Net-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurac, pička, jebanje, guzica ...

+10
kic
Sco
mala Cat
*madonna*
whisperer
iluzija
RobinUd
urbanstyle
Lena
darla_
14 posters

Stranica 9 / 38. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 38  Next

Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost pon lip 23, 2014 11:55 pm

La cucaracha, la cucaracha, ya no puede caminar... : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:05 am

*madonna* je napisao/la:
Ligeja je napisao/la:The End. My friends.


ma neka....  radler nisam otvorila. sad ću neki film pa možda ožednim ....

Hajde ... Happy

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer uto lip 24, 2014 12:10 am

Dakle, uopće ne razumijem gdje nam je taj momčadski mentalitet. Primit' gol u 70-oj minuti i pokisnut k'o da je gotovo. Hebote, da su to bili Njemci, vratili bi kontru nazad iste minute. Uostalom, i Dutcheri su vratili tekmu na isti način. Generalno mislim da smo bolja momčad, ali smo kondiciono totalno u komi. Ovaj Pletikosa je trebao otići već prije 4 godine, totalna je rupa. Obrana nam je dobra, ali je spora za repru. Onaj Lovro ili kako se već zove je glup, dok je onaj zgodni s reklame star i spor. To je činjenica. Po prvi put sam vrisnula gdje je Šimunić, jest da je i on glup, ali je barem znao igrati nogomet. Lupat protivnika glavom, trgat ga i gnječit. Srna je večeras bio loš, onaj novi mali što je zabio gol je bio odličan zajedno s Rakitićem. Plus Modrić koji je dobro igrao dok ga nisu zblokirali sa svih strana i klepili ga po glavi. I dalje mislim da smo bolji igrači, ali je presudno to što su ovi mići puni žara i želje kroz cijelu tekmu. Npr., onaj jedan što igra za Manchester je skoro dobio infarkt od sreće što je zabio gol za svoju repku, pa taj neće spavat dva mjeseca od uzbuđenja. Onda gledam ovu braću Hercegovce, umjesto da nabrijavaju igrače, oni sjede i šapuću na klupi. Jest da je puno civiliziranije od prašćića trenera Mexika koji se valjao po travi, ali brate, daj malo života... Iz istih razloga idu i Španjolci i Englezi doma, a kako stvari stoje, uskoro će i Talijani. I tako, snervali su me opet i nanovo. Čim krenu greške i pritisak, totalni je raspad sistema. Uostalom izgubili smo već odavno od samog Brazila, jer ipak se radi o Južnoj Americi... da smo to pak dobili, vjerojatno bi iskrsnuo građanski rat i nacionalna katastrofa. Još jedna cigareta, i onda ćemo napokon u miru popratit prvenstvo do kraja... hvala ti Bože i ovog ludila.
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto lip 24, 2014 12:13 am

whisperer je napisao/la:Dakle, uopće ne razumijem gdje nam je taj momčadski mentalitet. Primit' gol u 70-oj minuti i pokisnut k'o da je gotovo. Hebote, da su to bili Njemci, vratili bi kontru nazad iste minute. Uostalom, i Dutcheri su vratili tekmu na isti način. Generalno mislim da smo bolja momčad, ali smo kondiciono totalno u komi. Ovaj Pletikosa je trebao otići već prije 4 godine, totalna je rupa. Obrana nam je dobra, ali je spora za repru. Onaj Lovro ili kako se već zove je glup, dok je onaj zgodni s reklame star i spor. To je činjenica. Po prvi put sam vrisnula gdje je Šimunić, jest da je i on glup, ali je barem znao igrati nogomet. Lupat protivnika glavom, trgat ga i gnječit. Srna je večeras bio loš, onaj novi mali što je zabio gol je bio odličan zajedno s Rakitićem. Plus Modrić koji je dobro igrao dok ga nisu zblokirali sa svih strana i klepili ga po glavi. I dalje mislim da smo bolji igrači, ali je presudno to što su ovi mići puni žara i želje kroz cijelu tekmu. Npr., onaj jedan što igra za Manchester je skoro dobio infarkt od sreće što je zabio gol za svoju repku, pa taj neće spavat dva mjeseca od uzbuđenja. Onda gledam ovu braću Hercegovce, umjesto da nabrijavaju igrače, oni sjede i šapuću na klupi. Jest da je puno civiliziranije od prašćića trenera Mexika koji se valjao po travi, ali brate, daj malo života... Iz istih razloga idu i Španjolci i Englezi doma, a kako stvari stoje, uskoro će i Talijani. I tako, snervali su me opet i nanovo. Čim krenu greške i pritisak, totalni je raspad sistema. Uostalom izgubili smo već odavno od samog Brazila, jer ipak se radi o Južnoj Americi... da smo to pak dobili, vjerojatno bi iskrsnuo građanski rat i nacionalna katastrofa. Još jedna cigareta, i onda ćemo napokon u miru popratit prvenstvo do kraja... hvala ti Bože i ovog ludila.

