Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 8 / 29. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Next

Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija pon ruj 01, 2014 3:51 pm

dromsin je napisao/la:
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr
u krugu stoje ljudi, pola kruga čine žene , neke od njih su gole, samo čarape i cipele imaju. Muškarci čine drugu polovicu kruga i stoje nasuprot ženama.
Gole žene su stare debele žene, muškarci su bradati i stariji.
Na licima ne primjećujem sreću ni veselje već zabrinutost i iščekivanje.
Gole žene su prekrižile ruke preko grudi.
Iako se čini da prkosno stoje one ipak prekrivaju golotinju.
Nije mi slika ljepa, nekak je mučenička, dali je logoraška ili sektaška 
Snimana poslje 1930.
nisi primijetila dijete?

a žena koja je okrenuta snimatelju?

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija pon ruj 01, 2014 4:08 pm

hvala Dromsin. Ja ne znam odgovore, tragam za njima pa mi je korisno sve što vide drugi a ja možda ne vidim, i sve što im padne na pamet, bilo kakva asocijacija.

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Lena pon ruj 01, 2014 4:18 pm

Ligeja je napisao/la:
darla_ je napisao/la:
No ako uopce izuzmemo mogucnost visedimenzionalnosti i uopce proslih zivota, pa se orjentiramo samo na ovaj, tko je taj u nasem ziovtu tko nam uzrokuje najvise patnje mi sami ili ljudi i situacije oko nas? 

Jašodara. Happy Tako sam nazvala negativan, začaran, tijek misli o sebi samoj. To je onaj demon koji mi konstantno ukazuje na sve moje pogreške, propuste, propuštene prilike... nabija mi osjećaj krivice i za mnoge stvari na koje nisam mogla utjecati, ali jesam bila povezana s ljudima i događajima koji su vodili ka nekom ružnom događaju... zapravo, moguće je da ovu priču s nesrećama/patnjama/bolestima kao našim prethodnim izborima vidim kao neku Jašodaru na n-tu. A Jašodara je moj tamni dvojnik proizašao iz skupa svih ikada doživljenih negativnosti... Happy

P.S. ovo "Jašodara" nema simboličke povezanosti s Buddhinom ženom... naprosto mi je ime oduvijek zvučalo smiješno, pa sam već u startu željela omalovažiti tog "demona". Kasno sam se sjetila "Jedwige".

slažem se sa ligejom....mislim da radi interakcija sa drugima i radi puno utjecaja jednostavno nismo isključivo mi sami "krivi" za sve šta nam se i događa....ber ne ovdje i sada....
velikim dijelom da,ali na sve nema šanse da možemo utjecati.....
više se tiče posta prije ovog kojeg citiram...
ali i ova njena jašodara je zanimljiva....
jesu li te misli bile prije ili su projekcije nečega šta bi moglo biti,ali možda i neće?i da li i na taj način ispipavamo realnost?
svašta je moguće.....ali fakat mislim da naš život ovisi bitno i o drugima koji nas okružuju i na neki način mijenjaju...i sebe i nas....


Zadnja promjena: Lena; pon ruj 01, 2014 4:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Lena pon ruj 01, 2014 4:19 pm

bazilija je napisao/la:hvala Dromsin. Ja ne znam odgovore, tragam za njima pa mi je korisno sve što vide drugi a ja možda ne vidim, i sve što im padne na pamet, bilo kakva asocijacija.

ovo sam tamo napisala,pa kopiram....
uuuffff....
1. Fotka je napravljena u nekom selu....Bosna? Rusija?Realnost - Page 8 1523192931 
2. Prikazuje skupinu žena i muškaraca koje su okupili radi nekog pregleda i davanja informacija u vezi neke zdravstvene stvari (epidemija ili nešto slično - to sam zamislila jel) ili da im se podijeli odjeća koja im je potrebna
3. Snimljena je negdje 1950-tih godina
4. Zbunjujuće.....zašto je dio žena gol....ali kako sam gore navela da mi se čini da je riječ o nekakvom zdravstvenom elementu ili možda dijeljenju odjeće jer je nisu imali iz nekog razloga.....onda mi kao ima neke logike.....ta mala djevojčica mi odskače naravno.....šta li ona radi tu....ne spada mi tu
i da nadodam slika mi odaje dojam kao da svi jedva čekaju da to završi i odu.....onako....moraju bit tu radi nečega,a nije da su to htjeli
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Lena pon ruj 01, 2014 4:22 pm

bazilija je napisao/la:Vratimo se u realnost. 

