Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 19 / 44. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 3:28 pm

Lena je napisao/la:
mislim da nisam selektivna,ali priznajem da nisam čitala jako pažljivo sve šta se pisalo na svim temama....
briga me šta ti misliš o meni i mojoj neutralnosti,ali ne smatram se osobom koja će riješiti tuđi odnos ili konflikt...a ako tražiš neko navijanje za tebe ili darlu ni to nećeš dočekati......tako da ako ti pomaže da napišem da si razmaženo derište i da te tako vidim samo opali kako smo "mi" hrvati u kurcu....posebno hrvatice....
i da čisto sumnjam da tako potežeš noževe uživo kao ovdje gdje se može potegnut bilo šta u sekundi....

sretan put

ma sta je tebi zeno bozja odakle ti ta devijantna misao da trazim ikakvo profiliranje ili sortiranje ili navijanje? pa sad su mi jasnije stvari zasto ovdje nitko nikoga ne razumije. ne samo ovdje nego po svim hrvatskim forumima i realnom zivotu. sve jasnije i jasnije mi je. nes ti komplota i nekih teorija zavjere. jednostavno ti odgovaram na tvoj post i komentiram. niti jednom rijecju te nisam pri-silio da zauzimas iciju stranu. rekao sam da si zena za sve sisteme.

hvala.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet stu 28, 2014 4:57 pm

Toro je napisao/la:ako netko ima sto za rec na temu neka kaze meni vec svejedno...jer: it is too late to improve a bad situation. damage is done.
aj dosta je više, ovu temu zaboravi ,šaraj okolo i ne pizdi  teet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* sub stu 29, 2014 3:09 am

dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

da baš neugodno  zubo zubo zubo zubo
možda bi bilo ,manje neugodno da nije uzela nik "Madona"  Laugh

Laugh Laugh Laugh

Sad sam to tek skuzila ... ma Lastis se zajebavala ..
je se zajebavala, al ja sam to pomislila prije nek je napisala, nekak je prostački
Inače Lasta vrlo često istrči sa mojim mislima  Laugh



ne mogu se sjetiti te situacije šta ligeja spominje ali kao da mi nešto kroz maglu poznato. ćete me prisjetit?

inače, ne kužim šta oćeš reć dromsić ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* sub stu 29, 2014 3:35 am

darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

mala mi gori al doslovno, u kupaoni imam pol šalice jogurta i svako malo ju tunkam blazinicom da ju rashladim.
Sad su mi vjerojatno antibiotici sjebali floru i faunu  zubo
Još dava antibiotika danas u 9 i sutra, onda za 4 dana u labos, ak opet ne plane
Jako nugodno sve skupa, nemreš se ni žalit, gdi češ pričat o bakalaru  zubo zubo zubo

Pa naravno da jesu, obavezno lactogyn ili acidosalus vaginalete, inace dramaturgija  zubo. B-komplex isto. Jebote kad se sjetim, prije su ti uvijek kad bi pio antibiotike govorili da obavezno mora piti jogurt i b-complex, ovi danasnji doktori su zakurac.




današnji doktori i farmaceuti kažu da su jogurt i b-complex za*urac, samo da kupiš njihove probiotike koji se kreću od 70 kn na gore ....  Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 29, 2014 5:17 am

*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

da baš neugodno  zubo zubo zubo zubo
možda bi bilo ,manje neugodno da nije uzela nik "Madona"  Laugh

Laugh Laugh Laugh

Sad sam to tek skuzila ... ma Lastis se zajebavala ..
je se zajebavala, al ja sam to pomislila prije nek je napisala, nekak je prostački
Inače Lasta vrlo često istrči sa mojim mislima  Laugh



ne mogu se sjetiti te situacije šta ligeja spominje ali kao da mi nešto kroz maglu poznato. ćete me prisjetit?

inače, ne kužim šta oćeš reć dromsić ....
ni ja ne kužim kaj ti ne kužiš  zubo
ništa loše Lasto  Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* sub stu 29, 2014 6:07 am

whisperer je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Esco, ne pi*di, nepotrebno odjavljivanje...

