Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Realnost

+6
darla_
urbanstyle
whisperer
bazilija
Lena
besposlenpop
10 posters

Stranica 22 / 29. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ sub lis 11, 2014 5:54 pm

Elem na ono gore tvoje Esco da ne citiram i radim kobasice teksta.

Pridajes mi puno vise vaznosti, nego je to potrebno i uopce realno, to prvo.

Drugo, tebi se jel ogranicava pisanje kad ti se kaze da je degutantno kad pises kako pises, sa tolikim ispadima agresije, no ti meni ne ogranicvas pisanje kad mi kazes da jel moram paziti kako pisem jer ja imam "moci" tebe ubiti rjecima, a ti jel nemas te iste moci?

Sto ti mislis kako se ljudi osjecaju kad citaju takove tvoje ispade, ako su imalo senzibilni? U najblazu ruku nelagodno, pa prema irtaciji, do doslovno da im se zgadi citati i pisati. Pa tako i ja mogu reci da ti doslovno Hrvate svakodnevno pokusavas "ubiti" odnosno "anihilitati" svojim rijecima, samo posto te Hrvate o kojim ti pises zaboli kurac za to sto ti pises, ostavljas nas ovdje sa hrpom svoje istresene agresije, koju mi onda jel moramo preskakati i apstrahirati, jer ako ti se na istu ukaze, onda prvo usmjeris tu agresiju na bilo koga tko ti se suprostavlja, a zatim ako taj bude ustrajan u tome da ti ukaze da je ta agresija tvoja i dekompenzacije destruktivna po okolinu u kojoj boravis, onda se okrenes i usmjeris zelju "ubijanja" i "anihilacije" na osobu koja ti se suprostavlja.

Tim svojim ponasanjem si u biti uspio "ucijeniti" sve u svojoj okolini da izbjegavaju konfrontaciju sa tobom jer ostaju sa hrpom tvoje agresije i nepredvidivih posljedica, gdje ih stalno drzis u strahu da vec sutra mozda nece imati svoj forumski dom.

Pa lijepo ako vec trazis od drugih da im bude normalna tvoja agresija, onda bi bilo normalno da i drugi mogu biti agresivni, kao odgovor na tvoju agresiju ili je to tvoje ekskluzivno pravo? Sve sto ti pises o Hrvatima moze se napisati i bez onih agresivnih komentara, ali Esco eto ima pravo dekompenzacije svoje agresije na forumu, to valjda ima jer je isti napravio ili?

Ta prica kako si ti tu zarobljen jer nemozes otici jer si vlasnik, pa ti to stvara stres je u biti isto nerealna. Jer mozes kao sto sam i ja napravila neki dan. Ne moras brisati account, ne moras brisati forum, samo se maknes. No ti to ne mozes jer moras imati kontrolu, nad cime? Sto da nas 5 tu nebi pisalo nesto sto ce tebi prouzrokovati tuzbu, pa ces ti kao vlasnik foruma odgovarati? Mislim sa nas 5, to je realno razmisljanje? Da ne bude zabune, ja ne mislim da ti trebas otici uopce, samo govorim da realno gledajuci, ovaj forum i njegovi sudionici, ali na nikoji nacin ti nisu na teret.

Druga je stvar sto bi ti mene u biti htio prisiliti da to meni bude normalno, ne ide, alergicna sam na bilo kakvu agresiju, a na emocionalne ucjene jos vise. 

Tako da u biti ako od mene trazis da se prilagodim tome, onda bilo posteno, da se i ti malo prilagodis. No to ne moze, jer je to cenzura koja tebi stvara stres, a vidis meni stvara stres bivanje u okolini gdje su svakodnevni ispadi agresije, uopce nebitno prema kome, opravdano, neopravdano, ne zelim biti u takvoj okolini.

I tu ti nastane kratki spoj, jer ja sam ta koja valjda jel se treba povinuti tebi, da bi mi bili funkcionalna forumska zajednica. Ako se maknem opet nije dobro, jer sam onda po tebi uzrocnik destabilizacije forumskog ekvilibrijuma. Ne mislis li da malo previse trazis i ocekujes od mene?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ sub lis 11, 2014 6:08 pm

Toro je napisao/la:

a dobro, mislio sam da ces krenut sa plahtama. u svakom slucaju, moja odluka ostaje nepromjenjena a ti misli i dalje da pricam zvizdarije intelektualko ostrog jezika Happy

Jesam li se referirala na upise od obadvoje? Jesam. Prema tome jel rekao tko tebi da ti pricas zvizdarije? Rekla sam da oboje pricamo zvizdarije. Jer to jesu zvizdarije. Gledam danas zena napravila jelovnik od 30 dana, kako se hrani za 750 kuna mjesecno, da jede tri obroka dnevno, da pokaze ljudima kao da se to moze. E to su stvari di covjeku se stegne srce, a ona veselo komentira sva ponosno kako jede i voce i povrce i ribu jednom tjedno i malo piletine. Ja potrosim minimalno 1500 kuna mjesecno na hranu, a ne smatram da nesto se specijalno posebno hranim. Totalno me oborila sa nogu.

