Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 24 / 29. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next

Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 3:05 pm

Pancho je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:


ima cim se malo maknes iz matice koja te vuce imas svu silu mogucnosti i opcija. medjutim moras pronac ljude koji nisu u matici inace sa svom dobrom voljom i snagom ovi u matici te jednostavno usisu.

ti bi trebala preuzet onaj ranch u Istri koji je nazalost ostao bez vlasnice jer ce sve ic u kurac. svi konji i sve ostale zivotinje kojih ima dosta. a steta bi bila. mozda pomoc da se nekako to sve odrzi da i dalje funkcionira.

Koji onaj kod Vodnjana? Pa sto se desilo sa vlasnicom? Pa to je skroz dobar posao, mislim nema razloga da propadnu, pogotovo uz klijentelu koju imaju u Istri. Neki dan sam bila kod Capljine, odnosno potez je od Capljine prema Gabeli, imaju isto ergelu konja i rade ko satovi, a to je Bogu iza jebenih ledja, doduse ajd blizu je HR granica. No ako oni rade, onda ovi u Istri nemaju zasto ne raditi, osim ako se nisu nes zaduzili pa najebali.

ma ne Vodnjan. nego ovaj blizu Huma:

http://dolinakonja.com/


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 3:09 pm

Frajlica je napisao/la:

ma ne Vodnjan. nego ovaj blizu Huma:

http://dolinakonja.com/


A cool, javim im se, pa ih priupitam jel im mogu kako pomoci.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 3:10 pm

Pancho je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:


ma internet je premalo iskoristen za sve to plus toga u hrvatskoj vecinu uopce ne zanimaju takvi siteovi jer se njihov izbor svodi na par novina portala i fb twiter i to je to. plus toga velika vecina ljudi niti nije na internetu aktivna nit ga ikad pali niti neznaju sta je to (vjerovali ili ne) opet se sve svodi na tiskovine i tv koja serviraju ono sto oni zele servirati. drugi problem je i sa trazilicama i njihovim losim indexiranjem web siteova tako da tesko mozes nac ono sto trazis. ja sam morao postar ekspert u izmisljanju kljucnih rijeci kako bi dosao do neke informacije. ali to sam ja. ostali se nece neznaju ili nemaju vremena zajebavat s time.

Da vise je mladja generacija na netu, zato kazem, polako se to mijenja, ja to bas primjecujem u zadnjih par godina, bum tako nekih stvari, gdje se dosta situacija u RL rjesava putem interneta, voljni su ljudi samo ih treba malo potaknuti.

ja sam na webu od kad je krenuo biti dostupan znaci od pocetka. neki tek danas krecu u izvidjanje tog medija medju njima ima i populacije srednjih godina pa me zatrpaju oitanjima a meni se vise ne da ponavljat gradivo jer moram ic dalje. meni nitko nikad nista nije pokazao naucio sam sve sam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 3:15 pm

Pancho je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:

ma ne Vodnjan. nego ovaj blizu Huma:

http://dolinakonja.com/


A cool, javim im se, pa ih priupitam jel im mogu kako pomoci.

probaj pomoci. Marija je bila kraljica u svim smislima. trebao sam je zvat jos na proljece da se dogovorimo oko projekta solarnih panela ali su me sjebali ovi iz primasolventa i iskona sa svojim sranjima i prijetnjama, pa sam odlucio da cu sad ove zime zgotovit projekt pa cu joj se javit da vidimo da li se moze sta pomoc i napravit... ali Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 3:16 pm

Da, inace ovo gore o Drasku dokumentarac ima tri djela, pa samo ukucate Cardak i na nebi i na zemlji II dio i III dio, ako hocete cijeli pogledati.

