Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

politicka rapsodija

+3
darla_
Buffy
bazilija
7 posters

Stranica 8 / 23. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost pet pro 25, 2015 9:38 pm

tebi i vecini rvata treba crtat. a ni onda vam to nacrtano nece biti jasno

politicka rapsodija - Page 8 UM5n9vG

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Buffy pet pro 25, 2015 10:31 pm

Esco je napisao/la:politicka rapsodija - Page 8 FSibpx5


KRUV TI YEBEM...

politicka rapsodija - Page 8 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=15&loc=http%3A%2F%2Fwww.index.hr%2Fvijesti%2Fclanak%2Fovdje-zivi-buduci-premijer-za-povratak-u-zagreb-pripremao-se-mjesecima%2F864393


Ovdje živi budući premijer: Za povratak u Zagreb pripremao se mjesecima



Piše: M.P.Š.
četvrtak, 24.12.2015. 20:00



politicka rapsodija - Page 8 Indexhina747474
Foto: Index, Hina
BUDUĆI premijer Tihomir Orešković, kojemu je predsjednica RH Kolinda Grabar Kitarović dala mandat za sastav Vlade, očito je već duže vremena pripreman za neku od funkcija u vrhu vlade i povratak u Zagreb.

To je prvi dao naslutiti Božo Petrov na jučerašnjoj objavi imena mandatara, kada je izjavio kako je HDZ prije nekoliko mjeseci već kontaktirao Oreškovića, tako da mu poziv da bude nestranački premijer nije stran.

Iako je MOST-ovac Juro Martinović izjavio kako su MOST-ovci vidjeli Tihomira Oreškovića dan prije nego li su prihvatili da bude mandatar, HDZ-ov koalicijski partner Darinko Kosor danas je potvrdio kako je HDZ s Oreškovićem komunicirao godinu dana prije izbora.

"Bio bi u Vladi da smo pobijedili apsolutnom većinom", istaknuo je Kosor.

Međutim, postavlja se pitanje koliko se zapravo sve unaprijed odigravalo i kakve veze Tihomir Orešković, kanadski državljanin s prebivalištem u Nizozemskoj, ima s HDZ-om.

Policija već dežura pred zgradom


politicka rapsodija - Page 8 Kucaoreskovice-index

Naime, prema informacijama koje je dobio Index, predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović još je prije devet mjeseci došla u stan u zgrade u Teslinoj u kojeg se Tihomir Orešković prošlog tjedna uselio sa svojom obitelji.

"Prije devet mjeseci u zgradu je prvo ušla predsjednica i otišla na drugi kat zgrade u Teslinoj, nešto kasnije stigao je i njezin suprug Jakov da bi nedugo nakon njih došla i supruga Tihomira Oreškovića koja se također uputila u isti stan. Nakon tjedan dana Oreškovići su taj stan kupili, a supruga Tihomira Oreškovića se već raspitivala i za parkirališna mjesta", rekao nam je dobro upućeni izvor.

Isti izvor kazao nam je i kako je od danas dvorište puno policije, a i sami smo vidjeli dva policajca u civilu kako cijeli dan dežuraju pred zgradom.

Od drugog izvora doznajemo kako je supruga Tihomira Oreškovića odmah nakon ljeta rekla kako su kupili stan u toj zgradi i da ga preuređuju. "Razgovarala je s djecom pola na engleskom pola na hrvatskom i rekla je da su kupili veliki stan u Teslinoj", rekao nam je drugi izvor.

Poslali smo i upit predsjednici Kolindi Grabar-Kitarović da nam objasni što je radila u stanu na adresi Teslina i koliko dugo poznaje Oreškovića i njegovu obitelj, međutim do objave teksta odgovor nismo primili.

Sudeći prema svim dosadašnjim informacijama, očito je da Orešković nije izabran preko noći te da je već duže vremena bio "u igri".
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost pet pro 25, 2015 11:04 pm

...Ono što se dogodilo i što svi zaboravljamo jest da se ustoličenje korporativnog tehnokrate na mjesto premijera ne može nazvati nikako drugačije nego "državnim udarom" koji je odlučen u centrima moći izvan granica Hrvatske, a moguće i uz pomoć predsjednice republike Kolinde Grabar Kitarović i njenih prijatelja iz Atlantskog vijeća i Trilateralne komisije.