Tak da iako ja tebe imam rad i u biti ti ne zelim nikakvo zlo i ti to u biti i znas, tesko se mogu ufurati u ozbiljnost ovih forumskih problema.

Nema potrebe za sarkazmom, ja znam svoje mane i vrline, sveukupno mislim da ljudi puno bolje prodju u zivotu ako imaju mene uz svoj bok, nego nekoga sa slatkorjecivim jezikom, no jel o ukusima se ne raspravlja.

Pa ne mijenjaj odluke, jel te tko na to tjera? Ja isto mislim da cemo ti faliti, ali jel, ako je to tvoja odluka, tvoja je odluka.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 11, 2014 6:18 pm

Pancho je napisao/la:Elem na ono gore tvoje Esco da ne citiram i radim kobasice teksta.

Pridajes mi puno vise vaznosti, nego je to potrebno i uopce realno, to prvo.

Drugo, tebi se jel ogranicava pisanje kad ti se kaze da je degutantno kad pises kako pises, sa tolikim ispadima agresije, no ti meni ne ogranicvas pisanje kad mi kazes da jel moram paziti kako pisem jer ja imam "moci" tebe ubiti rjecima, a ti jel nemas te iste moci?

Sto ti mislis kako se ljudi osjecaju kad citaju takove tvoje ispade, ako su imalo senzibilni? U najblazu ruku nelagodno, pa prema irtaciji, do doslovno da im se zgadi citati i pisati. Pa tako i ja mogu reci da ti doslovno Hrvate svakodnevno pokusavas "ubiti" odnosno "anihilitati" svojim rijecima, samo posto te Hrvate o kojim ti pises zaboli kurac za to sto ti pises, ostavljas nas ovdje sa hrpom svoje istresene agresije, koju mi onda jel moramo preskakati i apstrahirati, jer ako ti se na istu ukaze, onda prvo usmjeris tu agresiju na bilo koga tko ti se suprostavlja, a zatim ako taj bude ustrajan u tome da ti ukaze da je ta agresija tvoja i dekompenzacije destruktivna po okolinu u kojoj boravis, onda se okrenes i usmjeris zelju "ubijanja" i "anihilacije" na osobu koja ti se suprostavlja.

Tim svojim ponasanjem si u biti uspio "ucijeniti" sve u svojoj okolini da izbjegavaju konfrontaciju sa tobom jer ostaju sa hrpom tvoje agresije i nepredvidivih posljedica, gdje ih stalno drzis u strahu da vec sutra mozda nece imati svoj forumski dom.

Pa lijepo ako vec trazis od drugih da im bude normalna tvoja agresija, onda bi bilo normalno da i drugi mogu biti agresivni, kao odgovor na tvoju agresiju ili je to tvoje ekskluzivno pravo? Sve sto ti pises o Hrvatima moze se napisati i bez onih agresivnih komentara, ali Esco eto ima pravo dekompenzacije svoje agresije na forumu, to valjda ima jer je isti napravio ili?

Ta prica kako si ti tu zarobljen jer nemozes otici jer si vlasnik, pa ti to stvara stres je u biti isto nerealna. Jer mozes kao sto sam i ja napravila neki dan. Ne moras brisati account, ne moras brisati forum, samo se maknes. No ti to ne mozes jer moras imati kontrolu, nad cime? Sto da nas 5 tu nebi pisalo nesto sto ce tebi prouzrokovati tuzbu, pa ces ti kao vlasnik foruma odgovarati? Mislim sa nas 5, to je realno razmisljanje? Da ne bude zabune, ja ne mislim da ti trebas otici uopce, samo govorim da realno gledajuci, ovaj forum i njegovi sudionici, ali na nikoji nacin ti nisu na teret.

Druga je stvar sto bi ti mene u biti htio prisiliti da to meni bude normalno, ne ide, alergicna sam na bilo kakvu agresiju, a na emocionalne ucjene jos vise. 

Tako da u biti ako od mene trazis da se prilagodim tome, onda bilo posteno, da se i ti malo prilagodis. No to ne moze, jer je to cenzura koja tebi stvara stres, a vidis meni stvara stres bivanje u okolini gdje su svakodnevni ispadi agresije, uopce nebitno prema kome, opravdano, neopravdano, ne zelim biti u takvoj okolini.