Ovo je bolja snimka:


darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 3:21 pm

Frajlica je napisao/la:


probaj pomoci. Marija je bila kraljica u svim smislima. trebao sam je zvat jos na proljece da se dogovorimo oko projekta solarnih panela ali su me sjebali ovi iz primasolventa i iskona sa svojim sranjima i prijetnjama, pa sam odlucio da cu sad ove zime zgotovit projekt pa cu joj se javit da vidimo da li se moze sta pomoc i napravit... ali Sad

Budem sa njima vidjela ima sad dosta sredstava iz EU fondova za regionalni razvoj ici ce i neke mjere od strane Ministrastva poljoprivrede, pa se mogu vjerujem u to uklopiti i dobiti neke novce za odrzavanje imanja.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 3:27 pm

Pancho je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:


probaj pomoci. Marija je bila kraljica u svim smislima. trebao sam je zvat jos na proljece da se dogovorimo oko projekta solarnih panela ali su me sjebali ovi iz primasolventa i iskona sa svojim sranjima i prijetnjama, pa sam odlucio da cu sad ove zime zgotovit projekt pa cu joj se javit da vidimo da li se moze sta pomoc i napravit... ali Sad

Budem sa njima vidjela ima sad dosta sredstava iz EU fondova za regionalni razvoj ici ce i neke mjere od strane Ministrastva poljoprivrede, pa se mogu vjerujem u to uklopiti i dobiti neke novce za odrzavanje imanja.

e super. cak su i informacije dobrodosle ili ih uputiti na tocna mjesta. cini mi se koliko sam upucen da to sad vode volonteri koji su i prije tamo radili ali bez financija tesko ce to oni uspjet ocuvati jer konji su ziva bica o njima se treba non stop brinuti nemozes ih stavit u hibernaciju do nekih boljih vremena. a bilo bi tragicno da ti konji zavrse u nekoj klaonici.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 3:35 pm

Pancho je napisao/la:Da, inace ovo gore o Drasku dokumentarac ima tri djela, pa samo ukucate Cardak i na nebi i na zemlji II dio i III dio, ako hocete cijeli pogledati.

Ovo je bolja snimka:



teska havarija je zadesila tog covjeka. zelim mu sve najbolje.

ima u Krapinskim toplicama 3 bolnice jedna je privatna visoko specijalizirana za kardiovaskularnu kirurgiju gdje sam ja bio i ima malo dalje druga u kojoj su ljudi sa ovakvim problemima kao ovaj covjek. ima i djece tamo s tim problemima. meni je njih bilo tesko gledat nemozes s njima pricat jer su blokirani. nemozes nista. strasno nesto. ja bi sve ove nadobudne poslao tamo da se s njima upoznaju cini mi se da bi drukcije poslije gledali na zivot.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 4:01 pm

Frajlica je napisao/la:

teska havarija je zadesila tog covjeka. zelim mu sve najbolje.

ima u Krapinskim toplicama 3 bolnice jedna je privatna visoko specijalizirana za kardiovaskularnu kirurgiju gdje sam ja bio i ima malo dalje druga u kojoj su ljudi sa ovakvim problemima kao ovaj covjek. ima i djece tamo s tim problemima. meni je njih bilo tesko gledat nemozes s njima pricat jer su blokirani. nemozes nista. strasno nesto. ja bi sve ove nadobudne poslao tamo da se s njima upoznaju cini mi se da bi drukcije poslije gledali na zivot.

Dobro je Draz, to mu se desilo prije 14 godina, a evo ga i jos dan, danas sa nama. I sto je najljepse daje ljudima i radi, jer pise tekstove na kompu, fotografira pomocu te napravice koju su mu slozili frendovi kompjuterasi, sve je vezano za komp, prevodi tekstove, to je ono posebno, on takav radi.

Nije se predao, nije klonuo, nasao je nacin kako da komunicira sa ljudima i bez kompa pomocu abecede koja se stavi ispred njega pa on malom svjetiljkom montiranom mu na naocale, osvjetli slova, pa slaze rijeci i recenice i tako razgovara sa svojom zenom, djecom i prijateljima.

