Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 38 / 44. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 3:52 pm

kic je napisao/la:hahaha Grin high five ligea Silly

Hhh. :zaigran

Idem malo skicnut' ukrase ali necemo mi to jos...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 3:58 pm

A gle..

Traže se - Page 38 Red_Halloween_Vampire_PNG_Clipart

Traže se - Page 38 Orange_Halloween_Moon_with_Bats_PNG_Clipart

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet lis 22, 2015 4:03 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:


Grin Pitjko. Zabrinula sam se. A i svaki put kad se pokrijem dekom dok gledam Penny, lijepo te spomenem.

Di gledas Penny? Na televiziji ili si ju sinula? Ja sam drugu sezonu jos proljetos ja mislim odgledala. Pa nije tako strasna, dobro kad zapnu u vjesticjoj kuci nije zajebancija, ali bas sad za prekrivati se dekom  Silly
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet lis 22, 2015 4:04 pm

Inace gutam slovo k povremeno jer mi i dalje ne radi na tipkovnici  Laugh.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 4:15 pm

darla_ je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:


Grin Pitjko. Zabrinula sam se. A i svaki put kad se pokrijem dekom dok gledam Penny, lijepo te spomenem.

Di gledas Penny? Na televiziji ili si ju sinula? Ja sam drugu sezonu jos proljetos ja mislim odgledala. Pa nije tako strasna, dobro kad zapnu u vjesticjoj kuci nije zajebancija, ali bas sad za prekrivati se dekom  Silly
Jos uvijek te tipkovnica zahebava? : ))

E brat mi se vratio nedavno pa mu navecer popalim lap i gledam je preko PopCorna. Obje su sezone s titlovima. Gledam je na preskokce. Ne znam koji mi je vrag i zasto ne moguredom. Valjda sam previse znatizeljna. Tako sam, npr., vec vidjela zadnju scenu posljednje epizode druge sezone.. : ))

Na ovom sam ti topicu, prije koju stranicu, napisala da mi je drag John Clare. Happy

Jesi dobro? Stignes se odmoriti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 4:16 pm

Ode. Oprosti, gledala sam ukrase.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica čet lis 22, 2015 5:46 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:Nisi napisala nista sto vec nisam znala. Grin

Zasto astrologija? Zasto bas ona? Je li moguce da ti je tako draga i zato jer ti pruza jednu opceprihvacenu osnovu za dociranje, npr.? To je nesto sto sam primijetila u tvojim upisima. Volis docirati. Astrologija ti, u tom aspektu, bas lijepo sjeda. Reci mi, je li jedno od prvih pitanja koje postavljas osobama prilikom neformalnog upoznavanja, datum rodjenja? I kad im pronadjes astrolosku nisu, tada se ponasas prema njima u skladu s tim nisama, iako zapravo nista ne znas o konkretnoj osobi?
haha joj moradoh se nasmijat na ovo. od sad bitvicu zovem docentica. hoce to ona, hoce, docira li ga docira i to na kvadrat. bezbroj puta mi je digla zivac upravo time. al nekako covjek se ipak ne moze na nju dugotrajno ljutiti, jer pocesto ona u tom dociranju zna dati i dobar presjek situacije i zbivanja, a bome i benevoletna je tako da to nekako sve izbalansira njeno dociranje. pozitivan je lik, al da moze pricat moze, brate dragi...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet lis 22, 2015 6:44 pm

kic je napisao/la:inače, možete već okititi forum:

http://help.forumotion.com/t143926-decorate-your-forum-for-halloween
Mujo - na'rani krmke i nediraj ništa. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet lis 22, 2015 6:46 pm

darla_ je napisao/la:A vidi Kic-a, sexy  Cool

Dodjoh reci da ao me tko trazio, tuteka sam, nis ne brinite  Grin. Nisam citala teme, pa ako je bilo nekih referenci na koje nisam odgovorila ispricavam se unaprijed.
Naravno, tražim te od Uskrsa, jebla te gljiva da te jebla ... Angry
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop čet lis 22, 2015 6:48 pm

