Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 8 / 44. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 15, 2014 1:04 am

urbanstyle555 je napisao/la:
Toro je napisao/la:
Buffy je napisao/la:Znači, nije uspjelo s passwordom Sad 
Đagoda, samo jedan pp, jednom adminu, pa probaj ponovo.

uspjelo je sa passwordom nego Jagoda jebe zid kao prava fetiva kamenjarka. sto se mene tice ne mora ni dolazit nek ide u picku materinu dinarsku. eto poprave pun mi je kurac takvih pacjentica.
pa stvarno si u kurcu
whisp hvala

nisam u kurcu to sam napisao s razlogom i ciljem jer inace se ti ne bi logirala jos mjesec dana a mozda i dva.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ sub stu 15, 2014 12:58 pm

A vidi stigla je Urby!  bundevica
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Aimee sub stu 15, 2014 4:02 pm

dromsin je napisao/la:nije  više zlica  Love

Nikada i nisam bila zlica. Plain
Aimee
Aimee

Posts : 20
Join date : 23.08.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Aimee sub stu 15, 2014 4:05 pm

Toro je napisao/la:ma to sam spomenuo onako usput ako si na iskon forumu bila admin onda jesi bila prije desetak godina vise-manje.

ja jesam opusten nego forum postoji da se na njemu diskutira a ne da se zacavla smajlic i nothing more. Happy

Probaj onako usput ne predbacivati neka nevažna zbivanja prije deset godina. Happy
Znam čemu forum služi i koliko košta moje vrijeme. Kako ću to uskladiti, moja stvar, ne misliš li? Happy
Aimee
Aimee

Posts : 20
Join date : 23.08.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 15, 2014 4:27 pm

Aimee je napisao/la:
Toro je napisao/la:ma to sam spomenuo onako usput ako si na iskon forumu bila admin onda jesi bila prije desetak godina vise-manje.

ja jesam opusten nego forum postoji da se na njemu diskutira a ne da se zacavla smajlic i nothing more. Happy

Probaj onako usput ne predbacivati neka nevažna zbivanja prije deset godina. Happy
Znam čemu forum služi i koliko košta moje vrijeme. Kako ću to uskladiti, moja stvar, ne misliš li? Happy

Aimee, slusaj, ja sam ti oprostio ali ne zaboravljam i nikad nikome tko mi je napravio dobro ili zlo nisam zaboravio. mnogima koji su mi napravili zlo sam oprostio a nekima jos nisam, nekima necu nikada oprostiti , a nekima koji su mi enormno zlo napravili rekao sam im u facu da cu ih ubiti. i to ce se desiti u bliskoj buducnosti. jer neki zlocinci nisu zavrijedili ni moj oprost. ti znas koje si mi sranje kao admin slozila na Iskon forumu ne trebamo kopat po arhivima. ja sam ti oprostio ali ti necu zaboraviti sto ne znaci da ne mozemo komunicirati na civilizirani nacin.

kako i kada ces se ti na ovom forumu pojavljivati i koliko kosta tvoje vrijeme mene zaista ne zanima kao sto to isto tebe ne zanima ni za mene. ja vise nisam vlasnik ovog foruma, prema tome ne brini da cu te ni banirati ni jebat u zdrav mozak kao sto si ti mene brutalno sa pozicije admina jebala u zdrav mozak i huskala druge maloumne kretene admine na Iskon forumu da me baniraju na dnevnoj bazi.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop sub stu 15, 2014 9:38 pm

Aimee je napisao/la:
dromsin je napisao/la:nije  više zlica  Love

Nikada i nisam bila zlica. Plain
Otkud je ovo iskopano?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Aimee sub stu 15, 2014 10:23 pm

Toro je napisao/la:Aimee, slusaj, ja sam ti oprostio ali ne zaboravljam i nikad nikome tko mi je napravio dobro ili zlo nisam zaboravio. mnogima koji su mi napravili zlo sam oprostio a nekima jos nisam, nekima necu nikada oprostiti , a nekima koji su mi enormno zlo napravili rekao sam im u facu da cu ih ubiti. i to ce se desiti u bliskoj buducnosti. jer neki zlocinci nisu zavrijedili ni moj oprost. ti znas koje si mi sranje kao admin slozila na Iskon forumu ne trebamo kopat po arhivima. ja sam ti oprostio ali ti necu zaboraviti sto ne znaci da ne mozemo komunicirati na civilizirani nacin.

kako i kada ces se ti na ovom forumu pojavljivati i koliko kosta tvoje vrijeme mene zaista ne zanima kao sto to isto tebe ne zanima ni za mene. ja vise nisam vlasnik ovog foruma, prema tome ne brini da cu te ni banirati ni jebat u zdrav mozak kao sto si ti mene brutalno sa pozicije admina jebala u zdrav mozak i huskala druge maloumne kretene admine na Iskon forumu da me baniraju na dnevnoj bazi.


