Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 37 / 44. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 40 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by kic pon lis 12, 2015 11:30 pm



I am the alpha and the omega; I am the beginning and the end.

Angel

(ps još ću ja ovdje se preselit jer mi se sviđa mir  Laugh )
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica uto lis 13, 2015 3:36 am

samo ti dodji. ovdje je zen.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica uto lis 13, 2015 3:41 am

Plavi.kaputic je napisao/la:Bugati mi je poznat samo kao nick. Pomalo i osjecam krivnju sto nisam obratila paznju na njegove upise, tada. Sad nema smisla. Zao mi je zbog bolesti i odlaska.. Uvijek me nekako iznenadi ta prolaznost forumskih likova. Mozda i stoga sto ih dozivljavam odvise knjiskim. Kao da ce zauvijek biti upisani na virtualnim stranicama i kao da je potrebno samo prstom dotaknuti ekran i pricekati da se pojave. Kao da je njihova egzistencija neupitna. A onda se pojavi neka virtualna "gumica" i prebrise ostatak upisanih postova (tako zamisljam buduce neispisane komentare). Vrijeme mi je u vr-u izmijesano. Kao da svatko od nas saobraca iz buducnosti s onima u proslosti. Sadasnjosti nema.

bugati mi je par puta napisao e mail. sjecam se da mi je njegovo pisanje izgledalo nepovezano, rastrojeno. ko zna kakvih je covjek problema imao. inace nikad niti i jedan njegov post nisam procitala. meni uvijek bude zao kad neko umre, pa makar to bilo i "samo" na forumu. ovdje je pisala ogromna kolicina ljudi, pa je i statisticka vjerojatnost da ce neko umrijeti velika... ima dosta likova koji su otisli.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica uto lis 13, 2015 3:43 am

*madonna* je napisao/la:
saritica je napisao/la:e taj forumcic ne znam sta je. al lastica mi je super bila i ostala. fina, dobra, normalna i cestita zenica i majka.


Love Love  drago mi je da smo ostale prijateljice ...
i meni je.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri lis 14, 2015 1:22 am

Btw je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:


Prvo, zao mi je zbog glavobolje. Nije tarot, 'tele(m)patiram'. Happy

A nije me se dojmila "tvoja astrologija", vec navada ljudi da natalnu kartu zamisle kao svojevrsnu tablicu periodnog sustava elementa. Happy Ja sam Natrij, ti si Fosfor, hajdemo vidjeti kako reagiramo medjusobno, kako s drugima i u kojim uvjetima. Happy Osim toga, primijetila sam da si malo tasta kad je astrologija u pitanju pa se pojavljujes redovito kad te malo bocnem zbog toga. Silly Khm. Evo, pozdravljaju te veselo moji jednorozi. Happy

Ne zamisljam te tako kicasto. Vidim te u pidjami, rascupane kose, s ocalama na vrh nosa, kako skiljis prema ekranu. Imas razlicite programe koji komesaju folder s natalnim kartama. Grin Ti nabasis tumacenje pri kraju procesa.

Gospa Slucajnost posljednji je bastion slobodne volje. Volim je, a katkada i ona mene. Happy

pomogao je neofen, evo me kao nova...   ali nije na odmet ni tele(m)patija  Happy

ma ja sam tašta općenito ne samo u astrologiji  zubo plus volim (dobronamjerno) bockanje, tako da ću se sigurno pojaviti i kod drugih provokacija... naravno, ako i kad ih pročitam... Happy

kužim ja tvoju alergiju, i sama sam alergična na usko gledanje i uvaljivanje vlastitih uvjerenja drugima, tako da nema potrebe objašnjavati niti dodavati jednoroge radi nivelacije... Silly
svi mi imamo neka pomagala (alate) kako bi dali malo boje sivilu svakodnevnice i (pre)čestom lutanju u odlukama i odabirima koje svakodnevno činimo na svjesnom ili nesvjesnom nivou... 
ne znam, meni je astrologija dala masu odgovora na neka pitanja koja su me mučila, što pak nekom drugom može djelovati smiješno (čak nesuvislo), ali to je moj način, meni razumljiv i jednostavan... navikla sam na različite odazive, ne smetaju mi i budi uvjerena da me na tom području nećeš uvrijediti, ma što napisala  Happy

