Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koja je poanta foruma?

+4
whisperer
darla_
Buffy
Lena
8 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by whisperer ned lis 19, 2014 1:22 pm

Esco, budem se osvrnula popodne, sada sam ugledala Buffy on line, i "vrisnula" jer mi treba.

Buffy, koja metoda/ testovi mjerenja pamćenja u starijoj dobi postoji, osim Wechslerove skale? NJu sam proučila, ali trebaju mi još neke... Onaj Erickson, Pool i Walsh isto imaju neke procese ali im ne mogu naći literaturu kako to provode? Esco ako ti štogod znaš, bilo bi mi od koristi. Isprike na ovakvom uskakanju!
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Buffy ned lis 19, 2014 2:18 pm

To ćeš teško naći obzirom su u priručniku do kojeg može doći samo stručna osoba :/
Jesi li bila s tom starijom osobom kod neuropsihologa?
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by whisperer ned lis 19, 2014 2:39 pm

Ne, ne.. radi se o jednom seminaru gdje obrađujem pamćenje kod starijih. Pa sam pored W. htjela dati malo više primjeraka. Sada sam pronašla i Schab-a i njegovo mišljenje gubitku mirisa kod starijih kao znak kognitivnog slabljenja.. Vidim da još jedan daje primjerke tetsiranja s epizodičnim pamćenjem. Uglavnom, trebaju mi što više primjeraka testiranja kod odraslih.. Do literature nikako ne mogu doći, nažalost. A na netu svakakvih gluposti ima tako da to izbjegavam...

_---

I usput, evo zašto služe forumi. Happy Li sam također zaskočila na drugim tematikama...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Buffy ned lis 19, 2014 3:00 pm

whisperer je napisao/la:Sada sam pronašla i Schab-a i njegovo mišljenje gubitku mirisa kod starijih kao znak kognitivnog slabljenja..
Da, nikako nije dobar znak
whisperer je napisao/la:Vidim da još jedan daje primjerke tetsiranja s epizodičnim pamćenjem. Uglavnom, trebaju mi što više primjeraka testiranja kod odraslih.. Do literature nikako ne mogu doći, nažalost. A na netu svakakvih gluposti ima tako da to izbjegavam...
Jesi probala s ReAktivom, nazvati ih i pokušati se dogovoriti, od privatnika moguće prije dobiješ neku pomoć, nego od institucija. Oni sami nisu toliko bitni, ali vanjski suradnici jesu Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by whisperer ned lis 19, 2014 4:20 pm

Toro je napisao/la:

to pokusavam objasniti. ali nemogu tako kao ti jer sam rastrzan na sto strana i jednostavno me nije volja objasnjavati svaki detalj. i ja bih volio biti samo forumas vulgaris i ne imati obavezu dolaziti na forum ali posto jesam vlasnik imam tu obavezu. isto kao kad bih bio voditelj neke udruge imao bih obavezu se brinuti za udrugu. clanovi udruge su clanovi koji dolaze i odlaze kad odu iz misli im nestane ta udruga nisu optereceni ali onaj koji vodi udrugu itekako je opterecen jer mu je udruga ili forum itekako obaveza i teret i jedan dio svjesno ili podsvjesno mu je stalno vezan za forum udrugu bio u udruzi ili van nje. kad se ta obaveza kompenzira nekom drugom vrijednoscu koja ne mora biti novac nego jednostavno zadovoljstvo da radis nesto dobro i da to ljudi cijene stvar sljaka. onog momenta kad ti to prestane biti zadovoljstvo iz raznoraznih razloga objektivnih ili subjektivnih onda je problem. onda to pocinje biti kocnica i teret koji vise nemozes nositi. zato trazim da netko od vas preuzme forum jer ja to vise ne mogu i ne zelim jer imam milijun drugih obaveza. sad ce netko rec a zakacio si se s Darlom i dobio po nosu placipicko. ne, nije to razlog, ta epizoda je samo ubrzala moju odluku koju  bih ja bio vama tako i tako prezentirao u vrlo bliskoj buducnosti. tako ako netko zeli preuzet forum ja mu ga/joj dajem odmah. ako ne bude zainteresiranih forum cu nazalost morati ugasiti.