Grin
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon ruj 01, 2014 4:25 pm

bazilija je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr
u krugu stoje ljudi, pola kruga čine žene , neke od njih su gole, samo čarape i cipele imaju. Muškarci čine drugu polovicu kruga i stoje nasuprot ženama.
Gole žene su stare debele žene, muškarci su bradati i stariji.
Na licima ne primjećujem sreću ni veselje već zabrinutost i iščekivanje.
Gole žene su prekrižile ruke preko grudi.
Iako se čini da prkosno stoje one ipak prekrivaju golotinju.
Nije mi slika ljepa, nekak je mučenička, dali je logoraška ili sektaška 
Snimana poslje 1930.
nisi primijetila dijete?

a žena koja je okrenuta snimatelju?
primjetila sam al to je kao normalno stanje
no ova tvoja rečenica okrenuta snimatelju i Lenina da čekaju da se sve što prije završi mi je dala ideju da je to snimanje nekog filma.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by urbanstyle pon ruj 01, 2014 8:28 pm

escaped je napisao/la:kako vas dve krivo razmisljate to nije humano. idem se ranit pa cu doc kasnije objasnit.
nadam se da nisi iskrvario 

pa pročitala saam tvoje objašnjenje i što si htio reći....ali isto ne kužim da je tvoje objašnjenje jasnije od moga...

j a sam pogledala onaj klip na početku teme...i vezujući se upravo na to odgovorila na temu..

da smo jako skloni ne primjećivati i ne doživljavati jedni druge...a to je tužno

istovremeno sumi prolazile glavom  raznorazne humanitarne akcije,i sve negativnosti vezane uz te dernke,koje se dižu na visoku razinu,i gdje sudjeluje ogroman broj ljudi... dok recimo nekome treba pomoći da izađe iz kuće i možda mu treba samo pridržati ruku..ništa više...ali mi to ne vidimo jer gledamo na masu i ne primjećujemo jedinku(majmun)....

pročitala sam što je i buffi napisla..i upravo to htjedoh i reći...pomoći ali na način da nekome ne srušiš dostojanstvo....

moguće da ne razmišljamo isto

..vidim da ste se dotakli i sj.medvedice..slažem se sa vama koji ste napisali da joj je prvo trebala biti pružena stručna pomoć..dakle..vet. i vjerojatno joj se ne bi dogodilo ovo što joj se dogodilo...


Zadnja promjena: urbanstyle; pon ruj 01, 2014 8:46 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : blahh)
urbanstyle
urbanstyle

Posts : 319
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop pon ruj 01, 2014 8:52 pm

bazilija je napisao/la:Vratimo se u realnost. Evo jedne realne fotografije iz prošlosti pa vas molim za mišljenje i komentar. Pitanje je: što mislite gdje je fotkano? (probajte zaključiti po ambijentu, po odjeći, ...) što mislite što je prikazano na fotografiji?  Zanima me sve što vam padne na pamet kad vidite fotku. ček da je smanjim.
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr
Neka baba vračara il travar (negde unutar grupe) skida ovim golim babama uroke.
Onaj čiča skroz desno ko da ima ličku kapu.
Mo'ž bit i da je onaj s velkom bijelom bradom Charles Darwin, pa proučava dokle je ovo selo evoluiralo ...
Ova klinka u prvom planu, biće mala Brazilija, vidi se odma da joj je dosadno ... rađe bi bazala po planinama i brala kruške budalače. teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 1:20 pm

bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr

Fora su mi ovakvi zadaci Grin

Paa tvoje objasnjenje o snimanju filma dosta dobro pojasnjava citavu atmosferu i te neke elemente (poput nagosti zena) kao i samo prisustvo fotografa... Ljudi bas ne djeluju ustraseno da bismo mogli zakljuciti kako se doista nalaze u nekom logoru... Osim toga, kad bi se i nalazili, majcinski poriv vjerojatno bi utjecao na to da jedna od ovih zena djevojcicu priljubi uz sebe, smiri je, zastiti... no ona djeluje kao da se dosadjuje pomalo, iako usredotoceno gleda u smjeru fotografskog aparata...