I tu ti nastane kratki spoj, jer ja sam ta koja valjda jel se treba povinuti tebi, da bi mi bili funkcionalna forumska zajednica. Ako se maknem opet nije dobro, jer sam onda po tebi uzrocnik destabilizacije forumskog ekvilibrijuma. Ne mislis li da malo previse trazis i ocekujes od mene?

ne. kriva nota. jedna kriva nota i raspada se skladba. mislim si o cemu ti pricas? ti ono zelis dokazati Kanta cini mi se da je on rekao da se rijecima i logikom moze dokazati 100% da bog postoji i obratno da bog ne postoji.

darla, ja na ovakav nacin pisem jos iz doba Iskon foruma, sad sam jos i limunada kako sam ponekad znao opalit po hrvatima jos u doba Pappirane tj Travka. jeste bio sam baniran masu puta ali jesu i drugi jer su i drugi pisali vece gadarije nego sam ih ja ikad mogao i znao napisati. uz to sto sam napisao nisam nikad lagao niti pisao da bih nekoga provocirao. ali pisalo se i vodile su se gadljivi masakri adhominem drobljenja i izivljavanja nad pojedinim forumasima i forumasicama do zadnje kapi krvi da je meni dolazilo na povracanje jer nisam nikada toliko arhetipno zlo osjetio u ljudima i namjera svjesna namjera cinjenja zla drugome. stvarno sam ostao zaprepasten kolicinom pasivnog i eksplicitnog zla koje nose hrvati u sebi. barem oni na net hr forumu.

i kad ja cijelo vrijeme sve ove godine pisem istim tonom cak sam ponekad i samom sebi dosadan ali me hrvatska realnost toliko sokira da moram puknut post. jer hrvatska realnost je tisucu puta gadljivija od svih mojih upisa zajedno. i prije vam nije smetalo kako pisem sad odjednom cemo glumit puritance i pisat u celofanu. sve ove godine mi nitko nije rekao da pisem "gadarije" i sad odjednom se ti sjetila mene stavit u pravi kut. ma nemoj mene zajebavati darla. sto su se ljudi uopce registrirali na dva foruma kad su unaprijed znali moj stil pisanja koji kako kazes je svima gadljiv. jel to neki mazohizam?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ sub lis 11, 2014 6:36 pm

Toro je napisao/la:


ne. kriva nota. jedna kriva nota i raspada se skladba. mislim si o cemu ti pricas? ti ono zelis dokazati Kanta cini mi se da je on rekao da se rijecima i logikom moze dokazati 100% da bog postoji i obratno da bog ne postoji.

darla, ja na ovakav nacin pisem jos iz doba Iskon foruma, sad sam jos i limunada kako sam ponekad znao opalit po hrvatima jos u doba Pappirane tj Travka. jeste bio sam baniran masu puta ali jesu i drugi jer su i drugi pisali vece gadarije nego sam ih ja ikad mogao i znao napisati. uz to sto sam napisao nisam nikad lagao niti pisao da bih nekoga provocirao. ali pisalo se i vodile su se gadljivi masakri adhominem drobljenja i izivljavanja nad pojedinim forumasima i forumasicama do zadnje kapi krvi da je meni dolazilo na povracanje jer nisam nikada toliko arhetipno zlo osjetio u ljudima i namjera svjesna namjera cinjenja zla drugome. stvarno sam ostao zaprepasten kolicinom pasivnog i eksplicitnog zla koje nose hrvati u sebi. barem oni na net hr forumu.

i  kad ja cijelo vrijeme sve ove godine pisem istim tonom cak sam ponekad i samom sebi dosadan ali me hrvatska realnost toliko sokira da moram puknut post. jer hrvatska realnost je tisucu puta gadljivija od svih mojih upisa zajedno. i prije vam nije smetalo kako pisem sad odjednom cemo glumit puritance i pisat u celofanu. sve ove godine mi nitko nije rekao da pisem "gadarije" i sad odjednom se ti sjetila mene stavit u pravi kut. ma nemoj mene zajebavati darla. sto su se ljudi uopce registrirali na dva foruma kad su unaprijed znali moj stil pisanja koji kako kazes je svima gadljiv. jel to neki mazohizam?

Nije stvar logike, stvar je unutarnjeg osjecaja. Mojeg. Ljudi se mijenjaju Esco, prvenstveno zato jer stare. Neke stvari koje su prije apstrahirali, sad im vise ne ide, jer sa vremenom prag tolerancije se smanji. No u biti imas u jednoj stvari pravo, moj je problem sto mene to smeta.

I jel ima prijedloga za konstruktivno rijesenje tvog i mog konflikta, sem anihilacije?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 11, 2014 6:44 pm

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:

a dobro, mislio sam da ces krenut sa plahtama. u svakom slucaju, moja odluka ostaje nepromjenjena a ti misli i dalje da pricam zvizdarije intelektualko ostrog jezika Happy

Jesam li se referirala na upise od obadvoje? Jesam. Prema tome jel rekao tko tebi da ti pricas zvizdarije? Rekla sam da oboje pricamo zvizdarije. Jer to jesu zvizdarije. Gledam danas zena napravila jelovnik od 30 dana, kako se hrani za 750 kuna mjesecno, da jede tri obroka dnevno, da pokaze ljudima kao da se to moze. E to su stvari di covjeku se stegne srce, a ona veselo komentira sva ponosno kako jede i voce i povrce i ribu jednom tjedno i malo piletine. Ja potrosim minimalno 1500 kuna mjesecno na hranu, a ne smatram da nesto se specijalno posebno hranim. Totalno me oborila sa nogu.