Esco, ja ću preuzeti forum u vlasništvo. Budući da imam posla, obavimo to u sljedeći ponedjeljak, 27-10. Imam slobodan dan pa se možemo ovdje naći.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by whisperer ned lis 19, 2014 4:23 pm

Buffy je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sada sam pronašla i Schab-a i njegovo mišljenje gubitku mirisa kod starijih kao znak kognitivnog slabljenja..
Da, nikako nije dobar znak
whisperer je napisao/la:Vidim da još jedan daje primjerke tetsiranja s epizodičnim pamćenjem. Uglavnom, trebaju mi što više primjeraka testiranja kod odraslih.. Do literature nikako ne mogu doći, nažalost. A na netu svakakvih gluposti ima tako da to izbjegavam...
Jesi probala s ReAktivom, nazvati ih i pokušati se dogovoriti, od privatnika moguće prije dobiješ neku pomoć, nego od institucija. Oni sami nisu toliko bitni, ali vanjski suradnici jesu Happy

Ne, uspjela sam doći do nekih radova koje sam na brzinu prelistala i malo proučila ove segmente koji mi trebaju. Mislim da sam dovoljno obuhvatila, ipak neću pretjerivati. Tnx! Wink
Trebat ću te za nešto drugo pa ću te uhvatiti na fb-u da ne remetim ovdje svojim zvizdarijama. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Gost ned lis 19, 2014 4:37 pm

Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
Toro je napisao/la:
dromsin je napisao/la:
1. sereš ti ko foka bole tebe fermentirana jaja kaj ja ne odobravam  Laugh
2. mi smo to malo mjesto na serveru a ti nas svako malo jebeš ugasit ću , ugasit ću
3 zubo
4. nemreš   Love svati već jednom. Amen

ma nemozete mi to raditi. shvati to ozbiljno. ovakvim infantilnim komentarima natjerat ce te me da ugasim forum. ja o tome pricam. pricam o tome kako me vi zaista ne shvacate ozbiljno mislite li zaista da ja nemam drugog posla u zivotu nego bdjeti nad forumom svaki jebeni dan? mene takvi komentari momentalno razbijesne i izbace iz takta jer ne samo da ih dozivljavam kao uvredu nego jos gore, totalno pomanjkanje respekta. ono u stilu: ma pusti budalu neka sere i tako cemo ga mi obrlatit pa ce opet bit sve po starom ustvari necemo ga ni pitat ima da bude kako mi kazemo i slus. vi ste moju dobrotu protumacili kao slabost i onda ako ne uzvratim na ponizavanje jer sam dobar vi to shvatite kao dokaz da sam tupasta naivna dobricina koga je beskrajno lako manipulirati. nece to tako ici.
odi vrit ne da mi se više
ma tebe bi razbjesnilo da sam  prdnula
aj budi dobar i malo šuti

dromsin je napisao/la:3. Baš me jebeš sa tim registriranjem jel. Moja stvar hoću ili neću kaj te briga.

gle sta ti radis. kad se tebe pika odmah grubo das do znanja gdje su granice i nema dalje, ali kad ti druge pikas onda nema granica cak i onda kad taj drugi jasno postavi granicu ti tu granicu ignoriras i bezobrazno ju preskocis. nije to samo tvoj problem to je problem mnogih hrvata i hrvatica
joj kak se meni neda stalno jedno te isto. 
3.

ako ti treba vodja onda znas na koju adresu se trebas ponovo registrirat.

 drugo vodje i animatori su za tupaste retardiranje ljude  koji ili ne zele razmisljati vlastitom glavu 



znači ja sam tupasta i retardirana  koja ne zna razmišljati vlastitom glavom ,jer trebam vođu , a vođa je na kultnixu pa nek se tam vratim.


Moj život ne ćini samo druženje na forumu,nije mi životno važno i u svakom trenutku taj dio života mogu zatvoriti. Tako i u RL mogu prekinuti druženje sa osobama ili osobom koja mi ne odgovara.
To što ti meni spočitavaš odlazak sa Kultniksa želeći me pri tome suptilno omalovažiti , posramiti  ili što li već , govori da se nisi potrudio upoznat me malo dublje iz onog što i kako pišem.
Ja nemam kompleksa a niti srama, posvađana nisam otišla sa kultniksa ( pa čak ni sa glistom, tek nakon mog odlaska su pale grube i uvredljive  rječi sa njene strane, al za to ne marim jer nije bitno), pa stoga mogu se vratiti ako me je volja, ne trebam nikog da me upućuje što ću i kako ću.




