Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 18 / 44. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet stu 27, 2014 9:45 am

mala Cat je napisao/la:Kliknula sam na online kartu. Vasa je lepsa! Grin  
Bez zezanja. Izgleda jasnija, izrazenije granice. Nasa je nekako smrljana.
Gle, opet dela.  Happy
Sinoć nije.  Plain
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat čet stu 27, 2014 9:47 am

Toro je napisao/la:

nemoj mi i ti brate Cat govorit o mojim emocijama. ispada da vi svi znate moje emocije osim mene Grin  ma idem se ranit u picku materinu ako ovo nije psihijatrija neznam sto je. darlu jesam volio. ali to je proslo svrseno vrijeme. od tada mi je bila draga ostali smo u dobrim odnosima usprkos njenim podbadanjima od civave pa nadalje rekoh ajd svatko ima svoje musice i demone oprastam. ali sto je previse previse je. sad mi vise nje niti draga jednostavno prema njoj nemam nikakvih emocija pa ni negativnih. ako joj se moje teme i promisljanja ne svidjaju nek me preskoci. zar je to tako tesko? i necu dozvoliti da me itko energetski zajase i onda drobi.


Mozda gresim, jer polazim od sebe, pa zato sorry. Najvise me bole stvari od ljudi koji su mi dragi. A mi smo svi ovde vec toliko godina da je vrlo tesko ne postati emotivan. Kad pomislim samo da smo se zajedno veselili rodjenjima dece, slusali price o tome kako rastu, pricali o svemu i svacemu, veselili se, jadali se jedni drugima...
Pa zar ti stvarno, nakon svog ovog vremena, zaista mislis da bi tebe Darla energetski jahala?! Eh, Esco...

Jesi li video sta je Proba napisao na kultnixu, a Bitvica stavila u potpis? Postali smo rodbina. Nema smisla da se vise tako cerupamo. Silly
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet stu 27, 2014 9:51 am

besposlenpop je napisao/la:
Gle, opet dela.  Happy
Sinoć nije.  Plain

Bilo preopterecenje u Slunju zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by mala Cat čet stu 27, 2014 9:54 am

darla_ je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:
A jeste ovo stvarno zazvucalo kao "mi" i "oni". Grin

Nisam gledala detalje, vec samo kliknula na sekund-dva i vidim da je bolja sto se tice boja, granica, sve je nekako jasnije. Izgleda kao kad kupis novi atlas, pa je sve fino i citko, sveze  boje. A ona na kultnih kao da se izlizala od silne upotrebe. Grin


A slabo ju koristili do sada, Pop ju tek neki dan otkrio Grin ... i nasa ce uskoro biti stara i podrapana Grin

Sto ima Kato, jel vec okicen grad za advent?

Polako ga kite. Happy Trebalo bi sad za vikend da sve bude gotovo, jer se za vikend pali prva sveca (ove godine sam opet sama pravila adventkranz. kako se to kaze na hr? ) i pocinje "odbrojavanje" one 4 nedelje do Bozica.


Narode, sorry, ali ja sad stvarno moram ici. Sad
Budite dobri. Darlice, Esco, Pope, cmok-cmok, citamo se. Happy

mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 9:54 am

darla_ je napisao/la:Misu lazljivi, rekoh ti, samo ti lazi, sebe lazes Grin

Jasno je zasto ti mene nisi zvao, ali je li, rekoh ti da me neces isprovocirati da ti odgovorim stvarima iz privatne komunikacije.

Ja da tebe ocu maknuti sa foruma, nebi se ja puno mislila, ovaj cas bi ti izbrisala nick, sto ti mislis da je mene briga kako bi netko procijenio tu moju odluku? Pa nisam ja ti jebote da skupljam virtualne bodove, svojim pataticnim pricama Grin.

ti bi izbrisala moj nick ? Grin Grin Grin a majketi ne seri nemoj da se desi obratno da izbrisem tvoj. jer da te hocu maknuti sa foruma vec bih to odavno bio napravio i na onom bivsem koji je sad pod okupacijom SAO Krajine. ali ja nemam zlo ni zle namjere kao sto ih imas ti Happy

kad ti budes postovala mene, ja cu postovati tebe.

simple as that.

dok god se ti odnosis nadmocno i omalovazavas to znaci da nemas respekta prema sugovorniku. prema tome nemam ni ja respekta prema tebi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet stu 27, 2014 9:57 am

mala Cat je napisao/la:
Polako ga kite. Happy Trebalo bi sad za vikend da sve bude gotovo, jer se za vikend pali prva sveca (ove godine sam opet sama pravila adventkranz. kako se to kaze na hr? ) i pocinje "odbrojavanje" one 4 nedelje do Bozica.


