Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ Topic od snova

+4
Buffy
besposlenpop
whisperer
saritica
8 posters

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by whisperer pon oľu 21, 2016 11:41 am

*madonna* je napisao/la:
 ...sta je tu lose?

Pa meni djeluje zgodno. Happy

Kod mene su obično moji bližnji zgroženi jer su navikli da im baš ne idem niz ruku po nekim stvarima, ali na kraju kada se sve zbroji i oduzme, ja sam najnormalnija u toj familiji. Happy
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by whisperer pon oľu 21, 2016 2:49 pm

Dok kradem malo vrijeme mira, vratim se pomalo kristalima. Odmah u startu, horoskop ne bih povezivala s kristalima, nije čak potrebno niti objašnjavati. Knjiga preporučljiva za početnike, ovu imam:
http://www.amazon.com/The-New-Crystal-Bible-Crystals/dp/1847325971

Još jedna, ali u pdf formatu, pročita se u jednom danu. Crystals and Sacred Sites:
http://www.judyhall.co.uk/wp-content/uploads/2014/01/Crystals-and-Sacred-Sites-Light-becoming.pdf


Kako sam malo surfala, naišla sam na onu fotku koja me je podsjetila na kamenčiće koje spomenuh prije, iz Brasila.


~ Topic od snova - Page 3 4l5buu
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by whisperer pon oľu 21, 2016 3:00 pm

Kada malo vraćam film, zaista sa prstenjem nemam sreće jer ih često moram skidati pa se zametnu. Ali za ovim je neki sretnik najvjerojatnije skakutao od sreće. Bio je bijeli oniks u bijelom zlatu. Dugo sam ga čak imala, dvije godine. Evo, kod njega su mi promjene bile najupečatljivije, a da nisu bile pod utjecajem sunca ili drugih svjetlosti. On se iz bijele često pretvarao u plavu.  Plain
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by whisperer pon oľu 21, 2016 3:37 pm

: )) Otvorim jedan on line dućan u Amsterdamu i otvori se paket ponude za kupnju:

1. kristali
2. marihuana i hašiš
3. medicinska trava 

Grin

Evo i jedne radionice s kristalima:

The program includes:
    • meditation with crystals,
    • methods of selecting crystals,
    • ways to purify crystals,
    • qualities of 10 basic crystals,
    • the relationship between crystals and chakras
    • using a pendulum with crystals,
    • techniques of crystal healing,
    • crystal water.
whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by besposlenpop pon oľu 21, 2016 4:39 pm

Ja tam tračam Čerge da su se raspisali o kamenju i hiromantiji, a ispada da je to svugde.  tongue
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost pon oľu 21, 2016 5:58 pm

whisperer je napisao/la:Dok kradem malo vrijeme mira, vratim se pomalo kristalima. Odmah u startu, horoskop ne bih povezivala s kristalima, nije čak potrebno niti objašnjavati. Knjiga preporučljiva za početnike, ovu imam:
http://www.amazon.com/The-New-Crystal-Bible-Crystals/dp/1847325971

Još jedna, ali u pdf formatu, pročita se u jednom danu. Crystals and Sacred Sites:
http://www.judyhall.co.uk/wp-content/uploads/2014/01/Crystals-and-Sacred-Sites-Light-becoming.pdf


Kako sam malo surfala, naišla sam na onu fotku koja me je podsjetila na kamenčiće koje spomenuh prije, iz Brasila.


~ Topic od snova - Page 3 4l5buu

Malo sam zabrazdila s tim lijepim "kamenčićima" pa sad svakog tko ima nešto reći o njima vrlo pažljivo slušam ili čitam. Vele da je Enciklopedija kristala još uvijek jedna od najboljih knjiga o toj tematici. Također Judy Hall autorica.. Happy

Na ovoj je stranici, zapravo, citiraju.

http://www.prirodnolijecenje.net/gorskikristal.html

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost pon oľu 21, 2016 6:00 pm

whisperer je napisao/la:Kada malo vraćam film, zaista sa prstenjem nemam sreće jer ih često moram skidati pa se zametnu. Ali za ovim je neki sretnik najvjerojatnije skakutao od sreće. Bio je bijeli oniks u bijelom zlatu. Dugo sam ga čak imala, dvije godine. Evo, kod njega su mi promjene bile najupečatljivije, a da nisu bile pod utjecajem sunca ili drugih svjetlosti. On se iz bijele često pretvarao u plavuPlain