 Laugh 
Si Ana-Liza.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:15 am

Jajajajaja! : ))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:15 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Dakle, uopće ne razumijem gdje nam je taj momčadski mentalitet. Primit' gol u 70-oj minuti i pokisnut k'o da je gotovo. Hebote, da su to bili Njemci, vratili bi kontru nazad iste minute. Uostalom, i Dutcheri su vratili tekmu na isti način. Generalno mislim da smo bolja momčad, ali smo kondiciono totalno u komi. Ovaj Pletikosa je trebao otići već prije 4 godine, totalna je rupa. Obrana nam je dobra, ali je spora za repru. Onaj Lovro ili kako se već zove je glup, dok je onaj zgodni s reklame star i spor. To je činjenica. Po prvi put sam vrisnula gdje je Šimunić, jest da je i on glup, ali je barem znao igrati nogomet. Lupat protivnika glavom, trgat ga i gnječit. Srna je večeras bio loš, onaj novi mali što je zabio gol je bio odličan zajedno s Rakitićem. Plus Modrić koji je dobro igrao dok ga nisu zblokirali sa svih strana i klepili ga po glavi. I dalje mislim da smo bolji igrači, ali je presudno to što su ovi mići puni žara i želje kroz cijelu tekmu. Npr., onaj jedan što igra za Manchester je skoro dobio infarkt od sreće što je zabio gol za svoju repku, pa taj neće spavat dva mjeseca od uzbuđenja. Onda gledam ovu braću Hercegovce, umjesto da nabrijavaju igrače, oni sjede i šapuću na klupi. Jest da je puno civiliziranije od prašćića trenera Mexika koji se valjao po travi, ali brate, daj malo života... Iz istih razloga idu i Španjolci i Englezi doma, a kako stvari stoje, uskoro će i Talijani. I tako, snervali su me opet i nanovo. Čim krenu greške i pritisak, totalni je raspad sistema. Uostalom izgubili smo već odavno od samog Brazila, jer ipak se radi o Južnoj Americi... da smo to pak dobili, vjerojatno bi iskrsnuo građanski rat i nacionalna katastrofa. Još jedna cigareta, i onda ćemo napokon u miru popratit prvenstvo do kraja... hvala ti Bože i ovog ludila.