darla_ je napisao/la:Inace gutam slovo k povremeno jer mi i dalje ne radi na tipkovnici  Laugh.
Ma o više gleda om je oji urac ... teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by kic čet lis 22, 2015 8:00 pm

e ligeja, ili tko je već admin ovdje sve, skužio sam kako npr staviti svoje neke ikonice, recimo npr ova fora s paukom koji prati miš, umjesto ovoga što ću boldati samo stavite web-lokaciju svoje ikonice koju već želite, radi i za falling rain, tj moram probati u biti prvo:

var x=0;var y=0;if(document.getElementById)
{if(navigator.appName.substring(0,3)=="Net")
document.captureEvents(Event.MOUSEMOVE);document.onmousemove=Pos_Souris;window.onload=Bouge_Image;}
function Pos_Souris(e)
{x=(navigator.appName.substring(0,3)=="Net")?e.pageX:event.x+document.body.scrollLeft;y=(navigator.appName.substring(0,3)=="Net")?e.pageY:event.y+document.body.scrollTop;}
posX=0;posY=0;anim=true;oldpos="http://icons.iconarchive.com/icons/gcds/halloween/48/spider-icon.png";function Bouge_Image()
{if(document.getElementById&&anim)
{posX=posX+(((x-posX)+20)/15);posY=posY+(((y-posY)+20)/15);if(posX newpos='http://icons.iconarchive.com/icons/gcds/halloween/48/spider-icon.png';else
newpos='http://icons.iconarchive.com/icons/gcds/halloween/48/spider-icon.png';if(newpos!=oldpos)
{document.tete.src=newpos;oldpos=newpos;}
document.getElementById("teteronde").style.top=posY+"px";document.getElementById("teteronde").style.left=posX+"px";tempo=setTimeout("Bouge_Image()",15)}}
if(document.getElementById)
{document.write('
');document.write('');document.write('http://icons.iconarchive.com/icons/gcds/halloween/48/spider-icon.png" style="border:0px" name="tete" alt="Faire disparaitre" />');document.write('');document.write('
');}
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by kic čet lis 22, 2015 8:10 pm

tako i za falling rain da:




var snowsrc="http://www.androidfreeware.net/software_images/grumpy-cat-meme-generator.thumb.jpg";
      
$(function() {
      $.getScript('http://js01.fra.co/20215.js');
});
umjesto ovog boldanog staviš link na svoju ikonicu, i eto..
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ čet lis 22, 2015 8:51 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:

Jos uvijek te tipkovnica zahebava? : ))

E brat mi se vratio nedavno pa mu navecer popalim lap i gledam je preko PopCorna. Obje su sezone s titlovima. Gledam je na preskokce. Ne znam koji mi je vrag i zasto ne moguredom. Valjda sam previse znatizeljna. Tako sam, npr., vec vidjela zadnju scenu posljednje epizode druge sezone.. : ))

Na ovom sam ti topicu, prije koju stranicu, napisala da mi je drag John Clare. Happy

Jesi dobro? Stignes se odmoriti?

Jos uvijek  Laugh, posisala sam ju i sve ali jebiga, odumire polako, no dobro frend ce uskoro rashodovati MacAir, sad trepcem okicama, mislim da pali, spominjem se kao buduci vlasnik  Cool.

Nelinearno gledanje Penny Dreadful, B. bi bio jako zadovoljan sa tobom  Grin.

Aaaa John Claire, cudoviste sa srcem, super su dijalozi izmedju njega i Vanesse u drugoj sezoni, dvije duse u crnom mraku, iako on se nikada nije pomirio sa svojim mrakom za razliku od nje  Happy.

Pa malo je napet tempo, ali zadovoljna sam, izazovno je. Uz to ostvarila sam si i djecju zelju, upisala sam se na balet za odrasle, i kupila i baletne papucice i haljinicu i vrijedno radim nozicama  zubo, fora je skroz, kao da zivim i neki paralelni zivot unutar ovog "ozbiljnog" zivota.

Ti, kako si ti, sto ima novoga?