Kad ga tako vidis, kad citas njegove tekstove, to je ono posebno jer ti totalno izmjeni prespektivu, nakon svega sto je prosao i kako mora zivjeti nimalo gorcine, izrazit smisao za humor i duboke misli. Rjesava sa djecom matematicke zadatke na kompu. Prije nekog vremena je objavio tekst o fraktalima na svojoj web stranici. Uglavnom ja svaki put kad mislim nes pizditi kak mi nes fali u zivotu, samo se njega sjetim i odmah zasutim.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 9:47 pm

Pancho je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:

teska havarija je zadesila tog covjeka. zelim mu sve najbolje.

ima u Krapinskim toplicama 3 bolnice jedna je privatna visoko specijalizirana za kardiovaskularnu kirurgiju gdje sam ja bio i ima malo dalje druga u kojoj su ljudi sa ovakvim problemima kao ovaj covjek. ima i djece tamo s tim problemima. meni je njih bilo tesko gledat nemozes s njima pricat jer su blokirani. nemozes nista. strasno nesto. ja bi sve ove nadobudne poslao tamo da se s njima upoznaju cini mi se da bi drukcije poslije gledali na zivot.

Dobro je Draz, to mu se desilo prije 14 godina, a evo ga i jos dan, danas sa nama. I sto je najljepse daje ljudima i radi, jer pise tekstove na kompu, fotografira pomocu te napravice koju su mu slozili frendovi kompjuterasi, sve je vezano za komp, prevodi tekstove, to je ono posebno, on takav radi.

Nije se predao, nije klonuo, nasao je nacin kako da komunicira sa ljudima i bez kompa pomocu abecede koja se stavi ispred njega pa on malom svjetiljkom montiranom mu na naocale, osvjetli slova, pa slaze rijeci i recenice i tako razgovara sa svojom zenom, djecom i prijateljima.

Kad ga tako vidis, kad citas njegove tekstove, to je ono posebno jer ti totalno izmjeni prespektivu, nakon svega sto je prosao i kako mora zivjeti nimalo gorcine, izrazit smisao za humor i duboke misli. Rjesava sa djecom matematicke zadatke na kompu. Prije nekog vremena je objavio tekst o fraktalima na svojoj web stranici. Uglavnom ja svaki put kad mislim nes pizditi kak mi nes fali u zivotu, samo se njega sjetim i odmah zasutim.
gledala sam na tv- u emisiju o njemu. Mnogi koji čitaju njegove textove  ni neznaju da je tako prikovan za krevet

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 10:05 pm

Pancho je napisao/la:Haha Bakut legenda i Brku je upregnula na spremanje Grin

Ja cu tebe Bakut morati posuditi jedna vikend za generalku, ne da nista radis nego da stojis nadamnom i ne das mi da odustanem  zubo
za takvo pospremanje moraju biti posebni uvjeti , konstalacija zvjezda, grah i te stvari.To pospremanje čekam 5 godina. 
Brko je ljetos krenuo i zapeo na prvoj ladici. 
Ja sam ti ženska od kutija za cipele. Svaka tri mjeseca sam znala uletiti u sobu i sve te pizdarije pometati u kutije cipela. On se niš ne ljuti jer zna da nisam niš bacila. Kad više lakat nemreš naslonit na stol onda ja uletavam. Mnoge od tih kutija je posložil u regal, sad kad je maknul vodovodne cjevi i tešku mehaniku koju trebaš jednom u pet godina , našlo se mjesta.
Prije osam mjeseci je rastavil jedan tauer, tak je stajalo sve na stolu, ti limovi, pločice , i niš više nije radio na njemu. 
Imal je prostora na stolu pedalj na pedalj. 
Onda sam uletila sa sklopivom kutijom i to sve potrpala u nutra i stavila pod stol. Rekel je super si se sjetila. Tri mjeseca je stajalo pod stolom tak da nisi mogel noge stavit pod stol. Sad je to onak kak sam stavila u kutiju otišlo u podrum. Pod stolom je ostal još jedan tauer nerastavljen. 
Mogla bi ja pjevat borbene da se njemu nije dalo istjerati to do kraja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 10:08 pm