Jesi li ikada saznala zašto se to dešavalo - zašto su ti kristali mijenjali boju? Možda je to nešto, zapravo, dobro? Pitat ću poznanicu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost pon oľu 21, 2016 6:09 pm

besposlenpop je napisao/la:Ja tam tračam Čerge da su se raspisali o kamenju i hiromantiji, a ispada da je to svugde.  tongue

Ne bi me čudilo da imaš najveću kolekciju kristala od svih nas zajedno. Silly

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost pon oľu 21, 2016 6:31 pm

~ Topic od snova - Page 3 Wgvt0Sw

~ Topic od snova - Page 3 Y2GDW2h

Neobrađeni komadi narančastog kalcita i ametist. Ametist se ne smije puniti na suncu, ali htjela sam ga uslikati.

---

Na ovoj je stranici navedena većina minerala. Happy Uz slike.


https://boskosabazovic.wordpress.com/

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by besposlenpop uto oľu 22, 2016 12:37 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:Ja tam tračam Čerge da su se raspisali o kamenju i hiromantiji, a ispada da je to svugde.  tongue

Ne bi me čudilo da imaš najveću kolekciju kristala od svih nas zajedno. Silly
Nemam crystale, imam vapnence sa Zlatnog Rata.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by darla_ uto oľu 22, 2016 10:28 am

A vidi materijala, cool Sysy  cheers ... vec par dana razmisljam o tome kako bi valjalo barem probati naci ekipu koja bi htjela napraviti bas znanstveno neko istrazivanje o utjecaju kristala na ljudsko tijelo, fizicara dovoljno puknutih bi se naslo, problem su biolozi, to zadrto  Grin.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by *madonna* uto oľu 22, 2016 10:33 am

dale ste mi ideju sto da kupim builderu za rodjendan. ovan Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by darla_ uto oľu 22, 2016 10:36 am

*madonna* je napisao/la:dale ste mi ideju sto da kupim builderu za rodjendan. ovan Happy

Mislis da ce htjeti nositi? Ili mislis neki za ukras u prostoru?
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost uto oľu 22, 2016 10:39 am

darla_ je napisao/la:A vidi materijala, cool Sysy  cheers ... vec par dana razmisljam o tome kako bi valjalo barem probati naci ekipu koja bi htjela napraviti bas znanstveno neko istrazivanje o utjecaju kristala na ljudsko tijelo, fizicara dovoljno puknutih bi se naslo, problem su biolozi, to zadrto  Grin.

Pa kreni od kristalografa. :-) Ako oni nisu za to, onda niti jedan znanstvenik nije.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost uto oľu 22, 2016 10:44 am

*madonna* je napisao/la:dale ste mi ideju sto da kupim builderu za rodjendan. ovan Happy


Karneol, gorski kristal, dijamant, ametist, akvamarin.. :-D Shine on you crazy diamond!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by darla_ uto oľu 22, 2016 10:50 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:
darla_ je napisao/la:A vidi materijala, cool Sysy  cheers ... vec par dana razmisljam o tome kako bi valjalo barem probati naci ekipu koja bi htjela napraviti bas znanstveno neko istrazivanje o utjecaju kristala na ljudsko tijelo, fizicara dovoljno puknutih bi se naslo, problem su biolozi, to zadrto  Grin.

Pa kreni od kristalografa. :-) Ako oni nisu za to, onda niti jedan znanstvenik nije.

O iznenadila bi se Grin ... dovoljno ti je pogledati opus istrazivanja pa vidjeti da im to nije niti u peti. 

Oni su nebitni za ovo o cemu ja razmisljam, strukture su poznate, materijali iz istih me ne zanimaju nego sirovi takvi kakvi jesu i nihovo dijelovanje, prema tome treba fizicar, biolog, medicinar.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost uto oľu 22, 2016 10:54 am

darla_ je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
darla_ je napisao/la:A vidi materijala, cool Sysy  cheers ... vec par dana razmisljam o tome kako bi valjalo barem probati naci ekipu koja bi htjela napraviti bas znanstveno neko istrazivanje o utjecaju kristala na ljudsko tijelo, fizicara dovoljno puknutih bi se naslo, problem su biolozi, to zadrto  Grin.

Pa kreni od kristalografa. :-) Ako oni nisu za to, onda niti jedan znanstvenik nije.

O iznenadila bi se Grin ... dovoljno ti je pogledati opus istrazivanja pa vidjeti da im to nije niti u peti. 