Čudno tumačiš pojam zla. Dakle nije zlo kad te pokušaju ubiti, kada te opljačkaju ili zatoče u logor. Zlo je kad te netko blokira na forumu (nemam pojma tko si, pa ne znam jesam li te ikada blokirala). Neozbiljan si.

I nemoj širiti neistine jer nikada ni na što nikoga nisam huškala. Ovime smo završili našu daljnju komunikaciju. Hvala i doviđenja!
Aimee
Aimee

Posts : 20
Join date : 23.08.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 16, 2014 11:26 am

Aimee je napisao/la:
Toro je napisao/la:Aimee, slusaj, ja sam ti oprostio ali ne zaboravljam i nikad nikome tko mi je napravio dobro ili zlo nisam zaboravio. mnogima koji su mi napravili zlo sam oprostio a nekima jos nisam, nekima necu nikada oprostiti , a nekima koji su mi enormno zlo napravili rekao sam im u facu da cu ih ubiti. i to ce se desiti u bliskoj buducnosti. jer neki zlocinci nisu zavrijedili ni moj oprost. ti znas koje si mi sranje kao admin slozila na Iskon forumu ne trebamo kopat po arhivima. ja sam ti oprostio ali ti necu zaboraviti sto ne znaci da ne mozemo komunicirati na civilizirani nacin.

kako i kada ces se ti na ovom forumu pojavljivati i koliko kosta tvoje vrijeme mene zaista ne zanima kao sto to isto tebe ne zanima ni za mene. ja vise nisam vlasnik ovog foruma, prema tome ne brini da cu te ni banirati ni jebat u zdrav mozak kao sto si ti mene brutalno sa pozicije admina jebala u zdrav mozak i huskala druge maloumne kretene admine na Iskon forumu da me baniraju na dnevnoj bazi.


Čudno tumačiš pojam zla. Dakle nije zlo kad te pokušaju ubiti, kada te opljačkaju ili zatoče u logor. Zlo je kad te netko blokira na forumu (nemam pojma tko si, pa ne znam jesam li te ikada blokirala). Neozbiljan si.

I nemoj širiti neistine jer nikada ni na što nikoga nisam huškala. Ovime smo završili našu daljnju komunikaciju. Hvala i doviđenja!

ma sta si ti glupa od rodjenja ili si postala naknadno kad je Tudjman upalio svjetlo?

cisto da te podsjetim: VI admini ste na Iskon forumu bili problem a ne forumasi. VI i ti jeste razjebali Iskon forum vasim gnjusnim orgijanjem po forumasima baniranjima i ostalim gadarijama. ja ti se kunem da sve vas admine sa bivseg Iskona da vas nadjem u RL mlatio bejzbol palicom dok se ta palica ne bi istrosila i pretvorila u cackalicu. hoces da ti u detalje objasnim kako i sto ste radili?

nisii huskala? pa ti si hodajuce zlo jebote. nahuskala si na mene sve admine ex Iskon foruma. jesam prijetio sam ti jer na zlo odgovaram zlom. nisam ja ko moj buraz Isus da cu zapalit vutru i rec: boli me kurac, nek me pribiju na kriz, jebe mi se i tako cu uskrsnut.

pa zbog i zbog tebe ja sam tamo jos uvijek baniran do 2037. godine! ! ! alo!!! i ti kazes da sam neozbiljan?!!! gaduro smrdlijva hrvatska!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 16, 2014 9:04 pm

besposlenpop je napisao/la:
Aimee je napisao/la:
dromsin je napisao/la:nije  više zlica  Love

Nikada i nisam bila zlica. Plain
Otkud je ovo iskopano?
bez veze. zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 16, 2014 9:12 pm

