlo je lisnatom mjestu i okruženo bombama. I dalje sve rade potajno, i zato će poslije morati lagati o svemu što se dogodilo. A dogodilo se ovo:

Reggie je na koljenima u lisicama i ima prekrasan asortiman zlih tetovaža. Govori o crnim zvijezdama i Carcosi i tome kako je sanjao Matthewa, a vrijeme je flat circle i sve će se ponoviti. Woody izlazi iz drugog dijela nastambe, prilazi im i puca Reggieju u glavu. BAM!

Dewall na to počne trčati i zapne za jednu od svojih bombi i eksplodira – BUM! Kome se sad vidi duša, i oči, i bubrezi? Heh.



Woody ga je ubio jer je u nekoj sobici pronašao dvoje izmučene djece. Onda Matthew puca iz AK-a da se sve uklapa u njihovu lažnu priču o lažnim događajima. Iako je s Reggiejem gotovo, jasno nam je da zapravo ništa nije gotovo jer smo tek na petoj epizodi.

Matthew i Woody su 1995. heroji, ali vrijeme nezaustavljivo ide, kao rijeka ili voda iz pipe ili Matthewow monolog, i u 2002. smo.

Maggie je oprostila Woodyju. Matthew je s Laurie i policijska je zvijezda jer, kao Dewall, vidi istinu na licima smrtnika. Woodyjeva je starija kći Audrey mračno našminkana alternativka. Kad je Woody pita koja je poruka njenog stila, kaže mu da žene ne trebaju izgledati kako on želi i da on ne mora razumjeti. HA!

Onda je dovodi kući iz policijske postaje jer je zatečena gola u autu s dva dečka i naziva je droljom. STVARNO NE ZNAMO NA KOGA JE. Ona mu kaže „Fuck you“, a on je ošamari. Sad bar 100% znamo čiji su bili kenovi.

Sadašnji Matthew priča o membrane theory i nelinearnosti vremena. Jessa je pričala o istome prije nekoliko epizoda Girls, ali sažetije.





2002. Matthew ispituje nekog jadnika koji spomene Doru, rogove i mistične riječi The Yellow King. Dok Matthew shvaća da kraj nije bio kraj već je kralj pravi ubojica, Woody gleda kako mu se kosa prorijedila.



Jadnik se ubio u ćeliji i Matthew se više ne može zaustaviti, on će sad kopati dok ne spozna točne dimenzije i konture zločina – ali molim vas, ne govorimo o ovom zločinu, GOVORIMO O ZLU GENERALNO, OVO JE ARHEOLOGIJA ZLA, A MATTHEW JE NAŠ ARHEOLOG



Ispada da je također glavni osumnjičenik. Jer od 2002., otkad ne radi u policiji, Matthew obilazi razna mjesta zločina. Pokažu mu slike: vidimo njegovu eteričnu glavu iza policijske trake među drugim znatiželjnim glavama.

Matthew odbaci optužbe i u dimu cigarete izađe na svjetlo današnjice. U sljedećoj ćemo epizodi napokon saznati što se dogodilo 2002.

Ako sad niste uzbuđeni, nikad nećete biti.



HAUNTED HOUSES


Sic transit gloria mundi.

To je moja omiljena izreka, koju koristim često i redovito pogrešno. Govori o odbacivanju materijalističkih zemaljskih stvari, ali ja je shvaćam kao pravu stvar za reći kad god ikakve velebne stvari spektakularno propadaju.

Što me dovodi do šeste epizode True Detectivea.

2002. je i Woody u ćeliji posjećuje Audreyine prijatelje iz auta. Oni mu se ispričaju. Dobar pokušaj, dečki. Woody navlači rukavice i prebija ih uz govor o muškoj igri i muškoj cijeni. Pretpostavljam da govori o muškom penisu.

Drugi dan sjedi u baru s puno tampona za svoju obitelj. Pored njega sjeda božanstvena mlada žena – takve se naprosto lijepe za Woodyja. To je zapravo Beth, maloljetna prostitutka iz 1995.

Matthew posjećuje zmijolikog propovjednika koji je sad pijanac. Frizura mu se tužno spustila pod slojevima masnoće i Boga. Daje Matthewu trag: crkvena pedofilija.

