Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 20 / 29. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Next

Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 16, 2014 4:33 pm

sad kad malo bolje razmislim, Zoran Milanovic je u svojim provalama pretekao i legendarnog Grunfa iz grupe TNT. evo nekoliko primjera:

O STAROM ZAVJETU

- Ako netko misli da je Biblija ili Stari zavjet kompliciran, neka pročita ovršni zakon.

ŠIROKE RUKE

- Možda i nije loše da država pomaže najveću vjersku zajednicu u Hrvatskoj. To su naši građani, najveća većina jesu katolici, ne moraju biti svi. To je određeni oblik društvene aktivnosti. Financiramo mi svašta pa ne vidim onda problem da financiramo i Katoličku crkvu.

STAROZAVJETNA SLAVONIJA

- Ima jedan psalam u Starom zavjetu koji kaže: ako te zaboravim, Jeruzaleme, neka mi se osuši desna ruka. Ja to sad govorim i za Slavoniju: ako te zaboravim, Slavonijo, neka mi se osuši desna ruka.

O ĆIRILICI U VUKOVARU

- Pozivam one kojima su usta puna domoljublja da se ponašaju kao pobjednici, kao oni koji su dobili rat, a pobjednik je velikodušan.

O HRVATSKOJ U BERLINU

- Hrvatska nacija je nevjerojatan paradoks i to nije lako držati zajedno.

PRED HRVATIMA U PITTSBURGU

- U Hrvatskoj se često čuju gusle, a onda pucaju kubure. Tamo gdje je tamburica, tamo je mirno, umjereno.

PRED HRVATIMA U JASTREBARSKOM

- Jaskanska vina bila su popularna koliko i odlazak u JNA.

AIRBUS U MAGLI NA PUTU U EU

- Mi nismo guske u magli nego prije Airbus u magli.

O HRVATSKIM PERSPEKTIVAMA NAKON ULASKA U EU

- Čak i da ne radimo ništa, nešto će se dogoditi.



Laugh

svi zoranizmi ovdje:

http://parodija1.blogspot.com/2013/12/zoranizmi-svih-bisera-zorana-milanovica.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 16, 2014 5:52 pm

Realnost - Page 20 51490714072153460266


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop uto ruj 16, 2014 6:29 pm

Pancho je napisao/la:I koja je poanta price Pope? ...
Pitala si me jel zato kaj nije histeričan ko Goran. Pa sam ti eto odgovoril. I ne samo ja ... svi oni koji eto, sramote Rvacku.  teet
A nekak izgleda da je ljudima i pun kurac ... osim kaj znaju da US Open nije Wimbledon i da Čilić nije i nikad ne bu Ivanišević. Wink
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 16, 2014 6:34 pm

http://m.zimbio.com/quiz/7DrAJ_UbeuP/Star+Wars+Prequel+Character/result/ohWWkFJoorz

ki je ti isti... njega se ne sjecam.... davno je to bilo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop uto ruj 16, 2014 6:36 pm

mac'caa je napisao/la:http://m.zimbio.com/quiz/7DrAJ_UbeuP/Star+Wars+Prequel+Character/result/ohWWkFJoorz

ki je ti isti... njega se ne sjecam.... davno je to bilo...
Ha?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto ruj 16, 2014 6:39 pm

besposlenpop je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:http://m.zimbio.com/quiz/7DrAJ_UbeuP/Star+Wars+Prequel+Character/result/ohWWkFJoorz

ki je ti isti... njega se ne sjecam.... davno je to bilo...
Ha?

popichu, rijesi test da vidim su kim saobracam....


vish kako je ova ligeja zajebana... zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop uto ruj 16, 2014 6:52 pm

mac'caa je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:http://m.zimbio.com/quiz/7DrAJ_UbeuP/Star+Wars+Prequel+Character/result/ohWWkFJoorz

ki je ti isti... njega se ne sjecam.... davno je to bilo...
Ha?

popichu, rijesi test da vidim su kim saobracam....


vish kako je ova ligeja zajebana... zubo
Jel to taj quizz:

Realnost - Page 20 X4yf7XokAsxl ?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ uto ruj 16, 2014 7:14 pm

Toro je napisao/la:

ti mene uopce ne citas, koliko konstruktivnih rjesenja sam predlozio niti jedno vam ne odgovara. vi bi da se nesto promjeni ali da sve ostane isto tj da se nista ne promijeni.

moja konstruktivna rjesenja jesu: uhapsiti sve politicare i suditi im za veleizdaju i udruzivanje u zlocinacku organizaciju. mastermindove te veleizdaje streljati ili giljotinirati javno na jelacic placu, ostale deportirati na Goli otok. ponistavanje tzv. pretvorbe i oduzimanje ratnimprofiterima svu imovinu a njih poslati na dozivotni rad na Goli otok. napraviti lustraciju. eto imase posla za pocetak.

Jebote ko kobac, jesam li nesto napisala eto mi ga za vratom, a onda kad ja krenem sa odgovaranjem, onda pijuce, da ga citiram :"pustim na miru da zivi svoj zivot".