Sad o toj tvojoj granici
većina forumaša zna sama otvoriti forum - to nam je Sara pokazala i dokazala, ja bi se snašla, jer ga ne znam sama napraviti,al znam ko zna i tko bi to za mene uradio da želim .
Koja bi bila svrha i učinkovitost tih foruma opće je blesavo pretpostaviti
Zašto si ti imao potrebu drugi put raditi forum to samo ti znaš. Imaš brojeve nekih forumaša koji bi možda bili voljni voditi ili biti vlasnici tog foruma pa si to ljepo mogel dogovoriti preko moba i sve pet, nebi se sada natezali.
Baban je otvoril novi forum baš zbog tih tvojih neprestanih pretnji.
Jel to tebi duševna hrana,to neprestano natezanje , 
Radi brate mili što te volja,


Čitam na Kultnixu Glistinu tiradu o razlogu njenog odlaska, spominjem to zato jer ste oboje na istom levelu
samo svaki na svoj način. Ona istu stvar ponavlja već godinama i upravo to je razlog mog odlaska .


Ja fakat više ne znam kojim rječima i kako objasniti , Darla kvisko, Esko makni više to ja,ja, ja, meni, meni meni, to je i Glistin problem.
Mi  jesmo i bit ćemo takvi kakvi smo sa vama i bez vas. Ovdje ili negdje drugdje koga briga


Zadnja promjena: dromsin; ned lis 19, 2014 5:08 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Gost ned lis 19, 2014 4:43 pm

whisperer je napisao/la:Ne, ne.. radi se o jednom seminaru gdje obrađujem pamćenje kod starijih. Pa sam pored W. htjela dati malo više primjeraka. Sada sam pronašla i Schab-a i njegovo mišljenje gubitku mirisa kod starijih kao znak kognitivnog slabljenja.. Vidim da još jedan daje primjerke tetsiranja s epizodičnim pamćenjem. Uglavnom, trebaju mi što više primjeraka testiranja kod odraslih.. Do literature nikako ne mogu doći, nažalost. A na netu svakakvih gluposti ima tako da to izbjegavam...

_---

I usput, evo zašto služe forumi. Happy Li sam također zaskočila na drugim tematikama...
nedavno mi je iskoćio članak na fejsu baš o tom istraživanju
Ljudi koji su izgubili osjet mirisa u prosjeku su umrli unutar 5 godina po gubitku istog

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by darla_ ned lis 19, 2014 5:12 pm

Nema potrebe, ja barem mislim, da se vise oko ovoga raspravljamo, mi smo rekli svoje, Esco je rekao svoje... Whisp se ponudila koliko vidim na prethodnoj strani da ce preuzeti forum. Prema tome sve rijeseno Happy
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Gost ned lis 19, 2014 5:37 pm

whisperer je napisao/la:
Toro je napisao/la:

to pokusavam objasniti. ali nemogu tako kao ti jer sam rastrzan na sto strana i jednostavno me nije volja objasnjavati svaki detalj. i ja bih volio biti samo forumas vulgaris i ne imati obavezu dolaziti na forum ali posto jesam vlasnik imam tu obavezu. isto kao kad bih bio voditelj neke udruge imao bih obavezu se brinuti za udrugu. clanovi udruge su clanovi koji dolaze i odlaze kad odu iz misli im nestane ta udruga nisu optereceni ali onaj koji vodi udrugu itekako je opterecen jer mu je udruga ili forum itekako obaveza i teret i jedan dio svjesno ili podsvjesno mu je stalno vezan za forum udrugu bio u udruzi ili van nje. kad se ta obaveza kompenzira nekom drugom vrijednoscu koja ne mora biti novac nego jednostavno zadovoljstvo da radis nesto dobro i da to ljudi cijene stvar sljaka. onog momenta kad ti to prestane biti zadovoljstvo iz raznoraznih razloga objektivnih ili subjektivnih onda je problem. onda to pocinje biti kocnica i teret koji vise nemozes nositi. zato trazim da netko od vas preuzme forum jer ja to vise ne mogu i ne zelim jer imam milijun drugih obaveza. sad ce netko rec a zakacio si se s Darlom i dobio po nosu placipicko. ne, nije to razlog, ta epizoda je samo ubrzala moju odluku koju  bih ja bio vama tako i tako prezentirao u vrlo bliskoj buducnosti. tako ako netko zeli preuzet forum ja mu ga/joj dajem odmah. ako ne bude zainteresiranih forum cu nazalost morati ugasiti.