Woodyju nova prijateljica objašnjava kako je popravila svoj život. Ona u njemu vidi dobrog čovjeka, a onda ga zavodi monologom o bogu i svemiru, na način na koji Matthew nikad nije mogao.

Njene keramičke figurice boga i đavla promatraju, kao i mi, još jednu scenu seksa. Negdje drugdje, Woodyjeva obitelj nemilice krvari.

Matthew u sobi za ispitivanje lomi ženu koja je ubila vlastito dijete. U ovoj su epizodi tema žene đavolice: bivša prostitutka koja zavodi Woodyja, majka koja ubija ono najsvetije, a onda – A ONDA –Maggie.

Ali prije toga, svađa Woodyja i Matthewa. Woody je noj koji zabija glavu u vaginu, a Matthew nema vremena za te banalnosti, u ovom trenutku on prezire Woodyja kao što svatko tko je vidio svjetlost prezire one koji su još u mraku, ne mogu naći prekidač i sudaraju se s namještajem.

Maggie otkriva da Woody ima ljubavnicu. Woody, glupi debilu.

Matthew prati trag pedofilije i smrti do velebne rezidencije crkvenog glavešine Tuttlea.

Beth se za to vrijeme u vešu izvija pred zrcalom i telefonira s Woodyjem. On je suzdržan, dok mu ne kaže da želi analni seks. Na to Woody u autu poliže gornju usnu. Sic transit gloria mundi.

Šef policije viče zbog Matthewova posjeta Tuttleu. Na polici iza njega stoji preparirani ris istog izraza lica. Šef je bijesan ko ris. Matthew je suspendiran.

Sjedi u kući okružen slikama slučaja dok mu na vrata ne pokuca Maggie. Maggie, u svojoj cvjetnoj haljini. Maggie s malim srcem oko vrata. Maggie s bocom crnog vina. Očajna je i ne može živjeti s Woodyjevom prevarom. Uz scenu svira muzika uz kakvu sofisticirane vještice prinose ljudske žrtve. Znate što slijedi: Maggie ljubi Matthewa. On se opire, ali svako opiranje dođe svom kraju. Strast je prejaka. Seks traje 18 sekundi. Štopala sam.



Oboje su izbezumljeni. Matthew je pita zašto je došla. Na rubu plača odgovara mu da će ovo jedino povrijediti Woodyja. „Sorry but thank you“ „GET THE FUCK OUT OF HERE“

Kad mu kaže što se dogodilo, uz par biranih provokacija, brak je gotov a Woody je LJ.U.T.

Žena je opet zagrizla jabuku i pljunula je u lice muškog partnerstva.

Woody sjedi za stolom na poslu i stišće šake kad mu kolega kaže da je Matthew vani. Skida prstenje, jaknu i kravatu i izlazi. BAM! Napokon tučnjava!!



Matthew nakon toga daje otkaz. „Fuck this. Fuck this world“.

U sadašnjosti smo. Woodyju netko trubi. Zaustavlja auto. To je Matthew. „Long time“ „Long time“ Evo ih opet.



Zadnja promjena: Ligeja; pet srp 04, 2014 12:04 am; ukupno mijenjano 3 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by darla_ čet srp 03, 2014 7:34 pm

whisperer je napisao/la:



Čim si ga onomad počela svojatati, pretpostavljala sam da se radi o intrigantnoj kombinaciji inteligencije i shebanosti. Silly

Da, filmski cool i privlačan tip, no takvi ne postoje. Happy Dvojac mi je, inače, odlična kombinacija. Pogledam večeras i sutra 7 i 8 seriju, pa se malo osvrnem i na glavni kontekts.

Je, sunce moje totalno neprilagodjeno na ovaj svijet, ah  zubo .