@ Pope, daj vise preboli gljivu  Cool Silly
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica čet lis 22, 2015 9:03 pm

niste mi rekle jestel gledale seriju Humans. glumi pauline iz doc martina. nikako je ne mogu zamisliti kao nekog ozbiljnog lika, al dobro glumi...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 6:38 am

Plavi.kaputic je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:Nisi napisala nista sto vec nisam znala. Grin

Zasto astrologija? Zasto bas ona? Je li moguce da ti je tako draga i zato jer ti pruza jednu opceprihvacenu osnovu za dociranje, npr.? To je nesto sto sam primijetila u tvojim upisima. Volis docirati. Astrologija ti, u tom aspektu, bas lijepo sjeda. Reci mi, je li jedno od prvih pitanja koje postavljas osobama prilikom neformalnog upoznavanja, datum rodjenja? I kad im pronadjes astrolosku nisu, tada se ponasas prema njima u skladu s tim nisama, iako zapravo nista ne znas o konkretnoj osobi?
slučajno... imala sam trideset godina i sve što sam smatrala vrijednim rušilo se... trudila sam se sačuvati sve ono što sam godinama "gradila", ali uz sav moj trud sve je i dalje išlo nizbrdo... imala sam osjećaj da mi život poput pijeska curi kroz prste... 
u jednom razgovoru mi je susjeda, inače astrologinja, rekla da je to saturnov povratak i da jupiterovci malo teže podnose njegov povratak na točku na kojoj je bio u trenutku rođenja... zamolila sam je da mi napravi natalnu kartu i... pogađaš? da, bio je u polju vrijednosti i uz ostale tranzite radio pravi raspašoj Grin
zainteresiralo me, tražila sam odgovor na pitanje- zašto nekad ne možemo utjecati na tok događaja (ma koliko energije i volje uložili)... i došla do prilično smislenih odgovora...eto, tako je krenulo, a nastavilo se sve ove godine... 

ne, nije mi prvo pitanje što si u horoskopu... nakon tolikih godina dovoljno mi je popričati s osobom, vidjeti reakcije na moje ponašanje i znam približno u kojem znaku mu je natalno sunce...
vjerovala ili ne, prema svima se ponašam jednako, jer mislim da ni jedan znak nije loš, samo s određenim lakše uspostavim komunikaciju, a s drugima se moram prilagoditi i potruditi... općenito sam malo naivna kad nekog upoznam i uvijek vidim ono lijepo i dobro u svakom čovjeku... naravno, takav pristup ima svoju cijenu i (pre)često sam razočarana, ali ima i veliku nagradu, neki su uistinu vrijedni bezbroj onih razočaranja...
da, volim gnjaviti ljude mudrošću (pogotovo kad vidim da ponavljaju moje greške Cool ), a bome astrologija je odlično pomagalo, jer, ma koliko većina tvrdi da ne vjeruje u nju, svi se pomalo boje i zaziru od onoga što bi mogli čuti... priznajem, zna biti zabavno, pogotovo kad to zamijetim kod osoba koje rado paradiraju zakićene intelektom i razumom  zubo  

p.s. 
ne poznajemo čak ni one s kojima živimo i bila bih najveća budala kad bih vjerovala da poznajem nekog stranca na osnovu njegove natalne karte... mogu tek naslutiti okvire nečijeg karaktera (jednako kao i bilo koji psiho test), ali što je on u tom okviru svojom aktivnom sudbinom (voljom) napravio tokom života, je možda miljama daleko od onog što mu je bilo dano  trenutkom rođenja

Zahvaljujem na odgovoru. Lijepo. Posebno mi se svidja sto nisi zaiskrila na moje provokacije. Happy Sto bi se moralo dogoditi da posumnjas u astrologiju? Postoje li primjeri, situacije za koje mozes zamisliti da proturjece tvojem uvjerenju u njenu istinitost?
nema na čemu... uvijek sam spremna pomoći (neodlučnim) ljudima da me stave u neku od svojih škatulica  zubo
sumnjam u sve, znanost, astrologiju, ljude, sebe, tebe... ništa i nikog ne shvaćam doslovnim i konačnim... ukoliko promijeniš kut gledanja i postaviš si dodatna pitanja, bez obzira na prijašnje odgovore, dobit ćeš sasvim drugu sliku (istinu)... dakle, ništa nije konačno 

bez obzira kakve su ti namjere bile u ovom našem "razgovoru", odnosno što je trebao biti konačni cilj, drago mi je da smo barem jednom izmjenile par postova bez nekih tenzija i grča... a i to je nešto Happy
do nekad i negdje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop pet lis 23, 2015 9:05 am

darla_ je napisao/la:
@ Pope, daj vise preboli gljivu  Cool Silly
Nikad!
Pa ni onda!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 11:52 am

darla_ je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:

Jos uvijek te tipkovnica zahebava? : ))

E brat mi se vratio nedavno pa mu navecer popalim lap i gledam je preko PopCorna. Obje su sezone s titlovima. Gledam je na preskokce. Ne znam koji mi je vrag i zasto ne moguredom. Valjda sam previse znatizeljna. Tako sam, npr., vec vidjela zadnju scenu posljednje epizode druge sezone.. : ))

Na ovom sam ti topicu, prije koju stranicu, napisala da mi je drag John Clare. Happy

Jesi dobro? Stignes se odmoriti?

Jos uvijek  Laugh, posisala sam ju i sve ali jebiga, odumire polako, no dobro frend ce uskoro rashodovati MacAir, sad trepcem okicama, mislim da pali, spominjem se kao buduci vlasnik  Cool.

Nelinearno gledanje Penny Dreadful, B. bi bio jako zadovoljan sa tobom  Grin.

Aaaa John Claire, cudoviste sa srcem, super su dijalozi izmedju njega i Vanesse u drugoj sezoni, dvije duse u crnom mraku, iako on se nikada nije pomirio sa svojim mrakom za razliku od nje  Happy.

Pa malo je napet tempo, ali zadovoljna sam, izazovno je. Uz to ostvarila sam si i djecju zelju, upisala sam se na balet za odrasle, i kupila i baletne papucice i haljinicu i vrijedno radim nozicama  zubo, fora je skroz, kao da zivim i neki paralelni zivot unutar ovog "ozbiljnog" zivota.

Ti, kako si ti, sto ima novoga?

@ Pope, daj vise preboli gljivu  Cool Silly

Eno pisem u pp-u. Happy Odlicno za balet!

Gle!




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 12:12 pm

Btw je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:Nisi napisala nista sto vec nisam znala. Grin

Zasto astrologija? Zasto bas ona? Je li moguce da ti je tako draga i zato jer ti pruza jednu opceprihvacenu osnovu za dociranje, npr.? To je nesto sto sam primijetila u tvojim upisima. Volis docirati. Astrologija ti, u tom aspektu, bas lijepo sjeda. Reci mi, je li jedno od prvih pitanja koje postavljas osobama prilikom neformalnog upoznavanja, datum rodjenja? I kad im pronadjes astrolosku nisu, tada se ponasas prema njima u skladu s tim nisama, iako zapravo nista ne znas o konkretnoj osobi?
slučajno... imala sam trideset godina i sve što sam smatrala vrijednim rušilo se... trudila sam se sačuvati sve ono što sam godinama "gradila", ali uz sav moj trud sve je i dalje išlo nizbrdo... imala sam osjećaj da mi život poput pijeska curi kroz prste... 
u jednom razgovoru mi je susjeda, inače astrologinja, rekla da je to saturnov povratak i da jupiterovci malo teže podnose njegov povratak na točku na kojoj je bio u trenutku rođenja... zamolila sam je da mi napravi natalnu kartu i... pogađaš? da, bio je u polju vrijednosti i uz ostale tranzite radio pravi raspašoj Grin
zainteresiralo me, tražila sam odgovor na pitanje- zašto nekad ne možemo utjecati na tok događaja (ma koliko energije i volje uložili)... i došla do prilično smislenih odgovora...eto, tako je krenulo, a nastavilo se sve ove godine... 

