Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banneri / headeri / naslovnica

+3
Lena
Buffy
besposlenpop
7 posters

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pet stu 04, 2016 8:24 pm

Ha? Grin

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub stu 05, 2016 11:49 pm

Vratim jos malo Lastinu fotku :-) ..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by *madonna* ned stu 06, 2016 9:15 pm

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 2lvb8r5
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by *madonna* ned stu 06, 2016 9:18 pm

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 14y7dzn


confused
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by *madonna* ned stu 06, 2016 9:20 pm

pa ... ovdje kada se uploada slika, po difoltu je tinypic. može li se staviti opcija zaslike.com kao difoltna ili moramo to sami izvoditi?   Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost ned stu 06, 2016 10:12 pm

*madonna* je napisao/la:Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 14y7dzn


confused

Ova mi je slatkoca! :-D Pokusala je staviti na naslovnicu, ali ogromna je. Kad se domognem kompa, smanjim i postavim. :-) Nemam pojma zaslike.com. Mozda je tinypic opcija samog forumotiona.. U tom slucaju, ne mozemo mijenjati. Ali neznalica sam kad su takve stvari "tehnicke prirode" u pitanju. Kic?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost ned stu 06, 2016 10:22 pm

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Vg5zwp

I ova Whispina je ogromna. :-( A nista, ne mogu preko moba nikakve fine "mjere" podesavati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by *madonna* pon stu 07, 2016 12:08 am

Ymbryne je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 14y7dzn


confused

Ova mi je slatkoca! :-D Pokusala je staviti na naslovnicu, ali ogromna je. Kad se domognem kompa, smanjim i postavim. :-) Nemam pojma zaslike.com. Mozda je tinypic opcija samog forumotiona.. U tom slucaju, ne mozemo mijenjati. Ali neznalica sam kad su takve stvari "tehnicke prirode" u pitanju. Kic?



slika treba biti vodoravna- ovaj solo oblačić vodoravno leži na dnu slike Happy  slika se izvrnula u prijelazu Grin ... 



zar mi nisi ti savjetovala zaslike.com kada su sve moje slike nestale pa si me pitala čime sam uploadala a ja sam ti odgovorila sa tiny.pic .... 


ma nema veze.
idem spat .... 


užasna sam jučer i danas. 
i grlo me nešto boli.

inače jako volim i kišu i tmurno i nevremena ali jučer i danas me ova južina toliko opandrčila da se ne družim sa nikim i ne radim skoro ništa, ne mogu ... Sad

noćka ...  Love Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pon stu 07, 2016 6:45 pm

Pa baš mi se takva i sviđa. Neobična kompozicija. Happy Drago mi je da ti "ga" je okrenulo. Grin

Da, ali www.zaslike.com moraš pronaći, odnosno, unijeti adresu, a ovdje ga nema ponuđenog, ali to si ionako shvatila.

Ma vrijeme je bilo prekomjerno ovaj vikend. I ja sam se povukla u sebe i samo slušala kišu i vjetar. U nedjelju sam ipak izašla jer sam se navikla kretati pa napravih đir. Treba malo udahnuti zrak i biti u dodiru s ne-ljudskim bićima. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pet stu 11, 2016 11:07 am

Whisp, mozes ovu staviti kao naslovnicu? Prilagodi velicinu jer ne mogu nista preko moba, a i stalno me izbacuje..

https://2img.net/h/oi66.tinypic.com/9plwjp.jpg

Ili neku drugu koja ti se svidi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop pet stu 11, 2016 4:39 pm

Ymbryne je napisao/la:Whisp, mozes ovu staviti kao naslovnicu? Prilagodi velicinu jer ne mogu nista preko moba, a i stalno me izbacuje..

https://2img.net/h/oi66.tinypic.com/9plwjp.jpg

Ili neku drugu koja ti se svidi.
Kaj ne bi Maju Šuput?  teet
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pet stu 11, 2016 6:12 pm