Naravno, ne radi se o klasičnom državnom udaru latinoameričkog tipa i ulaskom vojnika sa strojnicama u zgradu parlamenta.

Državni udar, između ostalog, ne znači uvijek nasilno preuzimanje vlasti, koliko "egzekucija koja prethodi presudi", kako je to definirao francuski mislilac Gabriel Naudé još polovinom 17. stoljeća.

Što se dogodilo u Hrvatskoj ovih dana? Upravo ono što se nitko ne usudi javno izgovoriti. S političkim manevrima u predsjedničkom uredu i tijekom izbora parlamentarne većine smo dobili Vladu koja sa svojim čelnikom nikako ne može služiti interesu hrvatskoga naroda. To je valjda svima jasno, a oni koji gaje i najmanju nadu da će biti drugačije, uskoro će biti razočarani.

Osim toga, nema nikakve sumnje da je predsjednica republike kao "čuvarica Ustava" ozbiljno ugrozila opstojnost zemlje.

Prije toga se trebalo riješiti starog hadezeovskog kadra, Jadranke Kosor, Vladimira Šeksa i drugih, što je bila zadaća Tomislava Karamarka. Kako inače objasniti da je ovako olako odbio insistirati na tome da kao relativni izborni pobjednik ipak on bude premijer? To bi, na kraju, sigurno bilo poštenije, nego puč kojeg smo prisiljeni šutke promatrati.

Istina, HDZ i SDP su jednako doprinijeli disoluciji parlamentarizma i ekonomskom slomu zemlje. No, jednako tako su svi znali da "ulazak u teren" osobe poput Tihomira Oreškovića neće biti moguć bez gospodarskog sloma i teške ekonomske situacije u zemlji, što se na kraju i dogodilo. Na kraju, govoreći neprestano o "nužnosti provedbe strukturnih reformi", za koje nitko ne zna što zapravo znače, je došlo do nevjerojatnog obrata u samo nekoliko sati i usuglašavanja oko imena novog mandatara bez ikakvog političkog legitimiteta. I eto, "državni udar" je uspio.

No, treba još samo spasiti privid demokracije i to poput najobičnijeg mafijaškog bossa koji naređuje : "Učinite to i to..., ali sve mora biti legalno!", te se pronalazi način da se u Zagrebu ustoliči korporativna aristokracija.

Ovo je zaista jedinstven primjer u hrvatskoj povijesti, zemlje koja je često zbog vojne moći velikih carstava bila prisiljena popuštati, ali nikada ovako "dragovoljno" i na ovako lukav način.

Naravno, na kraju je trebalo srušiti i posljednju iluziju, te stvoriti privid neizbježnosti. Tu na scenu stupaju mediji i javne osobe koje tvrde "kako se drugačije jednostavno nije moglo poradi spasa zemlje, ljudi i ekonomije".

No okolnosti za moderni državni udar ne moraju nužno biti političke ili socijalne prirode, jer u eri visoke tehnologije i sam državni udar je stvar čisto tehničke prirode.

U ovom slučaju "tehnički" ne znači samu taktiku i način izvedbe, nego da uspjeh državnog udara ovisi o tehničkoj koordinaciji odluka donesenih od strane moćnika, nedodirljivih, ali sveprisutnih, koji interveniraju i utječu na živote nacija kada i kako žele. U trenutku kad se politička moć izjednačava s korporativnom, "državni udar" postaje sve lakši u svojoj izvedbi i do te mjere lagan za realizaciju da to nitko i ne primjećuje.

http://www.altermainstreaminfo.com.hr/vijesti/tihomir-oreskovic-i-tihi-drzavni-udar-kao-968

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop sub pro 26, 2015 11:42 am

Esco je napisao/la:tebi i vecini rvata treba crtat. a ni onda vam to nacrtano nece biti jasno

politicka rapsodija - Page 8 UM5n9vG
Onda mi nacrtaj ko ga potpisuje.  teet
Nije valjda Trudeau Junior?
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by *madonna* sub pro 26, 2015 12:55 pm