Zamjecujem da jedna od nagih zena ima najlonke? A najlon se u Europi poceo proizvoditi 1938.e

http://she.hr/kratka-povijest-zenskih-carapa/

Dakle, sad barem okvirno znamo datirati fotografiju...


---

Darla, vratim se na tvoj komentar Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 2:37 pm

dromsin je napisao/la:
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr
u krugu stoje ljudi, pola kruga čine žene , neke od njih su gole, samo čarape i cipele imaju. Muškarci čine drugu polovicu kruga i stoje nasuprot ženama.
Gole žene su stare debele žene, muškarci su bradati i stariji.
Na licima ne primjećujem sreću ni veselje već zabrinutost i iščekivanje.
Gole žene su prekrižile ruke preko grudi.
Iako se čini da prkosno stoje one ipak prekrivaju golotinju.
Nije mi slika ljepa, nekak je mučenička, dali je logoraška ili sektaška 
Snimana poslje 1930.

Nisu stare, Dromsi... Okej, podeblje su i objesene koze, ali to su zene s tko zna koliko porodjaja iza sebe... Zagledaj im se bolje u profil.. srednjih godina... Uglavnom, starije mi djeluje ova odjevena sto motri u smjeru objektiva...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija uto ruj 02, 2014 2:38 pm

dromsin je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr
u krugu stoje ljudi, pola kruga čine žene , neke od njih su gole, samo čarape i cipele imaju. Muškarci čine drugu polovicu kruga i stoje nasuprot ženama.
Gole žene su stare debele žene, muškarci su bradati i stariji.
Na licima ne primjećujem sreću ni veselje već zabrinutost i iščekivanje.
Gole žene su prekrižile ruke preko grudi.
Iako se čini da prkosno stoje one ipak prekrivaju golotinju.
Nije mi slika ljepa, nekak je mučenička, dali je logoraška ili sektaška 
Snimana poslje 1930.
nisi primijetila dijete?

a žena koja je okrenuta snimatelju?
primjetila sam al to je kao normalno stanje
no ova tvoja rečenica okrenuta snimatelju i Lenina da čekaju da se sve što prije završi mi je dala ideju da je to snimanje nekog filma.
kad sam napisala snimatelj, mislila sam na fotografa kao onoga koji snima fotografiju, vjerojatno se nisam dobro odrazila  zubo

daklem, ja nemam pojma što predstavlja fotografija, niti gdje je snimljena, ni zašto su jedni odjeveni a drugi goli (možda su i neki muškarci goli a ne vide se od žena?)

pomislila sam da bi neko možda po suknjama i bijelim maramama mogao otprilike pretpostaviti odakle bi moble biti žene.

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija uto ruj 02, 2014 2:44 pm

Ligeja je napisao/la:
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr

Fora su mi ovakvi zadaci Grin

Paa tvoje objasnjenje o snimanju filma dosta dobro pojasnjava citavu atmosferu i te neke elemente (poput nagosti zena) kao i samo prisustvo fotografa... Ljudi bas ne djeluju ustraseno da bismo mogli zakljuciti kako se doista nalaze u nekom logoru... Osim toga, kad bi se i nalazili, majcinski poriv vjerojatno bi utjecao na to da jedna od ovih zena djevojcicu priljubi uz sebe, smiri je, zastiti... no ona djeluje kao da se dosadjuje pomalo, iako usredotoceno gleda u smjeru fotografskog aparata...

Zamjecujem da jedna od nagih zena ima najlonke? A najlon se u Europi poceo proizvoditi 1938.e

http://she.hr/kratka-povijest-zenskih-carapa/

Dakle, sad barem okvirno znamo datirati fotografiju...


---

Darla, vratim se na tvoj komentar Happy
i ja sam zapazila da ove neodjevene žene imaju najlon čarape dokoljenke (hvala za podatak o tome otkad postoje Wink u to sam razdoblje otprilike i smještala fotku)

moja pretpostavka je da je curica kćerka ove žene koja gleda ovamo, valjda zato što su njih dvije na neki način odvojene od ostalih ali su zbog nečega tu jer moraju biti tu. Obnažene žene izgledaju nekako snažno i ne doimaju se zbunjenima. ove odjevene se mogu komentirati samo po stavu koji su zauzele i po odjeći, budući da im se lica ne vide. Zbog čega nose bijele marame? Znači li to da su djevojke ili možda udane žene? ili da pripadaju nekoj posebnoj grupi? možda su marame znak žalosti? a možda uniforma? 
onaj starac s bradom (Darvin), šta li on predstavlja?