Frajlica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
a nema veze, deja vu  zubo

a kako ti rjesavas probleme s Brkom? uzmes bakelitni wece poklopac i naravnas mu kicmu? i onda Brko kaze: da draga. kako ti kazes draga. flower

da Brko dodje kod mene doma vise ti se nikad ne bi vratil v zagreb. kad bi vidio svu silu elektronike i hi-tech uredjaja, rekao bi evo tako izgleda raj za elektronicare. kreativni kaos. sad sam vec zabranio posjete jer su se ljudi dolazini krcati energijom i dobrom vibrom pa sam reko dosta jebote kontaminiraju mi atmosferu.

i evo tko unistava proizvodnju u Rvackoj. nije dovoljno da politicari zatvaraju proizvodnju i tvornice pretvaraju u ducane, sad jos i ti gusis mali tihi obrt. sta je sljedece? za godinu dana ces Brku gurnut na burzu rada. sta ce radit? konobarit, radit u Ikei prodavat futrolice za andije? ili ce postat tvoj kucni rob?
Brko dela na burzi  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 10:16 pm

besposlenpop je napisao/la:

Ključni problem u takvom "pospremanju" nastaje obično nakon kaj se materijal "pospremi" u otpad: obavezno ti od toga nekaj zatreba idućih tjedan do mjesec dana.  Angry
Ak ne zauzima puno mesta, ne treba niti "pospremat".
ljetos sam bacila flašice iz podruma, ostavila sam ih 8 kom. kao bit će dosta ak delam ajvar. Nije bilo dosta. Dala mi ih je susjeda, kolko mi je trebalo. Prošle godine sam ja njoj dala kolko joj je falilo. E pa sad ak nekaj ne koristiš godinama onda ti i fakat ne treba.
Pretprošli vikend ta ista susjeda je sa ukučanima čistila šupu.
Sve ono za kaj su prošle godine  bili u dilemi ostaviti ili ne, pa su na kraju ostavili, sad su hitili, al naravno mnoge stvari još nisu sazrele da se od njih rastanu. Budu sljedeće godine  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 10:36 pm

dromsin je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
a nema veze, deja vu  zubo

a kako ti rjesavas probleme s Brkom? uzmes bakelitni wece poklopac i naravnas mu kicmu? i onda Brko kaze: da draga. kako ti kazes draga. flower

da Brko dodje kod mene doma vise ti se nikad ne bi vratil v zagreb. kad bi vidio svu silu elektronike i hi-tech uredjaja, rekao bi evo tako izgleda raj za elektronicare. kreativni kaos. sad sam vec zabranio posjete jer su se ljudi dolazini krcati energijom i dobrom vibrom pa sam reko dosta jebote kontaminiraju mi atmosferu.

i evo tko unistava proizvodnju u Rvackoj. nije dovoljno da politicari zatvaraju proizvodnju i tvornice pretvaraju u ducane, sad jos i ti gusis mali tihi obrt. sta je sljedece? za godinu dana ces Brku gurnut na burzu rada. sta ce radit? konobarit, radit u Ikei prodavat futrolice za andije? ili ce postat tvoj kucni rob?
Brko dela na burzi  Laugh

Brko je uhljeb??? i jos radi u fusu???? o jefem fe fifote! Sad

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 11:03 pm

Frajlica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

da Brko dodje kod mene doma vise ti se nikad ne bi vratil v zagreb. kad bi vidio svu silu elektronike i hi-tech uredjaja, rekao bi evo tako izgleda raj za elektronicare. kreativni kaos. sad sam vec zabranio posjete jer su se ljudi dolazini krcati energijom i dobrom vibrom pa sam reko dosta jebote kontaminiraju mi atmosferu.