Ne, ne citam te, jer prvo nemam sto tebe citati kad uglavnom lijepis tudje c/p-ove, drugo ono sto si gore napisao, je tvoja uobicajena mantra, a ne konkretna rjesenja, pogotovo konstruktivna, a i nisu nesto inovativna.

Jer kao prvo oni koji su stvarno pocinili veleizdaju i mastermindovi pljacke u obliku privatizacije su davno pod zemljom, stavljanje Golog otoka u funciju bi kostalo enoromne novce, da si bio ikad na njemu znao bi zasto, a Hrvatska odavno nije u biti suverena drzava, jerbo novci koji su u njoj nisu njeni novci, pa plese kako  joj drugi sviraju i nadalje ce tako plesati. To sam ti napisala vise puta, objasnila zasto, kako itd. Tak da mi se u biti ne da razgovarati sa djecjim fantazijama herojstva i "revolucionarinim" idejama, koje nemaju uporista u realnosti.

Pa umjesto da tebe citam, citam trenutno knjigu Ivana Lovrenovica i Miljenka Jergovica "BiH buducnost nezavrsenog rata", puno zanimljivije i realnije stivo.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Sco sri ruj 17, 2014 8:56 am

Realnost - Page 20 ZINs9MkTuEpl

bounce
Sco
Sco

Posts : 44
Join date : 12.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri ruj 17, 2014 11:07 am

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:

ti mene uopce ne citas, koliko konstruktivnih rjesenja sam predlozio niti jedno vam ne odgovara. vi bi da se nesto promjeni ali da sve ostane isto tj da se nista ne promijeni.

moja konstruktivna rjesenja jesu: uhapsiti sve politicare i suditi im za veleizdaju i udruzivanje u zlocinacku organizaciju. mastermindove te veleizdaje streljati ili giljotinirati javno na jelacic placu, ostale deportirati na Goli otok. ponistavanje tzv. pretvorbe i oduzimanje ratnimprofiterima svu imovinu a njih poslati na dozivotni rad na Goli otok. napraviti lustraciju. eto imase posla za pocetak.

Jebote ko kobac, jesam li nesto napisala eto mi ga za vratom, a onda kad ja krenem sa odgovaranjem, onda pijuce, da ga citiram :"pustim na miru da zivi svoj zivot".

Ne, ne citam te, jer prvo nemam sto tebe citati kad uglavnom lijepis tudje c/p-ove, drugo ono sto si gore napisao, je tvoja uobicajena mantra, a ne konkretna rjesenja, pogotovo konstruktivna, a i nisu nesto inovativna.

Jer kao prvo oni koji su stvarno pocinili veleizdaju i mastermindovi pljacke u obliku privatizacije su davno pod zemljom, stavljanje Golog otoka u funciju bi kostalo enoromne novce, da si bio ikad na njemu znao bi zasto, a Hrvatska odavno nije u biti suverena drzava, jerbo novci koji su u njoj nisu njeni novci, pa plese kako  joj drugi sviraju i nadalje ce tako plesati. To sam ti napisala vise puta, objasnila zasto, kako itd. Tak da mi se u biti ne da razgovarati sa djecjim fantazijama herojstva i "revolucionarinim" idejama, koje nemaju uporista u realnosti.

Pa umjesto da tebe citam, citam trenutno knjigu Ivana Lovrenovica i Miljenka Jergovica "BiH buducnost nezavrsenog rata", puno zanimljivije i realnije stivo.

ne treba citati nego pitati. pitati svakog politicara i svakog poduzetnika ratnogprofitera samo jedno pitanje: odakle ti pare?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sri ruj 17, 2014 11:39 am

stavljanje Golog otoka u funkciju? pa vec postoji infrastruktura doduse treba to sve malo renovirati ali Seks, Sanader, Todorici, Vlahovici i ostala udbasko ustaska bratija bi to brzo doveli u red.

znaci Hrvatska NIJE suverena drzava. ok. cemu onda sva ta farsa silni politicari, sabori ministarstva vlada policija oruzane snage ako RH nije suverena drzava? sto ne kazu narodu da RH postoji samo na topografskoj karti? sto ne raspuste sabor i sve te gulikoze i onaj tko je zaista vlasnik RH ne stavi gubernatora? ili ti znas nesto sto ja ili vecina ljudi neznaju? ako znas tko je vlasnik RH kazi da i mi znamo. ili samo ja ocito sam jedini koji nezna pravu istinu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ čet ruj 18, 2014 5:01 pm

Kazi Darla, kazi, ajde kazi, ako znas, da i mi znamo. Jebote nebi djete u vrticu na taj nacin pricalo  Grin.

Pa rekla sam ti, sve ti pise u mom postu, na koji se referiras. Ili da ti nacrtam, prati porijeklo novca pa ces znati tko je u biti gazda u Hrvata, pocni od financiranja Franjine kampanje 1989, pa polako dalje...

I tko ti kaze da nisu postavili vec svog gubernatora i da nece opet sutra kad ti "pokoljes" sve ove koji ti smetaju?  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop čet ruj 18, 2014 6:07 pm

Maca se uplašila onog zelenog ...? Realnost - Page 20 A015
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pet ruj 19, 2014 10:14 am

Pancho je napisao/la:Kazi Darla, kazi, ajde kazi, ako znas, da i mi znamo. Jebote nebi djete u vrticu na taj nacin pricalo  Grin.