Narode, sorry, ali ja sad stvarno moram ici. Sad
Budite dobri. Darlice, Esco, Pope, cmok-cmok, citamo se.  Happy


Je i tu kite, bljescimo kao u Betlehemu Grin. Volim ovo doba godine, bas bude veselo.

Ajde Kato vidimo se Love
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet stu 27, 2014 10:07 am

Toro je napisao/la:

ti bi izbrisala moj nick ?  Grin Grin Grin  a majketi ne seri nemoj da se desi obratno da izbrisem tvoj. jer da te hocu maknuti sa foruma vec bih to odavno bio napravio i na onom bivsem koji je sad pod okupacijom SAO Krajine.  ali ja nemam zlo ni zle namjere kao sto ih imas ti  Happy

kad ti budes postovala mene, ja cu postovati tebe.

simple as that.

dok god se ti odnosis nadmocno i omalovazavas to znaci da nemas respekta prema sugovorniku. prema tome nemam ni ja respekta prema tebi.

Tako je, da te hocu maknuti s foruma, kako ovuda pizdekas, nebi se sluzila nekim navodnim malicioznim podmetanjima, nego bi te makla sreco, jednim potezom Grin.

Jebe mi se sto ces ti, kuzis, kurac ti kuzis Grin

Nema postovanja, nakon svih tvojih serendarskih upisa meni, nema pregovaranja i podilazenja malim iskompleksiranim nasilnicima.

A sad odoh raditi, da nebi mislio da te ignoriram Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 10:58 am

darla_ je napisao/la:
Tako je, da te hocu maknuti s foruma, kako ovuda pizdekas, nebi se sluzila nekim navodnim malicioznim podmetanjima, nego bi te makla sreco, jednim potezom Grin.

Jebe mi se sto ces ti, kuzis, kurac ti kuzis Grin

Nema postovanja, nakon svih tvojih serendarskih upisa meni, nema pregovaranja i podilazenja malim iskompleksiranim nasilnicima.

A sad odoh raditi, da nebi mislio da te ignoriram Grin.

maliciozna podmetanja? Grin  ti osim sto zi zla si i opasna ali kad kazem opasna mislim to jako ozbiljno ne zajebavam se. ti bi mene izbrisala sreco? samo zato jer ti nisam po gustu i pizdekam dramim i izazivam "sazaljenje"? a kako cemo nazvati tvoja lamentiranja po forumu kako si eto jadnica rastavljena i eto prokleti muskarci treba ih satrat jer te jedan muskarac zajebao. kako cemo nazvati tvoja lamentiranja i izazivanje sazaljenja kako si ti eto borderline i depresivna i imas eto tegobe psihicke koje ni cijeli dan sjedenja u lotosovom polozaju nemoze izljecit. i da ne pricam kako jadna eto pises da pijes razne psihofarmake. a jadna bas mi te je zao. ali to te ne sprijecava da brutalno nagazis one do kojih ti je najvise stalo. brutalno. kazes za sve si sam kriv. ali to ne vrijedi za tebe za tebe je kriv borderline depresija bivsi muz i tko zna tko sve ne mozda i ja. pa onda nakon nekoliko mjeseci pizdekas kako ti je jaaako zao sto si to i to napravila eto nisi htjela ali prokleti borderline je bio jaci...nemas srama nemas empatije nemas nemas mnogo toga a tu prodajes hi-tech duhovnjastvo i prosvjetljenje. ma pusi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 11:24 am

i sada da tebi i ostalima objasnim zasto sam izbrisao account.

