Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 9 / 29. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop uto ruj 02, 2014 8:12 pm

bazilija je napisao/la:Realnost - Page 9 8vqgyr
To je Rasputin i mesčini njegova vamilija.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 8:23 pm

besposlenpop je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 9 287ayr

Fora su mi ovakvi zadaci Grin

Paa tvoje objasnjenje o snimanju filma dosta dobro pojasnjava citavu atmosferu i te neke elemente (poput nagosti zena) kao i samo prisustvo fotografa... Ljudi bas ne djeluju ustraseno da bismo mogli zakljuciti kako se doista nalaze u nekom logoru... Osim toga, kad bi se i nalazili, majcinski poriv vjerojatno bi utjecao na to da jedna od ovih zena djevojcicu priljubi uz sebe, smiri je, zastiti... no ona djeluje kao da se dosadjuje pomalo, iako usredotoceno gleda u smjeru fotografskog aparata...

Zamjecujem da jedna od nagih zena ima najlonke? A najlon se u Europi poceo proizvoditi 1938.e

http://she.hr/kratka-povijest-zenskih-carapa/

Dakle, sad barem okvirno znamo datirati fotografiju...


---

Darla, vratim se na tvoj komentar Happy
i ja sam zapazila da ove neodjevene žene imaju najlon čarape dokoljenke (hvala za podatak o tome otkad postoje Wink u to sam razdoblje otprilike i smještala fotku)

moja pretpostavka je da je curica kćerka ove žene koja gleda ovamo, valjda zato što su njih dvije na neki način odvojene od ostalih ali su zbog nečega tu jer moraju biti tu. Obnažene žene izgledaju nekako snažno i ne doimaju se zbunjenima. ove odjevene se mogu komentirati samo po stavu koji su zauzele i po odjeći, budući da im se lica ne vide. Zbog čega nose bijele marame? Znači li to da su djevojke ili možda udane žene? ili da pripadaju nekoj posebnoj grupi? možda su marame znak žalosti? a možda uniforma? 
onaj starac s bradom (Darvin), šta li on predstavlja?
Ta žena koja gleda u kameru, jedina (uz one gole) ne nosi maramu i ko da ima bijelu kutu il haljinu pod balonerom. Možda je medicinska sestra il doktorica?
Da se nije snimatelj skinuo do gola? Možda je pedofyl?

: )) je, snimatelj je golisav pa je photoshopom skrenuo paznju na one golisave, a zapravo, odjevene zene.

Usput, da, ta koja ga promatra ima maramu. Pogledaj da joj je zavezana oko vrata. Vjerojatno ju je maknula s glave na nagovor fotografa. Ili joj je bilo toplo. Ili je to njena diplomatska podrska nagim zenama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 8:25 pm

bazilija je napisao/la:Realnost - Page 9 8vqgyr

Ovo je negdje u SAD-u.. tako tipicne suknje uz ovakav pojas...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 8:36 pm

Ligeja je napisao/la:
: )) je, snimatelj je golisav pa je photoshopom skrenuo paznju na one golisave, a zapravo, odjevene zene.

Usput, da, ta koja ga promatra ima maramu. Pogledaj da joj je zavezana oko vrata. Vjerojatno ju je maknula s glave na nagovor fotografa. Ili joj je bilo toplo. Ili je to njena diplomatska podrska nagim zenama.

A mozda je to sto mi se cini kao zavezana bijela marama, zapravo, podignuti ovratnik. Ne vidim dobro s moba.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop uto ruj 02, 2014 8:54 pm

Ligeja je napisao/la:

Usput, da, ta koja ga promatra ima maramu. Pogledaj da joj je zavezana oko vrata. Vjerojatno ju je maknula s glave na nagovor fotografa. Ili joj je bilo toplo. Ili je to njena diplomatska podrska nagim zenama.
Ta oko vrata se ne broji.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop uto ruj 02, 2014 8:56 pm

Ligeja je napisao/la:

Ovo je negdje u SAD-u.. tako tipicne suknje uz ovakav pojas...
Velim ti da je to Rasputin u svom selu. Realnost - Page 9 A060
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 9:09 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:

Ovo je negdje u SAD-u.. tako tipicne suknje uz ovakav pojas...
Velim ti da je to Rasputin u svom selu. Realnost - Page 9 A060

Nesto previse crni ti Rusi. :-/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop uto ruj 02, 2014 9:36 pm

Ligeja je napisao/la:


Nesto previse crni ti Rusi.  :-/
Pa to su Švabe!  Silly
Iz Hamburgera.

Realnost - Page 9 0184007.48

Jel ona:
1. dobra pička, 
2. šminkerica bez pokrića,
3. naivka u politiki,
4. buduća premijerka,
5. bezbelka,
6. razno?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri ruj 03, 2014 4:45 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:


Nesto previse crni ti Rusi.  :-/
Pa to su Švabe!  Silly
Iz Hamburgera.

