Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se

+11
*madonna*
Lena
darla_
mala Cat
whisperer
besposlenpop
Ana
urbanstyle555
iluzija
Aimee
muskokrk
15 posters

Stranica 39 / 44. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Next

Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost uto lis 27, 2015 10:31 pm

besposlenpop je napisao/la:
Morticia je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Morticia je napisao/la:

E nisam jos. Moram vidjeti ima li je preko PopCorna.
Traže se - Page 39 E025

Kako je u Ri? Ovdje kod nas u Klani bas nesto zahladilo. Silly
Mračno.
Malo ljudi vani.

Mracno? Uz toliko sunaca na nebu i pun Mjesec?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop uto lis 27, 2015 10:40 pm

Morticia je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Morticia je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Traže se - Page 39 E025

Kako je u Ri? Ovdje kod nas u Klani bas nesto zahladilo. Silly
Mračno.
Malo ljudi vani.

Mracno? Uz toliko sunaca na nebu i pun Mjesec?
Mesečina je iza Trsata.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* čet stu 05, 2015 10:21 am

čitam na iksu što je pipika napisao u vezi božića, konzumerizma, kpj i šarenih bombona. osjetih malo tuge i nostalgije  za "onim vrmenima" kada se branio božić a kada su zapravo badnjaci i božici bili najljepši. a da ne napomenem kako mi je nono bio partizan koji je branio rijeku ( uh što mi je žao što nema kikija sada ovdje Grin  ) a pop im je uvijek dolazo blagosloviti kucu i na bićerin sa nonotom .... mama mi je pričala; nisam još bila rođena.


ja sam za skromno uvijek bila, otkad u božice ulažem svojim novcima  Grin zubo i opet se istrošim kao idijot. šta bi tek bilo da nisam skromna .....   Cry


šarenih bombona sjecam se i ja, moja mama ih je imala dosta u crvenom, plavim, žutim i zelenim sjajnim papirima i k tome još omotanim u celofan. ove godine ako nadjem slične, kupit ću ih te dati curici da ih vješa kako želi. Love


imam mnogo svječica a bor će biti ili u plavo-srebrnoj kombinacii ili u zlatno-crvenoj.
moj je tata obožavao kititi bor, obožavao je badnjak i bakalar i božić i sav taj ugođaj kada smo doma i kada se priprema klopa i kolači Happy
otputovao je na svoj najdraži blagdan.
lani nismo ništa kitili. ove godine kitit će curica za nonota a ja ću se potruditi napravti sve dobro Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost čet stu 05, 2015 1:15 pm

to je bilo vrijeme kad smo popa zvali druze zupnice ili druze velecasni a casne sestre su bile casne drugarice.


inace, sad se sjetih ja sam uvjek bio zaduzen za citanje evandjelja za onom govornicom. koja tlaka jebote uvijek bih poceo sa na primjer: citanje poslanice korincanima: u ono vrijeme rece Isus apostolima....i tako je pocinjalo vec sam znao napamet sva evandjelja i apostole. od 12 apostola samo 4 ih je bilo pismeno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer čet stu 05, 2015 2:21 pm

: ))) a budalo..

______

Ne znam točno što je tema, no gledajući na Božić nekada i sada, mogu reći da se nama unutar obitelji neke bitne blagdanske stavke i nisu ništa posebno promijenile. Možda zato što ne živim sa svojima jako dugo pa je svaki odlazak k njima na badnju večer poseban i obiteljski, jedino u možda mojoj većoj financijskoj neovisnosti što bi se tijekom godina odrazilo na neke prikladnije i ljepše poklone. Mama bi pripremala omiljena jela, a tata bi iznova pričao priče koje je već milijardu puta prepričao, no, one su uvijek bile slušljive bez obzira na naše učestale reakcije kolutanjem očima. Badnjak bi bio uvijek nekako rezerviran za nas, a Božić bi bili "otvoreni" za prijatelje i susjede koji bi kratko svraćali. Ono što se jest promijenio je taj vanjski čimbenik ljudi, galame, svijetla, shopinga, nekakve dreke.. jer jedino kako i mogu zadnjih godina opisati Božićno stanje u gradu je drečavo i kroz galamu. 
Sjećam se kao male, odlazile smo sa starcima u kuću u šumu, okruženi brdom snijega, lanci, mrak, poseban miris, zapravo, onaj miris koji nakon dugo godina potiče sjećanja. Često bi nam se u toj novogodišnjoj snježnoj avanturi pridružili obiteljski prijatelji i starci bi se ponapijali. Mi bi okretale očima jer kud baš u najboljim godinama moramo Božić i doček Nove godine dočekati u nekakvoj šumi, sa starcima od 30 tak i kusur  godina, gdje ne možeš izaći vani nakon 21 sat jer ništa ne vidiš. Kakva su to bila mučenja.. tada.. sada se čak pomalo i bojim otići tamo u to doba samo iz bojazni da me to ne rastuži ili da se ne razočaram u sjećanja. A možda i brijem.. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer čet stu 05, 2015 2:31 pm