jer mi je prekipjelo se s tobom natezati, jer si me nagazila u momentu kad mi je na grbacu sjela RH zlocinacka masinerija sa ovrhom sa advokatima sa javnim biljeznicima i ostalom hrvatskom psihopatskom zgadijom. ja sam protiv zlocinackog sistema. do sada sam otkrio da su prekrsili najmanje pedesetak zakona, da su me divljacki psiholoski masakrirali skoro dvije godine i da nemam energije ni volje ni vremena se s tobom ovdje natezati oko trivijalnih stvari koje mi u zivotu nista ne znace. plus toga morao sam prostudirati zilion zakona i podzakona a za se snaci u toj djungli zakona treba ti GPS inace se izgubis u bespucima kontradiktornih clanaka i zakona. i to sam rijesio i zlocinci znaju da su u krivu i da rade protuzakonito ali ustraju i dalje misleci da imaju posla s nekim moronom? em sam iskopao da je cijeli slucaj otisao u zastaru prije dva mjeseca ali su brze bolje sazvali javnog biljeznika ne bi li me prisilili da platim nesto sto ne moram i nisam duzan platiti. osim toga culi su me i zlocinci iz Iskon d.d. gdje sada skruseno priznaju da se eto oni pogrijesili i prekrsili ugovor i da ce mi napravit storno na sva njihova toboznja potrazivanja.

eto u kojoj ja zlocinackoj drzavi zivim. i sto je zabrinjavajuce, nitko ovdje nije ni pomislio da taj covjek tj. ja, cim tako reagira mozda ima neki jebeni problem u rl i daje signale da ga se ostavi na miru. ne, vi ste stvorili neku iskrivljenu sliku o meni i ja sad moram igrati po toj slici koju ste vi sebi izmastali. i onda se cudite ko pura dreku sto se na vas pjenim i pickaram? pa mnogima je ovdje inteligencija na razini primata!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 12:13 pm

i da pojasnim sto znaci soul crushing

soul-crushing

adjective

said of something that saps one's will to continue.


Human beings are so made that the ones who do the crushing feel nothing; it is the person crushed who feels what is happening. Unless one has placed oneself on the side of the oppressed, to feel with them, one cannot understand.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 1:43 pm

ako netko ima sto za rec na temu neka kaze meni vec svejedno...jer: it is too late to improve a bad situation. damage is done.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer čet stu 27, 2014 2:54 pm

O živote, težak li si...
Nitko nikoga neće brisati.
Esco, na pitanje da li ja u noćašnjem odgovoru tebi govorim kako se trebaš ponašati, odgovor je- ne. Ali da ti isključivo zabranjujem, ovo je sada samo u moje ime, da me stavljaš u poziciju u kojoj moram procjenjivati tko je što od vas dvoje rekao, zašto, kako i kojim povdom- to da. Počelo je biti zamorno, iscrpljujuće i zapravo malo koga je uistinu za to briga osim za guštanje u fightovima. Hebote, kada bi mi se forumu svodili na psiho analize, s obzirom što se sve zna pročitati, vidjeti i isčitati, išla bih studirat kliničku terapiju. Dakle, odbijam se baviti takvim stvarima jer su, zapravo, prolazne. Sve virtualno je nažalost prolazno.
Druga stvar, kada god bih načula da netko ima rl probleme, suosjećala bih s njima, tako i s tvojima. I iskreno mi je žao svakoga tko prolazi životnu havariju i dolazi na ovakva mjesta ili ispuhati se ili na trenutak "zaboraviti". A sada pitanje tebi. Ti doista misliš da se život iza ovih malenih ekrana dešava samo tebi?
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 3:22 pm

whisperer je napisao/la:O živote, težak li si...
Nitko nikoga neće brisati.
Esco, na pitanje da li ja u noćašnjem odgovoru tebi govorim kako se trebaš ponašati, odgovor je- ne. Ali da ti isključivo zabranjujem, ovo je sada samo u moje ime, da me stavljaš u poziciju u kojoj moram procjenjivati tko je što od vas dvoje rekao, zašto, kako i kojim povdom- to da. Počelo je biti zamorno, iscrpljujuće i zapravo malo koga je uistinu za to briga osim za guštanje u fightovima. Hebote, kada bi mi se forumu svodili na psiho analize, s obzirom što se sve zna pročitati, vidjeti i isčitati, išla bih studirat kliničku terapiju. Dakle, odbijam se baviti takvim stvarima jer su, zapravo, prolazne. Sve virtualno je nažalost prolazno.
Druga stvar, kada god bih načula da netko ima rl probleme, suosjećala bih s njima, tako i s tvojima. I iskreno mi je žao svakoga tko prolazi životnu havariju i dolazi na ovakva mjesta ili ispuhati se ili na trenutak "zaboraviti". A sada pitanje tebi. Ti doista misliš da se život iza ovih malenih ekrana dešava samo tebi?