natalna karta nije tablica periodnog sustava elemenata, ali je prilično dobar pokazatelj mogućnosti i zakinutosti, odnosno vrlina i nedostataka osobe, koje bi mogla razviti ili korigirati ako ih osvijesti... naravno, nekima to uspijeva i bez natalne karte, ali eto, meni je lakše koristiti taj kruGić kao neki smjerokaz... valjda je i to stvar vjere, događa ti se  i pomaže ti upravo ono u što iskreno vjeruješ Happy 

ako je gospa slučajnost živa, ako uistinu djeluje, onda to opet nije tvoja slobodna volja, nego određenost kao i svako drugo vjerovanje u sudbinu, s tim da je vjerovanje u sudbinu vjerovanje u neki red, smisao, a vjera u slučajnost je vjera u kaotičnost događaja koji se pojave bez nekog reda i smisla, a koji opet nemaju veze sa slobodnom voljom, bastionom kojeg tako tvrdo braniš... jedino što možemo odabrati slobodnom voljom je u što ćemo vjerovati, u neki poredak događaja na koje ne možemo utjecati, ali imaju neki smisao ili u neočekivane, nepravilne i ničim određene događaje, na koje također ne možemo utjecati odnosno predvidjeti ih i spriječiti slobodnom voljom...


dobro me zamišljaš cheers ... nisam u pidžami, nego u trenerci,  ali sve ostalo štima  zubo

Odgovorim u neko normalnije doba. Happy Sad cu samo citirati kao podsjetnik.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri lis 14, 2015 1:28 am

kic je napisao/la:prva je modra, druga lady? Grin a može i obrnuto Laugh 

moda je i meni najsimpatičniji podforum postao, zbog pošalica, iako tamo inače nikad nisam virio, vip je skroz beskrvan i blijeda slika sebe samog, ali se na ostalim podforumima se može štošta zanimljivo pronaći, osim što onaj veber i dijagram svaku temu začetaju bareći ženske Grin

Slobodno ti navrati kad ti oni tamo dopi*zde. Da, Modra i Lady. Grin Regala bih se samo da ti Modru otmem za po doma. Silly

P.S. ona Dzepna Venera ima mi strahovito poznat stil (i sadrzaj) pisanja. Maria Magdalena? Ma nebitno. Dok je Modre, ostali ne prolaze. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer čet lis 15, 2015 7:06 pm

kic je napisao/la:

I am the alpha and the omega; I am the beginning and the end.

Angel

(ps još ću ja ovdje se preselit jer mi se sviđa mir  Laugh )

O h, pa gdje se skićeš kic? Dugujem ti odgovore na jednoj od tema od prije 6 mjeseci, sve nešto sad' ću pa nikako... Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet lis 16, 2015 11:34 am

Btw je napisao/la:pomogao je neofen, evo me kao nova...   ali nije na odmet ni tele(m)patija  Happy

ma ja sam tašta općenito ne samo u astrologiji  zubo plus volim (dobronamjerno) bockanje, tako da ću se sigurno pojaviti i kod drugih provokacija... naravno, ako i kad ih pročitam... Happy

kužim ja tvoju alergiju, i sama sam alergična na usko gledanje i uvaljivanje vlastitih uvjerenja drugima, tako da nema potrebe objašnjavati niti dodavati jednoroge radi nivelacije... Silly
svi mi imamo neka pomagala (alate) kako bi dali malo boje sivilu svakodnevnice i (pre)čestom lutanju u odlukama i odabirima koje svakodnevno činimo na svjesnom ili nesvjesnom nivou... 
ne znam, meni je astrologija dala masu odgovora na neka pitanja koja su me mučila, što pak nekom drugom može djelovati smiješno (čak nesuvislo), ali to je moj način, meni razumljiv i jednostavan... navikla sam na različite odazive, ne smetaju mi i budi uvjerena da me na tom području nećeš uvrijediti, ma što napisala  Happy

natalna karta nije tablica periodnog sustava elemenata, ali je prilično dobar pokazatelj mogućnosti i zakinutosti, odnosno vrlina i nedostataka osobe, koje bi mogla razviti ili korigirati ako ih osvijesti... naravno, nekima to uspijeva i bez natalne karte, ali eto, meni je lakše koristiti taj kruGić kao neki smjerokaz... valjda je i to stvar vjere, događa ti se  i pomaže ti upravo ono u što iskreno vjeruješ Happy 

ako je gospa slučajnost živa, ako uistinu djeluje, onda to opet nije tvoja slobodna volja, nego određenost kao i svako drugo vjerovanje u sudbinu, s tim da je vjerovanje u sudbinu vjerovanje u neki red, smisao, a vjera u slučajnost je vjera u kaotičnost događaja koji se pojave bez nekog reda i smisla, a koji opet nemaju veze sa slobodnom voljom, bastionom kojeg tako tvrdo braniš... jedino što možemo odabrati slobodnom voljom je u što ćemo vjerovati, u neki poredak događaja na koje ne možemo utjecati, ali imaju neki smisao ili u neočekivane, nepravilne i ničim određene događaje, na koje također ne možemo utjecati odnosno predvidjeti ih i spriječiti slobodnom voljom...


