Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cafe 80's

+5
besposlenpop
saritica
*madonna*
whisperer
Buffy
9 posters

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by *madonna* čet lis 22, 2015 9:59 pm

builder je odma zaspao nakon vecere, idem srediti sudje pa se vratim ako ne zahrcem pored njega ..... Happy
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by *madonna* čet lis 22, 2015 10:01 pm

saritica je napisao/la:lastac moj, kaj se dela? jesil vec u dekici?
evo jos sjedim ta stolom i ne da mi se dignut dupe. moram ovo srediti, sudje i kuhinju pa se vrnem.  eto me za 15-20 min  .... a spava mi se za poludit. izasla jutros u 7 a vratila se u 7.30 ....

 sara  Love
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by *madonna* čet lis 22, 2015 10:03 pm

cim sredim stol i sudje uzimam dekicu oko pasa i ce da budem zqdusna baba  Grin jedva cekam  zubo
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by saritica čet lis 22, 2015 10:05 pm

ajde. odi pospremi to sto prije pa odma u dekicu.
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost čet lis 22, 2015 11:53 pm

saritica je napisao/la:
Esco je napisao/la:popizdio bi kad bi kasetofon pojeo traku. onda sam kirurskom preciznocu morao izvlacit kasetu i zguzvanu traku iz kasetofona i onda s olovkom HB rucno namotat traku u kasetu. neke pute nisam imao olovku pa bi to rolanje obavio prstom a to je znalo potrajat cijelu vjecnost.
haha joj al me nasmija. ja sam cesto umjesto rolanja olovkom znala gurnit kasetu unutra i upalit premotavanje pa da se onda tako brzinski namota...

jebiga, ja biti humus sapiens vulgaris. kotac, olovka, valjak i vrtise. ti si pak bila GMO humus sapiens turbo, ti si izumila brzo premotavanje.

zubo

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by saritica čet lis 22, 2015 11:55 pm

sto bi moj pokojni otac rekao - generacija rasla na galofagu... loooool... tad jos nismo imali izraz GMO... looooool
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 12:03 am

saritica je napisao/la:sto bi moj pokojni otac rekao - generacija rasla na galofagu... loooool... tad jos nismo imali izraz GMO... looooool

na nama su isprobavali nove antibotike. ja sam se navuko pa ih i danas isprobavam psmtr. a Pop nikad nije bio u kinu niti na matineji.

i ta matineja je bila zakon. markiras sa nastave i zbrises u kino u 10 u jutro pogledas film i vratis se na nastavu.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by saritica pet lis 23, 2015 1:44 am

haha joj al me nasmija. i ne samo to - nego su i DDT spricali po nama i plus jos chernobil. dobro smo i ispali kakvi smo mogli bit. a poponja - hehe - ne zna on o matinejama... meni se cini da i on big brothera gleda
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by saritica pet lis 23, 2015 2:15 am

ej, zivjeli. pijem pivo - na prste mogu izbrojat koliko sam ga puta pila. pivo je yuengeling - nekakvo jako poznato. rekoh da probam, ne bih li zaspala da mogu sutra ustat idem na jury duty... bog ti jadan koje sranje kroz gusto granje...
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by besposlenpop pet lis 23, 2015 12:31 pm

saritica je napisao/la:pope, mislim ono... ajd dobro da ne volis taj zanr (ko sam ja da te osudjujem) al da bas NISI cuo nikad za taj film, e pa hebi ga... 
Cafe 80's - Page 2 C065
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by besposlenpop pet lis 23, 2015 12:33 pm

Esco je napisao/la:
saritica je napisao/la:sto bi moj pokojni otac rekao - generacija rasla na galofagu... loooool... tad jos nismo imali izraz GMO... looooool

na nama su isprobavali nove antibotike. ja sam se navuko pa ih i danas isprobavam psmtr. a Pop nikad nije bio u kinu niti na matineji.

i ta matineja je bila zakon. markiras sa nastave i zbrises u kino u 10 u jutro pogledas film i vratis se na nastavu.
Jebiga, nisi ti nikad bil na matineji u Centru. To su bile predstave za sebe, jebeš film, služil je samo ko šlagvort ... npr. kad je u filmu padala kiša, u dvorani su se otvarali kišobrani.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 2:29 pm

besposlenpop je napisao/la:
Esco je napisao/la:
saritica je napisao/la:sto bi moj pokojni otac rekao - generacija rasla na galofagu... loooool... tad jos nismo imali izraz GMO... looooool

na nama su isprobavali nove antibotike. ja sam se navuko pa ih i danas isprobavam psmtr. a Pop nikad nije bio u kinu niti na matineji.

i ta matineja je bila zakon. markiras sa nastave i zbrises u kino u 10 u jutro pogledas film i vratis se na nastavu.
Jebiga, nisi ti nikad bil na matineji u Centru. To su bile predstave za sebe, jebeš film, služil je samo ko šlagvort ... npr. kad je u filmu padala kiša, u dvorani su se otvarali kišobrani.