nikada nisam napisao da se zivot iza ekrana desava samo meni. zivot se desava svima. desavaju se i havarije nekima vece nekima manje nametnute ili visa sila nebitno. uvijek sam imao i imam taj feel da na daljinu procijenim sto se nekome desava i ne bih osobu napadao niti je uvlacio u flame war ili podjebavao jer eto osjecam da je trenutno posrnula i slaba. to je zlo i kukavicluk a ja to nisam i ne radim nikome nikada. ali isto tako je moje urodjeno pravo da se branim od napada ma od koga dolazili. ljudi dolaze na forum jer im je izmedju ostalog forum ispusn ventil. ponavljam: forum. a ne da im ispusni ventil bude odredjeni forumas ili forumasica. zato i jesam potjerao Pizdu u pizdu materinu jer nisam zelio da se forum pretvori u krvolocni ring gdje odabrana elitna ekipa nadje dnevnu zrtvu baci je u ring i izmasakrira do smrti.

meni je iskreno zao sto je do ovoga svega doslo, ne zelim zlo nikome ali ja necu dozvoliti da me itko jase. ja sam slobodan covjek imam svoje dostojanstvo znam koliko znam i nitko mi to znanje nemoze oduzeti moze mi negirati ali to je useless.
da je malo vise razumijevanja i manje egotripa od onih koji su prvi protiv egotripastva a u tome prednjace ( koji paradox ) svega ovog sranja ne bi bilo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 3:26 pm

i virtualno nije prolazno. cak i da se sav internet ugasi, ljudi imaju sve zapisano u vlastitoj memoriji koja se nikakvim metodama nemoze izbrisati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 27, 2014 4:10 pm

dodati cu jos i ovo: zivot je isto prolazan, ostaju samo uspomene i oziljci nekima na dusi nekima na tijelu nekima i na dusi i na tijelu. tako isto i sa virtualom.

Traže se - Page 18 DpD3krv

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet stu 28, 2014 12:23 am

Toro je napisao/la:i virtualno nije prolazno. cak i da se sav internet ugasi, ljudi imaju sve zapisano u vlastitoj memoriji koja se nikakvim metodama nemoze izbrisati.

Prolazne su virtualne uloge i kako se s vremenom izmjenjuju glavni i sporedni akteri, a priče se uglavnom ponavljaju iste, sve im manje pridaješ pažnje jer je isto gubitak vremena. Na to mislim s prolaznošću. Isto je i u stvarnom životu, kada ne postoji ljubav, umjetnost, bilo koja životna kvaliteta ili vrijednost, nastaju skandali. A oni uvijek nakon određenog vremena prođu, i ostanu zaboravljeni. Stvar odabira.. Eto.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 11:07 am

whisperer je napisao/la:
Toro je napisao/la:i virtualno nije prolazno. cak i da se sav internet ugasi, ljudi imaju sve zapisano u vlastitoj memoriji koja se nikakvim metodama nemoze izbrisati.

Prolazne su virtualne uloge i kako se s vremenom izmjenjuju glavni i sporedni akteri, a priče se uglavnom ponavljaju iste, sve im manje pridaješ pažnje jer je isto gubitak vremena. Na to mislim s prolaznošću. Isto je i u stvarnom životu, kada ne postoji ljubav, umjetnost, bilo koja životna kvaliteta ili vrijednost, nastaju skandali. A oni uvijek nakon određenog vremena prođu, i ostanu zaboravljeni. Stvar odabira.. Eto.

ja neznam sto su to virtualne uloge na forumu. forum nije kazaliste puno glumaca nego forum na kome pisu realni ljudi. ako netko shvaca forum kao kazaliste gdje svatko glumi neku vlastitu virtualnu ulogu koja u reali ne postoji, onda taj ili ta ima jebenih mentalnih i psihickih problema i mora se obratiti na neku drugu adresu.
ja sam takav kakav jesam u virtuali ui reali. nikakve razlike nema osim sto nema slike i tona jer je forum takav medij.

usput, sto ustvari znaci virtuala? i koja je razlika izmedju virtuale i reale? virtuala je nesto sto postoji samo u konceptualnoj formi a ne postoji u formi fizicke realnosti. dakle ako na softwareu pomocu Pc-a konstruiram kucu ona je virtualna jer postoji samo na monitoru i moze ostati virtualna zauvijek ili ako je odlucim realizirati postane fizicki realna. kad mislimo ili mastamo mi virtualiziramo neku potencijalnu fizicku realnost. analogija je ista i kod uma i mozga. um je virtualni mozak koji postoji konceptualno ali aktualna fizicka materija je mozak.

