Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 23 / 29. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 1:34 pm

evo ako netko hoce skidat muziku sa youtube to moze na ovom linku:

http://www.clipconverter.cc/hr/

http://www.clipconverter.cc/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 1:36 pm

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:

uh kako su mi oni promakli nije mi jasno. hvala hvala super pravo osvjezenje avo vec sam prebacio sa youtube na hard disk u mp3. veceras cu to pustit onim kmerima talibanima u bircu.

Stavila sam ti jos jednu, na now paying, decki su predobri, imas na yutube cijeli njihov koncert iz Kseta sa brucisijade FER-a, prejebno  Laugh

tnx. super su upravo downloadam Cool

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ ned lis 12, 2014 1:39 pm

Toro je napisao/la:

tnx. super su upravo downloadam Cool

Imam susjede iz Vinkovaca, koji su im bili predgrupa, punkeri, decki super sviraju, pa su me nagovorili i tako mi ih otkrili, inace mi otkrivaju underground hr muzicku scenu, svasta sam novoga slusala sa njima Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 1:49 pm

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:

tnx. super su upravo downloadam Cool

Imam susjede iz Vinkovaca, koji su im bili predgrupa, punkeri, decki super sviraju, pa su me nagovorili i tako mi ih otkrili, inace mi otkrivaju underground hr muzicku scenu, svasta sam novoga slusala sa njima Grin

ima dosta bendova underground u hr koji su dobri ali ovi su mi promakli.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 6:13 pm

a pizda materina promako mi koncerat nisam vidio plakat nigdje a mogo sam ic. nema veze doc ce jopet.

Realnost - Page 23 02918997738419721120

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 7:23 pm

Postavim super simpatične klince i - dočeka me ovo. Genijalno. Gotovo da je u rangu Anabelinih globusa. Onako - "e svašta" đir.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 7:28 pm

Aha, sad vidim i pomirenje. Super. Nešto lijepo je proizašlo iz totalno pogrešnih postavki.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer ned lis 12, 2014 9:19 pm

From the sea, with love... pozdrav!

Realnost - Page 23 1506435_10152736730069165_3381553034972129160_n
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 11:15 pm

whisperer je napisao/la:From the sea, with love... pozdrav!

Realnost - Page 23 1506435_10152736730069165_3381553034972129160_n

sad bih trebao pogadjat sto znaci taj ... pozdrav! ?  ne igraju mi se rebusi. stvarno ne. ne ne vise. tko hoce neka pise tko nece ne mora. ako se medjuforumaski odnosi razjebu, ja necu biti niciji klown i  i izigravati dvorsku ludu medju vama extrasenzibilnim hi-tech duhovnjacima. tako. ti se ljuti ili ne ne briga me. opcija gasenja foruma je jos u stand by opciji tako da ako ti je sve ovo sto se darla i ja razgovaramo ispod tvog duhovnog nivoa samo kazi i ja kliknem. ne treba meni ovo opanjkavanje i niti paralela sa anabelom. sad kad je rijesen nesporazum opet smo na pocetku. ne necu si vise dozvolit da me itko jebe u zdrav mozak. da li ce forum ostat ovisi o nama. ako nismo kompatibilni a vidi se iz aviona da nismo, nema smisla ni forum.

mozda sam tvoj post krivo shvatio ako jesam zanemari moj komentar ali meni je pun kurac dvosmislenih postova koji zakoce komunikaciju.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer ned lis 12, 2014 11:45 pm

O heben te ludog. Pozdravljam vas iz nekog drugog filma, onog deep big blue- ovskog, potpuno van  konteksta vasih razgovora.   Jos jednom, ebem te vako ludog. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 11:51 pm

whisperer je napisao/la:O heben te ludog. Pozdravljam vas iz nekog drugog filma, onog deep big blue- ovskog, potpuno van  konteksta vasih razgovora.   Jos jednom, ebem te vako ludog. Happy

o jebemu sve dihalice sto nisi odma napisala da sam lud to bih odma razumio a ne ovako ko kad mi cura kaze ...pozdrav! sta da si mislim da me nogirala ili cemo se sutra vidjet? ponekad ste vi zene nedokucive nemoze vas ni Bog razumjet. Happy ajd sad mi je laknulo skoro sam si iso mjerit tlak sa tlakomjerom. nemoj me tako sokirat vise ja sam star i nemocan za sex Cry