dobro me zamišljaš cheers ... nisam u pidžami, nego u trenerci,  ali sve ostalo štima  zubo

Kazes da ti je astrologija pomogla da uvidis mnogo toga o sebi. A sto ako to nije bilo do nj vec jednostavno do vremena koje si posvetila sebi? Mozda je, jednako tako, mogao i tarot uciniti da dodjes do takvih otkrica ili razgovor s psihologom ili setnje sumom ili zapisivanje snova ili vodjenje dnevnika i tome slicno. Nadalje, ima nesto kod zaljubljenika astrologije sto me konstantno kopka i ljuti - da ti na lijep nacin uvaljuju predrasude (koje mogu biti i pozitivne, tipa "Bosanci su duhoviti"). Ako se moje ponasanje, osjecaje, izbore i promasaje svodi na moment prividnog polozaja planeta na nebeskom svodu u trenutku mog rodjenja (zamisljam kako svrsavaju pri pogledu u natalnu kartu Grin ), tada prvo sto mi prolazi umom jest da te se naprosto zeli ukalupiti i odreci si mogucnost da su u krivu. Da ne spominjem sad fatalisticke pretpostavke jednog takvog razmisljanja.

O slucaju/slucajnosti bih imala mnogo napisati. Vidjet cu kako ce se rasprava odvijati, ali samo ukratko mogu reci da takav svoj stav povlacim iz indeterminizma kvantne teorije pa slucajnosti za mene predstavljaju ono sto kida zadani uzrocni lanac i dopusta nasoj volji da pokrene novi kauzalni slijed.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pet lis 16, 2015 8:57 pm

Ne traži se više - našel sam Blytwu.  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by kic sub lis 17, 2015 12:21 am

Plavi.kaputic je napisao/la:Slobodno ti navrati kad ti oni tamo dopi*zde. Da, Modra i Lady. Grin Regala bih se samo da ti Modru otmem za po doma. Silly

P.S. ona Dzepna Venera ima mi strahovito poznat stil (i sadrzaj) pisanja. Maria Magdalena? Ma nebitno. Dok je Modre, ostali ne prolaze. Happy
pa kakav je ovo ružan forum, kad će promjena skina Silly Silly

maria magdalena? ne znam tu osobu, zasad se liže sa svecem što mi samo zadaje lebdeće upitnike iznad glave o tome, oh well..

whisperer je napisao/la:O h, pa gdje se skićeš kic? Dugujem ti odgovore na jednoj od tema od prije 6 mjeseci, sve nešto sad' ću pa nikako... Happy
došao sam po kamate!!

mogao bih i ja malo prošnjufati ovdje da vidim imam li što nadodati, ili oduzeti Grin
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer sub lis 17, 2015 1:00 am

Kamatar! Bolje da se uhvatim posla Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop sub lis 17, 2015 10:06 pm

kic je napisao/la:

pa kakav je ovo ružan forum, kad će promjena skina Silly Silly

...
Mi smo se navikli. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 4:14 pm

besposlenpop je napisao/la:
kic je napisao/la:

pa kakav je ovo ružan forum, kad će promjena skina Silly Silly

...
Mi smo se navikli. teet

Ma to on vraca za moj komentar o njegovom ruznjikavom plavkastom skinu. :-) :-P

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 4:20 pm

Kic, popalit cu vam testic. :-) (Hvala, Veg.)