Toro je napisao/la:
Aimee je napisao/la:
Toro je napisao/la:Aimee, slusaj, ja sam ti oprostio ali ne zaboravljam i nikad nikome tko mi je napravio dobro ili zlo nisam zaboravio. mnogima koji su mi napravili zlo sam oprostio a nekima jos nisam, nekima necu nikada oprostiti , a nekima koji su mi enormno zlo napravili rekao sam im u facu da cu ih ubiti. i to ce se desiti u bliskoj buducnosti. jer neki zlocinci nisu zavrijedili ni moj oprost. ti znas koje si mi sranje kao admin slozila na Iskon forumu ne trebamo kopat po arhivima. ja sam ti oprostio ali ti necu zaboraviti sto ne znaci da ne mozemo komunicirati na civilizirani nacin.

kako i kada ces se ti na ovom forumu pojavljivati i koliko kosta tvoje vrijeme mene zaista ne zanima kao sto to isto tebe ne zanima ni za mene. ja vise nisam vlasnik ovog foruma, prema tome ne brini da cu te ni banirati ni jebat u zdrav mozak kao sto si ti mene brutalno sa pozicije admina jebala u zdrav mozak i huskala druge maloumne kretene admine na Iskon forumu da me baniraju na dnevnoj bazi.


Čudno tumačiš pojam zla. Dakle nije zlo kad te pokušaju ubiti, kada te opljačkaju ili zatoče u logor. Zlo je kad te netko blokira na forumu (nemam pojma tko si, pa ne znam jesam li te ikada blokirala). Neozbiljan si.

I nemoj širiti neistine jer nikada ni na što nikoga nisam huškala. Ovime smo završili našu daljnju komunikaciju. Hvala i doviđenja!

ma sta si ti glupa od rodjenja ili si postala naknadno kad je Tudjman upalio svjetlo?

cisto da te podsjetim: VI admini ste na Iskon forumu bili problem a ne forumasi. VI i ti jeste razjebali Iskon forum vasim gnjusnim orgijanjem po forumasima baniranjima i ostalim gadarijama. ja ti se kunem da sve vas admine sa bivseg Iskona da vas nadjem u RL mlatio bejzbol palicom dok se ta palica ne bi istrosila i pretvorila u cackalicu. hoces da ti u detalje objasnim kako i sto ste radili?

nisii huskala? pa ti si hodajuce zlo jebote. nahuskala si na mene sve admine ex Iskon foruma. jesam prijetio sam ti jer na zlo odgovaram zlom. nisam ja ko moj buraz Isus da cu zapalit vutru i rec: boli me kurac, nek me pribiju na kriz, jebe mi se i tako cu uskrsnut.

pa zbog i zbog tebe ja sam tamo jos uvijek baniran do 2037. godine! ! ! alo!!! i ti kazes da sam neozbiljan?!!! gaduro smrdlijva hrvatska!
E moj Esko, dragi

opće nisi u trendu. 
Kaj ne čitaš i slušaš medije,
 svi nešto praštaju,  svi su za ljubav  i slogu 
Božanski praštaju, silovanja, klanja, otimačinu
Svi su se pomirili sami sa sobom, postali si cool
niko više nikog ne mrzi
To je za seljaćine i primitivce  zubo
A ti sad spominješ neke trice u kučine, baniranje do sudnjeg dana
jebeš to, daj malo amnestiraj
kad već nemaš amneziju  angel

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop ned stu 16, 2014 9:47 pm

Toro je napisao/la:
... ja ti se kunem da sve vas admine sa bivseg Iskona da vas nadjem u RL mlatio bejzbol palicom dok se ta palica ne bi istrosila i pretvorila u cackalicu. ...
teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 16, 2014 10:56 pm

dromsin je napisao/la:
E moj Esko, dragi

opće nisi u trendu. 
Kaj ne čitaš i slušaš medije,
 svi nešto praštaju,  svi su za ljubav  i slogu 
Božanski praštaju, silovanja, klanja, otimačinu
Svi su se pomirili sami sa sobom, postali si cool
niko više nikog ne mrzi
To je za seljaćine i primitivce  zubo
A ti sad spominješ neke trice u kučine, baniranje do sudnjeg dana
jebeš to, daj malo amnestiraj
kad već nemaš amneziju  angel