Pozdrav Ani Happy... i Bakut, nisam se stigla pohvaliti nikome. Happy
guzdarica gdi si ti ?  Laugh 
treba održavati, treba uređivati a ti nestala
A vidim da  se nisi  pohvalila, Ana je fakat naletila na nas  Laugh

 imam grižnju savjesti što sam s malenim jako malo u posljednje vrijeme pa jurim doma i koristim priliku barem ga uspavati. Ili on mene... Happy Zapustih malo avatare i forum, ali sada će ubrzo Božić pa ćemo se ušareniti- obećavam!


malo ti zavidim na pothvatu. meni je žao što više neću dalje sa studijima. mislila sam da ću ipak na magisterij ali i ovako sam malo s djetetom, ne znam šta bi bilo kada bi upisala. drago mi je baš za tebe, izdurat ćete vi to Wink
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* sub stu 29, 2014 6:11 am

dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
darla_ je napisao/la:

Laugh Laugh Laugh

Sad sam to tek skuzila ... ma Lastis se zajebavala ..
je se zajebavala, al ja sam to pomislila prije nek je napisala, nekak je prostački
Inače Lasta vrlo često istrči sa mojim mislima  Laugh



ne mogu se sjetiti te situacije šta ligeja spominje ali kao da mi nešto kroz maglu poznato. ćete me prisjetit?

inače, ne kužim šta oćeš reć dromsić ....
ni ja ne kužim kaj ti ne kužiš  zubo
ništa loše Lasto  Grin


 ma ok .... ali ja ne kužim kaj pak ti ne kužiš? ako kažem da ne kužim kaj si htjela reći rečenicom ..... kako ja mogu istrčati sa tvojim mislima? kaj  to značuje?
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 29, 2014 6:32 am

*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
je se zajebavala, al ja sam to pomislila prije nek je napisala, nekak je prostački
Inače Lasta vrlo često istrči sa mojim mislima  Laugh



ne mogu se sjetiti te situacije šta ligeja spominje ali kao da mi nešto kroz maglu poznato. ćete me prisjetit?

inače, ne kužim šta oćeš reć dromsić ....
ni ja ne kužim kaj ti ne kužiš  zubo
ništa loše Lasto  Grin


 ma ok .... ali ja ne kužim kaj pak ti ne kužiš? ako kažem da ne kužim kaj si htjela reći rečenicom ..... kako ja mogu istrčati sa tvojim mislima? kaj  to značuje?
pa kaj ti se nije dogodilo  , neko pitanje si postaviš u sebi  al ga ne izrečeš na glas i onda to pitanje postavi na glas netko dugi. I dobi po piksi , jer pitanje "kao nije na mjestu".

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* sub stu 29, 2014 6:33 am

dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:



ne mogu se sjetiti te situacije šta ligeja spominje ali kao da mi nešto kroz maglu poznato. ćete me prisjetit?

inače, ne kužim šta oćeš reć dromsić ....
ni ja ne kužim kaj ti ne kužiš  zubo
ništa loše Lasto  Grin


 ma ok .... ali ja ne kužim kaj pak ti ne kužiš? ako kažem da ne kužim kaj si htjela reći rečenicom ..... kako ja mogu istrčati sa tvojim mislima? kaj  to značuje?
pa kaj ti se nije dogodilo  , neko pitanje si postaviš u sebi  al ga ne izrečeš na glas i onda to pitanje postavi na glas netko dugi. I dobi po piksi , jer pitanje "kao nije na mjestu".


pa dobro ko je dobio po piksi, ti ili ja na kraju???  Laugh
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 29, 2014 6:37 am

*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
ni ja ne kužim kaj ti ne kužiš  zubo
ništa loše Lasto  Grin


 ma ok .... ali ja ne kužim kaj pak ti ne kužiš? ako kažem da ne kužim kaj si htjela reći rečenicom ..... kako ja mogu istrčati sa tvojim mislima? kaj  to značuje?
pa kaj ti se nije dogodilo  , neko pitanje si postaviš u sebi  al ga ne izrečeš na glas i onda to pitanje postavi na glas netko dugi. I dobi po piksi , jer pitanje "kao nije na mjestu".


pa dobro ko je dobio po piksi, ti ili ja na kraju???  Laugh
onaj ko glasno pita, neki put ti neki put ja  zubo
ma to je išlo onoga
Magdo imeš li djece ili kaj ti veli muž kad dođeš doma pijana. Postavila si pitanja koja sam ja taj tren čitajući postavila u sebi. Napisala si pitanja, al tajming nije bio dobar. Reagirala si spontano bez zle namjere. E to je to