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 2:45 pm

Aha, to se Dromsi dosjetila snimanja filma? Super. Najbolje objasnjenje dosad Happy

A sto se tice odjece, pa nisu karakteristicno odjeveni, vec vrlo obicno. Nema nikakvih narodnih nosnji.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 2:46 pm

Da, osim bijelih marama.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija uto ruj 02, 2014 2:47 pm

Ligeja je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr
u krugu stoje ljudi, pola kruga čine žene , neke od njih su gole, samo čarape i cipele imaju. Muškarci čine drugu polovicu kruga i stoje nasuprot ženama.
Gole žene su stare debele žene, muškarci su bradati i stariji.
Na licima ne primjećujem sreću ni veselje već zabrinutost i iščekivanje.
Gole žene su prekrižile ruke preko grudi.
Iako se čini da prkosno stoje one ipak prekrivaju golotinju.
Nije mi slika ljepa, nekak je mučenička, dali je logoraška ili sektaška 
Snimana poslje 1930.

Nisu stare, Dromsi... Okej, podeblje su i objesene koze, ali to su zene s tko zna koliko porodjaja iza sebe... Zagledaj im se bolje u profil.. srednjih godina... Uglavnom, starije mi djeluje ova odjevena sto motri u smjeru objektiva...

padalo mi je na pamet da su možda dojilje zubo

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija uto ruj 02, 2014 2:52 pm

Ligeja je napisao/la:Aha, to se Dromsi dosjetila snimanja filma? Super. Najbolje objasnjenje dosad Happy

A sto se tice odjece, pa nisu karakteristicno odjeveni, vec vrlo obicno. Nema nikakvih narodnih nosnji.

da je snimano u novije vrijeme rekla bih da je performans Happy

odjeća je nekako seljački građanska, meni ove suknje vuku na rumunjsku narodnu nošnju, pogle:

Realnost - Page 8 69ev6f

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 3:04 pm

bazilija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Aha, to se Dromsi dosjetila snimanja filma? Super. Najbolje objasnjenje dosad Happy

A sto se tice odjece, pa nisu karakteristicno odjeveni, vec vrlo obicno. Nema nikakvih narodnih nosnji.

da je snimano u novije vrijeme rekla bih da je performans Happy

odjeća je nekako seljački građanska, meni ove suknje vuku na rumunjsku narodnu nošnju, pogle:

Realnost - Page 8 69ev6f

Mislim da ne. Suknje su prilicno duge. Nego, jesi li zamijetila onog tipa sa crnom kosom pored jedne od nagih zena? Skroz u desnom kutu. Ima lijepu, uredjenu frizuru Happy Takve su danas, uz odredjene modifikacije, opet in. Mene zanima zasto su se svi okupili oko ove trosne kolibe? Odnosno, zasto bas tu kod nje?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 3:06 pm

Ali ne vidim dobro s mobitela. Mozda je to kapa???

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 3:23 pm

Uglavnom, da rezimiramo... Nalaze se na necijem ili zajednickom poljoprivrednom dobru/imanju... Oni koji su odjeveni, svecaniju odjecu nose... Cipelice, najlonke, bijele marame, lijepe suknje...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija uto ruj 02, 2014 3:30 pm

besposlenpop je napisao/la:
bazilija je napisao/la:Vratimo se u realnost. Evo jedne realne fotografije iz prošlosti pa vas molim za mišljenje i komentar. Pitanje je: što mislite gdje je fotkano? (probajte zaključiti po ambijentu, po odjeći, ...) što mislite što je prikazano na fotografiji?  Zanima me sve što vam padne na pamet kad vidite fotku. ček da je smanjim.
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr
Neka baba vračara il travar (negde unutar grupe) skida ovim golim babama uroke.
Onaj čiča skroz desno ko da ima ličku kapu.
Mo'ž bit i da je onaj s velkom bijelom bradom Charles Darwin, pa proučava dokle je ovo selo evoluiralo ...
Ova klinka u prvom planu, biće mala Brazilija, vidi se odma da joj je dosadno ... rađe bi bazala po planinama i brala kruške budalače. teet
zubo
a možda je u sredini Rasputin koji liječi neplodnost?