cuj, ako je njima bilo fino razvlacit moja crevca po Iskon forumu i pri tome se smijali i uzivali a ja im nista zlo u zivotu nisam nacinio, onda s njima nesto jebeno nije u redu. nesto zlo jebeno zlo. i sada mi dodje kao da se nista nije desilo. pitao bi ja nju kako bi se ponasala pema meni da sam ja njoj radio ono sto je ona meni. jebala bi mi majku ili jos gore. a da ne pricam da su onda admini mogli citati p.p. svih forumasa i da su to koristili u najgnjusnije ciljeve. imaju na dusi mnoge forumase sada vec pokojne. uz sve to cak su i Kresi dali admin passworde pa je ustaskotalijansko kopile Kreso svrljao po p.p.-ima forumasa i ucjenjivao pojedine forumase. da ne pricam o pokojnom Jelici koga je Kreso optuzioi da je pedofil  i masakrirao brutalno Martina na forumu. ovo je samo djelic kriminalnih radnji koje su radili admini na Iskon forumu, forumu kojeg je osnovala Mormonska crkva iz Salt lake cytija USA id ala nekim njihovim medjimurcima vlasnistvo koje su oni nakon pranja prljavog novca prodali T-comu i nastao je Iskon d.d zlocinacka organizacija. sad me ta ista zlocinacka organizacija vec dve godine jebe u zdrav mozak a imam sve dokumente da sam ja u pravu a oni lopine, prevaranti i psihopate. ocito je da su me prepoznali po imenu i prezimenu i krenuli me jahat. ali polako to njihovo jahanje moze zavrsiti na Mirogoju jer ja sam spreman na sve. ono sto se Prima solven registrirao, registrirao se zato er sam im iskopao poslovne odatke koji oni ne zele da budu dostupni na internetu jer ih kompromitiraju i svaki normakni covjek kad procita ono sto sam objavio skuzi da je Prima Solvent zlocinacka organizacija koju vode dva kriminalca psihopata umrezena u organizirani kriminal koji seze sve do predsjednika Ive Josipovica.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 16, 2014 11:11 pm

besposlenpop je napisao/la:
Toro je napisao/la:
... ja ti se kunem da sve vas admine sa bivseg Iskona da vas nadjem u RL mlatio bejzbol palicom dok se ta palica ne bi istrosila i pretvorila u cackalicu. ...
teet

ajde Pope pomagaj ti znas sve kako je bilo i sta su radili admini.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon stu 17, 2014 5:02 am

Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
E moj Esko, dragi

opće nisi u trendu. 
Kaj ne čitaš i slušaš medije,
 svi nešto praštaju,  svi su za ljubav  i slogu 
Božanski praštaju, silovanja, klanja, otimačinu
Svi su se pomirili sami sa sobom, postali si cool
niko više nikog ne mrzi
To je za seljaćine i primitivce  zubo
A ti sad spominješ neke trice u kučine, baniranje do sudnjeg dana
jebeš to, daj malo amnestiraj
kad već nemaš amneziju  angel

cuj, ako je njima bilo fino razvlacit moja crevca po Iskon forumu i pri tome se smijali i uzivali a ja im nista zlo u zivotu nisam nacinio, onda s njima nesto jebeno nije u redu. nesto zlo jebeno zlo. i sada mi dodje kao da se nista nije desilo. pitao bi ja nju kako bi se ponasala pema meni da sam ja njoj radio ono sto je ona meni. jebala bi mi majku ili jos gore. a da ne pricam da su onda admini mogli citati p.p. svih forumasa i da su to koristili u najgnjusnije ciljeve. imaju na dusi mnoge forumase sada vec pokojne. uz sve to cak su i Kresi dali admin passworde pa je ustaskotalijansko kopile Kreso svrljao po p.p.-ima forumasa i ucjenjivao pojedine forumase. da ne pricam o pokojnom Jelici koga je Kreso optuzioi da je pedofil  i masakrirao brutalno Martina na forumu. ovo je samo djelic kriminalnih radnji koje su radili admini na Iskon forumu, forumu kojeg je osnovala Mormonska crkva iz Salt lake cytija USA id ala nekim njihovim medjimurcima vlasnistvo koje su oni nakon pranja prljavog novca prodali T-comu i nastao je Iskon d.d zlocinacka organizacija. sad me ta ista zlocinacka organizacija vec dve godine jebe u zdrav mozak a imam sve dokumente da sam ja u pravu a oni lopine, prevaranti i psihopate. ocito je da su me prepoznali po imenu i prezimenu i krenuli me jahat. ali polako to njihovo jahanje moze zavrsiti na Mirogoju jer ja sam spreman na sve. ono sto se Prima solven registrirao, registrirao se zato er sam im iskopao poslovne odatke koji oni ne zele da budu dostupni na internetu jer ih kompromitiraju i svaki normakni covjek kad procita ono sto sam objavio skuzi da je Prima Solvent zlocinacka organizacija koju vode dva kriminalca psihopata umrezena u organizirani kriminal koji seze sve do predsjednika Ive Josipovica.
vjerujem ti da su to radili, vjerujem da je i A bila admin tada, no možda nije sudjelovala u tim rabotama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon stu 17, 2014 7:24 am