Cuj nje sad, ne postoje, postoje, jedino tesko sa njima moze bilo tko izdrzati osim na dva do tri sata dnevno  Grin , iz iskustva to govorim naravno, to da imas po doma pa kad udari filozofiju kad ga posljes recimo na plac, mos jedino dobiti poriv oklagijom po glavi opaliti, uglavnom sto bi se reklo nisu za svakodnevnu upotrebu : )))). Imala sam ja jednog pisca te fele, bio je odlican za intelektualne duele i za sex, za sve ostalo je bio za kurac. Doduse danas mu fino idu knjige neki dan mi poslao osmu koja mu je izasla, sjebane su do daske, ali meni ih gust citati.

Dobro, ja sam sad na SGU, ali lako ponovim gradivo.

@ Ligeja, gornji opisi su prejebeni  Laugh
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by whisperer pet srp 04, 2014 2:38 am

Gle, zlato, tebe  pale  filozofski dueli, ali Rust u seriji nije samo to. Silly Uz to što je intelektualac koji iz šuba u poluzadumljenoj birtiji izlaže poprilično kompliciranu definiciju sinestezije i usput savršeno barata sa psihologijom, matematikom, kemijom, molekularnom logikom mirisa, lovačkim tragovima, semiotikom, religijom- pa čak do te mjere da pretpostavljam da će u drugim serijama postati ranokršćanski pisac upoznat sa svim užasima Starog zavjeta Happy , on je i odličan  operativac koji se diže iz mrtvih, fantastično snalažljiv u ulozi undercover narkomana, čita kriminalne umove- što po defoultu daje naznaku kako je duboko iznutra premazan svim mogućim mastima. No, to mu još nije dosta pa je još i odgovoran, moralan, senzibilan, pravedan, slomi se u pravom trenutku što na naša ženska srdašca liježe k'o saliveno. I za kraj, u samo jednoj sceni sexa, pogodi što? On je gotovo savršen ljubavnik. Mijn God! Ima li kraja? Grin

Šalu na stranu, iako svi karakteri idu u ekstrem, to pomalo daje mogućnost uživanja u zaista fantastičnoj glumi jer je sve potencirano na preglumljavanje, a isto može biti riskantno ako si ne baš dobar glumac. Gledanje serijala mi je nakon dugo vremena leglo. Odlično producirana, gledljiva i bez obzira na predvidljivu detektivsku priču, zaintrigirala me u praćenju. Nisam tip osobe koja se zalijepi za jedan žanr i dribla po njemu. Volim kvalitetu, i za većinu serija koje se vrte u posljednje vrijeme, ova je definitivno bila ona koja nadmašuje. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost pet srp 04, 2014 5:54 am

whisperer je napisao/la:Gle, zlato, tebe  pale  filozofski dueli, ali Rust u seriji nije samo to. Silly Uz to što je intelektualac koji iz šuba u poluzadumljenoj birtiji izlaže poprilično kompliciranu definiciju sinestezije i usput savršeno barata sa psihologijom, matematikom, kemijom, molekularnom logikom mirisa, lovačkim tragovima, semiotikom, religijom- pa čak do te mjere da pretpostavljam da će u drugim serijama postati ranokršćanski pisac upoznat sa svim užasima Starog zavjeta Happy , on je i odličan  operativac koji se diže iz mrtvih, fantastično snalažljiv u ulozi undercover narkomana, čita kriminalne umove- što po defoultu daje naznaku kako je duboko iznutra premazan svim mogućim mastima. No, to mu još nije dosta pa je još i odgovoran, moralan, senzibilan, pravedan, slomi se u pravom trenutku što na naša ženska srdašca liježe k'o saliveno. I za kraj, u samo jednoj sceni sexa, pogodi što? On je gotovo savršen ljubavnik. Mijn God! Ima li kraja? Grin

