Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banneri / headeri / naslovnica

+3
Lena
Buffy
besposlenpop
7 posters

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Buffy pon lis 19, 2015 8:35 pm

Povratak u budućnost? Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by darla_ sub lis 31, 2015 2:35 pm

Super je uredjen forum, sad jos samo veceras svi na metle  Cool
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop sub lis 31, 2015 6:04 pm

darla_ je napisao/la:Super je uredjen forum, sad jos samo veceras svi na metle  Cool
Kad te vidim, samo na kefir mislim ... Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 D030
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost ned stu 01, 2015 10:24 am

darla_ je napisao/la:Super je uredjen forum, sad jos samo veceras svi na metle  Cool

Eeee, 'bi ga! Ni vjestica ne mogu bit'. San me prevario. Grin A pripremila nam one metle iz Harryja Pottera.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by whisperer pet pro 04, 2015 12:49 am

Dragi forumski kolege, obaviještavam vas da će se ovih dana kititi forum. Ukoliko padne server, ne brinite, moje ruke će da riješe problem, ako ne za par sati, za par tjedana. Bože moj...
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Buffy pet pro 04, 2015 12:32 pm

U redu Grin
Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop pet pro 04, 2015 10:11 pm

whisperer je napisao/la:Dragi forumski kolege, obaviještavam vas da će se ovih dana kititi forum. Ukoliko padne server, ne brinite, moje ruke će da riješe problem, ako ne za par sati, za par tjedana. Bože moj...
Objesi onog Božu Petrova na vrh bora.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by *madonna* pon pro 07, 2015 1:47 am

whisperer je napisao/la:Dragi forumski kolege, obaviještavam vas da će se ovih dana kititi forum. Ukoliko padne server, ne brinite, moje ruke će da riješe problem, ako ne za par sati, za par tjedana. Bože moj...


kad ćeš početi sa radom? Happy  jedva čekam ...
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost ned pro 13, 2015 10:47 pm

Dok se ne krene s kićenjem, malo ću si dati oduška... Pretpremijera je za nekoliko dana. Happy


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pet pro 18, 2015 3:24 pm

Alo, alo!!!! Di je zapelo sa tim kicenjem?!!?!?!?!? Cak se i susjedstvo okitilo, a naseg tate skoro nikad nema....

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pet pro 18, 2015 3:44 pm

mac'caa je napisao/la:Alo, alo!!!! Di je zapelo sa tim kicenjem?!!?!?!?!? Cak se i susjedstvo okitilo, a naseg tate skoro nikad nema....

a jeste ga okitili totalni dreck upizdumaterinu...croati i dizajn? nespojivo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pet pro 18, 2015 6:19 pm

aukurac sad ce me Matza jebat izbrisao sam svoj i njen post a samo sam htio editirat moj post ali nekako su nam se postovi spojili i sad eto. isprika. ajd Matzo upregni vijuge i sjeti se sto si napisala kad se kod vas ulogiras onda se desavaju cudesa...

ali copi/sejvao sam moj dio posta pa evo

to je ko samanj u Žminju ili kad me po gradu šiptari vuku za rukav i na njemačkom bitte i te šprehe nude sljadoljed sa ljimunjad a ja njima danke danke ajdupizdumaterinu...pa se cude ko pura dreku kako njemac psuje po hrvacki...

nas ce forum biti ljepsi od vasega Cool

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by besposlenpop pet pro 18, 2015 8:00 pm

mac'caa je napisao/la:Alo, alo!!!! Di je zapelo sa tim kicenjem?!!?!?!?!? Cak se i susjedstvo okitilo, a naseg tate skoro nikad nema....
Pratimo thriller s tobom i Deranom. Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 E045
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost pet pro 18, 2015 8:40 pm

evo Matzi wallpaper za lap-top

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 BW1db40

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub pro 19, 2015 4:35 am

Esco je napisao/la:aukurac sad ce me Matza jebat izbrisao sam svoj i njen post a samo sam htio editirat moj post ali nekako su nam se postovi spojili i sad eto. isprika. ajd Matzo upregni vijuge i sjeti se sto si napisala kad se kod vas ulogiras onda se desavaju cudesa...

ali copi/sejvao sam moj dio posta pa evo

to je ko samanj u Žminju ili kad me po gradu šiptari vuku za rukav i na njemačkom bitte i te šprehe nude sljadoljed sa ljimunjad a ja njima danke danke ajdupizdumaterinu...pa se cude ko pura dreku kako njemac psuje po hrvacki...