Esco je napisao/la:tebi i vecini rvata treba crtat. a ni onda vam to nacrtano nece biti jasno

politicka rapsodija - Page 8 UM5n9vG



nacrtao si popinjotu upravo ono šta sam mu ja htjela reć a šta je meni rečeno jutros u diskusiji uz kavu kada sam rekla, kako ju nije sram .... i, popinjo, nije bitno tko, kaj nas to sad briga, kada je već ionako sve zacrtano i nacrtano .... da se to odbilo, ko zna koje bi konsegvence bile, možda i teže za hrvacku državu. teže u smislu direktnim udarcem amerike. vjerovatno one konsegvence koje će nastupati postepeno, blateći judima oči i pomalo, godinama, učeći narod na direktno ropstvo.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost sub pro 26, 2015 1:33 pm

besposlenpop je napisao/la:
Esco je napisao/la:tebi i vecini rvata treba crtat. a ni onda vam to nacrtano nece biti jasno

politicka rapsodija - Page 8 UM5n9vG
Onda mi nacrtaj ko ga potpisuje.  teet
Nije valjda Trudeau Junior?

potpisuje ga ista ekipa koja je narucila atentat na US predsjednika JFK-a u Dallasu 1963.

Pope?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop sub pro 26, 2015 4:59 pm

*madonna* je napisao/la:
Esco je napisao/la:tebi i vecini rvata treba crtat. a ni onda vam to nacrtano nece biti jasno

politicka rapsodija - Page 8 UM5n9vG



nacrtao si popinjotu upravo ono šta sam mu ja htjela reć a šta je meni rečeno jutros u diskusiji uz kavu kada sam rekla, kako ju nije sram .... i, popinjo, nije bitno tko, kaj nas to sad briga, kada je već ionako sve zacrtano i nacrtano .... da se to odbilo, ko zna koje bi konsegvence bile, možda i teže za hrvacku državu. teže u smislu direktnim udarcem amerike. vjerovatno one konsegvence koje će nastupati postepeno, blateći judima oči i pomalo, godinama, učeći narod na direktno ropstvo.
A jebate, neš ti brige u Ovalnom uredu za tam neku kiflu zvanu Kroejša. zubo
Niti smo im bitni zbog nafte, nit zbog kupnje oružja, niti automobila, ono kenedijevki koje je uvezel Tito još je preko pola u voznom stanju (ni Grunf ih ne bi bolje servisiral), za ratovanje ih pratimo s jednim-dva voda (benzin njihov). Jedino kaj ih eventualno možemo napucat u socceru.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop sub pro 26, 2015 5:03 pm

Esco je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Esco je napisao/la:tebi i vecini rvata treba crtat. a ni onda vam to nacrtano nece biti jasno

politicka rapsodija - Page 8 UM5n9vG
Onda mi nacrtaj ko ga potpisuje.  teet
Nije valjda Trudeau Junior?

potpisuje ga ista ekipa koja je narucila atentat na US predsjednika JFK-a u Dallasu 1963.

Pope?
Ljubitelji talijanske opere?
Predaleko smo im i premalo tržište. Gajo je naš najveći potrošač vutre, a sam ju uzgaja.
Nekak mi ne leže teorije zavjera.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop sub pro 26, 2015 5:17 pm

Pretpostavimo dakle, da je obiteljska čovijek iz Čovići, koji obožaua pecati trouts u river Gacka, altruist, domoljub (kajgod da to značilo) i voljan upregnuti svoje znanje, sposobnosti, iskustvo, veze i poznanstva u dobrobit države - ima prvo jedan veliki problem: ko mu dakle drži gaće? 
Da ne ispadne ko Čičak, on bi teorijski, trebal izabrat svoje suradnike, tj. ministre, ev. doministre, ovi pak pomoćnike, tajnike, tajnice, fikuse ... a onda i glavne u državnim firmama i ostalim ustanovama ... ima toga.