Šalu na stranu, iako svi karakteri idu u ekstrem, to pomalo daje mogućnost uživanja u zaista fantastičnoj glumi jer je sve potencirano na preglumljavanje, a isto može biti riskantno ako si ne baš dobar glumac. Gledanje serijala mi je nakon dugo vremena leglo. Odlično producirana, gledljiva i bez obzira na predvidljivu detektivsku priču, zaintrigirala me u praćenju. Nisam tip osobe koja se zalijepi za jedan žanr i dribla po njemu. Volim kvalitetu, i za većinu serija koje se vrte u posljednje vrijeme, ova je definitivno bila ona koja nadmašuje. Happy
Ja sam se baš zaljepila za jedan žanr. Samo krimići su mi gledljivi. Pratila sam sve moguče  krimi serije. Trenutačno ne pratim ni jednu jer su mi dojadile svojom predvidljivošću. Potpuno novi pristup i nešto najbolje kaj sam do sada gledala je Breking bad i teško da će je i jedna serija nadmašiti.
Pravi dektetivi isto imaju drugačiji pristup radnje . Ogledala sam tri i mogu reči nisu loše ali su ipak iza Breking beda.Da nema uloge Rastija sve bi bilo mlako i lila. Taj tip muškaraca privlači svojom nezainteresiranošću za žene, on je ko neki peder koje žene pošto poto žele preobraziti, to ih pali. 
Dozvoljavam da intelektualni razgovori mogu biti nekima predigra sexa. Ja dajem prednost šutnji  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost pet srp 04, 2014 1:07 pm

whisperer je napisao/la:I za kraj, u samo jednoj sceni sexa, pogodi što? On je gotovo savršen ljubavnik. Mijn God!..

Zar ono?  Shocked 


Njet, tovariška.  Silly 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost pet srp 04, 2014 1:10 pm

dromsin je napisao/la:Ja sam se baš zaljepila za jedan žanr. Samo krimići su mi gledljivi. Pratila sam sve moguče  krimi serije. Trenutačno ne pratim ni jednu jer su mi dojadile svojom predvidljivošću. Potpuno novi pristup i nešto najbolje kaj sam do sada gledala je Breking bad i teško da će je i jedna serija nadmašiti.
Pravi dektetivi isto imaju drugačiji pristup radnje . Ogledala sam tri i mogu reči nisu loše ali su ipak iza Breking beda.Da nema uloge Rastija sve bi bilo mlako i lila. Taj tip muškaraca privlači svojom nezainteresiranošću za žene, on je ko neki peder koje žene pošto poto žele preobraziti, to ih pali. 
Dozvoljavam da intelektualni razgovori mogu biti nekima predigra sexa. Ja dajem prednost šutnji  zubo

Jedan frend konstantno odbija pogledati Detektiva jer je toliko razvikan i, veli, obožavaju ga hipsteri... Velim mu, pa hajde pogledaj barem prvu epizodu pa da "pljujemo" zajedno po njoj, ako ima što za "pljuvati"... ali ne.. Neće. A nabrijana sam i za kritiziranje..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by whisperer pet srp 04, 2014 2:57 pm

dromsin je napisao/la:
Ja sam se baš zaljepila za jedan žanr. Samo krimići su mi gledljivi. Pratila sam sve moguče  krimi serije. Trenutačno ne pratim ni jednu jer su mi dojadile svojom predvidljivošću. Potpuno novi pristup i nešto najbolje kaj sam do sada gledala je Breking bad i teško da će je i jedna serija nadmašiti.
Pravi dektetivi isto imaju drugačiji pristup radnje . Ogledala sam tri i mogu reči nisu loše ali su ipak iza Breking beda.Da nema uloge Rastija sve bi bilo mlako i lila. Taj tip muškaraca privlači svojom nezainteresiranošću za žene, on je ko neki peder koje žene pošto poto žele preobraziti, to ih pali. 
Dozvoljavam da intelektualni razgovori mogu biti nekima predigra sexa. Ja dajem prednost šutnji  zubo

Ma i ja imam takve periode kada favoriziram žanr, ali već neko vrijeme više biram po trenutnom osjećaju. Kada mi je napeta svakodnevnica onda biram nešto mirnije, no, uglavnom šaram.. Happy

Za moj dojam detektivi su odlično snimljeni i odglumljeni dobrim castom, a sama tema je pojačana drugačijim filozofskim pristupom koja zapravo, nije bit radnje, ali ga zanimljivije oboji. I naravno da je Rust ovdje posebno dobar, pokazao je svoju glumačku sposobnost transformacije. Sviđa mi se njegovo ciničko funkcioniranje sa partnerom koji je, na drugu stranu, također simpatičan svojim zdravo razumskim komentarima. Taj odnos me podsjeća na komunikaciju s jednom mojom kolegicom s kojom volim biti cinična. Još niti jedan dan na poslu se nismo normalno pozdravile ili razgovarale, samo bi si nešto cinično dobacile i nastavile s poslom. Dosta dobro se kužimo pa nam je normalan razgovor suvišan. Happy