u takozvanoj virtuali nista nije virtualno ako u komunikaciji sudjeluje vise subjekta. onda takozvana virtuala postane samo sredstvo komunikacije izmedju vise zivucih terminala ( ljudi ) isto kao sto su ljudi prije imali golube pismonose. golubovi su virtuala. znaci po tvome nema golubova nema nicega nista se nije dogodilo. ?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 11:11 am

i pitam se, ako je to samo virtuala zasto nitko ne pise? u cemu je problem? mene to jako zanima kako vi shvacate virtualu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet stu 28, 2014 12:36 pm

Čudno mi je da baš ti postavljaš pitanja zašto nitko ne piše po forumu, i to već drugi put u vrlo kratkom periodu, a sam si do pred malo imao filozofiju na istu temu gdje objašnjavaš kako ljudi dolaze kada im to obaveze dozvoljavaju. Happy Mene sada, isto tako, zanima odakle odjednom takva promjena? Happy Nemam ništa novoga nadodavati po tom pitanju jer sam se puno puta izjasnila. Ovdje dolazim kada mi se da, kada sam motivirana za pisanje, izmjeniti poruke sa dragim ljudima, i kada mi to obaveze dozvoljavaju. Forum kao takav nema nikakvog bitnog značenja u mom životu osim što mi je kutak u kojem se osjećam ok i kojeg koristim za neke moje unutarnje potrebe. Kada se ne osjećam ok, odem i to je to bez da ikome dugujem objašnjenja. 
U životu stalno igramo uloge kroz koje se upoznavamo i nastavit ćemo ih igrati do kraja života, pritom ne mislim da je isto ekvivalent teatrima. Iako ponekad život to ipak jest.
O razlici između virtuale i reale mi se zaista ne da jer mi je to već postalo gradivo osnovne škole, ovim te ne mislim vrijeđati već mi je tema užasno dosadna budući da se godinama proteže kao nekakav misterij. Ako se ne zna koja je razlika, onda smo malo zaglibili. No, ukoliko pritom misliš na stvaranje odnosa i njihove interakcije gdje se osobe mogu osjećati povrijeđenima ili beskrajno sretnima, to je s jedne strane iz razloga što na ovom principu korespodencije uglavnom otkrivao svoj kućnin odgoj i unutarnja stanja i stvaramo percepcije na vlastite projekcije, a one su nedorečene, površne i uglavnom nepotpune. Kada se prestanemo vezati za ljude i uzimati ih zdravo za gotovo, onda prestaju i osjećaji povređivanja. Također mislim da je sve to stvar odrastanja i zrelosti.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 1:00 pm

ma nije promjena. osjecam da se ne pise zbog nastalog konflikta a ne da su odjednom svi prezaposleni i rade u cetri smjene. i bojkot nepisanje je oblik psiholoskog pritiska. zato pitam.

otvarale su se i stupidnije teme i pitanja pa nitko nije autoru rekao gle kompa to je gradivo iz osnovne skole nemoj mislit da te vrijedjamo ali odrasti, neuk si, mi smo prosli dvjesto ashrama nemoj nas tlacit tim tricarijama i te spike.

mislim da je zrelo vrijeme da odem Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pet stu 28, 2014 1:38 pm

Toro je napisao/la:ma nije promjena. osjecam da se ne pise zbog nastalog konflikta a ne da su odjednom svi prezaposleni i rade u cetri smjene. i bojkot nepisanje je oblik psiholoskog pritiska. zato pitam.

otvarale su se i stupidnije teme i pitanja pa nitko nije autoru rekao gle kompa to je gradivo iz osnovne skole nemoj mislit da te vrijedjamo ali odrasti, neuk si, mi smo prosli dvjesto ashrama nemoj nas tlacit tim tricarijama i te spike.