dromsin je napisao/la:
vjerujem ti da su to radili, vjerujem da je i A bila admin tada, no možda nije sudjelovala u tim rabotama.

ja sam prema zlocincima nemilosrdan. opako dangerous. oni niti nemogu izmastati koliko ja mogu biti opasan. zena koja sa pozicja moci uziva sto jednom ili vise forumasa nanosi bol i zlo i huska druge kolege admine da rade za nju prljav posao a ona eto kao svetica nije uprljala ruke pa eto sad se kao prava sotonska hrvatska zlocinacka kurbetina uvrijedila. nece to zavrsiti na dobro.

a Kresu pratim vec godinama i u Puli kad je bio par puta. bio sam kraj njega a smrad psihopatski manipulator koga je mater abortirala u splitskoj kloaki nije ni skuzio da mu dahcem za vratom. ni to se nece zavrsiti dobro. moze on zvati i policiju meni to ne smeta policija ga nece zastititi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon stu 17, 2014 8:29 am

s time da ja Aimee ne branim da pise na forumu neka pise ovaj forum je otvoren za sve samo sam joj htio skrenuti paznju da nisam zaboravio. jarci nikad ne zaboravljaju ama bas nista ne zaboravljaju sto im je netko napravio bilo dobro bilo zlo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto stu 18, 2014 10:14 pm

Vec drugu noc sanjam Veliku macu. Uvijek mi pojasnjava kako biti opustena, vrckava i neopterecena svim mogucim i nemogucim brigama. A ja je blijedo promatram i brinem kako to sve glatko izvesti. ..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto stu 18, 2014 10:16 pm

Esco, kako se zove ona buba sto valja d*ek unatraske?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop sri stu 19, 2014 12:44 am

Ligeja je napisao/la:Esco, kako se zove ona buba sto valja d*ek unatraske?
Balegar.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri stu 19, 2014 10:33 am

Ligeja je napisao/la:Vec drugu noc sanjam Veliku macu. Uvijek mi pojasnjava kako biti opustena, vrckava i neopterecena svim mogucim i nemogucim brigama. A ja je blijedo promatram i brinem kako to sve glatko izvesti. ..


ahahahhaha angel zvuči k'o kvalitetna noćna mora...

ja sam takva samo kad se opustim (za što treba vremena), inače imam lijepu, veliku I tvrdu metlu u dupetu dost dugo Grin

ide božić/zima (uzmi što ti je draže I više paše)... počni nas sanjati kako pečemo kolače u kućici na drvetu I njima hranimo sove I sitne ptice Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri stu 19, 2014 10:35 am

ajme, ajme!!!! opet imam super avatar razdragana

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri stu 19, 2014 11:26 am

mac'caa je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Vec drugu noc sanjam Veliku macu. Uvijek mi pojasnjava kako biti opustena, vrckava i neopterecena svim mogucim i nemogucim brigama. A ja je blijedo promatram i brinem kako to sve glatko izvesti. ..


ahahahhaha angel zvuči k'o kvalitetna noćna mora...

ja sam takva samo kad se opustim (za što treba vremena), inače imam lijepu, veliku I tvrdu metlu u dupetu dost dugo Grin

ide božić/zima (uzmi što ti je draže I više paše)... počni nas sanjati kako pečemo kolače u kućici na drvetu I njima hranimo sove I sitne ptice Happy
Laugh  dovoljno je da im nasipaš sjemenke suncokreta