Realnost - Page 9 0184007.48

Jel ona:
1. dobra pička, 
2. šminkerica bez pokrića,
3. naivka u politiki,
4. buduća premijerka,
5. bezbelka,
6. razno?
4

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ sri ruj 03, 2014 6:26 pm

Li, ma nema veze za odgovor, ovo sa slikama i pogadjanjem je sad bas fora  Grin.

Inace glede Hollyice, iako mislim da ima dobar program, mislim da nece proci, bas jer previse odskace od prosjeka, izgledom i nacinom zivota. Mislim da ce proc jospuno vremena u Hrvatskoj prije nego neudata, bez obitelji, bivsa darkerica, bude premijerka.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop sri ruj 03, 2014 7:37 pm

darla_ je napisao/la:Li, ma nema veze za odgovor, ovo sa slikama i pogadjanjem je sad bas fora  Grin.

Inace glede Hollyice, iako mislim da ima dobar program, mislim da nece proci, bas jer previse odskace od prosjeka, izgledom i nacinom zivota. Mislim da ce proc jospuno vremena u Hrvatskoj prije nego neudata, bez obitelji, bivsa darkerica, bude premijerka.
Hear, hear! Realnost - Page 9 B010
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri ruj 03, 2014 10:48 pm

darla_ je napisao/la:Li, ma nema veze za odgovor, ovo sa slikama i pogadjanjem je sad bas fora  Grin.

Inace glede Hollyice, iako mislim da ima dobar program, mislim da nece proci, bas jer previse odskace od prosjeka, izgledom i nacinom zivota. Mislim da ce proc jospuno vremena u Hrvatskoj prije nego neudata, bez obitelji, bivsa darkerica, bude premijerka.

ko je jebe, sama si je kriva sto nece proci.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 04, 2014 11:42 am

escaped je napisao/la:


ko je jebe, sama si je kriva sto nece proci.

Vis kak brzo ucis  zubo

De malo bolju jesku za daljnju raspravu ovo ti je preocito  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 12:38 pm

darla_ je napisao/la:
escaped je napisao/la:


ko je jebe, sama si je kriva sto nece proci.

Vis kak brzo ucis  zubo

De malo bolju jesku za daljnju raspravu ovo ti je preocito  Grin

nije nikava jeska nego zdravorazumsko zakljucivanje. bacila si krivicu na hrvatske glasace jer nece glasat za Mirelu i ospotala si Mirelu sto je darkerica neudata i jos k tome zena. vidim da je situacija krivice po meni negdje fifti-fifti. svi su krivi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 1:20 pm

: )) Pa Esco, sine, nije to ona napisala kao osobne zamjerke Holly... Silly Inace, ne slazem se s Darlom. Nije ona BIVSA darkerica. E.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 1:36 pm

Ligeja je napisao/la:: )) Pa Esco, sine, nije to ona napisala kao osobne zamjerke Holly... Silly Inace, ne slazem se s Darlom. Nije ona BIVSA darkerica. E.

sad cu istrancirat post tako da ga cijeli svet moze razumjet.

citat:

"Inace glede Hollyice, iako mislim da ima dobar program, mislim da nece proci, bas jer previse odskace od prosjeka, izgledom i nacinom zivota. Mislim da ce proc jospuno vremena u Hrvatskoj prije nego neudata, bez obitelji, bivsa darkerica, bude premijerka."

nece proci...

govori direktno o tome koliko su hrvatski glasaci supcine, znaci uvreda svim hrvatima i rvatima iznad 18 godina.


previse odskace od prosjeka, izgledom i nacinom zivota...

uvreda a u neki nacin i pohvalica Mireli jer implicira da je lumen i teska uvreda hrvatskim glasacima kojih se smatra moronima i retardima.

da ce proc jospuno vremena u Hrvatskoj prije nego...neudata, bez obitelji, bivsa darkerica

govor mrznje i uvreda po nacionalnoj osnovi jer je sve hrvate i hrvatice proglasila stetocinama, retardima i stokom bez mozga. uvreda Mireli jer je kao neudata i s tipom zivi na FB. uvreda jer je proglasena bivsom darkericom a u stvari je jos uvijek darkerica. ono bez obitelji implicira da ne spada u veliku rvacku obitelj nego u malu cesku manjinu koja se niti ne moze smatrat familijom.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 1:40 pm

: )) ma daaj, pa to ona govori o rvatinama... Gle, ispricavam se sto sam uletjela u vase razmirice, ali ovako mi je seciranje upisa presmijesno..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 1:43 pm

Osim toga, hrvatsko je drustvo ipak vecinskim dijelom rimokatolicko, odnosno tradicionalno, i naravno da se gore navedeni opisi ne uklapaju u odredjeni svjetonazor... Mislim, haloo, kao da zaboravljas Markicku i referendum, npr.