Popila sam pola čaše vina tijekom ručka pa ću odleći malo na sat dva. Moram tekmu pogledati na "čisto".
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by whisperer pet srp 04, 2014 3:00 pm

Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:I za kraj, u samo jednoj sceni sexa, pogodi što? On je gotovo savršen ljubavnik. Mijn God!..

Zar ono?  Shocked 


Njet, tovariška.  Silly 


Nu, tavariška... mislim da je ipak Maggie ta koja donosi konačni sud. Silly

.. i koja je, valjda, najdosadniji karakter u seriji. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by whisperer pet srp 04, 2014 3:05 pm

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Ja sam se baš zaljepila za jedan žanr. Samo krimići su mi gledljivi. Pratila sam sve moguče  krimi serije. Trenutačno ne pratim ni jednu jer su mi dojadile svojom predvidljivošću. Potpuno novi pristup i nešto najbolje kaj sam do sada gledala je Breking bad i teško da će je i jedna serija nadmašiti.
Pravi dektetivi isto imaju drugačiji pristup radnje . Ogledala sam tri i mogu reči nisu loše ali su ipak iza Breking beda.Da nema uloge Rastija sve bi bilo mlako i lila. Taj tip muškaraca privlači svojom nezainteresiranošću za žene, on je ko neki peder koje žene pošto poto žele preobraziti, to ih pali. 
Dozvoljavam da intelektualni razgovori mogu biti nekima predigra sexa. Ja dajem prednost šutnji  zubo

Jedan frend konstantno odbija pogledati Detektiva jer je toliko razvikan i, veli, obožavaju ga hipsteri... Velim mu, pa hajde pogledaj barem prvu epizodu pa da "pljujemo" zajedno po njoj, ako ima što za "pljuvati"... ali ne.. Neće. A nabrijana sam i za kritiziranje..

Pa nema ništa avangardno u Detektivima. Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost pet srp 04, 2014 3:10 pm

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:I za kraj, u samo jednoj sceni sexa, pogodi što? On je gotovo savršen ljubavnik. Mijn God!..

Zar ono?  Shocked 


Njet, tovariška.  Silly 


Nu, tavariška... mislim da je ipak Maggie ta koja donosi konačni sud. Silly

.. i koja je, valjda, najdosadniji karakter u seriji. Happy

.. ne važi ono što veli mužu s namjerom da ga povrijedi... mislim da je lagala... odnosno, nadodala..  Grin

I da, velika zamjerka seriji jest plošnost ženskih karaktera..


Zadnja promjena: Ligeja; pet srp 04, 2014 3:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost pet srp 04, 2014 3:10 pm

whisperer je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Ja sam se baš zaljepila za jedan žanr. Samo krimići su mi gledljivi. Pratila sam sve moguče  krimi serije. Trenutačno ne pratim ni jednu jer su mi dojadile svojom predvidljivošću. Potpuno novi pristup i nešto najbolje kaj sam do sada gledala je Breking bad i teško da će je i jedna serija nadmašiti.
Pravi dektetivi isto imaju drugačiji pristup radnje . Ogledala sam tri i mogu reči nisu loše ali su ipak iza Breking beda.Da nema uloge Rastija sve bi bilo mlako i lila. Taj tip muškaraca privlači svojom nezainteresiranošću za žene, on je ko neki peder koje žene pošto poto žele preobraziti, to ih pali. 
Dozvoljavam da intelektualni razgovori mogu biti nekima predigra sexa. Ja dajem prednost šutnji  zubo

Ma i ja imam takve periode kada favoriziram žanr, ali već neko vrijeme više biram po trenutnom osjećaju. Kada mi je napeta svakodnevnica onda biram nešto mirnije, no, uglavnom šaram.. Happy