Tak da iako ja tebe imam rad i u biti ti ne zelim nikakvo zlo i ti to u biti i znas, tesko se mogu ufurati u ozbiljnost ovih forumskih problema.

Nema potrebe za sarkazmom, ja znam svoje mane i vrline, sveukupno mislim da ljudi puno bolje prodju u zivotu ako imaju mene uz svoj bok, nego nekoga sa slatkorjecivim jezikom, no jel o ukusima se ne raspravlja.

Pa ne mijenjaj odluke, jel te tko na to tjera? Ja isto mislim da cemo ti faliti, ali jel, ako je to tvoja odluka, tvoja je odluka.

moze se sa 750 kn ali to na duge staze postaje frustrirajuce. to ti ja govorim iz iskustva ja nemam niti tih jebenih 750kn mjesecno onekad imam jedva 100kn mjesecno koliko uspijem zaraditi jer posla nema ni u tragovima. ti i svi ostali doslovno bi pukli da mjesec dana zivite kao sto ja zivim. odrzava me na zivotu to sto sam uporan i nedam da me hrvatska stoka unisti. da jesam zloban, vec sam odavno mogao RH napraviti stete u milijardama eura i vec bih odavno bio proglasen teroristom od istih danasnjih terorista na vlasti jer i oni su protupravno rusili ustavno pravni poredak medjunarodno priznate drzave SFRJ. ali ovaj genocid financijski i psiholoski kojim nas unistava psihopatska udbaska kriminalna kamarila, jednostavno nemogu presutiti, nemogu.

nisam se toliko trudio otvoriti ovaj forum da bih ga zatvarao, onda nije bilo ni smisla da ga uopce otvorim nakon one anabeline bravure. ali nisam imaoizbora i nisam smece da cu forumase ostaviti na cjedilu. ali ako se na forumu krenu voditi adhominem flejmanja i ratovi to opet nema smisla jer i tako ovdje pise nas petero i jos ponekad netko uleti svakih 15 dana. hocu reci ako nas nekoliko nemozemo funkcionirati na forumu a da ne uvazavamo svaciju osobnost i ne dozvolimo da se ljudi slobodno izrazavaju kako najbolje znaju i umiju i u kakvom su trenutno emotivnom stanju, onda u kurac sve.

necu forum ugasiti ne bi bilo fer od mene da to napravim ali daj malo elasticnosti nemoj mi pocet gundjat ko Frida jebote cim se sjetim Fride i njenih referata pocne mi se momentalno povracat.

i nisam ni ja od zeljeza da se po meni moze lupat do besvjesti. kad pricam o hrvatima ne pricam o tebi ni o nikome sa foruma. tocno se zna na koju ciljanu grupu hrvata mislim prema tome nema zabune i nitko e ne treba osjecat uvrijedjen. oni koji trebaju bit uvrijedjeni njih boli kurac za moja trkeljanja jer smatraju da za njih ne predstavljam nikakvu ugrozu. da predstavljam ugrozu, budi sigurna da bi mi vec odavno na vrata poslali zlocince iz specijalne policije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ sub lis 11, 2014 6:56 pm

U biti dao si odgovor na moje pitanje Happy

Dobro, izelaticirat cu se. Nisam sarkasticna. A ti budi malo manje osjetljiv na moje upise, da mogu i ja povremeno izraziti svoju osobnost, jel u redu tako?


Zadnja promjena: Pancho; sub lis 11, 2014 6:56 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : disleksicna sam)
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 11, 2014 7:03 pm

Pancho je napisao/la:
Toro je napisao/la:


ne. kriva nota. jedna kriva nota i raspada se skladba. mislim si o cemu ti pricas? ti ono zelis dokazati Kanta cini mi se da je on rekao da se rijecima i logikom moze dokazati 100% da bog postoji i obratno da bog ne postoji.

darla, ja na ovakav nacin pisem jos iz doba Iskon foruma, sad sam jos i limunada kako sam ponekad znao opalit po hrvatima jos u doba Pappirane tj Travka. jeste bio sam baniran masu puta ali jesu i drugi jer su i drugi pisali vece gadarije nego sam ih ja ikad mogao i znao napisati. uz to sto sam napisao nisam nikad lagao niti pisao da bih nekoga provocirao. ali pisalo se i vodile su se gadljivi masakri adhominem drobljenja i izivljavanja nad pojedinim forumasima i forumasicama do zadnje kapi krvi da je meni dolazilo na povracanje jer nisam nikada toliko arhetipno zlo osjetio u ljudima i namjera svjesna namjera cinjenja zla drugome. stvarno sam ostao zaprepasten kolicinom pasivnog i eksplicitnog zla koje nose hrvati u sebi. barem oni na net hr forumu.

i  kad ja cijelo vrijeme sve ove godine pisem istim tonom cak sam ponekad i samom sebi dosadan ali me hrvatska realnost toliko sokira da moram puknut post. jer hrvatska realnost je tisucu puta gadljivija od svih mojih upisa zajedno. i prije vam nije smetalo kako pisem sad odjednom cemo glumit puritance i pisat u celofanu. sve ove godine mi nitko nije rekao da pisem "gadarije" i sad odjednom se ti sjetila mene stavit u pravi kut. ma nemoj mene zajebavati darla. sto su se ljudi uopce registrirali na dva foruma kad su unaprijed znali moj stil pisanja koji kako kazes je svima gadljiv. jel to neki mazohizam?