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by whisperer pon lis 13, 2014 2:03 am

Pa što ti imam pisat' da si lud kada te nema on line, kao i nikog drugog. Dođoh, pozdravih.. sljedeći put ću pozdravljat i najavljvat se za drugi dan. Silly 
Inače tlak mjeriš opipom? Silly

Idem u noć, pozdravljam, but i ll be back!  : ))
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 11:56 am

whisperer je napisao/la:Pa što ti imam pisat' da si lud kada te nema on line, kao i nikog drugog. Dođoh, pozdravih.. sljedeći put ću pozdravljat i najavljvat se za drugi dan. Silly 
Inače tlak mjeriš opipom? Silly

Idem u noć, pozdravljam, but i ll be back!  : ))

nema me online kad sam u bircu. tamo su me kmeri i partizancine toliko nadrkali, na kraju sam jos dobio i obaveznu salatu od vlasnice birca jer ja sam uvijek kriv za sve. i svaki puta sam joj ja kriv za sve jer par budaletina pocne divljat po bircu. da dok mene nema, svi su vise manje normalni ali cim ja udjem u sekundi se svi raspamete i nastane opci kraval.

tlak mjerim viskom. ma rijetko.

ma nis, zaboravi bio je nesporazum potrefio se tvoj upis sa Ligejinim. ona je uletila ko profesorica: djeco djeco evo cim mene nema dva dana odmah je opci nered. toro, zasto si iz zadnje klupe gadjao panchitu koja je u prvoj klupi papiricima na kojima si pisao opscene poruke o rvatima? i onda kad te panchita zasula knjigama platona, sokrata i cicerona ti pizdis. ali dobro djeco vidim da ste se pomirili.

i onda uletis ti u razred napravis djir i kazes ko vas jebe! idem ronit...pozdrav!

trebas dodat: ...but I will be back!

jebote koji nik mi je ova fjumanka stavila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 1:49 pm

evo i na ovakav nacin se moze pomoc ljudima

Realnost - Page 23 67535804937689245443

He can often be seen in downtown Las Vegas with a large sign that says "SMILE", just trying to bring a smile to strangers' faces, even if they don't give him any money. After speaking with Alan, he told me "I'm not out here to fill my pockets... I'm out here to fill my soul. The Lord will provide what I need". Alan does not do any drugs, and is proud to tell you about overcoming alcoholism much earlier in life. He would love to find a job, but as he explained to me, it's difficult to find a job when you don't have a home to clean yourself up in, or a decent change of clothes to wear. If there's anyone who would be deserving of assistance to get back on their feet, it is Alan McCracken.

I am starting this fund for Alan to provide him with an apartment in Las Vegas for 6 months, food, new clothes that he can wear to job interviews, other basic necessities, and to set up a bank account for his new life.

http://www.gofundme.com/fd33hs


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 2:12 pm

Fora mu je skroz ideja, podjecati ljude da se nasmiju, mozda ce zvucati balsfemicno, ali ljudi opcenito preozbiljno shvacaju svoj boravak na ovoj planeti, tako da bi ih se stvarno trebalo cesce podsjecati da se opuste. Danas ako znas sa kompom, engleski jezik mozes svasta.

Bas dobro da ima ljudi koji su mu voljni dati priliku da radi i preokrene si zivot.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 2:18 pm

evo ovakve stvari meni nagon za masovnim ubijanjem politicara. radi se o EBOLI jebo vam pas psihopatsku majku koja vas je okotila ne radi se o prehladi.

zasto covjek mora placat iz svog djepa 500.000!!! $$$$$ za troskove lijecenja kad za takve stvari MORA troskove pokrivat drzava a ne pojedinac.

da bog da sve politicare zarazila ebola majku im jebem psihopatsku.

