Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cafe 80's

+5
besposlenpop
saritica
*madonna*
whisperer
Buffy
9 posters

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Cafe 80's Empty Cafe 80's

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 12:17 pm

I dok cekamo Martyjev dolazak, 21. 10., u 16:29, prisjetila sam se tematskog kafica iz drugog dijela BTTF-a. Happy Topic je otvoren kao podsjetnik na osamdesete, odnosno svega onoga sto vam se svidjelo iz tog razdoblja.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 2:09 pm

popizdio bi kad bi kasetofon pojeo traku. onda sam kirurskom preciznocu morao izvlacit kasetu i zguzvanu traku iz kasetofona i onda s olovkom HB rucno namotat traku u kasetu. neke pute nisam imao olovku pa bi to rolanje obavio prstom a to je znalo potrajat cijelu vjecnost.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 2:32 pm

ijaooo...ona prokleta mullet frizura ili kako je zovu vec tzv. fudbalerka. odvratno odvratno odvratno to nisam mogao svarit nikako. cini mi se da ja jedini nisam furao taj jebeni friz pun zelatine, ulja i pickih materina. najgora muska frizura svih vremena, period!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 2:54 pm

Cafe 80's X6s8o6r

Even Chuck Norris Can’t Beat A Mullet

If he can’t pull it off, then there is no hope for the rest of us.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 3:19 pm

Esco je napisao/la:ijaooo...ona prokleta mullet frizura ili kako je zovu vec tzv. fudbalerka. odvratno odvratno odvratno to nisam mogao svarit nikako. cini mi se da ja jedini nisam furao taj jebeni friz pun zelatine, ulja i pickih materina. najgora muska frizura svih vremena, period!

Da, fudbalerka ili tarzanica. Grin A nisi imao? Ma to je bio izraz muskosti!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 4:26 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:
Esco je napisao/la:ijaooo...ona prokleta mullet frizura ili kako je zovu vec tzv. fudbalerka. odvratno odvratno odvratno to nisam mogao svarit nikako. cini mi se da ja jedini nisam furao taj jebeni friz pun zelatine, ulja i pickih materina. najgora muska frizura svih vremena, period!

Da, fudbalerka ili tarzanica. Grin A nisi imao? Ma to je bio izraz muskosti!

nikada. never. bljak friz. cini mi se da je tarzanica neki drugi rez ali nisam siguran.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 4:30 pm

ooo...idemo dalje...80-tih su pocele emitirati talijanske privatne tv i radio stanice. bilo ih je na tisuce, canale cinque, rete quattro, italia uno su bile posvuda ostale vise manje lokalne. nitko nije gledao tv zagreb ni jugortv kao sto nitko ni danas ne gleda htv.

ljudi su se stalno penjali po krovovima i kupovali i montirali futuristicke hi-tech antene koje nije imala ni NASA. poslije su dosli rotori za antene pa je bilo manje penjanja i onih povika lijevo,...ne ne malo desnooo...stooop...jebiga zajeb, opet samo malo lijevo...i tako...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pon lis 19, 2015 5:15 pm

bilo je vise smijeha i entuzijazma...

Bombolo santo subito!

hahaha koji lik genijalac da bumerang...


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Buffy pon lis 19, 2015 9:04 pm

Jabuke subotom i plesanja novoromantičarskog Grin

Buffy
Buffy

Posts : 1896
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by whisperer uto lis 20, 2015 2:05 am

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost uto lis 20, 2015 2:18 pm

Esco je napisao/la:popizdio bi kad bi kasetofon pojeo traku. onda sam kirurskom preciznocu morao izvlacit kasetu i zguzvanu traku iz kasetofona i onda s olovkom HB rucno namotat traku u kasetu. neke pute nisam imao olovku pa bi to rolanje obavio prstom a to je znalo potrajat cijelu vjecnost.


: )) Ja sam to radila i s VHS-kasetama. Onako, vraćam ih u videoteku i shvatim da je nisam sasvim premotala do kraja zbog žnj razloga pa hajde prstima, ili što mi je vec bilo pri ruci, premotavaj. Jasno, nisam to radila iz gušta već sam imala neku vješticu koja je naplaćivala kaznu. Ali to su već devedesete. Happy 

Meni su osamdesete, u svakom slučaju, bile ključne. Grin Odjednom sam se pojavila pa su starci bili na čudu, ali bili su zaljubljeni do ušiju pa sam samo malo ubrzala ono što se već ionako moralo dogoditi. 

Pišem sad ovo i odjednom osjetim miris friško štampanih knjiga i bilježnica izmiješanih s mirisom krafne. Grin Da, to sam svako jutro stavljala u vrećicu, vrećicu između knjiga koje su se nalazile u onoj tipičnoj "kvadratastoj" školskoj torbi s mačjim očima. E, to sam nosila prva dva razreda. Onda sam je negdje "zagubila" jer mi je bila previše ružna.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost sri lis 21, 2015 2:52 am


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost sri lis 21, 2015 1:22 pm




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost sri lis 21, 2015 1:25 pm

Odvalila sam na ono s crocsicama. Grin


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by *madonna* čet lis 22, 2015 5:00 pm

jao tema za mene!!!! obozavam sve u vezi osamdesetih i najradije slusam pop i rock iz tog vremena Happy bila sam klinka ali ostavilo je traga. pogotovo u mom stilu o lacenja. kič nerijetko! 

javim se na temu a sad jurim . pogledala forum dok cekam neki seminar i roditeljski potom u vrticu.


bye bye ... do veceras, nadam se Happy .....