Nije stvar logike, stvar je unutarnjeg osjecaja. Mojeg. Ljudi se mijenjaju Esco, prvenstveno zato jer stare. Neke stvari koje su prije apstrahirali, sad im vise ne ide, jer sa vremenom prag tolerancije se smanji. No u biti imas u jednoj stvari pravo, moj je problem sto mene to smeta.

I jel ima prijedloga za konstruktivno rijesenje tvog i mog konflikta, sem anihilacije?

evo odgovorio sam ti u postu iznad prije nego si me pitala. necu ugasiti forum nije fer prema forumasima. ali neki kompromis moramo naci da ne dolazi do flame wara. da ti odes ne dolazi u obzir. bit ces ovdje i neides nigdje. to je zapovjed. di ces u kurac ic ca zbog cega koga? ako odes ca bit ce isti efekt kao da sam ugasio forum. prema tome behave.

da, ljudi se mjenjaju ali invertno. ja sam sve oko sebe eliminirao jer ti ljudi kako stare umjesto da postaju pametniji i mudriji postaju sve gluplji i gluplji. ja to nemogu podnijet takve bedake nemogu svarit pa sam u RL napravio cistku.

da tvoj je problem sto tebe to smeta isto kao to je moj problem sto precesto pisem o politici, crnjacima itd. znam i zasto je to tako. jednim djelom je to isprovocirano RL pizdarijama koje mi drzava i razne firme serviraju i ja bih to rado rijesio s njima direkno u cetri oka kao izvorom problema da bih mogao doc do njih ali nemoguce je jer se ta banda bunkerisala nemozes do njih doprijet ni tenkom koliko pojasa zastite imaju oko sebe. nije amo to moj problem nego svih i negdje moram ispuhat ventil inace cu zavarit i nekog smaknut.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 11, 2014 7:09 pm

Pancho je napisao/la:U biti dao si odgovor na moje pitanje Happy

Dobro, izelaticirat cu se. Nisam sarkasticna. A ti budi malo manje osjetljiv na moje upise, da mogu i ja povremeno izraziti svoju osobnost, jel u redu tako?

dobro je. problem rijesen na obostrano zadovoljstvo i na zadovoljstvo svih forumasa. zreli smo i pametni ljudi uvazavat cu tvoju osobnost ti uvazavaj moju i rijesen problem Love

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ sub lis 11, 2014 7:20 pm

Toro je napisao/la:

dobro je. problem rijesen na obostrano zadovoljstvo i na zadovoljstvo svih forumasa. zreli smo i pametni ljudi uvazavat cu tvoju osobnost ti uvazavaj moju i rijesen problem Love

Okei  Love
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop sub lis 11, 2014 7:53 pm

Resimeaux ...? Realnost - Page 22 D010
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 11, 2014 8:31 pm

besposlenpop je napisao/la:Resimeaux ...? Realnost - Page 22 D010
zubo zubo zubo
Esko mantra - zatvoriti /otvoriti
Darla mantra- dekompenzira/ ljuske od jajeta
i svi su sada veseli jer su se ispičkarali  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 11, 2014 8:32 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Toro je napisao/la:
Lena je napisao/la:

da....realnost nas sustiže?
ajme majko stvarno me jeza hvata.....hoćemo li pomrijeti skoro?
nije dobro nikako

MAKEDONSKE vlasti izvijestile su kako je britanski državljanin za kojeg se sumnja da je bolovao od ebole preminuo u bolnici u Skopju.

Reutersu je od strane makedonskih vlasti potvrđeno kako još jedan Britanac ima simptome zaraze opakom bolešću.

Odmah su alarmirane sve nadležne službe.

Testovi koji bi trebali potvrditi je li uistinu riječ o eboli još nisu dovršeni, ali liječnici su složni da je preminuli muškarac imao simptome koji odgovaraju slučajevima zaraze ebolom, poput onih koje su imali i drugi pacijenti u SAD-u ili Španjolskoj.

Stigao u bolnicu u toliko lošem stanju da nije bio u stanju komunicirati

Makedonska TV postaja Alfa izvijestila je kako je pacijent za kojeg liječnici sumnjaju da je bio zaražen ebolom preminuo u Klinici za infektivne bolesti u Skopju.

Kad je stigao u bolnicu bio je u toliko lošem stanju da nije bio u stanju komunicirati, a ubrzo je i preminuo.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ebola-stigla-na-balkan-britanac-umro-u-makedoniji-u-srbiji-708-ljudi-pod-nadzorom/776481.aspx
takve bolesti ne poznaju granice ni  mjere opreza, karantene , rašitit će se ko HIV

a kome je pobjegla iz labosa?
 