Esco, ja ću preuzeti forum u vlasništvo. Budući da imam posla, obavimo to u sljedeći ponedjeljak, 27-10. Imam slobodan dan pa se možemo ovdje naći.
promako mi je najvažniji post 
Aleluja  cheers

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Gost uto lis 21, 2014 11:44 am

whisperer je napisao/la:


Esco, ja ću preuzeti forum u vlasništvo. Budući da imam posla, obavimo to u sljedeći ponedjeljak, 27-10. Imam slobodan dan pa se možemo ovdje naći.

dogovoreno. rijeseno. parafirano. jos cu ti ovih dana na p.p. napisati kratke upute pa krecemo u primopredaju vlasti. cheers

evo moram napisat javno da forumasi ne pocnu mastat da nesto kemijam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by besposlenpop uto lis 21, 2014 4:36 pm

Pancho je napisao/la:Nema potrebe, ja barem mislim, da se vise oko ovoga raspravljamo, mi smo rekli svoje, Esco je rekao svoje... Whisp se ponudila koliko vidim na prethodnoj strani da ce preuzeti forum. Prema tome sve rijeseno Happy
Što? Kaj? Ča?  Shocked
I meni je to promaknulo.
Glavno da opet imamo guzdu! Grin
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by darla_ uto lis 21, 2014 5:05 pm

besposlenpop je napisao/la:

Što? Kaj? Ča?  Shocked
I meni je to promaknulo.
Glavno da opet imamo guzdu! Grin

Jock, sad cemo imati guzdaricu!  Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by besposlenpop uto lis 21, 2014 5:58 pm

Pancho je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Što? Kaj? Ča?  Shocked
I meni je to promaknulo.
Glavno da opet imamo guzdu! Grin

Jock, sad cemo imati guzdaricu!  Grin
Koja je poanta foruma? - Page 2 Stare-zidne-krpe-rucni-rad-8-razlicitih-slika-14931992
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Gost uto lis 21, 2014 8:34 pm

besposlenpop je napisao/la:
Pancho je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Što? Kaj? Ča?  Shocked
I meni je to promaknulo.
Glavno da opet imamo guzdu! Grin

Jock, sad cemo imati guzdaricu!  Grin
Koja je poanta foruma? - Page 2 Stare-zidne-krpe-rucni-rad-8-razlicitih-slika-14931992
ovo je baš prigodno  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by mala Cat čet lis 23, 2014 1:21 pm

Tek iz 7-8 puta sam se setila passworda...Moracu cesce dolaziti.

Ovi maleni forumi nemaju neku drugu svrhu osim da na njima razgovaraju ljudi koji se virtualno poznaju malo duze. Bez obzira na temu. Spontano i bez neke stege. Happy
Tesko da ce se neko zaista novi pojaviti.

O tome da li forumi propadaju i zasto nema novih forumasa se na starim kultnima na netheru raspravljalo i pre nego sto sam se ja na istima pojavila. Tako da je ta tema, uz onu o izboru moderatora, neki standard... Happy

Manje se pise, jer se vec puno, i previse, pisalo. Ne znaci da ljudi nemaju interesovanja, samo ih sada manje dele sa drugima. Sto ih zanima vrlo lako se pronadje na netu, u literaturi i sl. Bar ja tako u poslenje vreme funkcioniram. Happy
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by mala Cat čet lis 23, 2014 1:25 pm

Toro je napisao/la:
whisperer je napisao/la:


Esco, ja ću preuzeti forum u vlasništvo. Budući da imam posla, obavimo to u sljedeći ponedjeljak, 27-10. Imam slobodan dan pa se možemo ovdje naći.

dogovoreno. rijeseno. parafirano. jos cu ti ovih dana na p.p. napisati kratke upute pa krecemo u primopredaju vlasti.  cheers

evo moram napisat javno da forumasi ne pocnu mastat da nesto kemijam.