mislim da je zrelo vrijeme da odem Happy

Gle, mislim da si previše ufuran da se sve vrti oko tebe. To da nitko ne piše zbog navodnog konflikta je tvoja čista ufurancija i mislim da ovdje ne postoji osoba koju bi ti mogao demotivirati za pisanje. Da si forumaš koji doprinosi karakteru foruma definitivno stoji, ali nemoj pretjerivati do ove mjere. Odnos realnosti i virtuale i jest gradivo za djecu, a to ću tebi pogotovo naglašavati jer si mi malo prezreo za takva pitanja, plus što si vidim sklon promjenama pa ovo iščitavam kao još jedan mamac da se tu malo grize tko koga povređuje. Ne paše ti kada ti se daju direktni odgovori, a sam si inicirao ovu prepisku na javno pa se onda nosi sa odgovorima a bez da spominješ ashrame koji su kao naputci nekog pametovanja. Ne znaš razgovarati, ne znaš se nositi sa situacijom, ne znaš što želiš. Što hoćeš uopće? Hoćeš forum nazad? Imaš pass i promijeni ga, ako ti nedostaju takve uloge. I da, za neke sam prošla tristo ashrama, ali se za razliku od tebe ne kitim njima. Ako hoćeš odi jebote, kakva razmaženost bokte.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 2:11 pm

bas da sam ja razmazen i nisam uopce. neznam kako i kojim meandrima si dosla do takvog zakljucka. no, nebitno. ja se odjavljujem. ako ti sto bude trebalo u svezi tehnicke podrske sa forumom znas kako me mozes kontaktirati. ako ti ne budem trebao jos bolje i meni i tebi.

pozdrav.

i da, zamalo zaboravih. znam da ce uskoro ovdje osvanuti tucet lesinara i trolcina pod mojim nickom ili i se predstavljati kao da sam to ja. ja nisam taj jer imam samo jednu mail adresu koju cu ti poslati na p.p. ako se netko pojavi i registrira pod nickom esco, escaped itd. a nema tu mail adresu koju cu ti poslati, onda to nisam ja nego neki lesinar troll i radi s takvima sto hoces. to kazem cisto da se zna da ne bi bilo jos dubioza da ja nesto provociram ili slicno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Lena pet stu 28, 2014 3:00 pm

Toro je napisao/la:ma nije promjena. osjecam da se ne pise zbog nastalog konflikta a ne da su odjednom svi prezaposleni i rade u cetri smjene. i bojkot nepisanje je oblik psiholoskog pritiska. zato pitam.

otvarale su se i stupidnije teme i pitanja pa nitko nije autoru rekao gle kompa to je gradivo iz osnovne skole nemoj mislit da te vrijedjamo ali odrasti, neuk si, mi smo prosli dvjesto ashrama nemoj nas tlacit tim tricarijama i te spike.

mislim da je zrelo vrijeme da odem Happy

iskreno meni je turn off kad se ljudi zakače i nemam običaj ubacivat se među njih....i ovo je osobno pa nisam.....
ali zaista čitaš li te sebe ikad?ispičkaraš do kosti bilo koga i onda se čudiš zašto te se percipira kao razmaženu osobu kojoj se ne smije ništa negativno napisat....a mana imaš i sam to i znaš.....e pa jebi ga malo respekta prema drugima,pa će i reakcije bit drugačije....

i ja pišem kad mogu,a još više kad mi se zapravo da nešto napisat.....jednostavno mi se masu puta ne da....i drugačija je dinamika svuda nego prije tako da nema čuđenja zašto se pojedinih dana manje piše.....
uglavnom ukratko ako ti je vrijeme da ideš idi....ako nije ne seruckaj nego piši kad možeš i ako uopće želiš....sve legalno i ok....
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 3:11 pm

Lena je napisao/la:
Toro je napisao/la:ma nije promjena. osjecam da se ne pise zbog nastalog konflikta a ne da su odjednom svi prezaposleni i rade u cetri smjene. i bojkot nepisanje je oblik psiholoskog pritiska. zato pitam.

otvarale su se i stupidnije teme i pitanja pa nitko nije autoru rekao gle kompa to je gradivo iz osnovne skole nemoj mislit da te vrijedjamo ali odrasti, neuk si, mi smo prosli dvjesto ashrama nemoj nas tlacit tim tricarijama i te spike.

mislim da je zrelo vrijeme da odem Happy

iskreno meni je turn off kad se ljudi zakače i nemam običaj ubacivat se među njih....i ovo je osobno pa nisam.....
ali zaista čitaš li te sebe ikad?ispičkaraš do kosti bilo koga i onda se čudiš zašto te se percipira kao razmaženu osobu kojoj se ne smije ništa negativno napisat....a mana imaš i sam to i znaš.....e pa jebi ga malo respekta prema drugima,pa će i reakcije bit drugačije....