( big in japan ... tralalalala ..... )
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by saritica čet lis 22, 2015 5:49 pm

Esco je napisao/la:popizdio bi kad bi kasetofon pojeo traku. onda sam kirurskom preciznocu morao izvlacit kasetu i zguzvanu traku iz kasetofona i onda s olovkom HB rucno namotat traku u kasetu. neke pute nisam imao olovku pa bi to rolanje obavio prstom a to je znalo potrajat cijelu vjecnost.
haha joj al me nasmija. ja sam cesto umjesto rolanja olovkom znala gurnit kasetu unutra i upalit premotavanje pa da se onda tako brzinski namota...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 6:07 pm

*madonna* je napisao/la:jao tema za mene!!!! obozavam sve u vezi osamdesetih i najradije slusam pop i rock iz tog vremena Happy bila sam klinka ali ostavilo je traga. pogotovo u mom stilu o lacenja. kič nerijetko! 

javim se na temu a sad jurim . pogledala forum dok cekam neki seminar i roditeljski potom u vrticu.


bye bye ... do veceras, nadam se Happy .....


( big in japan ... tralalalala ..... )

Hajde.. Happy


Meni je u sjecanju ostala neka silna vedrina iz tog razdoblja. Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 6:07 pm

saritica je napisao/la:
Esco je napisao/la:popizdio bi kad bi kasetofon pojeo traku. onda sam kirurskom preciznocu morao izvlacit kasetu i zguzvanu traku iz kasetofona i onda s olovkom HB rucno namotat traku u kasetu. neke pute nisam imao olovku pa bi to rolanje obavio prstom a to je znalo potrajat cijelu vjecnost.
haha joj al me nasmija. ja sam cesto umjesto rolanja olovkom znala gurnit kasetu unutra i upalit premotavanje pa da se onda tako brzinski namota...

: ))))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by besposlenpop čet lis 22, 2015 6:35 pm

Gledam neku večer na TV, svi se raspričali o tom nekakvom filmu iz prošlosti o sadašnjosti (šta'b rekla Jaca: ' dej aftr jestrdej) - te ja gledo ovo, te ja gledo ono, te super ovo, te super ono ... jebote, kad vidim Majkla đej Foksa, prisere mi se. Nit znam da je nekaj takvo snimljeno, a i zabolimekurac kaj su "predvidjeli", a kaj su "fulali".
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by besposlenpop čet lis 22, 2015 6:40 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:
*madonna* je napisao/la:jao tema za mene!!!! obozavam sve u vezi osamdesetih i najradije slusam pop i rock iz tog vremena Happy bila sam klinka ali ostavilo je traga. pogotovo u mom stilu o lacenja. kič nerijetko! 

javim se na temu a sad jurim . pogledala forum dok cekam neki seminar i roditeljski potom u vrticu.


bye bye ... do veceras, nadam se Happy .....


( big in japan ... tralalalala ..... )

Hajde.. Happy


Meni je u sjecanju ostala neka silna vedrina iz tog razdoblja. Happy
Sad još samo nakelji link na onaj Mirkovićev film o Zvečki.
Jebeš sve te ~desete, sve se idealizira ko meni je bilo sve super, a sve kaj nije valjalo, guta amnezija.
Evo recimo, meni su na jaja išli drekbrenzeri i onda i sad.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 6:48 pm

besposlenpop je napisao/la:Gledam neku večer na TV, svi se raspričali o tom nekakvom filmu iz prošlosti o sadašnjosti (šta'b rekla Jaca: ' dej aftr jestrdej) - te ja gledo ovo, te ja gledo ono, te super ovo, te super ono ... jebote, kad vidim Majkla đej Foksa, prisere mi se. Nit znam da je nekaj takvo snimljeno, a i zabolimekurac kaj su "predvidjeli", a kaj su "fulali".

S obzirom da te ne dozivljavam pretjerano mastovitim bicem, naravno da te ne zanima ni BTTF, ni Star Wars, ni Star Trek, ni ista sto mene na bilo koji nacin dotice. U stvarnosti, ne vidim kako bih s tobom o bilo cemu razgovarala. Meni je sve to odlicno i naravno da idealiziram osamdesete jer sam rodjena tada, otkrivala sam svijet tada i jos uvijek sam bila dijete kad su devedesete nastupile. Meni se sere od tvog zahodskog humora, pa sto sad? Nista.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by besposlenpop čet lis 22, 2015 6:53 pm

Maštovit sam ja, samo ne na eSeF.
A Majkl đej Foks je stvarno seronja.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by saritica čet lis 22, 2015 9:06 pm

pope, mislim ono... ajd dobro da ne volis taj zanr (ko sam ja da te osudjujem) al da bas NISI cuo nikad za taj film, e pa hebi ga... a glumac fox je sasvim ok djecko i glumac.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by *madonna* čet lis 22, 2015 9:57 pm

bttf je kult iz tog vremena.
teenagerski filmovi su cvali u to vrijemem.j.fox je genijalan u trilogiji.


gooniesi?
zappet?
dozvola za voznju?
o horrorima osamdesetih da ne govorim: hellriser  Love , phenomena, strah u ulici brihestova jen, dva i tri .... 








mozda emanuelle, pope?  angel Cool zubo
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by saritica čet lis 22, 2015 9:59 pm

lastac moj, kaj se dela? jesil vec u dekici?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Cafe 80's Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 4. 1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.