Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

+2
besposlenpop
bazilija
6 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 12:59 pm

“ The basic tool for the manipulation of reality is the manipulation of words. If you can control the meaning of words, you can control the people who must use them."

Philip K. Dick

------

Potaknuta nekim komentarima o trgovackim centrima i nasom izmijenjenom percepcijom zabave, uzivanja i beskonacnih setnji pored izloga ili unutar svih tih silnih ducana, misli su me odvukle ka spomenutom terminu koji, po mojem skromnom sudu, nije nista drugo do nastavak jednog pseudoliberalnog inputa koji ima za cilj i najintimniju sferu privatnog zivota podvesti pod "robnu razmjenu". Nekoc se islo "na kurve". Danas imamo fak badice za to.. Nekako sam misljenja da je sam termin nastao i prosirio se u svakodnevnom govoru upravo zato da bi se ljude navelo da njegovo znacenje prihvate kao nesto posve "normalno", "prirodno", a sve s ciljem da se osobe (naglasak na osobe!) zapocnu ponasati na takav nacin... Kao sredstva jedna drugih.

Trebam li uopce spomenuti da zeljno ocekujem vase misljenje? Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 1:21 pm

najprije mi objasni sto je to fuck buddy? ja ne kuzim da li mislis na buddy ili na badice kupace.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 1:27 pm

jel to to?

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. 22330585923885159648

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 1:28 pm

escaped je napisao/la:najprije mi objasni sto je to fuck buddy? ja ne kuzim da li mislis na buddy ili na badice kupace.

U osnovi, osoba ili "prijatelj" s kojim se nalazis samo zbog sexa... Nema obaveza, nema ocekivanja, nema emocija Happy ...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 1:29 pm

escaped je napisao/la:jel to to?

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. 22330585923885159648

Kakav je ovo ples zmajeva? 0_0

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 1:37 pm

Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:najprije mi objasni sto je to fuck buddy? ja ne kuzim da li mislis na buddy ili na badice kupace.

U osnovi, osoba ili "prijatelj" s kojim se nalazis samo zbog sexa... Nema obaveza, nema ocekivanja, nema emocija Happy ...

sta sad i prostitutkama uzimaju kurac tj. kruh iz usta? pa gdje ide ovaj svijet u pizdu materinu. taj buddy bi bio netko koga cak ni ne moras placat za sex? znaci sve djaba? isto znaci da nas pretvaraju u stoku koja se pari da bi neke korporacije i oni koji imaju moc imali jos vecu moc.

kao sto je lik autor iznad opisao

But the problem is a real one, not a mere intellectual game. Because today we live in a society in which spurious realities are manufactured by the media, by governments, by big corporations, by religious groups, political groups. . . . So I ask, in my writing, What is real? Because unceasingly we are bombarded with pseudo-realities manufactured by very sophisticated people using very sophisticated electronic mechanisms. I do not distrust their motives; I distrust their power. They have a lot of it. And it is an astonishing power: that of creating whole universes, universes of the mind. I ought to know. I do the same thing. It is my job to create universes, as the basis of one novel after another. And I have to build them in such a way that they do not fall apart two days later.

But I consider that the matter of defining what is real — that is a serious topic, even a vital topic. And in there somewhere is the other topic, the definition of the authentic human. Because the bombardment of pseudo-realities begins to produce inauthentic humans very quickly, spurious humans — as fake as the data pressing at them from all sides. My two topics are really one topic; they unite at this point. Fake realities will create fake humans. Or, fake humans will generate fake realities and then sell them to other humans, turning them, eventually, into forgeries of themselves. So we wind up with fake humans inventing fake realities and then peddling them to other fake humans. It is just a very large version of Disneyland.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by bazilija sri kol 27, 2014 1:43 pm

Ligeja je napisao/la: “ The basic tool for the manipulation of reality is the manipulation of words. If you can control the meaning of words, you can control the people who must use them."