i ja pišem kad mogu,a još više kad mi se zapravo da nešto napisat.....jednostavno mi se masu puta ne da....i drugačija je dinamika svuda nego prije tako da nema čuđenja zašto se pojedinih dana manje piše.....
uglavnom ukratko ako ti je vrijeme da ideš idi....ako nije ne seruckaj nego piši kad možeš i ako uopće želiš....sve legalno i ok....

ma cekaj malo stani. stani. itekako citam sto napisem jer citam dok pisem post ne pise mi post neki software. ispickaram do kosti bilo koga???? to je laz i to i sama znas. da ispickaram do kosti bilo koga bio bih lud u ludnici vec odavno. jel si pogledala koga pickaram i zasto? nisi! citala si selektivno ono sto tebi odgovara da budes neutralna kao sto si oduvjek bila. osoba za sve sisteme. nikad ne pickaram ako nisam isprovociran a bio sam isprovociran. zao mi je sto nisam u komunikaciji tako fin ko vi hrvati jako fini pa te nozem zakolju cim se okrenes. ja sam direktan sirov jer nemam vremena za becke i makjavelisticke pizdarije.

ne, ja odlazim nemam sto vise ovdje traziti niti me volja vise ni forum otvarati a kamo li pisati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Lena pet stu 28, 2014 3:21 pm

Toro je napisao/la:
Lena je napisao/la:
Toro je napisao/la:ma nije promjena. osjecam da se ne pise zbog nastalog konflikta a ne da su odjednom svi prezaposleni i rade u cetri smjene. i bojkot nepisanje je oblik psiholoskog pritiska. zato pitam.

otvarale su se i stupidnije teme i pitanja pa nitko nije autoru rekao gle kompa to je gradivo iz osnovne skole nemoj mislit da te vrijedjamo ali odrasti, neuk si, mi smo prosli dvjesto ashrama nemoj nas tlacit tim tricarijama i te spike.

mislim da je zrelo vrijeme da odem Happy

iskreno meni je turn off kad se ljudi zakače i nemam običaj ubacivat se među njih....i ovo je osobno pa nisam.....
ali zaista čitaš li te sebe ikad?ispičkaraš do kosti bilo koga i onda se čudiš zašto te se percipira kao razmaženu osobu kojoj se ne smije ništa negativno napisat....a mana imaš i sam to i znaš.....e pa jebi ga malo respekta prema drugima,pa će i reakcije bit drugačije....

i ja pišem kad mogu,a još više kad mi se zapravo da nešto napisat.....jednostavno mi se masu puta ne da....i drugačija je dinamika svuda nego prije tako da nema čuđenja zašto se pojedinih dana manje piše.....
uglavnom ukratko ako ti je vrijeme da ideš idi....ako nije ne seruckaj nego piši kad možeš i ako uopće želiš....sve legalno i ok....

ma cekaj malo stani. stani. itekako citam sto napisem jer citam dok pisem post ne pise mi post neki software. ispickaram do kosti bilo koga???? to je laz i to i sama znas. da ispickaram do kosti bilo koga bio bih lud u ludnici vec odavno. jel si pogledala koga pickaram i zasto? nisi! citala si selektivno ono sto tebi odgovara da budes neutralna kao sto si oduvjek bila. osoba za sve sisteme. nikad ne pickaram ako nisam isprovociran a bio sam isprovociran. zao mi je sto nisam u komunikaciji tako fin ko vi hrvati jako fini pa te nozem zakolju cim se okrenes. ja sam direktan sirov jer nemam vremena za becke i makjavelisticke pizdarije.

ne, ja odlazim nemam sto vise ovdje traziti niti me volja vise ni forum otvarati a kamo li pisati.
mislim da nisam selektivna,ali priznajem da nisam čitala jako pažljivo sve šta se pisalo na svim temama....
briga me šta ti misliš o meni i mojoj neutralnosti,ali ne smatram se osobom koja će riješiti tuđi odnos ili konflikt...a ako tražiš neko navijanje za tebe ili darlu ni to nećeš dočekati......tako da ako ti pomaže da napišem da si razmaženo derište i da te tako vidim samo opali kako smo "mi" hrvati u kurcu....posebno hrvatice....
i da čisto sumnjam da tako potežeš noževe uživo kao ovdje gdje se može potegnut bilo šta u sekundi....

sretan put
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 18 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 18 / 44. Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 31 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.