i evo tko unistava proizvodnju u Rvackoj. nije dovoljno da politicari zatvaraju proizvodnju i tvornice pretvaraju u ducane, sad jos i ti gusis mali tihi obrt. sta je sljedece? za godinu dana ces Brku gurnut na burzu rada. sta ce radit? konobarit, radit u Ikei prodavat futrolice za andije? ili ce postat tvoj kucni rob?
Brko dela na burzi  Laugh

Brko je uhljeb??? i jos radi u fusu????  o jefem fe fifote! Sad
ne radi u fušu to su ti njegovi gušti.
Delali smo u istoj firmi, on je ostal prije bez posla od mene. Dobro da je i to našel sad  je katica za sve, portir, šofer, bravar ....više nema ni e od elektrotehnike kaj mu je struka, al je ljubav ostala. Delal je inače na održavanju audio-video tehnike

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 11:12 pm

dromsin je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:


da Brko dodje kod mene doma vise ti se nikad ne bi vratil v zagreb. kad bi vidio svu silu elektronike i hi-tech uredjaja, rekao bi evo tako izgleda raj za elektronicare. kreativni kaos. sad sam vec zabranio posjete jer su se ljudi dolazini krcati energijom i dobrom vibrom pa sam reko dosta jebote kontaminiraju mi atmosferu.

i evo tko unistava proizvodnju u Rvackoj. nije dovoljno da politicari zatvaraju proizvodnju i tvornice pretvaraju u ducane, sad jos i ti gusis mali tihi obrt. sta je sljedece? za godinu dana ces Brku gurnut na burzu rada. sta ce radit? konobarit, radit u Ikei prodavat futrolice za andije? ili ce postat tvoj kucni rob?
Brko dela na burzi  Laugh

Brko je uhljeb??? i jos radi u fusu????  o jefem fe fifote! Sad
ne radi u fušu to su ti njegovi gušti.
Delali smo u istoj firmi, on je ostal prije bez posla od mene. Dobro da je i to našel sad  je katica za sve, portir, šofer, bravar ....više nema ni e od elektrotehnike kaj mu je struka, al je ljubav ostala. Delal je inače na održavanju audio-video tehnike

a dobro je i to ali ja volim stvorit moje kreacije a ne popravljat tudje kreacije. popravljam i tudje kreacije ali samo zato da skuzim mentalni sklop onoga tko je uredjaj projektirao. tako da vec znam sve mentalne skoplove njemaca, talijana, engleza, dutchera, sveda,  amerikanaca, kineza itd...znam tocko kako razmisljaju i u koju skolu su isli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 11:21 pm

Frajlica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Brko dela na burzi  Laugh

Brko je uhljeb??? i jos radi u fusu????  o jefem fe fifote! Sad
ne radi u fušu to su ti njegovi gušti.
Delali smo u istoj firmi, on je ostal prije bez posla od mene. Dobro da je i to našel sad  je katica za sve, portir, šofer, bravar ....više nema ni e od elektrotehnike kaj mu je struka, al je ljubav ostala. Delal je inače na održavanju audio-video tehnike

a dobro je i to ali ja volim stvorit moje kreacije a ne popravljat tudje kreacije. popravljam i tudje kreacije ali samo zato da skuzim mentalni sklop onoga tko je uredjaj projektirao. tako da vec znam sve mentalne skoplove njemaca, talijana, engleza, dutchera, sveda,  amerikanaca, kineza itd...znam tocko kako razmisljaju i u koju skolu su isli.
on puno toga zna i može i ima ideja ak fali mu taj zadnji klik da realizira.
Sjećam se kak je došel na ideju reflektirjaućih oznaka, na odjeći, torbama i sl. Godinama prije neg se to pojavilo. Onda je netko došo na tu istu ideju i realizirao je . Za masu stvari je delal nacrte , projekte al presporo, takve se stvari ne delaju godinama, pregazi te vrijeme