 Laugh 
Si Ana-Liza.
i točka - amen  Laugh

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:15 am

los balcanicos croatos vuelves a casa muy presto  cheers cheers 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by *madonna* uto lip 24, 2014 12:20 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Dakle, uopće ne razumijem gdje nam je taj momčadski mentalitet. Primit' gol u 70-oj minuti i pokisnut k'o da je gotovo. Hebote, da su to bili Njemci, vratili bi kontru nazad iste minute. Uostalom, i Dutcheri su vratili tekmu na isti način. Generalno mislim da smo bolja momčad, ali smo kondiciono totalno u komi. Ovaj Pletikosa je trebao otići već prije 4 godine, totalna je rupa. Obrana nam je dobra, ali je spora za repru. Onaj Lovro ili kako se već zove je glup, dok je onaj zgodni s reklame star i spor. To je činjenica. Po prvi put sam vrisnula gdje je Šimunić, jest da je i on glup, ali je barem znao igrati nogomet. Lupat protivnika glavom, trgat ga i gnječit. Srna je večeras bio loš, onaj novi mali što je zabio gol je bio odličan zajedno s Rakitićem. Plus Modrić koji je dobro igrao dok ga nisu zblokirali sa svih strana i klepili ga po glavi. I dalje mislim da smo bolji igrači, ali je presudno to što su ovi mići puni žara i želje kroz cijelu tekmu. Npr., onaj jedan što igra za Manchester je skoro dobio infarkt od sreće što je zabio gol za svoju repku, pa taj neće spavat dva mjeseca od uzbuđenja. Onda gledam ovu braću Hercegovce, umjesto da nabrijavaju igrače, oni sjede i šapuću na klupi. Jest da je puno civiliziranije od prašćića trenera Mexika koji se valjao po travi, ali brate, daj malo života... Iz istih razloga idu i Španjolci i Englezi doma, a kako stvari stoje, uskoro će i Talijani. I tako, snervali su me opet i nanovo. Čim krenu greške i pritisak, totalni je raspad sistema. Uostalom izgubili smo već odavno od samog Brazila, jer ipak se radi o Južnoj Americi... da smo to pak dobili, vjerojatno bi iskrsnuo građanski rat i nacionalna katastrofa. Još jedna cigareta, i onda ćemo napokon u miru popratit prvenstvo do kraja... hvala ti Bože i ovog ludila.

 Laugh 
Si Ana-Liza.


pojedinačno, bez sumnje, igrači su nam odlični. timski smo sameljeni pred temperamentnim, divljim, energičnim, dogovornim, brzim i sveukupno time vrlo moćnim meksikom.
oduševile su me tribine zelenih ....
*madonna*
*madonna*

Posts : 1059
Join date : 14.06.2014

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer uto lip 24, 2014 12:25 am

Samo me vi zahebavajte, ali fakat su me iznervirali. Happy I uvijek padnem na istu foru, sjednem pogledati u miru i ispalim na živce. Sad ću ja k'o Esco, ali čim su počeli kisnut, spontano mi izašlo.. evo ih, Hrvati..
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:28 am

whisperer je napisao/la:Samo me vi zahebavajte, ali fakat su me iznervirali. Happy I uvijek padnem na istu foru, sjednem pogledati u miru i ispalim na živce. Sad ću ja k'o Esco, ali čim su počeli kisnut, spontano mi izašlo.. evo ih, Hrvati..

Ay, eso no la verdad! : )))

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer uto lip 24, 2014 12:36 am

Sada bih se nadovezala sa Duo peglama, ali sam indisponirana.. : ))
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop uto lip 24, 2014 12:37 am

whisperer je napisao/la:Samo me vi zahebavajte, ali fakat su me iznervirali. Happy I uvijek padnem na istu foru, sjednem pogledati u miru i ispalim na živce. Sad ću ja k'o Esco, ali čim su počeli kisnut, spontano mi izašlo.. evo ih, Hrvati..
Uvek neko pobijedi ... a oni drugi izgube.
Još se nije dogodilo da obje ekipe pobijede.  teet 
Premije koje buju gubitnici pobrali za taj poraz, debelo nadmašuju sve kredite za posjet Brazilu koje buju svi "kockasti" navijači vraćali sljedeće dve godine.
I niš nebuju naučili iz toga ...
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:41 am

whisperer je napisao/la:Sada bih se nadovezala sa Duo peglama, ali sam indisponirana.. : ))

Evo, ja cu... Mi imamos mnogoos problemoos i lutamo svijetom bez yayooos

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:43 am

... i kintooosss

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:44 am

Nisam pila.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:45 am

Ligeja je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Sada bih se nadovezala sa Duo peglama, ali sam indisponirana.. : ))

Evo, ja cu... Mi imamos mnogoos problemoos i lutamo svijetom bez yayooos

 Grin Grin 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer uto lip 24, 2014 12:49 am

Majketi, pazi njega... 


Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 185466-330-0
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:50 am

Laku noc! Odoh dok me Sarita nije dohvatila zbog Star powersa, hihi.. Ciao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer uto lip 24, 2014 12:51 am

Da zaključim... we should stick to waterpolo. : ))
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer uto lip 24, 2014 12:53 am

Noć Li... odoh bacit pogled na detektive.
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Gost uto lip 24, 2014 12:53 am

whisperer je napisao/la:Da zaključim... we should stick to waterpolo. : ))

prekomplicirano za rvate. predlazem klikere.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer uto lip 24, 2014 1:05 am

besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Samo me vi zahebavajte, ali fakat su me iznervirali. Happy I uvijek padnem na istu foru, sjednem pogledati u miru i ispalim na živce. Sad ću ja k'o Esco, ali čim su počeli kisnut, spontano mi izašlo.. evo ih, Hrvati..
Uvek neko pobijedi ... a oni drugi izgube.
Još se nije dogodilo da obje ekipe pobijede.  teet 
Premije koje buju gubitnici pobrali za taj poraz, debelo nadmašuju sve kredite za posjet Brazilu koje buju svi "kockasti" navijači vraćali sljedeće dve godine.
I niš nebuju naučili iz toga ...

Ma nije ih bilo previše, predaleki je to put. Mi Europljani, zapravo, ne možemo ni poimiti kako se sve ovo u Južnoj Americi doživljava. To im je jedino i što imaju, nogomet- religija. Nego, nije li ova Scolari svojedobno bio i trener Portugala?
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by whisperer uto lip 24, 2014 1:19 am

escaped je napisao/la:
whisperer je napisao/la: To conclude ...  we should stick to  water polo. Happy)

too difficult to grapple. I suggest marbles.

Danas, zapravo, uopće ne možeš predvidjeti tko će proći. Generacije igrača su se promijenile i igra je u drugačijem ozračju. Na mene su Francuzi ostavili dojam, dugo nisu imali ovako jaku momčad. Oni su mi favoriti...

Odoh u filmski svijet.
whisperer
whisperer

Posts : 1978
Join date : 01.06.2014
Location : Luna Malekova

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sri lip 25, 2014 12:50 am

whisperer je napisao/la:
besposlenpop je napisao/la:
whisperer je napisao/la:Samo me vi zahebavajte, ali fakat su me iznervirali. Happy I uvijek padnem na istu foru, sjednem pogledati u miru i ispalim na živce. Sad ću ja k'o Esco, ali čim su počeli kisnut, spontano mi izašlo.. evo ih, Hrvati..
Uvek neko pobijedi ... a oni drugi izgube.
Još se nije dogodilo da obje ekipe pobijede.  teet 
Premije koje buju gubitnici pobrali za taj poraz, debelo nadmašuju sve kredite za posjet Brazilu koje buju svi "kockasti" navijači vraćali sljedeće dve godine.
I niš nebuju naučili iz toga ...

... Mi Europljani, zapravo, ne možemo ni poimiti kako se sve ovo u Južnoj Americi doživljava. To im je jedino i što imaju, nogomet- religija. ...
Mesčini da mi je prilično jasno kak raja to doživljava - štrajkovima, prosvjedima i na kraju krajeva - spuštanjem (ne lopte) na zemlju.
Panem je najdamput za kritičnu masu naroda postal daleko važniji od circenses.
To barem malo vraća nadu da smo još uvijek razumna vrsta.
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by besposlenpop sri lip 25, 2014 12:55 am

whisperer je napisao/la:
escaped je napisao/la:
whisperer je napisao/la: To conclude ...  we should stick to  water polo. Happy)

too difficult to grapple. I suggest marbles.

Danas, zapravo, uopće ne možeš predvidjeti tko će proći. Generacije igrača su se promijenile i igra je u drugačijem ozračju. Na mene su Francuzi ostavili dojam, dugo nisu imali ovako jaku momčad. Oni su mi favoriti...

Odoh u filmski svijet.
Kolko se ja razmem u medecinu - tebi su ostali tvoji majstori dubokog Oranja da skroje Mehikancima gaće i pošalju ih u sljedećoj rundi u hladovinu saguara.  Cool
besposlenpop
besposlenpop

Posts : 5178
Join date : 03.06.2014
Age : 65
Location : Zagreb West

http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c042.gif

[Vrh] Go down

Kurac, pička, jebanje, guzica ... - Page 9 Empty Re: Kurac, pička, jebanje, guzica ...

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 38. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 23 ... 38  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.