ja sam bil u kino Partizan tamo su bile matineje za gradjanstvo i krov ni prokisnjaval.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 3:02 pm

saritica je napisao/la:haha joj al me nasmija. i ne samo to - nego su i DDT spricali po nama i plus jos chernobil. dobro smo i ispali kakvi smo mogli bit. a poponja - hehe - ne zna on o matinejama... meni se cini da i on big brothera gleda

sjecam se da su nas zaprasivali nekom prasinom. a to je bio DDT? pa mogli smo izginut ko komarci! i cernobil kad je puko tocno se sjecam da sam radio u Rovinju u najvecoj diskoteki i spavao u hotelu Eden i ja se probudim i spustim na rucak u restoran i nema vegetables! pitam konobara, alo bre di mi je salata i pomidori? kaze radioaktivno sve riknula nuklearka u SSSR-u. a za javnost je u novinama vijest izasla tek poslije mjesec dana.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by besposlenpop pet lis 23, 2015 3:26 pm

saritica je napisao/la:... a poponja - hehe - ne zna on o matinejama... meni se cini da i on big brothera gleda
Jedini bigbrader koji sam gledal je još iz onih vremena satelitskih antena i švapskih programa s njih, kad je to emitiral dojč RTL (kasnije saznal - drugu seriju toga), pa je ko novitet i bila interesantna psihologija te pizdarije. 
Kad vidiš jednu seriju - videl si sve, osim kaj oni kasniji "u svemu" nastoje nadmašiti prethodnike, tak da nit me zanimaju, nit mi opada na pamet gledat sve te Pizdine farme, BBB i kak se sve već ne zoveju ta sranja.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5174
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Lena pet lis 23, 2015 4:28 pm

Plavi.kaputic je napisao/la:I dok cekamo Martyjev dolazak, 21. 10., u 16:29, prisjetila sam se tematskog kafica iz drugog dijela BTTF-a. Happy Topic je otvoren kao podsjetnik na osamdesete, odnosno svega onoga sto vam se svidjelo iz tog razdoblja.

đe me nađeeeeeee!!!!
meni je to genijalan period šta od glazbe šta zato jer sam bila klinka i odrastala i otkrivala svijet.....
ne moram niti spominjat da sam bila luuuuda za duran duran.....njih sam odmah ubrala dijelom jer su među prvima radili te famozne spotove i napravili put cijeloj industriji oko podloge za mjuzu.....
pa kasnije prekodepeche mode,the cure,bauhausa,ekv-a,the culta....joooj koja su to vremena bila.....
ja i prija nabavljali smo kazete za video rekordere od rodbine iz njemačke...pa su se žicali koncerti the culta ,depeche moda itd itd
sve se pratilo,znalo.....
bravo se kupovao  zubo posteri preko cijelog zida sobe......

evo jedna koja mi je mila duši.....

Lena
Lena

Posts : 274
Join date : 03.06.2014

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 4:53 pm

Lena, ti si piletina. prije je bilo i ovo jos sad daleke 1978.




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 5:06 pm


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 5:18 pm

ovu pjesmu mi je donijela na kaseti jedna cura iz juznoafricke republike i ispricala mi cijelu pricu o Rodriguezu kako se ubio   i ovo i ono pa da joj pustim tu stvar. ja rekoh yes why not? poslije smo dimili neku africku travuljinu mix marihuane i neke njihove juznoafricke biljke koja ima listove kao lovor. dobro je bilo, nije te puklo nisi bio stoniran nego malo euforican. nesto sam malo i afrikaans naucio sprehat.


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 5:49 pm


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost pet lis 23, 2015 6:45 pm

a bili su Popularni i tzv. sentisi od sentimental music = sentis (neznam tko je taj zargon prvi stavio u cirkulaciju ) a pocetak je bio ovakav poslije se to usporilo do stand-by me and dont move.



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by whisperer sub lis 24, 2015 1:30 am

whisperer
whisperer

Posts : 1977
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by saritica sub lis 24, 2015 1:57 am

Esco je napisao/la:ovu pjesmu mi je donijela na kaseti jedna cura iz juznoafricke republike i ispricala mi cijelu pricu o Rodriguezu kako se ubio   i ovo i ono pa da joj pustim tu stvar. ja rekoh yes why not? poslije smo dimili neku africku travuljinu mix marihuane i neke njihove juznoafricke biljke koja ima listove kao lovor. dobro je bilo, nije te puklo nisi bio stoniran nego malo euforican. nesto sam malo i afrikaans naucio sprehat.


a je l kakav sex pao uz to?
saritica
saritica

Posts : 870
Join date : 29.07.2015

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Gost sub lis 24, 2015 1:00 pm

saritica je napisao/la:
Esco je napisao/la:ovu pjesmu mi je donijela na kaseti jedna cura iz juznoafricke republike i ispricala mi cijelu pricu o Rodriguezu kako se ubio   i ovo i ono pa da joj pustim tu stvar. ja rekoh yes why not? poslije smo dimili neku africku travuljinu mix marihuane i neke njihove juznoafricke biljke koja ima listove kao lovor. dobro je bilo, nije te puklo nisi bio stoniran nego malo euforican. nesto sam malo i afrikaans naucio sprehat.


a je l kakav sex pao uz to?

cuj pitanja...pa naravno da je.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by *madonna* ned lis 25, 2015 9:41 am

spomenuo esco, čini mi se, talijanske programe. uz njih sam rasla ... 


Cafe 80's - Page 2 300x300


Cafe 80's - Page 2 X240-Hqv

*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by *madonna* ned lis 25, 2015 9:43 am

nešto za escota ... 


*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Cafe 80's - Page 2 Empty Re: Cafe 80's

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.