Za moj dojam detektivi su odlično snimljeni i odglumljeni dobrim castom, a sama tema je pojačana drugačijim filozofskim pristupom koja zapravo, nije bit radnje, ali ga zanimljivije oboji. I naravno da je Rust ovdje posebno dobar, pokazao je svoju glumačku sposobnost transformacije. Sviđa mi se njegovo ciničko funkcioniranje sa partnerom koji je, na drugu stranu, također simpatičan svojim zdravo razumskim komentarima. Taj odnos me podsjeća na komunikaciju s jednom mojom kolegicom s kojom volim biti cinična. Još niti jedan dan na poslu se nismo normalno pozdravile ili razgovarale, samo bi si nešto cinično dobacile i nastavile s poslom. Dosta dobro se kužimo pa nam je normalan razgovor suvišan. Happy

Popila sam pola čaše vina tijekom ručka pa ću odleći malo na sat dva. Moram tekmu pogledati na "čisto".
 Laugh  Laugh 
Ni meni se Megi do sada nije pokazala.
Znaš da ti  se muž fukara okolo al kao ne znaš al kao boriš se da sve održiš kak treba bljuv.
No kužim da ju svrbi pipica na Rastia, baš me zanima dal će mu se otvoreno nabaciti a on će je odbaciti kao zbog partnera. 
Koji bi to napravil, ak ju je odbil baš su ga zasrali
Glumac je glumčina Rasti
Dijalozi su predobri i to je ono drugačije nego u ostalim krimićima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost pet srp 04, 2014 3:13 pm

whisperer je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Ja sam se baš zaljepila za jedan žanr. Samo krimići su mi gledljivi. Pratila sam sve moguče  krimi serije. Trenutačno ne pratim ni jednu jer su mi dojadile svojom predvidljivošću. Potpuno novi pristup i nešto najbolje kaj sam do sada gledala je Breking bad i teško da će je i jedna serija nadmašiti.
Pravi dektetivi isto imaju drugačiji pristup radnje . Ogledala sam tri i mogu reči nisu loše ali su ipak iza Breking beda.Da nema uloge Rastija sve bi bilo mlako i lila. Taj tip muškaraca privlači svojom nezainteresiranošću za žene, on je ko neki peder koje žene pošto poto žele preobraziti, to ih pali. 
Dozvoljavam da intelektualni razgovori mogu biti nekima predigra sexa. Ja dajem prednost šutnji  zubo

Jedan frend konstantno odbija pogledati Detektiva jer je toliko razvikan i, veli, obožavaju ga hipsteri... Velim mu, pa hajde pogledaj barem prvu epizodu pa da "pljujemo" zajedno po njoj, ako ima što za "pljuvati"... ali ne.. Neće. A nabrijana sam i za kritiziranje..

Pa nema ništa avangardno u Detektivima. Silly

Ma, problem je što se i hipsteri na seriju "pale", a to ti on ne podnosi... hipstere... i sve što oni predlažu i na što orgazmiraju...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost pet srp 04, 2014 3:18 pm

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:Ja sam se baš zaljepila za jedan žanr. Samo krimići su mi gledljivi. Pratila sam sve moguče  krimi serije. Trenutačno ne pratim ni jednu jer su mi dojadile svojom predvidljivošću. Potpuno novi pristup i nešto najbolje kaj sam do sada gledala je Breking bad i teško da će je i jedna serija nadmašiti.
Pravi dektetivi isto imaju drugačiji pristup radnje . Ogledala sam tri i mogu reči nisu loše ali su ipak iza Breking beda.Da nema uloge Rastija sve bi bilo mlako i lila. Taj tip muškaraca privlači svojom nezainteresiranošću za žene, on je ko neki peder koje žene pošto poto žele preobraziti, to ih pali. 
Dozvoljavam da intelektualni razgovori mogu biti nekima predigra sexa. Ja dajem prednost šutnji  zubo