Evo ovako:

http://www.16personalities.com/free-personality-test

---

Meni je ovakav rezultat:

Mediator (INFP-T)


Introverted 96% (Mind)
Intuitive 80% (Energy)
Feeling 51% (Nature)
Prospecting 38% (Tactics)
Turbulent 64% (Identity)


http://www.16personalities.com/infp-personality

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by kic pon lis 19, 2015 9:26 pm

šta fali Silly cijenim dobrog mediatora, malo je tih..

ja imam kognitivnu disonancu izgleda, s jedne strane idealist, s druge oštrica cinika ispod jezika, oboje pokušavam kontrolirati hej-
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri lis 21, 2015 3:49 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:
Btw je napisao/la:pomogao je neofen, evo me kao nova...   ali nije na odmet ni tele(m)patija  Happy

ma ja sam tašta općenito ne samo u astrologiji  zubo plus volim (dobronamjerno) bockanje, tako da ću se sigurno pojaviti i kod drugih provokacija... naravno, ako i kad ih pročitam... Happy

kužim ja tvoju alergiju, i sama sam alergična na usko gledanje i uvaljivanje vlastitih uvjerenja drugima, tako da nema potrebe objašnjavati niti dodavati jednoroge radi nivelacije... Silly
svi mi imamo neka pomagala (alate) kako bi dali malo boje sivilu svakodnevnice i (pre)čestom lutanju u odlukama i odabirima koje svakodnevno činimo na svjesnom ili nesvjesnom nivou... 
ne znam, meni je astrologija dala masu odgovora na neka pitanja koja su me mučila, što pak nekom drugom može djelovati smiješno (čak nesuvislo), ali to je moj način, meni razumljiv i jednostavan... navikla sam na različite odazive, ne smetaju mi i budi uvjerena da me na tom području nećeš uvrijediti, ma što napisala  Happy

natalna karta nije tablica periodnog sustava elemenata, ali je prilično dobar pokazatelj mogućnosti i zakinutosti, odnosno vrlina i nedostataka osobe, koje bi mogla razviti ili korigirati ako ih osvijesti... naravno, nekima to uspijeva i bez natalne karte, ali eto, meni je lakše koristiti taj kruGić kao neki smjerokaz... valjda je i to stvar vjere, događa ti se  i pomaže ti upravo ono u što iskreno vjeruješ Happy 

ako je gospa slučajnost živa, ako uistinu djeluje, onda to opet nije tvoja slobodna volja, nego određenost kao i svako drugo vjerovanje u sudbinu, s tim da je vjerovanje u sudbinu vjerovanje u neki red, smisao, a vjera u slučajnost je vjera u kaotičnost događaja koji se pojave bez nekog reda i smisla, a koji opet nemaju veze sa slobodnom voljom, bastionom kojeg tako tvrdo braniš... jedino što možemo odabrati slobodnom voljom je u što ćemo vjerovati, u neki poredak događaja na koje ne možemo utjecati, ali imaju neki smisao ili u neočekivane, nepravilne i ničim određene događaje, na koje također ne možemo utjecati odnosno predvidjeti ih i spriječiti slobodnom voljom...


dobro me zamišljaš cheers ... nisam u pidžami, nego u trenerci,  ali sve ostalo štima  zubo

Kazes da ti je astrologija pomogla da uvidis mnogo toga o sebi. A sto ako to nije bilo do nj vec jednostavno do vremena koje si posvetila sebi? Mozda je, jednako tako, mogao i tarot uciniti da dodjes do takvih otkrica ili razgovor s psihologom ili setnje sumom ili zapisivanje snova ili vodjenje dnevnika i tome slicno. Nadalje, ima nesto kod zaljubljenika astrologije sto me konstantno kopka i ljuti - da ti na lijep nacin uvaljuju predrasude (koje mogu biti i pozitivne, tipa "Bosanci su duhoviti"). Ako se moje ponasanje, osjecaje, izbore i promasaje svodi na moment prividnog polozaja planeta na nebeskom svodu u trenutku mog rodjenja (zamisljam kako svrsavaju pri pogledu u natalnu kartu Grin ), tada prvo sto mi prolazi umom jest da te se naprosto zeli ukalupiti i odreci si mogucnost da su u krivu. Da ne spominjem sad fatalisticke pretpostavke jednog takvog razmisljanja.