Ashoka Mukpo is a 33 year old freelance journalist, photographer, and former advocate working in Liberia with a local NGO, focusing on land development and workers’ rights. Aside from the work that he does, he is a son, brother, uncle, fiance, friend and an inspiration to many.

While working in Liberia during the previous two years, Ashoka developed a strong connection to the people and their culture. Hearing of the crisis unfolding in a place where he was so warmly welcomed, and understanding the potential consequences, he was compelled to return in order to document and display to the rest of the world what was happening.

Ashoka contracted Ebola while coving the outbreak of the disease in Liberia. It is unclear exactly how he became infected but he believes it may have been while helping sanitize a car in which someone had died. Ashoka self-quarantined after feeling weak and achy, and a short time later tested positive for the Ebola virus at a treatment center run by Doctors Without Borders (MSF) in Monrovia. Ashoka received care in Monrovia until he was transported back to the United States on Sunday, October 5th. He is now recieving world class care at the University of Nebraska Medical Center

We are reaching out to help cover the enormous projected cost of Ashoka’s medical care, and to allow for his family to aid in, and properly support him during his recovery. It is anticipated at this time that Ashoka's medical expenses and family support will exceed $500,000. We are very grateful to the US government and the doctors, nurses and support staff who have provided Ashoka with such excellent care. We have every reason to believe that Ashoka will make a full recovery and return to his great work helping those around the world.

Thank you in advance for your generous donation and please keep Ashoka and his loved ones in your thoughts and prayers.

[url= http://www.gofundme.com/fic8ks] http://www.gofundme.com/fic8ks[/url]

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 2:20 pm

Inace covjek se opusti kad shvati da ima izbora, meni je recimo bio klik u glavi, kad sam ispunjavala europass cv i skuzila da vise ne ovisimo samo o hrvatskom trzistu rada.

Drugi klik mi je bio kad sam vidjela po netu koliko su ljudi voljni sufinancirati razlicite zanimljive projekte, pa je tako jedna francuskinja htjela putovati okolo i raditi dokumentarce sa ljudima koji su imali razlicita duhovna iskustva i internet zajednica ju je u tome podrzala, danas putuje okolo inervjuira ljude, hrpa ljudi to prati putem interneta i nije jedina, uz svu Oprah i Dr.Oza, funkcionira bez problema. Tako da cudo je ovaj svijet u kojem zivimo ima zilion mogucnosti u biti.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 2:24 pm

Pancho je napisao/la:Fora mu je skroz ideja, podjecati ljude da se nasmiju, mozda ce zvucati balsfemicno, ali ljudi opcenito preozbiljno shvacaju svoj boravak na ovoj planeti, tako da bi ih se stvarno trebalo cesce podsjecati da se opuste. Danas ako znas sa kompom, engleski jezik mozes svasta.

Bas dobro da ima ljudi koji su mu voljni dati priliku da radi i preokrene si zivot.

ljudi su otudjeni neempaticni. ima neka studija nemogu nac sad link u kojoj se tocno objasnjava kako su predatori psihopate na vlasti ljude pretvorili u akutne psihopate jednostavnom rezonancijom. to je studija za USA u rvata takve studije nece bit jos desetljecima.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 2:26 pm

Pa nema tu nis cudno u SAD oni nemaju socijalno zdravstvo, odnosno ne oduzima ti se od place, tako da ako si ne placas zdravstveno sam, kad se razbolis imas kurac na batini. Moji dedek i bakica ameri, placaju si tamo uredno premiju i imaju super zdravstveno.

Ma nigdje drzava ne placa zdravstveno nikome, ti izdvajas iz svoje place, odnosno oni koji rade i placaju doprinose pokrivaju zdravstveno za sve. Prema tome nigdje nis drzava ne placa nego njeni gradjani.