Još jedna karakteristična razlika nekada i sada su te crno bijele fotografije ispred bora, naše frizurice na "lokice" i poziranja. Ne sjećam se tv programa, ne sjećam se ničega što nam je odvraćalo pozornost od druženja i igre. Možda samo ploče i gramofon... Još uvijek ga imam!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 07, 2015 7:41 am

Ligeja je napisao/la:
Btw je napisao/la:
Plavi.kaputic je napisao/la:


Zahvaljujem na odgovoru. Lijepo. Posebno mi se svidja sto nisi zaiskrila na moje provokacije. Happy Sto bi se moralo dogoditi da posumnjas u astrologiju? Postoje li primjeri, situacije za koje mozes zamisliti da proturjece tvojem uvjerenju u njenu istinitost?
nema na čemu... uvijek sam spremna pomoći (neodlučnim) ljudima da me stave u neku od svojih škatulica  zubo
sumnjam u sve, znanost, astrologiju, ljude, sebe, tebe... ništa i nikog ne shvaćam doslovnim i konačnim... ukoliko promijeniš kut gledanja i postaviš si dodatna pitanja, bez obzira na prijašnje odgovore, dobit ćeš sasvim drugu sliku (istinu)... dakle, ništa nije konačno 

bez obzira kakve su ti namjere bile u ovom našem "razgovoru", odnosno što je trebao biti konačni cilj, drago mi je da smo barem jednom izmjenile par postova bez nekih tenzija i grča... a i to je nešto Happy
do nekad i negdje...

Pocetna namjera je bila upoznavanje i razjasnjavanje nekih nedoumica vezanih uz astrologiju. Da i sama nisam kriticki skeptik, ne bih ti ni postavljala pitanja. Dakle, da ne postoji sumnja u moj tekuci stav o astrologiji kao opceprihvacenom skupu predrasuda koji se rado dijeli, djelomicno i zbog njenog zabavnog karaktera, ne bih ni zapocinjala razgovor s tobom. U medjuvremenu sam vidjela Macin topic i zamracila na tvoj bezobrazluk i drskost. Ne znam jesi li svjesna ali cesto nastupas kao netko tko je, kao, upoznat s kriterijem ispravnog/neispravnog, pozeljnog/nepozeljnog. Prilicno je iritantno kad se netko nepozvan, zapravo, uplete u komunikaciju dviju vrlo inteligentnih osoba i dijeli packe. Tako su i moja kasnija pitanja na ovoj temi zadobila oblik provokacija. Nebitno sad. Ondje sam ti napisala sto sam napisala, sad cu i ja odjebati.

Dovidjenja ili zbogom, svejedno mi je. Nemoj zbog mene odlaziti, ja sam nebitan faktor.
Dakle, namjera je bila riješiti se nekih predrasuda? I izabrala si baš mene da iskorijeniš taj korov? Ili si mislile mene riješiti mog korova i kao motiku izabrala kvantnu fiziku. Grin 

Ligeja, predrasude nam lome osobe koje volimo i/ili cijenimo, a bome ja na tvojoj rang listi ne spadam ni u jednu od tih kategorija, tako da mi je teško povjerovati u tvoje objašnjenje. 
Svjesna sam da nastupam kao netko tko je popio svu pamet svijeta i baš iz tog razloga se držim neformalne zezancije i izbjegavam sve ozbiljnije rasprave. Svjesna sam i toga da moje iskreno mišljenje najčešće povrijedi ljude, jer nemam potrebnu količinu diplomacije da sve skupa upakiram u prihvatljivu ambalažu, te se svaki moj komentar doživi kao direktan napad i bezobrazluk. 

Jesi li ti bila pozvana da se upleteš u raspravu između mene i mace? Kako bi mogli nazvati tvoje pojavljivanje na kultnix-u s onim smiješnim avatarom? Što je to bilo, križarski rat u svrhu obrane inteligentne mace od neinteligentne bitvice?  zubo

I zašto miješaš kruške i jabuke? Tu smo razgovarale o astrologiji (barem se tako činilo), a ti si prenijela moj sukob s jednom drugom osobom, s jednog drugog foruma na ovaj i sve skupa pretvorila u provokaciju i pokušaj degradacije osobe koju očito ne podnosiš, čak možda i prezireš. Zadivljujuća količina objektivnosti i nepristranosti je iznenadila čak i mene Silly