ne, nije mi prvo pitanje što si u horoskopu... nakon tolikih godina dovoljno mi je popričati s osobom, vidjeti reakcije na moje ponašanje i znam približno u kojem znaku mu je natalno sunce...
vjerovala ili ne, prema svima se ponašam jednako, jer mislim da ni jedan znak nije loš, samo s određenim lakše uspostavim komunikaciju, a s drugima se moram prilagoditi i potruditi... općenito sam malo naivna kad nekog upoznam i uvijek vidim ono lijepo i dobro u svakom čovjeku... naravno, takav pristup ima svoju cijenu i (pre)često sam razočarana, ali ima i veliku nagradu, neki su uistinu vrijedni bezbroj onih razočaranja...
da, volim gnjaviti ljude mudrošću (pogotovo kad vidim da ponavljaju moje greške Cool ), a bome astrologija je odlično pomagalo, jer, ma koliko većina tvrdi da ne vjeruje u nju, svi se pomalo boje i zaziru od onoga što bi mogli čuti... priznajem, zna biti zabavno, pogotovo kad to zamijetim kod osoba koje rado paradiraju zakićene intelektom i razumom  zubo  

p.s. 
ne poznajemo čak ni one s kojima živimo i bila bih najveća budala kad bih vjerovala da poznajem nekog stranca na osnovu njegove natalne karte... mogu tek naslutiti okvire nečijeg karaktera (jednako kao i bilo koji psiho test), ali što je on u tom okviru svojom aktivnom sudbinom (voljom) napravio tokom života, je možda miljama daleko od onog što mu je bilo dano  trenutkom rođenja

Zahvaljujem na odgovoru. Lijepo. Posebno mi se svidja sto nisi zaiskrila na moje provokacije. Happy Sto bi se moralo dogoditi da posumnjas u astrologiju? Postoje li primjeri, situacije za koje mozes zamisliti da proturjece tvojem uvjerenju u njenu istinitost?
nema na čemu... uvijek sam spremna pomoći (neodlučnim) ljudima da me stave u neku od svojih škatulica  zubo
sumnjam u sve, znanost, astrologiju, ljude, sebe, tebe... ništa i nikog ne shvaćam doslovnim i konačnim... ukoliko promijeniš kut gledanja i postaviš si dodatna pitanja, bez obzira na prijašnje odgovore, dobit ćeš sasvim drugu sliku (istinu)... dakle, ništa nije konačno 

bez obzira kakve su ti namjere bile u ovom našem "razgovoru", odnosno što je trebao biti konačni cilj, drago mi je da smo barem jednom izmjenile par postova bez nekih tenzija i grča... a i to je nešto Happy
do nekad i negdje...

Pocetna namjera je bila upoznavanje i razjasnjavanje nekih nedoumica vezanih uz astrologiju. Da i sama nisam kriticki skeptik, ne bih ti ni postavljala pitanja. Dakle, da ne postoji sumnja u moj tekuci stav o astrologiji kao opceprihvacenom skupu predrasuda koji se rado dijeli, djelomicno i zbog njenog zabavnog karaktera, ne bih ni zapocinjala razgovor s tobom. U medjuvremenu sam vidjela Macin topic i zamracila na tvoj bezobrazluk i drskost. Ne znam jesi li svjesna ali cesto nastupas kao netko tko je, kao, upoznat s kriterijem ispravnog/neispravnog, pozeljnog/nepozeljnog. Prilicno je iritantno kad se netko nepozvan, zapravo, uplete u komunikaciju dviju vrlo inteligentnih osoba i dijeli packe. Tako su i moja kasnija pitanja na ovoj temi zadobila oblik provokacija. Nebitno sad. Ondje sam ti napisala sto sam napisala, sad cu i ja odjebati.

Dovidjenja ili zbogom, svejedno mi je. Nemoj zbog mene odlaziti, ja sam nebitan faktor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 2:25 pm

kic je napisao/la:e ligeja, ili tko je već admin ovdje sve, skužio sam kako npr staviti svoje neke ikonice, recimo npr ova fora s paukom koji prati miš, umjesto ovoga što ću boldati samo stavite web-lokaciju svoje ikonice koju već želite, radi i za falling rain, tj moram probati u biti prvo:



imali smo mi paukove po forumu jos davno dok si ti tek igrao tetris i super mario burazazu... sta ces stavljat paukove bogati tu je vecinom zenska populacija cim vide pauka ili neku prljavstinu odmah se pale usisivaci i metle rade. imali smo i cistacicu fatu koja je pospremala forum sad je u mirovini.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica pet lis 23, 2015 10:50 pm

pa ja, nismo ni mi vesla sisali. to sto on zna o paucima mi smo znali prije 20god. cak je i fata to znala, usavrsila se kompjuterski pred penziju
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto lis 27, 2015 11:59 am

saritica je napisao/la:niste mi rekle jestel gledale seriju Humans. glumi pauline iz doc martina. nikako je ne mogu zamisliti kao nekog ozbiljnog lika, al dobro glumi...