Sinoć malo gledala o nuklearnoj katastrofi u Černobiliu, nisam odgledala do kraja, tolko me raspizdili
svagdje ista političarska gamad, a mi ofce
Navodno je odapel od trovanja alkoholom.

Ak je tak, onda deseci maturanata u Rvatistanu znaju kak izgleda ebola.   teet
ne vjerujem da je alkohol u pitanju, da bar je

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop sub lis 11, 2014 8:34 pm

dromsin je napisao/la:

ne vjerujem da je alkohol u pitanju, da bar je
A njemu je tak svejebno. angel
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 11, 2014 8:36 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:

ne vjerujem da je alkohol u pitanju, da bar je
A njemu je tak svejebno. angel
pa je, al mi se čini nekak ugodnija pomisao od alkohola, ono kao sve ti ravno do Tokija  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop sub lis 11, 2014 8:38 pm

dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Resimeaux ...? Realnost - Page 22 D010
zubo zubo zubo
Esko mantra - zatvoriti /otvoriti
Darla mantra- dekompenzira/ ljuske od jajeta
i svi su sada veseli jer su se ispičkarali  Laugh
Jebiga, taj post sam napisal prije nek sam skužil da su prešli na novu stranicu.  Laugh
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 11, 2014 8:47 pm

besposlenpop je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Resimeaux ...? Realnost - Page 22 D010
zubo zubo zubo
Esko mantra - zatvoriti /otvoriti
Darla mantra- dekompenzira/ ljuske od jajeta
i svi su sada veseli jer su se ispičkarali  Laugh
Jebiga, taj post sam napisal prije nek sam skužil da su prešli na novu stranicu.  Laugh
a nema veze, deja vu  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost sub lis 11, 2014 9:32 pm

dromsin je napisao/la:
a nema veze, deja vu  zubo

a kako ti rjesavas probleme s Brkom? uzmes bakelitni wece poklopac i naravnas mu kicmu? i onda Brko kaze: da draga. kako ti kazes draga. flower

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 6:13 am

Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
a nema veze, deja vu  zubo

a kako ti rjesavas probleme s Brkom? uzmes bakelitni wece poklopac i naravnas mu kicmu? i onda Brko kaze: da draga. kako ti kazes draga. flower
on je nakon 32 godine savladal lekciju, pa i bez daske govori "da draga"  Laugh
Jučer je pospremal svoju sobu / po mom planu i programu/

Kak može zgledati sobičak elektrotehničara, možeš si misliti,sve puno kablova, žica, štamparskih pločica, sa kojih će skidati jednog dana elemente, starih videorekordera, laptopa koje će popraviti, kompjutera, monitora, šerafića, kotačića, matica, lampica, žarulja,alata, papirića sa šiframa, pošpricanog letkoma, tovatne masti, štapića za uha, šerafcigera svih fela, 3 kompleta cjevi od tuševa ukljućujući i ovog zadnjeg kaj je promjenil pre neki dan.Silikonskih tuba, plastičnih cijevi i nastavaka.
Ljepo je počel sistematski i nemilosrdno, na trečini regalčića kriteriji za odbacivanje su počeli popuštati, onda sam ja došla u kontrolu  zubo. Podsjetila ga da ne treba baciti već samo odnesti u podrum, pa će se moći igrati kad god poželi sa tim svojim igračkama.
Onda je nastavil sa planom i programom
Titrala sam svako malo oko njega, hoćeš ovo- ono capucino, odi si popuši, malo sjedi i tako, dala sam da me malo i zašlata  zubo u tom mini prostoru
Sinko doma na kompu , veli ja to nemrem slušati, kak se ti znaš uvlačiti mama, a ti stari kak pušiš te njene fore.
Rekoh mali muči, ne delaj sranja
Onda smo ručali, onda Brko nastavil dalje radit, al vidim da opet falša. Rekoh stari odi samnom malo prilegnuti viš da si umoran.
Jedva sam ga nagovorila  zubo
Poslje spavanja kavica, pa opet akcija
No sad sam se i ja uključila, taj zadni metar i nešto radnog stola i pod stola.
Htel je odustati al ja nisam dala, sve u vedrom tonu i sredio je sobičak pic-pic
Tolko toga je maknul, da se čuje jeka " JEKA"
Oboje smo zaslužili nobela  zubo, on za poslušnost ja za samokontrolu  zubo
A da znaš kak sam dugo pripremala teren za taj plan i program, halo, mjesecima  zubo

Dok je nosil u podrum stvari iz sobička, iznjel je jednu ogromnu vreču punu kablova iz podruma, to ide u kontejner.
Ljetos smo čistili podrum i tu vreču sam ja napunila kablovima i naravno htjela baciti. Popizdil je na mene, 
Drečal je "Da , ti bi sve hitila , tebi niš ne treba, jel ti znaš kolko put je to "smeće" meni dobro došlo"
Posvadili smo se na pas mater zbog tih kablova  zubo i ostali su u podrumu.