Istina je, ti si mi nebitan faktor. Nisam zbog tebe ni došla, ne mislim ni otići zbog tebe. Tu sam jer mi "tamo" nedostaju ljudi koji su mi dragi otprije, darla, sara, whispica, pop, pa čak i opičeni esko. Zbog njih čitam ovaj forum, a zbog njih sam se i registrirala i povremeno pišem. Da se kojim slučajem ovaj forum nije pretvorio u kružok štrebera koji su zaboravili što je zdrava zajebancija (izuzetak je pop), pisala bih i češće. Ovako, javim se tek kad me netko traži  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 07, 2015 9:09 am

Kakav smijesan stvor. :-D Kruzok strebera? Ovdje povremeno pises jer ti neki ljudi nedostaju? Ma hajde. Zanimljivo kako cesto zaboravljas lozinku, ali cim ti se pecne u astrologiju, odmah dodjes malo se podruziti. :-D S tim ljudima. (Sasvim sam sigurna, doduse, da imas i druge kanale kojima odrzavas kontakt s njima, tako da ne seruckaj kako si ovdje "samo zbog njih". Meni predrasude "lome" razumni, smisleni, zdravi argumenti, ali i bogato iskustvo sugovornika, bez obzira jesu li to moji najblizi ili ne. To sto ti ne funkcioniras na takav nacin, nije moj problem.

E da, vezano uz Matzu, gospon docent. Nisam se ondje pojavila da bih joj dala potporu u okrsaju protiv neinteligentne tebe (odakle ti pomisao da mislim da si neinteligentna?!), vec zato sto si opasno krenula s nametanjem jebene emotivne krivnje za nesto sto si ocito dovukla iz vlastitog zivota, sudeci po tvojoj silnoj reakciji. Mrzim ljude koji to cine. Mrzim! Glavu bih ti iscupala da sam bila na Matzinom mjestu!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 07, 2015 12:14 pm

Ligeja je napisao/la:Kakav smijesan stvor. :-D Kruzok strebera? Ovdje povremeno pises jer ti neki ljudi nedostaju? Ma hajde. Zanimljivo kako cesto zaboravljas lozinku, ali cim ti se pecne u astrologiju, odmah dodjes malo se podruziti. :-D S tim ljudima. (Sasvim sam sigurna, doduse, da imas i druge kanale kojima odrzavas kontakt s njima, tako da ne seruckaj kako si ovdje "samo zbog njih". Meni predrasude "lome" razumni, smisleni, zdravi argumenti, ali i bogato iskustvo sugovornika, bez obzira jesu li to moji najblizi ili ne. To sto ti ne funkcioniras na takav nacin, nije moj problem.

E da, vezano uz Matzu, gospon docent. Nisam se ondje pojavila da bih joj dala potporu u okrsaju protiv neinteligentne tebe (odakle ti pomisao da mislim da si neinteligentna?!), vec zato sto si opasno krenula s nametanjem jebene emotivne krivnje za nesto sto si ocito dovukla iz vlastitog zivota, sudeci po tvojoj silnoj reakciji. Mrzim ljude koji to cine. Mrzim! Glavu bih ti iscupala da sam bila na Matzinom mjestu!

zubo 

za boldano: gospođici Ligeji savjetujem -> NSK!

Gospon Docent

p.s.
za ostali dio posta nemam komentara, besmisleno je... Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop sub stu 07, 2015 3:37 pm

Ima resimeaux?  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 07, 2015 4:52 pm

Btw je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Kakav smijesan stvor. :-D Kruzok strebera? Ovdje povremeno pises jer ti neki ljudi nedostaju? Ma hajde. Zanimljivo kako cesto zaboravljas lozinku, ali cim ti se pecne u astrologiju, odmah dodjes malo se podruziti. :-D S tim ljudima. (Sasvim sam sigurna, doduse, da imas i druge kanale kojima odrzavas kontakt s njima, tako da ne seruckaj kako si ovdje "samo zbog njih". Meni predrasude "lome" razumni, smisleni, zdravi argumenti, ali i bogato iskustvo sugovornika, bez obzira jesu li to moji najblizi ili ne. To sto ti ne funkcioniras na takav nacin, nije moj problem.

E da, vezano uz Matzu, gospon docent. Nisam se ondje pojavila da bih joj dala potporu u okrsaju protiv neinteligentne tebe (odakle ti pomisao da mislim da si neinteligentna?!), vec zato sto si opasno krenula s nametanjem jebene emotivne krivnje za nesto sto si ocito dovukla iz vlastitog zivota, sudeci po tvojoj silnoj reakciji. Mrzim ljude koji to cine. Mrzim! Glavu bih ti iscupala da sam bila na Matzinom mjestu!

zubo 

za boldano: gospođici Ligeji savjetujem -> NSK!