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* sub stu 29, 2014 6:53 am

dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


 ma ok .... ali ja ne kužim kaj pak ti ne kužiš? ako kažem da ne kužim kaj si htjela reći rečenicom ..... kako ja mogu istrčati sa tvojim mislima? kaj  to značuje?
pa kaj ti se nije dogodilo  , neko pitanje si postaviš u sebi  al ga ne izrečeš na glas i onda to pitanje postavi na glas netko dugi. I dobi po piksi , jer pitanje "kao nije na mjestu".


pa dobro ko je dobio po piksi, ti ili ja na kraju???  Laugh
onaj ko glasno pita, neki put ti neki put ja  zubo
ma to je išlo onoga
Magdo imeš li djece ili kaj ti veli muž kad dođeš doma pijana. Postavila si pitanja koja sam ja taj tren čitajući postavila u sebi. Napisala si pitanja, al tajming nije bio dobar. Reagirala si spontano bez zle namjere. E to je to


da, bez zle namjere, nije čak ni spontano već slijedom upisa. zla namjera bila bi kada bi se sprdala sa osobom na temelju njenih upisa. a to od mene nikada na forumu nisi doživjela.
što se tiče magde, u tom slučaju bilo je najmanje potrebe za taktiziranjem, i opet bi isto pitanje postavila, na forumu smo mnogo toga pisali o našim životima pa mi se pitanje " zar ti nemaš djece, obitelj " čini ponajmanje opasno i neukusno , samim time i što smo nas dvije imale prepisku oko kuhanja u kojoj smo spominjale naše ukućane pa sam bila malo zbunjena. na forumu, baš kao tada, često pišem kao da razgovaram ležerno sa nekim za stolom, fejs tu fejs, pa ne pomislim kako će to izgledati slovima preslikano na komp, bez grimasa, emocija i ostalih gestikulatornih popratnih sadržaja koji uokvire konverzaciju u određenu boju i ton. 
a što se tiče tajči, mogla sam nazrijeti uperene noževe međutim nije me bilo briga tko će šta misliti, taja piše o sebi kad i šta hoće i bitno je da ona sama nije shvatila to kao podjebavanje već zaista iskreno pitanje sa naznakama laganog očaja što se i sama ne mogu ponekad tako provesti i opustiti ... taja je to kasnije dobro pojasnila svojim viđenjem situacije  što sam zapravo očekivala isto i od nekih drugih, a mogu ti kazati da sam od drugih koji su me iskritizirali očekivala da me "znaju" i ne napadaju a ispalo je obrnuto ..... zapravo jako dobro!!!!!  Wink
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 29, 2014 6:58 am

*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
pa kaj ti se nije dogodilo  , neko pitanje si postaviš u sebi  al ga ne izrečeš na glas i onda to pitanje postavi na glas netko dugi. I dobi po piksi , jer pitanje "kao nije na mjestu".


pa dobro ko je dobio po piksi, ti ili ja na kraju???  Laugh
onaj ko glasno pita, neki put ti neki put ja  zubo
ma to je išlo onoga
Magdo imeš li djece ili kaj ti veli muž kad dođeš doma pijana. Postavila si pitanja koja sam ja taj tren čitajući postavila u sebi. Napisala si pitanja, al tajming nije bio dobar. Reagirala si spontano bez zle namjere. E to je to


da, bez zle namjere, nije čak ni spontano već slijedom upisa. zla namjera bila bi kada bi se sprdala sa osobom na temelju njenih upisa. a to od mene nikada na forumu nisi doživjela.
što se tiče magde, u tom slučaju bilo je najmanje potrebe za taktiziranjem, i opet bi isto pitanje postavila, na forumu smo mnogo toga pisali o našim životima pa mi se pitanje " zar ti nemaš djece, obitelj " čini ponajmanje opasno i neukusno , samim time i što smo nas dvije imale prepisku oko kuhanja u kojoj smo spominjale naše ukućane pa sam bila malo zbunjena. na forumu, baš kao tada, često pišem kao da razgovaram ležerno sa nekim za stolom, fejs tu fejs, pa ne pomislim kako će to izgledati slovima preslikano na komp, bez grimasa, emocija i ostalih gestikulatornih popratnih sadržaja koji uokvire konverzaciju u određenu boju i ton. 
a što se tiče tajči, mogla sam nazrijeti uperene noževe međutim nije me bilo briga tko će šta misliti, taja piše o sebi kad i šta hoće i bitno je da ona sama nije shvatila to kao podjebavanje već zaista iskreno pitanje sa naznakama laganog očaja što se i sama ne mogu ponekad tako provesti i opustiti ... taja je to kasnije dobro pojasnila svojim viđenjem situacije  što sam zapravo očekivala isto i od nekih drugih, a mogu ti kazati da sam od drugih koji su me iskritizirali očekivala da me "znaju" i ne napadaju a ispalo je obrnuto ..... zapravo jako dobro!!!!!  Wink
ja sam sve razmela.  Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 29, 2014 10:52 am