Meni osobno opcenito ide na kurac taj dio sa solidarnoscu, jer smanjuje kvalitetu usluge. Lijepo mi nemoj skidati sa place ja cu si sama placati di hocu zdravstveno osiguranje, a oni koji sviraju kurcu nek se misle sto ce sa zdravstvenim. Samo u ovoj drzavi ima da ne moras biti niti prijavljen na burzu, a da imas zdravstveno. I tko placa to zdravstveno? Oni koji rade, pa jebote.
Ako cu nekome donirati svoje novce onda da bar mogu birati kome.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 2:30 pm

Pancho je napisao/la:Inace covjek se opusti kad shvati da ima izbora, meni je recimo bio klik u glavi, kad sam ispunjavala europass cv i skuzila da vise ne ovisimo samo o hrvatskom trzistu rada.

Drugi klik mi je bio kad sam vidjela po netu koliko su ljudi voljni sufinancirati razlicite zanimljive projekte, pa je tako jedna francuskinja htjela putovati okolo i raditi dokumentarce sa ljudima koji su imali razlicita duhovna iskustva i internet zajednica ju je u tome podrzala, danas putuje okolo inervjuira ljude, hrpa ljudi to prati putem interneta i nije jedina, uz svu Oprah i Dr.Oza, funkcionira bez problema. Tako da cudo je ovaj svijet u kojem zivimo ima zilion mogucnosti u biti.

ima cim se malo maknes iz matice koja te vuce imas svu silu mogucnosti i opcija. medjutim moras pronac ljude koji nisu u matici inace sa svom dobrom voljom i snagom ovi u matici te jednostavno usisu.

ti bi trebala preuzet onaj ranch u Istri koji je nazalost ostao bez vlasnice jer ce sve ic u kurac. svi konji i sve ostale zivotinje kojih ima dosta. a steta bi bila. mozda pomoc da se nekako to sve odrzi da i dalje funkcionira.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 2:39 pm

Frajlica je napisao/la:


ljudi su otudjeni neempaticni. ima neka studija nemogu nac sad link u kojoj se tocno objasnjava kako su predatori psihopate na vlasti  ljude pretvorili u akutne psihopate jednostavnom rezonancijom. to je studija za USA u rvata takve studije nece bit jos desetljecima.


Ma mijenja se to polako gledam ja po internetskoj zajednici, danas stvarno mozes dobiti pomoc. Evo primjer kod nas za Draska Regula, naseg covjeka koji ima LIS, Loked in sindrom, znaci svjesan je svega ali se ne moze micati niti govoriti, naucio je pisati pomocu pokreta glave i specijalne kamere na kompjuteru i tako komunicira sa svijetom, sad je tako naucio i fotografirati pa slika sjene u suobi kojoj boravi, imao je i svoju izlozbu. Ja sam mu se javila na netu jer me odusevio prilog sa njime koja volja za zivotom i od tada se redovito dopisujemo, ima svoju stranicu gdje stavlja svoje tekstove i slike, ljudi mu redovito nude pomoc raznih vrsta.

Tako da nabrijane su te price o otudjenju i neempaticnosti, iako naravno kad primoras nekoga da radi po 10 sati plus da se jos vozi po minimalno dva, kad je zaduzen za kucu i auto, jasno je da je prvenstveno koncetriran na sebe i svoju obitelj.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 2:46 pm

Frajlica je napisao/la:


ima cim se malo maknes iz matice koja te vuce imas svu silu mogucnosti i opcija. medjutim moras pronac ljude koji nisu u matici inace sa svom dobrom voljom i snagom ovi u matici te jednostavno usisu.

ti bi trebala preuzet onaj ranch u Istri koji je nazalost ostao bez vlasnice jer ce sve ic u kurac. svi konji i sve ostale zivotinje kojih ima dosta. a steta bi bila. mozda pomoc da se nekako to sve odrzi da i dalje funkcionira.