U ime "nobela" nisam ga potpiknula i podsjetila na ljeto  zubo
Nije lako bubamarcu zum-zum- zum- zum

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ ned lis 12, 2014 11:22 am

Haha Bakut legenda i Brku je upregnula na spremanje Grin

Ja cu tebe Bakut morati posuditi jedna vikend za generalku, ne da nista radis nego da stojis nadamnom i ne das mi da odustanem  zubo
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 11:51 am

dromsin je napisao/la:
Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
a nema veze, deja vu  zubo

a kako ti rjesavas probleme s Brkom? uzmes bakelitni wece poklopac i naravnas mu kicmu? i onda Brko kaze: da draga. kako ti kazes draga. flower
on je nakon 32 godine savladal lekciju, pa i bez daske govori "da draga"  Laugh
Jučer je pospremal svoju sobu / po mom planu i programu/

Kak može zgledati sobičak elektrotehničara, možeš si misliti,sve puno kablova, žica, štamparskih pločica, sa kojih će skidati jednog dana elemente, starih videorekordera, laptopa koje će popraviti, kompjutera, monitora, šerafića, kotačića, matica, lampica, žarulja,alata, papirića sa šiframa, pošpricanog letkoma, tovatne masti, štapića za uha, šerafcigera svih fela, 3 kompleta cjevi od tuševa ukljućujući i ovog zadnjeg kaj je promjenil pre neki dan.Silikonskih tuba, plastičnih cijevi i nastavaka.
Ljepo je počel sistematski i nemilosrdno, na trečini regalčića kriteriji za odbacivanje su počeli popuštati, onda sam ja došla u kontrolu  zubo. Podsjetila ga da ne treba baciti već samo odnesti u podrum, pa će se moći igrati kad god poželi sa tim svojim igračkama.
Onda je nastavil sa planom i programom
Titrala sam svako malo oko njega, hoćeš ovo- ono capucino, odi si popuši, malo sjedi i tako, dala sam da me malo i zašlata  zubo u tom mini prostoru
Sinko doma na kompu , veli ja to nemrem slušati, kak se ti znaš uvlačiti mama, a ti stari kak pušiš te njene fore.
Rekoh mali muči, ne delaj sranja
Onda smo ručali, onda Brko nastavil dalje radit, al vidim da opet falša. Rekoh stari odi samnom malo prilegnuti viš da si umoran.
Jedva sam ga nagovorila  zubo
Poslje spavanja kavica, pa opet akcija
No sad sam se i ja uključila, taj zadni metar i nešto radnog stola i pod stola.
Htel je odustati al ja nisam dala, sve u vedrom tonu i sredio je sobičak pic-pic
Tolko toga je maknul, da se čuje jeka " JEKA"
Oboje smo zaslužili nobela  zubo, on za poslušnost ja za samokontrolu  zubo
A da znaš kak sam dugo pripremala teren za taj plan i program, halo, mjesecima  zubo

Dok je nosil u podrum stvari iz sobička, iznjel je jednu ogromnu vreču punu kablova iz podruma, to ide u kontejner.
Ljetos smo čistili podrum i tu vreču sam ja napunila kablovima i naravno htjela baciti. Popizdil je na mene, 
Drečal je "Da , ti bi sve hitila , tebi niš ne treba, jel ti znaš kolko put je to "smeće" meni dobro došlo"
Posvadili smo se na pas mater zbog tih kablova  zubo i ostali su u podrumu.

U ime "nobela" nisam ga potpiknula i podsjetila na ljeto  zubo
Nije lako bubamarcu zum-zum- zum- zum

da Brko dodje kod mene doma vise ti se nikad ne bi vratil v zagreb. kad bi vidio svu silu elektronike i hi-tech uredjaja, rekao bi evo tako izgleda raj za elektronicare. kreativni kaos. sad sam vec zabranio posjete jer su se ljudi dolazini krcati energijom i dobrom vibrom pa sam reko dosta jebote kontaminiraju mi atmosferu.

i evo tko unistava proizvodnju u Rvackoj. nije dovoljno da politicari zatvaraju proizvodnju i tvornice pretvaraju u ducane, sad jos i ti gusis mali tihi obrt. sta je sljedece? za godinu dana ces Brku gurnut na burzu rada. sta ce radit? konobarit, radit u Ikei prodavat futrolice za andije? ili ce postat tvoj kucni rob?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 12:02 pm

hmm...morat cu na vrata zacavlat tabelu na koju cu napisat: postovani, stranke primam svake prijestupne godine 30-tog dana mjeseca februara. ako me ni tada ne nadjete, bad luck, to znaci da sam otisao na pivo i navratite sljedece prijestupne godine u isto vrijeme.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by besposlenpop ned lis 12, 2014 12:53 pm

dromsin je napisao/la:
Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
a nema veze, deja vu  zubo

a kako ti rjesavas probleme s Brkom? uzmes bakelitni wece poklopac i naravnas mu kicmu? i onda Brko kaze: da draga. kako ti kazes draga. flower
on je nakon 32 godine savladal lekciju, pa i bez daske govori "da draga"  Laugh
Jučer je pospremal svoju sobu / po mom planu i programu/