Zadnja promjena: Ligeja; čet ruj 04, 2014 1:46 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 1:45 pm

Ligeja je napisao/la:: )) ma daaj, pa to ona govori o rvatinama... Gle, ispricavam se sto sam uletjela u vase razmirice, ali ovako mi je seciranje upisa presmijesno..

nemamo mi razmirica. svatko je kriv za vlastite razmirice. a upis sam secirao tocno kako ga ja citam i dozivljavam i kako bi ga dozivjeli oni iz SDP-HDZ-KUKURIKU udruzene zlocinacke organizacije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 1:49 pm

Ligeja je napisao/la:Osim toga, hrvatsko je drustvo ipak vecinskim dijelom katolicko, odnosno tradicionalno, i naravno da se gore navedeni opisi ne uklapaju u odredjeni svjetonazor... Mislim, haloo, kao da zaboravljas Markicku i referendum, npr.

u Jugoslaviji su na misu dolazile samo nonice sa krunicama. znam jer sam bio ministrant i pop i ja nismo uspjevali nazicat lemozine ni za kutiju sibica da mozemo svijece zapalit na oltaru. pop je jeo budjave hostije jer nije bilo brasna za ispec svjeze.

sad odjednom svi hrvati katolici?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet ruj 04, 2014 1:59 pm

Markicka je clanica OPUS DEI vrlo opasne klerofasisticke sekte opasnije nego Scijentoloska crkva tj. sekta. ma da ipak neznam koja je opasnija.

markicku bih motornom pilom obradio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija čet ruj 04, 2014 3:41 pm

Ljudi, razjasnila sam misterij one fotke, tj. iskopala sam o čemu se radi study

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija čet ruj 04, 2014 3:49 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:


Nesto previse crni ti Rusi.  :-/
Pa to su Švabe!  Silly
Iz Hamburgera.

Realnost - Page 9 0184007.48

Jel ona:
1. dobra pička, 
2. šminkerica bez pokrića,
3. naivka u politiki,
4. buduća premijerka,
5. bezbelka,
6. razno?
Ja mislim da je razno.

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 04, 2014 3:50 pm

escaped je napisao/la:


nemamo mi razmirica. svatko je kriv za vlastite razmirice. a upis sam secirao tocno kako ga ja citam i dozivljavam i kako bi ga dozivjeli oni iz SDP-HDZ-KUKURIKU udruzene zlocinacke organizacije.

Znaci ti i SDP-HDZ zlocinacka organizacija isto dozivljavate upise, zanimljivo ...  Grin.

Al nek ti nisi propustio jos malo srati po Hrvatima ... jer naravno u drugim zemljama biraci hrle glasati za premijere drzave, koji su neozenjeni/neudati, bez obitelji, sto znaci da nemaju muza/zenu i djecu i koji svojim stilom naglasavaju pripadanje darkerskoj subkulturi, koju se u glavama vecine ljudi generalno veže uz negativan predznak, pun je svijet takvih premijera/premijerki  zubo.

Tak da masio si ceo fusbal kao i obicno, barem kad samnom pricas  Grin.

Hollyicina popularnost danas je cisto produkt hiper nezadovoljstva ljudi sa stanjem u drzavi, i u biti pokusaj opomene trenutnoj politickoj sceni da se pribere. Kad dodje do stvarnih izbora, ona kao ikona ce biti samo teret vlastitoj stranci.

Jer nije bas neka tajna kroz povijest ljudskog roda, da su osobenjaci uvijek u biti bili opozicija i korektiv na jedan nacin, a ne pozicija u drustvu.

Stvar generalno ljudske psihologije. 

Li kazem bivsa darkerica, jerbo koketira sa javnoscu u prilagodbi svojeg vanjskog izricaja, ipak malo prihvatljivijim vecinskom birackom oku, nakon brojinih kritika koje je dobila, tako da je ovo sada neki hibrid darkerstva i sminkerstva.

Kazem opet, steta, jer joj je program ima dobrih ideja, ekološki je orjentiran, daje naglasak na odrzivi razvoj, ima program unaprijedjenja poljoprivrede itd.

Doduse i KUKURIKU PLAN 21 je izgledao sasvim lijepo na papiru, medjutim dvije i po godine nakon...  Grin .

Sad mos dalje Esco nastaviti svoje monologe o psihopatama, ne daj se smetati  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 04, 2014 3:50 pm

bazilija je napisao/la:Ljudi, razjasnila sam misterij one fotke, tj. iskopala sam o čemu se radi study

Pa sto cekas, zbori, ja napeto cekam vec danima  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 9 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 29. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.