Ako je ti postaviš kao vlastiti avatar, onda ću razmisliti za banner. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop pet stu 11, 2016 7:35 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:Ako je ti postaviš kao vlastiti avatar, onda ću razmisliti za banner. Happy
Pa to je tak neoriginalno.  Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub stu 12, 2016 8:41 pm

Kako si ti ovih dana? Happy Jesi li usamljen? Počeli kititi središte grada?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pet stu 25, 2016 6:09 pm

Može malo? Happy

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 6j12gJz

P.S. ako izaziva glavobolju, recite. Skidam.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop pet stu 25, 2016 7:23 pm

Tomica je napisao/la:Kako si ti ovih dana? Happy Jesi li usamljen? Počeli kititi središte grada?
Uh, tek sam sad skužil ... uglavnom sam pospano. Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 B010 Volil bi da sam više usamljen (na poslu), više bi napravil ...
Za grad pojma ne znam, zadnji put sam bil u centru prije mesec dana (i to u autu u Palmotićevoj).
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub stu 26, 2016 1:23 am

Planiras malo izvan Zg-a za blagdane? :-) Nama okitise, potrosili 90tisuca vise nego lani (umjesto da su donirali Puckoj i Socijalnoj samoposluzi, kako me to ljuti). Prosinac mi je najdrazi mjesec u godini no primjecujem da sam nevesela. Previse rastrosnosti, a toliko ljudi na rubu egzistencije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop sub stu 26, 2016 3:36 pm

Tomica je napisao/la:Planiras malo izvan Zg-a za blagdane? :-) Nama okitise, potrosili 90tisuca vise nego lani (umjesto da su donirali Puckoj i Socijalnoj samoposluzi, kako me to ljuti). Prosinac mi je najdrazi mjesec u godini no primjecujem da sam nevesela. Previse rastrosnosti, a toliko ljudi na rubu egzistencije.
Meni je najbolji odmor doma.  Cool
Veliju na Dnevniku da očekuju promet za kraj ove godine 12 milijardi. Artikli? Igračke, mobiteli, pokloni, purice, odojki ... jebate, tolki promet, a sve ode u bedastoće i masnoće. Silly
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop pon tra 30, 2018 4:08 pm

Konačno je onaj rokokoko dvoboj maknut, došla poljoprivredna emisia ... al kaj je puno je preveć!  tongue Ovo je i za Van Gogha prešarovito.  geek
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Buffy pon tra 30, 2018 7:31 pm

Boje su u nama Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by whisperer pon tra 30, 2018 11:24 pm

besposlenpop je napisao/la:Konačno je onaj rokokoko dvoboj maknut, došla poljoprivredna emisia ... al kaj je puno je preveć!  tongue Ovo je i za Van Gogha prešarovito.  geek

Pope, partybrejkeru. Happy

____

Buffy :*
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop sri svi 02, 2018 9:54 am

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Konačno je onaj rokokoko dvoboj maknut, došla poljoprivredna emisia ... al kaj je puno je preveć!  tongue Ovo je i za Van Gogha prešarovito.  geek

Pope, partybrejkeru. Happy

____

Buffy :*
Ma OK je tapiserija, al okviri texta su grozni: drek-žuta & žabokrečina-zelena!  No
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Buffy sri svi 02, 2018 6:45 pm

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Konačno je onaj rokokoko dvoboj maknut, došla poljoprivredna emisia ... al kaj je puno je preveć!  tongue Ovo je i za Van Gogha prešarovito.  geek

Pope, partybrejkeru. Happy

____

Buffy :*

Love
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Buffy sri svi 02, 2018 6:45 pm

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Konačno je onaj rokokoko dvoboj maknut, došla poljoprivredna emisia ... al kaj je puno je preveć!  tongue Ovo je i za Van Gogha prešarovito.  geek

Pope, partybrejkeru. Happy

____

Buffy :*
Ma OK je tapiserija, al okviri texta su grozni: drek-žuta & žabokrečina-zelena!  No

Meni narandžasto, ne žuto Happy
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop čet svi 03, 2018 4:41 pm

Jeee! Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 E035
Vratila je stari dizajn!
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 5 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.