Je, je, uzmite mu forum, pa ga posle banirajte do 2045. i zabranite mu da pise.... Silly Grin

Jaoj, siroti Esco, pa zasto kukas zbog foruma kao da svaki dan na njemu ores, pa si se premorio? Ja bih ti namerno ostavila forum da rmbachis od nemila do nedraga i da te jos tlacimo, onako zenski. Silly Te namesti nam ovo, te ne valja, obrisi, promeni, vrati zelenu, skini narandzastu, stavi nam vise boja i slicne stvari koje samo zenama padaju na pamet. Grin
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by besposlenpop čet lis 23, 2014 2:47 pm

mala Cat je napisao/la:Tek iz 7-8 puta sam se setila passworda...Moracu cesce dolaziti.

... Happy
Pošalji ga svima, pa kad zaboraviš, samo se javiš onom ko je onlajn. Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by mala Cat čet lis 23, 2014 2:51 pm

besposlenpop je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:Tek iz 7-8 puta sam se setila passworda...Moracu cesce dolaziti.

... Happy
Pošalji ga svima, pa kad zaboraviš, samo se javiš onom ko je onlajn. Cool


A da znas da sam stvarno razmisljala da ga dam Darlici. Grin
mala Cat
mala Cat

Posts : 78
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by darla_ čet lis 23, 2014 2:59 pm

mala Cat je napisao/la:



A da znas da sam stvarno razmisljala da ga dam Darlici. Grin

Moze onda ces i cesce pisati  Laugh
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by besposlenpop čet lis 23, 2014 3:00 pm

Pancho je napisao/la:
mala Cat je napisao/la:



A da znas da sam stvarno razmisljala da ga dam Darlici. Grin

Moze onda ces i cesce pisati  Laugh
Tja  teet ... predobro se poznamo.
Možda da probaš s Temperom?  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by darla_ čet lis 23, 2014 3:05 pm

besposlenpop je napisao/la:

Tja  teet ... predobro se poznamo.
Možda da probaš s Temperom?  Cool

Pa da samu sebe moram banirati?  Laugh

Ma tetka je ko RTL reprize, dosadno za popizditi Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Gost čet lis 23, 2014 4:04 pm

Pancho je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:

Tja  teet ... predobro se poznamo.
Možda da probaš s Temperom?  Cool

Pa da samu sebe moram banirati?  Laugh

Ma tetka je ko RTL reprize, dosadno za popizditi Grin
grozno i nimalo duhovito

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Gost pet lis 24, 2014 2:26 pm

mala Cat je napisao/la:
Toro je napisao/la:
whisperer je napisao/la:


Esco, ja ću preuzeti forum u vlasništvo. Budući da imam posla, obavimo to u sljedeći ponedjeljak, 27-10. Imam slobodan dan pa se možemo ovdje naći.

dogovoreno. rijeseno. parafirano. jos cu ti ovih dana na p.p. napisati kratke upute pa krecemo u primopredaju vlasti.  cheers

evo moram napisat javno da forumasi ne pocnu mastat da nesto kemijam.


Je, je, uzmite mu forum, pa ga posle banirajte do 2045. i zabranite mu da pise.... Silly  Grin

Jaoj, siroti Esco, pa zasto kukas zbog foruma kao da svaki dan na njemu ores, pa si se premorio? Ja bih ti namerno ostavila forum da rmbachis od nemila do nedraga i da te jos tlacimo, onako zenski. Silly  Te namesti nam ovo, te ne valja, obrisi, promeni, vrati zelenu, skini narandzastu, stavi nam vise boja i slicne stvari koje samo zenama padaju na pamet. Grin

zene su zlo. veruj mi. nije ni cudo da muskarci prije riknu od zena kad ih one tlace na sve moguce bizarne nacine koji su na rubu zakona.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Lena sub lis 25, 2014 7:33 am

prije riknete jer smo mi izdržljivije....i upornije  flower
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Koja je poanta foruma? - Page 2 Empty Re: Koja je poanta foruma?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.