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 11:45 pm

Nisam uletjela poput prof. vec se zacudih kolicino dramljenja i bedastoca o klanu i ignoriranju tvog nadurenog nosa. Stvarno si katkad poput neke frajle koja si umisli da joj ljudi ne posvecuju dovoljno paznje pa pizdi i sijeva na prvu 'podloznu plocicu' na koju naidje. Esco, sljedeci put kad te uhvati trentauna idi s petama po dupetu mlatit'.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 11:46 pm

dromsin je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Brko dela na burzi  Laugh

Brko je uhljeb??? i jos radi u fusu????  o jefem fe fifote! Sad
ne radi u fušu to su ti njegovi gušti.
Delali smo u istoj firmi, on je ostal prije bez posla od mene. Dobro da je i to našel sad  je katica za sve, portir, šofer, bravar ....više nema ni e od elektrotehnike kaj mu je struka, al je ljubav ostala. Delal je inače na održavanju audio-video tehnike

a dobro je i to ali ja volim stvorit moje kreacije a ne popravljat tudje kreacije. popravljam i tudje kreacije ali samo zato da skuzim mentalni sklop onoga tko je uredjaj projektirao. tako da vec znam sve mentalne skoplove njemaca, talijana, engleza, dutchera, sveda,  amerikanaca, kineza itd...znam tocko kako razmisljaju i u koju skolu su isli.
on puno toga zna i može i ima ideja ak fali mu taj zadnji klik da realizira.
Sjećam se kak je došel na ideju reflektirjaućih oznaka, na odjeći, torbama i sl. Godinama prije neg se to pojavilo. Onda je netko došo na tu istu ideju i realizirao je . Za masu stvari je delal nacrte , projekte al presporo, takve se stvari ne delaju godinama, pregazi te vrijeme

ma nije to bas tako. tebi se cini presporo jer neznas cijeli proces. takve se stvari delaju godinama cesto i desetljecima i to nije izuzetak nego pravilo. problem kod realizacije je jer ti fali neka komponenta da li zbog financija ili nedostupnosti. netko drugi nije dosao na istu ideju ( mozda je na slicnu ) i realizirao je u kratkom vremenu jer je to teoretski i prakticki nemoguce izvest jer treba mnoooogo vremena, zivaca, zrtvovanja mnogih stvari koje si obicni ljudi ne bi nikad zrtvovali, prototipova i novaca. brzo mozes jedino ako nekom pokrades ideju, projekat itd. ima kod nas sofisticiranih lopina za takve stvari a ima i vani. prosao sam sve patentne urede po svijetu zastita autorskih prava i slicna sranja. nis od toga budes pokraden a da nisi ni svjestan da si pokraden. ovakve jednostavne kreacije su najprofitabilnije jer se brzo isplate i puno inovatora se bavi tim low level kreacijama pa je konkurencija ogromna. ali opet to je cijela druga tema.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 11:51 pm

Ligeja je napisao/la:Nisam uletjela poput prof. vec se zacudih kolicino dramljenja i bedastoca o klanu i ignoriranju tvog nadurenog nosa. Stvarno si katkad poput neke frajle koja si umisli da joj ljudi ne posvecuju dovoljno paznje pa pizdi i sijeva na prvu 'podloznu plocicu' na koju naidje. Esco, sljedeci put kad te uhvati trentauna idi s petama po dupetu mlatit'.

mog nadurenog nosa? pa nemoj tako nisam s smokve pao. kad analiziras nekoga ili nesto onda moras vidjet i shvatit cijelu sliku a ne samo fragmente a one fragmente koje ne vidis pokusavas virtualizirati kroz vlastitu prizmu i logiku i onda naravno donosis krive zakljucke...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto lis 14, 2014 12:14 am