Jedan frend konstantno odbija pogledati Detektiva jer je toliko razvikan i, veli, obožavaju ga hipsteri... Velim mu, pa hajde pogledaj barem prvu epizodu pa da "pljujemo" zajedno po njoj, ako ima što za "pljuvati"... ali ne.. Neće. A nabrijana sam i za kritiziranje..
Neću kritizirati , kad je posve drukčiji pristup rješavanju ubojstva.
Ja volim kad se protka radnja tragikomičnim situacijam, i to je kod Breking bada maestralno spojeno. Pa se istovremeno možeš i rasplakati i riknuti od smjeha, a i ukočiti od straha ili iznenađenja.
Breking ima puno više epizoda i nisu sve i svaka odpočetka istog inteziteta, oscilira u dinamici i napetosti.
Paralela sa Dektetivima, tu nema tih naglih podizanja i spuštanja više sve teče mirno a opet u išćekivanju vrhunca koji nikako da dođe

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by darla_ pet srp 04, 2014 3:50 pm

Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:I za kraj, u samo jednoj sceni sexa, pogodi što? On je gotovo savršen ljubavnik. Mijn God!..

Zar ono?  Shocked 


Njet, tovariška.  Silly 

Jebiga trebala joj je udarnicka poanta na kraju, da razori moju konstrukciju  zubo , o nepostojanju Rusta kao moguce realnog lika, Rust postoji i gotovo ti zla kuyo Whisp  Cry .

Zajebanciju na stranu, Rust je u biti po meni ona strana u nama nihilizma i eskapizma koju svi slobodno razmisljajuci ljudi nose u sebi, pitanje je samo do koje granice je u prvom planu i do koje granice joj dozvoljavamo da upravlja i u konacnici razara nas zivot i nas same. Jer koliko god lik Rusta bio intrigantan, on je u biti poster boy, kako si sjebati zivot i nositi svoje poraze kao zastave pobjede. Biti kronicni pijanac, koji spava u supici iza bara u kojem sluzi pice, totalno nemaran prema vlastitom zdravlju i vanjstini, skrivajuci se od vanjskog svijeta, te pokusavajuci apsolutno porazavajuci zivot za jedno ljudsko bice, prikriti intelektualnim dosjetkama, koje mogu naravno ocarati na prvi pogled, dokle ne zaviris u stvarnu nutrinu, a kad tamo hrpa rusevina. U biti po meni Rust je tragican lik, sjena totalno polomljenog covjeka, koji se prvi dio serije trudi to kompenzirati, da bi na kraju cijelu svoju vanjsku i unutranju olupinu prezentirao bez zadrske. Po meni zato se i je u biti lako sa njime identificirati, jer u biti predstavlja onaj polomljeni dio nas i neizmjernu srecu, kada shvatimo da taj dio nije u nama prevladao.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Lena pet srp 04, 2014 3:57 pm

ovi opisi su predobri koje je ligeja stavila.....i stavila je i linkove,a ja sam valjda jedina koja nije pogledala detektive.....
to ja iz uvjerenja kao ovaj ligejin frend  Silly 

zapravo nisam imala priliku,a i nekako mi se ne gleda sad......nije mi vrijeme.....
ja ću nogomet pratit,a detektive ostavljam za jesen i dekicu  flower
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by darla_ pet srp 04, 2014 4:01 pm

Bakut i meni je Breaking Bad super serija, njegova transformacija od smotanog profesora kemije, do okrijelog dilera spremnog na sve, plus razliciti zapleti i raspleti je stvarno odlicno napravljena, u biti na sto je sve covjek spreman kad misli da mu je kraj blizu i kompletna glumacka ekipa se stvarno prikazala. Za njega mi je to bilo posebno otkrice posto inace uglavnom glumi neke smotane dobrice.

@ Ligeja nema ti link za SGU gledanje online, ja ti to skidam sa torrenta.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by darla_ pet srp 04, 2014 4:03 pm

Lena je napisao/la:ovi opisi su predobri koje je ligeja stavila.....i stavila je i linkove,a ja sam valjda jedina koja nije pogledala detektive.....
to ja iz uvjerenja kao ovaj ligejin frend  Silly 

zapravo nisam imala priliku,a i nekako mi se ne gleda sad......nije mi vrijeme.....
ja ću nogomet pratit,a detektive ostavljam za jesen i dekicu  flower