Philip K. Dick

------

Potaknuta nekim komentarima o trgovackim centrima i nasom izmijenjenom percepcijom zabave, uzivanja i beskonacnih setnji pored izloga ili unutar svih tih silnih ducana, misli su me odvukle ka spomenutom terminu koji, po mojem skromnom sudu, nije nista drugo do nastavak jednog pseudoliberalnog inputa koji ima za cilj i najintimniju sferu privatnog zivota podvesti pod "robnu razmjenu". Nekoc se islo "na kurve". Danas imamo fak badice za to.. Nekako sam misljenja da je sam termin nastao i prosirio se u svakodnevnom govoru upravo zato da bi se ljude navelo da njegovo znacenje prihvate kao nesto posve "normalno", "prirodno", a sve s ciljem da se osobe (naglasak na osobe!) zapocnu ponasati na takav nacin... Kao sredstva jedna drugih.

Trebam li uopce spomenuti da zeljno ocekujem vase misljenje? Happy
ma kako se nazivalo svodi se na isto. 
Mislim da postoje crte preko kojih jednom kad se pređe više nema povratka na staro, pod krinkom ostvarivanja sloboda gubi se sloboda.

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 3:20 pm

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. 87094449126603739418

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by bazilija sri kol 27, 2014 3:46 pm

escaped je napisao/la:Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. 87094449126603739418
djeci je još i zabavno jer nemaju pojma.

bazilija

Posts : 89
Join date : 14.08.2014

[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 4:15 pm

bazilija je napisao/la:
escaped je napisao/la:Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. 87094449126603739418
djeci je još i zabavno jer nemaju pojma.

djeca oponasaju odrasle a odrasli se ponasaju ko djeca koja pojma nemaju. ako oslusas kako se mediji obracaju odraslom auditoriju sve ce ti bit jasno. otvori bilo koji web portal i citaj kako mediji komuniciraju sa odraslima na nacin kako se inace komunicira s djecom. to na duze staze ima pogubne efekte jer nemozes odrasloj osobi govorit nesto nacinom i rjecnikom koji se upotrebljava u komunikaciji sa djecom. taj psiholoski trik je vec izlizan i uvijek pali.

ali to implicira da u medijima radi armija dobro placenih doktora psihijatrije i psihologije kojima je prva zakletva primum non nocere a koju su oni prekrsili.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 4:37 pm

za ostati normalan u ovom jebenom svijetu je nacin na koji sam ja ostao vise manje normalan a to je:

I don't think of all the misery, but of the beauty that still remains...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 4:51 pm

Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:najprije mi objasni sto je to fuck buddy? ja ne kuzim da li mislis na buddy ili na badice kupace.

U osnovi, osoba ili "prijatelj" s kojim se nalazis samo zbog sexa... Nema obaveza, nema ocekivanja, nema emocija Happy ...
to bi bil Macin doktor
Nitko ne želi stalnu vezu, a sex je potreba kao i hrana i treba se namirit.
Zato treba imat nekoliko fakera ili fakerica, kad poželiš društvo za hojsa - hojsa ili društvo za izlazak van.
To je postalo pod normalno.
Nije normalno za nenormalne kao što sam ja.
Nazovite kak hoćete,  posesivan ili ljubomorna, nebi da se nešto moje trpa u tuđe i obrnuto. 
Pa tako ne dolazi u obzir ni svinganje.
Ili - lli.
Kad nismo više skupa radi kaj hoćeš  Suspect

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 4:52 pm

escaped je napisao/la:Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. 87094449126603739418
ovo poljevanje mi je toliko antipatično da ni ne gledam ni ne otvaram linkove

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 4:56 pm

dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. 87094449126603739418
ovo poljevanje mi je toliko antipatično da ni ne gledam ni ne otvaram linkove

ocekujem da ce iduci izazov bit polijevanje fekalijama...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 5:21 pm

escaped je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
escaped je napisao/la:Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. 87094449126603739418
ovo poljevanje mi je toliko antipatično da ni ne gledam ni ne otvaram linkove

ocekujem da ce iduci izazov bit polijevanje fekalijama...
e to bi bilo interesantno  zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 6:57 pm

dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:najprije mi objasni sto je to fuck buddy? ja ne kuzim da li mislis na buddy ili na badice kupace.