Pa jasno da si donio pogresne zakljucke. Uletio si potpuno nabrijan i poceo optuzivati za kojestarije. Ne igraju mi se takve igre i sljedeci te put saljem u 3pm. Okej? Okej.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ uto lis 14, 2014 10:06 am

dromsin je napisao/la:

za takvo pospremanje moraju biti posebni uvjeti , konstalacija zvjezda, grah i te stvari.To pospremanje čekam 5 godina. 
Brko je ljetos krenuo i zapeo na prvoj ladici. 
Ja sam ti ženska od kutija za cipele. Svaka tri mjeseca sam znala uletiti u sobu i sve te pizdarije pometati u kutije cipela. On se niš ne ljuti jer zna da nisam niš bacila. Kad više lakat nemreš naslonit na stol onda ja uletavam. Mnoge od tih kutija je posložil u regal, sad kad je maknul vodovodne cjevi i tešku mehaniku koju trebaš jednom u pet godina , našlo se mjesta.
Prije osam mjeseci je rastavil jedan tauer, tak je stajalo sve na stolu, ti limovi, pločice , i niš više nije radio na njemu. 
Imal je prostora na stolu pedalj na pedalj. 
Onda sam uletila sa sklopivom kutijom i to sve potrpala u nutra i stavila pod stol. Rekel je super si se sjetila. Tri mjeseca je stajalo pod stolom tak da nisi mogel noge stavit pod stol. Sad je to onak kak sam stavila u kutiju otišlo u podrum. Pod stolom je ostal još jedan tauer nerastavljen. 
Mogla bi ja pjevat borbene da se njemu nije dalo istjerati to do kraja.

Kuzim ja to, samo kazem da je izuzetno korisno u takvim situacijama imati nekoga tko te motivira da zavrsis posao. Ja tu imam tako frendicu koja je isto motivirana za takve stvari, ima smisla za lijepo i estetiku, jer u biti lijepo sredjen dom ili radni prostor cini covjeka veselim i motiviranim. Ja si volim srediti prostor, ali isto tako budem bez razloga vezana za neke stvari, pa ko hrcak skupljam pizdarije koje ne koristim godinama, pa imam pretpane ormare i zatrpan prostor, a kako je sve malo to u brzo i meni samoj postane "zagusljivo" samo mi se ne da krenuti u akciju jer u biti isto brijem tu pricu sto ako ce mi trebati. I onda kad se odlucim, ona obicno volontira jer mi je to neki objektivni glas, tipa kad se ja dvoumim, ona samo pita kad si zadnji put to koristila? Mislim mene svaki puta fascinira koliko covjek moze izbaciti smeca iz 40 kvadrata stana Grin. Pogotovo je korisno tak nekog imati ono kad si u sred spremanja, pa bude veci nered nego kad si poceo, kad su sve stvari van ladica, polica i ormara, pa te ulovi ocaj  Laugh.

A onda sreca kad si sve doveo u red i sad slijedecih pola godine mozes samo odrzavati Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto lis 14, 2014 10:48 am

Pancho je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

za takvo pospremanje moraju biti posebni uvjeti , konstalacija zvjezda, grah i te stvari.To pospremanje čekam 5 godina. 
Brko je ljetos krenuo i zapeo na prvoj ladici. 
Ja sam ti ženska od kutija za cipele. Svaka tri mjeseca sam znala uletiti u sobu i sve te pizdarije pometati u kutije cipela. On se niš ne ljuti jer zna da nisam niš bacila. Kad više lakat nemreš naslonit na stol onda ja uletavam. Mnoge od tih kutija je posložil u regal, sad kad je maknul vodovodne cjevi i tešku mehaniku koju trebaš jednom u pet godina , našlo se mjesta.
Prije osam mjeseci je rastavil jedan tauer, tak je stajalo sve na stolu, ti limovi, pločice , i niš više nije radio na njemu. 
Imal je prostora na stolu pedalj na pedalj. 
Onda sam uletila sa sklopivom kutijom i to sve potrpala u nutra i stavila pod stol. Rekel je super si se sjetila. Tri mjeseca je stajalo pod stolom tak da nisi mogel noge stavit pod stol. Sad je to onak kak sam stavila u kutiju otišlo u podrum. Pod stolom je ostal još jedan tauer nerastavljen. 
Mogla bi ja pjevat borbene da se njemu nije dalo istjerati to do kraja.