I ja cu nogomet pratiti cim ponovno zavrsi sezona kupanja  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Lena pet srp 04, 2014 4:06 pm

ma lijepo je navečer,pa se po danu iskupaš i onda pred tv......jedino ne pijemo pivušu nego vodu i colu.... zubo 

mene taj nogomet uopće ne zanima,ali bogami uz malog i ovo prvenstvo skoro znam sve igrače šta strane,a i domaće  Laugh
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by darla_ pet srp 04, 2014 4:13 pm

Lena je napisao/la:ma lijepo je navečer,pa se po danu iskupaš i onda pred tv......jedino ne pijemo pivušu nego vodu i colu.... zubo 

mene taj nogomet uopće ne zanima,ali bogami uz malog i ovo prvenstvo skoro znam sve igrače šta strane,a i domaće  Laugh

Ma zajebavam za kupanje, ko se kupa od 10 navecer nadalje, nego me totalno ne interesira, jedva sam se natjerala i nase pogledati, fala kurcu da su ispali, sad vise ne moram sudjelovati u to, "zajednickom" podhvatu  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by whisperer pet srp 04, 2014 8:16 pm

Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:


Pa nema ništa avangardno u Detektivima. Silly

Ma, problem je što se i hipsteri na seriju "pale", a to ti on ne podnosi... hipstere... i sve što oni predlažu i na što orgazmiraju...


Vidiš, da vi to danas niste napisali, uopće ne bih znala da se Detektivi vode pod trenutno mainstream serijom. U mom okruženju nitko nije baš čuo za nju niti ju je odgledao, iako se radi o ljudima koji dosta toga i čitaju i prate. Tako da sada u komunikaciji s frendovima malo karikiram pa začudno upitam nazad; niste gledali?? I preokrenem očima jer se ne mogu načuditi...

Što se scene sexa tiče, idemo mi zaključak prepustiti Dromisici. Ona je ipak žena od iskustva pa neka njena bude zadnja! Hajde Dromsi, nariktat ću ti tu scenu pa procijeni...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by whisperer pet srp 04, 2014 8:18 pm

Vratim se kasnije na temu..
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Gost pet srp 04, 2014 10:45 pm

darla_ je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:I za kraj, u samo jednoj sceni sexa, pogodi što? On je gotovo savršen ljubavnik. Mijn God!..

Zar ono?  Shocked 


Njet, tovariška.  Silly 

Jebiga trebala joj je udarnicka poanta na kraju, da razori moju konstrukciju  zubo , o nepostojanju Rusta kao moguce realnog lika, Rust postoji i gotovo ti zla kuyo Whisp  Cry .

Zajebanciju na stranu, Rust je u biti po meni ona strana u nama nihilizma i eskapizma koju svi slobodno razmisljajuci ljudi nose u sebi, pitanje je samo do koje granice je u prvom planu i do koje granice joj dozvoljavamo da upravlja i u konacnici razara nas zivot i nas same. Jer koliko god lik Rusta bio intrigantan, on je u biti poster boy, kako si sjebati zivot i nositi svoje poraze kao zastave pobjede. Biti kronicni pijanac, koji spava u supici iza bara u kojem sluzi pice, totalno nemaran prema vlastitom zdravlju i vanjstini, skrivajuci se od vanjskog svijeta, te pokusavajuci apsolutno porazavajuci zivot za jedno ljudsko bice, prikriti intelektualnim dosjetkama, koje mogu naravno ocarati na prvi pogled, dokle ne zaviris u stvarnu nutrinu, a kad tamo hrpa rusevina. U biti po meni Rust je tragican lik, sjena totalno polomljenog covjeka, koji se prvi dio serije trudi to kompenzirati, da bi na kraju cijelu svoju vanjsku i unutranju olupinu prezentirao bez zadrske. Po meni zato se i je u biti lako sa njime identificirati, jer u biti predstavlja onaj polomljeni dio nas i neizmjernu srecu, kada shvatimo da taj dio nije u nama prevladao.

 Shocked 

kako ne postoji Rust? jbt. ovo je vec odavanje privatnih podataka...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

It probed our minds .. - Page 2 Empty Re: It probed our minds ..

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.