O slucaju/slucajnosti bih imala mnogo napisati. Vidjet cu kako ce se rasprava odvijati, ali samo ukratko mogu reci da takav svoj stav povlacim iz indeterminizma kvantne teorije pa slucajnosti za mene predstavljaju ono sto kida zadani uzrocni lanac i dopusta nasoj volji da pokrene novi kauzalni slijed.
naravno da je moglo...ali ja odabrah nju kao svoje oruđe, štap na koji se naslonim premda znam da imam zdrave noge  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sri lis 21, 2015 9:54 pm

Nisi napisala nista sto vec nisam znala. Grin

Zasto astrologija? Zasto bas ona? Je li moguce da ti je tako draga i zato jer ti pruza jednu opceprihvacenu osnovu za dociranje, npr.? To je nesto sto sam primijetila u tvojim upisima. Volis docirati. Astrologija ti, u tom aspektu, bas lijepo sjeda. Reci mi, je li jedno od prvih pitanja koje postavljas osobama prilikom neformalnog upoznavanja, datum rodjenja? I kad im pronadjes astrolosku nisu, tada se ponasas prema njima u skladu s tim nisama, iako zapravo nista ne znas o konkretnoj osobi?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 12:09 am

Plavi.kaputic je napisao/la:Nisi napisala nista sto vec nisam znala. Grin

Zasto astrologija? Zasto bas ona? Je li moguce da ti je tako draga i zato jer ti pruza jednu opceprihvacenu osnovu za dociranje, npr.? To je nesto sto sam primijetila u tvojim upisima. Volis docirati. Astrologija ti, u tom aspektu, bas lijepo sjeda. Reci mi, je li jedno od prvih pitanja koje postavljas osobama prilikom neformalnog upoznavanja, datum rodjenja? I kad im pronadjes astrolosku nisu, tada se ponasas prema njima u skladu s tim nisama, iako zapravo nista ne znas o konkretnoj osobi?
slučajno... imala sam trideset godina i sve što sam smatrala vrijednim rušilo se... trudila sam se sačuvati sve ono što sam godinama "gradila", ali uz sav moj trud sve je i dalje išlo nizbrdo... imala sam osjećaj da mi život poput pijeska curi kroz prste... 
u jednom razgovoru mi je susjeda, inače astrologinja, rekla da je to saturnov povratak i da jupiterovci malo teže podnose njegov povratak na točku na kojoj je bio u trenutku rođenja... zamolila sam je da mi napravi natalnu kartu i... pogađaš? da, bio je u polju vrijednosti i uz ostale tranzite radio pravi raspašoj Grin
zainteresiralo me, tražila sam odgovor na pitanje- zašto nekad ne možemo utjecati na tok događaja (ma koliko energije i volje uložili)... i došla do prilično smislenih odgovora...eto, tako je krenulo, a nastavilo se sve ove godine... 

ne, nije mi prvo pitanje što si u horoskopu... nakon tolikih godina dovoljno mi je popričati s osobom, vidjeti reakcije na moje ponašanje i znam približno u kojem znaku mu je natalno sunce...
vjerovala ili ne, prema svima se ponašam jednako, jer mislim da ni jedan znak nije loš, samo s određenim lakše uspostavim komunikaciju, a s drugima se moram prilagoditi i potruditi... općenito sam malo naivna kad nekog upoznam i uvijek vidim ono lijepo i dobro u svakom čovjeku... naravno, takav pristup ima svoju cijenu i (pre)često sam razočarana, ali ima i veliku nagradu, neki su uistinu vrijedni bezbroj onih razočaranja...
da, volim gnjaviti ljude mudrošću (pogotovo kad vidim da ponavljaju moje greške Cool ), a bome astrologija je odlično pomagalo, jer, ma koliko većina tvrdi da ne vjeruje u nju, svi se pomalo boje i zaziru od onoga što bi mogli čuti... priznajem, zna biti zabavno, pogotovo kad to zamijetim kod osoba koje rado paradiraju zakićene intelektom i razumom  zubo  

p.s. 
ne poznajemo čak ni one s kojima živimo i bila bih najveća budala kad bih vjerovala da poznajem nekog stranca na osnovu njegove natalne karte... mogu tek naslutiti okvire nečijeg karaktera (jednako kao i bilo koji psiho test), ali što je on u tom okviru svojom aktivnom sudbinom (voljom) napravio tokom života, je možda miljama daleko od onog što mu je bilo dano  trenutkom rođenja

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by kic čet lis 22, 2015 11:06 am

whisperer je napisao/la:Kamatar! Bolje da se uhvatim posla Silly
Traže se - Page 37 2 Laugh
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by kic čet lis 22, 2015 11:13 am

inače, možete već okititi forum:

http://help.forumotion.com/t143926-decorate-your-forum-for-halloween

moj prijedlog Twisted Evil

Traže se - Page 37 102v147
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet lis 22, 2015 12:24 pm

A vidi Kic-a, sexy  Cool

Dodjoh reci da ao me tko trazio, tuteka sam, nis ne brinite  Grin. Nisam citala teme, pa ako je bilo nekih referenci na koje nisam odgovorila ispricavam se unaprijed.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 1:32 pm

darla_ je napisao/la:A vidi Kic-a, sexy  Cool

Dodjoh reci da ao me tko trazio, tuteka sam, nis ne brinite  Grin. Nisam citala teme, pa ako je bilo nekih referenci na koje nisam odgovorila ispricavam se unaprijed.