Gospon Docent

p.s.
za ostali dio posta nemam komentara, besmisleno je... Happy



Ah kako ona misli na me.. Happy A bi li ovo mogla zapečatiti sočnim poljupcem? Hajde, budi draga i dobra..

Traže se - Page 39 JI8O1Sg

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost sub stu 07, 2015 4:54 pm

besposlenpop je napisao/la:Ima resimeaux?  teet


Ufuravamo se u predbožićni ugođaj.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer ned stu 08, 2015 1:29 am

Ovdje sam počela pisati, ali mi je toliko dosadna ta tema po kojoj se drvi i drvi, da se ipak odlučujem za tv i izležavanje.. možda sutra uz kavu. Teško od mene diplomata, ali budući da sam ofišl vlasnik foruma, hajd, potrudit ću se. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer ned stu 08, 2015 10:24 am

Ipak mi se ne da...  Plain
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop ned stu 08, 2015 12:13 pm

Ev' mi moje kefir-hanume ...  Happy
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by saritica ned stu 08, 2015 2:56 pm

besposlenpop je napisao/la:Ima resimeaux?  teet
valjda si ti zaduzen za to
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop ned stu 08, 2015 4:06 pm

saritica je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Ima resimeaux?  teet
valjda si ti zaduzen za to
Ma nit znam od kud je počelo, ni ko je prvi počel, niti zakaj, ne kužim ni o čemu ... izvjesno je da je nekaj uvezeno sa Čeraga. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer ned stu 08, 2015 6:33 pm

To nitko ne zna.  Laugh Ja sam virnula jučer i vidjela tri stvari, ali ne i uzrok! Vidjela sam da kuja Li piše na x-u a da to nije prijavila  Twisted Evil, vidjela da je Maca genijalno bićence, iako je to, zapravo, bilo samo pitanje vremena kada će u punom sjaju isplivati na površinu. A i preletjela po nostalgičnoj anketi gdje se prizivaju forumaši po simpatijama. Pope, ti i ja smo na dnu liste po simpatijama.  Rolling Eyes ( Laugh)
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by besposlenpop ned stu 08, 2015 7:17 pm

whisperer je napisao/la:To nitko ne zna.  Laugh Ja sam virnula jučer i vidjela tri stvari, ali ne i uzrok! Vidjela sam da kuja Li piše na x-u a da to nije prijavila  Twisted Evil, vidjela da je Maca genijalno bićence, iako je to, zapravo, bilo samo pitanje vremena kada će u punom sjaju isplivati na površinu. A i preletjela po nostalgičnoj anketi gdje se prizivaju forumaši po simpatijama. Pope, ti i ja smo na dnu liste po simpatijama.  Rolling Eyes ( Laugh)
Ah, pa ja tebe jako simpatišem Love ... iako te počesto ne razmem.  Laugh
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ ned stu 08, 2015 8:56 pm

besposlenpop je napisao/la:Ev' mi moje kefir-hanume ...  Happy

Ev, me opet  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by darla_ ned stu 08, 2015 8:58 pm

whisperer je napisao/la: Pope, ti i ja smo na dnu liste po simpatijama.  Rolling Eyes ( Laugh)

Mene djubar nije ni stavio, kao me zaboravio  zubo ... a sve bilo godinama Darlita ovo, Darlita ono ...
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by *madonna* ned stu 08, 2015 10:01 pm

manja eksponiranost meni je uvijek bila zanimljivija.

whisp .... nedodirljiva i etericna. sto kazati? sto razumijeti da nedostaje? ... samo ju je bitwe spomenula ( ako se ne varam ) ....

pop ..... boje se popove cackalice teet i gljivicnih infekcija...

darlita ovo ono .... jasno kao dan sto je uopce nema:  ne diraj darlu dok spava ... u suprotnom, ne gine prekobalkonski rat ... 



Silly
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by Gost ned stu 08, 2015 11:48 pm

da mi je znati tko mi je zacavlao 2 glasa. kome ja to falim kruh mu njezno pozdravljam za laku noc.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pon stu 09, 2015 1:04 am

besposlenpop je napisao/la:
Ah, pa ja tebe jako simpatišem Love  ... iako te počesto ne razmem.  Laugh

To Pope! Drž' mo se nas dvoje zajedno! :* Možemo mi i  pantomimom komunicirat', samo da je dobra spiza, to je moj jedini uvijet u dugoročna prijateljstva. Silly
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by whisperer pon stu 09, 2015 1:07 am

darla_ je napisao/la:

Mene djubar nije ni stavio, kao me zaboravio  zubo ... a sve bilo godinama Darlita ovo, Darlita ono ...

Tko, primamona? Pa kada je brzopleto kalkulir'o i preračunavao, morao se negdje i zahebat .  Laugh
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Traže se - Page 39 Empty Re: Traže se

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 39 / 44. Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.