Jedan dan sam ujutro objesila veš van, bio lijepo sunčano, i vidim sjenice kak sjede na žici, pa svako malo dolete na kučicu za ptice, pa sim- tam-sim tam. I mislim si ajd da im nasipam sjemenke, vidim da me traže.
I nasipam i odem u kuću.
Kad vani tulum, svađa navalili vrapci, svađaju se naguravaju, jebem ti valjda ih je 30-etak sletjelo u dvorište.
Pomislim, u tim preletime posrat će mi veš.
I kaj nisu, jesu, sjebale mi jednu košulju.
Naravoučenije ne hranit ptice ako ti je veš vani u vrtu  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri stu 19, 2014 12:12 pm

dromsin je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Vec drugu noc sanjam Veliku macu. Uvijek mi pojasnjava kako biti opustena, vrckava i neopterecena svim mogucim i nemogucim brigama. A ja je blijedo promatram i brinem kako to sve glatko izvesti. ..


ahahahhaha angel zvuči k'o kvalitetna noćna mora...

ja sam takva samo kad se opustim (za što treba vremena), inače imam lijepu, veliku I tvrdu metlu u dupetu dost dugo Grin

ide božić/zima (uzmi što ti je draže I više paše)... počni nas sanjati kako pečemo kolače u kućici na drvetu I njima hranimo sove I sitne ptice Happy
Laugh  dovoljno je da im nasipaš sjemenke suncokreta

Jedan dan sam ujutro objesila veš van, bio lijepo sunčano, i vidim sjenice kak sjede na žici, pa svako malo dolete na kučicu za ptice, pa sim- tam-sim tam. I mislim si ajd da im nasipam sjemenke, vidim da me traže.
I nasipam i odem u kuću.
Kad vani tulum, svađa navalili vrapci, svađaju se naguravaju, jebem ti valjda ih je 30-etak sletjelo u dvorište.
Pomislim, u tim preletime posrat će mi veš.
I kaj nisu, jesu, sjebale mi jednu košulju.
Naravoučenije ne hranit ptice ako ti je veš vani u vrtu  zubo


baka hrani sjenice I ostalu sitnu ekipu... smažu kilu sjemena na tjedan, ej!!! na tjedan... male, sitne, drage ptičice.... kod bake u dvorištu je prometno ko na heathrowu zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri stu 19, 2014 7:41 pm

mac'caa je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Vec drugu noc sanjam Veliku macu. Uvijek mi pojasnjava kako biti opustena, vrckava i neopterecena svim mogucim i nemogucim brigama. A ja je blijedo promatram i brinem kako to sve glatko izvesti. ..


ahahahhaha angel zvuči k'o kvalitetna noćna mora...

ja sam takva samo kad se opustim (za što treba vremena), inače imam lijepu, veliku I tvrdu metlu u dupetu dost dugo Grin

ide božić/zima (uzmi što ti je draže I više paše)... počni nas sanjati kako pečemo kolače u kućici na drvetu I njima hranimo sove I sitne ptice Happy
Laugh  dovoljno je da im nasipaš sjemenke suncokreta

Jedan dan sam ujutro objesila veš van, bio lijepo sunčano, i vidim sjenice kak sjede na žici, pa svako malo dolete na kučicu za ptice, pa sim- tam-sim tam. I mislim si ajd da im nasipam sjemenke, vidim da me traže.
I nasipam i odem u kuću.
Kad vani tulum, svađa navalili vrapci, svađaju se naguravaju, jebem ti valjda ih je 30-etak sletjelo u dvorište.
Pomislim, u tim preletime posrat će mi veš.
I kaj nisu, jesu, sjebale mi jednu košulju.
Naravoučenije ne hranit ptice ako ti je veš vani u vrtu  zubo


baka hrani sjenice I ostalu sitnu ekipu... smažu kilu sjemena na tjedan, ej!!! na tjedan... male, sitne, drage ptičice.... kod bake u dvorištu je prometno ko na heathrowu zubo
kad je ful zima fakat 1 kg smažu na tjedan  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ sri stu 19, 2014 7:43 pm

dromsin je napisao/la:

Naravoučenije ne hranit ptice ako ti je veš vani u vrtu  zubo
 Pa dobro si prosla njih 30 samo jednu kosulju, to je uspjeh Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 8 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 44. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.