Od sinoc pokusavam nesto napisati, bilo na forumu, bilo putem inboxa, ali javlja mi obavijest da je "udaljeni posluzitelj" nemoguce doseci. Ne znam je li do ove moje pegle na ugljen ili ovi iz forumcroatiana nesto kemijaju..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* sub stu 29, 2014 10:55 am

nitko ništa ne kemija, letila sam ovim prostorima cijelu noć skoro ...  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop sub stu 29, 2014 6:51 pm

Ligeja je napisao/la:Od sinoc pokusavam nesto napisati, bilo na forumu, bilo putem inboxa, ali javlja mi  obavijest da je "udaljeni posluzitelj" nemoguce doseci. Ne znam je li do ove moje pegle na ugljen ili ovi iz forumcroatiana nesto kemijaju..
Oće to dok sanjaš ...
Drugi put se probaj probudit.   gladan
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop sub stu 29, 2014 7:05 pm

*madonna* je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

mala mi gori al doslovno, u kupaoni imam pol šalice jogurta i svako malo ju tunkam blazinicom da ju rashladim.
Sad su mi vjerojatno antibiotici sjebali floru i faunu  zubo
Još dava antibiotika danas u 9 i sutra, onda za 4 dana u labos, ak opet ne plane
Jako nugodno sve skupa, nemreš se ni žalit, gdi češ pričat o bakalaru  zubo zubo zubo

Pa naravno da jesu, obavezno lactogyn ili acidosalus vaginalete, inace dramaturgija  zubo. B-komplex isto. Jebote kad se sjetim, prije su ti uvijek kad bi pio antibiotike govorili da obavezno mora piti jogurt i b-complex, ovi danasnji doktori su zakurac.




današnji doktori i farmaceuti kažu da su jogurt i b-complex za*urac, samo da kupiš njihove probiotike koji se kreću od 70 kn na gore ....  Happy
Ja to još nisam probal.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ ned stu 30, 2014 10:57 am

*madonna* je napisao/la:


današnji doktori i farmaceuti kažu da su jogurt i b-complex za*urac, samo da kupiš njihove probiotike koji se kreću od 70 kn na gore ....  Happy

Pa naravno da je za kurac kad ga toliko tehnoloski obradjuju, da ubiju sirote kulture unutra, odnosno ima ih jako malo po jedinici povrsine. To za industrijske jogurte. No covjek se malo informira i napravi si domaci jogurt Happy . A b-complex je uvijek zakon, ne trebaju oni njihovi od zilion kuna Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ ned stu 30, 2014 10:59 am

Ligeja je napisao/la:Od sinoc pokusavam nesto napisati, bilo na forumu, bilo putem inboxa, ali javlja mi  obavijest da je "udaljeni posluzitelj" nemoguce doseci. Ne znam je li do ove moje pegle na ugljen ili ovi iz forumcroatiana nesto kemijaju..

Pegla je u pitanju Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop ned stu 30, 2014 4:40 pm

darla_ je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


današnji doktori i farmaceuti kažu da su jogurt i b-complex za*urac, samo da kupiš njihove probiotike koji se kreću od 70 kn na gore ....  Happy

Pa naravno da je za kurac kad ga toliko tehnoloski obradjuju, da ubiju sirote kulture unutra, odnosno ima ih jako malo po jedinici povrsine. To za industrijske jogurte. No covjek se malo informira i napravi si domaci jogurt Happy . ...
Gurneš nutra kurac i eto kulture.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 30, 2014 5:33 pm

darla_ je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Od sinoc pokusavam nesto napisati, bilo na forumu, bilo putem inboxa, ali javlja mi  obavijest da je "udaljeni posluzitelj" nemoguce doseci. Ne znam je li do ove moje pegle na ugljen ili ovi iz forumcroatiana nesto kemijaju..

Pegla je u pitanju Grin


Sad i ja vidim da je... Grin a bila sam inspirirana i natukla sam post veličine desetak sms poruka (što je za parnu ciglu veliki poduhvat)... a onda me je nekoliko puta dočekalo nešto analogno onoj netovoj Greški. Udaljeni poslužitelj nije moguće pronaći. Udaljeni poslužitelj nije moguće pronaći. Udaljeni poslužitelj nije moguće pronaći. Nabijem ih na Popovu kulturu u jogurtu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 30, 2014 5:38 pm

*madonna* je napisao/la:nitko ništa ne kemija, letila sam ovim prostorima cijelu noć skoro ...  Love

Zlatka. Happy Sad se sjetih da ti je nick bio Modra lasta.