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija uto ruj 02, 2014 3:37 pm

Ligeja je napisao/la:
bazilija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Aha, to se Dromsi dosjetila snimanja filma? Super. Najbolje objasnjenje dosad Happy

A sto se tice odjece, pa nisu karakteristicno odjeveni, vec vrlo obicno. Nema nikakvih narodnih nosnji.

da je snimano u novije vrijeme rekla bih da je performans Happy

odjeća je nekako seljački građanska, meni ove suknje vuku na rumunjsku narodnu nošnju, pogle:

Realnost - Page 8 69ev6f

Mislim da ne. Suknje su prilicno duge. Nego, jesi li zamijetila onog tipa sa crnom kosom pored jedne od nagih zena? Skroz u desnom kutu. Ima lijepu, uredjenu frizuru Happy Takve su danas, uz odredjene modifikacije, opet in. Mene zanima zasto su se svi okupili oko ove trosne kolibe? Odnosno, zasto bas tu kod nje?
A slažem se da su ove rumunjke malo "jebenije" zubo
Pop je napisao (a i meni se u prvi mah učinilo) da taj desni nosi nekakvu kapu nalik ličkoj kapi, ti misliš da je frizura? hmmm
činjenica da taj izgleda sasvim obično, možda bi i ostali muškarci tako izgledali da ih se vidi.

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija uto ruj 02, 2014 3:41 pm

Ligeja je napisao/la:Uglavnom, da rezimiramo... Nalaze se na necijem ili zajednickom poljoprivrednom dobru/imanju... Oni koji su odjeveni, svecaniju odjecu nose... Cipelice, najlonke, bijele marame, lijepe suknje...

ni kaputići nisu za bacit zubo

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by bazilija uto ruj 02, 2014 3:49 pm

Realnost - Page 8 8vqgyr

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 02, 2014 4:25 pm

Bazo neću se tak igrati
nema nagrade, nema točnog odgovora, nema rješenja.
Sad si me zainteresirala a nema točke na I
Laugh Laugh Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop uto ruj 02, 2014 8:11 pm

bazilija je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
bazilija je napisao/la:evo je (zastićena je autorskim pravima):

Realnost - Page 8 287ayr

Fora su mi ovakvi zadaci Grin

Paa tvoje objasnjenje o snimanju filma dosta dobro pojasnjava citavu atmosferu i te neke elemente (poput nagosti zena) kao i samo prisustvo fotografa... Ljudi bas ne djeluju ustraseno da bismo mogli zakljuciti kako se doista nalaze u nekom logoru... Osim toga, kad bi se i nalazili, majcinski poriv vjerojatno bi utjecao na to da jedna od ovih zena djevojcicu priljubi uz sebe, smiri je, zastiti... no ona djeluje kao da se dosadjuje pomalo, iako usredotoceno gleda u smjeru fotografskog aparata...

Zamjecujem da jedna od nagih zena ima najlonke? A najlon se u Europi poceo proizvoditi 1938.e

http://she.hr/kratka-povijest-zenskih-carapa/

Dakle, sad barem okvirno znamo datirati fotografiju...


---

Darla, vratim se na tvoj komentar Happy
i ja sam zapazila da ove neodjevene žene imaju najlon čarape dokoljenke (hvala za podatak o tome otkad postoje Wink u to sam razdoblje otprilike i smještala fotku)

moja pretpostavka je da je curica kćerka ove žene koja gleda ovamo, valjda zato što su njih dvije na neki način odvojene od ostalih ali su zbog nečega tu jer moraju biti tu. Obnažene žene izgledaju nekako snažno i ne doimaju se zbunjenima. ove odjevene se mogu komentirati samo po stavu koji su zauzele i po odjeći, budući da im se lica ne vide. Zbog čega nose bijele marame? Znači li to da su djevojke ili možda udane žene? ili da pripadaju nekoj posebnoj grupi? možda su marame znak žalosti? a možda uniforma? 
onaj starac s bradom (Darvin), šta li on predstavlja?
Ta žena koja gleda u kameru, jedina (uz one gole) ne nosi maramu i ko da ima bijelu kutu il haljinu pod balonerom. Možda je medicinska sestra il doktorica?
Da se nije snimatelj skinuo do gola? Možda je pedofyl?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 8 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 29. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.