Kak može zgledati sobičak elektrotehničara, možeš si misliti,sve puno kablova, žica, štamparskih pločica, sa kojih će skidati jednog dana elemente, starih videorekordera, laptopa koje će popraviti, kompjutera, monitora, šerafića, kotačića, matica, lampica, žarulja,alata, papirića sa šiframa, pošpricanog letkoma, tovatne masti, štapića za uha, šerafcigera svih fela, 3 kompleta cjevi od tuševa ukljućujući i ovog zadnjeg kaj je promjenil pre neki dan.Silikonskih tuba, plastičnih cijevi i nastavaka.
Ljepo je počel sistematski i nemilosrdno, na trečini regalčića kriteriji za odbacivanje su počeli popuštati, onda sam ja došla u kontrolu  zubo. Podsjetila ga da ne treba baciti već samo odnesti u podrum, pa će se moći igrati kad god poželi sa tim svojim igračkama.
Onda je nastavil sa planom i programom
Titrala sam svako malo oko njega, hoćeš ovo- ono capucino, odi si popuši, malo sjedi i tako, dala sam da me malo i zašlata  zubo u tom mini prostoru
Sinko doma na kompu , veli ja to nemrem slušati, kak se ti znaš uvlačiti mama, a ti stari kak pušiš te njene fore.
Rekoh mali muči, ne delaj sranja
Onda smo ručali, onda Brko nastavil dalje radit, al vidim da opet falša. Rekoh stari odi samnom malo prilegnuti viš da si umoran.
Jedva sam ga nagovorila  zubo
Poslje spavanja kavica, pa opet akcija
No sad sam se i ja uključila, taj zadni metar i nešto radnog stola i pod stola.
Htel je odustati al ja nisam dala, sve u vedrom tonu i sredio je sobičak pic-pic
Tolko toga je maknul, da se čuje jeka " JEKA"
Oboje smo zaslužili nobela  zubo, on za poslušnost ja za samokontrolu  zubo
A da znaš kak sam dugo pripremala teren za taj plan i program, halo, mjesecima  zubo

Dok je nosil u podrum stvari iz sobička, iznjel je jednu ogromnu vreču punu kablova iz podruma, to ide u kontejner.
Ljetos smo čistili podrum i tu vreču sam ja napunila kablovima i naravno htjela baciti. Popizdil je na mene, 
Drečal je "Da , ti bi sve hitila , tebi niš ne treba, jel ti znaš kolko put je to "smeće" meni dobro došlo"
Posvadili smo se na pas mater zbog tih kablova  zubo i ostali su u podrumu.

U ime "nobela" nisam ga potpiknula i podsjetila na ljeto  zubo
Nije lako bubamarcu zum-zum- zum- zum
Ključni problem u takvom "pospremanju" nastaje obično nakon kaj se materijal "pospremi" u otpad: obavezno ti od toga nekaj zatreba idućih tjedan do mjesec dana.  Angry
Ak ne zauzima puno mesta, ne treba niti "pospremat".
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ ned lis 12, 2014 1:20 pm

Bila jucer na njihovom koncertu, nagovorila me ekipa, malo sam bila podozriva, jer oni sebe predstavljaju kao punk-turbofolk grupu, ali sam pogledala par spotova prije odlaska i shvatila da su decki teski zajebanti, pa ima jedna pjesma u biti tako se i cijeli album zove, ko rodjena za Esca, to mu moze biti nova hima Grin. Inace nastranu zajebancije sa turbo folkom, punk dio i svirka im je super...

Evogac Brkovi

darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Gost ned lis 12, 2014 1:30 pm

Pancho je napisao/la:Bila jucer na njihovom koncertu, nagovorila me ekipa, malo sam bila podozriva, jer oni sebe predstavljaju kao punk-turbofolk grupu, ali sam pogledala par spotova prije odlaska i shvatila da su decki teski zajebanti, pa ima jedna pjesma u biti tako se i cijeli album zove, ko rodjena za Esca, to mu moze biti nova hima Grin. Inace nastranu zajebancije sa turbo folkom, punk dio i svirka im je super...

Evogac Brkovi


uh kako su mi oni promakli nije mi jasno. hvala hvala super pravo osvjezenje avo vec sam prebacio sa youtube na hard disk u mp3. veceras cu to pustit onim kmerima talibanima u bircu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by darla_ ned lis 12, 2014 1:33 pm

Toro je napisao/la:

uh kako su mi oni promakli nije mi jasno. hvala hvala super pravo osvjezenje avo vec sam prebacio sa youtube na hard disk u mp3. veceras cu to pustit onim kmerima talibanima u bircu.

Stavila sam ti jos jednu, na now paying, decki su predobri, imas na yutube cijeli njihov koncert iz Kseta sa brucisijade FER-a, prejebno  Laugh
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Realnost - Page 22 Empty Re: Realnost

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 22 / 29. Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.