nas ce forum biti ljepsi od vasega Cool
Tehnika narodu!!!!  Silly smotan li si...

naravno da se siecam sta sam otitkala kad ja ne izmisljavam i ne lagim nego pisem istinu, istinu i samo istinu, hihi
rekla sam da ni meni bozic nije bozic bez crvene i kitscha i da naoko susjedski forun mozda djeluje pusto ali da se cudesa desavaju kad se ulogiras - padaju s neba pijani djedice mrazovi, rudolf te vuce za rukav do prvog neprocitanog posta, zvijezdice trepere a sex pistolsi pjevaju u duetu s marajom keri - ol aj vont for krisms... loodìlo zubo


Zadnja promjena: mac'caa; sub pro 19, 2015 6:09 am; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub pro 19, 2015 4:46 am

besposlenpop je napisao/la:
mac'caa je napisao/la:Alo, alo!!!! Di je zapelo sa tim kicenjem?!!?!?!?!? Cak se i susjedstvo okitilo, a naseg tate skoro nikad nema....
Pratimo thriller s tobom i Deranom. Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 E045
Nastavak ove sofisticirane soap opere slijedi za minimalno pet let

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub pro 19, 2015 4:50 am

Esco je napisao/la:evo Matzi wallpaper za lap-top

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 BW1db40

Slatke mitze Love

liepo si okitijo... pa ko je sve admin kod vas... li, saptacica i ti?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Lena sub pro 19, 2015 11:31 am

liepa naslovnica....simpl and c-xmassy  Happy
Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sub pro 19, 2015 8:26 pm

Đagodiceee! Happy Vec je sve puno ljepse s njima i bannerom. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by darla_ pon pro 21, 2015 12:27 pm

Bas je fora forum i svi ukrasi, veselo skroz Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost uto pro 22, 2015 9:05 am

Da, prekrasno je. :-) Dobili smo originalni banner (Esco napravio), ukrase koji se mogu i iskljuciti (on/off gumbici), ako nekome smeta, a mislim da je u pripremi i player s bozicnim pjesmama pa, kad udjete, bit ce ne tako tiho. :-) Jasno, i on ce se moci iskljuciti.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost uto pro 22, 2015 5:44 pm

eto zacavlah razglas na vrh stranice jos ima nekih tehnickih poteskoca posto ferceraju reklame na pocetku a poslije pocne svirat bend. ima desno zadnja ikona klikne se i otvori se "playlist" tu se izabere muzika. nisam stigao nakrcat đuboks tek dve stvari za sada...mozda za Popa stavim i Katolicki radio pa nek izabere sta mu pase...

odoh na GMO pivo...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost uto pro 22, 2015 6:09 pm

Esco. :-( Ne znam kako je preko velikog ekrana, ali meni zbog ovog go*anca s lijeve strane svi se vasi avatari prelijevaju preko teksta pa moram nagadjati sto pisete. Moze li bez toga? Player se ne vidi putem andija. :-P

Hajd' uzivaj u toj kukuruznoj krupici. :-D

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost uto pro 22, 2015 6:40 pm

Ligeja je napisao/la:Esco. :-( Ne znam kako je preko velikog ekrana, ali meni zbog ovog go*anca s lijeve strane svi se vasi avatari prelijevaju preko teksta pa moram nagadjati sto pisete. Moze li bez toga? Player se ne vidi putem andija. :-P

Hajd' uzivaj u toj kukuruznoj krupici. :-D

preko velikog ekrana je ok ali na malim displejima androida ne stane sve pa se preklapaju ikone i tekst. demolirao i demontirao sam razglas sad bi trebalo bit sve ok.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Gost sri pro 23, 2015 1:28 pm

Esco je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:Esco. :-( Ne znam kako je preko velikog ekrana, ali meni zbog ovog go*anca s lijeve strane svi se vasi avatari prelijevaju preko teksta pa moram nagadjati sto pisete. Moze li bez toga? Player se ne vidi putem andija. :-P

Hajd' uzivaj u toj kukuruznoj krupici. :-D

preko velikog ekrana je ok ali na malim displejima androida ne stane sve pa se preklapaju ikone i tekst. demolirao i demontirao sam razglas sad bi trebalo bit sve ok.

A mora li taj razglas biti pri vrhu? Desava li se isto ako ga postavimo pri dnu? Pa postavi ga barem jedan dan da nam malo svirucka, molim te. Nema veze ako samo meni preko andija radi probleme. :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Banneri / headeri / naslovnica - Page 3 Empty Re: Banneri / headeri / naslovnica

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 6. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.