U osnovi, osoba ili "prijatelj" s kojim se nalazis samo zbog sexa... Nema obaveza, nema ocekivanja, nema emocija Happy ...
to bi bil Macin doktor
Nitko ne želi stalnu vezu, a sex je potreba kao i hrana i treba se namirit.
Zato treba imat nekoliko fakera ili fakerica, kad poželiš društvo za hojsa - hojsa ili društvo za izlazak van.
To je postalo pod normalno.
Nije normalno za nenormalne kao što sam ja.
Nazovite kak hoćete,  posesivan ili ljubomorna, nebi da se nešto moje trpa u tuđe i obrnuto. 
Pa tako ne dolazi u obzir ni svinganje.
Ili - lli.
Kad nismo više skupa radi kaj hoćeš  Suspect

Boze dromsic kako ja tebe ljublju... vec danima citam tvoje komentare i danima si to mislim. Jasno i glasno bez ikakvih galanterija.
Tocno, to bi bil moj doctor.
Ja zaista nisam u fazi braka, veza, saputanja na jastuku... da li ne zelim biti povrijedjena i uopce riskirati ili mi je jednostavno dobro ovako, ne ulazim u dubinu problema.
Na moju ulogu se moze gledati kao na ulogu kurve, dapace, zasto ne. Nemam nista protiv i oni kojima je tesko pojmiti da niti ja ne ocekujem nesto vise od kombinacije s tim covjekom ma koliko on meni bio interesantan na odredjenom broju polja, neka slobodno gledaju na mene kao na kurvu.
Jako se lijepo slazemo kad se vidimo i nemam potrebe za icim dubljim s njim osim povremenih sati jahanja.

Jedino na cemu inzistiram je da smo si ekskluzivni konji... cim netko osjeti i najmanju potrebu za nekim drugim, nasa koalicija se raspada i svak jurisa na svoju stranu.

Odnos je prilicno neobavezujuci i meni savrseno prihvatljiv.

Baka i mama manje, bi htjele da se ponovno udam. Ne pada mi na pamet. Pogotovo ne ove mamine balkanske sinove koji imaju smisla jedino za kauch i daljinski a da ga ja perem, peglam i hranim. To moze kod svoje mame jedino.

Kom krivo, kom pravo.

Ovo mi je prva takva veza i u ovim godinama mi savrseno dobro odgovara.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 7:05 pm

Doista ne bih voljela da se tema pretvori u pricu o Maci i njenom jahacu... Stvar je malko slozenija od toga... U osnovi, mogla bi biti o manipulaciji ponasanja ljudi putem rijeci... FB je termin za kojeg smatram da doista spada u tu kategoriju. Ako se dosjetite drugog primjera, bit ce mi drago.. Na ostale komentare odgovorit cu s vremenom.


Zadnja promjena: Ligeja; sri kol 27, 2014 7:07 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 7:06 pm

Po prirodi sam romanticarka i volim imati glavu u oblacima, ali ovaj covjek kod mene ne budi nikakva romanticarska stanja i sranja...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 7:09 pm

Ligeja je napisao/la:Doista ne bih voljela da se tema pretvori u pricu o Maci i njenom jahacu... Stvar je malko slozenija od toga... U osnovi, mogla bi biti o manipulaciji ponasanja ljudi putem rijeci... FB je termin koji doista smatram da spada u tu kategoriju. Ako se dosjetite drugog primjera, bit ce mi drago.. Na ostale komentare odgovorit cu s vremenom.

Mislim da fuck buddy savrseno opisuje takav jedan odnos i relacije, frend za jebanje... netko s kim se mozes druziti a uz to ima i one potrebne kemije da se mozes i jebati. Divno, nikakve manipulacije ako je obostrano i ravnopravno.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 8:31 pm

mac'caa je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:
escaped je napisao/la:najprije mi objasni sto je to fuck buddy? ja ne kuzim da li mislis na buddy ili na badice kupace.

U osnovi, osoba ili "prijatelj" s kojim se nalazis samo zbog sexa... Nema obaveza, nema ocekivanja, nema emocija Happy ...
to bi bil Macin doktor
Nitko ne želi stalnu vezu, a sex je potreba kao i hrana i treba se namirit.
Zato treba imat nekoliko fakera ili fakerica, kad poželiš društvo za hojsa - hojsa ili društvo za izlazak van.
To je postalo pod normalno.
Nije normalno za nenormalne kao što sam ja.
Nazovite kak hoćete,  posesivan ili ljubomorna, nebi da se nešto moje trpa u tuđe i obrnuto. 
Pa tako ne dolazi u obzir ni svinganje.
Ili - lli.
Kad nismo više skupa radi kaj hoćeš  Suspect