Oni su nebitni za ovo o cemu ja razmisljam, strukture su poznate, materijali iz istih me ne zanimaju nego sirovi takvi kakvi jesu i nihovo dijelovanje, prema tome treba fizicar, biolog, medicinar.

A ja bas mislim da se varas jer ako je rijec o uzajamnom prenosenju vibracija, onda kristalografi koji s njima najvise i rade, bili bi najspremniji za takva istrazivanja.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost uto oľu 22, 2016 10:55 am

Naravno, trebalo bi privoljeti i ove druge.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost uto oľu 22, 2016 11:04 am

Usput, vezano uz mijenjanje boja, veli mi kristaloterapeutkinja da to nije nista lose, da je jednostavno pokazatelj prozimanja energije kristala i osobe koja ga nosi. Fora. Pokazatelj "komunikacije". :-)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by darla_ uto oľu 22, 2016 11:12 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:




A ja bas mislim da se varas jer ako je rijec o uzajamnom prenosenju vibracija, onda kristalografi koji s njima najvise i rade, bili bi najspremniji za takva istrazivanja.

Njih kristali i kristalne strukture kao takve zanimaju kao materijal, u danasnje vrijeme prvenstveno za nanotehnologiju. Frekvencije, energetska polja, nije to njima u domeni razmisljanja. No ajd pitati cu Grin
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by *madonna* uto oľu 22, 2016 11:17 am

Tomica.Bombadil je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:dale ste mi ideju sto da kupim builderu za rodjendan. ovan Happy


Karneol, gorski kristal, dijamant, ametist, akvamarin.. :-D Shine on you crazy diamond!
 ... dijamant neka on kupi meni. Cool
a ostalo mi savjetujte vi . Li? Darla? .....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by kic uto oľu 22, 2016 11:55 am

kristali..

~ Topic od snova - Page 3 Tumblr_m24chhJIFI1qf1aoao1_r1_500
kic
kic

Posts : 177
Join date : 26.02.2015

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost sri oľu 23, 2016 9:03 am

*madonna* je napisao/la:
Tomica.Bombadil je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:dale ste mi ideju sto da kupim builderu za rodjendan. ovan Happy


Karneol, gorski kristal, dijamant, ametist, akvamarin.. :-D Shine on you crazy diamond!
 ... dijamant neka on kupi meni. Cool
a ostalo mi savjetujte vi . Li? Darla? .....

Ma ovi kristali prema znakovima zgodna su udica za obracanje paznje na vrste kristala. Krenes istrazivati akvamarin, a to te dovede do citavog niza drugih. Kristale bi trebalo birati prema osjecaju, obicno oni koji ti "zapnu za oko" vele da ti i enrgetski odgovaraju. Recimo, za sebe sam zamijetila da me uvijek prvo privuku oni njeznih boja, cim prozirniji.. Oni intezivnih cak su mi nekako i odbojni u prvi tren. Sto me vraca na jedan san koji sam ti spomenula prije koju godinu. Bila sam prilicno bolesna, iznemogla. Konstantno mi je bilo hladno pa sam se doma ogrtala jednom debelom vunenom crvenom majicom-haljetkom. U snu pojavila mi se draga osoba koja mi je rekla da sam previse bolesna da bih nosila crvenu boju koja me dodano iscrpljuje i da bih trebala odustati od nje neko vrijeme. :-) Svasta. Ali poslusala sam.

Buduci da zelis pokloniti kristal, mozda bi se trebala osloniti na izbor boje (neka koja je njemu draga) ili na ljekovita svojstva. Darla ti je takodjer uputila pitanje bi li mu radije uzela nesto od nakita ili bi to vise bio neki neobradjeni komad za prostor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Gost sri oľu 23, 2016 9:08 am

kic je napisao/la:kristali..

~ Topic od snova - Page 3 Tumblr_m24chhJIFI1qf1aoao1_r1_500

Tko je Belbo? Bilbo Baggins?

Gost
Gost


[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by darla_ sri oľu 23, 2016 10:25 am

*madonna* je napisao/la:

 ... dijamant neka on kupi meni. Cool
a ostalo mi savjetujte vi . Li? Darla? .....

Ne znam stvarno, slazem se sa Li, onak po nekom osjecaju bi ja to uzela i posto je musko, ne znam dal bi nakit uzimala, vise nes za prostor, neobradjeni kristal ili neku figuricu, tak nes.
darla_
darla_

Posts : 1482
Join date : 31.05.2014

[Vrh] Go down

~ Topic od snova - Page 3 Empty Re: ~ Topic od snova

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 5. Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.