Međutoa, koalicijski partneri, koji to nisu, polažu pravo da određuju koji će to biti, tj. drže našem Kanađaninu gaće. S jedne strane adezenjarska aždaha nezasitna za foteljama, s druge strane sjebani šrink i njegova ekipa izgubljenih u Svemiru. 
Pitanje je sad ko bu prvi pukel ko kokica? politicka rapsodija - Page 8 E025
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost sub pro 26, 2015 6:00 pm

besposlenpop je napisao/la:
Esco je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
Esco je napisao/la:tebi i vecini rvata treba crtat. a ni onda vam to nacrtano nece biti jasno

politicka rapsodija - Page 8 UM5n9vG
Onda mi nacrtaj ko ga potpisuje.  teet
Nije valjda Trudeau Junior?

potpisuje ga ista ekipa koja je narucila atentat na US predsjednika JFK-a u Dallasu 1963.

Pope?
Ljubitelji talijanske opere?
Predaleko smo im i premalo tržište. Gajo je naš najveći potrošač vutre, a sam ju uzgaja.
Nekak mi ne leže teorije zavjera.

ma naravno sve su to belosvetske teorije zavjera mrzitelja rvata i njihove vukojebine. kad ste toliko beznacajni ( sto i jeste ) objasni mi kako i zasto je USA sagradila takvu zgradurinu ambasadu in the midlle of nowhere u Buzinu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by *madonna* sub pro 26, 2015 6:44 pm

mi smo jaaaako duzni. a ovo je minimum.
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop sub pro 26, 2015 7:51 pm

*madonna* je napisao/la:mi smo jaaaako duzni. a ovo je minimum.
Jesmo, al vraćamo.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop sub pro 26, 2015 7:56 pm

Esco je napisao/la:...
kad ste toliko beznacajni ( sto i jeste ) objasni mi kako i zasto je USA sagradila takvu zgradurinu ambasadu in the midlle of nowhere u Buzinu.
Pa oni svugde grade takve tvrđave - nakon kaj su više puta dobili po pičci.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Buffy sub pro 26, 2015 8:11 pm

Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Buffy sub pro 26, 2015 8:15 pm

Naš ministar obrane koji se voli voziti privatnim avionima protivno protokolu, kaže:

http://www.24sata.hr/politika/kotromanovic-napusta-politiku-i-odlazi-raditi-u-washington-453570
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Buffy sub pro 26, 2015 8:26 pm

*madonna* je napisao/la: blateći judima oči i pomalo, godinama, učeći narod na direktno ropstvo.

Da bi reč rekla.

Jer, na to smo navikli, najbolji smo pod gazdama, znaju oni to.
Ako se i dogodi pobuna, toliko su uspjeli podijeliti narod uz pomoć tzv. desničara, u stvari kvislinga koji dok drže ruku na srcu rasprodaju nacionalno biće za judine škude, njima super. Građanski rat bi im baš dobro došao da još bolje rade ono što planiraju, deja vu.

Reality check:

http://www.nytimes.com/2015/12/26/world/middleeast/us-foreign-arms-deals-increased-nearly-10-billion-in-2014.html?_r=0

Nitko normalan nije protiv napretka, pa i kapitalizma, subotom na Marien platzu u Munchenu ljudi samo ne kupuju, oni pune proračun, nema napretka bez protoka novca. Ali ovo je sasvim nešto drugo, pokušaj da se Eu građani obesprave u smislu rada i socijalnih prava, za račun punjena vreća novaca 1% stanovništva.

Tko troši najviše resursa na Zemlji, tko proizvodi najviše smeća na Zemlji i tko je najviše opljačkao države po cijelom svijetu, pod krinkom demokracije?

Ako moraju biti gazde, neka budu neki iz Luxembourga npr.
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Buffy sub pro 26, 2015 8:27 pm

I ovo mi nije jasno, ništa više ili ništa manje nego prije, a on zove...

http://www.24sata.hr/svijet/netanyahu-zidovi-napustite-europu-prepunu-antisemitizma-401604
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by *madonna* sub pro 26, 2015 10:14 pm

da bi rec rekla .
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Lena ned pro 27, 2015 9:50 am

ja sam isto razočarata i uvriedita....
al ko mene pita.....
ako ništa drugo možemo reć da ovi dani nikako nisu dosadni...svaki dan novo - đeeenjeeeee!!!!
a i zanima me kako će nova koalicija rješavati prve vruće krumpire...tipa sindikati i povećanje plaća itd itd....
koje reforme nam spremaju?
dakle dragi forumaši i ice spremite se na dodatne suze,znoj i pišanje krvi.....jel sve to dolazi u još jačoj formi....
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost ned pro 27, 2015 12:52 pm

KURVINI SINOVI! i za njih je vec spreman metak neboj se. morati ce biti 24h pod strazom svojih policijskih pseta. KURVINI SINOVI!


Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop ned pro 27, 2015 5:55 pm

Lena je napisao/la:ja sam isto razočarata i uvriedita....
al ko mene pita.....
ako ništa drugo možemo reć da ovi dani nikako nisu dosadni...svaki dan novo - đeeenjeeeee!!!!
...
Moj ideal je demokracia koja je dosadna.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop ned pro 27, 2015 8:18 pm

besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost ned pro 27, 2015 10:40 pm

besposlenpop je napisao/la:
Lena je napisao/la:ja sam isto razočarata i uvriedita....
al ko mene pita.....
ako ništa drugo možemo reć da ovi dani nikako nisu dosadni...svaki dan novo - đeeenjeeeee!!!!
...
Moj ideal je demokracia koja je dosadna.

cek da vam barba Esco objasni kako stoje stvari sa rvackim kurvinim sinovima ako jos niste procitali Ustav RH brze bolje ga procitajte evo vam 2 clanka:

Članak 74.

Izbori se za zastupnike u Hrvatski sabor održavaju najkasnije 60 dana nakon isteka mandata ili raspuštanja Hrvatskoga sabora.

Prvo zasjedanje Hrvatskoga sabora održava se najkasnije 20 dana nakon provedenih izbora.

Hrvatski sabor konstituira se izborom predsjednika na prvoj sjednici na kojoj je nazočna većina zastupnika.

Članak 75.

Zastupnici u Hrvatskom saboru nemaju obvezujući mandat.

Zastupnici u Hrvatskom saboru primaju stalnu novčanu naknadu i imaju druga prava određena zakonom.

----------dakle, clanak 74 je prekrsen.

ajmo dalje na clanak 75. sta to znaci da: Zastupnici u Hrvatskom saboru nemaju obvezujući mandat?

to znaci da kad su ti zastupnici izabrani "demokrackim" izborima, kad dodju na vlast vise nemaju nikakve veze sa birackim tijelom koje ih je izabralo i mogu raditi sta god ih je volja bez da su ikom odgovorni


Zastupnici u Hrvatski sabor biraju se na neposrednim izborima, tajnim glasovanjem. Mandat im traje četiri godine. Nemaju obvezujući mandat te stoga nisu opozivi.  ...(smjenjivanje koga s funkcije)

opoziv.

1. U izbornome pravu, sredstvo s pomoću kojega birači mogu oduzeti mandat svome predstavniku i prije isteka roka na koji je izabran. Opoziv je povezan s institutom imperativnoga mandata koji treba osigurati podudarnost volje birača i aktivnosti zastupnika u određenome tijelu. Ustavi nekih država imaju institut opoziva (Kuba, Panama).


a ti bi Pope dosadnu demokraciju? mozes imat i dosadnu diktaturu, tiraniju i sve tako nesto ako si na strani rezima i placa te rezim tebi dobro i dosadno.

eto.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Gost ned pro 27, 2015 11:05 pm

dakle, jel si ti Pope a i ostali svjesni kako je clanak 75 UstavaRH ustvari "trojanski konj" koji anulira demokraciju? Ustav RH je ustasko klerofasisticko udbaski pamflet hrpe govana psihopata. jebena tiranija umotana u pseudo demokraciju. tko je to napisao i izglasao? KURVINI SINOVI!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by besposlenpop uto pro 29, 2015 10:09 pm

Opozivi su svake 4 godine.  teet

No, evo nešto aktualnije:

politicka rapsodija - Page 8 16gzssz
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5173
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

politicka rapsodija - Page 8 Empty Re: politicka rapsodija

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 8 / 23. Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 15 ... 23  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.