Boze dromsic kako ja tebe ljublju... vec danima citam tvoje komentare i danima si to mislim. Jasno i glasno bez ikakvih galanterija.
Tocno, to bi bil moj doctor.
Ja zaista nisam u fazi braka, veza, saputanja na jastuku... da li ne zelim biti povrijedjena i uopce riskirati ili mi je jednostavno dobro ovako, ne ulazim u dubinu problema.
Na moju ulogu se moze gledati kao na ulogu kurve, dapace, zasto ne. Nemam nista protiv i oni kojima je tesko pojmiti da niti ja ne ocekujem nesto vise od kombinacije s tim covjekom ma koliko on meni bio interesantan na odredjenom broju polja, neka slobodno gledaju na mene kao na kurvu.
Jako se lijepo slazemo kad se vidimo i nemam potrebe za icim dubljim s njim osim povremenih sati jahanja.

Jedino na cemu inzistiram je da smo si ekskluzivni konji... cim netko osjeti i najmanju potrebu za nekim drugim, nasa koalicija se raspada i svak jurisa na svoju stranu.

Odnos je prilicno neobavezujuci i meni savrseno prihvatljiv.

Baka i mama manje, bi htjele da se ponovno udam. Ne pada mi na pamet. Pogotovo ne ove mamine balkanske sinove koji imaju smisla jedino za kauch i daljinski a da ga ja perem, peglam i hranim. To moze kod svoje mame jedino.

Kom krivo, kom pravo.

Ovo mi je prva takva veza i u ovim godinama mi savrseno dobro odgovara.
da kojim slučajem ostanem sama iskreno ti kažem, samo na takvu vezu bi pristala
ja te potpuno razumijem i ne smatram te kurvom i ne mislim ništa ružno o takvim odnosima
nadam se da si razumjla da meni nebi odgovarao takav odnos ako bi znala da   dotični odrađuje kod više komada.
Isto kao što je nebi trpila da znam da mi Brko ševi sa strane

Ovo me podsjeća na jednu dragu ženicu sa troje djece koju je muž ostavio zbog druge,( za koju je ona znala  to je bilo prije 20-tak godina).
Legendarna mi je bila njena izjava " konzumirali smo brak do zadnjeg dana, a onda mi je rekel da odlazi"

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 8:33 pm

Ligeja je napisao/la:Doista ne bih voljela da se tema pretvori u pricu o Maci i njenom jahacu... Stvar je malko slozenija od toga... U osnovi, mogla bi biti o manipulaciji ponasanja ljudi putem rijeci... FB je termin za kojeg smatram da doista spada u tu kategoriju. Ako se dosjetite drugog primjera, bit ce mi drago.. Na ostale komentare odgovorit cu s vremenom.
nema brige Li
Maca otvoreno piše o svojoj vezi, ja sam joj iskreno glasno napisala što mislim
Nema nikakve ljutnje

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by besposlenpop sri kol 27, 2014 8:50 pm

Ligeja je napisao/la: ...

Philip K. Dick


Trebam li uopce spomenuti da zeljno ocekujem vase misljenje? Happy
Nomen ist omen.

U to ti se kuži Maca. Sex
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 8:54 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la: ...

Philip K. Dick


Trebam li uopce spomenuti da zeljno ocekujem vase misljenje? Happy
Nomen ist omen.

U to ti se kuži Maca. Sex
pa kaj se ti kužiš samo u čevape, u Ikeju, sredstva za čiščenje i receptore.
Pope mrdni malo  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by besposlenpop sri kol 27, 2014 8:55 pm

Ligeja je napisao/la:Doista ne bih voljela da se tema pretvori u pricu o Maci i njenom jahacu... 
E jebiga sad ... trebala si zabrenzat na vrhu brega.  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Gost sri kol 27, 2014 8:56 pm

besposlenpop je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Doista ne bih voljela da se tema pretvori u pricu o Maci i njenom jahacu... 
E jebiga sad ... trebala si zabrenzat na vrhu brega.  teet
patak

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" .. Empty Re: Fuck buddy ili prijatelj(ica) s "povlasticama" ..

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.