Grin Pitjko. Zabrinula sam se. A i svaki put kad se pokrijem dekom dok gledam Penny, lijepo te spomenem.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 1:33 pm

kic je napisao/la:inače, možete već okititi forum:

http://help.forumotion.com/t143926-decorate-your-forum-for-halloween

moj prijedlog Twisted Evil

Traže se - Page 37 102v147

Okej, rijeseno! Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 1:45 pm

Btw je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:Nisi napisala nista sto vec nisam znala. Grin

Zasto astrologija? Zasto bas ona? Je li moguce da ti je tako draga i zato jer ti pruza jednu opceprihvacenu osnovu za dociranje, npr.? To je nesto sto sam primijetila u tvojim upisima. Volis docirati. Astrologija ti, u tom aspektu, bas lijepo sjeda. Reci mi, je li jedno od prvih pitanja koje postavljas osobama prilikom neformalnog upoznavanja, datum rodjenja? I kad im pronadjes astrolosku nisu, tada se ponasas prema njima u skladu s tim nisama, iako zapravo nista ne znas o konkretnoj osobi?
slučajno... imala sam trideset godina i sve što sam smatrala vrijednim rušilo se... trudila sam se sačuvati sve ono što sam godinama "gradila", ali uz sav moj trud sve je i dalje išlo nizbrdo... imala sam osjećaj da mi život poput pijeska curi kroz prste... 
u jednom razgovoru mi je susjeda, inače astrologinja, rekla da je to saturnov povratak i da jupiterovci malo teže podnose njegov povratak na točku na kojoj je bio u trenutku rođenja... zamolila sam je da mi napravi natalnu kartu i... pogađaš? da, bio je u polju vrijednosti i uz ostale tranzite radio pravi raspašoj Grin
zainteresiralo me, tražila sam odgovor na pitanje- zašto nekad ne možemo utjecati na tok događaja (ma koliko energije i volje uložili)... i došla do prilično smislenih odgovora...eto, tako je krenulo, a nastavilo se sve ove godine... 

ne, nije mi prvo pitanje što si u horoskopu... nakon tolikih godina dovoljno mi je popričati s osobom, vidjeti reakcije na moje ponašanje i znam približno u kojem znaku mu je natalno sunce...
vjerovala ili ne, prema svima se ponašam jednako, jer mislim da ni jedan znak nije loš, samo s određenim lakše uspostavim komunikaciju, a s drugima se moram prilagoditi i potruditi... općenito sam malo naivna kad nekog upoznam i uvijek vidim ono lijepo i dobro u svakom čovjeku... naravno, takav pristup ima svoju cijenu i (pre)često sam razočarana, ali ima i veliku nagradu, neki su uistinu vrijedni bezbroj onih razočaranja...
da, volim gnjaviti ljude mudrošću (pogotovo kad vidim da ponavljaju moje greške Cool ), a bome astrologija je odlično pomagalo, jer, ma koliko većina tvrdi da ne vjeruje u nju, svi se pomalo boje i zaziru od onoga što bi mogli čuti... priznajem, zna biti zabavno, pogotovo kad to zamijetim kod osoba koje rado paradiraju zakićene intelektom i razumom  zubo  

p.s. 
ne poznajemo čak ni one s kojima živimo i bila bih najveća budala kad bih vjerovala da poznajem nekog stranca na osnovu njegove natalne karte... mogu tek naslutiti okvire nečijeg karaktera (jednako kao i bilo koji psiho test), ali što je on u tom okviru svojom aktivnom sudbinom (voljom) napravio tokom života, je možda miljama daleko od onog što mu je bilo dano  trenutkom rođenja

Zahvaljujem na odgovoru. Lijepo. Posebno mi se svidja sto nisi zaiskrila na moje provokacije. Happy Sto bi se moralo dogoditi da posumnjas u astrologiju? Postoje li primjeri, situacije za koje mozes zamisliti da proturjece tvojem uvjerenju u njenu istinitost?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by kic čet lis 22, 2015 1:59 pm

hahaha Grin high five ligea Silly
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 37 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 37 / 44. Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 40 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.