Pa rekla sam ti, sve ti pise u mom postu, na koji se referiras. Ili da ti nacrtam, prati porijeklo novca pa ces znati tko je u biti gazda u Hrvata, pocni od financiranja Franjine kampanje 1989, pa polako dalje...

I tko ti kaze da nisu postavili vec svog gubernatora i da nece opet sutra kad ti "pokoljes" sve ove koji ti smetaju?  Grin

zasto bih pratio porijeklo novca kad vec ti znas sve to? jel ti treba platit za tu informaciju o onima cije se ime i prezime nesmije izgovoriti niti napisati? jel to jos jedan u nizu pokusaja da se odgovornost za sranja koji su hrvati krivi prebaci na nekog drugog? nemoj mi reci da Milanovic i Josipovic sve to znaju i glume dobro placene dvorske lude? onda jesam na dobrom tragu, ne novca, nego na tragu da su hrvati zaista mentalno poremecena gomila govana.

in theory, theory and practice are the same. in practice, they are not.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pet ruj 19, 2014 5:13 pm

I tako velis Esco, Skoti se osamostalili  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pet ruj 19, 2014 5:22 pm

Pancho je napisao/la:I tako velis Esco, Skoti se osamostalili  Grin

koliko god to tebi izgledalo sf skoti su probili energetsku barijeru ( vjerojatno znas na sta mislim ) sto hrvati nisu nikad ucinili nego je same dance different tune. Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ sub ruj 20, 2014 8:09 pm

Toro je napisao/la:

koliko god to tebi izgledalo sf skoti su probili energetsku barijeru ( vjerojatno znas na sta mislim )  sto hrvati nisu nikad ucinili nego je same dance different tune. Grin

Ma probili su kurac  Grin, gazde su ih tak poklopile da ne znaju di im je glava, a di im je guzica. To je jedino stvarno netko navian mogao misliti da ce Engleska pustiti izvore nafte, plina i sve lokacije gdje je nuklearno naoruzanje slucaju referenduma. Plus na siroj skali na razini EU to bi znacilo da je slijedeca Katalonija, pa Talijani itd. Nema teorije, nece to dozvoliti veliki gazde. Mos se igrati sa referendumima, kruha i igara za raju, a odlucuje se na visoj instanci.

Ili ti fakat mislis da je to referendumski odluceno? Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 04, 2014 11:01 pm

evo ja sam sada iz mog malog mozga smislio slogan: PRDNIMO I DIGNIMO HRVATSKU U ZRAK!!!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 04, 2014 11:20 pm

Realnost - Page 20 27485047605690706536


... Sad

Realnost - Page 20 48005976624459247444

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 05, 2014 12:37 pm

Varga:

Tako je ove godine uređena soba za sastanke za koju je plaćeno nešto manje od milijun kuna, a, prema navodima Slobodne Dalmacije, ima samo 50 kvadrata!

----
IMPRESIVNO! takav luksuz si mogu dozvolit jedino rvacki funkcioneri i funkcioneri Sjeverne Koreje.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/varga-potrosio-milijun-kuna-za-uredjenje-sobe-za-sastanke-pogledajte-na-sto-je-jos-trosio-milijune/775482.aspx

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto lis 07, 2014 12:10 pm

Evo ebole u Madridu. Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Lena sri lis 08, 2014 8:14 am

Ligeja je napisao/la:Evo ebole u Madridu. Sad

da....realnost nas sustiže?
ajme majko stvarno me jeza hvata.....hoćemo li pomrijeti skoro?
nije dobro nikako
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet lis 09, 2014 11:06 am


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost čet lis 09, 2014 12:07 pm


nesto slicno. u oba slucaja je na djelu sofisticirani oblik prijevare. prima solvent je legalizirana zlocinacka organizacija koju vode dvojca kriminalaca koji usput receno trebaju 24-satnu oruzanu zastitu od strane zlocinaca iz MUP zlocinacke organizacije. uglavnom onome kome jos nije jasno kako funkcionira RH zlocinacka organizacija, mogu reci da je taj djelic umrezen u mnogo vecu shemu povezanih zlocinackih organizacija proisteklih iz gradjanskog rata a koji sada imaju hrvatsku po svojim kriminalnim psihopatskim mjerilima i jebu narod u zdrav mozak dok netko ne popizdi i ispali im 20 metaka svakom u glavu sto ce se uskoro i desiti. ovime NE PRIJETIM psihopatama kriminalcima iz prima solventa i iskon d.d. zlocinacke organizacije samo ih ovim putem javno  savjetujem da dobro paze tko im je iza ledja i da svaki puta prije nego sjednu u auto, isti daju na kontrolu nekom pirotehnicaru.

uz to prima solvent je samo dio vece kriminalne grupacije pod imenom PRIMA GRUPA koji drze isti kriminalci povezani sa kriminalcima i zlocincima u Vladi i ministarstvima takozvane drzave RH.

http://prima-grupa.com/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 20 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 29. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.