Koji onaj kod Vodnjana? Pa sto se desilo sa vlasnicom? Pa to je skroz dobar posao, mislim nema razloga da propadnu, pogotovo uz klijentelu koju imaju u Istri. Neki dan sam bila kod Capljine, odnosno potez je od Capljine prema Gabeli, imaju isto ergelu konja i rade ko satovi, a to je Bogu iza jebenih ledja, doduse ajd blizu je HR granica. No ako oni rade, onda ovi u Istri nemaju zasto ne raditi, osim ako se nisu nes zaduzili pa najebali.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 2:50 pm

Evo cara, Draz malo da te svijet jos vidi Happy

darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost pon lis 13, 2014 2:51 pm

Pancho je napisao/la:
Frajlica je napisao/la:


ljudi su otudjeni neempaticni. ima neka studija nemogu nac sad link u kojoj se tocno objasnjava kako su predatori psihopate na vlasti  ljude pretvorili u akutne psihopate jednostavnom rezonancijom. to je studija za USA u rvata takve studije nece bit jos desetljecima.


Ma mijenja se to polako gledam ja po internetskoj zajednici, danas stvarno mozes dobiti pomoc. Evo primjer kod nas za Draska Regula, naseg covjeka koji ima LIS, Loked in sindrom, znaci svjesan je svega ali se ne moze micati niti govoriti, naucio je pisati pomocu pokreta glave i specijalne kamere na kompjuteru i tako komunicira sa svijetom, sad je tako naucio i fotografirati pa slika sjene u suobi kojoj boravi, imao je i svoju izlozbu. Ja sam mu se javila na netu jer me odusevio prilog sa njime koja volja za zivotom i od tada se redovito dopisujemo, ima svoju stranicu gdje stavlja svoje tekstove i slike, ljudi mu redovito nude pomoc raznih vrsta.

Tako da nabrijane su te price o otudjenju i neempaticnosti, iako naravno kad primoras nekoga da radi po 10 sati plus da se jos vozi po minimalno dva, kad je zaduzen za kucu i auto, jasno je da je prvenstveno koncetriran na sebe i svoju obitelj.

ma internet je premalo iskoristen za sve to plus toga u hrvatskoj vecinu uopce ne zanimaju takvi siteovi jer se njihov izbor svodi na par novina portala i fb twiter i to je to. plus toga velika vecina ljudi niti nije na internetu aktivna nit ga ikad pali niti neznaju sta je to (vjerovali ili ne) opet se sve svodi na tiskovine i tv koja serviraju ono sto oni zele servirati. drugi problem je i sa trazilicama i njihovim losim indexiranjem web siteova tako da tesko mozes nac ono sto trazis. ja sam morao postar ekspert u izmisljanju kljucnih rijeci kako bi dosao do neke informacije. ali to sam ja. ostali se nece neznaju ili nemaju vremena zajebavat s time.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ pon lis 13, 2014 2:58 pm

Frajlica je napisao/la:


ma internet je premalo iskoristen za sve to plus toga u hrvatskoj vecinu uopce ne zanimaju takvi siteovi jer se njihov izbor svodi na par novina portala i fb twiter i to je to. plus toga velika vecina ljudi niti nije na internetu aktivna nit ga ikad pali niti neznaju sta je to (vjerovali ili ne) opet se sve svodi na tiskovine i tv koja serviraju ono sto oni zele servirati. drugi problem je i sa trazilicama i njihovim losim indexiranjem web siteova tako da tesko mozes nac ono sto trazis. ja sam morao postar ekspert u izmisljanju kljucnih rijeci kako bi dosao do neke informacije. ali to sam ja. ostali se nece neznaju ili nemaju vremena zajebavat s time.

Da vise je mladja generacija na netu, zato kazem, polako se to mijenja, ja to bas primjecujem u zadnjih par godina, bum tako nekih stvari, gdje se dosta situacija u RL rjesava putem interneta, voljni su ljudi samo ih treba malo potaknuti.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 23 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 23 / 29. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.