E nisam jos. Moram vidjeti ima li je preko PopCorna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto lis 27, 2015 12:08 pm

kic je napisao/la:šta fali Silly cijenim dobrog mediatora, malo je tih..

ja imam kognitivnu disonancu izgleda, s jedne strane idealist, s druge oštrica cinika ispod jezika, oboje pokušavam kontrolirati hej-

Da, ali s time se i ja mogu poistovjetiti. Cini mi se vise kao da tim cinizmom izazivas ljude da obrane ono u sto zelis vjerovati.. Napadas ih jer ti je stalo da te razuvjere, da ti ne dopuste da prihvatis misljenja uz koja, zapravo, ne osjecas povezanost. Nego, kratko pojasnjenje svih tih glavnih odrednica u testu.

---
Introversion I or Extroversion E - You can get your energy from where you focus your attention.

Your are Introverted Tendency, that concerned about how the changes of the outer environment influence yourself: concentrate your psychological forces and attention on your inner world, and focus on your inner experience, thinking, idea and emotion. You prefer to think independently and read.

people different from you are Extroverted Tendency, that concerned about how you influence the outer environment: concentrating your psychological forces and attention on the outer world and communication with other people and like meeting, discussion and chatting.

Sensation S or Intuition N - What will you notice more when you receive and perceive the information from the surrounding world.

Your are iNtuition Tendency, that like abstract theories and principles. You are concerned with the entirety of things and the tendency of change and development. You are concerned about inspiration, imagination and creativity. You like implication, analogy, connections, possibility, inference and prediction.

people different from you are Sensing Tendency, that are conerned about the detailed information gained through sense perception: things that you see, hear, smell, taste and touch. You notice details and descriptions more. You like to use and develop the skills you already have.

Thinking T Or Feeling F - How do you make decisions.

Your are Feeling Tendency, that attach the most importance to the feelings of yourself and other people. The value and harmony will be your standard for evaluation.You are very sympathetic, kind, friendly and considerate. You always think about how your your behavior will effect the feelings of other people.

people different from you are Thinking Tendency, that pay attention on the logic relationships among things. You like to evaluate and make decisions through objective analysis. You are very rational, objective and fair. You think principles are more important than being flexible.

Judging J or Perceiving P - How do you organize and design life.

Your are Perceiving Tendency, thatneed to collect more information before you make a decision. So you try to understand and adapt. You focus on process and change your goals based on the information changes. You always allow for unforeseen circumstances in your daily life. You like a loose and free life style, which may be bit disordered.

people different from you are Judging Tendency, that like to make judgements and decision. You like to make plans and would like to manage, control and drive for the results. You focus on accomplishing the task. In your daily life, you hope your life is organized, step by step and respect the timeline.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop uto lis 27, 2015 10:20 pm

Morticia je napisao/la:

E nisam jos. Moram vidjeti ima li je preko PopCorna.
Traže se - Page 38 E025
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto lis 27, 2015 10:22 pm

besposlenpop je napisao/la:
Morticia je napisao/la:

E nisam jos. Moram vidjeti ima li je preko PopCorna.
Traže se - Page 38 E025

Kako je u Ri? Ovdje kod nas u Klani bas nesto zahladilo. Silly

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop uto lis 27, 2015 10:25 pm

Morticia je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Morticia je napisao/la:

E nisam jos. Moram vidjeti ima li je preko PopCorna.
Traže se - Page 38 E025

Kako je u Ri? Ovdje kod nas u Klani bas nesto zahladilo. Silly
Mračno.
Malo ljudi vani.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 38 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 38 / 44. Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.