Traže se - Page 19 Cccntohlszkizn3hmhx6gumjnk6

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 30, 2014 5:48 pm

whisperer je napisao/la:
Toro je napisao/la:ma nije promjena. osjecam da se ne pise zbog nastalog konflikta a ne da su odjednom svi prezaposleni i rade u cetri smjene. i bojkot nepisanje je oblik psiholoskog pritiska. zato pitam.

otvarale su se i stupidnije teme i pitanja pa nitko nije autoru rekao gle kompa to je gradivo iz osnovne skole nemoj mislit da te vrijedjamo ali odrasti, neuk si, mi smo prosli dvjesto ashrama nemoj nas tlacit tim tricarijama i te spike.

mislim da je zrelo vrijeme da odem Happy

Gle, mislim da si previše ufuran da se sve vrti oko tebe. To da nitko ne piše zbog navodnog konflikta je tvoja čista ufurancija i mislim da ovdje ne postoji osoba koju bi ti mogao demotivirati za pisanje. Da si forumaš koji doprinosi karakteru foruma definitivno stoji, ali nemoj pretjerivati do ove mjere. Odnos realnosti i virtuale i jest gradivo za djecu, a to ću tebi pogotovo naglašavati jer si mi malo prezreo za takva pitanja, plus što si vidim sklon promjenama pa ovo iščitavam kao još jedan mamac da se tu malo grize tko koga povređuje. Ne paše ti kada ti se daju direktni odgovori, a sam si inicirao ovu prepisku na javno pa se onda nosi sa odgovorima a bez da spominješ ashrame koji su kao naputci nekog pametovanja. Ne znaš razgovarati, ne znaš se nositi sa situacijom, ne znaš što želiš. Što hoćeš uopće? Hoćeš forum nazad? Imaš pass i promijeni ga, ako ti nedostaju takve uloge. I da, za neke sam prošla tristo ashrama, ali se za razliku od tebe ne kitim njima. Ako hoćeš odi jebote, kakva razmaženost bokte.

Pa i nije baš. Mislim da sam djelomično pridonijela takvom njegovom shvaćanju, budući da sam stekla dojam da je i ostalima neugodno zbog nedavnog konflikta i da nisu znali kako se ponašati... humorom ublažiti napetost ili ne pisati. Rekoh Escu da se zbog tehničkih problema, ali i zbog nastale situacije, ne osjećam dobro ako ne reagiram, ali jednako se osjećam loše i kad reagiram pa ću se zbog toga suzdržati od dolazaka dok se situacija ne smiri.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 30, 2014 5:56 pm

Toro je napisao/la:
mislim da je zrelo vrijeme da odem Happy


Hajde, Esco, bit ćemo svi bolje raspoloženi u predbožićno vrijeme. A probleme ćeš riješiti, vidjet ćeš. 

Samo, brate mili, poklonit ću ti cvjetni sapun za ribanje jezika.  h6

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 30, 2014 6:26 pm

Ligeja je napisao/la:
Toro je napisao/la:
mislim da je zrelo vrijeme da odem Happy


Hajde, Esco, bit ćemo svi bolje raspoloženi u predbožićno vrijeme. A probleme ćeš riješiti, vidjet ćeš. 

Samo, brate mili, poklonit ću ti cvjetni sapun za ribanje jezika.  h6
sad bi mi trebali plakati i dozivati , VRATIIIII SEEEEE, VRATIIII SEEEEEEE  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 30, 2014 6:27 pm

darla_ je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:


današnji doktori i farmaceuti kažu da su jogurt i b-complex za*urac, samo da kupiš njihove probiotike koji se kreću od 70 kn na gore ....  Happy

Pa naravno da je za kurac kad ga toliko tehnoloski obradjuju, da ubiju sirote kulture unutra, odnosno ima ih jako malo po jedinici povrsine. To za industrijske jogurte. No covjek se malo informira i napravi si domaci jogurt Happy . A b-complex je uvijek zakon, ne trebaju oni njihovi od zilion kuna Grin.
nekad sam imala onu gljivu za kefir, di se to sad može nabaviti

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 19 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 19 / 44. Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.