Kuzim ja to, samo kazem da je izuzetno korisno u takvim situacijama imati nekoga tko te motivira da zavrsis posao. Ja tu imam tako frendicu koja je isto motivirana za takve stvari, ima smisla za lijepo i estetiku, jer u biti lijepo sredjen dom ili radni prostor cini covjeka veselim i motiviranim. Ja si volim srediti prostor, ali isto tako budem bez razloga vezana za neke stvari, pa ko hrcak skupljam pizdarije koje ne koristim godinama, pa imam pretpane ormare i zatrpan prostor, a kako je sve malo to u brzo i meni samoj postane "zagusljivo" samo mi se ne da krenuti u akciju jer u biti isto brijem tu pricu sto ako ce mi trebati. I onda kad se odlucim, ona obicno volontira jer mi je to neki objektivni glas, tipa kad se ja dvoumim, ona samo pita kad si zadnji put to koristila? Mislim mene svaki puta fascinira koliko covjek moze izbaciti smeca iz 40 kvadrata stana Grin. Pogotovo je korisno tak nekog imati ono kad si u sred spremanja, pa bude veci nered nego kad si poceo, kad su sve stvari van ladica, polica i ormara, pa te ulovi ocaj  Laugh.

A onda sreca kad si sve doveo u red i sad slijedecih pola godine mozes samo odrzavati Happy
sad se šepuri ko malo djete.
Jučer je frendu s posla nekaj zalotal, al je uredno sve vratil na mjesto  Grin.
To bu sad trajalo neko vrijeme
On se fakat nikad nije ljutio kad sam mu znala sobičak dovesti kolko tolko u red, al ovo je  moral večinom sam odraditi.
Ja se niš ne vežem uz stvari, ja volim minimalizam. I fala Bogu da postajem takva ( prije sam i ja gomilala) jer vele da sa godinama ljudi sve više skupljaju, kod mene je obrnuto.
Kod mene više nema ni jedne slike na zidu, zasitila sam se, prošlo me i makla , bacila, podjelila nešto spremila.
Kod mene ima jedino sobnog cvijeća, a i njega sam počela reducirati jer sam uvidjela da sam pretjerala, pa kak nekaj gecrk, ne dopunjavam.
Htjela sam kupiti onu zidnu teglu kao okvir za slike, kaj unutra ima neki materijal mjesto zemlje pa biljke rastu iz tog materijala, no pre skup je i pitanje kolko bi biljke živjele
Okljaštrila sam sve, izbacila, i baš mi je prekrasna kučica.

utjecalo je puno na mene kaj sam čistila tuđe stanove.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto lis 14, 2014 11:05 am

Ligeja je napisao/la:Pa jasno da si donio pogresne zakljucke. Uletio si potpuno nabrijan i poceo optuzivati za kojestarije. Ne igraju mi se takve igre i sljedeci te put saljem u 3pm. Okej? Okej.

ma ne pizdi mi vise jebote ponasas se ko android Data iz StarTreka. uletile ste vas dve kad se problem vec rijesio da jos malo raspirite zar ispod pepela.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost uto lis 14, 2014 11:23 am

Ma mars! Divljas danima i sad, kao, situacija je rijesena pa bih trebala presutjeti te tvoje monade i uvlacenje moje malenkosti u totalno mi nebitnu pricu?! E nece ici! Odgovaram ti zato da bih ti dala do znanja da necu dopustiti takve stvari i titrati ti kad se osjetis frajlasto. Shvatio? Ma q-rca si ti shvatio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 24 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 29. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.